BINGEPS WeectecicM KOUDERE Jtcooindaot Tlieum Jocneet Jngetonden Stukken MacktBeticfUm Abrikozen eitjes DAGMEISJE; Nette Meisjes GEVORDERD LEERLING jongste bediende IE KOOF sf IE HUUR: haar waarnemingen, verricht in den morgen van Maandag 22 Maart. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met. Instituut te de Bilt. Hoogste barometerstand 767,1 m.M. te iVestmanör. Laagste barometerstand 740,4 m.M. te Memel. Verwachting, geldig tot den avond van Dinsdag 23 Maart: In het oosten zwakke tot matige, in het westen meest matige noordelijke tot noord westelijke wind; betrokken tot zwaar be wolkt met tijdelijke opklaringen; waar schijnlijk regen of natte sneeuwbuien; iets kouder. Buitenlandsch weeroverzicht. Guur buiig weer met kans op sneeuw. Terwijl de depressie, die ten zuiden van Ierland was gelegen, naar zuid-Frankrijk trok, verplaatste de depressie, die over centraal-Europa was gelegen, zich naar de Oostzee en de Randstaten. Rond de Fran- sche depressie is het meest windstil en regenachtig weer, Fiarritz had 25 m.M. neerslag. Rond de Oostzee-depressie waaien vrij krachtige noordelijke tot westelijke winden, die sneeuw brengen in zuid- Zweden, noord-Duitschland en noord-Polen. Over Duitschland en centraal-Europa is het kalm bewolkt weer. Het hoogedrukgebied over IJsland breidde zich zuidwaarts uit. Over de Britsche eilanden waait een matige tot krachtige noordelijke wind; die aldaar eenige afkoeling bracht. De drukverdeeling en haar veranderingen wijzen op aanhouden van het betrokken tot zwaar bewolkte weer, met lichten regen of natte sneeuwbuien en doorgaande daling van temperatuur. Tijde lijke opklaringen kunnen zich echter voor doen. KOEDIJK m Gymnastiekvereeniging opgericht. In onze gemeente is een gymnastiek vereeniging opgericht, waarvoor zich 22 dames en 31 heeren, groot en klein, heb ben opgegeven. Voorzitter en Secretaris zijn de heeren Jn. Molenaar Mz. en Jb. W. Boldewijn; leeraar is de heer Jac. Schuit uit Alkmaar. De oefeningen worden gehouden in het gemeente-oefenlokaal. OUDESLUIS Schurft. De besmettelijke veeziekte schurft is uitgebroken onder de schapen van den vee houders Rens alhier. OUDKARSPEL Visschersvereeniging. De vergadering van de Visschersver eeniging afd. Geestmerambacht werd Zaterdag gehouden in het lokaal van den heer J. Dekker. De voorzitter, den heer Kliffen, memo reerde den slechten toestand. Er is nu steun ontvangen in den vorm van nieuw materiaal, maar wat hebben wij daaraan als wij er ons brood niet mee kunnen verdienen? Wij moeten krachtig opkomen voor steun op het product, in dit geval de visch. Spreker herdacht den heer Boerdijk die 22 jaar bestuurslid geweest is en hij droeg de visscherij een warm hart toe, steeds kwam hij rond en eerlijk voor zijn meening uit. Als zoodanig zal hij in onze gedachten voortleven. en Er is een enorme teelt van snoekbaars geweest, wat wel van belang is daar deze in het buitenland gewild is. Gehouden zijn 1 leden- en 3 bestuurs vergaderingen. Het verlies, hetwelk wij leden door den dood van den heer Boer dijk, is voor ons groot, maar grooter nog voor zijn gezin. Het aantal leden was 66. Er is 740 pond pootaal uitgezet tegen 3 ct. per pond en 100 pond mouté tegen 1.20 per pond. De kwaliteit was uitstekend. Besloten werd wederom 100 pond mouté aan te koopen. Ingekomen was een schrijven van de Ned. Visscherij-centrale, waarin deze bo- venmaatsche pootaal aanbood tegen 4 ct. per pond. Besloten werd 5000 pond te bestellen. Het verzoek om de verzend dagen voor de snoek 14 dagen langer te stellen is afgewezen. De heer Vlug wees er op, dat in de 32 jaar dat de vereeniging heeft bestaan deze steeds getracht heeft den vischstand op peil te houden-. Wij hebben een aantal jaren prachtige resultaten gehad, maar soms liep het ook tegen tengevolge van watervervuling en door de azolla. Ook de overbevissching deed veel kwaad. De aal kan nog het beste tegen slecht water. Zoonoodig kruipen de dieren tijdelijk op het droge, wat spreker meerdere malen heeft geconstateerd. Als wij ze krijgen tegen 4 ct. per pond legt de regeering er 10 et. bij. Als er dus 5000 pond besteld wordt, is het geld hiervoor uitgegeven, goed besteed. Uit het verslag van den penningmeester bleek dat de ontvangsten hadden bedra gen 1608.36, uitgaven 1235.32, saldo 372.98. Als bestuursleden werden herkozen de heeren W. Kliffen-, P. Jong en B. Boerdijk en in de vacature ontstaan door het over lijden van den heer G. Boerdijk Pzn. werd gekozen de heer P. Boerdijk Gzn. Bij de vaststelling van den prijs der vergunning werd voorgesteld deze met 10 te verhoogen, dus op 25 te brengen. De voorzitter voelde er wel wat voor. Het is omdat wij er dit jaar 2 nieuwe leden bij gekregen hebben die elk 100 inbrachten waardoor wij nog wat geld in kas hadden. Het voorstel tot verhooging werd aangenomen met 22 stemmen voor en 18 tegen. Over de regeling voor de fuikenvissche- rij ontstonden heftige discuss'es en evenals alle jaren werd wederom besloten het zoo te laten. Betreffende 't voorstel om den Grondel zegen weer te doen gaan tegelijk met den vischzegen, stelde de heer Vlug voor den zegen een paar jaar te laten rusten. Dit voorstel vond nog al bestrijding. Besloten werd het visschen met den grondelzegen toe te staan doch dan ingaande November. Dit besluit werd genomen met 23 voor, 8 tegen en fc danco. Voqrstellen voor den beschrijvingsbrief. Voorgesteld werd de voorn geheel vrij te laten, dus niet onderhevig aan een maat. Dit voorstel bleek practisch niet uit te voeren. Het voorstel om de maat van de voorn te verlagen tot 13 c.M. werd ver worpen. Voorgesteld werd de maat van aal en brasem te verhoogen van 25 op 30 c.M. In dezen polder is de maat al op 30 c.M. ge steld. Men acht het echter van veel belang dat dit over het geheele land zoo is. Aldus besloten. Voorgesteld werd om te trachten veran dering aan te brengen in het contingenten- stelsel voor snoek, karper en zeelt, daar nu de visschers er de dupe van zijn dat de consenten in handen van enkelen zijn waardoor lage prijzen worden betaald. De voorzitter ontried het voorstel, doch het werd met 25 stemmen voor aange nomen. Voorgesteld werd om te trachten toeslag op de vischsoorten te krijgen op dezelfde manier als b.v. de bouwers op de groenten. De heer Vlug deelde mede dat dit voor stel reeds in de centrale was behandeld, maar het leek niet uitvoerbaar. Al£ afgevaardigde werd gekozen de heer Vlug, plaatsvervanger de heer P. Jong. De heer Rood, rijksveldwachter, dankte voor de uitnoodiging. Het paste spreker niet sensationeele mededeelingen te doen. Spr. begreep niet dat o.a. bij de fuiken- visscherij besluiten worden genomen die dan zoomaar weer door een ieder aan de laars worden gelapt. Tevens waarschuwde de heer Rood dat het recht bestaat om bij veelvuldige over treding de visschers de akte te ontnemen. Daarna sluiting. BERGEN De fancy-fair van Volksonderwijs. „Volksonderwijs" heeft Zaterdag en Zon dag met de fancy-fair in de zalen van „De Rustende Jager" een groot succes geboekt. Hoewel het saldo nog niet vast staat, staat het nu reeds vast, dat het geld om.dit jaar, vermoedelijk voor 2 jaar, de boventallige leerkracht aan de openbare school te beta len, wanneer de regeering weigerachtig blijft, om toe te staan, dat de gemeente dit doet, er is. De bazar trok ieders bewondéring. Alge meen was men vol lof over de schat van geschenken, die waren ingekomen. Reeds Zaterdag werd er flink verkocht. De aan wezige dames ontwikkelden daarbij talenten, wier bezit menig winkelier op prijs zou stel len. Zij verkeerden echter in het voordeel, dat iedere bezoeker zich, terwille van de zaak, verplicht gevoelde iets te koopen en dus min of meer in de positie van den debi teur stond, terwijl in een winkel de zaak anders staat. In de groote zaal en in de eetzaal stonden de vermakelijkheden opgesteld. Voor de jeugd vormden deze de attracties van de tentoonstelling. Open en blij kozen de kinderen vooral de grabbelmand en het draaibord, omdat ze dan altijd prijs voor hun dubbeltje hadden. De wat ouderen toonden reeds een avon tuurlijker zin en wierpen zich op de kans (behendigheidsspelen, als de vroolijke keu ken, de schiettent, de vlotbrug en het balero- spel). Den geheelen Zondag was het in „De Rustende Jager" een af- en aangeloop. Zij, die iets gekocht hadden, dat zij wenschten te bezitten, waren blij met de behaalde koopjes en zij, die wat hadden gekocht om het doel te steunen, vertrokken met een blij gezicht, over de vreugde die hun aan de verkoopende dames had gegeven en dachten, thuis gekomen, het gekochte als cadeautje wel weer kwijt te zullen geraken. Wanneer men bedenkt, dat al deze soussah noodig is, om een bevoegde onderwijzeres, als kweekeling met akte, tegen een schandelijk lage belooning, aan een zeer bevolkte school te behouden, dan gevoelt men, dat de onder wijspolitiek van de regeering niet de juiste De fancy-fair was met dit al het bewijs, dat Bergen's bevolking voor het volksonder wijs voelt. De saamhoorigheid is er door be vorderd en dit is iets wat op de credit-zyde geboekt kan worden. Zaterdagmiddag werd, onder flinke be langstelling, in de groote zaal van de Rus tende Jager de fancy-fair van Volksonder wijs, waarover wij in onze kolommen reeds eenige malen schreven, door den burge meester officieel geopend. Alvorens hiertoe werd overgegaan, ver- eengden zich bestuur en comitéleden in den smaakvol ingerichten theetuin van de firma Holsmuller uit Alkmaar, waar de voorzitter der afd. Bergen van V.O., de heer J. Leistra, alle aanwezigen hartelijk welkom heette, speciaal'den burgemeester wilde spr. be groeten en hem dank zeggen voor zijn be reidwilligheid dezen bazar officiëel te wil len openen. Spr. wilde op deze plaats kort zijn en dus niet de voorgeschiedenis van dezen bazar memoreeren. Wel wenschte spr. allen hartelijk te dan ken, die aan de voorbereiding ervan hadden medegeholpen. Het comité was ten zeerste getroffen geweest door den kolossalen voor raad goederen, welke door de burgerij was bijeengebracht, waaruit wel bleek, hoezeer Bergen nog medeleeft met de openbare school. Spr. bracht dank aan alle inzenders, aan de vele medewerksters en medewerkers; in het bijzonder ook aan den heer Henneman, die tegen zeer matigen prijs een tweetal at tracties beschikbaar stelde en ten slotte aan de pers voor de door haar verleende steun en medewerking. De voorzitter verzocht daarop den burge meester, den heer mr. H. D. A. van Reenen, den bazar officieel te willen openen. De burgemeester sprak de volgende rede uit: Dam©» en Heeren, Het is mij een buitengewoon genoegen deze fancy-fair te mogen openen, die eigenlijk èn door haar keurig verzorgden opzet èn door de keur van voorwerpen, die op zoo smaak volle wijze is uitgestald, meer eene uitste kend geslaagde tentoonstelling genoemd kan worden van de groote bekwaamheid en toe wijding van hét bekende dames-comité en vön allen, dié geheel belangeloos de zelf vervaardigde gebruiks- en kunstvoorwer pen hebben beschikbaar gesteld. Aan hun allen, alsmede aan de pers, de heeren, die toch ook noodig waren bij de inrichting der attracties, de exploitatie van de Rustende Jager en verdere helpers en helpsters een welverdiend woord van lof voor hunne zoo succesvolle bemoeiingen! U allen zal het doel dezer fancy-fair wel volkomen bekend zijn, maar ik kan niet na laten van deze plaats nog eens te wijzen op het schoone doel, dat daarbij wordt nage streefd: een zoo goed mogelijk onderwijs voor de leerlingen der openbare school in deze gemeente. Uit den aard der zaak heeft ook het ge meentebestuur getoond een open oog te heb ben voor de belangen der leerlingen aan de lagere scholen in deze gemeente, doch zij kan voorloopig nog slechts den wensch uit spreken, dat onze regeering de gelegenheid zal vinden onder de vele uitgaven, die voteering behoeven, een plaatsje in te rui men voor wat in deze gemeente op dit stuk noodig geoordeeld wordt. Des te verheugender mag het genoemd worden, dat inmiddels de hand aan den ploeg is geslagen en door het particulier initiatief is voorzien in de behoefte, waaraan van overheidswege nog niet kon worden vol daan. Een zesde leerkracht aan de openbare school is noodig, van overheidswege kon het salaris niet worden verstrekt, welnu de boventallige leerkracht is op haar post ge bleven om met haar Hoofd en collega's het onderwijs te blijven dienen! Dit verdient ons aller hooge waardeering, maar ook het feit, dat Volksonderwijs en allen, die ik hierboven reeds noemde, heb ben begrepen, dat hier loon naar werk niet kan en mag uitblijven. Moogt gij aanwezigen en de velen, die gij zult aanmoedigen hier te komen, van dezelf de gedachte bezield zijn en deze voortreffe lijke tentoonstelling doen eindigen als een uitstekend geslaagde bazar ten behoeve van het goede onderwijs aan de openbare lagere school! Het officieele gedeelte was hiermede afge- loopen; de Sonny Band zette een pittigen marsch in en de verkoop aan de stands, be nemens het zich vermaken bij de talrijke tentjes kon een aanvang nemen. Al dadelijk zat de lust tot koopen op den bazar er in en de dames kregen het direct reeds behoorlijk druk. Anders was dit ten aanzien van de ver schillende vermakelijkheden, waar men eerst de kat eens uit den boom keek. Maar al spoedig werd ook dit beter en kregen de tenthouders het druk. Kenmerkte zich de middag niet direct door een overmatig bezoek, in de avond uren toen er ook gelegenheid was om te dansen werd dat heel anders en heerschte er al spoedig een zeer gezellige drukte. AFSCHEID VAN HET TOONEEL DOOR MEVR. ESTHER DE BOER—VAN RUK. Mevrouw Esther de Boer-van Rijk is thans geheel hersteld en de diverse gecontracteerde voorstellingen in April en Mei a.s. zullen nu weder geregeld gespeeld worden. Maar na een bijkans 65-jarige too- neelloopbaan heeft mevrouw de Boer- van Rijk het voornemen opgevat, nu zij weder haar oude kracht terug gewon nen heeft, thans afscheid van het too- neel te nemen met een slot-tournee, welke in het begin van het aanstaande tooneelseizoen 19371938 zal plaats vinden. Met welk stuk deze tournee georga niseerd wordt, is nog niet definitief vastgesteld. DE WALMUREN VAN DE MIENT. M. de Redacteur. Gaarne zou ik even willen antwoorden op het ingezonden stuk van „een belastingbe taler die dankbaar is dat er geen ongeluk ken zijn gebeurd". Hij noodigt hierbij be lastingbetalers uit om naar de walmuren te komen kijken, maar mag ik hem dan onder de aandacht brengen, dat die uitnoodiging te laat is gekomen. Hij had die menschen 's morgens om 7 uur moeten uitnoodigen, toen kon men constateeren, dat de walmuur aan de zijde van de firma Lind geheel in tact was, zoodat er van verzakking geen sprake was. Aan de andere zijde was bij den winkel van den heer van Eijk een slechte plek van ongeveer 1 M2. Dit was een plaats, waar niemand het verwacht had. Nu kan men toch begrijpen, als men zoo'n put leegpompt, dus den waterdruk opheft en tevens het blauwe zand door den trek mee neemt, dat dan dé slechte plekken het niet kunnen houden en dus verzakken en dat die dan nog een gedeelte meenemen is zeer be grijpelijk. Nu is ook geconstateerd, dat de gem.- opzichter van der Oord Zaterdagmorgen om pl.m. 10 uur bij u op het redactiebureau is geweest, vermoedelijk om u uit te hoodigen om te komen kijken. Ik neem tenminste aan, dat hij niet degene is geweest, die dat ing« zonden stukje heeft geschreven, want als dit wel zoo was geweest, ben ik overtuigd, dat hij als belooning bij een eventueele in stallatie van een burgemeester in den om trek, met den directeur van Gemeentewer ken mee mag naar zoo'n plechtigheid. Mijnheer de Redacteur, ik wil hierbij de Mient laten rusten, maar zou gaarne willen weten wat de kosten van herstelling van het Verdronkenoord met de noodige bruggen zouden zijn, want let op, dat komt ook en zal ook een lieve duit kosten. Met dank voor de plaatsing. Een belastingbetaler. RIOLEERING TE BERGEN. M. de Redacteur. Het is m.i. toch wel erg dat meni in een plaats als Bergen, o.a. op de Komlaan, welke bijna volgebouwd is, nog geen riolen bezit en aangewezen is op het rommelige onsmakelijke van puttenledi- gen en uitscheppen. Dit is niet het geval eens in 't jaar of om de 2 jaar. Neen, na een half jaar niettegenstaande overstort- put, welke wij zelf voor 50 moesten laten maken. Graszoden moeten losge- graven worden, de crocussen worden ver nield, etc., nog afgezien van de onaange name lucht en het nachtelijk rumoer. Ik weet dat wij niet de eenigen zijn die er last van hebben. Aan den Hertenkamp is eindelijk riolee- ring gekomen, nadat het voor een groot pension een onhoudbaren toestand gewor den was. Het blykt dat de bewoners liever 5 betalen per keer om de onaangename voor- loopers van verstoppingen of overvolle putten te voorkomen, dan rioolbelasting te offeren. Dit is mij gebleken toen ik den raad van Bergen er eens over aanschreef en bij een enquête bij de bewoners in genoemde buurt. Toch hopen wij dat er door samenwer king eenswanneer? tenslotte veran dering en verbetering in zal komen. Met dank voor de opname. Een inwoner van Bergen. CORRESPONDENTIE. J. K. alhier. Uwe belangstelling in wat alle Alkmaarders interesseert, kan ons slechts verheugen. Aan het boycotten van een middenstander kunnen wij evenwel niet medewerken, nog afgescheiden van de moge lijkheid, dat deze een actie tot schadever goeding zou kunnen instellen. T. alhier. Uw idee is zeer origineel, maar wy twijfelen er aan of de door U aange wezen spelers bereid zullen zijn, hun rollen daarin te vervullen. De zaak lijkt ons ook te ernstig om ze op deze wijze te behandelen. Wat. U dood noemde is trouwens nog niet dood, het leeft nog en het zal zoo nu en dan nog wel eens blijk daarvan geven. Maar... wat-belet U zelf als regisseur van de door U beschreven Vertooning op te treden? Wij zullen er .dan met genoegen een verslag van publiceeren. Red. Alkm. Crt, jBucQediike Stand ALKMAAR. GEBOREN: Anna Maria, d. van Jacobus Schoonhoven, en Katharina Wolf. Adriaan, z. van Lou- rentius Hoogewerf en Marijtje van -der Gulik. Adriana Maria Agnes, d. van Johannes Kraakman en Cornelia Johanna Pepping. OVERLEDEN: Maria Elisabeth Eggers, geh. met Alber- tus Johannes Beemsterboer, 62 jaar. Guurtje Wijnberg 73 jaar. DE VEEMARKT. ALKMAAR, 22 Maart 1937. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prij zen als volgt: 105 Vette koeien 160400, handel matig; 4 Vette kalveren 60100, per KG. 0.701; 421 Nuchtere kalveren (slacht) 415; 321 Vette varkens 4449 cent per K.G. Handel matig. DE AMSTERDAMSCHE AARDAPPEL PRIJZEN. AMSTERDAM, 22 Maart 1937. Op de he den gehouden aardappelenmarkt waren de prijzen als volgt: Zeeuwsche: bonten en blauwen 2.302.60, eigenheimers 2 2;10, pooters 1.601.80; Friesche bor- gers 22.20; Noordhollandsche eigen heimers 1.902; Andijker bonten en blauwen 22.10; Duinzand Aardappelen 2.803.50; Drentsche zandaardappelen 1.70-—/ 2. Alles per H.L. Aanvoer 409000 K.G. BROEK OP LANGENDIJK, 22 Maart ,37. Aanvoer en prijzen waren heden als volgt: 17500 KG. Roode kool 1.50—f 2; 16000 K.G. Gele kool 1.80—2.50; 25000 KG. D. witte kool 1—/ 1.10; 7205 K.G. Groene kool 1.60—3.60; 13000 KG. Uien: uien 1.30, gele drieling 60 cent, grove 0.90 1.20; 3700 KG. Bieten 0.50—1.20 en 5200 K.G. Peen 0.801.10, alles per 100 K.G. NOORDSCHARWOUDE, 22 Maart 1937. (Noordennarktbond). 20600 K.G. Roode kool 1.40—1.80; 4600 K.G. Gele kool 1.50— 2; 35000 KG. D. witte kool 1; 15200 KG. Uien 0.90—1.10, drielingen 60 cent, grove 0.601; 750 KG. Bieten 4060 cent en 3500 K.G. Peen 0.801.10, alles per 100 KG. WARMENHUIZEN, 20 Maart 1937. 98900 KG. Roode kool 1.40—2.10; 38100 KG. Gele kool 1.20—2.10; 53500 K.G. D. witte kool 11.40; 11600 K.G. Uien: drielingen 60 cent, uien 0.601.20 en grove uien 0.70—1.30; 3950 K.G. Peen 1.10— 1.20, kleine 60—70 cent en 1900 K.G. Bieten 0.60 1. De Heer en Mevrouw W. F- K. DE WILD—GROEN geven met blijdschap kennis van de geboorte van hun Zoon SJEF. Alkmaar, St. Elisabeth Ziekenhuis. 20 Maart 1937. Ter gelegenheid van ons huwelijk zal receptie gehouden worden, ook voor ouders en oud-leerlingen, op Goeden Vrijdag 26 Maartse 3 uur, in Café Mantel, Hensbroek. De schoolkinderen zullen we gaarne om 4 uur ontvangen. J. BLAUW. N. KOK. Heden overleed ten huize van den Heer M. C. van Breda, in den ouderdom van 81 jaar, onze beste Oom, Is-aac Zaadnoordijk, Wedr. van Isabella van der Haagen. FAM. BOSSERT. F AM. ZAADNOORDIJK. FAM. HOLSMULLER. Bergen, 22 Maart 1937. Breelaan 38. De begrafenis zal plaats hebben a.s. Donderdag, nam. twee uur, op de Gemeente- Begraafplaats te Alkmaar. Vertrek vanaf het sterfhuis nam. een uur. Heden overleed onze ge liefde Man, Vader, Behuwd- en Grootvader, de Heer PIETER KLERK, in den ouderdom van 78 jaar. Uit aller naam, M. KLERK—OLY. Stompetoren, 20 Maart 1937. DANKBETUIGING. Onzen hartelijken dank aan de Directie en Personeel v. d. Alkm. IJzer- en Metaalgietery voor den aangenamen dag, ons den 18den Maart j.L bereid. Jb. SCHOONEWIL en Echtgenoot Een verrukkelijke com binatie van deze heer- jke vrucht en van .ocolade Damesconfectie. Mantelstiksters gevr. voor Amster dam verg. reisk. Aanm. Lodewijks, Straatweg A 402a, Heiioo Mevrouw BREEBAART, N. Tuindorp J 208, Heiioo, vraagt een net gevraagd, met het vak bekend. Ook kan een leerlinge ge plaatst worden. Wasschery „DE LELIE", Bergen. gevraagd bij C. OUD, Schilder, Schoori. GEVRAAGD (mann.) Yereischte: loopend hand schrift en vaardig machineschry ven. Eigenh. geschr. brieven te richten tot N.V. v.h. W. HOOGENSTRAATEN, Conservenfabriek, Alkmaar. Net persoon, vast werk, met zoon van 15 jaar, zoekt kost en inwoning bij weduwe of klein gezin. Brieven onder letter T 99, Bureau van dit Blad. Een ruim solied WOONHUIS. Tevens stalling voor 7 koeien met hooi berging en2 varkens hokken. Desgewenscht 1 of 2 perceelen best weiland aanwezig. Tezamen groot 3 H.A. Gelegen a. d. Heerenweg 523 te Wimmenum bjj Egmond a. d. Hoef. Te aanvaar den 1 Mei, Te bevr. by A. NIEUWENHUYZEN, Prins Hendrikstr. 12 Egmond a. Zee.

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 3