Warenhuis U Heuseveldt o Artistiek Glaswerk O Grote Cadeau-Reclame van D.C. de Gier, Laat 161 Langeslraat - Achterstraat - Houttil DE MODE! Dag blad-Reclame is actueel. .VENDEX" REGENKLEEDÏNG IS GEGARANDEERD UJATERDICHT Meisjes Regenmantels, „Vendas Populair", gegarandeerd waterproof, Nederlandsch fabrikaat, maat 60.O75 75 ceifl iVj^rü§ per maal Vendei Populair, «an gabardine, in modellen beeldiog. geheel op zijde gerendeerd waterproof, Wadertandsch fabrikaat. :uiver wollen volgens ah ■n serge, ge- tOOMj ALKMAAR-BEVERWIJK HET WinE HUIS I ws 5 kocrpen (ril Telefoon 4170. Tegen inlevering van 120 punten voor 10 cent of zonder punten voor f 1.30 1 likeurstel op zwart plateau of 1 étui met kelkenbakjes of 1 fruitschaal met 6 bijpassende fruitschaaltjes of 1 waterstel op zwart plateau of goudkleurig toiletstel 6 delig_ Tegen inlevering van 200 punten voor 10 cent of zonder punten voor f 2.10 1 mat geslepen limonadestel 8 dlg. of 1 mat geslepen olie- en azijnstel. KANT voor JAPON en BLOUSE in moderne tinten, 90 c.M. breed, 2,80 en 3.70 per Meter. Meterprijzen, dus lage prijzen. Voor het wasschen van glasgordijnen of hel spannen daarvan of van handwerkkleedjes Behangers. - Stoffeerders. St. Annaslraat 19. KEURIGE AFWERKING. Telef. 3416. verkrijgbaar tegen inlevering van waardebonnen, of naar verkiezing tegen zeer lage prijzen. Bij aankoop van 25 cent of veelvoud daarvan verstrekken wij gedurende deze grote glasreclame waardebonnen ter waarde van 1 punt. Op ieder glaswerkartikel staat aangegeven voor hoeveel punten U dit kunt verkrijgen. Het prachtigste artikel voor slechts 10 cent. Ziet onze speciale etalage Langestraat en de betreffende afdeling in de winkel. Tegen inlevering van 30 punten voor 10 cent of zonder punten voor 40 cent 1 Roomstel op zwart plateau of met glas of 1 grote Vaas, gekleurd glas. Tegen inlevering van 60 punten voor 10 cent of zonder punten voor 70 cent 1 Kaasstolp op zwart plateau, sierlijk model of 1 pracht kogelvaas of 1 geslepen compóteschaal of 1 geslepen presenteerschaal met hengsel. zoo keurig dat Costuum je zit, zóó heb ik je nog nooit gezien. Kijk die Wolmons glunderen! Maar zou zoo'n loftuiging U óók niet alles zeggen over de vakbekwaamheid van. den kleermaker? De schitterende prestatie die wij hebben geleverd in onze speciale binnenbewerking (het coupe-vaste geheim van Cloeck) is zoo'n loftuiging dan ook ten volle waard. Ook hier geldt, dat de waarde van het costuum alleen in het dra gen blijkt. En in het dragen zijn Cloeck's Costuums béter en dus ook voordeeliger! Tegen inlevering van 300 punten voor 10 cent of zonder punten voor f 3.10 1 funné kleurig bowlstel met oorglazen en bowllepel. Wij behouden ons het recht voor een artikel door een gelijkwaardig te ver vangen, indien de voorraad van het gevraagde mocht zijn uitverkocht Tegen inlevering van 4 punten voor 6 cent of zonder punten voor 10 cent 1 Compöteschaaltje o! 1 Citroenpers. Tegen inlevering VAil 20 puntén voor 10 cent of zonder punten voor 30 cent I sierlijke Vaas op zwarte voet, of 1 grote Compóteschaal. Tegen inlevering van 40 punten voor 10 cent of zonder punten voor 50 cent 1 Compóteschaal geslepen op voet of 1 grote Gebakechaal, of 12 bijpassende Gebakschoteltjes. Tegen inlevering van 4 punten voor 10 cent of zonder punten voor 14 cent Jl Botervloot met matgeslepen deksel of 1 Suikerpot idem, of 1 Aschbak goudkleurig. Tegen inlevering van 8 punten voor 10 cent of zonder punten voor 18 cent 1 Compote schaaltje of 1 Sardinen schaaltje met deksel of 1 Peper en zoutstel of 1 Vaas of 1 Appelrasp met schaaltje.

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 4