DC KRONING VAN KONING GEORGE VI. Sbucyectiike Stand ra. De Japansche vliegers Tsukakoshi (rechts) en Ihanouma, die met hun vliegtuig „Goddelijke Wind" den afstand TokioLonden in den recordtijd van 94 uur 18 minuten hebben afgelegd, even na hun aankomst op Croydon. Moedige incidenten bij vroegere kroningefeesten. De charmante Victoria. Lo-tfcTen, 10 April (Reuter). Het zeer groote aantal bezoekers, dat mem tijdens de kroningsfeesten te Londen verwacht, men spreekt hier over meer dan twee millioen bezoekers van buiten Londen zal zware eischen stellen aan de Londensche politie, en zoowel de vei ligheid van het verkeer als van de hooge gasten, die de plechtigheid komen bijwo nen, maakt een omvangrijke organisatie en tal van buitengewone maatregelen noodig, waarop wij in een volgend artikel hopen terug te komen en waarover reeds tal van interessante bijzonderheden bekend zijn. Wie de vastberaden, rustige wijze van optreden der Londensche politie kent en ins het algemeen den kalmen aard van het Engelsche volk, kan er niet aan twijfelen of de zaken zullen zich zonder incidenten afwikkelen. In het verleden was dit niet altijd het geval, al stond men toen misschien niet voor groote problemen van verkeerstech- nischen aard. De incidenten waren maar al te vaak een gevolg van de bloedige politieke twisten, die vooral gedurende de middeleeuwen den Engelschen adel ver scheurden. Reeds in 1066 ging de kroning van Wil lem den Veroveraar gepaard met een bloedige gebeurtenis, veroorzaakt door een misverstand dat duidelijk bewijst, hoe weinig op hun gemak de Normandische veroveraars zich nog in het nauwelijks onderworpen land der Angelen en Saksen voelden. De Normandische lijfwacht bui ten de kerk hoorde namelijk plotseling een luid rumoer in het kergebouw. Later bleek, dat het de juichkreten waren van de me nigte toen de nieuwe koning uit de sa cristie de kerk betrad. Maar de blijkbaar nerveuze lijfwachten meenden vijandige kreten te hooren en deden terstond een aanval op de menigte, zoowel binnen als buiten de kerk, terwijl eenige hunner een paar omringende kloostergebouwen in brand staken. De menigte vluchtte naar buiten in paniek, waarbij velen onder den voet geloopem werden of onder de hoeven der paarden van de Normandische ruiters werden vertrapt. Alleen Willem, met eenige ridders en de geestelijken ble ven in de Westminster Abbey achter en de helling gegleden en nauwelijks 20 me ter van wal verwijderd, ligt het reeds vrij wel stil in zijn element. De 1000 ton wegende kettingpeuren hebben hun werk verricht. Toen het schip van de helling gleed, zag men de zware kettingen ter weerszijden er achter aan slepen, roodbruine stofwolken van roest opwerpend. Langs het casco glijden de kettingen mee te water. Het is alsof zij zich spannen en alsof het schip door een krachtige hand met teugels wordt tegen gehouden. Nauwelijks een minuut na den stapel loop naderen de 8 sleepbooten, die mede hun aandeel in het fluitconcert hebben gehad, en maken vast, om het schip naar de afbouwkade te trekken. Nog geen 14 seconden later ligt de „Nieuw Amsterdam" bewegingloos in zijn element. Neerlands' grootste koopvaardij schip is met goed gevolg te water gelaten. Een gebeurtenis, die op de duizenden, die er getuige van konden zijn, een machtigen, onvergetelijken indruk maakte. H. M. de koningin spreekt enkele woor den, waarna minister Gelissen een harte- lijk-gestemde rede houdt ter eere van dez3 tewaterlating. Nog onder den invloed van het groot- sche en het imposante van het zeldzame schouwspel keeren de duizenden toe schouwers op de vele vaartuigen naar de Rotterdamsche havens teruè- OUD-G.G. DE JONGE GEEN N. S. B.-ER. Een uit de lucht gegrepen bericht. In het „Handelsblad" lezen we: Voor de afdeeling Zeist van het Nationaal Jongerenverbond heeft Zaterdagavond de oud-gouverneur- generaal van Nederlandsch-Indië, jhr. mr. B. C. de Jonge een redevoering gehouden. Tijdens de pauze hebben wij Z. Exc. gevraagd welke waarde gehecht mocht worden aan de hard nekkige geruchten, welke de laatste dagen worden gehoord, n.1. dat de heer De Jonge candidaat voor de Tweede Kamer der N.S.B. zou zijn. Zijne Excellentie machtigde ons mede te deelen, dat hem hiervan niets is bekend en dat deze mededeel in gen be schouwd moeten worden als volkomen uit de lucht gegrepen. VERMOGEN IN VUILNISVAT. Vondst van een paar kwajongens. Eenige dagen geleden vonden een paar Amsterdamsche kwajongens in een vuil nisvat, staande op het trottoir bij het geld kantoor der Posterijen aan den N. Z. Voor burgwal, een bundeltje papieren, die den indruk maakten van groote waarde te zijn. 5et waren nl. twintig aandeelen in de Tff. v. Koninklijke Hollandsche Lloyd, elk met een nominale waarde van duizend gulden. Zjj droegen het jaartal 1920. De jongens wilden er met hun schat vandoor gaan, toen een voorbijganger er ^ich mee gng bemoeien. Door zijn toe- zijn de papieren, die eens een ver- m0igentje hebben vertegenwoordigd, toen gedeponeerd op het politiebureau aan de Warmoesstraat. De stukken zijn waar- schynLMk van misdrijf afkomstig. temidden van een kleine groep edelen in de verlaten ruimte werd de kroon op het hoofd geplaatst van Willem den Ver overaar, die volgens oude kroniekschrij vers voor de eerste maal in zijn leven van hoofd tot voeten trilde. Een andere bloedige gebeurtenis van nog ernstiger aard geschiedde bij de kro ning van Richard I en leidde tot een groot program, waarbij de overgroote meerder heid der toen in Londen wonende joden vermoord werd. De joden mochten slechts, zooals elders in die dagen op het vasteland van MiddenEuropa, verblijf houden in de hun toegewezen ghetto's. Zij hadden ech ter een verzoek ingediend om den plech- tigen optocht langs den weg van het ko ninklijk slot naar de Westminster Abbey te mogen gadeslaan. Aanvankelijk werd daar geen bezwaar tegen gemaakt, maar op het laatste oogenblik liet Richard I, bevreesd voor eventueele toovermacht der joden, de toestemming intrekken en werd den'joden verboden, zich langs den kro- ningsweg te scharen. Van geheel anderen, volmaakt onschul- a-'gen aard is een onbeteekenend voorval bij de kroning van koningin Victoria, dat echter niet onopgemerkt voorbij ging om dat het de buitenwereld, die weinig van de jonge koningin wist, een aardig kijkje gaf op haar karakter. Toen terstond na de kroning de grijze, 88-jarige lord Rollö, naar voren trad om de koningin zijn hulde te betuigen, gleed hij bij zijn poging om de beide treden, die naar den troon leidden, te bestijgen, uit en viel aan den voet van den troon neer, zoodat men hem naar zijn bank moest terug dragen. Eenige minuten later, nadat de grijsaard zich hersteld had, trad hij op nieuw naar voren om de koningin zijn hulde aan té bieden. Victoria zag het, en wetende hoe streng het protocol bij een gebeurtenis als deze zelfs elke beweging van den gekroonden vorst vaststelt, wend de zij zich tot den aartsbisschop van Can- terbury en vroeg: „Mag ik hem niet te gemoet gaan?" En voordat de proolaat haar nog geant woord had was zijn opgestaan en daalde de jonge koningin de beide treden van den troon af om die den grijzen edelman te be sparen. Lord Gronvillo, die een uitvoerige beschrijving van de kroningsplechtigheid heeft gegeven, verklaart daarin, dat „deze daad van hoffelijkheid om vriendelijkheid onder, de aanwezigen groote sensatie bracht." (Nadruk vérboden). Inval in Haagsch speelhol. Drie personen in bewaring gesteld. De Haagsche politie heeft in den nacht van Zaterdag op Zondag wederom met succes een inval gedaan in een perceel, waarvan vermoed werd, dat er gelegen heid werd gegeven tot hazardspel. Dezen keer betrof het een huis in de van Lans bergenstraat, gelegen in het Bezuiden- houï-kwartier." Omstreeks 't middernachtelijk uur ver schenen voor genoemd perceel een drietal politieauto's, waarbij een overval-wagen. Onder leiding van commissaris W. Hol trachtte een vijftiental politiemannen toe gang te krijgen tot genoemd perceel, het geen echter niet eerder gelukte dan nadat de deur met een breekijzer was gefor ceerd. In het perceel bleek inderdaad hazardspel te zijn gespeeld. Zeventien be zoekers werden in het huis aangetroffen. Zij werden in den overvalwagen naar het hoofdbureau van politie overgebracht. In bewaring werden gesteld de 34-jarige ingenieur C. M. v'. d. L., hoofdbewoner van het perceel, de bankhouder, de 41-jarige koopman H. J. P. G., wonende in de Moucheronstraat en de 42-jarige koopman C. B., wonende in de van Lansbergen straat, alle drie ter zake. het gelegenheid gevën töt hazardspel. In beslag genomen werden een roulette, een harkje, een kleed, een balletje én ruim 400 fishes van verschillende waarde. Bovendien werden op vermoeden van drankwet-overtreding in beslag genomen 5 flesschen champagne en een flesch vermouth. FIETSEN VAN WERKLOOZEN GESTOLEN. De Amsterdamsche politie heeft den man gearresteerd, die er zijn werk van maakt fietsen van werkloozen te leenen en te eigen bate te verkoopen. Hij heeft reeds een uitgebreid strafregister en thans bevindt hij zich op het bureau-P. Aertsz- straat om weldra weer ter beschikking van justitie te worden gesteld. De man bezoekt een werklooze en zegt: Wil je werk hebben? Graag! Dan weet ik wel een baantje voor je. Zal ik dat even voor je in orde gaan maken? Graag! Mag ik dan even je fiets leenen, ik kom zoo terug De fiets wordt in goed vertrouwen ge leend, maar de werklooze ziet het rijwieJ nooit terug en hoort evenmin iets van het baantje! MAN TE ZAANDAM ONDER VERDACHTE OMSTANDIGHEDEN OVERLEDEN. Te Zaandam is een 35-jarige man on der verdachte omstandigheden plotseling overleden. De man leed aan voortdurende hoofdpijn en had als middel daartegen op de markt een geneesmiddel gekocht. Op dit fleschje stond vermeld dat niet meer dan vijftien druppels mochten worden in genomen, waaraan hij zich waarschijnlijk niet gehouden heeft. Of de dood aan dit laatste of aan een andere oorzaak te wij ten is, wordt nagegaan. De justitie heeft sectie op het lijk ge last. Het geneesmiddel zal scheikundig worden onderzocht. DE BEMANNING VAN DE „ANDRA". Regeering stelt onderzoek in. Naar aanleiding van de onzekerheid wel ke bestaat omtrent de schepelingen van de „Andra" welk schip, zoals bekend, in de Spaansche wateren tot zinken is gebracht vernemen wij, dat de Nederlandsche re geering een onderzoek instelt naar het lot der bemanning van genoemd sehip, voor zoover deze uit Nederlanders bestaat BELANGRIJKE OPDRACHT VOOR PHILIPS. Geluidversterking-installatie voor Volkenbondspaleis. Naar men uit Genève verneemt, is aan de Philips-fabrieken te Eindhoven opdracht ge geven tot levering van de door haar ont worpen complete geluidversterking-instal latie voor het nieuwe Volkenbondspaleis te Genève. Hoewel nog geen details bekend zijn, staat het reeds vast, dat dit de grootste per manente electro-acoustische installatie in Europa zal worden. STAKING IN GOUDSCHE WASSCHERUEN. Honderd vrouwen bij conflict betrokken. In de Zaterdagmiddag gehouden vergade ring van de drie arbeidersorganisaties, be trokken bij het conflict bij de zeven Goud- sche wasscherijen, is, nu de werkgevers haar wenschen niet hebben ingewilligd en een conferentie met den rijksbemiddelaar geen resultaat heeft opgeleverd, besloten om over eenkomstig het gestelde ultimatum a.s. Maandag de staking bij de zeven bédrijven te doen ingaan. Bij het conflict zijn ruim honderd personen betrokken, uitsluitend vrouwelijk personeel. EERSTE KAMER BIJEEN. Op 20 April vergadering. De voorzitter der Eerste Kamer is voor nemens dit lichaam bijeen te roepen tegen Dinsdag 20 April, des namiddags te één uur, ter behandeling o.m. van het ontwerp van wet tot wijziging van de dienstplicht wet. Dien dag of den volgenden zal er ook een afdeelingsonderzoek worden gehou den. DE A.S. VERKIEZINGEN. Candidatenlijst Herv. Geref. Staatspartij. De candidatenlijst der Hervormd gere formeerde Staatspartij is voor liet geheele land aldus samengesteld: Ds. C. A. Lingbeek, Voorthuizen; ds. K. H. E. Gravemeyer, Den Haag; ds. B. Gijzel, Amsterdam; K. Eelderink, Vianen; ds. L. Boers, Scheveningen; A. J. Buining, Appel; ds. A. C. G. den Hertog, Rotter dam; G. J. Prins, Oldebroek; B. de Jong, Koudum en A. J. Mast. DE CANDIDATEN VAN DE N.SB. Voor de Tweede Kamer. In een extra-nummer van „Volk en Va derland maakt de leider ir. Mussert bekend, dat-door- hem de volgende candidaten voor de N.S.B. bij de a.s. verkiezing voor leden van de Tweede Kamer zijn gesteld: le lijst: Groningen, Friesland, Drente, Overijssel, Gelderland, Utrecht, Noordhol land en Zuidholland: 1. Mussert, 2. v. Geelkerken, 3. Dieters, 4. Woudenberg, 5. Koster, 6. Rost van Tonnin gen, 7. Geldorp, 8. Vlekke, 9. de Bruin, 10. van Peperstraat'e, 11. van Kampen, 12. On- gers, 13. von Bönninghausen, 14. Spelt, 15. de Rijke, 16. Froma, 17. van Hoey Smith, 18. de Jong, 19. Bruyning, 20. Aeylkema. 2e lijst: Limburg, Npordbrabant en Zee land: 1. Mussert, 2. d'Ansembourg, 3. Kamp huis, 4. Dekker, 5. de Bock, 6. Herweijer, 7. van der Goes van Naters, 8. Donders, 9. Hen driks, 10 Meyer, 11. Welters, 12. Paes, 13. Ilcken, 14. Mentjens, 15. de Waard, 16. Fro- wein, 17. de Jager, 18. de Ruyter, 19. Koert, 20. Munnichs. Verkeersongelukken. OP HET KANTJE AF. Een auto met vier inzittenden, onder wie zich de leider der kleine boeren-actie, Alf. Bouman uit Puiflijk (N.Br.) bevond, is Zon dagavond te acht uur onder Lierop in de bocht van den weg bij sluis 9 door een hek gereden, dat den weg van het Eindhovensch kanaal scheidt. De auto, waarvan de voor zijde geheel werd ingedrukt, bleef nog juist op tijd aan den rand van het water hangen. De inzittenden kwamen er met eenige lichte schrammen af. DRIE PERSONEN TE DELFT AAN GEREDEN. Zondagmiddag om half vijf zijn op den Oostsingel nabij de Koepoortbrug te Delft 3 personen door een aanrijding gewond. Ge heel rechts van den weg liepen het echtpaar de Graaf en de 11-jarige jongen van Oyen uit Delft. Door tot nu toe onopgehelderde oorzaak werden zij aangereden door een auto, die uit de richting Rotterdam kwam en bestuurd werd door van P. uit Delft. De 59-jarige mevr. de Graaf werd met het hoofd tegen den trottoirband gesmakt en zeer ernstig gewond. Zij is naar het gasthuis te Delft vervoerd, waar zij ter verpleging is opgenomen. Over haar toestand kon nog niets met zekerheid worden gezegd. De 62-jarige heer de Graaf klaagde over inwendige pijnen. De jongen werd aan het hoofd gewond. Beiden zijn naar hun woning vervoerd. EEN GOED GESTERNTE. Op den onbewaakten overweg bij Doetin- chem is Zondagmorgen een auto door een trein gegrepen en 80 meter meegesleurd. Wanneer men de totaal vernielde auto ziet, kan men nauwelijks gelooven, dat zoowel de bestuurder, de heer van B. als twee van zijn kinderen, die in den wagen hebben gezeten, er met een paar lichte schrammen zijn af gekomen. Het zicht ter plaatse is goed. Te gen den bestuurder is proces-verbaal opge maakt. AUTO TEGEN BOOM GEREDEN. Gistermorgen reed op den Tilburgschen weg, juist op de grens van Teteringen en Ginneken, een zware 16-cylinder Cadillac, bestuurd door den 59-jarigen heer S. uit Utrecht, toen de courantenbesteller van D. plotseling den weg overstak. De bestuurder trachtte den man te ontwijken en reed daarbij met groote vaart tegen een boom op. De bestuurder werd door de voorruit geslingerd en kwam op het wegdek terecht. De krantenbesteller van D. werd. door de auto aangereden en brak zijn schouder. Beiden waren zoo ernstig gewond, dat zij naar het ziekenhuis te Breda moesten worden overgebracht. De auto werd grootendeels vernield. Branden. GROOTE BOERDERIJBRAND. Vermoedelijk tengevolge van kortsluiting is te Schaik (N.Br.) de kapitale boerderij van den heer Manders, omvattende woon huis en stallen, afgebrand. Er zijn 29 stuks vee omgekomen, te weten vijf koeien, vier hokkelingen, een kalf, een paard, negen vette varkens, een dragende zeug en vijf schotten. Bovendien zijn een groote voor raad hooi en stroo en een aantal landbouw gereedschappen verloren gegaan. De schade, die tienduizenden guldens beloopt, wordt ten deele door verzekering gedekt. GEMENGD NIEUWS. Jongeman te Groningen verdronken. - Zaterdag is een jongeman, vermoedelijk af komstig uit de provincie Groningen, die per rijwiel de Werf straat te Groningen uitreed, pardoes in de Noorderhaven gereden. Hoewel hij spoedig op het droge was gebracht, bleken de levensgeesten reeds te zijn geweken. Het lijk is naar het Academisch Ziekenhuis overgebracht. Men heeft de identiteit van het slachtoffer nog niet kunnen vaststellen. Duitscher te Groningen gearresteerd. - Zaterdagnacht is te Groningen een Duitscher gearresteerd, die in Groningen een serie in braken gepleegd heeft. De man werd in Duitschland gezocht wegens inbraak met moord, veertien dagen geleden gepleegd in de omgeving van Olden- burg (Duitschl.) Zijn spoor werd via Bremen gevonden,- hij was in het bezit van een revolver. De veete en het mes. - Wegens een oude veete is het Zaterdag in de Linden- straat te Amsterdam tot een vechtpartij ge komen tusschen twee mannen, resp. 39 en 40 jaar oud, waarbij een der vechtenden een mes heeft getrokken, waarmede hij den ander enkele peezen van den linkerarm heeft doorgesneden. De gewonde kon, na in het Wilhelmina- gastliuis behandeld te zijn, zich naar huis begeven. De dader is door de politie aange houden die hem, nadat proces-verbaal wegens mishandeling was opgemaakt, op vrije voeten heeft gesteld. Inbraken te Soest. - Zaterdagmiddag werd bij de politie te Soest aangifte gedaan, dat onbekende personen aan een drietal villa's, staande aan de Berkstraat aldaar, een ongêwenscht bezoek hadden gebracht. Een betrekkelijk klein bedrag aan geld, doch daarentegen een groote waarde aan sieraden, worden vermist. De politie heeft onmiddellijk een onder zoek ingesteld en nam daarbij een aantal voetsporen en vingerafdrukken op. Gewa pend met dit materiaal heeft men met poli tiehonden de omgeving afgezocht. Op deze wijze kon men verschillende waardevolle gegevens verzamelen. Aan de hand van deze gegevens wordt het onderzoek in een be paalde richting voortgezet. Ernstig ongeluk te Tilburg. - Zaterdag was de 23-jarige schoorsteenbouwer C. Jan sen begonnen met het afbreken van een 25 meter hoogen schoorsteen op de terreinen van de N.V. Lakenfabriek v/h. firma E. Eli as, aan de Industriestraat te Tilburg. De man, die rond den kop van den schoor steen een stelling had gebouwd, is met het bovendeel van den schoorsteen naar beneden gestort. Het veiligheidstouw, hetwelk aan de stel ling was gebonden, brak, en de man viel van een hoogte van 25 meter op de binnenplaats van de fabriek, waar hij op een ijzeren brandtrap terecht kwam. Met ernstige ver wondingen is het slachtoffer naar het St. Elizabeth Ziekenhuis overgebracht, waar hij Zondagavond is overleden. Duitsche sportvlieger verdwaald. - Za terdagmiddag heeft een Duitsch sportvlieg- tuig, bestuurd door den leerling-vlieger Müller uit Lippestadt, een noodlanding ge maakt aan den voet van den Holterberg te Holten. De landing verliep vlot,'zoodat het toestel onbeschadigd bleef. De vlieger, die niet gedeerd werd, verklaarde door' den mist te zijn verdwaald. Colportageverbod voor de Kalver- straat. - B. en W. van Amsterdam hebben besloten, met ingang van Zaterdag te be palen dat het verboden is in de Kalver- straat: a. met gedrukte of geschreven stukken of afbeeldingen te venten, b. na des middags 12 uur gedrukte of ge schreven stukken of afbeeldingen op of aan den openbaren weg, aan of in de huizen te verspreiden. In herinnering wordt gebracht, dat het ten deze bepaalde ten aanzien van reeds v-roëgër aangewezen stadsgedeelten onverminderd van kracht blijft. Doodelijk ongeval te Utrecht. - Gister avond om half twaalf reed over dén Jut- faas'schen weg te Utrecht een personen auto uit Noord-Brabant. Toen deze auto de Amstelstraat naderde, kwam het voertuig, in aanrijding met een wielrijder, die den Jut- faas'schenweg wilde opdraaien in de richting van de Jeremiebrug. De wielrijder werd. een eindweegs medegesleept. Toen hij werd op genomen, bleek hij reeds te zijn overleden. Het slachtoffer is een 65-jarige man uit Zeist. Zijn lijk is overgebracht naar het bureau Tolsteeg. De chauffeur van de auto heeft tëgènovêr de politie verklaard, dat hij den wielrijder plotseling voor zich zag verschijnen en dat de tijd ontbrak om te remmen. Inbraken te Amersfoort. - In den laatsten tijd is bijna geen week voorbij gegaan, zonder dat inbrekers trachtten te Amersfoort hun slag te slaan. Thans is een ongenood bezoek gebracht aan een perceel in de Kampstraat, be woond door de familie W. A. K. De inbre kers verschaften zich toegang door ver breking van een ruit en namen de lade mede, welke zestig gulden bevatte. Geheime zendinstallatie in beslag genomen. - De technische dienst der P, T. T. heeft in samenwerking met de konink lijke marechaussee uit Hengelo ten huize van een zekeren P. te Borne een complete radiozendinstallatie in beslag genomen. Toen men binnenkwam werd juist een uitzending gegeven. Tegen vier personen, t. w. P. de V., B. en S. werd procés-verbaal opgemaakt. De zender, die zich aandiende onder het motto „Op hoop van zegen" is in beslag genomen. TEXEL (Maart). Geboren: Nelly, d. v. Willem van Ham en Susanna Maria van Egmond. Suze Wiep, d. v. Frederik van der Kooi en-Alida Catharina Koorn. Josephina Maria,, d.'v. Jan Smit en Petronella Johanna Kuip. Jacobus Franciscus, z. v. Frans Witte en Agatha Emma Veeger. Jacoba Cornelia, d. v. Gerrit Dekker en Catharina Maria Pieternella Dekker. Nelly, d. v. Jacobus Keyser en Geertje Pluylaar. Nora Inge borg, d. v. Arie Wuis en Cornelia Jeannet- te Kikkert. Anna Margaretha, d. v. Frans Witte en Anna Cornelia Witte. Marinus Cornelis, z. v. Eliza Johannes Schot en Helena Kwaak. Meinarde, d. v. Cornelis Pool en Dieuwertje de Ridder. Jan Pieter, z. v. Willem Zeger Stolk en Adriana Blom. Ondertrouwd: Jacob Jan. Schaatsen- berg en Marretje Barhorst. "Klaas Lap en Johanna Gerarda Kikkert. Pieter Michiel Koorn en Anna Margarete Sophie Eilers. Dirk de Porto en Margaretha Anna Witte. Cornelis Hopman en Cor nelia Wilhelmina Bakker. Getrouwd: Paulus Sirhon Kuyper en Elisabeth Drijver. Gerrit Dijker en He lena Johanna Trap. Leendert Roeper en Anneke van Lenten. Klaas Lap en Jo hanna Gerarda Kikkert. Overled en: Barend Dirk Pereboom, 60 jaar. Geert Jan Boon, 67 jaar, geh. met Welmoed de Vries. Krijntje Pe tronella Witte, 59 jaar, geh. met Jakob Kikkert. Tijs Zijm, 70 jaar, geh. met Antje van Heerwaarden. Jannetje Cor nelia Bakker, 18 jaar.

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 8