Waar het recht zijn loop heeft. SPORT EN WEDSTRIJDEN, STSSiv v Sta d.°lr,en s.»w'.wd: Suprematie der Westelijken? OUDORP l-M. E.V.O. I Kantongerecht ie Alkmaar Glimlachje £uc/UlMOCt KAMPIOENSCHAP Vtaag-m Aatthd P. S. V. reeds kansloos voor de eereplaats. Go ahead - Be Quick mouS: S'&t -5- k~ Zitting van Vrijdag 7 Mei 1937. Dat nare zegeltjes plakken. De veehouder E. C. G. de W. uit Uit geest had in den loop van 1936 den knecht F. Potzinger uit Santpoort in dienst gehad. Hij was evenwel een principieel tegen stander van zegeltjes plakken en reeds bij de indiensttreding van zijn knecht had hij gepoogd hieraan te ontkomen, door dezen last geheel op de schouders van zijn werk nemer af te schuiven. De onderhandelin gen hierover waren niet geheel vlot ver- loopen, doch uiteindelijk was er een com promis gesloten, waarbij dan door de W. per week 0.30 en door zijn knecht ook 0.30 zou worden betaald. De affaire was aan het licht gekomen, toen er een paar maanden maar heelemaal niet was ge plakt. Het verweer van de W. was niet sterk en de ambtenaar vroeg een geldboete van 20.of 15 dagen hechtenis. Uitspraak volgende week Vrijdag. Waschbaas in moeilijkheden met de K. v. K. De Berger waschbaas A. J. ten H. niet voor den eersten keer zagen we hem voor den Kantonrechter verschijnen had in Augustus van het vorige jaar een waschfabriekje opgericht. Ten H. vergat evenwel deze heugelijke gebeurtenis mede te deelen aan de Kamer van Koophandel en Fabrieken en zoo stond zijn zaak op 24 September van dat jaar nog niet inge schreven in het handelsregister. Kans was hem nog genoeg gegeven, doch ten H. had de zaak zoolang laten loopen, tot hij voor den Kantonrechter zijn zonde kon komen opbiechten. De eisch was 15 of 15 dagen. Uit spraak volgende week Vrijdag. Je moet maar pech hebben. De groentenhandelaar K. Rol uit Bergen reed op 5 Maart ter hoogte van het vei lingsgebouw te Alkmaar op zijn fiets in de richting Koedijk, toen hij op een gegeven moment, zonder ook maar van iets af te weten, op den grond werd gesmakt door een hem inhalende auto, bestuurd door den vrachtrijder J. H. Z. uit Warmenhui- zen. Rol liep leelijke schrammen en be schadigde kleeren op en moest een dag of 7 het bed houden in verband met de opge- loopen blessures. De heele affaire had hem hierdoor 39 aan onkosten opgeleverd. De aanrijdende autobestuurder ver klaarde dat hij scherp had moeten uitwij ken voor een oplegger met trailer, welke hem tegemoet kwam en die den Stations weg op wilde rijden, 't Verhaal was echter nogal onwaarschijnlijk, zoodat de ambte naar van het O. M. 25.of 20 dagen met toewijzing van de civiele vordering, voor het onvoorzichtig rijden requireerde. De uitspraak luidde 10.of 6 dagen met toewijzing van de civiele vordering tot een bedrag van 39. Nog meer conflicten met de Arbeidswet. De arbeider H. S. uit Alkmaar had op 1 Februari een controleur van de Arbeids wet bij zich gekregen, die eens vriendelijk kwam vragen waar S. den laatsten tijd wel had gewerkt. Even vriendelijk had S. den ambtenaar geantwoord dat hij hier mede niets te maken had, en zooals hij gekomen was, zoo was de ambtenaar weer vertrokken. Voor S. kwam het evenwel wat duurder uit, want zijn stilzwijgen kost hem nu 7.50 of 5 dagen. Dat was me een „plens"-bui. De veehouder P. J. H. uit Koedijk had op 17 Febr. in den namiddag zijn koetje gemolken en de melk voor zijn huis gezet om deze door den melkrijder weg te laten halen. Blijkens de feiten was evenwel een controleur van de Warenwet den melkrij der voor geweest, want er was een monster uit het emmertje meegenomen en te Alk maar was men tot de schrikbarende ont dekking gekomen dat er wel 22 pet. water in de melk was geweest. Nu had het dien dag hard geregend, zoo hard zelfs dat de directeur van den Keu ringsdienst het niet onwaarschijnlijk achtte dat er regenwater in de melk was gekomen, maar 22 pet., 't moet wel een ware wolkbreuk geweest zijn, welke er dien dag boven Koedijk gewoed heeft. H. zei natuurlijk ook dat het door den regen gekomen zou zijn, doch de ambte naar was er niet zoo erg zeker van en requireerde 20.of 20 dagen. De zoon van den beeldhouwer: Vader!Duurt 't nog lang voor ik mijn hobbelpaard kan te rugkrijgen? Rekkende remkabels De kaashandelaar P. v. T. uit Akersloot had een motorfietsje gekocht. Een „koffie molen" noemde hij het zelf en op 16 Maart was hij in Schoorl aangehouden voor remcontrole. En .zooals het in derge lijke gevallen meer gaat, was juist op dat moment zyn handrem niet in orde: resul taat een bekeuring. Ijlings was v. T. naar zijn reparateur gesneld en er was een nieuwe kabel in gemonteerd, want de diagnose luidde: oude kabel versleten Maar waarempel op 30 April alweer rem- mencontrole en wel op den Kennemer straatweg te Alkmaar. Wat noodde rem was goed, er was toch immers 'en nieuwe kabel ingezet. Mis daarentegen, het bleek dat alweer de handrem hors de concours was en het resultaat was een tweede bekeuring, 't Liep op, dat besefte v. T. ook wel en weer was hij naar zijn reparateur gesneld. „De kabel was gerekt" was nu de diagnose, 't Is te hopen dat de kabel nu eindelijk uitgerekt is, anders wordt het een dure geschiedenis. Eisch 7.50 of 5 dagen. Uitspraak 4. of 4 dagen. De tunnel! De los werkman D. S. uit Alkmaar reed op 30 April op zijn fiets op den Berger- weg en kwam bij den overweg aldaar tot de conclusie dat deze gesloten was. Dan maar door den tunnel, doch S., die haast bleek te hebben, meende er vlugger on derdoor te komen wanneer hij op zijn trapper bleef staan, dan hoefde hij niet af te stappen en hij fietste toch ook niet. Had hij slechts geweten dat er drie meter achter hem twee agenten reden. Drie me ter voorbij het paaltje brulde het „Halt" achter hem, en wat S. ook px-aatte, hij ging op de bon. De ambtenaar vroeg 8.of 8 dagen, welken eisch door den Kantonrechter werd gehalveerd. Leerling maakte overuren. A. A. J. B., bankbediende te Alkmaar, wilde leeren motorrijden en was op 25 April op het daartoe aangewezen traject n.1. de Ruijsdaelkade te Alkmaar, gaan oefenen. Hij blaakte zoo van ijver de motorsport machtig te worden dat hij 's avonds was doorgereden en in het donker verder was gaan oefenen, doch hij vergat dat het verboden was genoemd weggedeelte voor „studie-aangelegeen- heden" na zonsondergang te gebruiken. Dies werd hij bekeurd, daar hij op het genoemde tijdstip geen nummer- noch rijbewijs kon vertoonen. Er rust geen, zegen op B.'s motorrij-experimenten want later werd hij bovendien nog door den arts afgekeurd. De ambtenaar vroeg voor het nummer- bewijs 1 of 1 dag en voor het rijbewijs 3 of 3 dagen. De kantonrechter nam in aanmerking dat B. niet meer als motor rijder zal kunnen verschijnen en veroor deelde hem tot tweemaal 1 of tweemaal 1 dag. DE „EDELVALK" NAAR INDIE VERTROKKEN. Vanochtend om 5.55 uur is het K. L. M.- vliegtuig „Edelvalk" met drie passagiers, resp. voor Lydda, Singapore en Bangkok, van Schiphol naar Indië vertrokken. Voor de tusschen-trajecten hebben twee pasagiers plaats besproken, n.1. één Alexan- drieBangkok en één passagier Medan Batavia. De „Edelvalk" heeft 98 K.G. vracht, 292 K.G. briefpost en 18 K.G. pakketpost mee genomen. ONZE POSTVLUCHTEN. De positie der postvliegtuigen is: „Rietvink" uitreis te Basra. „Perkoetoet" thuisreis te Jodhpoer. DE SPERWER TERUG. ftlet bemanning en passagiers van Kievit. Toen gistermiddag te half vier de luidspre ker in het restaurant van Schiphol aankon digde dat de „Sperwer" in aantocht was, rees bijna aan elk tafeltje iemand op, om de thuiskomende bemanning en passagiers te gaan begroeten. Bij het uitstappen zag men niets dan vroo- lijke gezichten Het was duidelijk dat nie mand het gebeurde te Athene, waar de Kie vit een noodlanding heeft moeten maken, al te ernstig had opgenomen. Wij hadden een kort onderhoud met den gezagvoerder Frijns, die met de Sperwer de inzittenden van de Kievit had terugge bracht. Hij beschreef de plaats, waar de noodlanding moest worden uitgevoerd als een klein strandterreintje, waar verschillen de parasols op cementen voetstukken ston den. Bij zijn landing heeft de Kievit eenige van deze paaltjes omvergeworpen. Het huis, dat hij volgens de berichten bij zijn uitloop heeft geraakt, was een eenvoudige houten schuur, waarin wat stoelen stonden. Op het moment dat de Keivit met het huisje in aan raking kwam, was de machine reeds zoo goed als tot stilstand gekomen. Een der passagiers, mr. A. Mesritz uit Heemstede, die drie April van Amsterdam naar Batavia is vertrokken en met de Kievit de thuisreis maakte, zeide ons, dat bij nade ring van Athene een loodblauwe wolkenko lom zichtbaar werd. Het was werkelijk ver schrikkelijk weer. Ieder begreep onmiddel lijk dat de landing zeer moeilijk zou zijn. Het vliegtuig kruiste even boven Athene, doch piloot Moll achtte het niet verstandig zich in het centrum van het noodweer te wagen. Ofschoon er nog benzine genoeg was om nog eenigen tijd in de lucht te blijven, besloot de gezagvoerder toch het toestel aan den grond te zetten. Het noodweer breidde zich Zondag a.n. op het Sportpark, 2 uur BtlSLISSIIMGSWUDSTKIJI) om het 2e kl. D (N. II. Y. B.) Kntrée t 0.25. Jongena t O.IO. immers uit in onze richting, aldus de heer Mesritz, en wanneer wij langer in de lucht waren gebleven, zou de situatie er nog maar moeilijker op zijn geworden. Moll koos een smal strandterrein bij Piraeus, in een vrij bewoonde buurt. Voelde u zich niet onprettig, bij deze nood landing? vroegen wjj den heer Mesritz. Onze zegsman ontkende dit. Alle inzitten den van het vliegtuig, ook de Amerikaan sche dame, die de reis' meemaakte, waren wel benieuwd naar den afloop, doch eigen lijken angst hebben zij niet gevoeld. Op het commando „riemen om", hebben allen zich kalm op hun plaats gehouden. De heer Mes ritz was vol lof over de wijze, waarop de noodlanding is volbracht. Zware schokken hebben de inzittenden niet gevoeld. De fleschjes in het valies van den heer Mesritz waren alle heel. Den avond hebben de passagiers en de be manning genoegelijk op het terras van hun hotel doorgebracht. De Grieken, die zij daar gesproken heb ben, verklaarden, dat h£t noodweer van den middag er een was, zooals men daar in geen jaren had meegemaakt. Ook de twee andere Hollandsche inzitten den, de heeren vah Woerkom en Haas, wa ren vol lof over de manoeuvres van den piloot. LUCHTRACE NEW-YORK—PARIJS GAAT DOOR. De Aeroclub France deelt mede: „De National Aeronautic Association heeft kort geleden de Aeroclub France er van in kennis gesteld dat de meteorologi sche bescherming op het noorden van den Atlantischen Oceaan nog niet voldoende was en dat de ontworpen race van Augus tus a.s. moestVorden uitgesteld. De Aero club France heeft deze mededeeling on middellijk ter kennis gebracht van het ministerie van luchtvaart en er daarbij op gewezen, dat niets in het reglement der race toestaat den datum te wijzigen. De minister van Luchtvaart erkende, dat het onmogelijk was te voldoen aan de door de N. A. A. uitgesproken wenschen en ver zocht bijgevolg den voorzitter van dc Aerocjub de N. A. A. mede te deelen, dat de race volgens het gepubliceerde regle ment geschieden zou, tenzij de Ameri- kaansche autoriteiten hun standpunt zou den handhaven, in welk geval een wijzi ging van het traject noodzakelijk zou worden. (Uitsluitend 2e hands nrtikeien). Van 15 regels 35 cent bi) vooruit betaling. Best heerenrijwiel met Nordlicht, tor pedonaaf, beste banden te koop voor 12.50. HEERENSTRAAT 3, Alkmaar. Oco stofzuiger 12.50, Philips Radio 25. DORPSTRAAT 78, Bergen. Meisjesfiets te koop. DOELENSTRAAT 8. Te koop z. g. a. n. dames- en heeren rijwielen met org. Torpedonaaf, jongens- en meisjesrijwielen, eiken leeftijd. Bil lijken prijs. „RIJWIELHAL", Vrouwenstraat 4. Te koop het hout van 18 verkiezings reclameborden, geschikt voor vloeren, schuttings, schuurtjes, enz. Prins Hendrikstraat 12? Alkmaar. Te koop gevraagd: lompen 13, wol 60 ct., laken 42, boeken, kranten 2 cent per kilo, metalen hoogste waarde. BURGERING'S LOMPENHANDEL, Gr.- Nieuwland D 31. Tel. 2435. Van part. te koop Willy's Sedan '34, ge sloten 4 pers. z. g. a. n. MEIJNS, Kenn.str.weg 492, Heiloo. Te koop zoo goed als nieuwe gladde ringen en een mooie keuze zilveren koffielepeltjes. S. W. VET, Verdronkenoord 5. Te koop een Damesrijwiel 12.50, een meisjesrijwiel 12.50, een damesrijwiel 7.50. Te bevr. LIMMERHOEK 18. Diverse soorten ijskasten z. g. a. n. (koopjes). Prima veerenbedden vanaf 7.50, closetstoelen, enz. Te koop gevraagd piano, brandkast, naaimachines, enz. DEKKER, Laat 182. Inkoop van Couranten en Boeken, 2.50 per 100 K.G. of 214 cent per kilo, tevens kooper van lompen, enz. wordt van huis afgehaald. L. DE JONG ZOON, Oudegracht 48, Alkmaar. Jongensfietsen met Torp. naaf 9.00, pracht Damesf. met Torp.naaf 10.50, Heerenrijwielen met Torp.naaf 7.00, 9.00, 12.00, 15.00, enz. NIEROP, Heerenstraat 10. Tel. 3827. Prima Handnaaimachine met garantie 8.50, Singertrapmachine 15, Kleer makers- of stoffeerdermachine (koopje), naaimachines vanaf 5. DEKKER, Laat 182. Te koop een eiken Zeiljol, geheel com pleet, goed onderhouden, bij W. ANDRINGA, Kerkplein 32, Hoorn, Telefoon 233. Voetbal Waschmachine merk „Velo" als nieuw 9.00, Wringer merk „Velo" 2.50, prima mangel 6.50, 2 Race-rijwielen koopjes 15 en 16. J. L. SOSTMAN Jr., Ver kooplokaal Ridderstraat 10. Algemeen zijn de verwachtingen, dat de eigenlijke strijd om het nationale kampioenschap zal gaan tusschen de beide Westelijke kampioenen Ajax en Feyenoord en het is waar, dat deze .wee clubs de beste papieren hebben. Daarnaast mogen we Go ahead en Be Quick ook nog niet geheel uitschakelen nü tenminste nog niet, want de verhezex van morgen heeft natuurlijk geen kans meer. Immers, Go ahead en Be Quick spelen morgen tegen elkaar in Deventer en he. is de plicht der thuisclub om revanche te nemen op de geleden nederlaag in Gronin gen. Die revanche komt o.i. ook en dan staan Go ahead's kansen heusch zoo slecht nog niet. En zelfs zou haar kans nog zeer goed zijn, als Feyenoord eens een punt verspeelde tegen P.S.V., dat in Rotterdam te gast komt. Ook dat behoort lang niet tot de onmoge lijk, want P.S.V. is sterker dan haar resul taten in deze competitie tot nu toe dedcri vermoeden. In elk geval verloopt deze competitie uiterst boeiend! Promotie! Er resten nog heel wat promotie-wedstrij den. In onze afdeeling noemen wij R.C.H.— 't Gooi, waarin beide ploegen een kans heb ben. De Haarlemers hebben echter na e.-n teleurstellend begin zich fraaie hersteld en zullen wel alles in het werk stellen, om 'e winnen. Lukt dat, dan zijn ze bijna behouden Spelen ze gelijk, dan zij er nog mogelijk heden voor alle drie clubs en kan wellicht Hilversum—R.C..H. de beslissing brengen. In het Oosten gaat de extra-wedstrijd Hen gelo—Quick. Dat wordt een zeer spannende wedstrijd, 't Is de vraag, of de betere tech niek. (Quick) het kan winnen van het zwaar dere spel van Hengelo. Reeds heeft Qui°k Hengelo drie puntjes afgesnoept. Mogelijk lukt het, ook nu te zegevieren, 't Zou Nij megen een tweede eersteklasser brengen. En anders gaat Hengelo met die zelfde eer strijken! In het Noorden begint men aan de tweede helft. Alle drie ploegen staan nog precies gelijk. Morgen speelt W.V.V. thuis .tegen Friesland en de thuisclub lijkt ons een kleine kans op de zegë te hebben. Maar 't gaat raar, daar in het Noorden! Promotie-competitie derde klasse. In de promotie-competitie van de derde klasse wordt ook al de laatste wedstrijd gespeeld, waarbij D. W. V. bezoek krijgt van O. V. V. G. We zeiden daar net het laatste treffen, doch beter ware geweest als we mogelijk van de laatste ontmoeting hadden gesproken, want indien de N eu- wendammers tegen de tweede klassers ge lijk spelen, komen beide ploegen op het zeer kleine doch uiterst belangrijke lijstje, met Zaandijk in puntental gelijk en zal het „liedje'* dus weer van vorenaan beginnen, iets, waarnaar de Zaankanters ongetwijfeld vurig verlangen. We hebben echter een idee, dat de twee de klassers zich juist nog, na een uiterst spannenden sfrijd, zullen handhaven, waarbij dan tevens het pleit beslist zal zijn. Promotie-competitie vierde klasse. Onze Alkmaarsche derde klasser „Alk maar", krijgt ook den laatste.x wedstrijd te verwerken, waarbij eveneens de beslis sing zou kunnen vallen, indien de kaas menschen op Texel kans zagen in het uiterste geval nog gelijk te spelen. Dat wil natuurlijk niet zeggen dat de groen-witten het maar op een puntenverdeeling moe ten aanhouden, integendeel, de derde klassers dienen zich een volledige zege voor oogen te houden, allicht komt dan de noodige winst net nog binnen. Een Alkmaarsche nederlaag wil nog niet zeggen dat de kans verkeken is, een beslissende ontmoeting is dan nog noodig om te zien of de groen-witten zich in de derde klasse zullen handhaven. Waar de kans us buitengewoon mooi is moet dit ongetwijfeld invloed op het spel hebben, m. a. w. de kaasmenschen kunnen dus heel wat rustiger spelen dan de eilanders, die het op een volledige zege moeten aanhouden, dus daarom, groen- witten, zien we een Alkmaarsche ploeg die vechten zal vol élan, voor het behoud van het moeizaam verkregene en daarom verwachten we een gunstig Alkmaarsch resultaat. Groen-witten, good luck! Promotie reserve derdcklasse. In deze «afdeeling waarin reeds de ont moeting Helder IIAlcmaria II die een 11 resultaat opleverde inmiddels heeft plaats gevonden, bemerken we voor morgen het treffen Z. F. C. IIIHelder II. Waar de juiste kracht van de rood-witte Zaandammers ons niet voldoende bekend is, kunnen we ons feitelijk niet aan een juiste voorspelling wagen. Indien de Heldersche withemden nu eens volledig in het veld kunnen verschij nen, dan houden we het op de bezoekers, anders TEXEL I—ALKMAAR I. Zoo zullen dus opnieuw twee oude tegen standers elkander andermaal ontmoeten. Texel, de grootste concurrent van 'nel vorige seizoen, na een hardnekkigen strijd verslagen, terwijl het ook nu weer de eilan ders zijn, die de kaasmenschen ernstig be- ^Een geluk voor de groen-witten is het echter, dat ze na hun eerste gelyke spel tegen de bezoekende Texelaars tweei mooie overwinninfien S C. to»d.. jwto. terwijl de eilandbewoners juist ^nmaal tegen de Wormerveerders aan den Zaankan. struikelden. Dit alles beteekende voor de kaasmen schen meteen een nuttigen voorsprong, een voorsprong, dien men tot. het uiterste dient uit te buiten. Dat wil zeggen, sterk spelen op de overwinning, opdat het gelijk spei dat ruim voldoende is zeker binnen kojnt. Zien we dan ook een Alkmaar als in het laatste treffen tegen Q.S.C. zwoegend en vechtend van de eerste tot de laatste mi nuut en bezield met den heiligen wil om te winnen, dan dan moet de noodige winst binnen komen. Groen witten, good luck! Het spreekt natuurlijk vanzelf, dat velen den tocht naar Texel zullen meemaken, om de kaasmenschen den' moreelen steun te ver- leenen. M.E.V.O. I—OUDORP I. J.l. Zondag kon het gebeuren, dat M.E. V.O. een kostbaar punt (0—0) in eigen huil tegen Egmondsche Boys I verspeelde en dui op de ranglijst met den lachenden derde Oudorp I in puntental gelijk eindigde. Een beslissingswedstrijd is dus tusschen de beide ploegen uit het Oudorper-land noodig, die morgen dan ook gespeeld zal worden op neutraal terrein, waarvoor is uitgezocht het Alcmaria-terrein, dat zooals bekend op het gemeentelijk sportpark is gelegen. Hoe de strijd tusschen de beide favorie ten zal verloopen, is met geen mogelijkheid te zeggen. Als we goed zijn ingelicht brach ten de Mevoanen in het begin van de com petitie hun buurlui een 30-nederlaag toe, terwijl de Oudorpers nadien met eenzelfden uitslag revanche namen. Zooals we zien lig gen hier de krachten dus gelijk enis er morgen dus veel spanning te verwachten. Komt het ons voor, dat de Oudorper-aanval iets sterker lijkt, daar staat echter tegen over, dat de Mevo-defensie iets krachtiger is. Laat ons hopen, dat het een faire eerlijke strijd wordt, waarbij de sterkste moge winnen. ALKM. BOYS I—BLAUW-WIT-COMB. Speelde de rood-witte Alkmaarders reeds eerder tegen de tweede klassers West-Frisia en Z.V.V. een vriendschappelijken wed strijd, die beiden een flinke Alkmaarsche overwinning lieten zien, de spel-verhouding was kwalitatief van een te groot verschil en juist daarom is het toe te juichen, d*t men thans een tegenstander heeft gevonden, die qua spel zeker niet voor de Alkmaarders zal onderdoen, want Blauw-Wit zal met een sterk elftal morgen een bezoek aan de Boys komen brengen. De formatie luidt als volgt: Hoogstad Pais Peters Philips Altink Marinus Snoek Vis v. Deene Ditmeijer de Wit terwijl de Boys in hun bekende opstelling zullen uitkomen: zoodat dit ongetwijfeld weer een nuttige oefening zal beteekenen, die vele fraaie spelmomenten kan laten zien. LANGS DE N. H. V. B.-VELDEN. Klein doch belangrijk programma. Kampioenswedstrijd Hollandia III—Wicringerwaard I. De be slissende kamp Bergen IZ. F. C. IV in Krommenie en... een dito treffen tusschen M. E. V. O. 1 en Oudorp I op ons sportpark. Vanzelfsprekendnu de competitie op haar loopt laat de N. H. V. B. voor morgen weer een klein, doch uiterst be langrijk programma zien. In de Noordelijke eerste klasse heeft Wieringerwaard I reeds lang het afdee- hngs-kampioenschap te pakken, tervyijl dit in t Oosten met Hollandia III het geval ir. Waar in „het Zuiden", K. V. V. III zich j.l. Zondag door Q. S. C. III met 2—1 liet slaan, werd O. S. V. IV nog plotseling en zonder te spt'en kampioen. In 't Westen zullen Bergen I en Z. F. C. IV toe8 kom" uitknobbelen' wie <*e eerepalm ra!!u88ChfnJWOrdt reeds een aanvang ge maakt met den kampioenswedstrijd Hol- van de hT. uringerWaard L kracbt Wend Hollandlanen is ons nog wat onbe- zoodat een voorspelling moeilijk te maken is. We stellen echter het meeste warardUWen in hCt bezoekcnde Wieringer- sehenaR reedsTeerder gemeld, heeft er tus schen Bergen I en Z. F. C. IV een ex'ra "Sfïïïf -laatS' 0P neutr8aI terrein Dit neutrale terrein nu behoort aan de Laten do d g ?8rCn goede eigenschappen. Laten de duinkanters volkomen begrhpen se.r '"'met' "f d« °«d« b,k,nd, r..d- maar „aoluU. dun!,"fïïfvïlj'tw"'' sterk nnv,nergdnaren een goed °Pen en verdedi'üendpT i/*81 z°nder daarbij de ja dan m n t verwaarloozen, dan £gn een gunstig resultaat vol- Bergenaren,,nU 0f nooit! Een kam-

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 14