8 8 8 Het groene oog van Baa-AI. Hat Prinselijk Paar met groote hartelijkheid in Londen ontvangen. Binnenland Vorstelijke aankomst te Harwi'-b. EEN VLOT ZEEREISJE. d« Glimlachje «ooo aooe Jladiop Zondagochtend, enkele minuten vóór half tien, zijn H. K. H. prinses Juliana en Z. K. H. prins Bernhard ter bijwoning van de Engelsche kro ningsfeesten van Hoek van Holland aan boord van Hs. Ms. oorlogsbodem „Gelderland" naar Harwich vertrok ken. De nieuwe dag begon buitengewoon mooi in Hoek van Holland. Heel vroeg reeds stond er een stralende zon aan een bijna wolkenloozen hemel en ook al werd de lucht later iets meer bedekt, mooi en zacht weer bleef het gelukkig toch. Wind stor.d er bijna niet. Zich spiegelend in het scherpe licht van den heerlijken morgen strekte de zee zich uit voor de lange havenhoofden. Deze morgen was voor het vriendelijke havenstadje wel een zeer bijzondere. Prinses Juliana en prire Bernhard kwa men immers om aan boord van de Gelder land te embarkeeren .teneinde de reis naar Engeland te aanvaarden. En dat gaf een ongewone drukte. Vooral op de landirigskade der Harwichbooten, waar de „Gelderland" lag gemeerd en waar zich achter een afzetting van een aantal Rotter lamsche politie-agenten uiteraard de grootste belangstelling con centreerde. Heel Hoek van Holland wilde natuurlijk het prinselijk paar begroeten en uitgeleide doen. Lang' de landingska^e lag ook één der Harwichbooten, voor deze gelegenheid feestelijk gepavoiseerd. Voor de officieren en bemanning van de „Gelderland" was het dezen Zondagoch tend al vroeg dag geweest. Men had er merkbaar pleizier in om het schip voor de ontvangst zoo keurig mogelijk fa> ge reedheid te brengen. Schitterend in iet warme zonlicht, dat fonkelend terugkaatste van het koper der instrumenten op de brug en van de vuur monden, lag de kruiser daar. Officieren, onderofficieren en matrozen opgesteld aan dek, de commandant, kgpitein-luite- nant ter zee P. B. M. van Straelen en enkele officieren op de kade by de loop plank om de koninklijke gasten by aan komst te kunnen begroeten. Prinses Juliana en prins Bernhard, die in een hofauto om half negen van het Huis ten Bosch in den Haag wa ren vertrokken, arriveerden kort na negen uur in Hoek van Holland. Prins Bernhard was gekleed in de uniform van luitenant ter zee der eerste klasse Prinses Juliana droeg een grys com plet. In het gevolg van de vorstelijke perso nen bevonden zich jkvr. baronesse van Heemstra, hofdame van de prinses, E. H. Juckema van Burmania baron Rengers van Warmenhuizen, dienstdoend groot meester van de prinses en luitenant ter zee der eerste klasse jhr. E. J. van Holthe. Bij de loopplank begroette de comman dant de vorstelijke gasten, die zich on middellijk na aankomst aan boord bega ven, hartelijk toegejuicht door de op de kade verzamelde menigte. Aan. boord van de „Gelderland" inspec teerden prinses Juliana en prins Bernhard de aan dek opgestelde bemanning, waarna zij zich naar hut van den commandant begaven. Inmiddels was aan de achterste mast van de Gelderland de standaard van de prinses geheschen, de wacht op de kade ingerukt en de trossen losgegooid. Slechts enkele minuten vertoefde prin ses Juliana en prins Bernhard in de hut van den commandant, want spoedig bega ven zij zich naar de brug om getuige te kunnen zijn van het vertrek. Vriendelijk wuivend naar de belangstel lende op den wal, bleef het prinselijk paar gedurende den tijd, dat de oorlogsbodem met behulp van een sleepboot was ge draaid, cp de brug. Langzaam stoomde de „Gelderland" om even over half tien de monding van de Nieuwe Maas uit, Engeland tegerrtoet. Buitengaats wachtte Z. V, die de Gelderland Harwich zou escorteeren. op torpedoboot de reis naar De droom van den nieuwgebak- ken automobilist en hoe volgens zijn meening de boomen bij de spoorwegoverwegen moesten wor den aangebracht om het verkeer te bevorderen en ongelukken te voor komen. Prinselijk paar te Harwich aan gekomen. H. K. H. prinses Juliana en Z. K. H. prins Bernhard zijn gisteravond te Har wich aangekomen en om 7.15 (Amst. tijd) met de boottrein van Vlissingen doorge reisd. Het prinselijk paar werd verwelkomd door den Nederlandschen gezant, jhr. mr. R. de Marees van Swinderen, den vice- consul der Nederlanden, den heer H. J. Cann, en den oudst-aanwezigen zeeofficier te Harwich, kapitein Aleander. Een groote menschenmenigte was aanwezig, toen de hooge gasten zich langs de met tapijten behangen loopbrug naar het speciaal voor hen gereserveerde spoorrijtuig begaven. Aankomst met Hr. Ms. „Gelder land te Harwich". Enthousiaste ontvangst te Londen. Men meldt ons uit'Londen: Onder zeer groote belangstelling zijn gisteravond H. K. H. prinses Juliana en Z. K. H. prins Bernhard, aan boord van den kruiser „Gelderland" te Harwich aan gekomen voor hun eerste officiëele bezoek aan Engeland, waar het prinselijk paar gedurende de kroningsfeesten als gasten van de Britsche koninklijke familie op Buckingham Palace te Londen zal verblij ven. Het was jammer, dat deze eerste zeereis van het prinselijk paar niet door beter weer werd begunstigd. De regen striemde over Parkeston Quay, waar onze prinses werd opgewacht door den Nederlandschen gezant te Londen, jhr. mr. R. Marees van Swinderen, die vergezeld was van den marine-attaché A. de Booy, den marine commandant van Harwich, kapitein-ter zee Alexander, den Nederlandschen vice- consul te Harwich Cann en eenige haven autoriteiten en leden van de directie der London North Eastern Railway Company. Precies op den vastgestelden tijd nader de de „Gelderland" de reede van Harwich. Een grauwe nevel hing over de rivier, waaruit de „Gelderland" opdoemde, eenige honderden meters achter de „Oranje-Nassau" van de maatschappij Zeeland, die nauwelijks gemeerd was om den stroom van reizigers uit Vlissingen te doen debarkeeren, toen de „Gelderland" zwaaide, om achter de mailboot aan de kade vast te maken. Aan den wal heeft men op de brug prinses Juliana ontdekt, die gekleed is in eer lichte bonten mantel, terwijl zich naast haar prins Bernhard bevindt. Een gejuich klinkt op, als men het prinselijk paar ziet, dat zich naar voren begeeft om via het sloependek naar beneden te gaan. Te kwart over zeven is de kruiser ge meerd. De rood-wit-blauwe kleuren wap peren thans van den spiegel. Een loop plank wordt uitgelegd, vanwaar een roode looper door een der loodsen naar het per ron leidt. Ondanks het slechte weer is een zeer groot aantal bewoners van Harwich en omgeving naar hier gekomen om de aankomst van het prinselyk paar te zien, en vele binnenkomende reizigers, die de douane zyn gepasseerd, maken van het oponthoud gebruik om het schouwspel eveneens gade te slaan. De wacht komt in het geweer en als jhr. de Marees van Swinderen, gevolgd door den heer de Booy, zich aan boord begeeft, wordt hij gesalueerd met drie stooten op de fluit en een drievoudig rofffelsaluut. Eenzelfde eerbewijs valt ook den marine commandant Alexander ten deel. Zij be geven zich naar de salon, waar zij de prinses en den prins begroeten en zich geruimen tijd met hen onderhouden. In snel tempo brengen kwieke matrozen een groot aantal koffers aan land. Dan weerklinkt het trompetsignaal „alle hens aan dek". De jongens spoeden zich naar hun vaste posten, vormen een front langs het dek, het sloependek en de bak en klauteren in het want en in het kraaien nest. Het is inmiddels ruim half acht ge worden. Een der officieren inspecteert de manschappen. Dan klinkt het trompet signaal: „geeft acht". Terwyl de trommels wederom geroerd wordén, verschijnen de prinses en de prins aan dek. De pijpers zetten het „Wilhelmus" in, de prinses neemt afscheid van den commandant overste P. B. M. van Straelen en de ove rige officieren en terwijl zij, gevolgd door prins Bernhard, de loopplank afdaalt, wordt langzaam de prinselijke standaard van de achtermast gestreken. Nauwelijks staat de prinses op de kade, of de com mandant, die boven op de statietrap is teruggetreden, roept luid: „leve de ko ningin", een kreet, die door de matrozen en door de Hollanders onder het wach tende publiek luide wordt herhaald. En als deze kreet is verklonken, dreunt over het water het eerste van een salvo van 34 saluutschoten, waarmee de „Gel derland" afscheid neemt van zijn hooge passagiers. Zwaar rollen de schoten over de reede. Onbeweeglijk staat de prinses, die nu gekleed is in een lichtblauw man telpak en een roode hoed draagt. Het gezicht heeft zij naar den kruiser gewend. Blootshoofds staat aan haar zijde prins Bernhard, in donker colbert met donkere overjas. En als dan de schoten verstorven zijn, klinkt opnieuw gejuich en begeeft de prinses zich over den looper naar het per ron, waar het salonrijtuig, dat voor de hooge bezoekers bestemd is, achter den Pullmanwagen van den boottrein naar Londen is gekoppeld. De aankomst te Londen. Op den normalen tijd, om vijf minuten voor acht, vertrok de trein uit Harwich. Gedurende de reis gebruikte het gezel schap in het salonrytuig den maaltijd en precies te half tien stoomde de trein Li- verpoolstreet station binnen, waar een groote menigte op het perron stond te wachten op de aankomst van de Neder- landsche kroonprinses en haar gemaal. Onder de aanwezigen bevonden zich het geheele personeel van de Nederlandsche legatie en talrijke leden van de Neder landsche kolonie, waarvan velen voor de eerste maal prins Bernhard aanschouwden. Ter verwelkoming van de prinses waren namens de Britsche koninklijke familie op het perron aanwezig lady Catherine Seymour, sir Harry Verney en generaal Paynter. Tevens was prins Arthur van Connaught ter begroeting gekomen. Reeds bij het binnenrijden van den trein, toen de wachtenden prinses Juliana voor een der ramen zag verschijnen, weerklonk luid gejuich, dat nog toenam, toen de prinses, gevolgd door prins Bernhard, het perron betrad. In het Nederlandsch klinkt de kreet: „leve de prinses, leve prins Bernhard", doch ook het Engelsche publiek laat zich niet onbetuigd en herhaaldelijk hoort men: „hurrah for princess Juliana". Het is een ontroerend moment als, ter wijl het prinselyk paar omstuwd door een menschenmenigte, op het perron staat, de wachtende Nederlanders het „Wilhel mus" inzetten, dat door vele stemmen wordt meegezongen, terwijl het Engel sche publiek, bemerkende dat het 't Ne derlandsche volkslied is, eerbiedig het hoofd ontbloot. Te ruim half tien stapte het prinselijk paar met de leden van het gevolg in de wachtende hofauto's waarmede naar Buckingham Palace werd vertrokken. „ROTARY INTERNATIONAL". Landdag te Maastricht. Rede van den gouverneur. Zaterdag ving in den Stadsschouwburg te Maastricht de landdag van het 59ste district van Rotary International aan. De voorzitter der Maastrichtsche club, de heer W. Droogleeevr Fortyn, richtte een woord van welkom tot de gasten. De gouverneur, prof. J. Klopper, hield vervolgens zyn jaarrede. In zyn toespraak over ontwikkeling en bedoeling van Rotary, noemde spr. ook de dezer dagen door den bisschop van Roer mond herhaalde waarschuwing aan de Roomsch-katholieken, om, hoezeer doel er. streven van Rotary prijzenswaardig zijn, zich er afzijdig van te houden. Spr. betreurt, dat het den katholieken medeburgers zoo moeilijk wordt gemaakt, om mede te werken aan de verwezenlij king der doeleinden van Rotary, en dit te meer, wijl in vele andere landen die mede werking tot voordeel van alle betrokkenen wel mogelijk is. Men legt zich bij het be sluit van zijne hoogwaardige excellentie neer. Alleen komt spreker op tegen de ver ondersteling in de bisschoppelijke waar schuwing, als zou Rotary zijn doel willen bereiken door de beoefening van Ethische beginselen, welke losgemaakt zijn van iede- ren godsdienst. „Wij Rotariërs", aldus spr.. „erkennen in groote meerderheid de betee- kenis van den godsdienst in ons persoonlijk e-irpnnen. dat Wii onze zedelijke kracht geheel of grootendeels ontleenen aan onze godsdienstige vormen en hebben grooten eerbied voor elkanders religieuse overtuigin. Wij weten echter ook, dat een oprecht streven naar toepassing van de Rotary-beginselen niet gebonden is aan een bepaald geloof en aanvaarden daarom als Rotariër ieder, die in praktijk wil brengen den gulden regel: „Alle dingen kan, die gij wilt dat u de menschen zouden doen, doe gij hun ook alzoo". Het is de taak van Rotary, om nieuwe reserves van zelfvertrouwen èn overtui ging te kweeken. In al zijn relaties met andere menschen moet de Rotariër dit van toepassing brengen. Hij moet het niet zoe ken in vele verwikkelingen, want het leven is doorgaans eenvoudiger, dan men zich voorstelt. De heer B. D. W. J. van Garderen, voor zitter van de Haagsche club, hield hierna een voordracht over „Rotary in Neder landsch Oost-Indië". Aan het woord was daarna de heer W. A. F. H. Rypma uit Hengelo, als plaatsver vanger van prof. ir. de Voorys uit Arnhem, die ongesteld was. Spr. behandelde het on derwerp: „Internationale samenwerking". Hij ging uit van prof. Huizinga's woorden „wij leven in een bezeten wereld". Er is vooralsnog veel ellende in de wereld, ver oorzaakt door het confilct tusschen den patriot en den wereldburger, die beiden in iederen mensch leven. Het nationalisme is een der hoogste verworvenheden van den menschelijken geest, maar het geeft zeer licht aanleiding tot nationale verdwazing Zonder universeele samenwerking in 'n sta tengemeenschap is er niet uit het moeras te geraken. Hierna zette mevrouw van Dobben, na mens de Nederlandsche Unie van Soropti- misten, het doel van deze organisatie uit een. De voorzitter van de vereeniging van oud-Rotariers, de heer Asjes, deed insge- lijk voor zijn organisatie. Dinsdag 11 Mei. HILVERSUM, 301 M. (AVRO-uitz.) 8.Gr.pl. 10.Morgenwijding. 10.15 Gr.pl. 10.30 Kovacs Lajos' orkest. 11.Huish. wenken. 11.30 Het Lyra Trio. 12.15 Gr.pl. 1.Het Omroeporkest. 2.Gr.pl. 2.15 Het Omroeporkest. 3.Knipcursus. 4. Pianovoordr. 4.30 Kinderkoorzang. 5.Voor de Kinderen. 5.30 Het Omroeporkest. 6.25 RVU.: Gedach ten-complexen uit dezen tijd, cau serie. 7.Voor de kinderen. 7,05 Kinderkoor Zanglust. 7.30 Engel sche les. 8.ANP-ber., mededee- lingen. 8.10 Gr.pl. 8.30 Bonte Dins- dagavondtrein. 10.15 Actualiteits- flitsen. 10.30 Gr.pl. 11.— ANP-ber., hierna tot 12.Avro-dansorkest. HILVERSUM, 1875 M. (KRO-uitz.) 8.—9.15 en 10.— Gr.pl. 11.30 Gods dienstig halfuur. 12.Ber, 12.15 De KRO-melodisten mmv. solist en gr.pL 2.Vrouwenuur. 3.Mode cursus. 4.Gr.pl. 4.15 KRO-orkest en gr.pl. 5.45 Felicitatiebezoek. 6.— KRO-orkest. 7.— Ber. 7.15 De religie, der primitieven in Ned. Indië, causerie. 7.35 Sporthalfuur. 8.ANP-ber., mededeelingen. 8.15 Sted. orkest Maastricht mmv. solis ten. 9.30 Gr.pl. 9.50 De KRO-melo disten mmv. solist. 10.30 ANP-ber. 10.40 Sportrep. 11.1512.Gr.pl. DROITWICH, 1500 M. 10.15 „Ar- ranging picnics", causerie. 10.20 Or gelspel. 11.10 Gr.pl. 11.50 BBC- Midland-orkest. 12.351.20 Staf orkest v. h. Leger des Heils. 2.20 BBC-zangers. 2.50 Het Lasbury Sextet. 3.20 Act. causerie. 3.40 Gr. pl. 3.50 Revue-progr. 4.35 D. Hog- hen's Vocaal en instr. ensemble. 5.20 Ber. 5.40 BBC-orkest. 6.30 Ko mische voordr. 6.40 Eric Siday en zijn „Whisperfng Violins". 6.50 Vroolijke voordr. 7.Interview. 7.20 Revue-progr. 8.50 Ber. 9.10 Causerie over de kroning van wij len George V. 9.25 Het Spencer Dyke strijkkwartet. 10.20 H. Royen en zijn Band. 10.5011.20 Dansmu ziek (gr.pl.) RADIO PARIS, 1648 M. 6.10 en 7.20 Gr.pl. 11.20 J. Ibos-orkest en zang. 2 20 en 3.50 Gr.pl. 4.50 Zang. 5.05 Pianovoordr. 5.50 Zang. 6.05 Piano voordracht. 6.20 Gr.pl. 7,35 Piano voordracht. 7.501.1.05 Operette- uitzending. KEULEN, 456 M. 5.50 Orkestcon cert. 7.50 Westduitsch Kamerorkest. 11.20 SA-orkest. 12,35 Omroep orkest. 3.20 Omroep-Amusements- orkest. 4.35 Gev. concert. 6.Gr. pl. 8.Radiotooneet met muziek. 10.2511.20 A. Ferraresi's orkest. BRUSSEL, 322 en 484 M. 322 M.: 11.20 Gr.pl. 11.50 Klelnorkest. 12.30 Salonorkest 12.50 Gr.pl. tot 1.20. 4.20 Salonorkest. 5.50 Zang. 6.20 Gr.pl. 6.30 Zang. 6.40 Gr.pl. 7.20 Uitz. t. g. v, den Moederdag, 9.20 10.20 Gr.pl. 484 M.: 11.20 Gr.pl. 11.50 Salonorkest. 12.30 Klein- orkest. 12.50 Gr.pl. 4.20 Omroep- dansorkest. 5.50 Gr.pl. 6.35 Zang. 7.20 Omroepsymph.-orkest. 9.30 10.20 Gr.pl. DEUTSCHLANDSENDER, 1571 M. 7.30 Populair solistenconcert. 7.50 Het Omroeporkest. 9.20 Ber. 9.40 Sportnieuws. 10.05 Weerber, 10.20 —11.20 Populair concert mmv. Ka mersextet en solisten. GEMEENTELIJKE RADIO DISTRIBUTIE. Lijn 1: Hilversum. Lijn 2: Hilversum. Lijn 3: Keulen 8.9.20, Diversen 9.20—9.50, Keulen 9.5010.2Q, Droitwich 10.2011.50, Brussel VI. 11.50—13.20, Keulen 13.20—14.05, Radio Danmark 14.0514.20, Droit wich 14.20—15.20, Keulen 15.20— 16.20, Brussel VI. 16.20—18.05, Pa rijs R. 18.0518.35, Brussel Fr, 18.35—18.50, Hamburg 18.50—19.20, Brussel Fr. 19.2020.20, Lond. Reg. 20.20—21.20, Brussel (VI.) 21.20 21.30, Brussel Fr. 21.30—22.15, Ber lijn 22.15—24. Lijn 4: Brussel VI. 8.8.20, Ham burg 8.209.35, Lond. Reg. 9.35 15.50, Droitwich 15.5017.20, D.- sender 17.2017.40, Droitwich 17.40 —24.—. Lijn 5: Diversen. S. J. POTHUIS, t Bekende figuur in soc.-dem. kringen. In een ziekenhuis te Amsterdam, waar hij sedert eenigen tijd werd verpleegd, is gisteravond te omstreeks half negen over leden de heer S. J. Pothuis, een der voor trekkers uit de moderne arbeidersbeweging, die zijn leven lang heeft gewerkt aan den opbouw, vooral van de vakbeweging. DE NOODTOESTAND VAN HET SLAGERSBEDRIJF. De oudste en grootste organisatie van slagerspatroons de Nederlandsche Slagers- bond, zal zijn 46ste jaarvergadering hou den op 16 en 17 Juni a.s. in hotel „Gooi land" te Hilversum. Nog dezer dagen heeft het bondsbestuur een beroep gedaan op den regeeringscom- missaris voor den handel, dr. W. L. Groe- neveld-Meijer. Ira dit uitvoerig schrijven aan den regeeringscommissaris teekent het bondsbestuur den nood in het slagersbe- drijf. Het schrijven van het bondsbestuur is vergezeld van grafieken en berekeningen waaruit blijkt, dat een slachtrund van middelmatige kwaliteit van 300 kg. ge slacht in April 136 kostte 138 met ac cijns, crisisheffing, omzetbelasting en slachtrechten mee 180 doch in April 137 195 inkoop, met lasten mee 251.25 of ruim 70 meer zonder dat de slager in staat was dit groote verschil door een prijsverhooging van vleesch te compen- seeren. Het gevolg van de ontwikeling van de zen toestand in het slagersbedrijf is ge weest, dat zooals op grond van bereke ningen, steunende op cijfers van het cen traal bureau voor de statistiek, blijkt de winstmarge op den verkoop van rund- vleesch in 4 jaar tijds is teruggeloopen met ongeveer 40 procent zonder dat de vaste lasten in evenredigheid zijn gedaald. INWIJDING COMENIUS-MAUSOLEUM, Plechtig gebeuren te Naarden. Zaterdagmiddag heeft te Naarden een herhaling beleefd van de inwijding van het Comenius-Mausoleum. Na de restauratie onder leiding van prof. Slothouwer heeft de plechtige inwijding plaats gehad, by welke gelegenheid van te voren de toenmalige minister van Onder wijs mr. Marchant, en de Tsjechoslowaak- sche gezant ds. Ivan Krno in de Groote Kerk het woord hebben gevoerd. Het in terieur was toen in de sobere oorspronke lijke vormen van het gothische klooster kerkkoor teruggebracht; met groote piëteit en gebaseerd op teruggevonden details was de tot onderdeel der kazerne verbouwde kapel tot een wijdingsvolle plek herleid; een specifiek Protestantsch karakter droeg deze kleine kerkruimte. De versoberde go tiek kwam nog meer uit, doordat de spits- boogramen nog gevuld waren met blank oud-Hollandsche glas, in afwachting van de plaatsing van gebrandschilderde vensters waarvoor gedeeltelijk reeds toezeggingen waren ontvangen. DE SCHEVENINGSCHE HARINGVLOOT UITGEVAREN. Vannacht tusschen 1 en 2 uur is het eerste gedeelte van de Scheveningsche haringvloot, bestaande uit 32 m'otorloggers en 4 loggers, varende onder Poolsche vlag, naar de ha- ringvisschery vertrokken. Op den wal was, ondanks het nachtelijk uur, zeer veel belangstelling. Om de nieuwe haring zoo vlug mogelijk aan de wal te brengen, hebben de reederijen besloten, de jagerij toe te passen, d.w.z. dat één schip de eventueele vangst van meer schepen van deze week aan de markt brengt. Zoo goed als zeker kan dan ook verwacht worden, dat met Pinksteren de eerste nieu we Hollandsche haring zal worden gegeten. Ook van Vlaardingen en IJmuiden vertrekt vandaag een 35-tal schepen ter haring vangst. INBREKERS OP HEETERDAAD BETRAPT. In den afgeloopen nacht zijn in het ge bouw van de Bank van Leening no. 1, ge vestigd aan den O.Z. Voorburgwal te Am sterdam twee jeugdige inbrekers op heeter- daad betrapt. Toen de conciërge tegen twaalf uur thuis kwam, bemerkte hij onraad, waarop hij onmiddellijk de politie waarschuwde. Eeni ge agenten stelden een onderzoek in en troffen op den zolder twee jongemannen aan, die reeds een aantal beleende voorwer pen, w.o. eenige horloges, hadden buit gemaakt. Zij bleken zich door het forceeren van een dakraam toegang te hebben ver schaft. Het tweetal is opgesloten. 277. De bediende bracht hen naar een grote binnenplaats, omsloten door hooge steile bergwanden aan de eene kant en aan de andere zijde door reusachtige sta tige gebouwen, eehte Egyptische paleizen. 278. Alles leek wel een droom. De dokter vroeg zich af hoe dit alles hier in midden- Azië verzeild was geraakt. Maar ook had hij bewondering voor de stoere werk kracht die dit alles tot stand had gebracht.

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 7