S: iZ fucfitpaart Pluimveeteelt. Staatslotedf Nieuws in 't kort. 19675 SS SS 55!10508 19579 10014 i STORMRAMP IN CHINA. 120 dooden? Een alles verwoestende orkaan raasde gisterochtend in de streek van Haiteng, ten noord-oosten van Hongkong. Geen huis in deze landstreek bleef gespaard. Vele sche pen, die in dit gebied de kustvaart onder houden, werden door overslaande zeeën bijkans gespleten en zonken in de diepte. Voor zoover men thans reeds heeft kun nen nagaan, zijn op zijn minst honderd en twintig dooden te betreuren. GRIEKSCH STOOMSCHIP IN BRAND. De bemanning opgepikt door de „Westfalen". He£ steunpunt voor vliegtuigen Westfa len in den Atlantschen Oceaan heeft bij het eiland Fernando Nonha de bemanning opgepikt van het Grieksche stoomschip Mario Stathactos, aan boord waarvan brand uitgebroken was. Men beschouwt dit schip als verloren. DE BRITSCHE BEWAPENING. Twee nieuwe torpedojagers van stapel geloopen. Te Jarrow zijn gisteren twee nieuwe tor pedojagers voor de Britsche vloot, de „Cos- sack" en de „Afridi" van stapel geloopen. De turbines van beide schepen kunnen 44.000 paardekracht ontwikkelen, welke de schepen een snelheid van 36 knoopen zal kunnen geven. De bewapening bestaat uit acht ka nonnen van vier en een half duim en lucht afweergeschut. Voetbal. POLITIE—NOORD HOLL. LEVENSVERZEKERING. Gisteravond speelde het Politie-elftal op het Sportpark een wedstrijd tegen een elftal van het personeel van de Noord- Holl. Levensverzekering. De politiemannen namen na 5 minuten de leiding door een schot van Hoyer. Na eenigen tijd scoorde Overbeek den gelijk maker. Er was toen 'n duidelijk overwicht voor de N. H. L. M. Tot de rust bleef de stand gelijk. Hierna namen'de N. H. L. M.- ers het offensief en Overbeek maakte nog twee doelpunten. Koenen nam een vierde doelpunt voor zijn rekening. Een N. H. L. M.-er maakte hands in het strafschopgebied en Hoyer nam de pe nalty. Even voor het einde ging een bal, vlak voor het doel der politie aan den verkeerden kant over het hoofd van Webster onhoudbaar in doel. De sportief gespeelde wedstrijd eindigde met een 52 overwinning voor de N. H. L. M.-ers. De wedstrijd werd uitstekend geleid door den scheidsrechter G. de Nijs. Brand met bier gebluscht. - In de grootste brouwerij van Roemenië, de Braga- diru-brouwerjj te Boekarest, brak gister middag een brand uit, die, door het droge weer en de zeer brandbare hoeveelheden fust, spoedig een grooten omvang dreigde aan te nemen. Bovendien was tengevolge van de hitte de druk op de waterleiding op dit tijdstip van den dag zeer verminderd, zoodat men met bluschwater niet op voldoende hoogte kon komen. De brandweer hakte snel besloten zooveel mogelijk okshoofden met bier open en spoot den brand met bier uit. Men was zoodoende 4n staat het vuur tot eenige zolders té be perken. De motorspuit is waggelend naar de kazerne toe gereden Sport en politiek in Oostenrijk. - De in ternationale kajakwedstrijden, die in Juli op den Donau zouden worden gehouden, zul len geen doorgang vinden, omdat men vreest, dat zij onder invloed der nationaal-socialis- ten tot politieke betoogingen zouden worden. De partij der legitimisten had in protestbij eenkomsten een verbod der wedstrijden geëischt. De aanslag op de tunnel te Cerbere. - De Italiaan Campelli, die onlangs een bom onder de tunnel te Cerbere heeft geplaatst, zou den rechter van onderzoek in kennis hebben gesteld van de namen van vijf land- genooten, die eenige maanden geleden op verschillende punten te Perpignan eveneens bommen zouden hebben neergelegd. Te Cer bere is iemand gearresteerd, die beschuldigd zou zijn van een poging tot bomaanslag op het Spaansche consulaat te Toulouse. Russisch protest door Japan afgewe zen. - Het Japansche ministerie van buiten- landsche zaken heeft het protest van de Sovjet-Unie inzake het incident aan de grens van Mandsjoekwo en de Sovjet-Unie bij Tung Ning op 3 Juni van de hand gewezen. De autoriteiten van Japan hebben de ver tegenwoordiging van de Sovjet-Unie te Tokio er op gewezen, dat het incident is ontstaan, doordat Sovjet-troepen de grens hebben overschreden, waarna zij door een Mandsjoe- kwosche patrouille werden teruggeslagen. Geschenk van den hertog van Windsor aan Monts. - Ter gelegenheid van zijn huwe lijk heeft de hertog van Windsor vijfduizend francs geschonken aan de gemeente Monts, waar het huwelijk werd voltrokken, voor de armen en werkloozen. Waterpolo. D.A.W.—H.P.C. (DAMES) 0—2. Alkmaarsche meisjes benutten de kansen niet. Het krachtsverschil tusschen de dames teams van D.A.W. en H.P.C. (Heemstede) die elkaar gisteravond voor den eersten keer in competitie-verband in Pesie's bad ontmoetten, was niet bijzonder groot. In snelheid, baltechniek en inzicht in het spel deden de beide zeventallen niet veel voor elkaar onder. Het Is dan ook de meer door tastendheid van de Heemsteedsche dames geweest, welke haar de overwinning bracht. Onder leiding van den heer J. Stolp stel den de ploegen zich op. D.A.W. zag er hetzelfde uit als Zondag j.1. in Utrecht, alleen thans als invalster voor Willy Pesie de jeugdige Willy de Vos. Veel spel zat er in den aanvang niet in, het was een balpeen- en weergooien, zonder dat er sprake was van een systeem. Na eenige minuten echter ging het beter. De zusjes de Vos weerden zich dapper en krachtig gesteund door de achterhoede gingen zij op het H.P.C.-doel af. Het schot bleef echter op het allerlaatste oogenblik achterwege en hierna namen de gasten het spel over. De Alkmaarsche achterhoede moest eenige malen tegen 4 meisjes de ver dediging ter hand nemen en alhoewel dit vaak met succes geschiedde, kon toch vlak voor de rust een doelpunt niet uitblij ven (01). Ook na de pauze kregen de D.A.W. - meisjes kans op kans, doch op de meest jammerlijke wijze werden zij gemist. Willy de Vos speelde enthousiast en onvermoeid op dit o.L voor dames veel te groot veld en de T. C. verlieze haar niet uit 't oog. Behalve Hanni de Carpentier, die haar gewone, safe spel ontwikkelde, leek ons Lyda v. Doorn in de achterhoede goed op haar plaats. Trouwens, de achterhoede is over het geheel genomen altijd goed, er moet alleen in de voorhoede wat meer gelet worden op het schieten, want dit laat nog weieens wat te wenschen over. Den wedstrijd van gisteravond resumee- rend, kunnen we zeggen, dat het debuut in de 2e klasse K.N.Z.B. bevredigend is ge weest. De D.A.W.-ploeg is inderdaad een plaats in de tweede klasse waard. Wat meer productiviteit en voor het ver dere verloop kunnen wij de beste verwach tingen hebben. de heer Edst-öm de functie van vice- president van het I. O. C. op zich heeft ge nomen. De Japanscht gedelegeerde Soyeshima gaf in een uitgebreid rapport een overzicht van de voorbereidingen, welke Japan reeds getroffen heeft en in de toekomst nog tref fen zal met betrekking tot de Olympische Spelen in 1940. De Duitscher Klingenberg, die een speciale opdracht heeft van het O. C. in het Ja pansche organisatiecomité, besprak vervol gens de technische eischen, welke mogen worden gesteld, willen de Olympische Spelen tot in alle bijzonderheden met suc ces bekroond worden. In het middelpunt van de beraadslagin gen stond het probleem van de data der zomerspelen te Tokio. Enkele gedelegeerden van het I. O. C. spraken zich uit voor de maand Augustus, doch anderen wezen dit af, omdat men meende, dat deze maand te warm was voor de Europeesche athleten. De maand September komt in verband met het gevaar voor cyclonen niet in aanmer king. Weer anderen waren van meening, dat de spelen het beste in de eerste twee weken van October zouden kunnen plaats vinden, doch hier waren de vertegenwoor digers van de Vereenigde Staten en Enge' land tegen, omdat in die landen de studen ten dan niet in de gelegenheid waren een dergelijke verre reis te ondernemen. In de komende dagen zal deze kwestie nog nader besproken worden, in ieder geval echter zal op dit congres een beslissing moeten vallen. Besloten werd dezelfde takken van sport op het programma der spelen te Tokio te plaatsen als die te Berlijn zijn georgani seerd. Men heeft echter een uitzondering gemaakt, n.L met het polo te paard, welke tak van sport geschrapt is. Handbal en kanosport zullen slechts dan op het pro gramma blijven, indien binnen zes maan den minstens vijf landen den wensch daartoe te kennen hebben gegeven.. ONZE POSTVLUCHTEN. De positie der vliegtuigen is: Specht (uit reis) te Rangoon, Rietvink (thuisreis) te Bagdad. Hedenmorgen zès uur is het K.L.M.-vlieg- tuig „Torenvalk", gezagvoerder Parmentier, van Schiphol naar Indië vertrokken. Elf passagiers hebben voor deze reis ge boekt t.w. één passagier voor Bangkok, één voor Calcutta, twee voor Jodhpur, één voor Karachi, één voor Batavia en één voor Lyd- da, voorts één passagier Halle-Leipzig-Kara- chi, één BoedapestJodhpoer, é£n Calcut taSingapore en één BagdadKarachi. Het vliegtuig heeft 431 K.G. briefpost, 13 K.G. pakketpost en 89 K.G. vracht aan boord. DE WEDSTRIJD NEW-YORK—PARUS VERVANGEN. De Fransche Aeroclub heeft medegedeeld dat in verband n\et de weigering van de Amerikaansche autoriteiten de wedstrijd New-YorkParijs niet kan doorgaan. De minister van luchtvaart, Cot, heeft besloten de prijzen, welke waren uitgeloofd, te hand haven en heeft de Fransche Aeroclub opge dragen 'n anderen wedstrijd te bestudeeren. De minister heeft thans het ontwerp van de club goedgekeurd. Deze nieuwe wedstrijd zal worden gehouden op 20 Augustus op het traject DamascusLe Bourget. Wat reparatie van de „Hunter" kost. - Naar de civiele lord van de Britsche admira liteit, kolonel Llewellijn, gistermiddag in 't Lagerhuis mededeelde, zullen de kosten van reparatie van den torpedojager „Hunter", die onlangs in de Spaansche wateren op een mijn is geloopen, ongeveer 70.000 pond ster ling bedragen. De Russische Poolexpeditie. - De leider der Poolexpeditie, Schmidt, heeft gemeld, dat de weersomstandigheden niet in staat stellen te vliegen naar den piloot Alexejef en dat men, evenals Kroese, het Rudolfeiland niet kunnen bereiken. De radio-verbinding met den vlieger Kroese is hersteld. De Negus in Cambridge. - Gisteren is de Negus gekozen tot eerelid van den Uni- versiteitsbond van Cambridge. Toen de Negus de zaal binnenkwam, werd hij luide toegejuicht door de studenten. In het Fransch hield hij een korte toespraak. Hier op volgden debatten over een ontwerp-reso- lutie, behelzende dat de beste waarborg voor den Europeeschen vrede de toepassing is van het beginsel der collectieve veilig heid. De nieuwe titel van Baldwin. - Naar uit het Engelsche Staatsblad blijkt, heeft Baldwin den titel gekozen van graaf Baldwin of Bwedley. Uitvoer gifgassen verboden. - Met in gang van 15 dezer zal de uitvoer van gifgas sen uit het Vereenigd Koninkrijk verboden zijn, behoudens tegen een specialen ver gunning. Opstand in Jehol. - De Chineesche pers mjeldt, dat vierduizend bewoners van Jehol in opstand tegen de Mandsjoerijsche en Japansche troepen zijn gekomen. De opstand zou zich tot Noord-Tsjahar dreigen breiden. De Mongoolsche autonome ring van Tsjapser zou tot krachtige regelen besloten hebben. t Beter dan kinie.a slikken 'c het muireen dood te tikken. uit te regee- maat-1 OLYMPISCHE SPELEN. Het congres van het I. O. C.; belangrijke besluiten. Gisteren kwam het congres van het Inter nationaal Olympisch Comité te Warschau in eerste zitting bijeen. Aanwezig waren de gedelegeerden van Oostenrijk, België, Bul garije, Egypte, Duitschland, Vereenigde Staten, Finland, Frankrijk, Engeland, Grie kenland, Hongarije, Italië, Letland, Monaco, Noorwegen, Polen, Zweden, Tsjecho- Slowakije en Joego-Slavië, terwijl Neder land was vertegenwoordigd door mr. A. baron Schimmelpenninck van der Oye en luitenant-kolonel P. W. Scharroo. De president van het I. O. C., graaf de Baillet Latour, dankte namens het I. O. C. Duitschland voor de schitterende organisa- satie van de Olympische Spelen te Garmisch Partenkirchen en Berlijn. De I. O. C.- president deelde vervolgens mede, dat dr. Lewald met het oog op zijn hoogen leeftijd besloten had als lid van het uitvoerend comité te bedanken. In zijn plaats werd dr. Ritter von Halt gekozen. Voorts werd Avery Brundage (V. S.) als lid van het uitvoerend comité benoemd. Dit uitvoerend comité, het eigenlijke bestuurslichaam van het I. O. C., bestaat thans uit graaf de Baillet Latour (België), markies de Polignac (Frankrijk), J. S. Edtröm (Zweden), lord Aberdare (Engeland), dr. Ritter von Halt (Duitsch land), Avery Brundage (V. S.) en graaf Bonacossa (Italië). Duitschland had voorgesteld, het zweef vliegen in het Olympisch program op te nemen. Besloten werd deze aangelegenheid voor te leggen aan de Federation Internatio nale Aeronautique. Een voorstel de film op te nemen in het programma der kunst-olympiade, werd ver worpen. Wel zal de technisch beste film, welke de sport in het algemeen propageert, met een medaille bekroond worden. Belangrijk was het besluit, dat in de toe komst alleen nog die takken van sport als uitbreiding van het Olympisch programma zullen worden opgenomen, welke in min stens tien landen worden beoefend. Zwitserland had voorgesteld een unifor men Olympischen groet in te voeren, doch de gedelegeerden bleken hier niets voor te gevoelen. In de toekomst zal elk land op zjjn eigen wijze den groet mogen brengen. Moeilijkheden met het vaststellen van de data voor Tokio. In een tweede zitting te Warschau heeft graaf de Baillet Latour medegedeeld, dat PASSAGIERSLUN NEW-YORK— BERMUDA-EILANDEN Aanvang 16 Mei. De Pan-American Airways die samenwer ken met de Imperial Airways, deelen mede, dat 16 Juni een passagiersvliegdienst ge opend zal worden op de lijn New York Bermuda-eilanden. Vragen, deze rubriek betreffende, kunnen door onze abonné's worden gezonden aan dr. te Hennepe, Heemraadsingel 84 te Rot- terdam, Postzegel voor antwoord insluiten en blad vermelden. Werkzaamheden in Jnni. In de maand Juni is de moeilijkste tijd I met de kuikens voorbij en de leg van de oudere kippen is ook over het hoogste punt heen, zoodat de pluimveehouder geneigd is zijn zorgen voor de dieren waf te laten ver slappen. En toch is niets minder gevaarlijk, want juiste de warmte, die we met de zomer maanden meer en meer krijgen, brengt ook weer nieuwe moeilijkheden, vooral van den kant der parasieten voor de kippen en de I gevreesde coccidiën voor de kuikens. Zelfs komen er ondanks het mooie weer hier en daar bij de aankomende dieren al gevallen i van diphtherie voor. Oppassen blijft dus wel degelijk de boodschap. De groeiende kuikens hebben meer en I meer ruimte noodig. Dit wordt maar al te vaak vergeten het gevolg is dat de dieren overdag tot allerlei kwade gewoonten ver vallen (veeren- en teenenpikken) en dat ze 's nachts als ze op elkaar kruipen, zich ver broeien. Daardoor groeien ze niet meer naar wensch. Als de kuikens overdag de beschikking I hebben over grasrennen, moet er voor gezorgd worden, dat het gras kort is. Lang gras is vaar lijk voor de kuikens, het kan aanlei- ding even tot krop en aagverstopping en verder belemmert het de zonnestralen tot j den grond toe door te dringen en daar hun ontsmettende werking op allerlei parasieten uit te oefenen. Men kan het gras kort hou den met de zeis of door eenige schapen in de rennen te zetten. Deze werken ook gunstig op de vorming van een goede graszode. Al leen moet er met de omheining op gerekend worden. Als de schapen zich schuren heeft de omrastering meer te lijden dan anders Sommigen probeeren het gras kort te hou den met ganzen. Dat geeft echter een vuile boel, daar de ganzen geweldig veel mest produceeren. Over het algemeen is het gras in niet al te groote rennen gauw verdwenen en wordt. de grond kaal, vooral in de buurt van het hok. In zoo'n geval is het beter direct nadat de kuikens verhuisd zijn naar de hokken der jonge hennen de rennen met een flinke laag kalk te dekken en ze om te spitten. Daarna wordt er een snel groeiend gewas in ge zaaid, bijv. haver, klaver, wikken. Deze ge wassen halen veel stoffen uit den grond en leveren later naast groenvoer weel een gezonde ren op voor het volgend jaar. De zorg voor een goede ren is voor het welzijn der kuikens van veel meer belang dan men over het algemeen denkt. Er moet op gelet worden dat de kuikens bij felle zon neschijn schaduw kunnen vinden in de ren. Een paar losse takken met bladeren of een fietmat op een stellage van een paar latten is al voldoende. Ook moet de drinkbak In de schaduw staan, desnoods bedekt met een schuinstaande breede plank of een deksel van een kist. In elk geval moet de drinkbak op een gaasbodem staan, omdat anders de omgeving al gauw in een modderpoel ver andert, waar allerlei schadelijke parasieten welig in groeien. In de hokken brengt men als de kuikens zoo ongeveer 6 weken oud zijn gaasbodems of roosters van latten aan tegen den ach terwand. De latten zjjn ongeveer 4 c.m. breed en liggen ook ongeveer 4 c.m. van elkaar. Zoowel gaasbodems (van duims gaas) of lattenrooster moeten ongeveer 15 c.m. boven den grond liggen. Hierop kun nen de kuikens 's nachts verblijven, wat het groote voordeel heeft dat ze niet kun nen verbroeien en dat de 's nachts gede poneerde mest buiten hun bereik blijft. Sommigen brengen deze gaasbodems eerst aan in de opfokhuizen en als de kuikens nu grooter zijn en op de eigenlijke zitstok- ken gaan slapen dan worden deze gaasbo dems die ongeveer 1 meter breed zijn, vóór het hok bij de utloopgaten gelegd. Daardoor blijft de strook vlak bij het hok, die anders gauw kaal en modderig wordt mooi groen en droog en men kan hierop dan tevens de dink- en voerbakken plaat sen. Op die manier krijgt men hygiënische inrichting voor weinig geld. Zoodra zich bij de aankomende kuikens ziektegevallen voor doen moeten deze die ren direct verwijderd worden, want de kans is zeer groot dat er coccidiosis uit breekt. Deze ziekte kan binnen enkele dagen een sterfte van wel 50 pCt. veroor zaken, we kunnen dus niet voorzichtig ge noeg daarmede zijn. Gestorven kuikens moet men direct voor gratis onderzoek op zenden naar de Rijksserum inrichting te Rotterdam. Als bij coccidiosis de eerste ge vallen direct onderkend worden kan de ziekte met de daartoe voorgeschreven mid delen gestopt worden en kan dus enorme schade vermeden worden. De oudere leghennen moeten nu ook voortdurend goed geobserveerd worden, alle slechte legsters moeten zoodra ze gaan ruien de laan uit. Men kan bij geel- beenige rassen de slechte legsters direct herkennen aan de kleur van snavel en beenen. Een goede legster verbruikt zoo veel kleurstof voor de dooiers der eieren dat zij zelfs de kleurstof uit haar huid er voor afgeeft. Zulke hennen krijgen dus bleeke snavels en pooten. De slechte leg sters echter behouden hun kleurstof, ze zien er dus schijnbaar het mooist uit, te meer daar ze ook altijd veel gladder in de veeren blijven. Zoolang ze nog leggen kan men ze nog aanhouden, als ze ophouden met leggen moeten ze direct weg. Vooral de bloedmijt begint met de warmte de kippen erg te plagen. Zij zit overdag verscholen in allerlei reten en gaten van het hok en trekt 's nachts op de kippen af. Men moet dus overdag deze bloeddorstige parasieten in hun schuilhoeken opsporen en ze daar met carbolineum dooden. Vooral de onderkant der zitstokken moet men goed inspecteer en. Tegen de luizen, die steeds op de kippen blijven, kan men het best de zitstokken met de daartoe in den handel zijnde nicotine- preparaten bestrijken. Als de kippen dan op stok gaan, worden de luizen door de nicitinedampen gedood. Vergeet ook de stof- baden voor de kippen niet, ze zijn een waardevol hulpmiddel in den strijd tegen de parasieten. Nadruk verboden. Dr. B. J. AFLOOP VAN VERKOOPINGEN. Dinsdag had ten overstaan van notaris Koomen in het café van den heer j}> Borst te Breezand de afslag plaats van een huis ingericht tot woning en bloembollen- schuur, schuurtjes, erf, tuin en bloembol lenland aan den Verlengden Kleiweg t« Breezand tezamen groot 6.33.87 H.A., eigendom van den heer F. G. Nijssen te Hillegom. Een en ander werd vorige week ingezet door den heer D. Lubbert te Breezand op 25940. Het geheel is eigendom geworden van de N.V. Bouw en Exploitatie My. te Bree- zand voor 26000. a (Niet officieel) 5de klasse, 15de lüst Trekkins van Woensdag 8 Juni 19J7 Hoose Prijzen 25.000.— 11022 1.000.— 1906 2910 10794 13082 400.— 5433 7614 12353 200.- 1305 7048 8459 12162! 12206 16766 100.— 1489 4405 4816 5613 6595 7844 10030 1226 1787 2390 3027 3503 4815 5596 5848 6575 7313 7791 12613 16569 17108 17115 18064 18396 Prijzen van 70. 280 533 728 864 954 1082 1208 1229 1282 1369 1390 1551 1721 1740 1821 1823 1857 2240 2271 2276 2356 2445 2486 2632 2702 2710 2756 2966 3056 3169 3215 3277 3286 Ml 3900 3515 3986 4005 4011 4032 4420 4466 4843 4879 4908 4979 5145 5245 5406 5605 5647 5723 5746 5773 5825 5843 5937 6039 6102 6332 6518 6533 6669 6607 6615 6674 6727 6789 7008 7118 7319 7378 7379 7427 7432 7734 7760 7943 7972 7994 8165 8183 8285 8288 8551 8579 8794 8804 8881 IM 9075 9300 9448 9478 9636 9690 9711 9714 97W 9139 9329 9718 9983 10107 10109 10137 10190 10421 10680 10866 11181 11289 11474 11562 11576 11580 11642 11752 11783 11801 12003 12073 12213 12216 12293 12311 12405 12424 12676 12701 12767 12775 12998 13069 13077 13093 13229 13329 13666 13657 13768 13775 13834 13973 13978 14026 14073 14262 14370 14546 14595 14666 14735 14766 14785 14827 14968 15280 15317 15419 15457 15477 15536 15580 15633 15824 15940 15949 15983 16063 16132 16322 16390 16418 16420 16455 16553 16580 16599 16741 16743 16969 17116 17237 17298 17362 17387 17482 17597 17658 17739 17847 18011 18043 18156 18185 18198 18243 18276 18685 18763 18789 18878 18911 18954 19005 19301 19319 19335 19361 19370 19396 19435 19493 19521 19546 19645 19696 19829 19913 19933 20063 20096 20139 20436 20478 20538 20625 20646 20793 20689 20906 Nieten 224 230 C. TE HENNEPE. Tusschen n half uur na zonsonder- gang en 10 uur 's avonds hebt u voor waarschuwingsseinen de keus tus- Tusschen 10 uur's avond. en 'n half unr vóór zonsopgang zijn geluld, signalen verboden in 'n noodgeval). (behalve redelijk sterke autohoorns! °n' SS Tstilte" £<><><x><><><><x><><><><><><><^<xx>oooo<xx>^ De keuze van de krant is een belangrijk iet, Doe serieus uw keus, want anders helpt het niet,! Wanneer U adverteert, neemt dan een GOEDE krant Wij kennen er hier één De ALKMAARSCHE COURANT! 38 89 I 296 348 393 460 495 687 699 716 766 795 868 929 937 1002 1014 1179 1199 1213 1259 1306 1524 1537 1540 1605 1638 1897 1909 1923 1953 1964 2000 2005 2006 2009 2048 2137 2208 2267 2269 2280 2392 2396 2403 2404 2526 2640 2664 2716 2778 2863 2894 2975 2978 3014 3035 3136 3141 3144 3161 3178 3280 3288 3344 3393 3394 3459 3485 3569 3611 3640 3707 3723 3783 3832 3930 4039 4051 4053 4054 4076 4095 4116 4176 4181 4204 4306 4317 4368 4372 4373 4447 4530 4661 4697 4782 4856 4892 4914 4915 4963 5056 5094 5104 5134 5135 5233 5327 5329 5344 5390 5435 5437 5442 5449 5450 5555 5557 5597 5599 5613 5659 5716 5749 5816 5827 5942 5958 5970 6012 6046 6155 6173 6174 6230 6243 6328 6373 6384 6389 6391 6523 6532 6564 6598 6614 6904 6921 6922 7041 7050 7145 7287 7290 7310 7326 7403 7430 7521 7529 7542 7600 7617 7661 7675 7764 7886 7906 7951 7975 8010 8065 8203 8221 8252 8304 8366 8408 8415 8504 8523 8638 8648 8691 8717 8723 8803 8880 8909 9014 9076 9184 9195 9197 9200 9264 9359 9409 9431 9433 9442 9616 9635 9680 9729 9740 9804 9835 9870 9919 9936 9950 10013 10034 10046 10075 10104 10106 10263 10264 10294 10299 10316 10322 10348 10401 10424 10431 10456 10464 10527 10560 10565 10584 10595 10619 10660 10715 10752 10777 10814 10864 10898 10948 10971 11032 11094 11096 11109 11123 11140 11219 11230 11247 11278 11297 11314 11322 11328 11413 11417 11447 11472 11485 11535 11538 11540 11643 11647 11682 11704 11727 11770 11771 11792 11794 11795 11831 11851 11875 11912 11918 11978 12017 12024 12034 12042 12183 12194 12223 12281 12283 12318 12331 12351 12403 12444 12545 12564 12601 12631 12666 12687 12702 12712 12744 12770 12799 12802 12818 JafSI Jofü1 12935 13089 13122 13155 13157 13174 2 13228 13230 13254 13298 13343 13386 l^n 13421 13434 13463 13465 13488 13515 5 13698 13708 13709 1378&i38M llQQfi 13913 13916 13923 13940 13943 13955 14307 liSS 14075 14133 14157 14168 14295 14612 ïliol 14389 14487 14563 14570 14573 14823 14683 14717 14758 14764 14788 15203 1520Q 14048 14956 14973 14999 15054 15290 153M ÏS3Ï I5?44 15245 15268 15387 15294 15V7R 1 71 15398 15424 !5437 15476 15527 1576? 7 15636 15637 15650 15705 15718 15833 UUw2 15784 15788 15803 15823 15830 16071 16077 15891 15897 15918 18037 16048 16249 m 16101 18107 16114 16173 16211 16473 164RO 18207 16300 16357 16443 16727 16780 18595 16614 18621 16644 16687 17080 171M 18818 16834 16868 16994 17077 17434 1749Q ,312 14 17243 17285 17328 17371 17634 IIMI 17492 17511 17540 17560 17594 17751 ITTM 1 681 17688 17725 17728 17733 18066 1JU46 17904 17984 17968 17994 18062 18311 18.3?? 18179 18200 18250 18275 18280 18503 lm? 18390 18393 18427 18469 18494 18751 1890.3 i8801 18647 18667 18694 18704 19076 Ï5Ï* 18923 19023 19032 19038 19052 233 500 797 Ml 1318 1649 1966 2079 2320 2583 2864 3063 3200 3397 3660 3954 4078 4235 4398 4813 4984 5177 5411 5467 5623 5851 6055 6254 6410 6714 7064 7332 7564 7819 8024 8305 8549 8735 9108 9321 9458 9759 234 286 •638 642 856 865 1078 1123 1446 1475 1673 1884 1988 1993 2109 2119 2326 239! 2613 3631 2873 2888 3088 3120 3201 3213 3427 3449 3685 3700 3960 4018 4088 4090 4238 4274 4400 4413 4819 4622 5015 5033 6201 5228 5415 5425 5475 5491 5625 5640 5874 5886 6068 6088 6281 6389 6493 6503 6751 6805 7108 7118 7380 7388 7570 7580 7836 7860 8067 8058 8308 8353 8570 8589 8736 8798 9133 9158 9349 9355 9553 9566 9770 9789 19415 19429 10tóü J92®2 19289 19363 19393 19412 19805 19R19 i qqqc 5 19708 19716 19731 19804 19994 20003 ITmo i^°9 19901 19916 19960 19987 20172 20231 2^ 7 20045 20122 20131 20146 20405 20408 W SS? 20360 20363 20373 20398 20573 2000? 62 20476 20487 20515 20558 20788 20742 20688 20698 20708 20723 20732 20875 20892 IZll ?^°8 20814 20832 20839 20885 Verbeteren 0 20968 20969 2774 gCn 5de u- 14d<> lijst -HZUgl4 z- 5243 6067 m. z. Welke kleur(en), wcike Wy drukken het' VOrmen U ook wenscht, ALKMAARSCHE COURANT, TEL. 337.0 2274 m. 6069.

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 8