Aqmda flink Keukenmeisje TE KOOP Weecéedcht Jieck School SRueqecliike Stand Jlackthccichtm Adoedetdiën torna Gevraagd iemand DAGMEISJE, HUISHOUDSTER OPEL auto 1935 Citroen WINKEL met flink Woonhuis Verwachting Buitenlandsch weeroverzicht. Per auto is de prins daarna naar het paleis teruggekeerd. THEODORUS LANGENBERG en CORNELIA BOUW. KLAAS VLUG JANS D. BOEKESTEW Zwakke tot matige noordoostelijke tot zuidoostelijke wind; gedeeltelijk bewolkt; droog warm weer behoudens kans op on weer. Nog steeds groote kans op onweer. Het hoogedruk-gebied in het oosten hield stand. Het centrum van de oceaan- depressie, dat gisteren over IJsland lag, trok zuidoostwaarts. In het westen op den oceaan nadert een nieuw daalgebied. De depressie over de Golf van Biscaye breidde zich naar het oosten uit en werd dieper. De beide lagedrukgebieden worden ge scheiden door een rug van „hoogen druk, welke over de Noordzee en midden-Enge- land ligt. Het noórdén van 'de Britsche eilanden en de Noorsche kust staan onder invloed van de depressie in het noordwes ten. Er waaien krachtige tot stormachtige zuidwestelijke winden met z'wahr bewolkte lucht en plaatselijk regen. In Frankrijk is de lucht zwaar bewolkt met pieest .zwakken noordoostelijken wind. In het overige waar nemingsgebied waaien meest zwakke tot matige winden met helder tot licht be wolkte lucht. De temperatuur steeg sedert gisteren belangrijk in onze omgeving, Frankrijk en Duitschland. Zij fs iA vrijwel het geheele waarnemingsgebied boven nor maal. Voor onze omgeving mag op aanhouding van dezen weerstoestand gerekend worden, waarbij evenwel nog vrij groote onweers kansen bestaan. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen, motorrijtui en alle andere voertuigen van 21.50 uur tot 4.08 uur licht op. HOOG- EN LAAG WATER TE BERGEN AAN ZEE. (In zomertijd). Juni. Hoog water. Laag water. Dat. v.m. n.m. v.m. n.m. 11 5.43 6.14 2.14 2.47 12 6.33 7.00 3.00 3.22 13 7.21 7.49 3.46 4.06 14 8.11 8.37 4.31 4.55 heeren G. de Vries Lentsch, G; de Vries Lentsch Jr. en E. Crona. De prins vertoef de ongeveer een half uur op de werf, waar hij behalve de „Piet Hein", waarvan men thana met den houten oubouw bezig is, ook de kleine voor het prinselijk paar in aanbouw zijnde boot bezichtigde. LUXEMBURGSCHE REGEERING BIEDT HAAR ONTSLAG AAN. De regeering Bech heeft vanmorgen haar ontslag aangeboden. De groothertogin heeft dit evenwel niet willen aanvaarden en zich haar beslissing voorbehouden. DOODELIJK ONGEVAL TE OLDENZAAL. In den afgeloopen nacht reden B. en S., wonende te Goor, gezeten op een tandem over den straatweg van Oldenzaal naar Hengelo. Onderweg zijn zij met een trap per tegen een boom gekomen, tengevolge waarvan beide mannen vielen. De heer B. werd zoo ernstig gewond, dat hij, nadat de eerste hulp was verleend, naar het r. k. ziekenhuis te Hengelo moest worden over gebracht. In den loop van den nacht is hij overleden. De heer B. was gehuwd en vader van vier kinderen. S. bekwam geen letsel. Volgens getuigenverklaringen zouden de mannen zonder licht gereden hebben, ter wijl zij onder den invloed van sterken drank waren. OOK TE ALMELO DOODELIJK ONGEVAL. Toen de chauffeur G. Ooms uit Hengelo gisteravond zijn auto had geparkeerd op het terrein der Jutefabrieken van de firma ter Horst en Co. liep de auto gevaar te worden geraakt door een spoorwagon waar mede men aan het rangeeren was. O. poogde den rijdenden spoorwagon tegen te houden maar daarbij raakte hij beklemd tusschen de wagon en zijn auto. De borst kas werd hem ingedrukt. Ernstig gewond werd O. naar het ziekenhuis te Almelo vervoerd waar hij is overleden. O, was gehuwd en vader van twee kinderen. TELEFOONKABEL HAARLEM— IJMTJIDEN—BEVERWIJK GESTOORD. Vanmorgen omstreeks acht uur heeft het personeel der P. T. T. een storing ont dekt in den districtkabel Haarlem—IJmul- den—Beverwijk. Men vermoedt, dat deze is ontstaan na het onweer, dat vannacht met hevigen re genval gepaard ging, waarbij waarschijn lijk het water door een kleine beschadi ging, tijdenswerkzaamheden in den mantel van den kabel aangebracht, den kabel is binnengedrongen en dezen daardoor buiten werking heeft gesteld. De plaats van de storing is gelegen tusschen Haarlem en Driehuis, vermoedelijk in Bloemendaal. Met voortvarendheid is men bezig de juiste plek op te zoeken om het euvel zoo spoedig mogelijk te herstellen. Men hoop te hiermee in den loop van den middag te slagen. Ten einde het verkeer zooveel mogelijk Bioscopen. Roxy-theater, 7.45 uur, eerste hoofdnum mer De fabrieksbaas (sens.); hoofdrol Bar ton Mc.Lane; tweede hoofdnummer De mijn met de ijzeren deur (sens.); hoofdrol Richard Arlen. Toegang boven 14 jaar. City-theater, 8 uur, hoofdnummer Drie Wiener Madel (amus.); hoofdrollen Paul Hörbiger, Maria Andergast en Gretl Thei- mer. Toegang voor eiken leeftijd, Victoria-theater, half acht, hoofdnummer Fatale schoonheid (rom.-sens.); hoofdrollen Cary Grant en Loretta Young. Toegang boven 18 jaar. Extra: De moordspecialist (sens.) Bioscoop Harmonie, half acht, hoofd nummer De ongeschreven wet" (rotn.- sens., kleurenfilm)hoofdrollen SylVia Sidney, Fred Mc. Murray en Henry Fonida. Toegang boven 14 jaar. Donderdag 10 Juni. 8 uur, De Unie, ledenvergadering Ned. Genootschap tot zedelijke verbetering van gevangenen, afd. Alkmaar. Zaterdag 12 Juni. 2.30 uur, Muziektuin, kindermidcjag van de Ned. Vereen, v. Huisvrouwen. te onderhouden heeft men een aantal re serve-verbindingen tot stand gebrapht. Aangezien de gestoorde kabel 70§0 adgrs bevat, ondervindt het telefoonverkeer met de netten IJmuiden en Beverwijk tpch i\og aanizenlijke vertraging. t DE VOORZITTER VAN DE VERZEKERINGSKAMER TREEDT AF. Naar wij vernemen, heeft de heer L. H. van 't Sant, voorzitter der Verzekerings kamer te Amsterdam, het voornemen, deze functie einde Augustus a.s. wegens het be reiken van den 65-jarigen leeftijd neder.te leggen. De van 't Sant is de eerste voorzitter van de Verzekeringskamer die, zooals men weet, bij de wet van 22 December 1922 werd inge steld. Op 1 September 1923 zijn de werk zaamheden der Verzekeringskamer onder leiding van den thans scheidenden voorzitter begonnen. ONWEER BOVEN FRIESLAND. In den afgeloopen nacht is tijdens een hevig onweer de boerderij van den heer J. Mulder onder Noordwolde, door den blik sem getroffen en tot den grond toe afge brand. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor, doch er kon niets gered worden. De schade wordt door verzekering gedekt. Kort daarna sloeg de bliksem op den korenmolen van den heer Timmermans te Noordwolde. Hier werd geen brand ver oorzaakt, doch wel materieele schade aan gericht. Te Oranjewoud werd de fraaie watermolen van den heer Hornsrta door den bliksem getroffen. Deze molen brand de tot den grond toe af. PAPIEROPSLAGPLAATS TE AMSTERDAM UITGEBRAND. Vanmorgen tegen wtaafl uur is brand uitgebroken in een Papieropslagplaats op de zolderverdieping van de Boek-, Cou ranten- en Handelsdrukkerij Th. Dijkman en Co. op het Nassauplein hoek de Wit- tenstraat te Amsterdam. De brand werd eerst laat door het per soneel bemerkt. Toen de post Haarlem merplein gewaarschuwd werd, had het vuur reeds de houten bekapping van den zolder aangetast en sloegen de vlammen naar buiten. De onderbrandmeester op deze post liet dan ook dadelijk het sein middelbrand geven. Met vier stralen werd hierna onder leiding van adjunct-hoofd brandmeester C. L. van der Wijngaard het vuur bestreden. Met één straal werd het naastgelegen torenhuis voor overslaan van de vlammen behoed. Na een half uur was de brandweer den brand meester. Het nablusschen van het smeulende papier nam echter nog geruimen tijd in beslag. De waterschade aan de machines, die in de ondergelegen verdieping lagen, was niet groot, daar het personeel met stukken zeil deze werktuigen- had afgedekt. De zolderverdieping brandde vrijwel geheel uit. Aan het dak werd groote schade aangericht. Omtrent de oorzaak van den brand tast men in het duister, aangezien er bij het uitbreken op de zolderverdieping niemand van het personeel aanwezig was. VEREENIGING VAN VRIJZINNIGE HERVORMDEN. Ds. v. Duyl in de oppositie. Gisteren is te Scheveningen in hotel Zeerust de jaarlijksche algemeene verga dering aangevangen van de Vereeniging van Vrijzinnig Hervormden in Nederland onder presidium van ds. J. Boonstra, Ned. herv. predikant te Gieten. Ds. Boonstra hield een openingsrede waar in hij een beschouwing gaf over het verleden van de vereeniging in samenhang met haar toekomst. Spr. kenschetste het afgeloopen jaar voor de vereeniging als een periode van innerlijke concentratie. Er moest geestelijke wapenschouw gehou den worden en betere plannen beraamd voor een goede toerusting van de kerk voor haar taak in deze wereld. In verband daarmede wees spr. op het op deze verga dering aan de orde komend rapport van de commissie in zake het kerkprobleem in verband met de aanhangige voorstellen tot reorganisatie der Ned. herv. kerk. Hierna kwam aan de orde het verslag van het hoofdbestuur dat te voren aan de afdeelingen in druk is toegezonden. Bij de bespreking daarvan heeft ds. G. v. Duyl, lid der Eerste Kamer voor de N. S. B., zich beklaagd over 't feit dat in het or gaan der vereeniging „Kërk en Wereld" steeds politieke beschouwingen voor komen, hoewel beloofd was dat die daar buiten zouden blijven. Spr. krijgt den in druk dat het hoofdbestuur solt met de gewetensvrijheid en daarom wil hij rond uit de vraag stellen of een N.S.B.'er of een communist lid der vereeniging zijn kan ja dan neen. De voorzitter ontkende dat het hoofdbestuur een aanhanger van boven genoemde richtingen van het lidmaatschap zou uitsluiten. De hoofdredacteur was van oordeel dat men niet op elke slak zout moet leggen. Op voorstel van dr. G. Horreus de Haas, Ned. herv. predikant te Zwolle, werd besloten discussie over deze zaak uit te stellen- tot na de behandeling van de agenda. De propagandacommissie drong aan op grootere offervaardigheid. Er moet 10000 meer komen, zal zij haar arbeid kunnen voortzetten-. De begrooting der vereeniging werd vastgesteld met een eindcijfer van 3595.61 en die van de studiekas met 10.255.06. De begrooting van de propa gandacommissie heeft een eindcijfer van 15,300. Vervolgens kwam aan de orde .het verslag van de Centrale Commissie. .Professor dr. D. B. Eerdmans van Leiden .deelde mede, dat hij uit de commissie voor .Volk en Staat trad, wijl daarbij de politiek steeds weer in het geding kwam. De voorzitter schorste hierna de verga dering, waarna men zich aan een gemeen- schappelijken maaltijd vereernigde. Gister avond werd in het kerkgebouw der Haag- sche afdeeling een wijdingsure gehouden, waarin voorging ds. A. Trouw aldaar. Zwemmen. NEDERLAND „ZWEMLAND". Elf nieuwe Nederl&ndsche records erkend. De recordcommissie van den Konink lijken Nederlandschen Zwembond heeft de volgende prestaties als Nederlandsch record erkend: 200 meter rugslag 2 Februari Amsterdam Nida Senff 2 min, 44,6 sec.; 100 meter school slag 20 Maart Den' Haag Jopie Waalberg 1 min. 23,8 sec.; 200 meter schoolslag 21 Maart Den Haag Jopie Waalberg 3 minuten 2,4 sec.; 200 meter schoolslag 11 April Amster dam H. Smitshuyzen 2 minuten 48,2 sec.; 200 meter schoolslag 11 April Amsterdam Jopie Waalberg 3 minuten 00,4 sec.; 400 meter schoolslag 9 Mei Rotterdam H. Smits huyzen 5 minuten 58 sec.; 200 meter rugslag 9 Mei Rotterdam Nida Senff 2 min. 43,4 sec.; 100 meter borstcrawl 9 Mei Rotterdam J. C. Scheffer 1 minuut 0,2 sec.; 400 meter schoolslag 9 Mei Rotterdam Jopie Waalberg 6 minuten 24,4 sec.; 10 x 100 meter estafette borstcrawl 11 Mei Amsterdam het Y 11 min. 6,4 sec.; 200 meter schoolslag 11 Mei Am sterdam Jopie Waalberg 3 min. 0,2 sec. De t\jd van Jopie Waalberg op de 200 meter 3 minuten 0,4 sec. is aan de L. E. N. doorgegeven met verzoek het als Euro- peesch record te erkennen. Voorts is aan de F. I. N. A. gevraagd den tijd van 3 min. 0,2 sec. als wereldrecord te homologeeren. In verband met het feit, dat de Nederlandsche bepalingen inzake het erkennen van een record veel strenger zijn dan die van de F. I. N. A. is er geen twijfel aan mogelijk of de prestatie van de A. D. Z.- zwemster zal als wereldrecord kunnen wor den ingeschreven. Het is anders wel opmerkelijk, dat van deze 11 nieuwe records er 7 zijn, die op den schoolslag zijn gemaakt, wel een bewijs, hoe ons land ook op dit gebied groote vor deringen heeft gemaakt. Waterpolo. V. Z. V. n—D. A. W. H 3—1. Velsen wint verdiend. Een D. A. W. zevental, dat onverwacht op het laatste moment met 2 invallers moest vertrekken, heeft de eerste twee punten aan de Velser-tegenstanders moe ten laten. Vooral het gemis van Imhülsen Jr., die door pech met een autobus juist te laat kwam, deed zich ernstig gevoelen. Hoewel de invaller zeker niet slecht speelde, misten we nu de stuwende kracht, die het spel van Imhülsen Jr. kenmerkt, en ook het geroutineerde afdekken. In de eerste minuten van den strijd is V. Z. V. direct in den aanval, en verovert met twee goed geplaatste schoten vrij spoe dig een 20 voorsprong. Dan echter komt D. A. W. sterk opzetten, mede doordat de achterspelers Imhülsen Sr. en Groothuizen Jr. op den aanval gaan spelen nu er een achterstand is. Wanneer Imhülsen Sr. na een rush op den inmiddels vrijgezwommen Groothuizen plaatst, krijgt deze een zeer goede schiet kans. In plaats van zelf te schieten geeft hij echter over aan Mays die uit moeilijke positie juist naast schiet. Een hard schot van ten Herkei gaat juist over de lat, ter wijl een uitstekend schot van Mays van de paal terug springt. Deze bal komt in een kluwen van spelers, maar kan nog net weggewerkt worden. In deze periode was een D. A. W.-doelpunt zeker verdiend ge weest. Aan dit D. A. W. overwicht komt tenslot te een einde door het rustsignaal. Na de rust gaat het spel over en weer, zonder dat de keepers veel werk krijgen. Op goede wijze doelpunt V. Z. V. nog één keer, en brengt daarmee den stand op 3—0. Wanneer een D. A. W.-aanval mislukt is, komt de V. Z. V. voorhoede met 3 man tegenover een op dat moment uit 2 spelers bestaande D. A. W.-achterhoede. Dan is het echter Hoogland, die goed redt, wan neer de V. Z. V. middenvoor even niet goed oplet, hü geeft door aan den midach- ter, Imhülsen Sr., die er vanuit de achter hoede meteen weer tusschenuit trekt en hard den bal in de bovenhoek laat ver dwijnen (3—1). Kort na elkaar moeten de V. Z. V.-rechts- achter, de D. A. W.-er Groothuizen en de V. Z. V. middenvoor het water verlaten wegens kramp. Uit sportiviteit laat D.A.W. Hoogland invallen zoodat met vijftallen verder gespeeld wordt. Nog eenmaal krijgt de V. Z. V. rechtsvoor een zeer goede kans, die hem echter door den eenigen overgebleven Alkmaarsphe ach terspeler ontnomen wordt; verder beweegt zich het spel voortdurend voor het V. Z. V. doel, maar goede schoten worden niet meer gelost, en met D. A. W. in den aanval fluit scheidsrechter de Bruijn (Haarlem) einde. Na de overwinning in den vriendschap- pelijken thuiswedstrijd valt deze neder laag wel iets tegen, maar we zijn er van overtuigd, dat het tweede zevental, wan neer het weer volledig is, nog goede resul taten kan behalen. Schaken. CAPABLANCA TEGEN EUWE OF ALJECHIN OM HET WERELDKAMPIOENSCHAP? Een F. I. D. E.-ranglijst met den Cubaan als eerste. Reeds geruimen tijd houdt men zich in de internationale schaakwereld bezig met het vraagstuk, welke meester het eerst in aan merking komt om den winnaar van de in dit najaar te houden revanchematch tusschen Eu we en Aljechin, voor een kamp om den wereldtitel uit te dagen. Was het organi- seeren van een titelmatch tot nu toe een particuliere aangelegenheid, na de re- vanchèmatch tusschen Euwe en Aljechin zal de internationale schaakbond (F. I. D. E.) in de organisatie van dergelijke ontmoe tingen een belangrijk aandeel verkrijgen. Nu is eenigen tijd geleden een commis sie door de F. I. D. E. ingesteld, die een ranglijst zou opmaken van de spelers, die voor een titelmatch tegen Euwe of Aljechin in aanmerking zouden komen. Deze com missie bestaat uit D. Przepiorka (Polen), J. Lauma (Tsjecho-Slowakije), H. Helms (Ver- eenigde Staten)', A. Aljechin (Frankrijk) en mr. A. Rueb (Nederland), den president van de F. I. D. E., die tevens het voorzitterschap van de commissie waarneemt. Het aanstaand congres van den Internati onalen Schaakbond zal op 10 Augustus te Stockholm worden gehouden, dus tijdens het landentornooi om den Hamiltonbeker, waar van de data bepaald zijn op 30 Juli tot en met 15 Augustus. De commissie zal op dit congres een advies uitbrengen, waarbij dient te worden aangeteekend, dat het con gres zelf in deze aangelegenheid uiteindelijk zal hebben te beslissen. Ieder lid van de commissie heeft een lijst samengesteld met een vijftal candidaten. Zoo heeft Aljechin eveneens een dergelijke ranglijst opgesteld, waarop Capablanca als nummer 1 voor komt, Vervolgens worden in deze volgorde genoemd Botwinnik, Fine, Flohr en Res- hevski. Wij vernamen, dat de door de vijf commissieleden individueel samengestelde lijsten nogal verschilden, iets wat eigenlijk vanzelfsprekend mag worden geacht. Naar wij echter van welingelichte zijde vernamen, hebben alle commissie leden Capablanca als nummer 1 op de lijst geplaatst, dit in verband met zijn resultaten in 1936 behaald op de groote tornooien te Moskou en Nottingham. Wordt Capablanca inderdaad door het Stockholmsche congres als uitdager aange wezen, dan wil dat nog niet zeggen, dat een match tusschen hem en den winnaar der ontmoeting EuweAljechin definitief tot stand zal komen. Verschillende voorwaar den, ook van financieelen aard, zijn hieraan namelijk verbonden. Mocht Euwe er in slagen zijn titel van wereldkampioen in zijn match tegen Alje chin te behouden, dan mag men wel aan nemen, dat de eerstvolgende ontmoeting om het wereldkampioenschap niet eerder dan in 1939 zal plaats vinden. ALKMAAR. GEBOREN: Jacoba, d. van Aaldert, Folkers en Pieter- tje Bergsma. GETROUWD: Cornelis Süvester Halma en Catharina Madder. Hendrik Postema en Zwaantje Leeuwerke. OVERLEDEN: Albertus Hendrikus de Lange, geh. met Wilhelmina Carolina Pannekeet, 71 jaar. Helena Vogel, geh. met Arien Kunst, 70 jaar. Simon Root, geh. met Jantje Kop- pedrayer, 66 jaar. N.V. ALKMAARSCHE EXPORTVEILING. ALKMAAR, 9 Juni 1937. Op de heden ge houden veiling werd betaald voor: Aard appelen 68, Rabarber 1.805 per 100 K.G.; Aardbeien per 100 slof 5685; Andijvie 0.502, Bloemkool le s. 5 6.50, 2e s. 2—3.50, Kropsla 0.60— 2.60 en Komkommers 3f 6.50, per 100 stuks; Asperges 1531, Peterselie 1.60, Raapstelen 0.70, Radijs 0.902.80, Uien 3.80—4.80 en Wortelen 5—8.50 per 100 bos; Doperwten 7.508.50, Drui ven 75, Peulen 5.508.50, Dubb. siV- cieboonen 35, Tuinboonen 7 en Tomaten 1317, alles per 100 pond; Postelein per bakje 1028 cent; Spinazie per 100 bak ie—75. DE AMSTERDAMSCHE AARDAPPEL PRIJZEN. AMSTERDAM, 10 Juni 1937. Op de he den gehouden aardappelenmarkt waren de prijzen onveranderd. Aanvoer 305000 K.G. HOORN, 10 Juni 1937. Op de heden ge houden kaasmarkt waren aangevoerd: 4 stapels kleine fabriekskaas 19; 11 stapels kleine boerenkaas 19.50; 3 stapels boeren- commissiekaas 22. Totaal 18 stapels, we gende 8482 K.G. De handel was goed. BROEK OP LANGENDIJK, 10 Juni 1937. Aanvoer en prijzen waren heden als volgt: 58000 K.G. Aardappelen f 7.10f 8, Drie lingen 7.40—f 9.30, Kriel f 6.90f 8.60; 1055 stuks Bloemkool le s. 1 4-50~"-f s. f 3.70; 12000 K.G. Tomaten: A f 25.20— 28.90, B 26.10, C f 24.40—25.50 en CC 21.60; 240 doosjes Aardbeien 7 cent per doosje; 1100 K.G. Rabarber 3—f 3.20. SCHAGEN, 10 Juni 1937. Op de heden gehouden weekveemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 6 Paarden f 200f 450-; 2 Geldekoeien mag.) 150f 200; 45 Gel- dekoeien (vette) 200—310; 8 Kalfkoeien 200—t 275; 5 Pinken f 80—f 135; 115 Nuchtere kalveren 10f 18; 20 Sohapen (magere) f 24—1 28; 29 Schapen (vette) 2634; 159 Lammeren H)f 18; 6 Bokken en geiten 110; 22 Varkens (vette) per K.G. 48—50 cent; 102 Biggen f 9 15; Konijnen f 0.25—1.50; Kippen 0.75—1.50; Hanen 26—75 cent. PURMEREND, 9 Juni 1937. „Afslagver. Beemster, Purmerend en Omstr.'* Aard appelen: Blauwe 5476 cent per Met, 36 K.G.; Dubb. Slaboonen 8.10f 8.70, Stok Snijboonen 4.80—6.60 en Tuinboonen 2.05—2.40 per kist, 15 K.G.; Petden 3.50—7 per kist, 50 K.G.; Doperwten 1.05—1.65 per kist, 15 K.G.; Blatrwte Blauwschokkers 3.90 per kist, 15 K.G.; Aardabeien 512 cent per doosje; Kom kommers f 2.40—6 per 100 stuks; Toma ten A f 23 per 100 K.G.; Bloemkool f 2 11.60 per 100 stuks; Spinazie 12—68 ct. en Postelein 1254 cent per kist, 6 K.Q.; Sla 0.60—3.20 per 100 krop; Andijvie 1038 cent per kist; Radijs 1f 1,60 en Rabarber 2.30—f 7.40 per 100 krop; Wor telen ƒ3—8.90 per 100 bos; Prei 2.60— 4.80 per 100 bos. Ondertrouwd: Huwelijksvoltrekking Zaterdag 96 Juni, v.m. 11 uur te Koedijk. Alkmaar, le Landdwarsstr. 3 10 Juni 1997. Koedijk No. 9 1 ,ii Getrouwd en die, mede namens wederz\jdsch* familie, hun harteljjken dank betui gen voor de zoo vele blijken van belangstelling, bjj hun huwelijk ondervonden. Broek op Langendijk, Juni 1967. boven 16 jaar, voor de strandcasea (m. of vr.) Aanmelden BADHOTEL CASTRICUM a. ZEE. Mevrouw WINKELMAN, Metwa- gracht 11, vraagt een flink zelfstandig kunnende werken en koken, Aanm. 's avonds na 7 uur. In het Kleuterhuis „Trein 8.98" te Petten kan voor direct een geplaatst worden. Brieven te rich ten aan de waarn. directrice. van geg. fam., 55 j., N. H., biedt zich aan in kl. moederl. gezin of bij heer alleen. Br. onder letter U 319 bureau van dit blad. Gevr. PENSION (geen beroeps) of gem. met hulp voor 3 volw. en 2 kind., 5 en 6 jaar, van 31 Juli—14 Aug., vlak bij zee, in Egmond aan Zee. Br. P. Z., Boekh. S. v. d. HOEF, le v. Swindenstraat 15, A'dam. (wegens gezondheidsredenen) een vrij groot en modern ingericht hotel, met caté-restaurant, in een flinke plaats, Zuiden van Friesland. Ruim bestaan, met goede vooruitzichten op grooteren omzet. Brieven onder letter V 320 bureau van dit blad. TE KOOP model Coach de Luxe, kleine 4 cyl., zeer zuinig en billijk. 7 pers., in goeden staat. N.V. NASSAU-GARAGE, Nassauplein, Alkmaar. TE HUUR en grooten tuin, voor alle, doel einden geschikt, staande Konings weg 35. Te bevr. KANAALKADE 36. De Directeur der Gemeentewerken van Alkmaar vraagt vóór of op Dinsdag 15 Juni 1937, v.m. 10 uur, prijsopgaaf voor het leggen van een riool In de Rembrandt- ■traat, de Vermeerstraat en een verbindingsstraatje tns- ■chrn de Rembrandtstraat en den Bergerweg. Bestek en voorwaarden met 1 teekening liggen vanaf hedc:i ter inzage aan het Bureau van Gemeentewerken en zijn aldaar te verkrijgen tegen betaling van f 0.50 per stuk.

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 3