Aqmda **Y triomf moest z"n TR1UMPH 4* £aatste Aetichtm Smaak die wel een ^MgzcÜjkeSiand Ilkedeticfit PcwincUud Tlieuws ZUIDSCHARWOUDE SpocC Als de huid De Kabinetsformatie. Een verzuchting van Dr. Colijn. Fabrieksbrand te Zaandam. VIRGINIA Vei wachting: Buitenlandsch weeroverzicht rS Wm'T" "AW1«,f Xfvaïf^ De Ka-Pi-n rtha^ Alkmaar, Zaterdag. LEENING GEMEENTE ALKMAAR. Wy herinneren ook hier ter plaatse aan de uitgifte van 4.130.000 3*4 obligatiën van de 2e leening 1937, in stukken van 1000, 500 en 100 aan toonder. De leening is a pari aflosbaar in 35 jaren, aanvangend in 1937. De coupons zijn betaal baar 1 April en - October. Aan houders van niet uitgelote obligatiën der 4 leening 1907 groot 34.0000 der 4 leening 1931, groot 1.694.000 en van de 4 leening, groot 2.900.000 welke leeningen per 12 Juli 1937 aflosbaar zijn gesteld, wordt bij de inschrijving recht van voorkeur verleend. De inschrijving is opengesteld op Donder dag 1 Juni a.s. van 9 tot 4 uur, te Alkmaar bij den gemeente-ontvanger. Op 12 Juli a.s. zullen a pari worden afge lost met bijbetaling der opgeloopen rente de 4 obligatieleening 1907, pro resto groot 5000 de 4 obl. leening 1931, pro resto groot 1.361.000 en de 4 obl. lee ning 1934 pro resto groot 2.655.000. DONDERDAGAVOND UITZENDING VAN DE GELUIDSOPNAME. Donderdagavond van 9 tot 9.15 uur zal de A. V. R. O. de gister hier ter stede vervaar digde geluidsopname van onze kaasmarkt uitzenden. DE ZOMERPOSTZEGELS. Wij laten, op verzoek, hier nog eens een kleine opwekking tot het koopen van de zgn. zomerpostzegels volgen: Ook dit jaar worden er weer Zomer postzegels met toeslag uitgegeven. De extra opbrengst daarvan komt zooals ge bruikelijk voor de helft ten goede aan cul- tureele, voor de helft aan sociale belangen. De vier postzegels dragen de beeltenissen van Anthonie van Leeuwenhoek, Joost van den Vondel, Franciscus de Le Boë Sylvius en Jacob Maris. Op den postzegel van 12*4 ct. (16 ct.) prijkt van Leeuwenhoek, op dien van 6 ct. (10 ct.) Sylyvius, op dien van 5 ct. (8 ct.) Vondel, op dien van 1*4 ct. (3 ct.) Maris. De verkoop van de postzegels is dit jaar 1 Juni begonnen en zal tot 17 Juli duren. De postzegels blijven geldig tot en met 31 December 1942. De netto-opbrengts zal als volgt verdeeld worden: van de helft voor cultureele doeleinden. a. 500 voor het suppletiefonds voor de pensionneering van oude tooneelspeelsters en tooneelspelers; b. 5000 voor den slottermijn voor de op drachten in het kader van de Parijsche ten toonstelling 1937 en voor het reservefonds van het voorzieningsfonds voor kunstenaars; c. het overige voor opdrachten aan kunste naars; van de helft voor sociale doeleinden 60 voor de tuberculosebestrijding (Ned. Centr. Ver. t. b. d. T. B. C.); 20 voor de kankerbestrijding; 20 voor het Geleidehondenfonds voor blinden. GETUIGE OPGEROEPEN. De commissaris van politie te Alkmaar verzoekt den wielrijder, die gisteren des namiddags te omstreeks 1.15 uur getuige was van een aanrijding tusschen een vrachtauto en een personenauto op den hoek Vrouwenlaan-Heerenlaan alhier, zich ten spoedigste bekend te maken aan het Bureau van politie, Kerkplein alhier. STRAATLANTAARN GESNEUVELD. In de Spanjaardstraat is gistermiddag een straatlantaarn stukgereden door een groote veeauto. Door den dienst van licht- bedrijven is de lantaarn gerepareerd. DRIE „VLIEGEN" IN EEN KLAP. In den loop van den dag zijn door de politie achtereenvolgens drie personen aangehouden, die in het Algemeen Politie blad stonden gesignaleerd. Zij zijn tot het ondergaan van hun straf naar het Huis van Bewaring overgebracht. DRIE KLEINE DIEFSTALLEN. Door de politie is gisteren een per soon aangehouden, zekere v. G., die zich te dezer stede een drietal malen had schul dig gemaakt aan kleine diefstallen. Nadat proces-verbaal tegen hem is opgemaakt, is hij ter beschikking van de Justitie gesteld. EEN GERINGDE DUIF. In den Oosterzijpolder is een doode duif gevonden, die een ringetje aan zijn poot had. Het opschrift van het bij ons gebrachte ringetje is A 10047*3 37. BIJNA EEN SLACHTOFFER. Bijna had de zee aan het begin van het badseizoen te Egmond aan Zee reeds een slachtoffer geëischt. De negentienjarige mej. Maria Braak uit Alkmaar was gisternamiddag op het vrije Zuiderstrand alleen in zee gegaan. Zij kon niet zwemmen en bemerkte op een gegeven moment, dat zij in een kuil terecht was ge komen. Daar zij zich niet meer staande kon houden, begon zij luidkeels om hulp te roe pen. Gelukkig bleef haar hulpgeroep niet onopgemerkt. Geheel gekleed begaven zich de heeren J. Visser uit Egmond aan Zee en J. W. Balder, lid van het Roode Kruis te Heiloo, te water. Zij hadden het voorrecht de bewustelooze drenkelinge nog juist op tijd te bereiken en veilig aan het strand te brengen. Door toepassing van kunstmatige ademhaling mocht het na eenigen tijd ge lukken de levensgeesten weder op te wek ken. ZONDAGSDIENST APOTHEKEN. Op Zondag 13 Juni is de apotheek van Dr. H. Hartong van Ark, Langestraat 1, geopend. Op Zon- en Feestdagen en gedurende den nacht is slechts één der apotheken geopend. De andere apotheken zijn gesloten van 's avonds 8 uur tot den volgenden morgen 8 uur. In de apotheek, welke Zondags geopend is, wordt gedurende de daarop volgende week de nachtdienst waargenomen. GEVONDEN VOORWERPEN. Als gevonden aangegeven aan het Bureau van Politie aan het Kerkplein en aldaar terug te bevragen des Woensdags en Zater dags tusschen 11 en 1 uur, de navolgende voorwerpen, gevonden in het tijdvak van 29 Mei tot en met 5 Juni 1937: Damesschoen; hondenpenning; sleutel; vulpotlood; strook spaarkwitanties; hondenpenning; grijze damesceintuur; ring; kindertaschje. Terug te bevragen aan de adressen der onderstaande ingezetenen de daarbij ge noemde voorwerpen, gevonden in het tijdvak 29 Mei tot en met 5 Juni 1937: A. J. van Rutten, K. van 't Veerstraat 27, kaas; C. Lantman, Koningsweg 22, rijwielbelasting- plaatje; Fa. Bulthuis, Langestraat 98, 6 bad mutsen; Fa. Heinis, Bleekerslaan 8, acte- tasch met deel van klok; Hoogdijk, St. Jacobstraat 50, boodschappentasch; S. Stave- nuiter, Westerstraat, Oudorp, linnen mantel ceintuur; J. Lansen, Laat 150, hondenpen ning; T. Stek, Fnidsen, vulpotlood; R. Pas, Stationsstraat 33, witte ceintuur; C. Kra nenburg, Laat 51, pakje met pudding; L. Goudsblom, Korte Landstraat 7, grijze cein tuur; Th. Korver, Friescheweg 62, Oudorp, portemonnaie met inhoud; J. Skoet, Berger- weg 2, fietstasch; A. Schouten, Dr. Schaep- mankade 22, tube tandpasta met borstel; R. van Wezop, Oudorperdijkje 41, zwarte riem van regenjas; C. van der Worp, Bergerweg 142, werkloos belastingplaatje. J. Deurloo, Spoorstraat 67, armbandhor loge; L. Israëls, Heilooërdijk 5, sjaal; Fa. Jamin, Langestraat 6, baby mutsje; N. H. Gerritsen, Dijkgraaf straat 2, portemonnaie- tje met eenig kleingeld; G.Ruiter, Doelen straat 10a, kindersokje; mej. Kenter, Lin degracht 35a, portemonnaie met kleingeld; mej. Degenhorst, Westerweg 54, Heiloo, damestaschje met inhoud; R. Roobeek, Laat 163, damestaschje met inhoud; A. Egbergen, Zuiderpleinsteeg 1, Lipssleutel met ketting; J. W. Busse, Molenbuurt 16, voetbal; H. Vermeulen, Kennemerstraatweg 178, school- étui; J. J. Berkhout, Metiusgracht 10, beursje met rozenkrans; J. Logger, Luttik- Oudorp 80, étui met schrijfgereedschap; Zwitser, Houttil 24, nummerplaat van auto; Pouwels, Kennemerstraatweg 10, papier met geld; P. Dingjan, Westerweg 276, bal; T. Pot, Oudegracht 190, portemonnaie met een paar centen; C. J. Hoeben, Schouten straat 24, rijwielbelastingmerk; en M. Kroon, Heerenweg 220 te Heiloo; regenjas; (gevonden te Heiloo). Zij, die wederom in het bezit komen van hun eigendom, worden dringend verzocht hiervan mededeeling te doen aan het bu reau van politie. van Uw gelaat, hals en armen door de zon ijnlijk verbrand is, of dat gij U bij het ietsen hebt doorgezeten, doe er dan on middellijk Purol op. Dit verzacht en geneest. Purol (geel en wit) beide in doozen van 30 en 60 ct. Bij Apothekers en Drogisten, Ongecorrigeerd. Het A. N. P. meldt hedenmorgen: We hebben getracht van dr. Colijn inlichtingen te verkrijgen omtrent den stand der kabinetsformatie. Hij was niet bereid, bij den huidigen stand van zaken eenige zakelijke mededeeling te verstrekken. Wel uitte hij de verzuch ting, hierbij blijkbaar op de Pers doelende, dat er zooveel mede-forma teurs waren, die slechts tot vertroebe ling van de zaak aanleiding gaven door allerlei controversen naar voren te brengen. De eenige concrete mededeeling, die wij van den formateur konden los krijgen, had betrekking op den tijds duur. Voor het einde der volgende week was geen oplossing te verwachten. Na een geweldige ontploffing. Te Zaandam is hedenmorgen een felle brand uitgebroken in een der fabrieksge bouwen van de stoomhoutzagerij „De Tijd geest" van de N.V. voorheen J. C. van Wes- Sum en Co., liggende in het Westzijderveld aan de vaart. Door een geweldige ontploffing, die als de oorzaak van den brand is te be schouwen, werden de omwonenden uit hun slaap gewekt en de brandweer aan gespoord zich zoo snel mogelijk naar het terrein waar gevaar dreigde, te spoeden. In een der fabrieksgebouwen wordt uit zaagsel een fijne houtmeel bereid, die ge bruikt wordt bij de fabricage van linoleum en philite. Zonder dat dit met zekerheid is aan te geven, gelooft men, dat een vonk uit de Bioscopen. Bioscoop Harmonie, half acht, hoofdnum mer De kleine Madonna (avont.-r.); hoofdrol len Fredric March en Olivia de Havilland. Toegang boven 14 jaar. Zondag van 2 uur af doorloopende voor stelling. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Roxy-theater, 7.45 uur, hoofdnummer Dr. Soerates (sens.); hoofdrollen Paul Mundi en Ann Dvorak. Toegang boven 18 jaar. Zondag van 2 uur af doorloopende voor stelling. Woensdagmiddag, half 3, matinee. City-theater, 8 uur, eerste hoofdnummer Bobby, de duivelskerel (amus.); hoofdrol len Gustav Fröhlich, Adèle Sandrock en Lida Baarova. Extra: The music goes round (kom.); hoofdrollen Rochelle Hud- son en Harry Reichman. Toegang voor eiken leeftijd. Zondag van 2 uur af doorloopende voor stelling. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Victoria-theater, half acht, hoofdnummer Herwonnen geluk (rom.-sens.); hoofdrollen Paul Lukas, Madge Evans, Helen Vinson, May Robson en David Jack Holt. Toegang boven 18 jaar. Zondag voorstelling om 2, 4.30 en 7.30 uur. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Zaterdag 12 Juni. 2.30 uur, Muziektuin, kindermiddag van de Ned. Vereen, v. Huisvrouwen. Zondag 13 Juni. 7 uur, Alkmaarsche wielerbaan, wed strijden. Bij Kamsteeg te Stompetoren, slotbal dansclub. Maandag 14 Juni. Prijzendraverij te Heerhugowaard. 8.45 uur, consistoriekamer Groote kerk, ledenvergadering afd. Alkmaar, Ned. Bij belgenootschap. maalsteenen het gas, dat zich in het hout- meel ontwikkelt, heeft ontstoken, waardoor een explosie is ontstaan. In een oogenblik tijds stond de fabriek, waarvan het dek werd weggeslagen, in lich ter laaie, terwijl bijna tegelijkertijd het vuur zich langs toevoerbuizen ook mede deelde aan den voorraad grondstoffen, die in een ander steenen pand was opgeslagen. De arbeider Bleeker, die alleen in de fa briek was, wist tijdig, zonder letsel te be komen, te ontvluchten. Ondanks de moeilijkheden om het ter rein te bereiken, is de brandweer er be trekkelijk snel in geslaagd het vuur te be dwingen. Het terrein is gelegen achter den pro vincialen weg en de spoorbaan Amster damAlkmaar en slechts langs een smal paadje en een dito brug over de vaart te bereiken. Teneinde het doel te bereiken werden zelfs slangen onder de spoorrails door ge legd. Ook de drjjvende motorspuiten, die niet zulke groote moeilijkheden hadden te overwinnen, waren spoedig ter plaatse, zoodat het vuur van verschillende kanten tegelijk werd bestreden. In de eigenlijke houtzagerij wist de machinist het gevaar af te leiden door de machine in werking te stellen en deze te laten blazen in plaats van te zuigen. Het gebouw, waarin de ontploffing plaats had, ging met de daarin aanwezige machines geheel verloren, zoomede het steenen pand, waarin de voorraad grond stoffen was opgeslagen. Alles was tegen brandschade verzekerd. ERNSTIG ONGELUK OP HET TOBA-MEER. Zes en twintig pasargangers verdronken. Aneta meldt uit Medan: Naar de Deli-courant uit Balige ver neemt, is een groote prauw met vier en dertig Bataksche pasargangers ten ge volge van een plotselingen windval op het Toba-meer omgeslagen. Hierbij zijn zes en twintig inzittenden verdronken. DE UNIFORM VAN DEN NATIONALEN JEUGDSTORM. Het dragen ervan geen strafbaar feit. In Januari van dit jaar heeft voor den Haagschen kantonrechter terechtgestaan de jeugdige E. J. M. de P., wegens overtreding van art. 435 A. Wetboek van Strafrecht (het „uniform-verbod"). Het betrof hier den uni form van den Nationalen Jeugdstorm, welke uitdrukking zou geven aan een staatkundig streven. De Haagsche kantonrechter had verdachte van rechtsvervolging ontslagen, van welk vonnis de ambtenaar van het Ó.M. in hoo- ger beroep is gekomen. De rechtbank deed heden uitspraak en was met den kantonrechter van meening, dat niet gebleken is, dat de uniform uitdrukking gaf aan eenig staatkundig streven en ont sloeg verdachte van rechtsvervolging. VEERTIENHONDERD GULDEN ONTVREEMD. Vanmorgen zal voor den officier van jus titie te Zutphen worden geleid de reeds eenigen tijd gezochte J. B., die een paar maanden geleden uit zijn kosthuis te Brummen verdween met medeneming van een bedrag van 1400.van een mede commensaal. Hij heeft zich gisteren zelf bij de politie te Brummen aangemeld. UITVOER VAN BOTER EN KAAS NAAR DUITS CHL AND. Naar wij vernemen zal de uitvoer van boter en kaas naar Duitschland in het derde kwartaal 1937 grooter kunnen zijn dan in hetzelfde kwartaal van het vorig jaar. Naar het zich laat aanzien zal ruim 1 millioen K.G. boter en bijna 2 millioen K.G. kaas meer kunnen worden geëxporteerd. voor KOEDIJK (Mei). Geboren: Catharina, d. v. A. Kaandorp en Joh. Mettes. Neeltje Marijke, d. v. B. Blouw en M. A. Koning. Johanna, d. v. G. Delis en M. Groot. Overleden: J. Hofma, 68 jaar, geh. met G. van der Wal. G e h u w d: B. Blouw en M. A. Koning. P. Pronk en G. J. Hart. BROEK OP LANGENDIJK (Mei). Gehuwd: Arie Snel en Pietertje Kos telijk. Abel Wieske en Grietje Vooijs. Geboren: Lourens Jacob, z. v. P. Mo lenaar en J. Smit. Elisabeth Maria, d. v. J. H. Donner en E. Honig. Jan Klaas, z. v. K. Tiel en N. Vroegop. Anna, d. v. Aid. Kamp en M. van Zoonen. TEXEL (Mei) Geboren: Anna Maria d. v. Pieter Bakker en Annaatje Verberne. Elisa beth Agnes Johanna, d. v. Adrianus Beers en Margarete Ertl. Cornelia, d. v. Jan de Waard en Grietje Jurjens. Elsje Aleida, d. v. Berend Oostra en Frouke Smidt. Leendert Jan, z. v. Leendert Jan Pieterse en Aafje Borgman. Lamberta Klasina, d v. Reijer Schaap en Martje de Waard. Jan, z. v. Jacob Grisnicht en Frouwtje Mets. Cornelis Jan, z. v. Meijert Jan Kikkert en Martha Lap. Leendert, z. v. Simon Heerschap en Laurina van der Vliet. Johannes Jacob, z. v. Johannes Jongedijk en Elisabeth Soeters. Hen drik Theo, z. v. Cornelis Koorn en Klaasje Zegel. Ondertrouwd: Nicolaas Petrus Graaf en Elisabeth Christina Laurentia Suykerbuyk. Sijmon de Waal en Aaltje Jellema. Johannes Jan van Dijk en Maartje Goverdina de Visser. Arie van Kan en Maria de Visser. Jan Cornelis Bruin en Anna Bregtha Over. Aart Hooy en Grietje Daalder. Jan Koopman en Engeltje Koopman. Wijbrand Nicolaas Pereboom en Marina Cornelia Kuijper. Getrouwd: Pieter Maas en Cor nelia Anna Zijm. Jan Witte en Johanna Christina Reij. Gerrit Dirk Albert Dros en Jannetje Bont. Pieter Hendrikus de Porte en Orfa Sophia Helena de Grave. Cornelis Kuip en Maria Magdalena Huis man. Nicolaas Petrus Graaf en Elisa beth Christina Laurentia Suykerbuyk. Arie van Kan en Maria de Visser. Jan van Dijk en Maartje Goverdina de Visser. Overleden: Simon Gomes, 63 j. geh. m. Neeltje Dijt. Cornelia Witte 26 j. Willem Franciscus Schumaker, 70 j. Jan Alderlieste, 63 j. geh. m. Hiltje van der Vliet. Marretje Roeper, 81 j. wed. v. Nutte Hoedemaker. Feitje Daalder, 73 j. wed. v. Cornelis Drijver. Aris Kooiman, 73 j. geh. m. Anne Martina Kievit. Jacob Kok, 85 j. geh. m. Engel tje Kok. Dirk Daalder, 71 j. geh. m. Catharina Vos. Deitje Smit, 75 j. wed. v. Klaas Dob. WARMENHUIZEN (Mei). Geboren: Cornelia d. van J. Tesselaar en N. Dekker. Adrianus z. van J. A. Ligt- hart en C. A. Mekken. Alida Catharina d. van A. P. Pronk en C. Vlugt. Nicolaas z. van B. Barsingerhorn en T. Kroon. Arie Piet z. van J. de Waal en S. C. A. de Lange. Theodorus Wilhelmus z. van W. Molenaar en T. M. Schipper. Ondertrouwd: Nicolaas Anthonius Jonker te Zuidscharwoude en Johanna Goudsblom. Gerard Theodoor Lunter en Julia Maria Geertruida de Wit. Leo Sui ker en Godeliva Rozendaal. Hendrik van de Kamer te Schoorl en Anna Sikkink. Getrouwd: Pieter Klaas de Geus en Johanna Schenk te Zijpe (N.H.) Jan Leendert Johannes van Oeveren te Nieuwer Amstel en Marijtje Gutker. Nicolaas An thonius Jonker te Zuidscharwoude en Jo hanna Goudsblom. Overleden: Wilhelmus Anthonius Wie- ring, 25 j. N.V. EIERVEILING NOORDHOLLANDS NOORDERKWARTIER. ALKMAAR, 12 Juni 1937. Op de heden gehouden eierveiling waren in totaal 200000 stuks kipeieren aangevoerd, waarvan de prijzen als volgt:56—58 2.60—2.80 58— 60 2.752.90, 60—f52 2.80—3 20 62 64 3—3.30 en 64—66 3.20—3.60.' Binnen 8 me ter van auto bus-halten Is stilstaan met aato'i en andere voer tuigen verbo den, evenals °P bruggen, voor uitritten. Zwakke tot matige noordwestelijke tot noordoostelijke v ind; half tot zwaar be wolkt, weinig of geen regen, iets koeler. Vrij koel weer voor morgen te verwachten. De regenkansen blijven klein. De depressie welke gisteren over we6t- Duitschland lag trok noordoostwaarts zoo dat de hoogedrukking in het oosten geheel uit het waarnemingsgebied verdween. De depressie over Scandinavië trok noord waarts, benoorden Schotland ontwikkelde zich een gebied van hoogeluchtdruk, ook over Frankrijk «teeg de luchtdruk aanmer kelijk. In het zuidwesten bleef de lucht druk laag. In noord-Scandinavië waait het nog krachtig uit het westen met betrokken lucht en plaatselijk regen of sneeuw. In het zuiden is de wind krachtig uit noorde lijke richtingen, de lucht is hier meest ge deeltelijk bewolkt. Op het zuiden van de Britsche eilanden, in onze omgeving en west-Duitschland is de wind meest zwak tot matig uit westelijke richtingen, terwijl de lucht zwaar bewolkt tot betrokken is. In het overige waarnemingsgebied is de winl zwak en de lucht helder tot licht bewolkt. De temperatuur is in het geheele waarne mingsgebied aanmerkelijk gedaald. In Scandinavië is zij onder normaal gekomen, overigens is zij nog overal boven normaal. Voor onze omgeving wordt voor Zondag vrij koel weer verwacht met zwakke tot matige noordelijke winden. Regen zal vermoedelijk niet of slechts in geringe hoeveelheden vallen. MEDEDEELING AAN DEN LANDBOUW. Indien de lucht zwaar bewolkt blijft en er eenigen regen valt zal in het etmaal van 's avonds 11 tot 's avonds 12 Juni in de streek van Obdam en Broek op Langendijk de weersgesteld critiek zijn geweest voor het optreden van aardappelziekte. HOOG- EN LAAG WATER TE BERGEN AAN ZEE. (In zomertijd). Juni Hoog water. Laag water. Dat. v.m. n.m. v.m. n.m. 13 7.21 7.49 3.46 4.06 14 8.11 8.37 4.31 4.55 HOOG- EN LAAG WATER TE EGMOND AAN ZEE. Hoog water. Laag water. Dat. v.m. n.m. v.m. n.m. 13 7.18 7.46 3.34 3.54 14 8.08 8.34 4.19 4.43 De ouden van dagen er op uit. Donderdag zijn de Ouden van Dagen van Zuidscharwoude en Broek op Langenr- dijk er op uit geweest. Het was bijzonder mooi weer zoodat een en ander uitstekend geslaagd is. In een groot aantal luxe wa gens alsmede in twee toeringcars werden de oudjes vervoerd. De tocht ging naar Schiphol en vanzelf sprekend moest er ook gevlogen worden. Ook verscheidene oudjes maakten hiervan gebruik. In de heenreis werden de mooiste gedeel ten van Alkmaar doorgereden, terwijl ook de mooie gedeelten rondom Haarlem werden langs gereden. Zoo werd ook een bezoek ge bracht aan het schitterende park Velserbeek. Om ongeveer 8 uur 's avonds arriveerde de stoet weer veilig en wel thuis, waarbij zij werd opgewacht door het fanfarecorps St. Johannes. Een woord van dank aan de commissie leden, e.a., die aan dezen dag hebben mede- gewerwt, is wel op zijn plaats. Wielrennen. ALKMAARSCHE WIELERBAAN. Schl°weTVZnd 7 UUr Zal op de Alkmaar- dÏ iS Seu belan8r«ke ontmoeting Snven ïi tusachen de Wielrenvereeni- Sf ^maria en »De Kampioen" (van Son van "oawtel °orsPronkelyk „Le Cham- heeft Amsterdam z°u komen rijden, zeï n Vtreem?mg te elfder ure afge- eevondpn'KamPloen" werd direct bereid gevonden dezen wedstrijd te rijden. e vorig jaar reed deze vereenieinr reeds maarsche Wielerbaan en leed toen een ce- komt dl!! besloten revanche te nemen en komt daarom zoo sterk mogeliik uit waarschijnlijk met hun Ud Jac v ïUn^ m de gelederen. Dus dat Se&t^^ ■h.

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 2