KIJKEN,sKOOPELCLÖECK lüeec&eticfit JUwwciaal Tlieuws Publicaties Onze JioloHiën JCetkóiSdkool tBucgeclijke Stand Macktbetichtm £uchtvaact texel wieringerwaard schagerbrug heerhugowaard ursem wieringen egmond a. d. hoef heiloo oudorp noordscharwoude zuidscharwoude langendijk Verwachting Buitenlandach weeroverzicht. kleutermiddag van den turnkring alkmaar en omstreken van het k. n. g. v. gemeentelijk bureau voor sociale zaken. Bekendmaking. Wanneer hy weer eens In Hoogeland wordt geplaatst, dan kan hy daar door den tuin te onderhouden, nog nuttig werk verrichten en dan is hij toch ook uit de maatschappy ge plaatst Pleiter is van oordeel, dat het niets geeft om dezen man weer twee of drie jaar op te sluiten en wees er op, dat de jeugd van ver dachte een zeer droevige is geweest. Daar door is hy afgezakt. Nu pleiter meermalen met hem heeft gepraat weet hy, dat zyn hart niet kwaad is. In zyn jonge jaren zocht hy steeds met grooten yver werk, pakte hy alles aan en toonde hy aanleg alles te kun nen, wat hy wenschte. Pleiter eindigde met verdachte in de cle mentie van de rechtbank aan te bevelen. De uitspraak werd bepaald op Donderdag 24 Juni. De verdachten gingen hierop, onder gelei de van de veldwachters, weer naar het Huis van Bewaring en de rechters, aangezien er geen verdere zaken op de rol stonden, naar huis, in een genoeglyke stemming over dit vroegertje. zoodoende ver van huis, terwyl er velen ingevolge het aanvankelyk goedwillende weer hun mantels én jassen thuis gelaten hadden. Nu bleek overduidelyk, hoe goed men zich onder zulke omstandigheden in onzen mooien muziektuin nog kan redden, immers, de wedstryden konden natuurlyk geen door gang vinden, doch met behulp van den goo chelaar Moretti hebben de kleuters toch nog een naar omstandigheden leuken middag gehad. De heele zaak werd in het overdekte pa viljoen van den tuin by elkaar gebracht, en ondanks onweer en regen slaagde Moretti er op waarlyk meesterlijke wijze in, met zyn verbluffende toeren allen prettig bezig te houden, en wel zoo, dat de kleuters het werkelyk zeer jammer vonden, dat het einde er was. Echter aan alles komt een einde, zoo ook aan dit mooi opgezette doch gedeeltelyk mislukte kinderfeest, intusschen was het ook alweer vyf uur geworden, en moesten de kleinen zoo zoetjes aan weer eens naar huis. De grootste voldoening was, dat de mees ten het toch erg mooi hadden gevonden, en met een bly gezicht de thuisvaart begonnen. Van de wedstrydjes was wel niets ge komen, en dientengevolge had ook niemand een prijsje kunnen veroveren, deze zullen echter aan de vereenigingsbesturen worden toegezonden, die dan thuis de wedstryden wel zullen houden, zoodat dan ook dit ge deelte van het programma, zy het dan ook niet zooals bedoeld, in orde zal komen. Matige tot zwakke noordwestelijke tot zuidwestelijke wind; zwaar bewolkt tot be trokken in het noorden, in het zuiden ge deeltelijk bewolkt; weinig of geen regen; iets warmer. Eindelijk beter weer te verwachten. Het hoogedrukgebied in het westen op den oceaan hield stand, in het zuidoosten van het waarnemingsgebied steeg de lucht druk aanzienlyk. De depressie, waarvan het centrum gisteren over Jutland lag, werd dieper en verplaatste zich naar het noord westen. Het centrum ligt thans over Dene- margen en het oosten van de Noordzee. In het oosten van het waarnemingsgebied waaien zuideyke winden met heldere lucht en hooge temperaturen. Op het westen van de Britsche eilanden, het noorden van ons land en noord-Duitschland waaien krach tige tot stormachtige noordwestelyke tot zuidwestelyke winden met zwaar bewolkte tot betrokken lucht en plaatselyk regen. In het overige zuidelyke deel van het waarne mingsgebied waaien zwakke winden met gedeeltelyk bewolkt lucht. Behalve in het eerstgenoemde oostelyke deel van het waarnemingsgebied is de temperatuur over al nog over normaal, in Frankryk en Duitschland nog vrij aanzienlyk. Voor onze omgeving is eenige verbe tering in de weersgesteldheid te ver wachten. De wind zal vermoedelijk iet3 krimpen en wat in kracht afnemen. Voor het noorden van ons land wordt nog zwaar bewolkte lucht verwacht met mogelyk nog eenige regen, welke echter over het algemeen tot geringe hoeveelheden beperkt zal blyven. Voor het zuiden wordt gedeeltelyk bewolkte lucht met weinig of geen regen ver wacht. De temperatuur zal vermoede- lyk iets stygen. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen, motorry tui gen en andere voertuigen van 21.56 uur tot 4.07 uur licht op. HOOG- EN LAAG WATER TE BERGEN AAN ZEE. (In zomertijd). Juni. Hoog water. Overzicht lammerenmarkt. Dit jaar werden hier op de 6 groote lammerenmarkten in totaal aangevoerd 23865 lammeren. Vorig jaar werden 1400 stuks meer aangevoerd, doch in 1935 was het aantal 700 minder dan dit jaar. De pryzen zyn in vergelyking met de laatste twee jaren aanmerkelyk gestegen. In 1935 varieerden ze van 3.50 tot 7, in 1936 liepen ze van 5 tot 11.25, en dit jaar werden pryzen betaald van 10.75 tot 18. Over het algemeen hadden de mark ten een vlot verloop, alleen op de vierde markt zakten de pryzen en alleen op die markt kon men voor 10.75 lammeren koopen, later steeg de prys weer aanmer kelijk en op de laatste markt, werd nog minstens 12.25 voor een lam gegeven. Daar in deze gemeente de wolveehou- derij de voornaamste bron van inkomsten is, is deze opleving in den wolveehandel voor Texel van zeer groot belang. Laag water. n.m. van. n.m. v.m. 3.52 4.16 0.21 0.39 4.30 4.54 0.59 1.18 ",.03 5.28 1.37 1.52 J.38 6.01 2.10 2.26 HOOG- EN LAAG WATER TE EGMOND AAN ZEE. Unificatie van het stamboekwezen. Dezer dagen is in den Haag een samenkomst geweest van afgevaardigden van Rundveestamboeken uit vele landen voor 't meerendeel professoren, doctoren en ingenieurs ter bespreking van unificatie van het stamboekwezen. Om nu ook kennis te maken met het zwartbonte vee werd Zondagmiddag een bezoek gebracht an den heer F. A. F, Groneman alhier, om diens bekenden vee stapel te zien. Met groote belangstelling werd het vee bezichtigd en vele foto's werden gemaakt. Een van de heeren uit Littauen zeide in zyn dankwoord met instemming van de anderen, dat ze verschillende bedrijven ge zien hadden maar dat het hier een verras sing was geweest en dat. hij nooit zoo iets had gezien en wanneer er in deze landen sprake van zou zijn om stieren aan te koo pen, zal zeker geen van allen dit adres vergeten. Ten slotte kunnen we meedeelen dat de heeren afkomstig waren uit Italië, Zwitserland, Lethland, Tsjecho-Slowakye, Hongarye, Brazilië, Frankrijk, Washington, Joegoslavië, Lithauen en Denemarken. Er werden dus diverse talen gesproken, doch men kon met Duitsch en Fransch volstaan Een mooie promotie. Onze vroegere plaatsgenoot de heer N. A. Nap, laatstelyk commies-chef der afdeeling financiën ter gemeente-secreta- rie van Naaldwyk, is by K. B. benoemd tot hoofdcommies aan het departement van binnenlandsche zaken te 's-Gravenhage. Dak Ingestort. Maandag is alhier het dak van de door den heer Kruier aan den Middenweg naby de R. K. Kerk bewoonde boerdery bezwe ken. Zoo goed als de geheele Noordzyde benevens het zich daar bevindende houten schot is naar beneden gekomen. Naar wy vernemen bestaat het gevaar, dat binnen kort het geheele dak zal instorten. Het onweer. Tengevolge van het hevige onweer dat Zondag boven Ursem heeft gewoed zyn van de R.K. kerk alle lichten uitgeslagen. In Rustenburg zaten zoo goed als alle men- schen zonder licht. In Noordyk is van een huis de antenne afgeslagen. By een huis te genover de R.K. kerk is de schoorsteen af geslagen. Dit is wel het hevigste onweer dat men sinds jaren hier ter plaatse heeft mee gemaakt. Een garnalendrogerij. In een gecombineerde vergadering der Visschersver. D. E. T. V. en de Motorvis- schersvereeniging „Wieringen" werd in principe besloten over te gaan tot de op richting van een garnalendrogery. Deze fabriek zal naar alle waarschynlijkheid den rechtsvorm kiezen eener vennootschap De ballon was bemand met twee perso nen, die by hun verhoor mededeelden, dat zy aan een wedvlucht van Brussel uit deelnamen. (Waarschyniyk betreft het hier den Gordon Bennettwedstryd). De ballon Belgica by Stuttgart waargenomen. Een Fransch vliegtuig, dat van Stuttgart op weg was naar Praag, heeft de ballon Belgica met aan boord de ballonvaarders Demuyter en Hoffmans waargenomen. Volgens deze mededeeling zou de Belgica zich om 8 uur 25 op 20 K.M. ten noorden van Stuttgart hebben bevonden. DE VLUCHT VAN AMELIA EARHART. Amelia Earhart is heden per auto van Bandoeng naar Batavia vertrokken. Er is al le kans dat zy Woensdag, 23 dezer, en dan waarschyniyk zeer vroeg in den morgen, haar vlucht zal voortzetten. Vermoedelyk zal de volgende stopplaats Koepang zy'n, met mogelijk een tusschenlanding te Soera- ba ja. Indien het weer meewerkt, zal ztJ mis schien tot Port Darwin doorvliegen. De positie der Indië-vliegtuigen is als volgt: De Nandoe is op de uitreis in Bandoeng aangekomen. De Torenvalk is op de thuisreis te Jodpoer geland. NOODLOTTIG VERKEERSONGELUK. Te Soerabaja is de korporaal-machinist P. Dykman op den Colomboweg tegen een boom gereden. Hy werd op slag gedood. Aanryding. Op het kruispunt Egmonderstraatweg— Heeren weg had alhier een aanryding plaats tusschen de auto van den fabrikant E. H. te Koog aan de Zaan en van een zekeren C. S. te Egmond-Binnen. C. S. bleek na 't politioneel onderzoek 3 M. te ver links in de bocht te hebben ge reden. De bumpers van beide auto's waren be schadigd, terwyl de radioteur van de auto van E. H. stuk en lek was. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. De remmen der beide auto's bleken in orde te zijn, waarom dezen terstond na het derzoek weer werden vrijgegeven. on- Hoog water. Laag water. Dat. vjn. n.m. vm. n.m. 23 3.49 4.13 0.09 0.27 24 4.27 4.51 0.47 1.06 25 5.00 5.25 1.25 1.40 26 5.35 5.58 1.58 2.14 Turnen. Te twee uur Zondagmiddag verzamelden de by den Turnkring aangesloten vereeni- gingen zich met hun kleuters, die allen onder de 12 jaar oud waren, by het station, waar vandaan in optocht en niet trommelslag gemarcheerd werd naar den by uitstek voor dit doel geschikten Stedeiyken Muziektuin. Direct werd begonnen met de wedstrijden voor de oudste meisjes van 10 en 11 jaar. Nauwelyks was men goed en wel bezig, of een regenbui kwam de pret verstoren, ge volgd door een onweer en slagregen, waar door het feest letterlyk in het water dreigde te vallen. Dit was een groote teleurstelling, nog het meest voor de organiseerende Turnkringbe stuursleden, want wat moet men zoo ineens beginnen met een 300-tal van die kleine kin déren, en vooral in zulke ongunstige om standigheden? De kleinen kwamen voor het grootste ge deelte uit de omliggende dorpen, waren Concert. Zondagavond opende de V. V. V. het seizoen met het eerste concert. Hoewel het weer niet uitmuntte, was het harmonie corps „Appolo" uit Hoorn gekomen en het bestuur besloot om den avond van kunst genot te laten doorgaan. Omstreeks 7 uur volgde het corps de bekende route van het raadhuis, Straatweg-Stationsweg-Heeren- weg-Tuindorp. In het laatste gedeelte werd een serenade gegeven voor het echt paar Avis, dat zyn zilveren huwelyk vierde. De heer P. Avis, sinds jaren be stuurslid van V. V. V., stelde deze attentie op hoogen prijs. In de muzieknis, bereidwillig door B. en W. afgestaan, werd een varieerend pro gram gegeven. Bekroond. Onze plaatsgenoot de architect J. Rog geveen heeft in de prysvraag door het vak blad voor bouwbedryven den eersten prys behaald met het ontwerp: „Woonhuis met pompstation." Oprichting tabaksfabriek. Naar we vernemen zal binnènkort een groot gedeelte der z.g. leerfabriek, staande naby de Halvemaansbrug onder deze ge meente, in gebruik worden genomen. Nadat dit fabrieksgebouw vele jaren ach tereen heeft leeggestaan, zal hierin thans worden gevestigd een tabaksfabriek met kerverij, welke geëxploiteerd zal worden door den heer Keuss te Alkmaar. Brandweerdemonstratie. Het ligt in 't voornemen van de Alk- maasche Brandweer om hedenavond (Dinsdag) te ongeveer half 8 in de ge meente Oudorp met eenig brandweerma teriaal een oefening te houden. Schoolfeestvergadering. Maandag werd in „Concordia" een schoolfeestvergadering gehouden voor het schoolfeest der O. L. schooL De voorzitter, de heer Mallecote, opende met een woord van welkom tot de aan wezigen. De rekening en verantwoording van den penningmeester, den heer K. Bierman luidt als volgt: ontvangsten 294,74, uitgaven 277,84, alzoo een voordeelig saldo van 16,87. De penningmeester werd gedechar geerd. Aftredend zyn de heeren A. Bood, D. Schuitemaker en J. Bleek. In hun plaats werden gekozen de heeren C. Muller, J. Langedyk en C. Deutekom. Het reisplan voor dit jaar werd als volgt vastgesteld: de grooteren naar Amsterdam met bezoek aan Artis, Schiphol, alsmede een boottocht door de havens, de kleineren naar Bergen, met bezoek aan de Bedriegertjes, Schoorl en Castricum aan Zee. De lysten zullen worden uitgereikt en bij de burgery circuleeren. Wederom in beslag genomen. Naar wy vernemen, heeft Zondagavond wederom een inbeslagename plaats gevon den by den visch- en fruithandelaar Th. de Lange. De L. had by den heer BI. een standplaats ingenomen, doch er werd evengoed tot in beslagname overgegaan. EXAMEN RIJKSKWEEKSCHOOL. Geslaagd (groep II) voor het examen L. O. aan de Rykskweekschool alhier de dames A. D. v. Peursen, A. J. S. Vahl, L. C. v. d. Worp, G. C. H. v. Zeegen en de heer P J. Eriks. Ds. Molenaar te Sint-Prancras komt voor op het drietal voor predikant by de herv. gemeente te Halfweg. ALKMAAR. GEBOREN: Jan, z. van Arie Bood en Petronella Alida Scheringa. Adrianus Franciscus, van Jacob Balder en Klaasje Jonker. Lambertus Johannes, z. van Lieuwe Singor en Grietje Adriana Klijn. Matthys Wou ter, z. van Jan Jacob Eecen en Folmina Schipper. Gysbertus, z. van Jan Bakker en Johanna Sophenia Bruin. OVERLEDEN: Pieter Verfaille, geh. met Tryntje Mos tert, 52 jaar. Wilhelmina Boom 45 jaar. Geslaagd. Onze vroegere plaatsgenoot, de heer A. G. Groen, thans ambtenaar ter secretarie te Monster, slaagde voor het examen ge- meente-financiën. Spaarfonds. In de vergadering van den plaatselyken raad van S. D. A. P. en N. V. V. werd be sloten, dat dit jaar weer een spaarfonds zal worden georganiseerd voor het geven van tooneeluitvoeringen. ONZE POSTVLUCHTEN. Het K. L. M.-vliegtuig „Specht" is gister middag op Schiphol geland. De „Ibis" (uitr.) is in Bandoeng geland. DE VALK NAAR INDIE. Morgen zal het K.L.M.-vliegtuig Valk van Amsterdam naar Batavia vertrekken. De post voor dit toestel moet uiteriyk van avond te Amsterdam zijn. DE GORDON BENNETTWEDSTRIJD. Duitsche ballon tot dalen gedwongen. Naar Tjechoslawaaksche bladen melden hebben Tsjechoslowaaksche vliegtuigen gis termiddag den Duitschen ballon „Chemnitz 10" in de nabyheid van Praag gedwongen te landen. N.V. ALKMAARSCHE EXPORTVEILING. ALKMAAR, 21 Juni 1937. Op de heden gehouden veiling werd betaald voor: Aard appelen 36.90 en Rabarber 2.60 4.60 per 100 K.G.; Aardbeien per 100 slof 2652; Aalbessen per 100 doos 14; Andyvie 0.602, Bloemkool le s, 9—15 2e s. 2—6, Kropsla 0.60— 2.90 en Komkommers 1.504.50 per 100 stuks; Asperges 2235, Peterselie 1.80—3, Radijs 1.10—2, Selderie 0.701.60, Uien 3—4.40 en Wortelen 5.509 per 100 bos; Doperwten 6.50 10, Peulen 1523, Snyboonen 23 28, Dubb. spercieboonen 2024. Tuinboonen 3.504.50, Tomaten 10— 14 per 100 pond; Postelein per bakje 55 71 cent; Spinazie per bakje (8 pond) 4671 cent. DE AMSTERDAMSCHE AARDAPPEL PRIJZEN. AMSTERDAM, 22 Juni 1937. Op de he den gehouden aardappelenmarkt waren de pryzen onveranderd. Aanvoer 216000 K.G. PURMEREND, 22 Juni 1937. Op de heden gehouden weekmarkt waren aanvoer en pryzen als volgt: Gem. kaasbeurs. Verhandeld 20 partyen, wegende 67000 K.G. Hoogste prijs 21.50. Handel goed. Kaas: 12 stapels Kleine boeren 21; 4 st. Goudsche 22 en 1 st. Volvettte 21.50 per 100 K.G.; 1490 K.G. Boter 1.40—1.46, weiboter 1.3712.38 per K.G.; 546 Run deren, w.o. 265 Vette koeien 6278 cent p K.G., 136 Geldekoeien 160—225, 110 Melkkoeien 150275, 35 Stieren 5867 cent per K.G., 12 Paarden 100260, en 56 Vette kalveren 0.300.60 per K.G. hanndel matig; 435 Nuchtere kalveren: slacht 513 en fok 10f 15, handel vlug; 258 Vette varkens (voor de slacht) 46 48 cent per K.G., 23 Magere varkens 16—52, 277 Biggen 10—16, 413 Scha pen 1529, 35 Bokken 412, handel matig; 680 Lammeren 1216; Kipeieren 2.803.20 en Eendeieren 2.40 per 100; Piepkuikens 85 cent per K.G.; Oude kippen en hanen 3542^ cent per K.G.; Konynen 0.301.40 en Eenden 40 cent. 135 stuks Eendeneieren A 2.50 en 477 stuks Kip peneieren A 2.702.80. Coöp. Centr. Eiereneviling Purmerend G A. (Afd. eieren) 90000 stuks Eendeieren 2.502.70 en 85000 stuks Kippeneieren, waarvan de prijzen als volgt: 6566 3— 3.10, 63—64 2.90—/ 3, 60—62 2.75— 2.90, 58—59 2.70—2.80, 56—57 2.60— 2.70 en 53—55 2.35—2.55. BROEK OP LANGENDIJK, 22 Juni '37. Aanvoer en pryzen waren heden als volgt: 27300 K.G. Aardappelen 66.70, Drie lingen 2.80—4.30 en Kriel 2.80—2.60; 16400 K.G. Tomaten: A 20.30—20.70, B 19.10—19.90, C 21.70, CC f 17.20; 7000 K.G. Peen 4.50—/ 5.70; 1925 K.G. Rabar ber 1.50—2.40. NOORDSCHARWOUDE, 22 Juni 1937. (Noordermarktbond). 79500 K.G. Aardap pelen: Sch. muizen 66.90, Drielingen 2.60—3.60, Kriel 1.30—2.10; 90 stuks Bloemkool (le s.) 7.70. DIENSTPLICHT. Bekendmaking van uitspraken inaake 'vrijstelling. De Minister van Defensie heeft omtrent de aanvrage om vrystelling van den dienst plicht wegens KOSTWINNERSCHAP betreffende den hieronder genoemden per soon, de uitspraak gedaan, achter zyn naam vermeld: JACOBUS JOHANNES URSEM, lichting 1936. Uitspraak: voorgoed vrygesteld. Tegen deze uitspraak kan uiterlijk den TIENDEN DAG na den dag dezer bekend making in beroep worden gekomen door: a. den ingeschrevene, wien de uitspraak geldt of door diens wetteiyken vertegen woordiger; b. door elk der overige voor deze gemeente ingeschreven personen of door diens wettelyken vertegenwoordiger. Het verzoekschrift daartoe moet, met redenen omkleed, worden ingediend by den Burgemeester ter secretarie dezer gemeente, afdeeling Militaire Zaken, die voor de door zending aan de Koningin zorgt. Alkmaar, 22 Juni 1937. De Burgemeester van Alkmaar, F. H. VAN KINSCHOT. DRANKWET. (Staatsblad 1921, nr. 476). Ingekomen is een verzoek van J. SPEKMAN, alhier, om een VERLOF A verlof voor den verkoop van zwak- alcoholjsohen drank in het klein zoowel voor gebruik ter plaatse, voor welke het verlof geldt, als voor gebruik elders in het perceel LUTTIK OUDORP nr. 7. Binnen twee weken na dagteekenkig dezer kan een ieder schriftelyk bezwaren tegen het verleenen van dit verlof indie nen. Alkmaar, 22 Juni 1937. Burgemeester en Wethouders ven Alkm 3 ctr F. H. VAN KINSCHOT, Burgemeester. A. KOELMA, Secretaris. DRANKWET. (Staatsblad 1931, nr. 46). Ingekomen is een verzoek van D. KORT, alhier, om een SLIJTTTERGUNNING vergunning voor den verkoop van sterken drank in het klein uitsluitend voor ge bruik elders dan ter plaatse, voor welke de vergunning geldt in het perceel SCHARLOO nr. 26. Binnen twee weken na dagteekemng dezer kan een ieder schriftelyk bezwaren tegen het verleenen van dit verlof indie nen. Alkmaar, 22 Juni 1937. Burgemeester en Wethouders van Alkmaar, F. H. VAN KINSCHOT, Burgemeester. A. KOELMA, Secretaris. «*•.- GROENTEN IN BLIK. Zy, die in aanmerking wenschen te komen voor de te verstrekken blikdistri- butiegroenten, kunnen zich Donderdags van 8'/«9'jt uur melden in het Gemeentelijk Groentendistributielokaal, Laat 35, tot het verkrygen van een legitimatiekaart. Degenen, die reeds een legitimatiekaart voor VERSCHE groenten hebben, behoe ven zich NIET te melden, daar deze kaert ook voor blikgroenten geldig is. Zonder vertoon van legitimatiekaart «n gezinsinkomstenbriefje worden GEEN blikgroentenbonnen verstrekt. Alkmaar, 22 Juni 1937. Burgemeester en Wethouders van Alkmaar, F. H. VAN KINSCHOT, Burgemeester. A. KOELMA, Secretaris. a. HINDERWET. Heden zyn op de gemeente-secretarie ter inzage gelegd verzoeken met bylagen van: de N. V. NASSAUGARAGE, alhier, om vergunning tot het uitbreiden van een autoherstelplaats, door plaatsing van 4 electro-motoren, t. w. één van 5 P.K., één van 3 P.K., één van 0.25 P.K. en één van 0.2 P.K., voor de aan- dryving van diverse machines, in het perceel Nassauplein nr. 1; den heer J. MOLENAAR, alhier, om vergunning tot het uitbreiden van een broodbakkery, door byplaatsing van een electro-motor van 2 P.K., voor de aandryving van een amandelwrijf- machine, in het perceel Wagenmakers straat nr. 6. Bezwaren tegen deze verzoeken kunnen worden ingediend ten stadhuize, monde ling op DINSDAG 6 JULI a.s., voormid dags te ELF UUR en schriftelyk vóór of op dien tyd. Gedurende drie dagen vóór gemelden dag kunnen de verzoekers en hij, die bezwaren heeft ingebracht, op de secretarie dezer gemeente van de terzake ingekomen stukken kennis nemen. Alkmaar, 22 Juni 1937. Burgemeester en Wethouders van Alkmaar, F. H. VAN KINSCHOT, Burgemeester. A. KOELMA, Secretaris. De directeur van het gemeentelyk bureau voor sociale zaken deelt aan belanghebben den mede, dat gedurende het tydvak van Woensdag 23 tot en met Dinsdag 29 Juni 1937 de volgende kleuren bons geldig zyn: Margarinebonnen bruine kleur. Gehaktbonnen paars met roode s' ep. Bak- en braadvetbonnen rose kleur. Alkmaar, 22 Juni 1937. De directeur voornoemd, E. v. d. HEUVEL.

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 3