Agenda Moderne Kunstzaal KIJKEN«KOOPELCLOECK JiuHst en Wetenschap 3ieck&School QemeetUexadm NASSAU-TAX. Tel. 3545 lüeecèedcfit JUovinüaal Hieuws P. BOENDERMAKER Cz. Dagelijks geopend van 10 tot 12 en 1 tot 4 uur. Ook des Zondags. WARM EN HUIZEN OUDKARSPEL Verwachting: Buitenlandsch weeroverzicht HEERHUGOWAARD EGMOND AAN ZEE NIEUWE NIEDORP STOMPETOREN SCHAGERBRUG WIERINGERWAARD Alkmaar, Dinsdag. HET SCHOOLFEEST. Der traditie getrouw is vandaag weder om het schoolfeest te Schoorl gehouden van de Ver. „Volksonderwijs." En dit telkenjare terug keerend feest heeft ook heden weer zy'n aparte bekoring gehad, immers het is en blijft altijd een prettig gezicht ongeveer 1000 kinderen zich te zien opmaken voor een heerlijken middag in de duinen van Schoorl. Vanaf het Oude-ziekenhuisterrein mar cheerde de lange stoet naar de boot, die gemeerd lag aan de kade van de „Alk maar Packet". Op dit drie-verdiepingen hooge schip werden de blij-gestemde kinder-groepen, die zich getooid hadden met vlaggen en wimpels, ontvangen. Onderwijl speelde het muziekcorps „Ex celsior" pittige marschen en in vlug tempo waren alle kinderen aan boord ge stapt. Serpentines en confetti, welke door de scholieren met kwistige hand gestrooid werden, gaven aan het geheel een vrooly'k ken aanblik. En toen ten laatste ook de vele begelei ders en het fanfarecorps aan boord gestapt waren en de boot zich vrijwel onmiddellijk daarna in beweging zette, weerklonk er een oorverdoovend gejubel en het hand en zakdoekgewuif duurde net zoo lang tot de boot uit het gezicht was. Inmiddels was een wel mager, doch zeer welkom zonnetje achter de wolken weg gekropen en dit deed de feestvreugde nog meer verhoogen. Aan de kade bij het vertrek van de „Alkmaar" stonden o.m. burgemeester en mevr. v. Kinschot met hun kinderen om getuige te zijn van dezen blijden aftocht. Alles verliep verder in de beste orde en zooals dat elk jaar gaat, zal het ook thans wel gaan, wanneer de kinderen vanavond thuis komen, zullen ze terecht opgetogen zijn over alles wat hen vanmiddag is aan geboden. MUZICALE RONDGANG. Ter eere van 's Prinsen verjaardag wordt door „Soli Deo Gloria" hedenavond van half 9 tot half 10 een rondgang gehouden langs de volgende route: Vertrek vanaf Doelenstraat, Koningsweg, Nieuwesloot, Marktstraat, Waagplein, Mient (W.Z.) Lan- gestraat, Koorstraat, Laat, Keetgracht, Oude Gracht (N.Z.) Gr. Nieuwland, Laat, Ridderstraat, Zilverstraat, Emmabrug, Nieuwlandersingel, Kennemerstraatweg, Emmastraat, Park Ritsevoort, Laat, Schou tenstraat, Langestraat, Steenenbrug Tot besluit zullen enkele vaderlandsche liederen worden ten gehoore gebracht. Er zijn in deze ontvoering-affaire nog diverse duistere punten, zoodat er door de politie met het onderzoek wordt doorge gaan. Men meent evenwel te veronderstel len dat deze moderne Julia niet geheel tegen haar wil met den man is medege- gaan. WEGGELOOPEN. Bij de politie zijn terug te bekomen: een ruwharige Engelsche terrier, die gistermiddag bij een bewoner van het Stationsplein is komen aanloopen, alsmede een jong geitje, dat Zaterdag door een be woner van den Friescheweg aldaar is opgevangen. EEN SLACHTOFFER VAN ZIJN BEROEP. Toen de directeur van gemeentewerken zich hedenmorgen juist belangstellend bukte om het inheien van een betonpaal bij den Steenenbrug goed te kunnen bekij ken, sprong de stang van het persapparaat waardoor het water met groote kracht wegspoot en de directeur een onverwacht bad kreeg. Hij bleek, tot groote hilariteit van de werklieden, van top tot teen „gedoopt" te zijn en was genoodzaakt zoo spoedig mo gelijk andere kleeren aan te trekken. Dat hij een uurtje.later, droog en lachend naar het vertrek van de schoolboot stond te kijken is een bewijs, dat het onverwacht bad gelukkig geen nadeelige gevolgen ge had heeft. JONGEN DOODGEREDEN TE BEVERWIJK. Maandagmiddag is te Beverwijk een 9- jarige jongen, die den Alkmaarschen str.weg wilde oversteken, door een vrachtauto van Van Gend en Loos aangereden. De jongen werd ernstig gewond naar het Roode Kruis- ziekenhuis overgebracht, waar hij kort na aankomst is overleden. MEISJE TE SCHAGEN ONTVOERD. Later teruggevonden. Het is momenteel kermis in Schagen, doch dat het niet alles rozengeur en rpanenschijn is bewijst het volgende re laas, dat wel wat weg heeft van de schoone historie vam Romeo en Julia, doch dat aan den anderen kant voor de betrok ken ouders lang niet prettig isaldus de Held. Crt. Een dezer dagen moest namelijk mevr. St., staande met een z.g. „speelwand" op de kermis te Schagen, aangifte doen dat haar dochter ontvoerd was. De avond te voren was zij op de Ge dempte Gracht met een zekeren v. H. ge zien. Later op den avond werden beiden ook nog gesignaleerd in de nabijheid van het station, alwaar het tusschen hen niet bijster gemoedelijk toeging. Des nachts keerde de dochter tot groote ongerustheid van de moeder, niet naar huis terug. Oogenblikkelijk werd de politie van het gebeurde in kennis gesteld, die een onderzoek instelde. Daar men er niet zeker van was, dat mej. St. geen letsel was overkomen, zocht men den geheelen nacht door, evenwel zonder eenig resul taat. Ook Vrijdag stelde men tal van pogingen in het werk om een spoor te kunnen ont dekken. De angst bij de moeder werd be grijpelijkerwijze steeds heviger. Den volgenden dag evenwel-kwam er uitkomst voor de ongelukkige moeder: de echtgenoot van mevr St., die in Delft ver blijft, deelde telefonisch mede, dat het meisje in den loop van den dag was aan gekomen. MET DE POOT TUSSCHEN DE SPAKEN. Gisteravond omstreeks 6 uur kwam een jeugdige race-fietser op de Voormeer te valleni doordat zijn hond die blijkbaar moest meerennen met een poot tusschen de spaken van de fiets kwam. De fietser werd aan het gelaat verwond en de fiets werd ernstig beschadigd. Hoe de hond er afkwam werd ons niet gemeld. NIJVERHEIDSONDERWIJS. Voor de akte N. A. tweede gedeelte is o.a. geslaagd de heer J. Kuiper te Alkmaar. Bioscopen. City-theater, 8 uur, hoofdnummer De clown Bux (circusfilm); hoofdrollen Henri Rolland, Pierre Larquey, Suze Vernon. In het voorprogramma: Het koninklijk be zoek aan Amsterdam. Toegang boven 14 jaar. Woensdagmiddag, half 8, matinee. Roxy-theater, 7.45 uur, hoofdnummer Spionage en contra-spionage (sens.); extra: Het onzichtbare front (sens.) Toe gang boven 18 jaar. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Bioscoop Hr.rmonie, geen voorstelling. Victoria-theater, half acht, hoofdnummer S. O. S. Ik ben verloofd (hum.); hoofdrol Dolly Haas. Toegang voor eiken leeftijd. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Tentoonstellingen. Bergen, Moderne kunstzaal P. Boen dermaker Cz.: werk van Kees Boender maker. Geopend 1012 en 14 uur. Ook des Zondags. Donderdag 1 Juli. 7.30 uur, ten huize van den heer W. Stroink (Blockhovepark), vergadering Voog- dijvereeniging Kinderzorg. Loudelsweg 66, Bergen. WERK~VAN aard GESLAAGD. het te Delft gehouden cand.-1 examen civiel ingenieur is geslaagd onze stadgenoot de heer K. v. Til. Voor Vr(j entrée. DE REDACTEUR VAN „DE STRIJD" BUITEN VERVOLGING GESTELD. In ons bericht van gister deelden wij mede, dat de vacantiekamer van de recht bank, die besloot den redacteur van „De Strijd" buiten vervolging te stellen, was samengesteld uit Mr. Fruin, Mr. Ubbens en Mr. Vos. Voor Mr. Fruin gelieve men te lezen Mr. Holstein. OPBRENGST COLLECTE. De Zonnestraalcollecte heeft Zaterdag m Alkmaar 315,78 opgebracht. JAMBOREE! Een tjokvolle dancing van de Harmonie met padvinders uit Alkmaar en omgeving. Een enthousiaste schare, grootendeels in padvindercostuum, klaar om uit volle borst te zingen. Jamboree!Dat woord heeft een magi sche kracht gekregen. En de Nederlandsche padvinders zullen straks hun vrienden uit de geheele wereld ontvangen met vroolijke liedjes, goed gezongen, krachtig en wellui dend. Dat zullen ze doen, dank zij de „repe titie-avonden" van de Avro. Want deze omroepvereeniging heeft de gelukkige ge dachte gehad, om Jamboree-zangavonden te organiseeren in het heele land. Jacob Hamel repeteert week in week uit met de padvinders, de repetities worden uitgezon den «1 op het oogenblik is het al zoo, dat schier heel Nederland de liederen kent en zingt. Niet alleen de padvinders, maar ook zij, die niet in deze beweging thuis zijn, kennen ze. Een tjokvolle zaal! De Avro-voorzitter, de heer de Clercq, heeft om 8 uur de jongens toegesproken en toen ging Jacob Hamel op het podium staan en Er werd gezongen, dat hét daverde. Een golf van enthousiasme ging door de zaal. t Was goed, 't was prachtig. Niet elk liedje zat er even „vast" in. Maar Hamel zorgde er voor, dat ook de on bekende liedjes weldra krachtig gezongen werden. En na een harde repetitie, na een uur van enthousiast werken, was Alkmaar gereed, om „uit te zenden", zoodat we om half tien voor den luidspreker de Alkmaarsche pad vinders gehoord hebben. Ze zongen als nooit te voren; ze waren zoo mogelijk nog enthou siaster geworden. Dat was een repetitie, die waarde had. Want zulk zingen dwingt tot meezingen; zulk zingen brengt enthousiasme, ook in de huiskamer. Jamboree! Goed gedaan, Alkmaarsche padvinders! BELANGRIJKE AANBESTEDING. Door de Nederlandsche Spoorwegen zal op 13 Juli a.s. voor rekening van de pro vincie Noord-Holland te Utrecht in het openbaar worden aanbesteed bestek no. 1556 HS het maken, leveren, stellen en verven van: A. een dubbelsporige brug, theoretisch lang 25,20 M., over den provincialen weg bij km 37.024; B. een dubbelsporige hefbrug, theoretisch lang 22,48 M. met een hefhoogte van 3 M. over de Ringvaart bij km 37.120; C. een voetbrug, theoretisch lang 18,50 M. met twee bijbehoorende trappen over de Ringvaart bij km 37.120; alles met bijkomende werken in de spoor lijn den HelderAmsterdam nabij Heerhu- gowaard. Dit geheele werk zal geheel gereed moe ten zijn op uiterlijk 30 Juni 1938. De be langrijkheid moge blijken uit het feit dat geschat wordt dat aan gewalst staal bijna 500.000 K.G. verwerkt zal worden. De kosten worden geraamd op 176.000. EERVOL ONTSLAG. Bij K. B. van 28 Juni is aan dr. A. A. Prins, op zijn verzoek, eervol ontslag ver leend als leeraar aan de Rijks Hoogere Burgerschool te Hoorn. KANKER GENEESBAAR MET APENBLOED? Havas seint uit Rome: Prof. Lembo heeft j aan het „Giornale d'Italia" een verklaring j afgelegd over zijn werkzaamheden ter ge nezing van kanker, die reeds sinds acht jaar aan den gang zijn. Volgens den professor zou kanker te ge nezen zijn door de injectie van een prepa raat, bereid uit apenbloed, alsook door in enting met bepaalde apenklieren. Ds. Molenaar te St. Pancras is beroe pen te Houtrijk en Polanen. INSCHRIJVINGEN HANDELSREGISTER 22—29 JUNI 1937. Nieuwe zaken: Castricum: J. F. G. Plas, Burg. Mooij- straat 24, winkelier in goud, enz. N. Koning, Schoutenbosch 53, kappers- bedrijf. Wieringen: Onderlinge Begrafenisver- eeniging „De Laatste Eer", Koningsweg 72, uitkeering bij overlijden. Wijzigingen: Alkmaar: N. V. Mij. „Alkmaar Packet", Voormeer 35; statuter gewijzigd. Noord-Hollandsche Levensverzekering Mij. N.V., Langestraal hk. St. Laurens- straat; statuten gewijzigd. Brood-, Koek- en Banketbakkers Uit- keeringsfonds bij ovërlijden, onder de zin spreuk: „Wij bedoelen het goede"; regle ment en handelsnaam gewijzigd. De Alkmaarsche Stoom-, Wasch- en Strykinrichting, v. d. Woudestraat; be noeming bestuurder. Den Helder: J. Langkamp, Spoorstraat 84, kapperszaak; overgegaan aan J. van Berkum. Castricum: de Winter's Vrachtdienst, Schoolstraat 28a; nieuwe eigenaar. Opheffingen Alkmaar: C. Hoogmoed, Snaarmanslaan 75, slagc-rij. Victorie-tax, Nieuwlandersingel 74, taxi bedrijf annex garage. Simon Trijbetz, Laat 86, winkel in huis houdelijke artikelen. Zuster G. van Helder, Schoutenstraat 10, drogisteiy. OPENING KLEUTERSCHOOL TE HEERHUGOWAARD. Zondagmiddag vond in het parochiehuis van de H. Familie aan de JangÜjnisweg, de officieele opening plaats van de eerste kleu terschool in Heerhugowaard. Het initiatief daartoe werd genomen door een comité in genoemde parochie. Aanwezig waren o.a. 't dagelijksch bestuur der gemeente, het in de parochie wonende raadslid de heer Quant, dr. Spierings en pastoor Brouwer van de parochie Noord, benevens de pastoor der eigen parochie, Hosman. Dat dit oprichten een succes was bleek wel uit het feit, dat Maandag begonnen werd met een zestigtal leerlingen. De leiding berust by mej. Soecker uit Alkmaar. Gistermiddag om 3.15 uur vergaderde de raad dezer gemeente onder voorzitterschap van burgemeester Nolet. Ingekomen stukken en mededeelingen. Ingekomen stukken: a. het verslag en de rekening van den vleeschkeuringsdienst kring Schoorl over 1936; b. het verslag van de N. V. Noorderstoom- tramwegmaatschappij over 1936; c. het proces-verbaal van opneming van kas en boeken van den gemeente-ontvanger op 22 Juni 1937; d. vergoeding aan raadsleden 2 per raadslid. Inzake dit laatste punt achtte de heer Roo- zendaal de vergoeding van 2 per raadslid te weinig en ging niet accoord met de motivee ring van Ged. Staten. Besloten werd een protest hiertegen te laten hooren. Groote ritten wpeciale tarieven. Mededeelingen. Naar aanleiding van een schrijven van Ge deputeerde Staten betreffende het gasbedrij deelen B. en W. den Raad mede, dat de benoe ming van een directeur nog eenigen tijd dient te worden opgeschort, in verband met een door Gedeputeerde Staten in te stellen onderzoe naar eene eventueele gemeenschappelijk rege ling met de gemeente Alkmaar. Na eenige opmerkingen van internen ging men hiermee accoord. Verzoek van J. A. Reinders tot aankoop grond. De heer J. A. Reinders bericht alsnog gene gen te zijn het perceel kadastraal sectie B. nr. 974, groot 4 a., 57 c.a., aan te koopen voor de som van 1350. B. en W. stellen den Raad voor den grond tegen genoemden prijs te verkoopen, en dit e- sluit aan Gedeputeerde Staten ter goedkeuring aan te bieden. Conform besloten. Vaststelling besluit af- en overschrijving dienst 1936 en vaststelling suppletoire begroo ting 1936. B. en W. stellen den Raad voor een besluit vast te stellen tot het doen van af- en over schrijvingen op den dienst 1936 en tot vaststel ling van de suppletoire begrooting voor dienst 1936. Conform besloten. Reclame's hondenbelasting. Voorgesteld werd aan T. Pronk een half jaar ontheffing hondenbelasting 1937 te verlee' nen tot een bedrag van 3.alsmede J. Beukers. Tevens werd voorgesteld een suppletoir kohier vast te stellen ten bedrage van 6. Aldus besloten. Bij de rondvraag vroeg de heer Slot of de dorpsklok niet eens goed leesbaar gemaakt kan worden. De voorzitter zegde een en ander toe. De heer Dekker informeerde naar de reor ganisatie van de brandweer. De voorzitter zou er met den opperbrand- meester over spreken. Hierna sluiting. ml Vrouwenvredesbond. Door de afd. Dirkshorn van de Vrouwen vredesbond is getracht een afd. van dezen bond hier op te richten. Was er een voorloopige commissie tot stand gekomen na een avond, gehouden met spreek ster zuster Kok uit Nieuwe-Niedorp, thans is er een afdeeling Langendijk Noord opgericht met 69 leden. Als bestuursleden zijn aangewezen: voorzit ster mevr. C. Paarlbergde Jong; 2de voorzit ster mevr. A. van DortNieman; secretaresse mevr. V. Kroonde Pee; 2de secretaresse mevr. M. v. d. Hooff—Dekker; penningmees- teresse mevr. T. DuivisDissel; 2de penning- meesteresse mevr. M. de BoerKoordes; alg. secunde mevr. E. BleekMovers. Door het hoofdbestuurslid, mevr. d. Kolk uit Haarlem, werden het doel en streven van de vredesbeweging in een mooie rede uiteen gezet. 48 afdeelingen zijn thans in Nederland, wat nog lang niet genoeg is. Ook internationaal wordt er gewerkt. Van den Vrouwenvredesgang wordt veel verwacht; door deze ieder jaar weer op 18 Mei te houden, zoowel in 't binnen- als in 't buiten land, wordt de band onderling versterkt en zal tot zulk een hechte keten worden, dat daarop elke oorlogsgedachte stuit. Met het declameeren van het gedicht „Ik moet" besloot deze spreekster haar rede. Nog werd gelegenheid gegeven vragen te. j stellen. Hiervan werd geen gebruik gemaakt, en de voorzitster sloot met een woord van dank aan mevr. v. d. Kolk en de vele aanwe zigen deze bijeenkomst. Meest matige westelijke tot noord weide lijke wind; gedeeltelijk bewolkt; waar schijnlijk nog eenige regen; koeler. Opklarend weer met nog kans op regenbuien; koeler. De depressie op de Noorsche Zee heeft zich vereenigd met het vlakke minimum over centraal-Europa. Een lang gerekt ge bied van lagen luchtdruk strekt zich uit van de Poolzee over de Noorsche zee tot 't Oostzeegebied. Aan de westzijde heerseht zomerwarmte met zeer hooge temperaturen om de Botnische golf en in Polen. In het westen is het veel koeler en Thorshavn meldt slechts vyf graden. Het gebied van hoogen luchtdruk op den oceaan blijft krachtig ontwikkeld en breidde zich naar het noorden uit. Ten westen van IJsland ligt nog een vlak minimum. De meeste re gen viel in zuid-Frankrijk, Zwitserland, zuid-Duitschland en verder langs de Noor sche kust. In Engeland viel geen regen van beteekenis. In Schotland stijgt de luchtdruk snel. In geheel Frankrijk en Zwitserland is het weer nog betrokken. De Alpen-station» zyn in wolken gehuld en hebben normale temperaturen (Santis pl.m. 2 graden Cel sius, Jungfraujoch minus 4 graden Celsius). In Engeland is het koel met gebroken luchten. Langs de Noorsche kust regent het nog op veel plaatsen. Voor onze omgeving is opklarend weer te wachten met nog kans op regenbuien overdag en in het algemeen koeler weer met winden tusschen west en noord. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen, motorrijtui gen en andere voertuigen van 21.56 uur tot 4.10 uur licht op. HOOG- EN LAAG WATER TE BERGEN AAN ZEE. (In zomertijd). JunL Hoog water. Laag water. Dat van. n.m. vmi. nma. 30 8.08 8.36 4.35 4.53 JulL 1 9.01 9.28 5.18 5.40 2 9.58 10.29 6.09 6.38 3 11.02 11.35 7.10 7.48 HOOG- EN LAAG WATER TE EGMOND AAN ZEE. Hoog water. Laag water. Dat van. V»iü« njXL 30 8.05 8.33 4.23 4.41 JulL 1 8.58 9.25 5.06 5318 2 9.55 10.26 5.57 6.26 3 10.59 11.32 6.58 7.36 Teleurstellend resultaat. We waren dezer dagen bij enkele kleinere tuindertjes in de gemeente, die de vorige week Maandag begonnen waren met aardappelrooien. Bijna zonder uitzondering was de geheele op brengst aardappelen „doorgedraaid". Wel een droef slot van de hooggespannen verwachting, die men gehoord de uitingen van enkele voor mannen op handelsgebied, dit jaar gekoesterd had. Opening Troelstra-oord. Het vergroote Troelstra-oord zal op Za terdag 3 Juli a.s. des middags om 8 uur en dus niet om 2 uur zooals wij eerst melden in bijzijn van autoriteiten en ge- noodigden officieel geopend worden Openbare verkooping. Maandagavond had ten overstaan van notaris G. J. van Leersum de verkooping plaats van een tweetal woningen behoorende tot de nalatenschap van wijlen den heer C. Kooiman, ten huize van den heer H. J. Kossen, alhier. Perceel I, een huis met erf, groot ongeveer 7 are 50 c.a., staande achter de kerk, dat mo menteel een huur doet van 3 per week, werd gekocht door den heer J. Breebaart te Winkel voor 410. Perceel II. Twee huizen onder één dak met schuur en erf, aan de Slijksteeg en Laagzijde, groot 3 a. 40 c.a., is gekocht door den heer P. de Heer te Nieuwe-Niedorp voor 1080. Rectificatie. Wij meldden gister dat de heer K. Over, alhier, te Delft geslaagd was voor scheikundig ingenieur. Dit moet zijn voor het candidaats- examen van scheikundig ingenieur. Openbare verkooping. In „Het Wapen vam de Zijpe" alhier werd, ten overstaan van notars Van Riet te Bergen ,(N.-H.), verkocht het aan de Groo- tesloot alhier gelegen huis, met schuur, erf en timmermanswerkplaats van den heer C. Dekker. Kooper werd de heer E Rentenaar te Schagerbrug, voor de som van 3100. Schoolfeest. Begunstigd door goed weer maakten de leerlingen van de hoogere klassen der o. 1. school alhier een schoolreisje naar Amster dam, waar het postkantoor, het Koninklijk Paleis en de Bijenkorf werden bezocht. Bovendien werd een interessante boot tocht door de havens gemaakt. Vervolgens ging het naar Schiphol, waar eenige aange name en tevens nuttige uren werden door gebracht. Tot besluit een bezoek aan Zandvoort aan de zee en aan den Alkmaar schen speeltuin. Zeer voldaan keerde het gezelschap daar na naar Schagerbrug terug. Prijzen behaald. Zondag hebben vier leden van onze gym nastiekvereniging „Olympia" deelgenomen aan de wedstrijden te Bloemendaal en zijn met vijf prijzen thuis gekomen, t. w. K. Schenk 2 prijzen, waarvan een le prijs met Honkstap sprong; A. Blok een 2e prijs met 100 M. hard- loopen en een 2e prijs met verspringen. Jb. van Mam was nr. 1 met 1500 M. hardloopen, waar mee hij tevens het oude record heeft verbro- ken. Zijn lijd was 4 29»/10. Zij hebben zich dus kranig gehouden. MUZIEKCONCOURS VAN DE R.K. BOND VAN HARMONIE- EN FANFARECORPSEN IN NOORDHOLLAND TE LUTJEBROEK. Zondag werd in Lutjebroek, ter gelegen heid van het 25-jarig bestaan van de Har monie „St. Cecilia" het jaarlyksche concours van den r. k. bond van Harmonie- en Fan farecorpsen in die gemeente gehouden. De belangstelling voor dit concours was zeer groot. Een zeer groot aantal bezoekers was op het concoursterrein aanwezig. De prestaties van de vereenigingen waren echter niet zoo goed, hetgeen blijkt uit de behaalde prijzen. Er is niet een eerste prijs bfj. De uitslagen luidden als volgt: Marschwedstrijd: „St. Jozef", Beverwijk, tweede prijs 84 p. „Pius X", Hem-Venhuizen, tweede prys 87 pnt. „T A. V. E. N. U." Kwakel, tweede prijs 90 pnt.

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 2