.58innenlan 8 8 HET BETOVERDE BOS. Hoe Aalders mishandeld is. Handig „crisisambtenaar". Met zweep geslagen in Duitsche gevangenis. Wij hebben reeds eerder gemeld, dat de res. luitenant-vlieger G. Aalders die, zoo als bekend, door het Volksgerecht te Es sen, wegens het verleenen van hulp aan landverraders veroordeeld is tot een jaar en negen maanden gevangenisstraf met aftrek der perventieve hechtenis, Vrijdag op vrije voeten gesteld, te Zevenaar over de grens geleid en 's avonds laat in En schede was aangekomen. Het „Nieuwsblad van het Noorden" geeft uitvoerige mededeelingen over zijn gevangenneming en wat hem in Duitsche gevangenschap is overkomen. We ontlee- nen daaraan het volgende: Op het politiebureau te Keulen werd Aalders in het kort ondervraagd door een commissaris van de Gestapo, thans Kri- minalrat Vogt. Daarop werd hij begeleid door twee rechercheurs naar een auto ge bracht. De beide politiemannen hadden een geladen revolver bij zich en deelden hem mede, dat zoodra hij een ontvluch tingspoging zou doen, er geschoten zou worden. „Steek dat speelgoed maar weer bij u", zei Aalders „want ik heb niet de minste reden om te vluchten." Per auto ging men daarop naar het hoofdbureau van politie te Düsseldorff. Op de trap van het gebouw zei Vogt schamper tot zijn gevangene: „u behoort eigenlijk reeds niet meer tot de levenden." Verder vroeg hij nog „wilt u niet liever zeggen wie u eigenlijk is? Want u bent geen Hollander, maar een internationale spion, die in verbinding staat met de regee ringen van Frankrijk, Nederland, Noorwe gen, Tsjecho-Slowakije enz. Onlangs is u nog per vliegtuig naar Praag geweest!" Aalders beduidde hem, dat hij het aan het verkeerde eind had, maar de heer Vogt ging driftig verder: „gelooft u niet, dat wij kunnen zien, dat uw pas valsch is? Die is belachelijk slecht nagemaakt." Daar na werd Aalders in verhoor genomen. Vier pootige mannen met opgestroopte hemds mouwen stonden gereed, toen Kommissa- ris Vogt zijn ondervraging deed aldus de mededeeling van Aalders. Vogt wees hem er op, dat hij wel de noodige midde len had om hem aan het spreken te krijgen. Toen Aalders op een der vragen een antwoord gaf, dat V. niet bevredigde, trad een der aanwezige mannen die tot de Gesta^b en de S.S. behoorden op hem toe en terwijl hij een schampere opmer king maakte, sloeg deze hem volgens alle regelen der bokskunst op het gezicht. Hij gaf Aalders, wien het bloed uit den neus sprong, zes slagen, waardoor hij ook twee blauwe oogen opliep. Met een ossezweep geslagen. Dinsdag d.a.v. werd Aalders weer door Kommissaris Vogt verhoord, in wiens ge zelschap zich thans drie mannen in hemdsmouwen bevonden. Thans werden hem vragen gesteld over het geld, dat hij aan Richtmann had gegeven.. Men deelde hem mede er zeker van te zijn, dat de 2000 mark afkomstig waren öf van de Interna tionale Arbeidershulp öf van het hoofdbe stuur der Communistische Partij. Het zou dienen om in Duitschland illegale vlug schriften te vervaardigen. Aalders antwoordde daarop dat dit z.i. aan de fantasie van de heeren was ont sproten. Toen stond Vogt op en zeide tot zijn Vnenschen „Dieser Manm muss mal ausge- klopft werden." De commissaris verwij derde zich daarop, waarna zijn handlan gers Aalders vastgrepen. Ze bonden zijn polsen met ijzeren kettingen, ze trokken hem zijn broek uit en legden hem op een bank, waarna ze hem met een soort osse zweep, waarvan het ondereind stuk was, afranselden. „De derde", aldus Aalders' mededeeling, „nam een handdoek en hield die strak om mijn nek waardoor ik mij niet bewegen kon. Men heeft my daarop twee k drie keer, telkens met eenige tus- schenpoozen, geweldig geslagen, waardoor mijn onderbroek stukgeranseld was. Ik bloedde overal en het vleesch was blauw geslagen. Ik verloor hierbij bijna het be wustzijn." „Tenslotte dacht ik", vervolgde Aalders, „er is hier een waanzinnige bende aan den gang er. toen heb ik verklaard, wat de heeren graag wilden. Ik werd in een stoel gezet, waarna commissaris Vogt weer •binnen kwam. Tevens verscheen er een meisje met een schrijfmachine om de ver klaring op te nemen. Zij had blijkbaar medelijden met het arme slachtoffer en gaf mij een glas water. Dit alles gebeurde midden in den nacht. Ik heb toen verklaard - er was geen woord van waar dat het geld afkomstig was van de C.P.H. en I.A.H. Het zou dienen voor het maken van illegale geschriften Er werd een protocol van gemaakt, dat ik onderteekende. Op een goeden dag bleek Vogt plotse ling poeslief te zijn geworden. Hij vertel de, dat de Nederlandsche bladen mede deelingen hadden gedaan en toer kon Aalders plotseling krijgen wat hij wilde. Herr Kommissaris was een en al vriende lijkheid en zelfs trachtte hij Aalders een hand te geven. Blijkbaar hadden de me dedeelingen in de Nederlandsche pers hem tot voorzichtigheid gemaand. Vier slachtoffers te Rotterdam. Rotterdamsche rechercheurs hadden gister een gelukkigen dag. Zij troffen in een hotel, waar zij voor een ander doel kwamen, toevallig een man aan, die waar schijnlijk in Rotterdam, Den Haag, Schie dam en misschien ook elders meer op lichtingen hoeft gepleegd dan tot nu toe bekend is bij de Rotterdamsche recherche, die overigens reeds een heel dossier heeft over dit geval, Genoemde man introdu ceerde zich bij borrel- en kegelclubs in café's. In het gesprek liet hij zich dan ont vallen ambtenaar bij een crisisinstelling te zyn. Als zoodanig was hij op de hoogte met leveranties, waar wat aan te verdienen was. Als ambtenaar moch hij zich daar zelf niet mee bemoeien, Hij kon echter wel aanwijzingen geven, die de mogelijkheid openden op leveranties. Daar was geld voor noodig, Meestal werd met de slacht offers afgesproken dat zij 400 zouden storten, Daarvoor werd een schuldbeken tenis geteekend. Van het aldus betaalde geld hebben sommigen iets terug gekre gen, hetwelk mogelijk was, doordat tel kens nieuwe overeenkomsten werden af gesloten, Een enkele heeft zelfs meer terug ontvangen dan hij heeft gestort. Tot zaken doen is het evenwel nooit gekomen. Er werd toegezegd, dat er uitnoodigingen zouden worden bezorgd voor conferenties over leveranties, maar niemand heeft iets van dien aard ontvangen. Bij een kegel club had hij al de leden in het geheim be werkt. Tot verbazing van het gezelschap ontdekte ieder daar bij de politie dat ook zijn mede-leden waren opgelicht. In Schiedam heeft iemand 900 gegeven. On der de slachtoffers zijn zakenlieden met een goeden naam. De politie vermoedt, dat er meer slachtoffers zijn dan bij haar be kend is, omdat er groote schroom blijkt te zyn bij het doen van aangifte. Sommige slachtoffers wenschen geen verklaring af te leggen. Aan. leugenachtige aanbevelingen ont brak het den man natuurlijk niet. Als ambtenaar was hij uitgerust met een spoorwegabonnement' eerste klas, Hooge ambtenaren zijn vrijwel de eenige personen die over een dergelijk abonnement be schikken in dezen tijd, waarin de zaken man de auto neemt. Als nevenbedrijf oefende hij nog den handel in specialités uit, die „uit Parijs" moesten komen .Voor 40 a 50, waarbij dan later nog eens een flink bedrag moest gestort worden om „het goed over de grens te krijgen", werden doosjes genees middelen verkocht, wier inhoud voor 1 bij Rotterdamsche apothekers of drogisten waren gekocht en welker verpakking ver anderd was. De recherche had reeds heel veel werk aan deze zaak besteed. De be drogenen wisten weinig van den dader te vertellen, nog minder wat zijn adres was. Toen gistermorgen de rechercheurs in een hotel iemand wilden spreken, die, naar zij vermoedden, iets van de zaak wist en hem vroeg of de bedrijver van deze oplichtingen het hotel wel eens bezocht, kregen zij ten antwoord: „Hij staat in de telefooncel hiernaast." Bij zijn ondervraging na arrestatie heeft de aangehoudene beweerd, dat hij in op dracht van een ander handelt, natuurlijk een hoogen ambtenaar. Jammer genoeg weet hij niet diens verblijfplats. Hij heeft hem alleen in hotels gesproken. De politie verwacht, dat er na deze publicatie neg wel gegevens zullen loskomen. MET EMMERS KOKEND WATER GESTRUIKELD. Gisteren is de 23-jarige mevrouw A. van Alphenvan Pelt, in de gang van haar wo ning in de Rubensstraat te Rotterdam, met twee emmers heet water gestruikeld en ge vallen. Zij kreeg den inhoud van de emmers over het lichaam. Op haar hulpgeroep hebben buren de politie gewaarschuwd, die de vrouw met ernstige brandwonden overdekt aantrof. Per G.D. is zij naar het ziekenhuis aan den Coolsingel vervoerd, waar zij in hoogst zorg- wekkenden toestand is opgenomen. DE VERJAARDAG VAN PRINS RERNHARD. Al vroeg in den ochtend vertoonde het Haagsche stadsbeeld door de vele vlaggen en wimpels, dat den eersten verjaardag van Prins Bernhard in ons land niet onopgemerkt zou voorbijgaan. Niet alleen vele particulieren hadden de driekleur uitgestoken, de overheid en de hier ten hove geaccrediteerde gezanten de den evenzoo. De beugels van de wagens der H. T. M. waren gepavoiseerd en ook de blauwe tram was met vlaggen versierd. Bussen en vele taxi's hadden een feestelijke vlaggenversiering. Het deftige Lange Voor hout was sinds gisteren in. feestgewaad. Toen reeds waren tusschen de boomen aan weerszijden van het Schelpenpad kleu rige wimpels opgehangen, Verkoopers van oranje strikjes deden, vooral in de binnen stad, goede zaken. Ten pBleize Noordeinde lagen registers ter teekening, waarvan een druk gebruik werd gemaakt. De stadsbeiaardier, Joh. de Zwaan; opende de muzikale vreugde door een ca- rillonbespeling, welke hedenmorgen om 11 uur aanving. In den loop van den middag en van den avond speelden op tal van plaatsen in de stad muziekcorpsen, waarvan sommige ook de stad doortrokken. De liefhebbers van de wielersport konden hedenmiddag getuige zijn van een sprint wedstrijd op de Boorlaan, uitgaande van de Haagsche rennersclub Hollandia. Op plein 1813 was hedenavond een reünie van fiet sers, clie aan een stertocht deelnamen. Zeer veel belangstelling ging hedenmid dag uit naar het luchtvaartfeest van den bijzonder vrUwilligen landstorm op het vliegveld Ypenburg, dat met een rede van oud-minister ir, Bongaerts geopend werd en eindigde met een toespraak van den voor zitter der nationale landstorm commissie, luitenant-generaal Duymaer van Twist. Op het Lange Voorhout gaf de vereeni- ging „de princevlag" hedenavond een gym- nastiekuitvoering, met begeleiding van het tambours- en pijperskorps. PRINS BERNHARD EN PRINSES ARMGARD BEZOEKEN AMERSFOORT. Gistermiddag hebben Prins Bernhard en Prinses Armgard, in gezelschap van Jhr. C. E. J. M. Verheijen, eerste stalmeester van H.M. de Koningin en Jhr. Ir, W. G. Röell, adjudant van den prins, een bezoek gebracht aan de rijschool der cavalerie te Amers foort. Het gezelschap arriveerde om kwart voor vijf in twee open auto's voor de school, waar het werd begroet door den directeur majoor D. A. Camerling Helmolt, Nadat de prins, die gekleed was in de uni form van ritmeester van de blauwe huza ren, het officierscorps der rijschool was voorgesteld, maakte het gezelschap een rondgang door de diverse stallen. Hierna woonden de hooge bezoekers op het bij de school behoorende terrein verschillende ruitersportoefeningen door officieren en on der-officieren bij. Een aardig intermezzo vormde het voorleiden van de meute der Koninklijke Nederlandsche Jachtvereem- ging door reserve ritmeester Jhr. Rade- macher Schorer. De vorstelijke personen toonde voor het geen zü aanschouwden, groote belangstel ling. Tenslotte begaf men zich naar de of- ficiers-cantine, waar eenige ververschingen werden gebruikt, waarna tegen zeven uur het gezelschap naar Soestdyk vertrok. Op het gerucht van de aanwezigheid van den prins had zich een groote menigte voor de rijschool verzameld, die de hooge gasten hartelijk begroette bij het vertrek. ftadiapcoQMMMa. Woensdag 30 Juni. HILVERSUM, 301 M. (VARA-uitz.) 8.— Gr.pl. 9.30 Keukenpr. 10.— VPRO-morgen wij ding. 10.20 Kwak zalverij, reportage, gr.pl. en cause rie over de Sing-Sing-gevangenis. 12.—1.45 VARA-orkest en gr.pl. 2.Viool en piano. 2.30 Gr.pl. 3. Voor de kinderen. 5.30 Orgel en zang. 6.— Gr.pl. 6.30 Herzl-herd. 7.— Zang. 7.30 Vryz. Protestanten in Friesland, causerie VPRO. 8.05 Herh. SOS- en 8.07 ANP-ber., VA- RA-Varia. 8.15 VARA-Grootorkest. 9.Radiotooneel met muziek. 9.50 Gr.pl. 10.— ANP-ber. 10.05 VARA- Grootorkest. 11.12.Gr.pl. HILVERSUM, 1875 M. (NCRV- uitz.) 8.— Schriftlezing, meditatie, gewijde muziek (gr.pl.) 8.30 Gr.pl. 9.30 Gelukwenschen. 9.45 Gr.pl. 10.30 Morgendienst. 11.Christ. Zangver. „Eere zij God". 12.Ber. 12.15 Gr.pl. 12.30 Kwintetconcert. 2.— Gr.pl. 2.30 Voor jeugdige post zegelverzamelaars. 3.Sopraan en piano. 3.45 Orgelspel. 4.45 Geluk wenschen. 5.Kinderuur. 6. Gr.pl. (6.30 Onderwijsfonds voorde Scheepvaart: Causerie over het Binnenaanvaringsregi en stoom machines. 7.Bei. 7.15 Landbouw- halfuur. 7.45 Rep. 8.— ANP-ber., mededeelingen. 8 15 Voordracht en zang door leerlingen van de A. W. F. Idenburg-school te Rotterdam. 9.20 Gr.pl. 9.40 Goudhaartje en de Troubadour, kindcrzangspel. 10.45 Gymnastiekles. II.ANP-berich- ten. 11.0512.Gr.pl. en Schrift lezing. DROITWICH, 1500 M. 11.05 Orgel spel, 11.35 Grpl, 12.20 BBC- Schotsch-orkest, 1,05 Het Coventry Hippodrome-orkest, 1,50 Golf-rep, 2—2.20 en 2,45 Gr.pl. 3,35 Het Carlton Hotel orkest, 4,35 Gr pl, 5,05 Golf-rep, 5,20 Gr.pl. 5.35 BBC- dansorkest, 8,20 Ber. 8.40 Fransche dialoog, 7— Radiotooneel met mu ziek, 8,—Muz, causerie, 8.20 Radio tooneel met muziek, 9,20 Ber, 9.40 Duncan Whyte en zijn Band. 10,15 Inleiding volgende uitz, 10.20 3de acte van de opera „Tristan und Iiolde". 11,30 Billy Thorbum en zijn Band. 11.5012.20 Jazzmuziek (gr.pl.) RADIO PARIS, 1648 M. 7.10, 8.20 en 10.35 Gr.pl. 12.20 Andolfi-orkest en zang. 2.20 Gr.pl. 3:20 Zang. 3.35 Gr.pl. 5.20 Orkestconcert. 7.20 Zang. 7.35 Pianovoordr. 7.50 Zang. 8.50 Nat. Orkest. 10.50 Gr.pl. KEULEN, 456 M. 6.50 Westduitsch Kamerorkest. 6.50 Gr.pl. 12.20 Fa- brieksorkest. 1.35 Omroeporkest 4.50 SS-orkest. 7.20 Gr.pl. 8.30 Om- roepkleinorkest. 10.50 Trioconcert. 11.25—12.20 F. Hauck's orkest. BRUSSEL, 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 Gr.pl. 1.30—2.20 Omroep orkest. 6.20 Trio van Thuyne. 7.20 Gr.pl. 8.20 Omroepsymph.-orkest 10.30—11.20 Omroepdansorkett. 484 M.: 12.200 Omroeporkest. 1.30—2.20 Gr.pl. 5.25 Eloward's orkest. 0.35 Omroepdansorkest. 7.05 Pianovoor dracht. 7.20 Zang. 8.20 Radiotoo neel. 10.30 Pianovoordr. 11.—11.20 Gr.pl. DEUTSCHLANDSENDER, 1571 M. 8.30 Populair concert uit Keulen door het Omroepkleinorkest en solisten. 9.20 Militair orkest. 10.20 Ber. 10.40 Politiek overzicht. 11.05 Weerber. 11.20—12.20 Fr. Hauck's orkest. GEMEENTELIJKE RADIO DISTRIBUTIE. Lijn 1: Hilversum. Lijn 2: Hilversum. Lijn 3: Keulen 810.20, Diver sen 10.2010.35, Parijs R. 10.35-- 12.35, Lond. Reg. 12.3513.05, Brus sel VI. 13.05—13.35, Keulen 13.35 15.20, Lond. Reg! 15.20—17.20, Pa rijs R. 17.2018.20, Lond. Reg. 18,20—10.20. Keulen 19.20—20.05, Parijs R. 20.05—22.2C, Brussel VL 22.20—22.30, Brussel Fr. 22.30— V. Weenen 23.24. Lijn 4: Brussel VI. 8.—0.20, Di versen 0,2010.35, Droitwich 10.35 —14.20. Lond. Reg. 14.20—14.45, Droitwich 14.4518.20, Brussel Fr. 18.2019.Droitwich 19.20.20, Lond. Reg. 20.20—21.20, Droitwich 21.20—24.—. Lijn 5: Hilversum. GASTEN TEN PALEIZE SOESTDIJK. Gisteravond zijn 'met den D.-trein, welke om 7.24 uur in Amersfoort binnenkomt, uit Duitschland aangekomen baron von Cramm met zijn echtgenoote. Baron en barones von Cramm zullen ten paleize Soestdijk den ver jaardag van prins Bernhard vieren, De hooge gasten werden aan het station Amersfoort door een hofauto afgehaald en naar Soestdijk gebracht. Voor den Soester- vleugel van het paleis werden zij door prin ses Juliana en prins Bernhard begroet, Eeni ge oogenblikken later kwam ook prinses Armgard, de moeder van den prins, de gas ten verwelkomen. IN ZEE VERDRONKEN. Gisterochtend is tusschen Kijkduin en Monster het lijk aangespoeld van een ongeveer 30-jarigen man, die waarschijn lijk gisteren bij het zwemmen in zee ver dronken is. De man was bijna geheel ontkleed. De overige kleedingstukken werden door de politie op het strand gevonden. Vermoe delijk is het slachtoffer uit Rotterdam afkomstig. MAASWATERKWESTIE. Ned. en Belgische conclusies ook afgewezen, Gistermiddag halfvijf heeft het Perma nente Hof van Internationale Justitie te Den Haag onder groote belangstelling uitspraak gedaan in de zaak tusschen Nederland en België betreffende de aftap ping van Maaswater. Wat de principale vordering betreft door de Nederlandsche regeering inge steld, heeft het hof met 10 stemmen tegen 3 de verschillende conclusies van de me morie van de Nederlandsche regeering ve r w O r P e n. Wat de reconventioneele vordering be treft door de Belgische regeering ingesteld, heeft het Hof met dezelfde stemmenver houding de conclusies der Belgische regee ring verworpen. Aan het arrest van het hof zijn de individueele meeningen toegevoegd van verschillende rechters, die zich met de uitspraak niet kunnen vereenigen. In de eerste plaats van den heer Anzi- lotti, in de tweede plaats van de heeren Altamira en jhr. Van Eysinga, in de derde plaats van Sir Cecil Hurst, vice-president van het hof (betreffende de reconventio neele vordering van België) en van prof. De Visscher (eveneens betreffende de reconventioneele vordering van België). Eindelijk heeft rechter Hudson, ofschoon zich met het arrest vereenigende, daaraan eenige opmerkingen toegevoegd. MET EEN REVOLVER GEDREIGD. De 43-jarige van S„ een bekend smok kelaar uit Breda onderhield sinds eenlgen tijd betrekkingen met een dienstbode J. H. B., te Eindhoven. Gistermiddag omstreeks 5 ur kwam genoemd meisje in de Maria Stuartstraat in een pand bewoond door zekeren S. met het doel een kamer te huren. Toen zij eenige oogenblikken binnen was vervoegde zich aan dat perceel de ge noemde van S., die haar hoogstwaarschijn lijk tot daar gevolgd had. Hij drong het pand binnen en eischte van het meisje dat zij met hem mee zou gaan. Mej. B. weiger de, waarop de man een geladen revolver trok en die op haar richtte. Met groote tegenwoordigheid van geest wist het meis je hem de revolver waarop 5 scherpe pa tronen bleken te zitten te ontrukken en raar buiten te gooien. De man vluchtte daarop het huis uit en kon door de in middels gewaarschuwde politie niet meer worden achterhaald. Toevallig zag het meisje hem toen zij om half zeven op 't per ron kwam om naar Maastricht, waar haar familie woont, te reizen. Zij wees hem aan een agent die van S, onmiddellijk arres teerde. F"' ontierzoek is nog in vollen gang. OUD-MINISTER GELISSEN IN MAASTRICHT TERUG. Prof. dr. ir. H. C. J. H. Gelissen, oud minister van handel, nijverheid en scheepvaart, heeft gistermiddag zijn werk zaamheden als directeur der N. V. Provin ciale Llmburgsche Electriciteits Maat schappij hervat. 59. Vlug het bos weer door. Huwat waaide het! De bomen kraakten en de lucht was zo donker. Het maantje had zich achter een wolk verstopt. En daar be gon het nog te regenen ook! Als nu zijn lantaarntje maar bleef branden. Flipje holde! 60. Gelukkig, daar zag hij in de verte de grote eik al, waar het kabouterpaleis in was. Flipje rende hoe langer hoe harder! Wat werd die bosgrond glad en glibberig van de regen. En daar opeensO jé, daar viel hij over een boomstronk en lag hij voorover met zijn neus in de moddei. Het lampje was door de schok uitge gaan. Die arme Flip, MEISJE VERDRONKEN. Gisteravond omstreeks half zeven is het vijfjarig dochtertje van de familie van der Poel te Zoeterwoude in een vliet achter het ouderlijk huis geraakt. Toen men het meisje ophaalde, waren de levensgeesten reeds geweken. JONGETJE VERDRONKEN. Het zoontje van den heer Bruinsma te de Wilp geraakte gistermiddag spelender wijs te water. Zijn vriendjes waarschuw den niet de omwonenden, maar snelden naar huis en toen eindelijk hulp kwam, bleek het jongentje reeds te zyn verdron ken. DE ZIEKTE VAN WE1L. Maatregelen van de remeente Snoek. In verband met een te Sneek voorgeko men doodelijk verloopen geval van de ziekte van Weil is in de gisteravond gehouden raadsvergadering een onmiddellijk na af kondiging in werking tredende verordening aangenomen, waarin het exploiteeren van een zweminrichting afhankelijk wordt ge steld van een vergunning van B. en W. Deze verordening zal worden toegepast op de bestaande Sneeker Zweminrichting, waar in, naar de inspecteur der volksgezondheid, dr. Tuntler, B. en W. mededeelde, dit ziekte geval met aan zekerheid grenzende waar schijnlijkheid zijn oorsprong vond, zoodat hij den raad gaf deze inrichting te sluiten. Deze verordening stelt B. en W. daartoe nu in staat. DOOR EEN STIER AANGEVALLEN. De 65-jarige heer Hoving wilde een stier, die zich op het terrein van den hy- giënischen melkstal De IJssel te IJssel- monde bevond en ter plaatse een schut ting vernielde, met behulp van een knecht verplaatsen. De heer Hoving vatte den stier bij den neusring, terwijl de knecht de ijzeren pin waaraan de stier bevestigd was, zou ver zetten. Plotseling heeft het dier den heer H. op de horens genomen en hem meters hoog in de lucht geslingerd. Gelukkig kwam hij enkele meters van het dier te recht, dat zich, zoodra het H. op den grond zag liggen, weder op hem wilde werpen. De knecht bracht den heer H. buiten bereik van het woedende dier. Dr. Meerkerk die direct ter plaatse was, verleende geneeskundige behande ling en op diens advies is de ongelukkige direct naar het ziekenhuis gebracht. De schouder bleek hevig gekneusd te zijn. Verder klaagde de heer H. over hevige pijnen door geheel het lichaam. Olimlachl* en appartement. mijn privé-

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 4