Kennemerland was de zwakste. INDRUKKEN VAN DE WIELERBAAN HET H.L.O.-DIPLOMA. De oefeningen reeds zijn goed voor lichaam en geest. Zóó moeten de Woensdagavond-wedstrijden altijd zijn. Prettige sport en spannende wedstrijden. Als de bel gaat, worden de ruggen gekromd en in 10 seconden wordt de laatste ronde afgelegd. 7 pt; t Elke week een uurtje doorbrengen op een spoitterrein en zich oefenen in het hardloopen, het hoog- en verspringen, in het-kogelstooten of balwerpen; 'elke week een wandeling maken langs zelf uitgezochte wegen en natuurlijk in clubverband; elke week een half uurtje zwemmen in een der vele baden en uw lichaam heer lijk verfrisschen; dat alles bevorderd uw slanke Iyn, dames! dat alles werkt een buikje weg, heeren! dat alles is heilzaam voor uw lichaam en voor uw geest! dat alles geeft u ontspanning, geeft u door de lichte inspanning een groote ontspanning! dat allesbereidt U voor om in Sep tember met gunstig gevolg het examen af te leggen voor het H. L. O.diploma. Begint er nu mee! Des te langer hebt ge genot van de oefeningen-, (Voor hen, die geen lid zyn van een vereeniging, is gelegenheid om zich bij andere vereenigingen Turnlust, de Halter, Kr. en Vlugheid te oefenen ofop het Gem.-Sportveld, waar het comité-lid de heer Snel, Bleekerskade 10, de leiding heeft. Men geve zich echter uiterlijk deze week op bij ge noemd adres!) Vooral Anton van Schendel klom uitstekend en had hij niet op het laatste gedeelte na de famie pech gehad, hij was zeker in het voor ste peleton te Aix les Bains geëindigd. Doch, zooals gezegd, Bartali kondigde openlijk aan, dat hij in de etappe van de Galibier het sein tot den aanval zou geven. De eerste, die een uitlooppoging waagde, was Marcel Kint, doch hy was op het eerste gedeelte dezer etappe, waarin de weg slechts geleidelijk omhoog voerde, spoedig weer in gehaald. Eerst bij Aiguebelle, op ruim 50 K.M. van Aix les Bains ging het scherper omhoog, doch de eigenlijke beklimming van de Telegraphe-pas en later van de Galibier begon bij het pittoreske dorp St. Jean de Maurienne, 30 K.M. voorbij Aiguebelle. Het was in deze omgeving, dat Albert van Schendel een uitlooppoging waagde, weldra gevolgd door den Belg Lowie. Bij St. Mi- chel de Mauirenne, aan den voet van de Telegraphe, die 1325 meter hoog is, hadden van Schendel en Lowie nog de leiding, doch zij werden ingehaald door den Franschen individueel Gallien, die over de beide vluchtelingen heenging en alleen de pas hoogte bereikte. Op 2 minuten 15 sec. volg den Berrendero en Vinici, op 3 min. 10 sec Sylver Maes en Bartali, die elkaar bewaak ten en voortdurend in elkander bijzijn wer den aangetroffen. En van de Telegraphe ging het weer omhoog, 25 K.M. lang met verscheidene kilometers achter elkaar zeer steile stijgingen. Hier maakten de renners kennis me de nog met sneeuw bedekte rot sen, hier ondervonden zy aan den lijve de groote temperatuurverschillen, buiten in de ijle lucht, binnen in de donkere slipperige tunnels. Het was Bartali, die zich van Maes had losgemaakt, en onvermoeid omhoog kroop, hij paseerde Vicini, Berrendero, had ook spoedig Gallien te pakken en alleen be reikte hy de pashoogte van 2658 meter. Op 1 min. 15 sec. volgde Gallien, op 2 min. Vi cini, op 4 min Vervaecke en vervolgens Vissers, Berrendero, Sylver Maes en anderen. Toen volgde de nieuwe weg naar de Lautaret en vervolgens ging het in duize lingwekkende vaart naar beneden. Juist bij deze afdaling heeft Bartali bewezen, dat hy evengoed in het klimmen als in het dalen is. Op de laatste vijftig K.M. naar Grenoble, steeds dalende, heeft zijn landgenoot Ca- musso alles gedaan om Bartali nog in te halen, doch dit mocht hem niet gelukken. In den tijd van 8 uur 2 min. 57 sec. ging Bartali als eerste te Grenoble door de finish, op on geveer 2 minuten gevolgd door Camusso, terwijl een kleine groep achtervolgers ge zamenlijk aankwam met bijna 3 minuten achterstand. Bautz, die buitengewoon moe dig gereden had, kon echter bij de beklim ming van de Galibier niet volgen. Hij kwam ongeveer 4 minuten achter Bartali op den op. Thierbach heeft zijn landgenoot bij de afdalingen geholpen, doch Bautz kreeg nog pech door een lekke band. Met ongeveer 18 minuten achterstand kwam de leider van Aix les Bains te Grenoble aan. De drager van de gele trui kon zijn waardigheid over dragen aan Bartali: den koning der berger., De beide van Schendels kwamen tegelijk te Grenoble aan met ruim een half uur ach terstand op Bartali. Wederom is Albert van Schendel enkele plaatsen in het algemeene klassement teruggevallen en thans bezet hij de 39ste plaats met niet minder dan vijf kwartier achterstand op Bartali, den nieu wen leider in de algemeene rangschikking. Gisteren stond Albert van Schendel op 46 min. 7 sec., meer dan 20 minuten zijn er by gekomen. Overigens zijn de verschillende tusschen de tien hoogst geklasseerden veel grooter geworden. Had Bautz gistermorgen 10 min. 57 sec. voorsprong op nr. 2 in de rangschikking, Amberg, Bartali heeft bijna 12 minuten voorsprong op Vissers, 13 minu ten op Bautz, 17 min. op Amberg enz. Tenslotte is nog te vermelden, dat de Fransche ploeg weer een gevoelig veflies heeft geleden door het opgeven van Speicher, Hij was te Aix les Bains medisch onder zocht, waarbij verschillende kwesuren aan den schouder waren gecoistateerd. Na een onrustigen nacht bleek hij gistermorgen on mogelijk te kunnen vertrekken. Lapebie is thans de man van de Fransche ploeg ge worden. De uitslag der etappe was (Aix les Bains Grenoble 228 K.M.): 1. Barali (Ialië) 8 uur 2 min. 57 sec., 2. Camusso (Italië) 8 uur 4 min. 50 sec., 3. Lapebie (Frankrijk) 8 uur 5 min. 35 sec. 49. Albert van Schendel en Anton van Schendel beiden 8 uur 34 min. 52 sec. De situatie bij de algemeene rangschik king is: 1. Bartali (Italië) otaaltijd 45 uur 42 min. 32 sec., 2. Vissers (België) individueel 45 uur 54 min. 50 sec., 3. Bautz (Duitschland) 45 uur 55 min. 27 sec., 4. Amberg (Zwitser land) 45 uur 59 min. 24 sec., 5. Braeckeveldt (België) individueel 46 uur 1 min. 42 sec 6. S. Maes (België) 46 uur 2 min. 7 sec., 7. Marcel Kint (België) 46 uur 3 min. 15 sec., 8. Camusso (Italië) 46 uur 4 min. 21 sec., 9. Vincini (Italië) individueel, 10. Marcail- lou (Frankrijk), 39. Albert van Schendel 46 uur 56 min. 8 sec., 52. Anton van Schendel 47 uur 21 min. 24 sec. Het landenklassement luidt: 1. België 138 uur 12 min. 46 sec., 2. Italië 138 uur 16 min. 53 sec., 3. Frankrijk 138 uur 26 min. 8 sec., 4. Duitschland 138 uur 58 min. 47 sec., 5. Zwitserland 139 uur 39 min. 29 sec., 6. Luxemburg 141 uur 14 min. 10 sec. 't Was gisteravond eens géén trai ningsavond, maar een echte wedstrijd tusschen twee clubs, t.w. tusschen Alcmaria en Kennemerland. En het was gisteravond géén mager programma, maar juist een misschien iets té overladen avond, die ons ongeveer vier uur bezig hield. En toch verveelde dat drukke pro gramma niet, ook al omdat naarmate de avond vorderde, de strijd levendiger werd en omdat het slotnummer wer kelijk het hoofdnummer was. 't Was deze keer geen strijd om de pun ten. Daarvoor was Alcmaria te sterk. Maar dat deed aan het geheel geen afbreuk. Want er was iets anders: de jonge kam pioen Bakker was er en Derksen was er. En wel kwamen beiden deze keer niet uit in een individueelen wedstrijd, maar in den koppelwedstrijd konden zy hun krachten met elkaar meten. Ze hebben het gedaan en Derksen nam (met zijn partner Pronk) revanche op Bakker (die gesteund werd door Duineveld). Daarvóór hadden beide Alkmaarders reeds hun overmacht in de sprints gede monstreerd. En hierin kwamen de Kenne- mers heelemaal op het tweede plan. Reeds in de serie werden alle gasten er subiet uitgereden, zoodat de demi-finales en de finales uitsluitend tusschen Alcmarianen gingen. Die sprints zijn intusschen goede nummers geweest, waarin o.a. Jan Pronk zich van een nieuwe tactische zijde liet zien, door in zijn serie plotseling hoog uit de bocht naar beneden te „vallen" en zoo uit tweede positie een geweldigen sprong kon maken, zoodat hij onbereikbaar was. Derksen en Pronk maakten elk een ronde tijd van 10.6 sec., wat wijst op groote snelheid. De nieuwelingen reden een 30-ronden-race tn twee series en een finale over 50 ronden. Er werd zoo vinnig gereden, dat een extra-premie voor een winstronde be staande uit een polshorloge niet behoef de te worden uitgereikt. Want het lukte eenvoudig niet, om weg te loopen; daarvoor was het veld te actief. Leguit won met een kwart-wiel vóór Bosma en Homan in een prachtige eind spurt, waarin Bosma te veel moest trekken en op de laatste 5 meter geen adem ge noeg meer had. Echter, er was nog een renner, die de aandacht trok: de jonge Kuilboer, die hard vooruit gaat, die zich niet stoort aan de z.g. sterkeren, maar die initiatief en durf toont en bovendien zorgt voor de note- gaie. Een aardige renner, die de symapthie heeft veroverd van het gansche publiek, een vroolijke knaap met een aparte val helm en een gansch aparte stijl. En toch een soepele rijder. Het polshorloge werd na dezen rit be schikbaar gesteld voor de 80-ronden-race voor amateurs en onafhankelijken. 't Werd weer niet uitgereikt, want ook hier kreeg niemand kans op een winst-ronde. Al deed vooral Jaap Schipper tal van pogingen daartoe. Dan was er de Olympische achter volging, die Alcmaria met groote over macht won. Opnieuw hebben we met meer dan gewone belangstelling dezen wedstrijd gevolgd en we moeten be kennen: 't gaat veel beter dan in het begin. Wel klopte het gedurende de eerste vijf ronden nog niet. Toen bleef de Alcmaria- ploeg, die te snel startte, niet één geheel; toen moest er individueel te veel getrok ken worden, wat eigenlijk krachtsverspil ling beteekende. Gelukkig werd het later beter, maar toch moeten de renners nog even letten op de ploeg. Want een paar keer dreigde Evers los te komen. Dat moet niet. Het hinderde gisteravond wel niet, „Het is toch wel interessant", had de sportredacteur gezegd, „en er komen Woens dagsavonds heel wat menschen naar de trai ningswedstrijden kijken". Als krantenman moet je natuurlijk alles gezien hebben wat er in Alkmaar interes sant is en schrijver dezes had dus beloofd, dat hij eens op de tribune zou komen als hij toevallig in de buurt was. Dat gebeurde vlugger dan hij verwacht had, want de Muziektuin leverde gister avond twee schoolfeestelingen af, één, die als derde klasser na zoo'n trainingsavond begin je onwillekeurig in sporttermen te spreken van een goochelaar en een pop penkast genoten had en een, die met een vlag in den stoet had mogen loopen. Het was acht uur en het was Woensdag avond en het was nog zoo licht, dat je er tegenop zag door de stad te wandelen met een jongmensch, die al zijn sluimerende mu zikale talenten wakker maakte op een bord papieren schoolfeest-toeter en er geluiden aan ontlokte waarbij het schreeuwen van de pauwen en de conversatie van de herten melodieus kan genoemd worden. We waren in de buurt van de wielerbaan en dus was er nu een ongezochte gelegen heid eens een kijkje by de trainingswedstrij den te nemen. „Fijn", zegt Kees, als hij hoort, dat hy nog niet naaf bed moet en op de tribune naar de renners mag kijken en Pop vindt het ook prettig, al is ze dan niet zoo enthou siast. „Is het wel voor kind men beneden de veertien jaar, Vader?" vraagt Kees 'n beetje ongerust als we door de controle moeten. „Het is toch geen bioscoop", zegt zus en ik stel Keesje gerust: Als jij 'r niet in mag dan ga ik 'r ook niet in". •Het blijkt gelukkig „voor alle leeftijden'' te zijn en langs donkere trappen klimmen we naar een overdekte tribune, waar een paar honderd toeschouwers in spanning naar het verloop van den strijd kijken. Inderdaad, het is interessant.- Dit is dus het bescheiden Alkmaarsche stadion voor wielerwedstrijden en het gaat er heel huiselijk en gezellig toe. Er is een middenveld waar kinderen in het gras spe len en er zijn langs de ruim 160 M. lange baan tribunes gebouwd, overdekt en niet overdekt, zit-tribunes en staan-tribunes en de prijzen zijn van dien aard, dat eventueele opkoopers aan de entreekaarten geen droog brood kunnen verdienen. Op een platvorm staat de wedstrijdleider met zijn onontbeerlijke hulpkrachten en zijn geluid klinkt via een microfoon als de stem van een reus over alle tribunes. Hij roept de namen van de renners voor den volgen den wedstrijd af en intusschen prooeeren twee jonge mannen op racefietsen wie de sterkste beenen en het grootste uithoudings vermogen heeft. De lichamen gebogen over het kromme stuur, de teenen vast in de ha ken der pedalen, de valhelm op het hoofd, vliegen zij op de dunne banden van hun fietsen achter elkaar over de scnuinoploo- pende baan. In de bochten zwaait er een naar boven en dan buigt de achterste zich nog verder over zijn stuur en schiet vooruit, aangemoedigd door het publiek, dat eiken racer blijkbaar bij zijn naam kent. Drie ronden moeten er gereden worden en in den beginne blijven de kampioenen altijd naast elkaar alsof ze onder een gezel lig babbeltje nog even een toertje zullen ma ken, maar dan laat de rondenteller de groote 3 op zijn bord in een 2 veranderen en is het tempo net of er „meer gas" wordt gegeven. De beenen gaan in razend tempo op en neer, de hoofden gaan voorover, de tanden bijten vaster en de renners doen hun uiterste best elkaar voor te komen. De voorste kijkt ach terwaarts naar zijn tegenpartij en zoodra hij een tipje van een concurreerend wiei ziet, buigt hij zich nog dieper over zijn stuur. Het is een uiterst spannende wedstrijd en het pu bliek leeft in alle opzichten mee. „Vooruit Dinges!, vooruit Jö". De bel luidt voor de laatste ronde en dan schiet een van de ren ners in een laatste krachtsinspanning naar voren en passeert luid toegejuicht de eind streep. „Nieuwelingen, 50 ronden", zegt de wed strijdleider en vijf behulpzame jongens hou den de fietsen vast waarop de renners in al lerlei kleurcombinaties het startschot af wachten. „Wie schiet er nou?" vraagt Keesje. „Die lange meneer", zeg ik, „met die grijze jas aan". Schiet ie met een echt geweer, Vader?" Nee, met een pistool, Kees, kijk, daar houdt hij het omhoog". „Schiet ie er per ongeluk nooit eens een dood, Vader?" „Nooit Kees". ..Pang!" zegt het schot en de tegenstan ders rijden in een zacht gangetje langs de tribune. „Ze gaan heelemaal niet hard", zegt Pop. ..Ze hebben den tijd", leg ik uit, want de man aan het nummerbord laat juist het cij fer 50 in 49 veranderen. Plotseling schiet een jongen in een oranje trui uit de groep en Kees geeft hem de kans van den dag. „Die zal het wel winnen, Vader". We denken hem alle drie den eersten prijs toe, maar twee ronden later schiet hij in de bocht naar boven en er maakt zich een con current in een witte trui los, die twee meter voor de anderen uit racet. Het publiek juicht en jubelt en schreeuwt nuttige wenken en practische raadgevingen naar de voorbijvlie gende renners. Enthousiaste supporters bij de baan geven door gebaren te kennen dat er getrapt en geracet moet worden alsof de renners dat zelf nog niet ontdekt hadden en de wedstrijdleider en zijn mannen slaan van hun verheven standplaats vol be langstelling den strijd gade. Elke tien seconden komt de groep opnieuw langs de tribune rennen en laat de man met het bord het rondecijfer veranderen. „Vind je 't mooi, Kees?" „Nou", zegt Kees en zijn oogjes schitteren. „Krijgt de jongen, die het wint veel geld, Vader?" „Misschien wel, Kees". „Wel duizend gulden, Vader?" Ik vermoed, dat het wel minder zal zijn, maar Keesje denkt van nog veel meer en in tusschen is de jongen in de oranje-shirt er werkelijk in geslaagd weer aan den kop te komen. Zijn vrienden schreeuwen hem al lerlei bemoedigende dingen toe en Kees zet zijn schoolfeesttoeter aan den mond, maar ik kan nog precies op tijd voorkomen, dat we de aandacht van de heele wielerbaan op ons zullen vestigen. Schuin achter ons staat een man opge wonden door zijn gebogen handen te schreeuwen, maar zijn vrouw trekt hem aan zyn colbertje naar beneden. „Bemoei je d'r niet van", zegt ze met een nijdigen blik en de man kijkt haar aan en weet blijkbaar hoe Iaat het is. Hij mag boor devol emotie zijn, maar er dringt geen spoor meer van naar buiten. Een jongen in een blauwe trui heeft den kop genomen. Hij is een bekende figuur op de baan en zijn naam wordt honderdvoudig uitgeschreeuwd. Nog vier ronden, nog drie ronden. Slanke lichamen bukken, bloote beenen gaan vliegensvlug op en neer. Helaas, de oranjeshirt, ons aller favoriet, is achtergeble ven en heeft geen kans meer. De bel luidt voor de laatste ronde en een racer van an dere kleur maakt zich uit de groep los* duikt in de bocht onder al zijn tegenstanders door en vliegt onder luide toejuichingen over de eindstreep. De leider en zijn mannen beraadslagen en het schijnt nog niet heelemaal duidelijk wie de vier eerste winnaars zyn geweest. Dan volgen er per loudspeaker een paar Een der renners is gedisqualific^^Hit;. gens Waarom zijn die loudspeakers w H vaak onduidelijk? Hij is gedisqUa,jf fc. wegens iets dat net klinkt als ..kC> „steenen". t? „Wat zegt die meneer, Kees?" "zeere beenen", zegt Keesje, die toch een scherp gehoor heeft. De overwinnaar mag een eereronju den en van onder het platform wor^ bouquetje bloemetjes opgevischt. De 'y pioen gaat buigend onder daverend aD^ de baan rond en dan moet hij zijn bl0ew afgeven en ze verdwijnen weer onder vloer van het platvorm. Als een kwartier later een nieuwe aan de eereronde toe is, haalt de meneer de grijze jas dezelfde bloemetjes te w schijn tot groote verontwaardiging Van p die ze in gedachten aan de jongen met Oranjetrui toebedeeld had. „Erg jammer is het niet", zegt fo, die de bouquet goed bekeken heeft, ze zijn vast van een bosje, dat ze op de r terdagavondmarkt gekocht hebben". I „Stil toch, jö", fluistert Pop en zij kijkt gerust rond want Kees heeft een held» stem en hij steekt gewoonlijk zijn opinie onder stoelen of banken. „Wat is dat, daar onder dat tentje, Vader „Dat zijn brancards, Kees. Als de jonge., vallen en een ongeluk krijgen word® daarop naar het ziekenhuis gebracht". Hij kijkt ernstig en het is maar goed, dg wy er over praten want hij blijkt juist va* nemens morgen met een vriendje het kan. pioenschap van den Stationsweg te verrji. den. „Jullie moeten naar huis en naar bed", zeE ik, als er een wedstrijd van niet minder'dai 80 ronden op komst is en Pop knoopt gewii lig haar manteltje dicht, maar Keesje zucj( en wil net zoo lang blijven tot die jonge met die groene mouwen vooraan is gefe. men. Eenige zekerheid öf en wanneer dit zal gebeuren is niet te geven en dus zoeken den uitgang van de tribune en dalen voor. zichtig langs de trapjes naar beneden. „Is het alleen 's avonds, vader?" vraagt Keesje op den terugweg, vol enthousiasme over wat hij gezien heeft. „Is het nooit op een Zondag?" Ik geloof, dat het ook wel op een-Zon dag is. „Als ik dan een dubbeltje van je krijg', zegt Kees, „en als Moeder boterhamma meegeeft, ga ik d'r een heelen dag naar toe", Hy heeft zijn entreekaartje in het mond stuk van zyn toeter gestopt zoodat die ge lukkig niet meer blazen wil, maar Pop haal: een reserve te voorschijn en als wij door de lanen van den Hout gaan, schrikken alle beesten wakker van de afschuwelijkste jam merkreten. Als je niet telkens bedacht, dat je cok jong geweest bent, zou je er wer£ejjji, toe komen de heeren van het schoolfeest om wat minder rustverstorende souvenirs te verzoeken. Tj. omdat het krachtsverschil groot genoeg was tusschen de twee ploegen, maar als Alcmaria straks eens komt tegenover een bijna even sterke ploeg, dan is het van belang, dat de ploeg één blijft. Nogmaals: de ploeg is op den goeden weg. Maar er zal nog meer geoefend moeten worden, waarin in de eerste plaats het starttempo en daarnaast het ploegverband nauwkeurig bestudeerd moet worden. Bei de factoren komen aan het geheel ten goede. De koppelwedstrijden. Er restten toen nog de twee koppel wed strijden. De nieuwelingen hebben er bijna een doorloopende jacht van gemaakt. Ze reden gedurfd en behouden een enke ling goed stuurvast BosmaHollebeek waren de favorieten en wonnen ook. Maar ze hadden hard te vechten voor deze overwinning, omdat LuteSmit bijna niets voor hen onderde den. Ook hier was Kuilboer weer een groote actie-volle renner, die steeds weer opnieuw strijd leverde. Hij ondernam een paar aardige vluchten, maar kon al even min als de anderen, een winstronde boeken, hoe goed hy ook gesteund werd door Eenhoorn, den taaien vechter. En dan de amateurs en onafhankelijken. Wat is dat een hard gevecht geworden en wat is hier hard, heel had gereden. 40 K.M. in 55 minuten, het is welletjes; het is een prestatie, de profs waardig! Er waren twee domineerende en becon- curreerende koppels: Bakker-Duineveld van de Kennemers en Derksen-Pronk van Alcmaria. Ze waren bijna steeds in elkaar's nabijheid en hebben 240 ronden lang elkaar bespied. Ontelbare keeren is Bakker weggeloo- pen, maar precies evenzoovele keeren werd hij of zijn partner weer ingehaald. In de klassementen waren de Alcmarianen de sterksten met het maximum aantal punten wonnen Derksen-Pronk. Hun over winning was volkomen verdiend, al zouden we een wensch graag in vervulling hebben zien gaan: wat meer initiatief, wat meer durf. Want hoewel ze in de klassementen ze ker waren van de eerste plaats en dus ten slotte ook in de eindklasseering, zou het nog mooier geweest zijn, als ze ook eens serieus waren weggeloopen en bijvoor beeld alleen een ronde voorsprong hadden genomen. Zeker, 't was niet noodig voor de eerste plaats. Maar de overwinning was er mooier om geweest. En bovendien, de kracht van dit koppel is wel zoo goed, dat het dus ook op Bakker-Duineveld een ronde had kun nen uitloopen. Mogen we de volgende keer een over*®1- ning zien met een winstronde op het he^e veld? Intusschen, ons compliment! De uitslagen- De uitslagen luiden: Sprints van amateurs: 1. J. Pronk; 2. Pronk; 3. J. Derksen; 4. P. Evers. 50 ronden-race voor nieuwelingen: Leguit; 2. Bosma; 3. Homan. 80 ronden-race met klassement: 1. B. 2. Duineveld; 3. Oudshoorn; 4. J. SchipPer9 Olympische achtervolging: 1. Alcmaria, Kennemerland. Koppel wedstrijd nieuwelingen 100 ronden- 1. BosmaHollebeek 3 8 11 P1" 2. LuteSmit 4 6 10 pt.; 3. Duinmeyer—Homan 1 4 5 Pl-> 4. KuilboerEenhoorn 2 2 4 P Koppelwedstrijd am. en onafh. 40 1. DerksenPronk 4 4 4 ,j 20 pt.; (tijd 55 min. 40 sec.); 2. BakkerDuineveld 3 3 1 13 pt.; Op 1 ronde: 4 SchipperEvers 0 0 3 j MolendijkOudshoorn 1 2 7 pt. I 3. 4.

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 8