Agenda m 1 de 1 cent sigaret U kent als de beste! £uchtitaact TUeecêericfU £aatstebetichten T-Ciwuiciaal Hieuws mooi WEER i Branden. Verwachting: Buitenlandsch weeroverzicht LIMMEN STOMPETOREN UITGEEST OUDKARSPEL Alkmaar, Zaterdag. ZES JUBILEA IX EEN ONDERNEMING. Voor de Condensed Milk Company-fa- briek was het heden wel een zeer bijzon dere dag. De heer Jb. Wehnes was na melijk 50 jaar aan deze onderneming als timmerman verbonden, de heer J. Blok 40 jaar als condenseur, terwijl de heeren Dingerdis en Bruchez eveneens 40 jaar in deze fabriek werkzaam zijn en de heeTen Korver en Van den Burg 25 jaren hier had den gearbeid. Om 11 uur werden de jubilarissen in het met groen en vlaggedoek versierde kantoor ontvangen. De echtgenooten van de jubila rissen ontvingen bloemstukken, terwijl vele bloemen den feestelijken aanblik van het lokaal verhoogden. De jubilarissen werden op gevoelvolle wijze toegesproken door den directeur, den heer De Kat, die iederen jubilaris een gouden horloge met ketting aanbood en bovendien een enveloppe overreikte om den dag feestelijk in eigen familekring te vieren. De burgemeester verheugde zich over deze bijzondere jubilea in de stad wat van een goede verhouding tusschen werkgever en werknemers getuigt en verklaarde, dat het hem zeer verheugde aan den heer Wehnes, die thans met pensioen gaat, na mens H. M. de koningin de medaille in brons van de Oranje Nassau-Orde te kun nen overhandigen. De jubilarissen spraken hierna een dank woord, waarbij een hooge waardeering voor den directeur, den heer S. de Kat, naar voren kwam. Hierna werden ververschingen aange boden. Namens het fabriekspersoneel bood de chef-machinist Holtslag aan de vijf Alk- maarsche jubilarissen de foto's van de cadeaux aan, welke het personeel voor hen gekocht had. De mede-directeur de heer Beyers bood aan den Amsterdamsche filiaalchef den heer Van den Burg namens zijn collega's eveneens een foto van diens cadeau aan ZONNESCHERM STUKGEREDEN. In de Achterstraat is gistermiddag een zonnescherm aangereden door een zes- wielige vrachtauto. De schade is in der minne geregeld. RIJKSTELEFOONNET. Locaal telefoonnet Alkmaar. Nieuwe aansluitingen in de maand Juli 1937 tot stand gekomen: Telefoonnummer 2061: Fa. A. J. v. d. Korst en Hovenier, Langestraat 103; 2071: H. Li- cher, Nieuwesloot 61; 2081: K. Breebaart, Laarmanstraat 208 te Heiloo; 2091: D. Kort, Scharloo 26; 2134: L. de Vries, Verdronken oord 77; 2281: N.V. v. Gend Loos, Garage Station; 2438: P. H. de Vries, Slempad 157 te Heiloo; 2466: H. J. v. d. Sigtenhorst, Ly ceumstraat 74; 2480: A. G. C. Heuff, Wes- terweg C 175 te Heiloo; 2603: G. Sougé, Dr. Schaepmanstraat 3; 2621: A. Wonder Pzn., Kennemerstraatweg 107 A te Heiloo; 2631: E. J. Wichers, Kennemerstraatweg 41; 3529: G. C. A. J. Kagenaar, Dr. Schaepmanstraat 1; 3592: A. v. d. Wetering, Ritsevoort 42; 3839: Jac. Molenaar, Heiligland 25; 4196: J. L. Kleverlaan, Koorstraat 29. GEEN SPREEKUUR. Wethouder Bonsema is a.s. Maandag ver hinderd spreekuur te houden. KLEINE AANRIJDING. Gistermiddag is op het rijwielpad van den Kennemerstraatweg een 85-jarige dame aangereden, wonde in Huize Westerlicht, welke aanrijding, zooals zij zelf toegaf, aan haar eigen schuld te wijten was. Zij be zeerde zich aan haar linkerbeen. Met de politiemotor is zij naar haar woning over gebracht. ZONDAGSDIENST APOTHEKEN. Op Zondag 8 Augustus is de apotheek van Mevr. SchoutenOele, Koorstraat 47, geopend. Op Zon- en Feestdagen en gedurende den nacht is slechts één der apotheken geopend. De andere apotheken zijn gesloten van 's avonds 8 uur tot den volgenden morgen 8 uur. In de apotheek, welke Zondags geopend is, wordt gedurende de daarop volgende week de nachtdienst waargenomen. HET WIT-GELE KRUIS. Gedurende de maand Juli werden door de wijkverpleegster 31 patiënten bezocht met totaal 439 bezoeken. Hiervan waren 340 bezoeken bij leden van het A. A. Z. A., 82 bij leden van het Wit-Gele Kruis, 13 bij stadspatiënten en 4 bij particulieren. De wijkkraamverpleegster legde 230 bezoeken af bij 12 patiënten en verleende tweemaal assistentie bij den dokter. GESIGNALEERD. Door de politie zijn gisteren twee perso nen aangehouden, die in het Algemeen Politieblad stonden gesignaleerd. Een hun ner is overgebracht naar het Huis van Be waring tot het ondergaan van zijn hechte- nisstraf, terwijl de ander na betaling der boete op vrije voeten is gesteld. FAILLISSEMENTEN. Ter griffie is gedeponeerd de uitdeelings- Hjst in het faillissement van J. W. Kossen, smid, wonende te Wieringen, met een uit' keering aan concurrente schuldeischers van 9.186 DIERENMISHANDELING. Tegen D. P. te Egmondermeer is proces verbaal opgemaakt terzake dierenkwelling. Hij vervoerde 4 volwassen hanen in een mand met ronde bodem waarvan de mid dellijn 40 c.M. bedroeg. TIMMERMAN S VAKKLEEDING. In de Langestraat is de vroegere kap salon van den heer Prijs geheel veranderd en thans is daar een winkel gekomen van vakkleeding. De eigenaar, de heer Tim merman, is zeer vakkundig (hij heeft een jarenlange opleiding genoten) en hij weet dus, wat het publiek wenscht, terwijl hij eveneens weet, wat hij moet inkoopen. Kwaliteit is dus nummer één bij hem en die kwaliteit zal spoedig bekend zijn. Speciaal vakkleeding! En dat natuurlijk op elk gebied, waarbij we echter aller eerst moeten letten op vakkleeding voor lange en slanke figuren, „lastige" figuren dus. Ook voor hen is er keuze in over vloed en ook voor hen is er dus een pas sende overall, een goed zittend pak of stofjas. De collectie goederen is zeer groot en buitengewoon overzichtelijk opgesteld in de vele vakken in den winkel en in de étalages. HOOIBERG VERBRAND. Brandalarm! De brandweer rukt uit en dus 't is ongeveer 7 uur Vrijdagavond rent en fietst iedereen in de richting, waarin de roode auto's verdwenen zijn. In Heiloo wordt de hulp ingeroepen, de tweede keer in één week. Thans is het een hooiberg, waar meer dan veertig voer hooi is opgestapeld, die in brand staat. Gelukkig is het bladstil, zoodat de aan grenzende boerderij geen gevaar loopt .'t Is de hooiberg van den heer C. Muijs aan de Zevenhuizerlaan, waarin men een week Tentoonstellingen. Bergen, Moderne kunstzaal P. Boender- maker Cz.: werk van Kees Boendermaker. Geopend 1012 en 14 uur. Ook des Zon dags. Rustende Jager: werken van F. Kamstra dag geopend. 'Bergen, Hoflaan 11, tentoonstelling wer ken kunstschilder Jos. Viëster. Bergen (in de achterkamer van den heer Hopman): Gedurende Juli expositie van schilderijen en teekeningen van E. J. Bo- wien. Bergen, Dokter Dekkershuis, tentoonstel ling werken schilder Ponstijn en beeldhou wer Marree (tot einde Aug.) Bioscopen, Bioscoop Harminie, 7.30 uur, hoofdnum mer Golddiggers 1937 (revuefilm); hoofd rollen Dick Powell en Joan Blondell. Toe gang boven 14 jaar. Zaterdagmiddag 7 Aug. speciaal kinder programma, hoofdnummer De Zwembroek (kom.); hoofdrol Jac. E. Brown. Toegang alle leeftijden. Zondag van 2 uur af doorloopende voor stelling. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Victoria-theater, half acht, hoofdnummer De Zigeunerprinses (klucht); hoofdrollen Laurel en Hardy. Toegang boven 14 jaar. Zondag voorstelling om 2, 4.30 en 7.30 uur. Iederen middag, half 3, voorstelling. City-theater, 8 uur, hoofdnummer Born to dance (zang en dans), hoofdrollen Elea- nor Powell, James Stewart, Virginia Bruce en anderen. Zondag van 2 uur af doorloopende voor stelling. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Roxy-theater, 7.45 uur, hoofdnummer Oké, mr. Deeds! (amus.); hoofdrollen Gary Cooper en Jean Arthur. Toegang voor eiken leeftijd. Zondag van 2 uur af doorloopende voor stelling. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Zondag 8 Augustus. Kermis Stompetoren, pryzendravery. 8.30 uur, openluchttheater te Bergen, tweede opvoering van het Harlekijnspel. Maandag 9 Augustus. Kermis Stompetoren, tooneeluitvoering door „Aurora". Dinsdag 10 Augustus. Kermis te Stompetoren. FRANSCHE TOURINGCAR j groote inspanning gelukte het de brand weer twee stralen op de vurzee te richten. Toen echter stond vast, dat minstens 36 varkens reeds waren omgekomen. Een 30-tal varkens reeds waren omgekomen. Een 30-tal varkens kon nog tijdig het land op worden gejaagd en deze ontkwa men aldus aan een gewissen dood. Toch moesten deze dieren telkens worden te ruggedreven, daar zij anders de branden de stal weer binnen zouden zijn gegaan. Metershooge stapels rietmatten vorm den een intensen gloed, waartegen blus- schen welhaast onmogelijk scheen. De spuitgasten hielden zich dan ook voorna melijk bezig met het nathouden van de omgeving, waardoor uitbreiding werd voorkomen. Uit een gesprongen waterleidingbuis in de schuur spoot het water met een stevige straat, die aldus de brandweer op wel kome wijze assisteerde. De groote schuur met inhoud is geheel uitgebrand. UITGEBRAND. Op den Rijksstraatweg tusschen Dord recht en Willemsdorp in de gemeente Dubbeldam geraakte gisteravond een Fransche touringcar met bezoekers van de Wereld-Jamboree, door het warm loopen van den motor, in brand. De chauffeur behield zijn tegenwoordigheid van geest en wist tijdig den wagen tot stilstand te brengen en juist op tijd alle passagiers, voor het meerendeel ouders van Fransche padvinders, door de achterdeur van den wagen in veiligheid te brengen. De zware auto brandde geheel uit. De bagage ging hierbij grootendeels verloren. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. 36 VARKENS VERBRAND. Gisteravond heeft onder Loosduinen een groote uitslaande brand gewoed. Duizen den bezoekers van het strand in de omge ving van Kijkduin hebben op eenigen af stand den brand gadegeslagen en ook het oude dorp Loosduinen was in rep en roer. Het terrein zelf was echter voor de massa niet toegankelijk, daar het temidden van eenige tuinderijen lag in het verlengde van de Loosduinsche Gevers Deynoot- straat, welke tuinderijen slechts langs smalle paadjes en over kippebruggetjes te bereiken zijn en deze waren door politie posten volkomen afgezet. De Loosduinsche babyspuit moest op een schuit lange een smalle vaart der waarts worden gevaren, hetgeen uiter aard veel moeilijkheden opleverde. De vuurzee had inmiddels een angstwekken- den omvang aangenomen. Voor de groote motorspuit, die eveneens was uitgerukt, was het terrein van den brand totaal on bereikbaar. De brand bleek te woeden in een schuur met zware varkens en stapels rietmatten van den heer C. van der Lans. Slechts met BOERDERIJBRAND MET VREEMDE OORZAAK. Door een niet-alledaagsche oorzaak is brand ontstaan in de groote boerderij van den heer J. van Asten aan het Haageind te Deurne (N.-B.) Een schoonzoon van den eigenaar tilde namelijk het deksel van een gierput op, toen de daaruit ontsnap pende gassen ontploften, doordat de man een brandende pijp in den mond had. Niet alleen dat hjj leelijke wonden aan het hoofd opliep, maar de ontstane vlam men zetten ook de boerderij in vlam. De .vrijwillige brandweer was met de motorspuit reeds eenige oogenblikken na het uitbreken van den brand aanwezig, doch zij kon niet voorkomen, dat de ach tergelegen schuren en stallingen, waarin de geheele hooi- en rogge-oogst, met al de landbouwmachines en gereedschappen door het vuur werden vernield. Het woonhuis, waarvan het dak reeds brandde, werd behouden. Vijf varkens en een kalf kwamen in de vlammen om. geleden al gespit had, omdat het hooi broeide. Aan drie kanten gloeit en smeult het en binnenin brandt het fel. Gelukkig heeft men de kap direct laten zakken, zoo dat het vuur zich niet kan uitbreiden. De brandweer heeft op zichzelf geen moeilijke taak. Alleen de wateraanvoer is niet gemakkelijk. In de directe nabijheid is het natuurlijke bluschmateriaal niet aanwezig en dus moet men de slangen aansluiten op een brandkraan. Dat betee- kent het uitleggen van eenige honderden meters slang, onder de rails van de spoor baan door en dat beteekent tevens, dat de druk zeer gering is. Dan kan met twee stralen het vuur ge doofd worden, voorzoover dat te bereiken is. En als na een half uur blusschen alleen nog rook en walm zichtbaar is, gaan acht mannen aan het spitten: de hooiberg wordt afgegraven. Een zwaar werk, want het hooi zit vastgestampt en in elkaar ge perst en de hitte is- ondraaglijk bijna. Uren duurt dit werk en even zoovele uren houdt de brandweer de wacht. Tot vermaak van de Heiloosche jeugd, die het „fikkie" met onbluschbaar enthou siasme gadeslaat! Nachtwerk. Pas om half twaalf hedenmorgen is de Alkmaarsche brandweer in de kazerne te ruggekeerd. Men had den geheelen avond en nacht gewerkt en wacht gehouden. Steeds weer sloegen de vlammen uit het hooi, dat door Heiloosche arbeiders uit den berg werd gehaald. Van al het hooi bleef niets over, dat nog bruikbaar was. De kapberg zelf is er nog goed afge komen. Alleen het dak was door de hitte op verschillende plaatsen gesprongen. EEN KOELBLOEDIG VLIEGER. Spannende oogenblikken boven de vlieghei. Gistermiddag heeft zich boven het vlieg terrein te Soesterberg een eigenaardig in cident voorgedaan, dat de geheele militaire luchtvaart genige spannende oogenblikken heeft bezorgd. De aspirant-reserveofficier-leerling vlie ger Steen, die met het Fokker C 1-vlieg tuig 521 eenige vluchten boven de vlieghei had uitgevoerd, wilde na afloop van een gehouden vlucht het toestel weer aan den grond brengen. Zijn pogingen om te landen geschiedden evenwel zoo onfortuinlijk, dat het landingsgestel van het vliegtuig kraak te en vernield werd. De vlieger Steen verloor geen oogenblik zijn tegenwoordigheid van geest. Hij gaf meteen vol gas, trok het toestel op en wist zich aldus in de lucht te houden. Het hangarpersoneel, aan hetwelk de manoeuvre van den vlieger niet ontgaan was, begreep terstond in welk groot gevaar de vlieger zich bevond en waarschuwde dadelijk de z.g. hulpdiensten. In minder dan geen tijd was de auto met de snelbus- schers en de ziekenauto met den dokter van de luchtvaart op het terrein, klaar om onmiddellijk hulp te verleenen. Met groote spanning volgde men de ver richtingen van vlieger Steen, die inmiddels met het toestel eenige rondjes boven de vlieghei maakte. Deze begreep, dat aan een landing met het defecte landingsgestel niet te ontkomen was en maakte een groote bocht om het toestel zoo gunstig mogelijk te kunnen neerzetten. Het ertieke moment was aangebroken, de vlieger naderde den grond en allen waren in spanning Op het moment, dat het vliegtuig nog slechts twee meter van den grond was ver wijderd, trok vlieger Steen het toestel op, zoodat de landingssnelheid hierdoor werd verminderd. Met een grooten smak kwam het toestel op den grond neer. Het werd ernstig beschadigd. Vlieger Steen bleef on gedeerd. Hij kon zich zelf uit de machine losmaken. Zijn koelbloedigheid en zijn vastberaden optreden hadden aan dit avon tuur een voorspoedigen afloop gegeven. Bij de militaire luchtvaart wekte het voorgevallene groote belangstelling. DE POSTVLUCHTEN. De Wielewaal op de (uitreis) en de To renvalk op de (thuisreis) bereikte Jodhpur. VLIEGTUIG VAN DE LIJN PRAAG—MOSKOU VERONGELUKT. Zes dooden. Gistermiddag is een vliegtuig van de lijn PraagMoskou nabij het dorp Stratzel in het Tsjecho-Slowaaksche departement Bistritza, verongelukt. Het toestel ging ge heel in vlammen op. In het wrak heeft men het verkoolde overschot van de twee Tsje chische passagiers en vier leden van de be manning (allen Russen) gevonden. De oor zaak van het ongeval is nog niet bekend. Meest zwakke wind uit uiteenloopende richtingen; nevelig tot licht bewolkt; droog warm weer; behoudens geringe kans op on weer. De depressie in het noordwesten trok eerst zuid-oostwaarts en boog later naar het noordoosten om. Zij deed den lucht druk in Scandinavië op de Britsche eilan den en in onze omgeving aanzienlijk dalen. Toch zijn de barometers in Engeland en Ierland weer stijgende. Ook in het zuid westen op den Oceaan is de luchtdruk weer toenemend. Over de Golf van Biscaye ligt nog een zwakke depressie. De depressie veroorzaakte in Schotland, Ierland en langs de Noorsche kust aanzienlijke regens, de lucht is daar nog zwaar bewolkt tot betrok ken, met matigen tot krachtigen wind rond het centrum, dat vanmorgen bewesten Thorshavn lag. In het overige deel van het waarnemingsgebied houdt het mooie zomerweer aan. Ook voor onze omgeving wordt voorloopig nog aanhouding van dit weer verwacht, de kansen op onweer zijn nog vrij gering. De temperatuur is in vrij wel het geheele waarnemingsgebied aan zienlijk boven normaal alleen op het noor den en westen van de Britsche eilanden is de afwijking zeer gering. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen, motorrijtül- gen en andere voertuigen van 21.13 uur tot 4.58 uur licht op. HOOG- EN LAAG WATER TE BERGEN AAN ZEE. Augustus. (In zomertijd). Hoog water. Laag water. n.m. v.m. nJii. 5.40 1.47 2.06 6.18 2.28 2.46 6.58 3.07 3'.22 Dat. 8 9 10 v.m. 5.09 5.51 6.30 HOOG S. A. T.-CONGRES 1937 TE ROTTERDAM VAN 1—4 AUGUSTUS. Van 14 Augustus vond het jaarlijk- sche congres van S. A. T. (de wereldbond van arb. esperantisten) in Rotterdam plaats met 850 deelnemers uit 18 landen. De „werkzittingen" werden voorafge gaan door een uitstekend geslaagden feestavond in de Doelezaal, die door 1300 personen werd bezocht. Des Zondags werd het congres officieel geopend, met de gewoonlijke begroetings woorden van bevriende organisaties, e.d. Op 2 Augustus werden de cogressisten toegesproken door den burgemeester van Rotterdam, die zelfs eenige woorden in het Esperanto 'sprak. In den namiddag werd een gretig gebruik gemaakt van de, door het Roterdamsche gemeentebestuur aangeboden boottocht door de haven. De „zittingen" van het congres waren hoofdzakelijk belangrijk voor de leden alleen. Met een opmerkelijken feestavond werd het congres besloten. Hij vond plaats Woensdagavond j.L in „Lybelle". Er was geen enkel programma vooraf vastge steld; dat moest worden verzorgd door de „artisten" onder de aanwezigen zeik Het experiment slaagde uitstekend. Engelschen voerden volksdansen uit, een Franschman ontpopte zich als een prima clown, andere droegen liederen voor of gaven grappen ten beste, alles zonder gebruik te maken van de toestem ming om zoo noodig de landstaal te spre ken. Esperanto bleek hierdoor ook zeer bruikbaar voor dergelijke doeleinden. Het vele Esperanto-spreken inspireerde dien avond zelfs de kellners, die in de drukte geregeld riepen: „Atentu", Ongecorrigeerd) FELLE BRAND IN AANNEMERS WERKPLAATS TE ENSCHEDE. Hedenmorgen om 8 uur is brand uitgebro ken in een groote loods van de gebr. Bakker aan de Rietmolenstraat te Enschede. In deze werkplaats lag een groote hoeveel heid steigerhout en ander brandbaar mate riaal, o.a. teerproducten. Het vuur vond hier een gretig voedsel en in een oogwenk was de groote loods een vlammenzee. Een drietal belendende perceelen liep eenigen tijd groot gevaar, doch de brandweer wist door snel ingrijpen erger te voorkomen. De loods met inhoud werd geheel een prooi der vlammen. De oorzaak van den brand is onbekend. Dat. 8 9 10 EN LAAG WATER TE EGMOND AAN ZEE. Augustus. (In zomertijd). Hoog water. Laag water. v.m. 5.06 5.48 6.27 n.m. 5.37 6.15 6.55 v.m. 1.35 2.16 2.55 li n.m. L54 ZM 3,10 GESCHENK VOOR AMSTERDAM. Poolsche zeeverkenners bieden geschenk aan. Vanmorgen heeft generaal Zaruski, de zeven-en-zeventigjarige leider der Poolsche zeeverkenners, namens de stad Warschau aan het gemeentebestuur van Amsterdam een schilderij aangeboden, voorstellende een stadsgezicht van Warschau, vervaardigd door den Poolschen schilder Malicki. De zeeverkenners werden in de raadszaal ontvangen door wethouder E. Boekman, die namens den burgemeester de verkenners welkom heette. Nadat vervolgens generaal Zaruski het geschenk had overgedragen waarbij hij de hoop uitsprak, dat dit bezoek aan Neder land zal leiden tot versterking van de ban den tusschen Nederland en Polen, bedankte de heer Boekman met eenige woorden voor het geschenk en verzocht den generaal den dank van het gemeentebestuur van Amster dam aan den burgemeester van de stad Warschau over te brengen. Het Poolsche padvindersorkest bracht nog eenige Nederlandsche liederen ten gehoore. Herwonnen Levenskracht. Herwonnen Levenskracht, instelling tot bestrijding van tuberculose, zal Zondag a.s. haar jaarlijkschen speldjesdag in deze ge meente houden. Goed afgeloopen. Even voorbij de Drie Koningshoofden schoot hedenmorgen ongeveer 9 uur plotse ling het paard van den heer P. Kager uit de Schermer voor de Naco-bus. De chauf feur stuurde om een aanrijding te voorko men, de bus naar den wegberm. Daar zakte de bus scheef over het water, maar de pas sagiers slaagden er in ongedeerd het voer tuig te verlaten. Twee ongelukken. Gistermorgen fietste het dochtertje van den heer S. van de Burgemeester van Lith straat den Middelweg op. Hierbij kwam zij te vallen en zoo ongelukkig terecht, dat zij daarbij haar onderbeen brak. Geneeskun- aige hulp werd terstond ingeroepen, een voorloopig verband gelegd en een onmid dellijk transport naar het ziekenhuis te IJmuiden bleek noodzakelijk. Een nichtje van dit meisje, dat alhier bij de familie gelogeerd is, fietste des avonds op den Middelweg. Haar kwam de au.obus van Verduyn achterop, met een zeer kalmen, matigen gang. Het meisje, wellicht iets nerveus door het passeeren van de bus, begon te slingeren met het ge volg, dat zij tegen de bus opbotste en viel. Zij werd opgenomen, hevig bloedend uit een wonde aan hoofd en aan haar arm. Direct werd zij onder geneeskundige be handeling gesteld waar bleek dat haar arm gebroken was. Ook zij werd naar het ziekenhuis te IJmuiden vervoerd, waar zij thans haar nichtje gezelschap kan houden Het kroos in de slooten moet wor den opgeruimd. nnK0?=erkhet kroos' dat de slooten bijna stinken31- aa^ ,maakt en het water doet 1S al het een en ander te doen ge weest, de laatste tijd. reJ.utfbeSPrekingen 2^n 8ev°erd, doch tot resultaten mocht dit, tot Donderdag, niet °nderdagavond zijn te Oudkarspel w ls^1'kers met koppen geslagen. ®tuur van de tuinbouwvereeniging Eendracht" heeft gezamenlijk met het nnebestuur vergaderd over dit zoo be- 'rijke onderwerp. De toestand zooals deze thans is, werd

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 2