De films in de o.s. kermisweek. JUoimciaal Tlieums OUDE NIEDORP HEERHUGOWAARD 4000 meter gegeven, zoodat hij dan ook van verder loopen afzag. Het record van Petit was op 1 Augustus j.1. te Amsterdam geves tigd met 12 min. 17.2 sec., een prestatie, wel ke nog niet erkend is. Het hieraan vooraf gaande officieele record staat eveneens op naam van Petit en bedraagt 12 min. 25.2 sec., een tijd op 5 Juli 1936 te Hilversum geno teerd. De belangrijkste resultaten der overige wedstrijden luiden: 5000 meter hardloopen heeren klasse A: 1. Bakker (A.A.C.) 16 min. 2.4 sec.; 2. A. Paap (Haarlem) 16 min. 4.6 sec.; 3. M. de Groot (Lycurgus); klasse B: 1. Mulder 16 min. 53.4 sec.; klas se C: 1. De Zwikker; 100 meter dames klasse A: 1. Fanny Koen (Sagitta) 12.2 sec.; 2. L. Koning (Gita) 13 sec.; 3. A. Bolwit (idem); 100 meter dames klasse B: 1. N. Knuyt (A D A.) 13.4 sec.; 2. T. Berger (A.V.A.) 13.7 s. 100 meter dames klasse C: 1. N. van Balen Blanken 13.7 sec.; 100 meter dames klasse D: 1. M. Gorter (Edam) 14.2 sec.; 4 x 100 meter estafette dames: 1. A.D.A. 56.1 sec., 2. Gita 56.2 sec., 3. Zaanland 56.4 sec.; Relay 200, 100, 80, 60 meter dames: 1. Sa gitta 57.3 sec.; 2. A.D.A. 58 sec.; 3. A.V.A. 80 meter horden dames klasse C: 1. Nel Knuyt (A.D.A.) 14.8 sec.; Verspringen dames klasse A: 1. van Balen Blanken 5.09 m.; 2. G. de Koek (A.D.D.) 4.94 m.; 3. Burger (Sagitta) 4.78 m,; klasse B: 1. Klinge (Gita, Haarlem) 4.89 m.; 2. Borman (idem) 4.76 m.; klasse C: 1. Boorsman (Zaanland) 4.62 m.; Discuswerpen dames klasse A: Niesink (A. V.A.) 37.06 m.; 2. Blauw (Stompet.) 30.38 m.; 3. Voorsmit (A.V.A.) 29.70 m.; klasse B: 1. E. v. Eerde (Gita) 26.83 m., 2. Jansen (Sagitta) 23.59 m.; klasse C: 1. Wie- demeyer (Volew.) 23.52 meter. NIEUW EUROPEESCH RECORD 110 M. HORDEN. Sjoestedt brengt het op 14.3 sec. Jonsson blijft een seconde boven het wereldrecord 3000 meter. Ruim tienduizend toeschouwers waren bij de atletiekwedstrijden te Helsingfors aan wezig en dat was geen wonder. John Henry Jonsson, de Zweedsche wereldrecordhouder op de 2000 meter had immers aangekondigd, dat hij een poging wilde wagen den tijd op de 3000 M., welke de Fin Hoeckert op 16 September 1936 te Stockholm heeft gemaakt, doch welke nog niet als wereldrecord is er kend, n.1. 8 min. 14.8 sec. te verbeteren. Ook de bekende Finsche athleten Pekuri, '-ola, Maeki en Lehtinen wilden tegelijkertijd ean poging doen. Alleen Lehtinen verscheen niet aan den start. Na een schitterenden wed- s'-y'd kwam de Zweedsche athleet tenslotte als eerste over de eindstreep, maarhij was nog njet snel genoeg geweest om het nog niet erkende wereldrecord van Hoeckert te kunnen verbeteren. Zelfs indien hij den afstand in een seconde minder had afgelegd dan hij nu had gedaan, zou Jonsson den tijd van Hoeckert slechts hebben geëvenaard. Niettemin beteekende zijn tyd een nieuw Zweedsch record. Pekuri werd tweede in 8 min. 19 sec., Askola bezette de derde plaats in 8 min. 23.1 sec. Maeki kwam op de vier de plaats met 8 min. 25.5 sec., terwijl Kurki als laatste eindigde in 8 min. 26 sec. Kotkas, de veelzijdige, bracht het ditmaal tot een nieuw Finsch record bij het discus werpen met een afstand van 51.27 meter. Een schitterende prestatie verrichtte de Fin Sjoestedt. Hij wist de 110 meter hor- af te leggen in 14.3 sec., hetgeen een nieuw Europeesch record beteekent. Het oude re cord stond sedert 1929 op naam van den Zweedschen athleet Wenstrom met een tijd van 14.4 sec. In 1932 had Sjoestedt dezen tijd reeds geëvenaard, evenals de Engelschman Finlay dat het vorig jaar had gedaan. Tenslotte won Sarkamo de 1500 meter in 3 min. 56.6 sec. Voetbal. JAARVERGADERING „ALCMARIA VICTRIX". De voetbalvereeniging „Alcmaria Victrix" hield gisteravond in café-restaurant „Hout- lust" haar jaarlijksche algemeene vergade ring. Onder de aanwezigen telden wy een drietal-eerelen t.w. de heeren de Haas, Lutterot en Scalé. In zijn openingsrede, herdacht de voor zitter, de heer T. Bonsema, de beide zieke Alcmaria-vrienden dr. J. M. van Dam en B. van Doorn, waarbij hy de beste wen- schen voor hun volledig herstel uitsprak. Trainer Meinders, die eveneens in het ziekenhuis moest worden opgenomen, was wederom in zooverre hersteld, dat hij de vergadering kon bijwonen. Voorts memoreerde de voorzitter het ko mende 40-jarig jubileumsfeest der vereeni- ging en wekte de leden op hieryan hun onmisbaren financieelen steun niet te ont houden. De notulen van de voorjaarsvergadering werden onveranderd vastgesteld Evenals de jaarverslagen der diverse commissiën. Hierna gaf de penningmeester een over zicht van den financieelen toestand der vereeniging, die sterk voor verbetering vatbaar is. Het rapport der kascommissie, die de boeken en bescheiden in volmaakte orde had bevonden, werd eveneens zonder op merkingen aanvaard. De aftredende bestuursleden de Jong en Amoureus werden bij acclamatie herkozen evenals het nieuwe lid der kascommissie K. Bos. By de behandeling van de begrooting 1937-38 bleek, dat uiterste zuinigheid dient te worden betracht. Een voorstel om een enkele rang met 5 cent te verhoogen, werd niet ondersteund en derhalve ingetrokken. Bij de rondvraag, deelde de heer Lutte rot mede, dat de N. H. V. B. op 15 Sept. a.s. zijn 35-jarig bestaan herdenkt en ver zocht Alcmaria het initiatief te willen ne men, om den bond, die in Alkmaar werd opgericht en ook hier ter stede zijn bonds- bureau bezit in samenwerking met andere vereenigingen 'n stoffelijk bewijs van hulde aan te bieden. De voorzitter nam gaarne dit voorstel over. Nadat de voorzitter nog eenige kwesties van meer internen aard had beantwoord, was het woord aan den oud-voorzitter Scalé, die het een bijzonder genoegen noemde, deze vergadering te hebben kun nen bijwonen, waarin hij zoozeer de oude Alcmaria-sfeer had waargenomen en naast een goede toon ook waardeering voor el kanders meening had beluisterd. Hij wekte vooral de jongeren op, tot krachtig en eendrachtig aanpakken, opdat de vereeniging niet alleen haar oude luister en positie zou kunnen handhaven, maar zelfs zou kunnen uitbreiden. Met een woord van dank voor de op komst en de prettige toon der besprekingen sloot de voorzitter hierna de vergadering. MASSA-JUSTITIE IN „CITY-THEATER Een heel goede film. Men kan de waarde van een film vaak beoordeelen naar de persbeoordeelingen en zoo is het ook met de film „Massa-justitie die vanaf morgen in het City-theater zal draaien. Op onze filmpagina hebben we trouwens deze film (met den Amerikaanschen „Furie") uitvoerig besproken. titel Bridge. WEDSTRIJD ORANJE-HOTEL TE BERGEN. Gisteravond werden de Beker-ontmoe tingen in het Oranje-Hötel te Bergen onder leiding van den heer J. de Lange besloten met een wedstrijd, waarvoor weer veel belangstelling bestond. Er waren 56 deel nemers en er werd gespeeld in twee groe pen van 7 tafels. Na afloop werden niet alleen de prijzen, maar ook de vier bekers, door het Oranje-Hótel beschikbaar gesteld, uitgereikt. De uitslag van- den wedstrijd was als volgt: Groep A. Oneven lijn. 7 paren: 1. Mej. J. Tol en de heer H. Sljtboorn te Alk maar, 20 p.2. de heeren D. Leyen en F. Trybetz te Alkmaar, eveneens 20 p., doch iets minder scorepunten; 3. de heer en mevr. H. Jansen te Alkmaar, 24 p. Groep A. Even lijn. 7 paren: 1. De heer en me/-. J. Lind Azn. te Alkmaar, 21 p.; 2. de heeren Visser en N. Schermer- horn te Alkmaar, 22 p.; 3. mej. A. EUas en de heer B. Kuyper t: Alkmaar, 26 p. Groep B. Oneven lijn. 7 paren: 1. Mej. Sónsbroek en mevr. Nordemann, Bergen, 13 p.; 2. mevr. Knorre en de heer Kamstra te Bergen, 20% p.; 3. mevr. El te en de heer A. Englander, 28% p. Groep B. Even lijn. 7 paren: 1. De heer Appel en mej. Appel te Alkmaar, 17 p.; 2. mevr. Blom en de heer Blokker te Bergen, 19% p.; 3. de heer en mevr. v. d. Tooren te Alkmaar, 27 p. De vier bekers, beschikbaar voor de beste resultaten uit vier wedstrijden, wer den uitgereikt aan het echtpaar Cousel te Bergen, 7 p., het echtpaar v. d. Tooren, 8 p., den heer B. Kuyper te Alkmaar, 8 p. en de heer L. Trybetz te Alkmaar, 9 p. Ook aan den heer van Gulik werd nog namens het Oranje-Hótel een beker uitgereikt, terwijl de leider, de heer J. de Lange, eveneens hulde werd gebracht voor zijn leiding en organisatie. Zwemmen. D.A.W. VRIENDSCHAPPELIJK TEGEN G.Z.C. Een aardige ontmoeting met Gouda te wachten. Zaterdagavond om 6 uur zal de Goudsche zwemclub op doorreis naar Groningen een bezoek komen brengen aan haar Alkmaar sche collega's en omdat er hier ter stede overnacht zal worden, is het plan opgevat een friendly-game D.A.W.G.Z.C. te orga- niseeren. Er zullen een paar baannummers ver- zwommen worden en daarna zullen twee polo-teams elkaar ontmoeten. Dit geschiedt in Pesie's natuurbad. De eerste polowedstrijd zal zijn D.A.W. 1 G.Z.C. I en hiervoor zijn de volgende zeventallen samengesteld: G. Z. C. Doel: Meulman. Achter: Gravenstein I, Tybout I en Jan den Boer. Voor: Tybout II, W. den Boer en Gra venstein H. D. A. W.: Doel: van Straaten. Achter: Stammes, Ruiters en Ooijevaar. Voor: Rol, Caarls en v. Beek. De tweede polowedstrijd brengt de vol gende zeventallen in het veld: G. Z. C. II: Doel: Verkaaik. Achter: Meulman I, Bicknase en Meul man II. Voor: Tok, Cab ut en v. Weelde. D. A. W. II* Doel: Imhülsen Sr. Achter: Groothuizen, Hansen en Hoog land. Voor: Ten Herkei, Mays en Schilder. Op de hieraan vcoraf gaande baannum mers komen voor D.A.W. de volgende zwemmers uit: 50 M. vrije slag: Groothuizen, Rol, Mays, Caarls, Stammes en v. Beek. 50 M. rugslag: Rol, Groothuizen en Caarls. 50 M. schoei slag: Imhülsen Sr., Hoogland, v. Beek, Mays en Meiman. 3 x 50 M. wisselsla g: le ploeg: Rol, Mays en v. Beek. 2e ploeg: Groothuizen, Imhülsen en Stam mes. 3 x 50 M. estafette: Rol, Groot huizen, Mays, Stammes en v. Beek. 's Middags wedstrijden voor abonné's en badgasten uit Bergen. Om 2 uur Zaterdagmiddag zullen in Pe sie's bad wedstrijden voor abonné's en bad gasten uit Bergen worden gehouden. Hiervoor bestaat reeds een groote be langstelling. een kleine 200 zwemmers en zwemsters hebben z'ch hiervoor opgegeven. Er zijn aardige prijzen beschikbaar ge steld (o.a. door VV.V. Bergen); Prof. Ben Ali Ving zal probeeren het wereldrecord onder water blijven" te verbeteren. Mej. Botterman zal een paar sprongen demonstreeren, kortom het celooft een ge zellige middag te worden, waarop wy te zyner tijd zullen terugkomen. Spencer Tracy and Sylvia Sidney in „Massa-justitie". Rest ons thans nog een paar objectieve persstemmen te geven: Het Volk: Een van de sterkste en verheugendste films van den laatsten tijd. Een van de films die geschiedenis maken. De Tijd: „Furie" behoort tot de cine matografische meesterwerken, die men ge zien moet hebben, wil men een zuiver beeld krijgen van al wat de cinematografie aan groote dingen heeft gedaanBeklem mend en brandend betoog, tot een geheel gecomponeerdongemeen knap stuk werk. N. R o t t e r d. C.: Iets geweldigs Verwonderlijke staaltjes van massaregie! Haagsche Post: Sterk boeiend scenario met Spenger Tracy, die wij nimmer nog zoo aangrijpend zagenDoor heel dit werk waart de hartstochtelijke stuwing van een talent, dat als geen ander, spanning na spanning, climax na climax weet te scheppengrandioos. Handelsblad: Frits Lang's regie is er in geslaagd een boeiend verhaal te scheppen, dat men sterk in den ban daar van gehouden wordt. In psychologisch op zicht is geen foutje gemaakt, men wordt eigenlijk door geen oneffenheid gehinderd. M.a.w. „Massa-justitie" is een prachtige film door een waarachtig kunstenaar ver vaardigd en voortreffelijk door Sylvja Syd- ney en Spenger Tracy in de hoofdrollen gespeeld. Al g. Handelsblad: De Zweed sche actrice blinkt weer uit in deze rol, die wij, naast die welke zij speelde in „De Bonte Sluier" haar beste vinden combi natie Garbo-Taylor een vondst.... ieder tafereel is door hen een schilderij geworden. Volk: Garbo grooter dan ooit te voren. Nog nooit werd het verhaal van Dumas zoo prachtig beheerscht en harmonisch verteld als in deze filrneen der allergrootste gebeurtenissen van het filmdoek. De Tijd: Deze Marguerite Gautier overtreft makkelijk haar voorgangsters. Naast Greta Garbo valt Robert Taylor op, dien we reeds in vele Metro-films hebben gezien en die voor de rol van Armand Du- val het aangewezen type lijkt. N. R. C.: Toetssteen voor Garbo en voor de filmtechniek. Als technische prestatie ver dient deze rol alle bewondering, zij is tot in de fijnste nuances uitgespeeld Robert Tayloreen mooie rol. Rott. Nieuwsblad: Honderd acht minuten duurt de film en er is geen enkele minuut die niet boeit. Zonder reserve ver klaard, dat Camille Garbo's beste film is. Een meesterwerk. V aderland: Subliem spel van Greta Garbodeze film is een schitterende be vestiging van haar talent geworden meesterlijk van opzet als film. Robert Tay lor voldoet uitstekend als Marguerite's ro mantische minnaar Armand. Haagsche Courant: Het is thans Greta Garbo, die deze rol nog eenmaal in de volle glorie van Dumas' schepping speelt. Als partner stelde de Metro-Goldwyn-Mayer haar den jongsten ster terzijde: Robert Tay lor, die zich op meesterlijke wijze kweet van zijn moeilijke rol. trio Deanna Durbin, Barbara Read en Nan Gray niet uit Amsterdam mocht laten vertrekken, zonder zijn opwachting er bij te maken. En zoo zal het ook in Alkmaar zijn. Maar niet alleen dit drietal is 0p_ merkenswaard. Ook de andere medewer kenden zy'n krachten van groote beteeke. nis, zooals Brunie Barnes, Alice Brady( Mischa Auer en Charles Winninger. Deze laatste vervult de rol van een rijken Amerikaan, die zich van zijn vrouw heeft laten scheiden. De vrouw leeft met haar drie dochters in Zwitserland en hoopt altijd nog, dat haar man wel eens tot haar terug zal keeren. Maar dan ver meent men, dat een op rijkdom beluste schoonheid bezig is papa in te palmen. De drie meisjes vertrekken direct naar New- York om hun vader voor dit gevaar te be hoeden. En dan begint een reeks amusante avonturen in het society-leven te New- York, die ieder doen genieten. De jongste dochter vooral weert zich kranig en zjj mag dan ook aan 't slot de voldoening smaken, datMaar oei., dat moet gij- zelf gaan zien. Het spel en de zang van Deanne Durbin zullen de bezoekers in verrukking bren gen en een kermisavond doorgebracht in gezelschap van „Drie Schattige Meisjes" zal zeker lang in- de meest aangename her innering blijven. „DE BIG VAN HET REGIMENT". In het Roxy-theater. In de kermisweek zal in het Roxy- theater een vroolijke, hollandsche film diaaien, n.1. „De Big van het regiment De hoofdrollen hierin worden vertolkt door vele bekenden, te weten Johan Kaart, Sylvain Poons,; Fientje de la Mar en Jopie Koopmans. De keuze van deze film is alleszins ge lukkig te noemen, men moet zich in deze specifiek Alkmaarsche week toch kunnen amuseeren en daarvoor staat deze film borg. Greta Garbo in „Marguerite Gautier". Avondpost: Natuurlijk was het te verwachten, dat de prachtige film Margue rite Gautier, waarin de eminente Greta Garbo de hoofdrol vervult, zou worden ge prolongeerd. Het weergaloos knappe spel van Greta Garbo is van dergelijk gehalte, dat iedere beschrijving mank gaat. Robert Taylor en Lionel Barrymore geven prachtig spel te zien. DRIE SCHATTIGE MEISJES. Bioscoop Theater Harmonie. De directie van de Harmonie heeft voor de eerste kermisfilm beslag weten te leg gen op één der grootste successen der Amerikaansche productie, n.1. het film werk „Drie Schattige Meisjes", een werk, dat al bijzonder geschikt is den bezoekers een buitengewonen avond te bezorgen. In Amerika is men er steeds op uit bij zondere attracties voor de film te vinden. En het behoeft dan ook niet te verwon deren, dat de ontdekking van Eddie Can tor dadelijk in het middelpunt der belang stelling stond. In het door hem verzorgde radio-uurtje trad n.1. een veertienjarige sopraanzangeres op, die ieder door haar fraai geluid imponeerde. Universal enga geerde dit wondermeisje, Deanna Durbin geheeten, voor de film en toen konden de Amerikaansche enthousiasten haar niet alleen hooren, maar ook zien. Men was verrukt. Zij vervulde dt hoofdrol in de allergeestigste film: „Drie Schattige Meis jes" en het succes was enorm. Nu zal men deze film ook hier kunnen hooren en zien. In Amsterdam moest zij in het Theater Tuschinsky geprolongeerd worden en de pers schreef, dat men het STANIOL (zilverpapier) bedrukken wy óók ALKMAARSCHE COURANT, TEL. 3320 Fientje de la Mar in de film „De Big van het Regiment". „MARGUERITE GAUTIER" IN VICTORIA-THEATER. Prachtige persbeoordeelingen. Het Victoria-theater komt deze week met een bijzondere film, een film, waarvoor wy op onze Zaterdagsche filmpagina eenige we- ken geleden reeds de volle aandacht vroe gen. Het is de fjlm „Marguerite Gautier" van Greta Garbo, die in de a.s. kermisweek ongetwijfeld groote belangstelling zal heb ben. De pers was zonder uitzondering vol lof over deze rolprent. Men oordeele zelf: e e 6 r a a f. Evenement van het film- seizoen! De filmliefhebber heeft er op gewacht. Want zoo hij zich voor het seizoen in alle genres door het kwantum laat be- vr ïgen, op Garbo wacht hij persoonlyk. Zyi is na Nielsen de grootste vrouw, die ooit gefilmd werd, dat beteekent meer dan alle andere dingen samen. Drie hoofdfiguren uit de Drie Schattige Meisjes. Kermis, De kermis behoort thans weer tot het verleden. Geconstateerd kan worden dat zjj goed geslaagd is. Jammer was het dat het Zondagmiddag, toen de zwemwedstrijden werden gehouden, zoo slecht weer was. Dit feest is terdege „in het water gevallen".- Maandagavond had in café Feijs de op voering plaats van „Gebroeders Kalkoen" door de tooneelvereeniging „Jong Leven" van Oudkarspel. De opkomst van het pu bliek was matig, hetgeen zeer is te betreu ren, daar er op dezen avond werkelijk zeer goed spel werd geleverd. Dinsdagmiddag vonden op het terrein achter de openbare lagere school kinder wedstrijden plaats. Het weer was mooi en de toeschouwers hebben ongetwijfeld een aardigen middag gehad. Eerst vond een autopedrace plaats voor de leerlingen van de eerste en tweede klasse. De eerste prijs werd behaald door Gré Biersteker, de tweede door Anje Wolthuis en de derde door Rennie Meereboer. Hierna volgde een autopedrace met hindernissen voor de leer lingen van het 3e en 4e lerjaar. le prijs Piet Persijn, 2e Jacomijntje van Rijn en derde Cor Doorn. Ook het ringrijden op de fiets was aardig om te zien en er is ge ducht strijd geleverd. De favorieten had den er goed slag van en het heeft dan ook een langen tijd geduurd eer de pryzen konden worden toegekend. Van de meisjes behaalde Annie van der Oord een eersten prijs en Gerie Fijma den tweeden. Van de jongens kreeg Maarten Dekker den eersten prijs en Louis de Wit den tweeden. De prijsuitreiking vond plaats in de "school,' terwijl- allen nog op een reep werden ge- tracteerd. Om 7 uur 's avonds werd de met span ning verwachte voetbalwedstrijd gehouden tusschen het Provinciaal Waterleiding Be drijf te Schagen en de veteranen van Oude. Niedorp. Oude Niedorp heeft na een fairen stryd gewonnen met 42. Jammer was het echter dat Schagen met slechts 10 man aanwezig was. Voor Oude Niedorp maakten de heeren C. van Zoonen, Jb. Kuiper en Aalbregtse de goals, terwijl de heer P. de Vries de beide doelpunten voor Schagen maakte. Uit 'n oogpunt van sportiviteit werd de me daille door Oude Niedorp aan de vereeni ging voor plaatselijk belang teruggeven. Deze medaille zal worden bewaard totdat Schagen met een volledig team in het veld zal kunnen treden. De wedstrijd zal dan worden overgespeeld. Het bal dat 's avonds bij Feijs werd ge houden, kenmerkte zich door groote gezel ligheid. Er was een buitengewoon goede band, n.1. Jan v. d. Brink, and his Ram- bling Serenaders. Tocht ouden van dagen. Woensdag maakten de ouden van da gen dezer gemeente hun zoo langzamer hand traditioneel geworden autotocht. Om ongeveer half negen werd met 10 luxe auto's en drie bussen vertrokken. De tocht ging eerst naar „De tuinbouw" te Beemster. Na daar eenigen tijd gepleisterd te hebben, werd om half een afgereden naar Schiphol. Hier werd ongeveer anderhalf uur vertoefd en werden onder begeleiding de verschil lende bezienswaardigheden bekeken. Voor al het voortdurend „komen en gaan" wekte de belangstelling. i Om ruim drie uur werd over Aalsmeer en Hoofddorp naar het natuurbad gereden. De verdere tocht naar huis volgde over Aerdenhout, Bloemendaal en Alkmaar, waar nog het gewone bezoek aan de her tenkamp werd gebracht. Oni ongeveer half negen arriveerde men in Hugowaard, waar in lokaal Rus werd af gestapt. H.U.G.O. en haar directeur hadden zie op het podium opgesteld en onder het innenkomen der feestelijk gestemde gas- n schalde de eene marsch na den anderen op. Door tallooze bloemen had de zaal een feestelijk aanzien. Toen allen gezeten waren, werd door den neer Kooij namens het comité aan allen, die naad en meegewerkt om dezen dag te doen stagen, een woord van dank gebracht, dat een warm applaus ontlokte. a!Tens de u'tgenoodigden sprak de heer Kampen, trots zyn 71 jaar, een vlot en burgerij dankW°°rd t0t het comité en dC En we herhalen hier de gedachte, die we eenamer, ia..r huis: Een schit erend ge- slaagde dag".

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 7