AMSTERDAMSCHE BEURS De uittredingen uitde N.S.B. Jhr. Mr. v. d. Goes v. Naters per brief geroyeerd. Amsterdamsche koopman verdronken. De begrafenis van Masaryk. Ruim 1 millioen bezoekers aan Praag. Pluimveeieeft. Het onderzoek van deze stukken heeft tot geen opmerkingen aanleiding gegeven. Wij stellen U mitsdien voor de bijgaande begrootingen goed te keuren. B. en W. stellen voor goed te keuren de begrooting voor 1938 van: 1. de Alkmaarsche Vereeniging tot be strijding der tuberculose, in ontvang en uit gaaf op 13.600; 2. het Comité Alkmaar der R.K. Ver eeniging „Herwonnen Levenskracht" in ont vang en uitgaaf op 1368; 3. de Vereeniging voor zuigelingenbe scherming, in ontvang en uitgaaf op 4.161.92)4; 4. de afdeeling Alkmaar van „Het Wit- Gele Kruis", in ontvang en uitgaaf op 4950; 5. de afdeeling Alkmaar van het Cen traal Genootschap voor kinderherstellings- en vacantiekolonies, in ontvang en uitgaaf op 1390; 6. de Vereeniging voor kindervoeding, in ontvang en uitgaaf op 3900; 7. de Vereeniging „Kinderkleeding", in ontvang en uitgaaf op f 1616.02; 8. de Vereeniging „Zorg voor de leerlin gen en oud-leerlingen der school voor bui tengewoon lager onderwijs te Alkmaar, in ontvang en uitgaaf op f 5850; 9. de Vereeniging voor gezinsverpleging, in ontvang en uitgaaf op 10.300; 10. de Commissie tot huisverzorging, ontvang en uitgaaf op 3.540; aan genoemde vereenigingen voor het jaar 1938 een subsid'e uit de gemeenteka: toe te staan van respectievelijk ten hoogste 1; 6400 voor uitzending van patiënten en 800 voor algemeene doeleinden, 2: f 320. 3: 1500, 4; 2400, 5: f 450, 6: 3400, 1125, 8; 1000, 9: 4500 en 10: 1600. INGEKOMEN PERSONEN. Echtg. F. de Hoogh, G.K., van Hoorn naar Overdiepad 28. A. de Vries, landarbeider G.K., en echtg., van Noordscharwoude naar Overdiepad 2. M. Zomer, dienstbode, N.H.. v. Oterleek naar Kennemerstraatweg 142. A. H. Idema, schoenmaker, R.K.. en gezin van Heiloo H 134 naar Heilooërdijk 9. S, Prins, werktuigkundige, geen, van Onstwed- de naar C. W. Bruinvisstraat 19. D. Boe kei, loodgieter, N.H., van Bergen (N.H.) naar Leeghwaterstraat 33a. K. Bakker, dienst bode, G.K., van Zaltbommel naar Prins Bernhardlaan 11. P. Admiraal, R.K., van Oudenbosch naar Lindenlaan 115. C. Tol slagersknecht, R.K., van Harenkarspel naar Ritsevoort 26. J. Kuiers, kappersbedien de, N.H., van den Ham naar Boterstraat 11. J. Grandiek, melkslijter, R.K., van Assen' delft naar Lyceumstraat 39. J. Mol, dienst bode, N.H., van Bergen (N.H.) naar Hout weg 21. T. B. van Wijk, dienstbode, N.H., van Zeist naar Kennemerstraatweg 97. van Dinsdag 21 September 1937. OPGAVE VAN NOORUHOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET N.V. laatste k. STAATSLEEN1NGEN. 4 Nederl. 1934 4 Ned.-lodiê 1934 Vorige koers lOl'/s 100% 5H Duitscbl '30 m. verkl. 28'S/16 BANK-INSTELL1NGEN. Amsterd. Bank Handel Mii Cert. 250 Koloniale Bank Ned. Ind. Handelsbank INDUSTR. OND. B1NNENL. Alg Kunstzijde Unie Calvé Delft Cert. Nederl. Ford238 Philips Gloeil. Gem Bezit 311 Unilever 147 INDUSTR. OND. BUITENL. Am. Smelting 51 Anaconda Bethleh Steel Cities Service Kennecott Copper Republic Steel Standard Brands Steel comm U. S. Leatber CULTUUR MAATSCH. H. V. A. Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg Explor. Mij. Redjang Lebong s PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon Petr. Perlak Phillips Oil 146 165 135 148 54% 87 IV'/s 52 l'J/i« 34'/. 18% 7% 5'/. 456 185 115 45 20.00 118 172 349 367% 03% 35% Shell Union14%, Tide Water 11% RUBBERS. Amsterd. Rubber 239'/. Deli Bat. Rubber 175 Hessa Rubber 176'/2 Oostkust 101'/. Serbadjadi 127'/] Interc. Rubber33/.. SCHEEPVAARTEN. Kon. Ned Stoomboot123% Scheepvaart Unie .123 TABAKKEN. Deli Batavia 220% Oude Deli279% Senembah273% AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka 42% Southern Pacific 21% Southern Railw. Cert 13% Union Pacific 75% Canadian Pac 7 §Noteering per 50. x) ex-coupon fExclaim. *Ev dividend. Prolongatie vorige koers y, heden <4 pCt. WISSELKOERSEN AMSTERDAM. OFFICIEEL. Vorige koers: Heden: 22.30-45. 101% 10U%, 29'% 168 142 144 60j-1 83% 2<7 339-41 155»-6i 52 31%-% 55%-% !%-'%« 35%-% 20-%« 7% 66. -7i« 5%« 483-5 180 130 47% 20 118% 171 369 382%. f 90% 35% 151%6-f 12»/»-! 256-7% 185-6 190 91% 135-7 3%-4 137-8% 137-8% 224-6 288-90 281%-6 45% 243% !516/i6 78 7%-Wis New-York 1.81% 1.81'%. Londen 8.99i/i« 8.98'/. Berlijn 72.77V2 72.70 Parijs 6.137/. 6.16 Brussel (Belga) 30.52% 30.50 Zürich 41.64 41.62% Kopenhagen 40.15 40.12y2 Stockholm 46.37 K 46.32 K Oslo 45.187» 45.15 Echtg. B. Alons, geen, van Hengelo naar Nic. Beetskade 75. J. Porck, schilder, geen, van Velsen naar Sint Jacobstraat 14. J. G. Kuijs, kruidenier, R.K., van Heemskerk naar Hoogstraat 6. M. F. A. van Engelen, kantoorbediende, R.K., van Heiloo naar Houttil 62. M. Velthuijs, h.i.d.h., D.G., van Hilversum naar Brouwerstraat 9. G. de Rooij, kaaskoopersknecht, geen, en gezin, van Hoorn naar Waterschapstraat 20. A. Groen, groentenhandelaar, O.B.C1., van Eg- mand aan Zee naar Eikelenbergstraat 29. Echtg. J. H. Ooyevaar, N.H., v. Franeker n. Baansloot 3. N. Bak, dienstbode, N.H., van Broek op Langendijk naar Juliana van Stol berglaan 18. A. E. Lindeboom, dienstbode, R.K., van Egmondbinnen naar Nieuwlander- singel 17. M. H. Smit, verpleegster, N.H., van Utrecht naar Langestraat 48. H. Groentjes, bankwerker, R.K., van Amster dam naar 2e Kanaalstraat 12. H. van Wel, huishoudster, N.H., van Amsterdam naar C. W. Bruinvisstraat 5. W. V. van Burken, z.b., N.H., van Gorinchem naar Kennemer straatweg 37. N. Blaauboer, leerl.-ver- pleegster, D.G., van Amsterdam naar Sta tionsweg 120. £aatste êetichteu (Ongecorrigeerd.) Hoe Ds. v. Duyl tot zjjn brief kwam. Het hoofdkwartier van de Nationaal Socialistische Beweging deelt nog het volgende mede: „De leiding der N.S.B. wenscht geen nadere mededeeling te doen over de redenen van terugtrekking van ds. van Duyl uit de beweging. Zij wijst er nog maals nadrukkelijk op, dat deze rede nen zuiver van persoonlijken aard wa ren. Mocht echter van andere zijde daartoe wèl worden overgegaan, dan daar van N.S.B.-zij de geen enkel be zwaar tegen, omdat de N.S.B. niets, maar dan ook totaal niets te verbergen, noch te verbloemen heeft". Naters Het was een Amsterdamsch koopman, de ongeveer 50-jarige heer M. A. Sajet, wonende in de Frans van Mierisstraat. Het stoffelijk overschot is door den geneeskun digen dienst naar het Nederlandsch Israë- lietisch ziekenhuis overgebracht. De auto is later door de brandweer op het droge gebracht en voor nader onder zoek door de politie in beslag genomen. AANRIJDING NABIJ NAARDEN. De 23-jarige motorrijder van Veenhuysen uit Maartensdijk is vannacht, terwijl hij op den rijksweg tusschen Muiden en Naarden bezig was zijn motorfiets te repareeren, door een auto, komende uit Amsterdam, aangereden. Het slachtoffer werd twintig meter meegesleurd. Met gebroken beenen en een zware hersenschudding werd hij be wusteloos naar de Majellastichting te Bus- sum vervoerd. Vanochtend was zijn toestand bedenkelijk. VERZUIMD BOOMEN NEER TE LATEN. Overwegwachter tot boete veroordeeld. Het Amsterdamsche gerechtshof veroor deelde vandaag den 47-jarigen rangeerder bij de Nederlandsche Spoorwegen A. P. D. te Haarlem, die op 27 Juli van het vorige jaar verzuimd had de boomen te sluiten van den overweg over den Bloemendaal- schen weg te Overveen, waardoor een vrachtauto bijna door een trein was aange reden, tot 30 boete, subs. 20 dagen hech tenis. De rechtbank te Haarlem had den man tot een voorwaardelijke gevangenisstraf van een maand veroordeeld en tot 30 boete. In hooger beroep had de procureur-generaal 50 boete gerequireerd. Jhr. van der Goes van geroyeerd. Jhr. Mr. W. van der Goes van Naters, organisator van de Nat. Soc. vorming, en tot voor kort hoofd van den afweerdienst en den persdienst van de N.S.B., deelt mede, dat hij zoo juist per expressebrief zijn royement als lid van de N.S.B. had ontvangen. Het merkwaardige is, ze- zeide de heer van der Goes aan „Het Utrechtsch Dagblad", dat ik juist een week ge leden eervol ontslag kreeg als hoofd van den afweerdienst met dankbetui ging voor de bewezen diensten Mussert adviseerde ds. v. Duyl tot zijn ontslag. Naar aanleiding van den brief van ds. van Duyl hebben wij ons, zoo vervolgt het „U. D.", om nadere inlichtingen gewend tot ds. van Duyl, die toevallig te Utrecht vertoefde, en die ons vertelde, dat hij Zondagmid dag, na afloop van de door hem geleide godsdienstoefening te Hilversum werd op gewacht door den heer van Geelkerken, die hem verzocht, mee te gaan naar het huis van den heer Farwerck, waar men ir. Mussert aantrof. Nadat de heer van Geelkerken zich in een achtervertrek had teruggetrokken, hebben de heeren Mussert en Farwerck mij aldus ds. van Duyl na een gesprek van twee uur kunnen bewegen tot onderteekening van den pepubliceerden brief, waarvan de teks+ van te voren was gereed gemaakt en getikt. Ik betreur het, zoo zeide ons ds. van Duyl, door hetgeen mij achteraf geble ken is, den brief in dezen vorm te hebben onderteekend. Gevraagd naar de motieven voor zijn handeling deelde ds. van Duyl ons mede, het onjuist te achten, daar thans op in te gaan. ZIJN ZUSJE TE VONDELING GELEGD Twee en een half jarige tegen gezinsvermeerdering. De familie van H. in de Eikenstraat te den Bosch werd ongeveer twee weken gele den tot aller vreugde verblijd met de ge boorte van een dochter. Tot aller vreugde is echter te veel gezegd! Eén was er n.L, die niet blij bleek te zijn met de komst van de nieuwe wereldburge res. Dat was Pietje, oud twee en een half jaar en tot en met de geboorte van zijn zus ter de Benjamin der familie van H. Dit heerschap schijnt zich wel degelijk be wust te zijn van het gevaar, dat hij door de nieuwe gezinsvermeerdering (vooral nu dit het eerste meisje is!) voortaan verstoken zal blijven van de voordeelen, die zoo'n Benja minschap toch ongetwijfeld bieden. Gister middag omstreeks vier uur lag Pietje in zijn bed voor het gebruikelijke middagslaapje. Ook kleine zus knapte haar uiltje op de divan. De moeder moest voor een boodschap in de buurt even weg en met de gedachte, dat alles in diepe rust was, ging zij dan ook. Echter Pietje werd wakker, klauterde uit zijn le- dikantje en ging op zoek naar zijn moeder. Maar die vond hij niet, kwam ook niemand anders tegen, maar hij ontdekte wel de sla pende jongste spruit op de divan. En Pietje besefte plotseling de kans, die deze situatie hem bood. Zijn besluit was gauw genomen. Resoluut begon hij de jong ste zus te ontkleeden. Het hemdje mocht zij echter aanhouden. En toen sleepte Pietje, met alle kracht, die in zijn kleine body zat, het wicht de kamer uit, de gang door enlegde zijn gevrees de concurrente midden op het trottoir te vondeling. Een juist passeerende groenteman zag tot zijn groote verbazing wat er aan de hand was. Hij durfde echter niet zoo maar het huis binnen stappen en belde dus eerst aan. Zon der zich te bedenken smeet kleine Piet de deur voor de neus van den man dicht. Deze waarschuwde een buurvrouw, die zich over de baby ontfermde en haar naar binnen bracht. Men kan zich de ontsteltenis van de inmiddels gewaarschuwde moeder voorstellen. De kleine zus heeft van haar eerste avon tuur gelukkig geen nadeelige gevolgen on dervonden. („Het Volk") Auto nabij Diemerbrug te water gereden. Hedenmorgen is aan de grens van Amsterdam nabij Diemerbrug een ernstig ongeluk geschied, waarbij een Amsterdamsch koopman, die met zijn auto te water geraakte, is verdronken. Het slachtoffer naderde te ongeveer tien uur met zijn auto, een vierdeurs Ford- Sedan, de Hartveldsche brug, komende van de Weesperzijde en rijdende in de richting van Diemen. Even voor de Hartveldsche brug is de auto op onverklaarbare wijze, vermoedelijk door een defect van de stuurinrichting, naar rechts uitgeweken en terecht gekomen in het water van de langs den weg loopende Keulsche vaart. De auto schoof ongeveer vier meter van den kant het water in, dat op dezen af stand van de wal reeds zoo diep is, dat de wagen geheel onder water verdween. Het publiek schoot onmiddellijk toe en tegelijkertijd werd de Amsterdamsche brandweer gewaarschuwd, die spoedig met een kraanwagen ter plaatse was. Inmid dels had zich een bewoner van Diemen te water begeven om te trachten de inritten- de te bevrijden. Hij slaagde daarin echter niet eerder dan nadat de brandweer was gearriveerd en zich ook eenige brand weerlieden te water hadden begeven. Toen kon men een der deuren openen en den bestuurder van achter het stuur weghalen. Hij bleek bij nader orderze-'- -*•» eenige inzittende te zijn. Thomas Masaryk, de president-bevrijder der republiek Tsjecho-Slowakije, is heden te Praag ter aarde besteld. In den ochtend is het stoffelijk overschot vervoerd van het oude slot der Boheemsche Koningen naar het Wilson-Station, vanwaar het in een extra-trein werd overgebracht naaar Lany, om aldaar een voorloopige rustplaats te vinden aan de zijde van mevr. M asary kGarrigue. Ruim een millioen menschen zijn naar de hoofdstad gestroomd om de grootsche plech tigheid bij te wonen en velen hebben den nacht doorgebracht op de voetpaden. Uit alle deelen van het land zijn zij gekomen en tusschen de duizenden ziet men de bergbewoners uit de Karpathen en de boe ren uit alle provincies in hun eigen kleeder drachten. De weg van het Slot naar het Station is zeven K.M. lang en tien rijen dicht bezet met sokols, schoolkinderen, studenten, leden van sportclubs e.a. Het is zeer mooi weer. Van alle ramen hangen omfloerste vlaggen, de straatlantaarns zijn ontstoken. Het Slot van Praag, waar het stoffelijk overschot sinds Vrijdagavond was opge baard, was het middelpunt der belangstel ling van de hoofdstad en van het geheele land. Gedurende drie dagen en nachten zijn honderdduizenden uit alle rangen en stan den langs den lijkbaar getrokken. Men raamt hun aantal op 500.000, waarvan velen gemiddeld zeven uren moesten wachten. Vanuit de Zuilenzaal, genaamd de zaal Plecnik, is het stoffelijk overschot vanmor gen geplaatst op een verhooging voor het waar tribunes zyn opgesteld voor de officieele gasten, de leden der regeering en van het parlement en de oude medewerkers v an den president-bevrijder. Hier spreekt di Benesj. de president der republiek, de lykrede uit over zyn illusteren voorganger. Dr. Benesj houdt lijkrede Het is tien uur als de lijkkist, bedekt met den nationalen driekleur, en gedragen door zes generaals, uit de Zuilenzaal van het Slot naar buiten wordt gedragen en op een catafalk geplaatst. Op dat oogenblik verschijnen 160 vliegtuigen aan den helde ren hemel. Een dof gebeier van alle kerk klokken der stad weerklinkt. Dan neemt Benesj het woord en zyn rede, door luidsprekers verspreid, wordt in aandachtige stilte door de menigte aange hoord. De president der republiek houdt een langdurige lofspraak op zijn voorganger en geeft een uiteenzetting van zijn werk en denkbeelden. Masaryk, aldus Benesj, is heengegaan met dc zekerheid, dat zijn werk hecht gegrond is en dat zijn nalatenschap in goede han den is. Ik noodig U allen zonder uitzondering uit, mannen van rechts en mannen van links, uit alle deelen des lands, zijn testament uit te voeren, zijn werk te voltooien, onze rechtvaardige, hechte, onoverwinlijke, evolutionaire en men- schelijke democratie te voltooien. Laat ons in harmonie onder elkander leven, alsook met onze naburen en met alle andere landen in Europa en de wereld. President-bevrijder, wij zullen getrouw blijven aan het erfstuk, dat gij in onze handen hebt gelegd. De generaals plaatsen vervolgens de baar op een affuit. De kanonnen bulderen en de klokken beieren. Ter weerszijden van de baar stellen zich drie soldaten op, vertegenwoordigers der zes binnen Tsjecho-Slowakije wonende nationalitei ten: Tsjechen, Slowaken, Polen, Hongaren, Duitschers en Roethenen. De affuit wordt door zes zwarte paarden getrokken. Ach ter de baar loopen de familieleden van den overledene, gevolgd door president Benesj en den chef van het protocol en de leden van zijn militaire huis, de vreemde dele gaties in de alphabetische volgorde van de namen der landen, o. m. van Neder land, de leden der regeering, de gene raals en de militaire attaché's der vreemde mogendheden.. Het regiment infanterie, dat naar president Benesj is genoemd, sloot den stoet. BELGIE CANDIDAAT VOOR EEN RAADSZETEL. De Belgische minister van Buitenland- sche Zaken, Spaak, heeft vanochtend van zijn regeering machtiging gekregen België candidaat te laten stellen voor den door de niet-verkiesbaarverklaring van Spanje opengekomen raadszetel. De candidatuur van België zal worden voorgesteld door een zeker aantal staten niet-leden van den Raad. met name de Noorsche- en Oost-zee staten, de landen der kleine entente, de dominions en de Zuid-Amerikaansche staten. Onder deze omstandigheden laat een verkiezing van België geen twijfel. in de 900.— AFLOOP VAN VERKOPINGEN. Uitslag veiling gehouden bij opbod op Maandag 20 September 1937, t. o. v. nota ris mr. C. J. de Lange, van de volgende perceelen te Alkmaar: 1. Bouwterrein a. d. Westdijk, Schermeer, groot 0.31.90 H.A. 2. Huis, erf en steeg, a. d. Oudegracht No. 166, groot 88 c.A2650.— 3. Winkel- en woonhuis m. erf, a. d. Hoogstraat No. 10, groot 62 c.A. 3600.— 4 Huis en erf, h. Overdie pad No. 28 groot 84 c.A. 980. 5. Huis, erf en tuin. a. d. Oudesracht No. 185, groot 3 A. 23 c.A., niet in veiling gebracht, uit d° bard verkcht. De afslag en eindtoewijzing blijven be- paa'd op Maandag 27 Sen^ember a.s. des avonds 6 uur, in hof ''"ff:<5huis De Toelast aan de Koorstraat, te Alkmaar. Vragen, deze rubriek betreffende, kun nen door onze abonné's worden gezonden aan Dr te Hennepe. Heemraadsingel 34 te Rotterdam. Postzegel voor antwoord in sluiten en blad vermelden. Jaarverslag van het Rijkslandbouw proefstation voor veevoederonderzoek te Wageningen. Zooals uit het jaarverslag der Rijksserum- inrichting bleek, zouden de oluimveehouders zich voor veel schade kunnen behoeden door bijtijds haar hulp in te roepen bij sterfte, een hulp die het rijk gratis aan biedt. Ook een andere rijksdienst werkt ge heel ten bate van pluimveehouders en vee houders, n.L het Rijkslandbouwproefstation voor Veevoederonderzoek te Wageningen. Het verband tusschen ziekte en voeder is veel nauwer dan velen denken, omdat on doelmatig voer vaak tot ondervoeding en verzwakking leidt, nog afgezien van direct schadelijk voer of voer dat vergif bevat. Zoo bevatte een monster meelvoer waaraan kippen gestorven waren, maar- eventjes 42.5 zout en proefkippen, die wij er mee voerden, stierven dan ook spoedig. Bij goed voer komt het voor een groot deel op de samenstellende grondstoffen aan en dat deze dus van goede samenstelling moeten zijn, ligt voor de hand. Neem byv. eens levertraan. Dit wordt in het voer ge mengd om zijn hooge gehalte aan vitamine A en L, maar als de traan, wat vaak ge beurt geen echte levertraan is of ver- valscht wordt met minerale olie, dan loopt et slecht af met de daarmede gevoerde kippen en kuikens. «stitinn6! jaarversla« va" genoemde proef- ste™ V WC nU dat 5 van de 39 mon" wat by goede levertraan niet voor mag komen. Een mij bekend voerh delaar kwam onlangs bij mij „,et ar aantal zieke kuikens. Op myn oordeel 7 de kuikens aan ernstige Engelsche 21e, leden deelde hij mij mede dat zulks n; kon, aangezien hy genoeg levertraan in z-, voer mengde. Hij liet de kuikens ter beha deling achter en stond verbaasd ze na e, week kerngezond en vlug ter been terug zien. Tevens stond hij verbaasd te vernr men dat zijn levertraanleverancier he leelijk bedrogen had, omdat de door he> gekochte levertraan duchtig vervalscht w en geen vitaminen bevatte. Met andere dure grondstoffen als visch meel en diermeel worden de menschen oc nog al eens bedrogen, zooals we in he jaarverslag van het instituut te Wageninge- kunnen lezen. Van de 124 monsters dier meel die op zuiverheid onderzocht werdèr voldeden er 27 of 12 niet aan de gesteld» eischen. Een monster bevatte bijv. veel tarwe bloem, sojameel, lijnmeel, erwtenmeel er zand en had een eiwitgehalte van slechts 2? pCt. Een ander monster bevatte 10 pCi grondnotendoppen. In een monster werd zelfs lood gevonden. Niet frisch en gezond waren 3 monsters. En voor zoo'n rommel betaalt men dan met zijn zuur verdiende centen den vollen dier- rneelprijs, nog niet gerekend de schade op de kippen, die op dat ondeugdelijke goedje natuurlijk niet behoorlijk leggen kunnen. Bij eenige monsters diermeel werd van 5.9 tot 12.2 pCt. zout gevonden. Dat zout bracht dus zijn geld wel op tegen diermeelprijs! De kippen zullen het grootste deel van den dag wel bij den drinkbak gestaan hebben en zich niet druk gemaakt hebben met eieren- leggen. Onder den verkoopnaam van vischmeel zien we in het verslag een heele waschlijs van allerlei rommel schuilgaan, alles waar- delooze bijmengsels. Uit deze korte schets zal het iederen pluimveehouders thans hoop ik wel duide lijk zijn, dat zoowel het Rijkslandbouw proefstation te Wageningen als de Rijks- seruminrichting te Rotterdam uiterst nut tige instellingen voor hen zijn. Dr. B. J. C. TE HENNEPE. Nadruk verboden. StaalsloUtU (Niet officieel) Trekking van Dinsdag 21 September 1937 5e klasse, 2e lijst Hooge prijzen 5000.— 17914 ƒ1000.— 6046 7342 13388 400.— 5444 20165 200.— 16006 18140 21622 100.— 1468 10565 16297 20592 22492 Prijzen van ƒ70.— 17 43 73 124 132 493 508 558 574 582 701 862 1151 1379 1388 1503 1510 1664 1857 1875 2020 2057 2315 2332 2688 3124 3605 3967 3980 4008 4149 4313 4731 4785 4803 4988 5256 5266 5300 5394 5427 5486 5877 5929 6122 6616 6834 6906 7007 7073 7138 7273 7297 7354 7511 7515 7590 7703 7826 8073 8159 8203 8245 8311 8452 8514 8627 8702 8821 8884 8942 9205 9485 9488 9874 9932 10377 10405 10594 10645 11024 11421 11609 11620 11656 11690 11879 11922 12363 12413 12626 12648 12762 12813 12839 12841 12944 12945 13401 1S449 13471 13561 13581 13753 13888 14049 14129 14197 14283 14311 14549 14582 14718 15061 15171 15237 lo360 15429 15433 15469 15607 15631 15646 15941 16013 16039 16243 16470 16513 16524 16740 16770 16938 17105 17432 17530 17575 17600 18083 18125 18370 18473 18544 18644 18666 18913 18967 19125 19143 19275 19621 19650 19856 19859 20175 20178 20277 20352 30512 20700 20870 20873 21388 21411 21494 21725 21792 21849 21858 21909 22080 23085 22132 22303 22380 22515 22591 22736 22879 22973 23015 23135 23291 23759 25782 23913 Nieten 111 148 394 397 3 292 569 1019 1462 1798 2090 2327 2653 3055 3614 4169 4735 5211 5476 5480 5653 6040 6385 6957 7491 7778 8264 8953 9317 9526 9928 86 299 611 1034 1551 1801 2250 2373 2690 5068 3659 4252 4834 5225 5496 5692 6043 6967 7547 7860 8308 9011 9362 9588 9953 93 386 630 1137 1631 1815 2274 2512 2718 3090 3735 4284 4857 5249 5503 5758 6109 6549 7021 7587 7941 8548 9125 9399 9603 638 1303 1675 1883 2303 2516 2814 3158 3854 4332 4908 5271 5561 5760 6134 6609 7163 7683 8117 8595 9132 9406 9672 650 1368 1714 1903 2308 2519 2834 3333 3930 4341 4957 5292 5568 5809 6145 6734 7286 7692 8173 8710 167 433 731 1373 1737 1954 2318 2555 2937 3365 3988 4532 5018 5345 5571 5913 6211 6848 7381 7711 8196 8728 246 457 783 1374 1748 1997 2324 2556 2949 3482 4069 4621 5114 5412 5603 5926 6240 7387 7726 8206 8853 9176 9138 9147 9412 9465 9678 9699 9719 271 481 813 1410 1765 2003 2326 2592 3029 3537 4140 4718 5147 5430 5638 5941 6385 6922 7405 7738 8250 8873 9234 9505 9878 1 AAtfn 9988 10006 10019 10030 10037 10043 10067 10166 102G0 10353 10361 10383 10421 10520 10544 10598 10608 10654 10672 10704 10744 10741 10758 10832 10861 10883 10950 10982 11199 11233 11239 11242 11589 11603 11613 11631 11675 118f 11709 11713 11829 11926 11943 11959 11960 ltÊ 12031 12036 12135 12185 12196 12211 12224 122*1 12278 12311 12322 12350 12361 12430 12456 1242" 12535 12540 12600 12618 12630 12694 12704 12712 12743 12882 12914 12964 12967 13045 13138 131W 13189 13190 13193 13330 13536 13552 13738 14001 14006 14025 14026 14048 14057 14114 14204 14217 14239 14347 14333 14470 14487 14566 14567 145*4 14721 14722 14776 14781 14837 14871 14878 14S3» 15006 15106 15190 15228 15251 15436 15615 15621 15622 15667 15777 15782 15804 15827 15848 IS879 15954 15960 16026 16028 16087 16210 16434 16441 16574 16581 16633 16660 16780 16782 16788 l®880 16910 16933 16960 17008 17136 17143 17161 17183 17248 17267 17294 17328 17347 17371 17391 17401 li!?2 17467 17475 17483 17559 17576 17588 176" 17697 17743 17748 17759 17774 17781 17828 17930 17951 17952 18018 18118 18181 18258 18281 l8356 18369 18424 18437 18445 18470 18555 18566 185" 18619 18711 18733 18826 18904 18911 18924 189» 18984 19003 19010 19076 19114 19137 19225 l94®7 J9*76 19483 19564 19775 19836 19886 19899 19919 20002 20039 20063 20089 30094 20134 20326 20333 20340 20470 20525 20566 20582 20612 20702 20719 20831 20878 20959 21089 21096 21099 21136 2113® 21199 21205 21256 21378 21396 21427 21468 2lM* 21519 21655 21810 21886 21941 22020 22030 22099 22091 22118 22171 22302 22351 22358 22392 223tW 22473 22541 22561 22642 22646 22648 22669 226" 22714 22792 22826 22891 22898 22912 22916 22"* 23022 23067 23077 23101 23138 23153 23165 231™ 23177 23178 23227 23262 23369 23438 23521 235» 23545 23573 23662 Verbeteringen: 5e klasse le l«st: 16" m- l' 1W0 met 70.—,

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 8