BETOVERDE BOS ALKMAARSCHE COURANT DINSDAG 26 OCTOBER 1937 OTERLEEK EGMOND AAN ZEE HEERHUGOWAARD AKERSLOOT ZUIDSCHARWOUDE UITGEEST BURGERBRUG ZIJPE ZIJDEWIND KOEDIJK SCHERMERHORN MEILOO thana 83 bSgtmet 6 teruggeloopen en DERDE BLAD Qetnemtecadm De raad dezer gemeente kwam Vrijdag morgen te 9.30 in vergadering bijeen onder leiding van den voorzitter, den heer D, Huijser van Reenen. De heer de Boer vroeg hoe lang het nog zou kunnen duren, voordat de brug over de ringvaart grondig wordt hersteld. De voorzitter zeide, dat enkele voorzie ningen door den polder Heerhugowaard reeds zijn gedaan, maar dat deze herstel lingen zich hebben beperkt tot het strikt noodzakelijke. Meerdere leden zagen gaarne een af doende verbetering, want in dezen toestand kan ze niet blijven. De afwachtende hou ding van genoemd polderbestuur in verband met de kanalisatieplannen werd afgekeurd, omdat het nog wel enkele jaren zal duren vóór deze plannen ten uitvoer worden gebracht. De voorzitter deelde vervolgens mede het bedanken van den heer Dekker als loco burgemeester. Hij bracht hem dank voor de werkzaamheden in deze kwaliteit verricht en hoopte, dat de gezondheidstoestand het hem zal toelaten dat hij als wethouder- raadslid de gemeente kan blijven dienen. De heer Spaan was thans als loco-burge meester aangewezen. Ingekomen stukken. Ingekomen was van de gymnastiekver- eeniging Turnlust te Oterleek een schrijven, waarbij zij dank bracht voor de beschik baarstelling van de openbare school op den gehouden athletiekdag. De voorzitter merkte ten deze op, dat bij het gebruik van de school de ordelijkheid veel te wenschen overliet en hij hoopte, dat wanneer de school weer voor dergelijke gelegenheden beschikbaar gesteld wordt, voldoende controle aanwezig zal zijn, opdat deze onaangenaamheden niet meer kunnen plaats vinden. Van de gymnastiekvereeniging Voor waarts te Stompetoren was er een verzoek om op 31 October a.s. het gymnastieklokaal in de openbare school te mogen gebruiken voor het houden van onderlinge wed strijden. De raad ging daarmede accoord. De afdeeling Oterleek van den Bond van Arb. in het L. T. en Zuivelbedrijf had een verzoek ingediend om evenals vorig jaar in de trekkingsperiode de kolenbon van 1 en een toeslag voor kascontributie van 0,50 te mogen ontvangen. Conform het voorstel van B. en W. werd besloten deze toeslagen wederom te verstrekken. Van de diaconie der Ned. herv. gemeente te Oterleek was het bericht ingekomen, dat voor de verpleging van 2 patiënten f 50 zal worden bijgedragen. Dit werd in dank aan vaard. Het burgerlijk armbestuur verzocht om een extra-subsidie over 1937 van 560. Aan gezien genoemd armbestuur uitgaven tot dit bedrag had moeten doen in verband met de stopzetting der werkverschaffing, stelden B. en W. voor deze extra-subsidie te ver- leenen. Algemeen werd daartoe besloten. Van de K. N. A. C. was een verzoek in gekomen om de personeele belasting voor motorrijtuigen te verlagen. Hierop werd afwijzend beschikt. De heeren Dekker en Baltus wenschten den grondslag voor paarden verlaagd te zien. Dit punt zal voor het volgende be lastingjaar onder de oogen worden gezien. De aan de gemeentebesturen toegezonden regeling betreffende de steunverleening aan kleine boeren werd door den voorzitter uiteen gezet. Op een vraag van den heer Baltus, hoe groot de bedrijven mogen zijn, werd hem medegedeeld, dat het vermoedelijk zal gelden voor bedrijven tot een oppervlakte van 5 H.A. De raad wenschte deze regeling in te voeren. Gezien de wenschelijkheid om tot een spoedige uitvoering te komen, hebben B. en W. reeds een gemeentelijke commissie benoemd. Als leden zijn aangewezen de heeren P. Spaan, Jb. Posch Fz. en J. Brou wer, verder hebben ambtshalve zitting een vertegenwoordiger van den rijkscontrole- dienst voor de steunverleening en een ver tegenwoordiger van den landbouwvoorlich- tingsdienst. De commissie zal met haar werk zaamheden spoedig aanvangen, zoodat zij, die voor deze steunverleening in aanmer king komen, binnen korten tijd hieromtrent bezicht zullen ontvangen. Ingekomen was een schrijven van den minister van Sociale Zaken, inzake de spaar regeling voor werkloozen gezinnen met minstens 2 kinderen. Gezinnen tot en met 4 kinderen krijgen voor elk kwartje dat wekelijks gespaard wordt een toeslag van 0,25, de groote gezinnen ontvangen een suppletie van f 0,40 per week. De heer Heringa vond deze regeling een benadeeling voor degenen, die niet in staat zijn 0,25 per week van hun sobere loon af te staan. Deze toch kunnen van de regeling geen gebruik maken, terwijl zij die wel in staat zijn 0,25 per week te sparen daar enboven den overheidstoeslag verkrijgen. De heer Zwaan vond deze regeling een af schuiving op de particulieren van hetgeen de overheid zelf moet doen. De heer Baltus was voor invoering van dit spaarsysteem, de wekelijksche afzonde ring van 25 cent achtte hij voor de werk loozen geen overwegend bezwaar. Ook de heer Spaan was voor invoering. Hij vond den overheidstoeslag van 100 en meer zeer wel te aanvaarden. Bovendien heeft de minister het toelaatbaar geacht, dat voor gezinnen waar onmogelijk de 25 cent ge spaard kan worden, de liefdadige instellin gen de behulpzame hand bieden. De voorzitter deelde mede, dat slechts persoon zich had opgegeven. Bij stemming bleken 4 stemmen tegen te zijn, zoodat de regeling alhier niet wordt ingevoerd. De heeren Spaan en Baltus stemden voor. Cursus vervolgonderwijs. Van het hoofd der school te Stompetoren was bericht ingekomen, dat zich 10 leer lingen hadden opgegeven voor den cursus vervolgonderwijs. Overeenkomstig het voorstel van B. en W. werd besloten dezen cursus wederom te doen plaats vinden. Toekennirg vervoerkosten ingevolge art. 13 der L. O. wet. In verband met het ingestelde beroep tegen het afgewezen verzoek van den heer A. Barneveld, alhier, om vervoerkosten te mogen ontvangen voor zijn dochter, die de bijzondere school te Schermerhorn bezoekt, stelden B. en W. thans voor deze vergoe ding te bepalen op 1,25 per maand. Op de vraag van den heer Zwaan, hoe het komt, dat de houding van B. en W. is veranderd, gaf wethouder Dekker de noo- dige toelichting. De heer Heringa zag meer het streven van het schoolbestuur om kinderen naar die school te trekken, dan de vrije wil van de ouders om de kinderen bijzonder onderwijs te laten volgen. Met het bedrag van 1,25 per maand kon hij zich nu echter wel ver eenigen. Tegen stemden de heeren Zwaan en de Boer. Aanbieding begrooting Burgerlijk Armbestuur. B. en W. boden den raad de begrooting van het B. A. aan, waaruit blijkt, dat deze sluitend kan worden gemaakt met een ge meentelijke subsidie van 3000. De begroo ting sluit met een bedrag van 4001,31. Hierbij bracht de heer Baltus, als lid van het B. A., het voorstel naar voren om de vaste bedeelden in de ziekenhuisverpleging te nemen. De raad kon dit voornemen van het B. A. niet anders dan toejuichen. De begrooting der gemeente was in ont werp gereed, maar moet eerst naar Ged. Staten worden opgezonden, zoodat deze nog niet in behandeling kon worden genomen. De op verzoek van Ged. Staten gewijzigde schoolgeldverordening werd goedgekeurd. Bij de rondvraag vroeg de heer Heringa hoe het gaat met de aflossing van de rente- looze voorschotten voor den groven tuin bouw. Gaarne zag hij, bij verbetering van de uitkomsten van deze bedrijven, hieraan door B. en W. eenige aandacht besteed. Hierna sluiting. Brandstoffentoeslag. Met ingang van 1 November a.s. zal aan de steuntrekkende werkloozen in deze gemeente weder een brandstoffentoeslag verleend worden van 1 per week, boven den normalen steun. Ook degenen, die in de j werkverschaffing geplaatst zijn, ontvangen dezen toeslag, boven hun loon. Vervoer van werkloozen. Op 15 November a.s. treedt voor de werkloozen in werkverschaffing buiten de gemeente, voor vervoer weder de winter- regeling in werking. Zij, die meer dan 2 x 15 K.M. per dag moeten afleggen, krijgen vergoeding van alle reiskosten, is de afstand 2 x 10 a 15 K.M., dan wordt Een non-stop-revue. Zondagavond werd in de zaal van den heer Rus door verschillende vereen igingen een uitvoering gegeven, aangekondigd als „Eerste non-stop-revue" te Heerhugowaard. Aan dezen avond werd medegewerkt door de tooneelvereeniging „Harmonie", regis seur de heer P. J. Mienis; en balletclub uit Alkmaar onder leiding van den heer Corn. Jonker; de solo-danseres mevr. Jonker Jonker uit Alkmaar; het Muziekensemble „Onder Ons", dirigent de heer P. de Geus; de fluitsoliste mej. T. Kistemaker uit Kol- horn en door de „O. O. Singers". Er werd een zeer gevarieerd programma gegeven en het had, zooals de voorzitter van .Harmonie", de heer J. de Groot, in zijn 0.50 per week vergoed. Voor afstanden openingswoord mededeelde, heel wat hoofd- van minder dan 2 x 10 K.M. per dag wordt geen vergoeding gegeven. Deze regeling geldt tot 26 Maart 1938. Wat de werkverschaffing kostte. Reeds kort na het uitbreken van de crisis is de gemeente Egmond aan Zee be gonnen met werkverschaffing voor haar vele werkloozen. In de jaren 1930 t./m. 1936 kostte deze werkverschaffing de gemeente: 3.177, 16.750, 43.705, 3.825, 17.817, 12.542 en 22.889. Dit jaar werd tot 1 October j.1. uitgegeven 29.250. In totaal heeft de werkverschaffing de gemeente thans dus reeds 150.225 gekost waarvan echter een aanzienlijk deel als subsidie terug werd ontvangen. Voor de werkloozen beteekent deze werkverschaffing op groote schaal een be langrijk voordeel, daar vrijwel allen meer kunnen verdienen, dan zij aan steun zouden ontvangen. Voor de gemeente heeft de werkverschaffing ook haar goede zijde. Er is in den loop der jaren in werkverschaffing namelijk reeds heel wat tot stand gebracht ter verfraaiing van het uiterlijk aanzien der gemeente, waarvan anders geen sprake zou zijn geweest. brekens gekost om dit programma voor elkaar te krijgen en om er werkelijk een non-stop-revue van te maken, vooral omdat het de eerste keer was, dat iets dergelijks in onze gemeente werd geprobeerd. Door den heer J. de Groot werd verslag uitgebracht van de door hem als afgevaar digde bijgewoonde algem. verg. te Rotter dam. De rekening over 1936 was groot bi ontvangsten 115.30 in uitgaven 83.26 met een batig saldo van 32.03. De aftredende bestuursleden, de heeren T. Boonacker en S. Plevier werden herbe noemd evenals het aftredend lid van de propaganda-commissie, de heer T. Boon- scksr. Een voorstel van het bestuur om aan de leden een ontwikkelingsavond te verschaf fen met het Nut vond geen bijval. Wel wa« men voor een aangenamen, prettigen avond, doch alleen voor Volksonderwijs. De voor bereiding hiervoor werd opgedragen aan g£n commissie bestaande uit mejuffr. Boe rendans en de heeren A. Kluft en S. Ple vier. Besloten werd zich op de te Utrecht ié houden algemeene vergadering op 6 en 7 November a.s. niet te doen vertegenwoor digen. Aan de schoolkinderen zal evenals De organisatie van dezen avond was zeer vorige een gt. Nicolaasfeest worden 1 aangeboden. Nadat nog enkele vragen van ondergeschikt belang door het bestuur wer den beantwoord, werd de verg. gesloten. Jkouiitciaal 1lieuws Opbrengst collecte. De collecte voor het kleeding- en dek kingsfonds ingevolge aanschrijving van den minister van sociale zaken heeft in deze gemeente ruim 86 opgebracht. Zuivelfabriek verkocht. De coöperatieve zuivelfabriek De Hoop, het vorig jaar stil gezet en verkocht aan de N.V. Hollandia te Vlaardingen, is nu onder- handsch verkocht aan de heeren J. Verduin Jnzn. en A. Soekerbroek. Het woonhuis is verkocht aan den bewoner Mienis te Aker sloot. Minder boomen aangetast. Bij de controle door het Staatsboschbe- heer in verband met de iepenziekte, was het wel opvallend, dat er veel minder boomen waren aangetast dan het vorige jaar. Paard weggezakt. Een paard van den veehouder D. te Akersloot aan de Westdijk geraakte in den slappen walkant langs de dijksloot en zakte daar in weg. Met vereende krachten is het beest op het land geholpen, maar toen bleek, dat het niet staan kon en vermoede lijk de spieren verrekt waren. De veearts is er nog bij geweest, maar toen geen beterschap in trad, heeft de eige naar hem voor den dood verkocht. Feestavond Ouden van Dagen. Daartoe uitgenoodigd hebben wij gaarne van de gelegenheid gebruik gemaakt om Maandagavond een feestavond bij te wonen van het comtié tot het houden van autotoch ten voor Ouden van Dagen, welke gehouden werd in het lokaal van den heer P. Kramer. Deze avond was in de eerste plaats be legd om de film te laten zien van den dezen zomer gehouden autotocht, waarvan door dr. Wilmink eenige aardige momenten wa ren vastgelegd op de gevoelige plaat. Toen de voorzitter van het comité, de heer J. Kramer, allen een hartelijk welkom toeriep, was de geheele zaal bezet en moes ten velen zich zelfs met een staanplaats be helpen. Door het optreden van een „band", be staande uit een vijftal bekende musici, kwam de stemming er al direct in. De film was een verrassing en de vertoo ning hiervan werd bijzonder gewaardeerd. Wat een aardige tafreeltjes, zooals het ver trek, de file te Heiloo, de aankomst te Vel- serbeek, de aankomst op Schiphol enz. en vooral niet te vergeten de dag van te voren als de oudjes zich voor den dag van „mor gen" klaar maken en „de bienen gaan was- schen in het waschteilje", enz. Ook de op namen aan 't vertrek vooraf gaande, als de oudjes hun woning verlaten, zijn wel bij zonder goed geslaagd. De bij de film ge maakte teekeningen van de heeren Dirk- maat en Deutekom maakten haar tot een mooi geheel. Langendijk heeft dus nu ook zijn cineasten. Het programma bestond verder uit zang van mej. M. Kliffen. Zij zong een drietal nummers, w.o. het Ave Maria, op schitte rende wijze. Mej. N. Kramer, die de piano begeleiding verzorgde, deed dit op waar dige wijze. Vervolgens werd deze avond gevuld met voordrachten van mevr. HopLangedijk en de heeren P. Kist, A. Schene en P. Sijm, die allen op hun wijze meegewerkt hebben om een en ander goed te doen slagen. Toen de voorzitter tot sluiting overging, sprak hij zeker namens alle aanwezigen door allen die aan het welslagen van dezen avond hadden meegewerkt, hartelijk dank te zeggen namens de Ouden van Dagen en het comité tot het houden van autotochten en met een „Tot weerziens het volgende jaar". goed in orde. De décors en de costumes waren schitte rend verzorgd, wat al heel veel hielp tot het doen slagen van den avond. Het programma, dat uit den aard der zaak aan den vroolyken kant was, gaf verscheidene mooie momenten te zien. Wy kunnen deze niet allemaal be spreken, doch om maar iets te noemen: Het door „Onder Ons" uitgevoerde Choeur des Derviches van Sébek, waarin de trompet solo door den heer de Geus heel mooi werd gespeeld; het praatje op de bank, gespeeld door eenige leden van „Harmonie", waarbij de vroede vaderen van onze gemeente er bekaaid afkwamen, oogstte veel succes; de declamatie van mej. G. Schenk, „de pas van drie" was wel zeer mooi; de fluitsolo van mej. Kistemaker en de accordeonsoli van mej. Kostelijk, de humoristische stukjes van „Harmonie", het is te veel om alles te vermelden. Bij het publiek zal deze avond dan ook zeer in den smaak gevallen zijn en wy twijfelen er niet aan, dat deze eerste non stop-revue in Heerhugowaard niet de laatste is geweest. Afscheid hoofd o. 1. school. Donderdag zal, op initiatief van de plaatselijke oudercommissie, in zaal Langen dijk te Burgerbrug afscheid worden geno men van den heer L. A. I. Smelik, hoofd der o. 1. school aldaar. Nanda. Zaterdag gaf de tooneelvereeniging „Heijermans" alhier in het hotel de Ooievaar haar eerste uitvoering van dit seizoen. Op gevoerd werd het tooneelspel in vier be drijver» van Otto Zeegers „Nanda". Regis seur was de heer H. van Dokkum. Deze eerste uitvoering van „Heyermans' die voor een totaal bezette zaal gegeven werd, mag in alle deelen als geslaagd worden genoemd en was voor de aanwezigen een genotvolle avond en voor de vereeniging een avond van groot succes, Na afloop der opvoering sprak wethouder Krom eenige woorden ter inleiding van een in de zaal te houden collecte ten bate van het kleeding-, schoeisel- en dekkingfonds. Vervolgens werd door middel van busjes een collecte gehouden. De avond werd besloten door een gezellig bal, waarbij de muziek werd verzorgd door „Red Rhythm Boys". Commissie steunverleening kleine boeren. Bovengenoemde commissie is voor de ze gemeente samengesteld als volgt: Mr. D. Breebaart, burgemeester, voorzitter; leden P. Brouwer, Oudesluis (vertegen woordiger landarbeidersorganisaties) en H, Dignum, Stolpen (vertegenwoordiger land bouworganisaties Mond- en klauwzeer. In totaa» zijn in Zype meer dan 150 veestapels door mond- en klauwzeer aan getast. In de afgeloopen week alleen zijn meer dan 75 gevallen aangegeven. W. O. L. Polder. Door de provinciale Waterstaat van Noordholland is een verzoek ingediend bij het bestuur van den W. O. L.-polder om de polderdijk bij de Leyerbrug tydelyk te mogen verleggen en een nieuwe vaargeul te mogen maken in meer Noordelijke rich ting, ter bevordering van den bouw van 'n nieuwe brug ter plaatse. 263. Even keek ze nog om, voordat ze de deur uitstapte en kreeg nog een goede inval. Vlug liep ze de keuken weer in, pakte de toverstaf van de heks, die zij op de aanrecht gelegd had en wierp die op het haardvuur dat nog brandde. Medewerking verleend. Door B. en W. werd besloten medewer king te verleenen tot het houden van een inzameling voor de verstrekking van kleeding, schoeisel en dekking aan werk loozen, die aan de nieuwe spaarregeling voor extra B-steun deelnemen. Tot heden hebben zich 6 spaarders op gegeven. Opbrengst collecte. De collecte alhier gehouden, ten bate van het Crisisfonds B. heeft opgebracht de som van 82.66. Volksonderwijs. De afdeeling Schermerhorn van Volks onderwijs hield Vrijdagavond een vergade- Het Witte Kruis. De afd. Heiloo van het Witte Kruis hield Vrijdagavond een ongewoon drukbezochte vergadering in de Onderneming. De voorzitter, de heer A. N. K. Hopman, opende op de gebruikelijke wijze en zeide, dat de agenda niet alleen lang, doch ook be langrijk was. De niet afgedragen contributie 1936. De voorzitter zeide, dat alles wat spr. zou zeggen niet namens hem zelf was, doch van het geheele bestuur. De ex-secretaris v. D. had onder zyn berusting ongeveer f 1200, welke hij heeft verduisterd. Wij hebben ge meend u thans alles te moeten mededeelen. Spr. weidde uit over dit beheer van een houder van een Incasso-bureau Volgens ons gaat ook de oud-penningmeester niet vrij uit. v. D. had het kasboek dat bij den pen ningmeester moet zijn onder zijn berus ting en het kaartsysteem was hopeloos in de war. Na breedvoerig een en ander te heb ben medegedeeld, zeide spr., dat de penning meester juridisch vry uit ging, doch moreel niet. De oud-penningmeester verschilde van meening met het bestuur. Onverplicht en onder voorbehoud had spr. f 100 aangeboden, omdat het werk van het Witte Kruis hem sympathiek is, doch het bestuur had de „fooi" geweigerd en een ander voorstel ge daan, dat spr. niet wilde accepteeren. Dat hij van D. niet eerder had geprest om te be talen, had zijn reden. Spr. beschouwde v. D. als medebestuurslid en niet als onderge schikte. Bovendien was er reden voor om niet al te spoedig op te treden. De contribu tie van 1935 was ook eerst in 1936 afgedra gen, v. D. had een druk kantoor, maar en daar gaat het om de inning door v. D. is in 1932 goedgekeurd door het bestuur en de goedkeuring is in de notulen opgenomen. Spr. ging dus vrij uit. De kaartenbak had spr. van zijn voorganger overgenomen en spr. die toen niemand in Heiloo kende, had daar op vertrouwd. Later was een en ander gewij zigd en voor zoover mogelijk verbeterd en aangevuld. De voorzitter zeide, dat de oud-penning meester te gemoedelijk was en te veel ver trouwen had. De penningmeesteresse van Huis- en Kraam verzorging had nog 2/3 van het geld gered. Volgens spr. bleef de moreele plicht. De heer van Stijgeren meende, dat én het bestuur én de leden de moreele plicht Leb ben om het tekort aan te zuiveren, volgens spr. ging de oud-penningmeester vry uit. Dat hij nog 100 had aangeboden respecteerde spreker. (Instemming). Ds. Bloemhoff (bestuur) erkende, dat er fouten zy'n gemaakt. Wij kunnen niet en mogen niet beoordeelen of hij zijn medische plicht niet hooger heeft gesteld. Spr. meen de, dat de zaak in het bestuur op kiesche wijze was afgedaan. De heer van Stijgeren stelde voor om van D. in gebreke te stellen en van hem te vor deren wat er is te krijgen, minstens de ren te. In Tilburg heeft hij een goede betrekking. Daarna werd voorgesteld om gedurende 10 jaar de contributie met 10 pCt. te verhoogen. Dit voorstel werd aanvaard. De heer Holtes stelde de vraag of de oud penningmeester alsnog bereid was om de 100 bij te dragen. Toen deze vraag bevestigend werd beant woord, was de vergadering gul met een spontaan applaus. Aan de beurt van aftreding was ds. H. W. Bloemhoff. Naast hem werd candidaat ge steld de heer D. de Jager. Na een tweetal stemmingen werd ds. Bloemhoff herkozen. Daarna kwam aan de orde een voorstel om de subsidie badhuis te verhoogen f 300 op 400. De voorzitter zeide, dat tóf hoopte dat de C. v. B. zich het volgend i»** zou redden, men kon niet altijd doorgaan. De voorzitter van de C. v. B. zeide, dat men f 400 moest aflossen. Uit de vergader®! gingen stemmen op om Zaterdags gelege»" heid te geven voor gemengde baden. Wen betwijfelde of de exploitatie wel rendabel is, meer gelegenheid voor baden is 8®" wenscht. De C. v, B. weerlegde de bezwaren, waarna de verhooging werd toegekend. pe verhooging subsidip voor Gezinsverpleging van 50 op 100 werd grif toegekend. Hierna kwam aan de orde de beschrijving9* brief voor de a.s. algemeene vergadering» Voor de vacature in het hoofdbestuur stelde heef' T^Boonacker.kldlng Stond van den I het bestuur voor Baron van" Fridagh, burge- Op een verzoek' van het fonds Tot van Schoorl. Aangenomen. I De afgevaardigde kreeg vrij mandaat om trent het voorstel fusie tusschen Witte Kruis Steun" om 264. Hoog laaide het vuur op. Allerlei gekleurde dam pen stegen er uit op en een benauwd 11 vulde de keuken. Petertje moest er /wavelluc\ht de deur uit van hoesten en rende f 3 te verleen ef; OpteTdito^n de^aaT I 'n'W?rfUSie tUSSChen krans alhier werd 5 beschikbaar gesteld «v Als afgevaardigde werd De afdeeling Zwijndrecht, die in moeilijk- Besloten W6rd in sTanrriToUetbhTdaffkho°m ï'2 L ^am'aaf de orde de voorberei- moetkoming vpt-™„v,+ I voor de stichting van een wijkgebouw, waar men alles onder kan Hron«pn. Het moetkoming verzocht, waarop afwijzend werd beschikt. Uit het door den secretaris jaarverslag stippen wij aan, brengen. voorstel werd goedgekeurd en de voorloopige voorbereiding aan het bestuur overgelaten. By de rondvraag kwamen alleen interne za ken ter tafeL Hierna sluiting.

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 10