Rie Mastenbroek Alkmaar. in GEESTMERAMBACHT. BERGEN NOORDSCHARWOUDE DERDE BLAD Het bovenstaande schynt nogal indruk op den bondsvoorzitter gemaakt te hebben. Althans de heer Herlory vertrok in de over tuiging dat Bakhuys de gewenschte vergun ning zou krijgen, naar Metz. Men tracht te sussen. De Fransche voetbalbond echter, de men taliteit van de Lotharingers blijkbaar ken nende, voelde er niets voor zijn sympathie in Metz en omgeving te verliezen. Gaston Barreau, de leider van het Fran sche elftal, zou de rol van bemiddelaar ver vullen. En zoo gebeurde het, dat op een ©ogenblik, dat niemand dit verwachtte, Charles Fosset, de spil van de F.C. Metz, in het Fransche nationale elftal gekozen werd, dat Zondag a.s. tegen Nederland speelt. Temeer wekte dit verwondering, daar Fosset den laatst en tijd in zeer slech ten vorm was en in Lotharinger kringen zag men dan ook in deze verkiezing een verzoenend gebaar van den bond. Vast stond echter, dat men in Metz liever afzag van de verkiezing van Fosset, dan van de werkvergunning van Bakhuys. Ook Fosset zelf dacht er zoo over en ging zelfs zoo ver te beweren, dat hij Zondag a.s. niet zou spelen als de vergunning niet afkwam Enfin, Fosset kan nu Zondag rustig spe len, zonder verdriet te hebben over zijn Hollandschen clubgenoot! Intusschen maakt Bep goals. Intusschen laat Bakhuys geen moment ongebruikt om zijn normalen vorm weer te vinden. Zoo speelde hij Donderdag met het eerste elftal van de F.C. Metz tegen de zeer sterke amateurclub U.L. Moyeurre en hij wist zijn ploeg met 51 ter overwinning te voeren, waarbij hij zelf drie doelpunten voor zijn rekening nam. Ook de Fransche doelverdedigers on dervinden dek racht van zijn schoten en zoo lazen wij in het verslag over dezen wedstrijd, dat de vijandelijke keeper, toen hij een schot van den oud-inter nationaal ving, door den schok achter over vieL Zondag speelde hij met het reserveteam tegen de S.R. Colmar, een ploeg, die zeven buitenlanders in de gelederen had. Ook deze wedstrijd wist Bakhuys door z'n schit terend spel in een overwinning (64) te doen eindigen en aan het slot van den strijd werd hij stormachtig'toegejuicht. Dienzelf den dag speelde het eerste elftal van de F.C. Metz in Cannes, waar met 40 ver loren werd, hoewel de Mefzers geregeld sterker waren. „Bakhuys is de man, dien we noodig hebben", schreven den volgenden dag de Metzer couranten. Welnu, ze hebben hem, al mag hij ook niet eerder dan 31 Decem ber spelen. Paarden. NEDERLANDSCHE EQUIPE TE NEW-YORK AANGEKOMEN. Met het s.s. „Edam" van de Holland- Amerikalijn is vandaag het Nederlandsche militaire ruiter-equipe, bestaande uit lui tenant-kolonel J. M. de Kruyff, ritmeester C. F. Pahud de Mortanges en ritmeester I. L. D. baron Sirtema van Grovestins met hun zeven paarden te New York aangeko men. Men heeft een schitterende reis achter den rug en paarden zoowel als ruiters bevinden zich in beste conditie. Onze ruiters zullen deelnemen aan het groote internationale concours hippique te New York, dat in de eerste helft van No vember wordt gehouden en waarvoor be halve door de beste Amerikaansche ruiters, ook is ingeschreven door Iersche, Belgische, Canadeesche en Duitsche ruiters van de party zullen zijn. Verder zal de Nederlandsche ploeg uit komen op het internationale concours-hip- pique te Toronto. Zwemmen. 's Werelds snelste zwemster in de „Overdekte." Naar wij vernemen, is de wereldkara- pioene-snelzwemmen Mej. Rie Masten broek, die naar men zich zal herinne ren eenigen tyd geleden van het amateurisme tot het professionalisme is overgegaan, voor korten tyd in dienst ge treden van de directie der Alkmaarsche „Overdekte". Het betreft hier een overgangsperiode van Velsen naar Leiden. Want sinds ge- ruimen tijd was Rie Mastenbroek in be trekking als instructrice en trainster in het „Overdekte bad" in Velsen, doch hier aan is bereids een eind gekomen, doordat zy inmiddels een benoeming heeft aan vaard in een soortgelijke functie te Leiden, waar oorspronkelijk heden een nieuw Overdekt bad tot stand zou zijn gekomen. Nu is het met laatstgenoemd bad niet zoo vlot geloopen als aanvankelijk het ver moeden was en door deze vertraging zal de officiëele opening eerst 4 Nov. a.s. plaats hebben. Rie is dus voor een week beschikbaar gekomen en hiervan heeft de directie van de Alkmaarsche bad alhier geprofiteerd. Het is haar nl. gelukt voor de overgansperiode deze bekende zwem ster in dienst te nemen en zoo geniet onze stad thans de eer de snelste zwemster ter wereld in haar midden te hebben. Gisteravond is Rie al eens komen kijken en toevallig waren wy in de gelegenheid haar even te spreken en haar van nabij gade te slaan. Onze kranige zwemster ziet er we kunnen niet anders zeggen voortreffelijk uit. Het leven als instructrice schynt baar uitstekend te bevallen, het is Hollands welvaren gelijk. Met haar manager kon zy gisteravond de verleiding niet weerstaan even een „baantje te trek ken" en zoo waren de vele in training zynde leden van de zwemvereeniging D. A. W. in de unieke gelegenheid haar stijl en soepele voortbeweging door het water van nabij Sa(*e slaan. Het viel op, dat onze wereldkampioene tijdens de crawl- slag zeer hoog op het water lilt en haar Rie Mastenbroek kracht uitsluitend zoekt in een uitermate snelle beenslag. Daarbij is de armslag al even regelmatig en fraai om te zien. Het ligt in de bedoeling, dat een ieder, die dat wenscht. inlichtingen kan vragen omtrent zwemwyze en dergelijke om zich volledig op de hoogte te stellen van hetgeen noodig is, om zich zoo snel mogelijk door het water te bewegen. In de morgenuren is Rie Mastenbroek tevens beschikbaar als instructrice op het damesuur, terwijl zy 's middags en 's avonds eveneens bereid is lessen en aanwijzingen te geven. Het is voor Alkmaar een buitenkansje deze wereldkampioene binnen haar vesten te hebben en wij twijfelen er niet aan of velen zullen deze uitzonderlijke gelegen heid niet voorbij laten gaan en eens kennis gaan maken met haar, die voor Nederland op zoo schitterende wijze de Hollandsche driekleur wist te verdedigen. 5ilmttieuws SHIRLEY TEMPLE IN „CHING-CHING". City-theater. Vanaf morgen wordt in het City-theater de nieuwste film van Shirley Temple ver toond en wel de rolprent „Stowaway", welke hier gedraaid wordt onder den titel „Ching-Ching". Shirley Temple en haar partner. De beroemde Shirley Temple speelt in deze film met Robert Young en Alice Faye. Het is een verhaal van jonkers, bandie ten en een blinde passagier in het hartje van China. Een inderdaad spannende amusementsfilm, welke velen zal bewegen een gang naar dit theater te maken. „SIEBEN OHRFEIGEN" IN HET VICTORIA-THEATER. Persstemmen. De pers schrijft zeer gunstig over deze nieuwe film van Lilian Harvey en Willy Fritsch. „De Maasbode" is van oordeel:... „Nu springt zy telkens van een geestige sa menspraak over op de handeling en om gekeerd, waardoor inderdaad de belang stelling voortdurend gespannen blijft en de lachspieren zoo nu en dan ongedwongen ontspannng krijgen Het publiek rea geerde op de vele geestige zetten, welke in den dialoog voorkomen spontaan" De „Nieuwe Rotterdamsche Courant" spreekt zich als volgt uit:De geschie denis wordt bijzonder smakelijk en in een heel vlot tempo opgedischt. De fotografie is byzonder fraai, de dialogen zyn vol geestige woordspelingen en op even gees tige wijze wordt de film hier en daar mu zikaal geillustreerd" De Residentiebode zegt het als volgt: .„zuiver amusementskunstEchter zien we in combinatie met de luim nog een aantal zeer goed geslaagde natuuropnamen, die de aantrekkelijkheid van deze film ver- hoogenHet spel van Willy Fritsch, Lilian Harvey, Oscar Sima en Alfred Abel garandeert een ongedwongen pret en we geven deze film gaarne een aanbeveling mede" En het „Dagblad de Nieuwsbron" besluit: terwijl men zich thans eenige uren uitstekend kan amuseeren met de film „Zeven Oorvijgen", die onder de beproefde regie van Paul Martin tot stand kwam Een onderhoudende en geslaagde amuse- mentsflm met twee uitstekende rollen van Lilian Harvey en Willy Fritsch" „VLOEIBAAR GOUD" IN BIOSCOOP HARMONIE. Iets uit den inhoud. Op de markt van het dorpje Titusville, in de staat Pennsylvanië, staat de wagen van den reizenden dokter Watterson, die het menschdom met zijn Indiaansche Toover- olie gezond en sterk maakt. Op het plat form van den wagen, dat door toortsen ver licht wordt, danst Sally, de dochter van den dokter, die den omstanders vertelt, dat Sally vroeger een zwak meisje was, dat nauwelijks loopen kon nu danst en zingt ze ze is het toonbeeld van vitaliteit. Waardoor? Door de Indiaansche Toover-olie van Dokter Watterson! Deze avond geeft Watterson een speciale reclame hij laat zyn dochter flesschen van zyn wonder- medicijn uitdeelen. Sally komt ook bij een zekeren Peter Cortlandt en zijn groot moeder, die naar haar optreden gekeken hebben en nu een flesch olie in ontvangst nemen. Peter is boer, maar zijn groote in teresse gaat uit naar de petroleum, die uit den bodem opborrelt; hij is bezig met de constructie van een pomp, die het proces zal bespoedigen. Hij zal de beschikking krijgen over net zooveel petroleum als hij wil en dan zullen vooral de armen hun vuur en licht krijgen. Peter roept den dokter toe, dat zyn be roemde medicijn heelemaal geen toover- olie, maar doodgewone petroleum is. Een twistgesprek ontspint zich, maar halver wege wordt ieders aandacht plotseling op de wagen gericht: hij brandt. In de voor raad petroleum want de toover-olie is inderdaad niets anders dan petroleum vindt het vuur voedsel. Een opname van „Vloeibaar Goud." Het duurt niet lang, voordat de wagen tot den grond toe afgebrand is. De Wattersons zijn dakloos, maar grootmoeder Cortlandt ontfermt zich over de reizigers en biedt hun onderdak aan. Den volgenden dag biedt zy dokter Watterson eeen oude hooiwagen aan, die, als hy gerepareerd wordt, heel goed als woonwagen kan dienen. Gedurende den tyd, dat de dokter en Mac dat karweitje zullen opknappen, zal Sally Grootmoeder Cortlandt in het huishouden helpen. Het meisje komt dan nader in aanraking met Peter en zij maakt den dag mee, dat hij zijn olieboor in werking zet. Ze gaat meeleven met den amateur-ingenieur en in stilte voelt zy groote sympathie voor hem. Hoe deze film verder verloopt, willen we niet van te voren verklappen. Dat het echter nog een verrassend eind is, zij hierbij ter loops even aangeteekend. tycMwdaal TUeuws Lilian Harvey als Daisy Terbanks ln „Sieben Ohrfeigen". (Oosterdijk en Molengeerzen). Bestuur en hoofdingelanden van den polder Geestmerambacht (Oosterdijk en Molengeerzen) vergaderden Woensdagmid dag met de commissie uit den ringpolder op de gewone plaats. De voorzitter, de heer Jb. Kroon Jbz. ver welkomde in zijn openingswoord in bet bij zonder de heeren van den ringpolder en den heer C. Kroon, oud-molenmeester. Onder de ingekomen stukken was een bericht van Ged. Staten, waarin werd medegedeeld, dat de uitkeering uit het Wegenfonds over 1936 f 1250 zal zijn voor deze polder. Voorts deelden Ged. Staten mede, dat de provincie het onderhoud van het gedeelte Oosterdijk op zich heeft ge nomen. De kosten, 1200 per jaar) dienen over 1937 te worden betaald, teniij men ze wil afkoopen. De bijdrage welke de polder verleent aan den nieuwen weg dwars door het G. A. is verlaagd met 10 Oorspronkelijk was deze bijdrage 1500 per jaar. Ten aanzien van eenige beschikbaar ge komen gelden werd het bestuur machtiging verleend deze te beleggen, doch men houdt dit zoo lang mogelijk tegen, omdat de rentestand thans zeer ongunstig is en het geld als kasgeld kan worden gebruikt. De nieuwe geldleening, welke men heeft gefloten om een leening met een hooger rentetype af te lossen, is geplaatst bij de Boerenleenbank te Noordscharwoude tegen een rente van 3»/t De vergadering ging met een en ander accoord. Bij het voorstel tot het verleenen van machtiging tot het aangaan van een kas- geldleening merkte de heer T. Kostelijk op, dat hij liever zag, dat een „potje" werd ge maakt om rond te kunnen komen. Spr. gevoelde niet voor deze leeningen. We moeten toch straks de lasten verhoogen. gen niet zooveel om het lyf hebben, werd Nadat was medegedeeld, dat deze leenin- de machtiging verleend. Bij de verkiezing werd de heer J. Lam- merschaag met op één na algemeene stem men herkozen als molenmeester. Hierna werd behandeld een voorstel van het bestuur tot afkoop van de jaarlyksche bijdrage aan de provincie voor het onder houd van de Oosterdijk. De heer Reinaers, secretaris, lichtte dit voorstel nader loe, waarbij hy berekende, dat wanneer men een leening zou kunnen sluiten tegen 3 af te lossen in 40 jaar, dit de eerste 18 jaar tot iets hoogere be dragen leidt, doch dat daarna aanmerkelijk minder moet worden betaald. Na die 40 jaar is men er echter geheel af, terwyl de bijdrage, als ze niet wordt afgekocht, altijd blijft bestaan. De heer Jb. Kroon Az. informeerde naar het toezicht op den dijk. De voorzitter antwoordde bevestigend op zijn vraag, of de polder het tdezicht houdt. Er wordt momenteel goed aan gewerkt, deelde de voorzitter méde. De heer Kroon had den indruk, dat de dyk niet stevig genoeg was. De oude dijk is alleen maar wat verhoogd met een klein dammetje. De voorzitter merkte op, dat het risico voor de provincie is. De samenwerking is echter heel goed. De heer Groot wilde, wanneer de dijk te licht zou blijken te zijn, er op aandringen, dat deze breeder werd gemaakt. De opzichter, de heer Tauber, stelde de heeren echter gerust. De dijk is wel goed, doch de grond is wat slecht. De schoefïngen welke door de provincie worden gemaakt, vond spr. niet toereikend. De heer T. Kostelijk verklaarde zich, gezien den rentestandaard, nu voor afkoop, hoewel hy er in het algemeen niet zooveel voor gevoelt, die schulden weg te werken. Het voorstel van het bestuur werd ten slotte na nog eenige opmerkingen aldus aangenomen. De Ned. Spoorwegen verzochten vermin dering van de door haar te betalen 25 voor het gebruik van een stuk dijk. Op voorstel van het bestuur werd deze retributie verlaagd tot 15 per Jaar. De rijkstelefoon had een verzoek inge diend een stuk grond te mogen koopen voor een gebouwtje ten behoeve van de telefoon. De bedoeling is aan het Zuideinde van Broek op Langendijk. Besloten werd, dit terrein te verkoopen tegen 1 per M5. Voor het recht van over pad zal de rijkstelefoon 50 ineens moeten betalen. De voorzitter sprak hierna den heer Tauber toe in verband met diens 25-jarig jubileum als opzichter van den polder. Spr. schetste de plichtsbetrachting van den heer Tauber en dankte hem voor de in zijn func tie aan de polder bewezen diensten. Er heeft altijd een uitstekende samenwerking bestaan. Ook de andere heeren feliciteerden den heer Tauber met zyn jubileum, dat het bestuur op den eigenlijken datum ook niet ongemerkt voorbij had laten gaan. De heer Tauber dankte voor de tot hem gesproken woorden en het stoffelijk blijk van medeleven, dat hij van den polder heeft mogen ontvangen. De voorzitter deelde het een en ander mede over den proefpolder aan de Oostzijde van Zuidscharwoude. Deze wordt kleiner dan eerst de bedoeling was en komt aan het Kerkepad vast. Daardoor raakt de polder een waterloop kwijt. Men heeft echter met succes een andere waterloop kunnen verkrijgen, waardoor de polder geen last zal hebben van dit verlies. Verschillende akkers zullen worden afge graven om de toevoersloot naar het gemaal te verbreeden. In de rondvraag bracht de heer Kostelijk de lasten ter sprake, welke de Bannen aan het Hoogheemraadschap moeten betalen. De persoonlijke lasten worden wel door het Hoogheemraadschap verlaagd, doch die van de bannen blijven. Is daar niets aan te doen? Na eenige bespreking besloot men, dat de polder een poging zal doen, deze lasten verlaagd te krijgen. Een Citroën-tentoonstelling. In de „Rustende Jager" te Bergen wordt vanaf Zaterdag 30 October tot en met Maandag 1 November a.s. een Citroën- tentoonstglling gehouden. De tentoonstelling is geopend van 10 uur voormiddag tot 10 uur namiddag. Naast de nieuwste modellen personenwagens zullen hier de Diesel-Citroen, personen- en be drijfswagens geëxposeerd worden. Gymnastiekvereniging „Hercules Hygiea". Bovengenoemde vereeniging vergader de Dinsdagavond ten lokale van den heer J. de Bakker. Aanwezig 35 leden. Voorzitter was de heer A. Ootjers, die de aanwezige leden verwelkomde en wees Pfactische resultaat van de dames- afdeeling, waarbij de heerenafdeeling he laas een minder goed figuur slaat, daar deze afdeeling er op achteruit is gegaan. Spr. hoopte dan ook dat dit spoedig anders zou mogen worden. De notulen van de vorige vergadering werden voorgelezen door den secretaris den heer G. Blaauwboer en onveranderd goed gekeurd. het 3aarverslag van den secretaris blijkt, dat het ledenaantal der vereeniging is vooruit gegaan van 229 op 254. Het leden aantal van de heerenafdeeling is echter acheruit gegaan. Er werden 6 bestuurs- en 2 ledenvergaderingen gehouden. Gememo reerd werd dat men nog steeds niet bij eeri turnkring aangesloten is, waarbij werd op. gemerkt, dat door het bedanken van Hercu les en Hygiea de activiteit in den turnkring is toegenomen. De leden, die zich met de leiding hebben belast gedurende de ziekte van den Directeur den heer Boot werd hiervoor hartelijk dank gebracht. Met de opwekking dat een ieder propagandist mag zyn voor de turnzaak, eindigt het zoo keu rig weergegeven jaarverslag. Het verslag van den penningmeester den heer P. Jonker geeft de volgende cijfers aan: ontvangsten 2804.99, uitgaven 2986.47V2, alzoo een nadee.lig saldo aan gevende van 171,48 Bij de bestuursverkiezing werden herko zen met nagenoeg algemeene stemmen mej. G. de Bakker en den heer P de Geus Kz. Hierna werd het programma van de a.s. winteruitvoeringen uitvoerig besproken. Voorgesteld werd nog om het volgend jaar deel te nemen aan het Internationaal damesturntournooi te Oostende. Dit zal na- der uitgewerkt worden. Nadat de heer Boot als directeur woorden van dank geuit had voor de betoonde belangstelling tijdens zyn ziekte volgde sluiting met dank voor de aan gename besprekingen. Meisjesclub opgericht. Onder leiding van de Ned. herv. vrou wenclub is te Noordscharwoude een meisjes club opgericht. Ongeveer 20 meisjes hebben zich als lid opgegeven. Uitslag verkooping. In het lokaal van den heer J. de Bakker werd Dinsdagavond een openbare verkoo ping gehouden op verzoek van den heer W. Schoen te Schagerbrug. Een bouwershuis met kooldorsch aan de Spoorstraat te Noordscharwoude werd op gehouden door den verkooper, terwijl twee perceelen bouwland samen groot 67.40 A. aan de Schoutensloot en aan de Zomersloot gekocht werden door den heer S. Groot te Noordscharwoude voor f 959,75. Jietk School KERKBENOEMINGEN. Bij de Ned. herv. gemeente te Schenner- horn is herbenoemd tot kerkvoogd, de heer C. Voorthuizen; tot leden van het kiescollege zijn herbenoemd de heeren V. Wit, J. Lange- reis, J. de Groot en mevr. J. Offringa-Bel- kom. Jiackéetichtm N.V. ALKMAARSCHE EXPORTVEILING. ALKMAAR, 27 Oct. 1937. Op de heden gehouden veiling werd betaald voor: Aard appelen 1.902.40, Boerenkool 1.50, Bieten 1.80—3.20, Gele kool 1—/ 1.60, Groene kool 1.202.70, Prei 1.90 3.70,' Roode kool 1.502.90, Uien 6.10 8.90 en Wortelen 0.701.40 per 100 K.G.; Andijvie ƒ0.601.40, Bloemkool le s. 57.50 2e s. 24, Kropsla 0.60— 3.10, Knolselderie 23, per 100 stuks; Appelen 37, Druiven 712, Peren 39, Spruiten 2.506.50, Snyboonen 11.50—13, Tomaten 3.30—8.70 en Witlof le sè. 56.50 2e s. 2.504 per 100 pond; Selderie 11.50 en Wortelen 2.504 per 100 bos; Postelein per bakje 3552 cent; Spinazie per bakje (8 pond) 1252 cent; Dubbele spercieboonen per zak 1.20—3.65. DE AMSTERDAMSCHE AARDAPPEL PRIJZEN. AMSTERDAM, 28 Oct. 1937. Op de heden gehouden aardappelenmarkt waren de pry- zen onveranderd. Aanvoer 391000 K.G. HOORN, 28 Oct. 1937. Op de heden ge houden kaasmarkt waren aanvoer en prij zen als volgt; 1 stapel kleine fabriekskaas 22.50; 11 stapels kleine boerenkaas f 25. Totaal 12 stapels, wegende 4043 K.G. De handel was vlug. SCHAGEN, 28 Oct. 1937. Op de heden gehouden weekveemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 72 Geldekoeien (mag.) 130—170; 60 Geldekoeien (vette) f 200— 275; 8 Kalfkoeien 130—f 200; 12 Vaar zen 110—150; 119 Graskalveren f 30— '60; 36 Nuchtere kalveren 6f 16; 35 Schapen mag.) 1624; 150 Schapen (vette) 2836; 81 Overhouders f 15— f 21.50; 7 Bokken en Geiten f 3.5010; 1 Varkens (mag.) 34; 9 Varkens (vette) per K.G. 60 cent; 123 Bi gen 13—23; Konij nen 0.50—1.75; 94 Kippen 0.50—/ 1-50? Hanen 0.401. BROEK OP LANGENDIJK, 28 Oct 1937. Aanvoer en prijzen waren heden als volgt: 1000 K.G. Aardappelen: Eigenheimers S 1-90 Schotsche muizen 1.802.20 en Blauwe Eigenheimers 2.40 en Bevelanders S 900 stuks Bloemkool le s. 45.40 2e s- 1.50—2.40; 45000 K.G. Uien: Nep f 7.3,' Gele drieling 6.20—6.50, Gele uien 1 7;3U 8.10, Grove 6.80—7.20; 50 K.G- S»* boonen 16.10; 7500 K.G. Bieten f 2'50"7 3.30; 9000 K.G. Peen 1.702; 20000 st. Andijvie 60—70 cent; 13000 K.G. R°od® ------ - )cO(» V.uuj I.iu, OUUU IY.VJT. U. WlVbT RW* 1.50; 3500 K.G. Groene kool t20- f 1.90. NOORDSCHARWOUDE, 28 Oct. 1937- (Noordermarktbond) 4500 K.G. Aardappe* len: Eigenheimers 1.702.30, Blauwe Eigenheimers 1.70f 1.80; 27100 K.G. Uien 7.80—C.30, Nep 7.10—/ 7.50, Gele drieling 6.10—6.50, Grove 7.10—/ 7.40, 225 K.G. Bieten f 2.80; 7200 K.G. Peen f l-« 1.90; 20000 stuks Andijvie f 1-10; 2®u K.G. Spercieboonen f 1518; 6200 K G. Roode kool 2.90—3.10; 38500 K.G. Witte kool 0.90—1.20; 4200 K.G. D. witte kool 0.80—1.40. WARMENHUIZEN, 27 Oct. 1937. Roode kool le s. 1.30—f 2.70; Witte kool 80—9° cent. Aanvoer 8400 K.G. Roode kool en 9700 K.G. Witte kool.

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 10