Agmda TRÏÜMPH AMSTERDAMSCHt BEURS (3lt> I tic 1 eent sigaret die blijft triomfeeren! £aatste &ecichten om Jkovittciaal Tlieuws 3vA H. W. HOLSMULLER De toestand van prins Bernhard. ALKMAARSCHE COJltANT Niets meer te beleven? De schoonheid van het winterland. Wolken, winden, atmosfeer. KOEDIJK S* 'p. 3* EERSTE BLAD Alkmaar, Zaterdag. GOUDEN HUWELIJKSFEEST. Het echtpaar J. EgbergenS. Egbergen- van Veenendaal viert heden zijn gouden huwelijksfeest. De buren hebben de eenvoudige woning aan de Sandersburt met groen versierd en bovendien mocht het echtpaar verschillen de bloemstukken en gelukwenschen ontvan gen, waardoor deze heugelijke dag een on- vergetelijken werd. Het leven van het echtpaar, de man is 72 de vrouw 70, is een moeizaam leven ge weest, doch met eere hebben zij 9 van de 11 kinderen, die hun werden geschonken, groot gebracht. Egbergen werd in Deventer geboren, doch reeds op zes-jarigen leeftijd werd hij Alkmaarder. Na het volbrengen van zijn militairen dienstplicht werd hij werkzaam gesteld aan de vroegere Alkmaarsche Meelfabriek. Na 5 jaar werd hij los-werkman en wan neer hij zonder werk was, trok hij er met zijn slijpwagen op uit, waarmede hij tot op heden een bescheiden, doch zelfstandig stukje brood heeft verdiend. De tijden hebben ook invloed op de bestaansmogelijkheden van deze menschen. Nu de vrouwen zooveel confectie koopen moeten er heel wat minder scharen worden geslepen. De vrouw is bovendien patiënte maar ondanks dit alles, leefden zij van daag in vreugde-herinneringen. Ook hier onze gelukwenschen aan het gouden paar. P. S. BROUWER t- In den ouderdom van 92 jaar overleed gister in het Piusgesticht, waar hij sedert korten tijd verpleegd werd, de heer Petrus Servatius Brouwer. Wijlen de heer Brouwer was de laatst overgebleven Pauselijke Zouaaf in onze stad, en een der weinigen in het geheele land. AANRIJDING. Gisteren had omstreeks 12.20 uur aan de Kanaalkade op den hoek Paternosterstraat, een aanrijding plaats tusschen een 15-jarige wielrijdster en een personenauto. De be stuurder liet aan het van rechts komende verkeer niet den doorgang vrij en schepte de wielrijdster. Deze kwam op de kap van de auto terecht en brak haar linker boven arm. Tegen den bestuurder van het vierwie lige motorrijtuig is proces-verbaal opge maakt. TER ONTNUCHTERING. Gister werd aan het bureau van politie ter ontnuchtering gebracht een persoon, die zich schuldig had gemaakt aan openbare dronkenschap. LEELIJKE AANRIJDING. Gisteravond had omstreeks 6.30 uur een aanrijding plaats tusschen een wielrijder en een luxe-personenauto, op het Zeglis. De wielrijder wilde den weg oversteken en stak daarom zijn hand uit. De achter hem ko mende automobilist trachtte nog uit te wij ken maar kon een aanrijding niet meer voorkomen. De wielrijder liep een nierbe schadiging op, terwijl het rijwiel ernstig werd beschadigd. Tegen den bestuurder van het motorrij tuig is proces-verbaal opgemaakt. EEN GOEDE DAAD. Men schrijft ons: Als U prijs stelt op een goede daad, als U zelfs behoefte gevoelt een goede daad te verrichten, dan bent U op Woensdag 8 December a.s. daartoe zeer zeker in de ge legenheid. De wagens van het U welbekende „Alk- maarsch Kleeding- en Dekking-Comité, be geleid door de padvinders en verkenners, zullen U tot die goede daad in de gelegen heid stellen. Opgewekt zullen de jongens U vragen, wat U hebt mee te geven; opgewekt door de voldoening een goede daad te verrichten. Ook U zult voldaan zijn over Uw goede daad, als U iets meegeeft. U zult wel weten, hoe ons comité werkt en anders, vraag het slechts aan een sociale werkster of -werker, onverschillig van welke richting en zij of hij zal er U meer van ver tellen. Laat ook voor U het A. K. D. C. het cen trale punt zijn, zooals het dat reeds voor vele vereenigingen en instellingen is. Onderstaand comité van aanbeveling moge desnoods U nog meer zekerheid verschaffen een goede daad te verrichten, wanneer U op 8 Dec. iets meegeeft. Het comité van aanbeveling bestaat uit: Jhr. mr. F. H. v. Kinschot, eere-voorzitter, ds. W. D. M. Baar, K. Blaauwboer, ds. C. van Dop, pastoor Th. W. Hagemans, dr. H. J. M. Hofstee, G. Figée, mevr. B. A. Kuiper van Eldich, ds. F. Kuiper, J. de Lange Cz., mr. A. J. M. Leesberg, ds. C. von Meijen- feldt, pastoor A. E. Oorsprong, ds. F. W. Rappold, deken E. Rengs, mr. A. Schenke- veld, mevr. N. van Sonsbeek-Baning, Jos. Vermeulen, dr. J. H. W Warners, A. de Wolff, leeraar Ned. Isr. gemeente. ZONDAGSDIENST APOTHEKEN. Op Zondag 5 December is de apotheek van Dr. H. Hartong van Ark, Langestraat 1, geopend. Op Zon- en Feestdagen en gedurende den nacht is slechts één der apotheken geopend. De andere apotheken zijn gesloten van 's avonds 8 uur tot den volgenden morgen 8 uur. In de apotheek, welke Zondags geopend is, wordt gedurende de daarop volgende week de nachtdienst waargenomen. BUURTVEREENIGING „KINHEIM". Na de datum van 5 Dec. nadert, heeft ook de buurtvereeniging Kinheim van zich doen spreken. Vrijdagavond werden aan de kin deren van de leden, welke te klein waren om van den zomer het uitstapje naar Artis wat in September j.L plaats vond, mede te maken, een cadeautje met eenige versnape ringen uitgereikt. i ST. NICOLAASFEEST DER CHRISTELIJKE KLEUTERSCHOLEN. Gistermiddag werd in het gymnastiek lokaal van de Julianaschool aan de Ver- doesstraat het St. Nicolaasfeest voor de kleuters van de beide christelijke scholen (aan de Doelenstraat en Maclaine Pont straat) gehouden. Alle kinderen met hun ouders, die dit feest mochten bijwonen, waren om 2 uur in het eenigszins versierde lokaal, aan wezig. De kinderen stelden zich onder leiding van mej. Schreff met haar staf op, toen onder het zingen van een welkomst lied St. Nicolaas en zijn knecht hun intrede deden. Het voor de kleintjes zoo lang veT- beide feest was aangebroken. Met span ning werden St. Nicolaas en vooral zijn knecht bewonderd en hier en daar was wel eenige angst merkbaar, die echter spoedig door een vriendelijk woord van St. Nicolaas verdween voor een vroolijken lach. Nadat gestrooid was en allen hun best deden zoo veel mogelijk te bemachti gen, werden verschillende spelletjes ge speeld, zooals bloemenvrouwtjes, kabou ters, droomventje, baanveger en boertje en boerinnetje. Vooral de beide laatste stukjes, die door de grooteren werden ge speeld, vielen zeer in den smaak, wat niet wegneemt dat ook de andere spelletjes, die door de kleine kinderen werden opge voerd, bewondering afdwongen voor het geduld der leerkrachten. Aan de kinderen werden verrassingen uitgedeeld en allen gingen daarna, nadat St. Nicolaas uitgeleide was gedaan, vol daan huiswaarts. Niet alleen de kinderen, die een genotvollen middag hadden, doch ook de ouders genoten van zang en spel. Mej. Siezen, die zich belangeloos beschik baar stelde, begeleidde de kinderen op de piano. Zeer duidelijk kwam aan het licht dat de kinderen op de christelijke kleuter scholen in goede handen zijn. Een woord van waard eer ing voor dit onderwijs mag niet achterwege blijven. Dagelijks van 38, Zondags van 18—1. expositie van schilderijen in Wico's studio. In de kunstzaal van den heer Boender maker te Bergen, tot 19 Dec. dagelijks ten toonstelling van schilderijen. Bioscopen. Victoria-theater, half acht, hoofdnummer Circus (rom.) Toegang boven 14 jaar. Zondagmiddag vanaf 2 uur doorloopende voorstelling. Woensdagmiddag, half 3. matinee. City-theater, 8 uur, hoofdnummer Grazige weiden (religieus). Toegang boven 14 jaar. Zondagmiddag orn 2, 4.30 en 8 uur voor stelling. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Roxy-theater, 7.45 uur, hoofdnummer Alarm in Peking (sens.); hoofdrollen Gus- tav Frölich en Leni Marenbach. Toegang boven 18 jaar. Zondagmiddag vanaf 2 uur doorloopende voorstelling. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Bioscoop Harmonie, 7.30 uur, tot en met Woensdag (uitgezonderd Dinsdag) hoofd nummer Die Kreutzer-Sonate (rom.); hoofd rollen Lil Dagover eb Albrecht Schönhals. Toegang boven 18 jaar. Zondagmiddag vanaf 2 uur doorloopende voorstelling. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Zondag 5 December. 2—6 en 7.30—1 uur, St. Nic.-bal in café Renses te Stompetoren. Maandag 6 December. 3.30 en 8 uur, Waakt en Bidt, samenkomst Ned. Chr. Gemeenschapsbond. *rr-~ LID NED. INSTITUUT ACCOUNTANTS BIEEKERSK ADE 4 ALKMAAR BELASTINGZAKEN VIERDAAGSCHE CONFERENTIE. Men schrijft ons: Tot opwekking en versterking van het geestelijk leven, Uitgaande van den Ned. Chr. Gemeenschapsbond, wordt Maandag 6, Dinsdag 7, Woensdag 8 Dec. in het lokaal „Waakt en Bidt", Laat 217 en den laatsten dag 9 Dec. in ,,'t Gulden Vlies", Koorstr. 24 een conferentie gehouden. Meer dan ooit hebben we in dezen tijd, met zijn vele aanvechtingen en beproe vingen, het zoo dringend noodig in het ge loof te worden versterkt, door eenvoudige opbouwings-samenkomsten. Meer dan ooit heeft de wereld behoefte in haar duisterheid, aan een lichtstraal uit het Evangelie van Jezus Christus. Laten wij aan haar toonen, dat Zijn licht ook ons had en leven vervult. Zoekt daartoe nauw contact met Uw Heiland en komt op onze conferentie. RIJWIELPADVEREENIGING „NOORD-KENNEMERLAND". In de Unie werd gistermiddag, onder voorzitterschap van den heer J. P. Bosman, een algemeene vergadering gehouden van de Rijwielpadvereeniging Noord-Kenne- merland. Op een vraag van den heer Zeiler, in verband met de notulen, antwoordde de voorzitter, dat besprekingen met den hout vester van het Provinciaal Landgoed te Bakkum om de rijwielpaden in dat land goed voor de leden gratis toegankelijk te stellen, geen succes hadden gehad. Ook het Staatsboschbeheer is, met het oog op het brandgevaar, en den kalkarmen toestand van het duingebied, niet genegen, de voor het personeel gemaakte rijwielpa den voor het publiek open te stellen. Op voorstel van den heer Roggeveen werd besloten over het laatste nog eens besprekingen te openen met den houtves ter, den heer Gerbranda. Medegedeeld werd, dat Alkmaar het verzoek om 125 subsidie, niet had inge willigd. De Federatie van Rijwielpadvereerigingen had geen succes gehad met de poging om de rijwielpaden vrijgesteld te krijgen van grondlasten. Dato 17 November was van Ged. Staten bericht ingekomen, dat de vereeniging een jaarlijksche subsidie krijgt van 50. De voorzitter waardeerde dit als een principieele erkenning voor het werk van de vereeniging en betreurde het, dat de ge meente Bergen uit financieële overwegingen (Ongecorrigeerd.) De particuliere secretaris van Z. K. H. prins Bernhard, jhr. mr. C. Dedel, verstrekte ons hedenmorgen het vol gende communiqué: „De algemeene toestand blijft goed. Prins Bernhard heeft in den afgeloopen nacht goed geslapen. De hoofdpijn ver schijnt met tusschenpoozen. van Zaterdag 4 December 1937 OPGAVE VAN NOORDHOLLANDSCi, LANDBOUWCREDIET N.V. Vorig, koers de subsidie tot 50 had moeten verlagen. Alleen Heiloo houdt zich goed en geeft nog een subsidie van 200. Waardeering verdient de Bouw Exploi tatie Mij. Bergen aan Zee, die, omdat de vereeniging daarvoor geen geld had, de herstelling van het rijwielpad van Bergen naar Bergen aan Zee voor haar rekening had genomen. Het ledental, bijna 200, blijft bedroevend klein en toch is de contributie maar 1 per jaar. Dank zij het werken van den admi- strateur, werden in de laatste maanden 19 nieuwe leden gewonnen en spr. uitte den wensch, dat meerderen zullen volgen. Uit de rekening bleek, dat over 1935, 271.80 en over 1936, 211.70 aan contri butie was ontvangen. Aan subsidies was over beide jaren tezamen 502.50 ont vangen. Het rijwielpad van Heiloo naar Egmond aan den Hoef bleef het zorgenkind van de vereeniging. Dit had in 1935 en 1936 aan onderhoud 456.15 gekost. De heer Roggeveen was van oordeel, dat een rijwielpad van losse tegels nooit zal voldoen. Spr. oordeelde, dat de rijwiel paden van de vereeniging een reclame voor de vereeniging moesten zijn en hij was van meening, dat dit niet het geval was. De voorzitter voerde hiertegen aan, dat de beide rijwielpaden de vergelijking met rijwielpaden in andere provincies schitterend kunnen doorstaan. Men mag ze niet vergelijken met de rijwielpaden, die thans door de Overheid uit de groote beurs langs de verkeerswegen worden gemaakt. De heer Zeiler stelde de vraag, of niet overwogen diende te wórden, nu overal door de overheid langs de verkeerswegen zulke goede rijwielpaden worden gemaakt, de vereeniging maar op te heffen. De voorzitter achtte dit niet wen- schelijk, aangezien vóór alles de vereeniging beoogt, particulier en overheidsbezit voor het rijwieltoerisme te ontsluiten. Hij stelde in het licht, welk nuttig werk de vereeni ging in dit opzicht in ons gewest nog kan doen en de vergadering vereenigde zich met zijn zienswijze. Nadat de voorzitter een bemerking van den heer Klomp, die in verhouding tot de rekening, de administratiekosten en de reis kosten voor de afvaardiging naar de fede ratie te hoog had geoordeeld, tot bevredi ging van de vergadering had beantwoord, werd de rekening over 1935 en 1936, die met een saldo van 835,94 over 1934 aanving, in ontvangst en uitgaven vastgesteld op 1925,58. In kas is nog 779,21. De heeren mr. H. Judell te Bergen en W. E. van Keeken te Bakkum werden als be stuursleden herkozen. Als plannen voor de toekomst werden ge noemd: het toegankelijk maken voor het rijwieltoerisme van hei rijwielpad, dat thans in de Schoorlsche duinen alleen door de werklieden mag worden bereden en het maken van een rijwielpad, dat van de Schoorlsche duinen verbinding geeft naar Bergen aan Zee. Inderdaad een plan, waar voor de vereeniging den steun van allen verdient, die willen, dat het natuurschoon voor meerderen bereikbaar wordt. ONS DRUKWERK ziet er ALTIJD goed uit! ALKMAARSCHE COURANT, TEL. 3320 DRUKKERIJ COSTER voor lovoiefó (^aarlretqeKeuqer» O in de steek laat daar beuiyit het al Dor» voor coura-itenknipseb zyn dienst. Het is een zeer onjuist denkbeeld, dat er, nu de laatste maand van het jaar be gonnen is en de winter voor de deur staat, in de natuur niets meer te beleven zou zijn. De gedachte moge voor de hand lig gen, immers: de boomen zijn kaal, de tuinen zijn van hun bloementooi beroofd, de velden zijn dor, de trekvogels gingen heen, toch is al wat voor de hand ligt, daarom nog volstrekt niet altijd juist. Ook hier niet. Er valt heel wat te beleven. Ook nu. Juist nu. En nu wil ik ditmaal niet denken aan dat wat ik vroeger wel eens noemde, aan de boomen, die juist nu met hun tak- kenspel zoo mooi en zoo karakteristiek zijn, aan die vogels die niet weg zijn, maar die hier bleven of die als de bonte kraai en en andere hier kwamen van elders en die tusschen het kale hout in den winter veel beter te zien zijn dan 's zomers. Ik wil u wijzen op allerlei schoonheid en va riatie in atmosfeer en wolkenspel, in he1 meltooi en zeegezicht, waarop nu misschien meer nog dan in het vacantieseizoen de aandacht valt. Er is kort geleden een zeer aantrekke lijk boek verschenen van den Utrechtschen hoogleeraar, prof. M. Minnaert: „De na tuurkunde van het vrije veld", dat weer eens op heel andere dingen de aandacht vestigt, dan die gewoonlijk in artikelen en beschouwingen over de natuur op den voorgrond treden. Natuurwaarnemingen immers hebben volstrekt niet alleen be trekking op planten en dieren. Hoe in teressant de beschouwing en nadere bestu deering van deze schepselen Gods ook moge wezen, hoezeer het verkeer met hen iets van een Franciscaansche levensvreug de in ons wekken en versterken kan, er is nog zooveel meer, dat oog en hart be koort, dat ons oor treft, dat onze zintuigen beroert, en weerklank vinden kan in onze ziel! Tot de natuur behoort ook, wat in dit boek besproken en voor zoover mogelijk (want veel blijft mysterie!) verklaard wordt: het schouwspel van wind en weer en wolken, de duizenden geluiden die de ruimte vervullen, de watergolven, de zon nestralen, de dreuningen der aarde, de donder en de bliksem, de sneeuw, de hagel, de regen, de storm, de stilte en zoo heel veel meer. Wat is er juist ook in dit opzicht in deze maanden in de natuur veel te genieten! Er is de grauwheid, maar ook de schoon heid van den neveldag. Er is de roode gloed van den vorstigen winteravond het schoone da len van de schemering over de winterstilte velden. De winter brengt ons meestal wat dichter bij het wonder der sterren dan de zomer: hoe vele zijn immets in het kortste der dagen de donkere avonduren. Nu de takken kaal zijn, zijn de hemelvlakken die wij te zien minder mooi, vol wisselende aspecten dan de zomerzee. Hoe bekoorlijk en fijn is inderdaad het veelbezongen, maar nooit te veel geroemde weefsel dat de rijp van de weezoom en de boomgroep maakt. En hoe verandert de sneeuw, en het ijs het aanschijn der we reld! Het genot daarvan is vaak te schaarsch helaas, maar als dat genot ons geboden wordt en het is de hoop van iederen nieuwen winter, wat is deze aarde dan ook kostelijk getooid, hoe verrukkelijk kan dan worden het stad- en dorpsgezicht, het watergebied, het boschlandschap, het ver^hiet d>r wiide witte velden „Wie houdt van de natuur, zegt prof. Minnaert terecht, neemt haar verschijnse len waar zooals zij ademt en leeft: uit 'n aangeboren diepen drang. Zonneschijn en regen, warmte en koude, zijn hem even welkome gelegenheden tot opmerken. Ieder oogenblik wordt hij getroffen door nieuwe en belangwekkende gebeurtenissen. Diep inademend de geur der lucht, voelend elk temperatuurverschil, met de hand soms even streelend een struik langs den weg, om in nauwere aanraking te zijn met de dingen der aarde, voelt hij zich een mensch in levensvolheid". Iets van die volheid der aarde, van de onmetelijke veelzijdigheid en schoonheid van de schepping openbaart zich aan den ontvankelijken opmerker ook in den winter. Er is heel wat te beleven, ook nu. A. L. B. Kalkstikstof. Donderdagavond werd door de coöpe ratieve aan- en verkoopvereeniging een vergadering belegd in het lokaal van den heer Jb. Groot, onder leiding van den heer K. Stam. De voorzitter opende met een woord van welkom inzonderheid tot den spreker van 1011/, 129 139 32% 771/, 249»/, 28P/. 146% 381% 38%, 1U/I6 27^ 27% 13^ 6% 427/ij 4s/ij 424% 157 126 71% 89 168% 330% 340% 80% 29%s 12'%J 12% 208% 142 140% 148% 102% 3%, 117% 115 205 2781/, 273Va 305/4 10% 66% 8% ,a?ht«k 2-30-45 10» 97«, 30f STAATSLEENINGEN. 4 NederL 1934 3 Ned.-Indië 1937 5K Duitschl. '30 m. verkL BANK-INSTELLINGEN. Amsterd. Bank Handel Mij. Cert. v. 250 Koloniale Bank Ned. Ind. Handelsbank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie Calvé Delft Ceri. Nederl. Ford Philips Gloeil. Gem. Bezit Unilever INDUSTR. OND. BUITENL. Am. Smelting Anaconda Bethleh. Steel Cities Service General Motors Kennecott Copper R public Steel Standard Brands Steel comm U. S. Leather CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vereen. Vorstenlanden MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij. Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon. Petr Perlak Phillips Oil Shell Union Tide Water RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Oostkust Serbadjadi Interc. Rubber t SCHEEPVAARTEN. Kon Ned. Stoomboot Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Pacific Southern Railw. Cert. Union Pacific Canadian Pac. §Noteering per 50. tExclaim. 'Exdividend. Prolongatie vorige koers M, heden K pCt WISSELKOERSEN AMSTERDAM. OFFICIEEL. Vorige koers: Heden: 151 1551/ 129' 139 47-% 78% 250 290.3 H6%.7 37%' 23.»% 40-1/, 2> 28l% 28V-V, 43%q 4% 427-5 160 335.»,, 34"/,-5 81% 12%-IJ 12i% 217V«-| 146% 145-6 155 111-% 120-% 117-% 211% 284 275 31% 16*-%, l»/4 67»/, 6% x) ex-coupon New-York 1.80 1.80 jonden 8.985/, 8.98# Berlijn 72.55 72.53 Parijs 6.11 6.18*4 30.88 Brussel (Belga) 3C.59K Zürich 41.60* 41.60 Kopenhagen 40.12* 40.10 Stockholm 46.35 46.33 Oslo 45.17* 45.15 Italië 9.50 het dezen avond, den heer Koning van het inlichtingsbureau van kalkstikstof met als onderwerp „oordeelkundige bestrijding van onkruid door kalkstokstof. Spreker gaf een overzicht van onkruidbestrijding in de kiem, zonder dat er kiemend productie zaad aanwezig is. Als voorbeeld voor bloembollen achtte spreker het noodig de kalkstikstof voor het verdelgen van onkruid te strooien een ruime maand na te uitpoten. Ook is het noodig als men proefvelden neemt, daar ook aan toe te voegen, die een mislukking wordt. Bij graan moet de kalk" stikstof vroeg uitgestrooid worden op onkruid als het graan nog recht op staat Voor de aardappelen is het noodig de kalkstikstof voor het planten op het on" kruid uit te strooien en te zien naar droog weer. Bij het uistrooien is het noodig de voorschriften in acht te nemen en kal* uit te looDen met smalle gangen en weer. Oo humoristische wijze heeft sprei® zijn onderwerp behandeld en verwierf «5* plaus. Hierna werd door soreker een aan tal platen vertoond en cijfers, die het nu» van onkruidbestrijding door kalkstikff* verduidelijkte. In den loop der jaren is gebruik van kalkstikstof toegenomen. N verschillende besnrekingen en het steil van vracen, die naar genoegen werden "6 antwoord, sloot de voorzitter met dank den spreker. Het was een mooie en le zame avond. WINTERVERMAAK TE BROEK OP LANGENDIJK' De ysclub „Wintervermaak" te Langendijk heeft Vrijdagavond verga onder voorzitterschap van den heer_^ Balder. Het jaarverslag van den secie, was in minieur gesteld in verband n»e pe zorg, waarin de vereeniging verkeert. rekening gaf een nadeelig saldo aan 443,94. De boeken en bescheiden w nagekeken en de rapporteur deelde be. dat alles in orde was, maar dat hij e treurde, dat zooveel leden hun contri niet betaald hebben. j. Tot bestuurslid werd herkozen de

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 2