AMSTERDAMSCHE BEURS eerste blad STOMPETOREN HENSBROEK NIEUWE NIEDORP 10»/. LIMMEN HEILOO ST. PANCRAS kerkconcert. Werk gegund. Het bouwen van een woonhuis met bijbehoorende werken, voor rekening van de N.V. Zuivelfabriek „Neerlandia" te Stompetoren is gegund aan den heer T. Duinmaijer te Alkmaar, welke van 22 in schrijvers het laagst stond voor de som van 7348. De hoogste had de som van 969# geraamd. Staatspensionneering. De afd. Hens broek van den Bond voor Staatspensionneering heeft Zondag een propagan<*a"avon<i gehouden in café Mantel. De opkomst was goed hoewel we het voor dezen avond beter gewend zijn. De voorzitter, de heer Joh. Koning, gaf het woord aan den spreker voor dezen avond, den heer J. H. Plu uit Zaandam. Deze spr. heeft een kernachtige rede ge houden, zijn teleurstelling hierbij uitspre kende over de beloften voor de verkiezin gen en voor het groote te den Haag ge houden congre. in April van dit jaar, be loften waar niets van is terecht gekomen. En met dit ministerie, w aar we voorloo- pig 4 jaar aan vast zitten, hebben we ner gens meer op te rekenen. Alleen met mil- lioenen voor oorlogsmateriaal wordt .eke- ning gehouden. Spr. vond het een schande van het rijke Nederland dat er zoo slecht voor de ouden van dagen wordt gezorgd. Prachtige rusthuizen worden geopend, zooals onlangs, nog te Purmerend, maar de minste prijs van elf g ilden per week kan door on?.e oudjes niet worden betaald. Spr. eindigde zijn rede om allen, vooral de jongeren, zich aan te sluiten bij den Bond voor Staatspensionneering. De voorzitter dankte den spreker en gaf hierna het woord aan Loevens tooneelge- zelschap uit Alkmaar met het tooneelstuk „Dokter Bavino" van Henk Bakker. Over dit uit 7 medespelenden bestaande gezel schap niets dan lof. Het stuk werd zoo goed weergegeven zoodat we hu» vanaf dezen plaats een tot weerziens ioe roepen. Het bestuur heeft dan ook een goede keuze gedaan dit ge zelschap hier te laten optreden. Na afloop dankte de voorzitter allen die hebben medegewerkt dezen avond zoo goed te doen slagen. Een gezellig bal, onder leiding van de heeren Koning en Brandsen, was het slot. Diefstal. Toen een van onze plaatselijke bakkers 's avonds tegen donker bij een klant aan het venten was heeft een tot nu toe onbe kende een paar brooder uit den wagen gehaald. De opvoering een groot succes. Zondagavond werd door de Tooneel- vereeniging Helmers van Amsterdam alhier voor het Nut bovengenoemd tooneelstuk opgeveerd. De tooneelzaal van de „Prins Maurits" was tot in de hoeken gevuld, waaruit wel bleek de groote belangstelling voor dit stuk, waarvan de opvoering onder ademlooze stilte plaats had. Er is uitnemend gespeeld. Wij zullen niet alle rollen bespreken, bij het „Chineesche Landhuis" toch gaat het in hoofdzaak om de Chinees of beter om de Chineesche Edelman Yuan Sing. En deze rol is vervuld op een niet te overtreffen wijze. Hoe voornaam was hij in zijn optreden, maar ook hoe ge raffineerd in zijn wantrouwen zijn bedekte uitingen hiervan. Te bewonderen was zijn zelfbeheersching cn doodsverachting in het laatste bedrijf. Naar onze westersche begrip pen leek hij geslepen en wreed, maar ge meten naar de maatstaf van Chineesche "mo raal en denkwijze zooals Yyan Sing ons die zelf openbaarde, werd ons veel van zijn handelingen verklaarbaar. De regie en aankleeding was tot in de puntjes verzorgd. Helmers heeft weer eens getoond als amateurtooneelvereeniging ver boven de middelmaat uit te steken. Een woord van waardeering komt zeker toe aan den heer E. Brouwer, die meer en meer blijk geeft voor tooneelaankleeding de rechte man te zijn. van Dinsdag 21 December 1937. OPGAVE VAN NOORDHOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET N.V. Vorige laatste k. STAATSLEENINGEN. 4 NederL 1934 3 Ned.-lndië 1937 5H Duitschl. '30 m. verkl. b ANK-INSTELLINGEN. Amsterd. Bank Handel Mij CerL v. 250 Koloniale Bank Ned Ind. Handelsbank 1NDUSTR. OND. BINNENL. AU Kunstzijde Unie CaTvé Delft Ce-L Nederl. Ford Philips Gloeil. Gem. Bezit Unilever INDUSTR. OND. BUITENL. Am. Smelting Anaconda koers 2.30-45 101 Via 977/m 30'/i« 154'/, 154 130 13M/4 47«y,. 80 275 297 144'/, 37V. §243/* Bethleh. Steel44'/. l'Vie 251 /f 29V„ 148/i» b6/* 44tyj» 4'VjJ Cities Service Genera 1 Motors Kennecott Copper R public Steel Standard Brands Steel comm. U. S. Leather CULTUUR MAATSCH. H V. A443y,| Java Cultuur 173 Ned. Ind. Suiker Unie 139T/« Vereen. Vorstenlanden 887. MIJNBOUW. Alg. Ezplor. Mij847« Rediang Lebong 170 PETROLEUM. Dordtsche Petr. 358»/4 Kon. Petr. 373tyg Perlak8.»/« Phillips Oil30 Shell Union'3 Tide WaterH'%» RUBBERS. Amsterd. Rubber 213*/. Deli Bat. Rubber .148 Hessa Rubber1497. Oostkust 15 Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Kon Ned. Stoomboot Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Pacific Southern Railw. Cert. Union Pacific Canadian Pac. SNoteering per 50. TExclaim. 'Exdividend. lust/» 3»/* 126 121»/. 222 2947. 287 30»/. 16>%6 10'/. 647, 977, 307. 155 1"0-»/. 1327, 1387, 47»/.-8 82'/. 275 300-3 146-V, 39 24'%«-i 46i-V* l'/4 257, i4»yu-j 67. 45'/* 4"/* 441-27, 173 140 87 83 170 374-V, 86 30'As 13'7,6-i 12-7* 214 146j-7J 1547, 108»/. 37.-'/* 1274-84 121 i-'/. 230 295 283 31 177.-8/8 lOf-lli 66 6 x) ex-coupon Prolongatie vorige koers K, heden K pCt. WISSELKOERSEN AMSTERDAM. OFFICIEEL. New-York Londen Berlijn Parijs Brussel (Belga) Zürich Kopenhagen Stockholm Oslo Vorige koers: 1.79"/* 8.991/» 72.45 6.11*/. 30.57 41.60 40.15 46.37X 15.20 Heden: 1.79'/. 8.99*/» 72.48 6.U*/« 30.57 41.61 40.15 46.35 45.20 Het verslagje van de St. Elizabethver. stond onder Heiloo. Het moest natuurlijk staan onder Limmen. Tavenu. De Tavenu-bijeenkomst werd gehouden Zondag 19 December, des avonds half acht in „Ons Huis". De voorzitter, de heer de Leeuw, opende de vergadering met een woord van welkom. Aangenomen werd het voorstel om een maal in de maand een zangavond te houden. De jaarvergadering zal worden gehouden op 15 Januari 1938. De avond werd verder gevuld met een lezing met lichtbeelden over het leven der dieren in de duinen door den heer H. van Elven. Deze lezing was zeer interessant, alsmede de afbeeldingen. De voorzitter bedankte den heer van Elven en vond het jammer, dat slechts de helft der leden aanwezig was. Andermaal heeft de S.D.A.P. gister avond een bijeenkomst gehouden in „De Rustende Jager". Doch dezen keer was er een matig bezoek. Het bestuur was door slechts één persoon vertegenwoordigd. De heer Oets hield een rede over den Arbeidersomroep „de VARA". De spreker behandelde de cultureele waarde van den omroep. Hij wees op Duitschland waar de dictator (van een regeering kan men daar niet spreken) beveelt en waar de omroep geen vrijheid heeft. Grooten eerbied had spreker voor de dominée's en pastoors, die trots het verbod van den dictator hun meening durven verdedigen in een land waar concentratiekamp en gewelddadige dood niet denkbeeldig zijn. Spr. wekte zijn gehoor tenslotte op om de VARA te steu nen. Daarna was het woord aan den VARA- kok P. J. Kers Jr., die de nieuwe recepten voor de keuken behandelde, gelegenheid gaf tót het stellen van vragen en de inge komen vragen beantwoordde. Qemeentecaden De raad dezer gemeente kwam Maan dagmiddag in spoedvergadering byeen. Naar aanleiding van de notulen vroeg de heer Kloosterboer naar de uitlegging in de vorige vergadering omtrent het ingekomen verzoek van den Landarbeidersbond om verhooging van steunuitkeering. Door den voorzitter werd het laatste gedeelte voorge lezen. Daardoor is het verband van het des betreffende schryven zoek geraakt. Door den heer Heinis, secretaris van den bond, is in een ingezonden stuk hier ook reeds op- gewezen. Het eerste schryven is geheel niet voorgelezen. Spreker zou in het vervolg willen ieder schrijven, dat behandeld wordt, uitvoerig voor te lezen. De voorzitter zegde dit toe. Weth. Lek achtte het niet noodig, dat het eerste schryven werd voorgelezen, omdat later door de inzenders een andere regeling is voorgesteld. Eerst hebben de landarbei ders gevraagd het loon van f 18 per week en later 16,50. Daarom was het niet noodig het eerste schrijven nog te behandelen. De minister van sociale zaken berichtte, dat de baggerregeling is verlengd tot 26 Febr. Goedgekeurd werd de rekening 1935 Gem. Lichtbedryven. De gemeentelijke begrooting 1938 is zon der commentaar van Ged. Staten terug ont vangen en zal aan de daarvoor benoemde commissie uit de gemeenteraadsleden wor den voorgelegd ter voorloopige vaststelling. De verpleging voor krankzinnigen is teruggebracht van 700 op 675. De steunregeling is verlengd tot 2 Juli '38. De Boeterslaan is voor rekening van den heer Schot verlegd, zoodat dit ook tot een goede afloop is gekomen. Van de steunverleening B zijn de goede ren, welke zyn ontvangen, gedistribueerd. Alles voor kennisgeving aangenomen. Voorstel kasgeldleening en rekening courant-overeenkomst. Door Ged. Staten is de rekening-courant, welke was aangegaan bij de Bank van Ned Gem., afgekeurd om den hoogen rentevoet. Deze bedroeg 3.75 voor debet en voor credit. Medege deeld werd, dat thans kasgeld is te verkrij gen voor 5/8 Inderdaad is de Rotter- damsche Bank genegen tegen deze rente voor 3 maanden kasgeld te verstrekken. B. en W. hebben gemeend hierop te moeten in gaan. De heer Kloosterboer vroeg een betere omschrijving der voorstellen op de convoca tie. Het is zoo moeilijk om zonder omschrij ving onmiddellijk een gedachte op een voor stel te vormen, het besluit van B. en W. achtte spreker goed. Eén of meer kasgeldleeningen zullen moe ten worden genomen tot ten hoogste 1 boven het promesse disconto der Bank van Ned. Gemeenten. Aldus besloten. Verordening Leges op de bevolkings register. B. en W. stelden voor om 5 cent per in lichting te vorderen in neerwaartschen lijn per 100 inlichtingen 4 en zoo vervolgens. Het is meer een formaliteit. Zonder discus sie werd dit aanvaard. Aanvraag onderricht jeugdige werkloozen. Slechts een aangifte is gedaan om de in Alkmaar gehouden ontwikkelings- en ont spanningsgelegenheid te bezoeken. De kos ten worden evenals voor de werkverschaf fing en steunverleening in dezelfde mate door het rijk vergoed. B. en W. stelden voor om hier op in te gaan. De kosten waren van 57 tot 93 per kwartaal. Na eenige dis cussie aanvaard. De legesgelden op de openbare vermake lijkheden zijn voor deze gemeente in 1935 bepaald door den raad op 15 Door Ged. Staten is dit echter bepaald op 20 mede door den financieelen toestand der ge meente. Daarom is door B. en W. reeds in Haarlem geïnformeerd of dit mogelijk kans van slagen zou hebben. Hierop is echter een afwijzend antwoord gekomen, dus achtten B. en W. het gewenscht om dit schrijven voor kennisgeving aan te nemen. Zij voelen heel goed de financieele moeilijkheid der verecnigingen, doch zoo lang de gemeente er niet beter voor staat, zal het niet anders kunnen. De heer van Kampen meende, dat wij hier anders tegenover moeten staan. Voor heen werd door Ged. Staten gevraagd of wel ontspanning in de gemeente aanwezig was, Daarop is geantwoord door verscheidene vereenigingen die op dit adres voorkomen, Het beteekent een strop voor de vereenigin gen. Het verband moet er blijven en de voorzitter heeft toch het recht om onthef fing te verleenen. Als er wordt bijvermeld hoe de zaken e* bij staan, zal hier toch wel rekening mee worden gehouden. De voorzitter antwoordde zich niet op dit gevaarlijke terrein te willen begeven, en de gelden, welke moeten worden afgedragen, zijn zoo gering, dat daardoor de vereeniging niet valt of staat. Weth. Lek kon zich de argumenten van den heer van Kampen best voorstellen en er zich ook mede vereenigen, doch zoo lang de fLiancieele toestand van de gemeente niet beter wordt, zal het niet anders kunnen. Na eenige besprekingen werd het voor stel B. en W. in stemming gebracht en met de stemmen van de heeren v. Kampen en Kloosterboer tegen aangenomen. Voorstel tot verkoop grond aan den heer Jb. Kooy. In de vorige vergadering is besloten om den overgeschoten grond bij de nieuwe be graafplaats voor 1500 te verkoopen aan den heer Jb. Kooy. De heer Kooy wenschte tegen dezen prys het land te aanvaarden, met de in achtneming van de door de ge meente gestelde bepalingen. Opheffing zekerheidshypotheek overleden gemeente-ontvanger. Op een bepaald gedeelte der bezittingen van den ontvanger stond een zekerheids borgstelling. De eigendommen zyn ver kocht, doch zoo lang de gemeenterekening van 1937 niet van Ged. Staten is terug ont vangen, zou deze zekerheidsstelling door moeten gaan. Door de Twentsche Bank is deze post, groot f 5000, echter overgenomen, zoodat dit thans is afgedaan. £aatste betichten (Ongecorrigeerd.) VACANTIE OP DE SCHOLEN BIJ DE A.S. BLIJDE GEBEURTENIS. De minister van Onderwijs, Kuns ten en Wètenschappen heeft aan de directeuren van de Rijks Hoogere Burgerscholen en de Rijkskweek scholen voor onderwijzers en onder wijzeressen en de hoofden der Rijks leerscholen en Rijks lagere scholen de volgende mededeeling gezonden: Ik heb de eer u te verzoeken om, zoodra de verwachte gelukkige geboorte van een koninklijken prins of koninklijke prinses bekend zal zijn, de nationale vlag van het schoolgebouw uit te hangen en die ook den daarop volgenden dag te laten hangen. Voor zooveel de navolgende regeling niet wegens de Kerstvacantie overbodig is, gelieve u het volgende in acht te nemen. Is de geboorte op een schooldag vóór den aanvang van den schooltijd bekend en heeft zij den vorigen dag plaats gehad, dan wordt dien schooldag (den nationalen feestdag) vacantie gegeven. Is de geboorte op een schooldag vóór den aanvang van den schooltijd bekend en heeft zij denzelfden dag plaats gehad, dan wordt dien dag en den volgenden school dag (den nationalen feestdag) vacantie gegeven. Wordt de geboorte op een schooldag tijdens den schooltijd bekend, dan wordt voor het verdere van dien dag en ook den daarna volgenden schooldag (den natio nalen feestdag) vacantie gegeven. HOTELHOUDERS OPGELICHT. De dader te Groningen aangehouden. Een handige jongeman heeft kans gezien in vele plaatsen in ons land hotelhouders op te lichten. Zijn truc bestond hierin, dat hij, alvorens zich persoonlijk aan een hotel te vervoegen, dit eerst opbelde en den hotel houder vertelde dat deze sprak met een katholiek geestelijke ter plaatse. Hy had, zoo vertelde hij verder, gasten, doch be schikte niet over voldoende logeergelegen- heid, waarom hy den hotelhouder verzocht een zijner gasten onderdak en voeding te willen verstrekken. De hotelhouders waren, zooals begrijpelijk is, daartoe steeds gaarne bereid. Eenigen tijd later kwam dan een heer, die zich gewoonlijk Klein Schiphorst noemde, aan het hoteL Nadat deze heer een of meer nachten gelogeerd had en flink ge geten, verdween hy plotseling, be taling. Wanneer de hotelhouder zich dan met den geestelijke, wiens logé hy gehuis vest had, in verbinding stelde, bleek, dat deze totaal onkundig was van het telefoon gesprek, dat hij zou hebben gevoerd. De oplichter was reeds door de politie autoriteiten van Nijmegen, Uden (N~B.), Boskoop en Monster gesignaleerd. Gisteren» kwam hij in Groningen en stelde zich ook hier telefonisch in verbin ding met het hotel, dat hij prefereerde, waarbij hij als naam van zijn logé Klein Schiphorst noemde. De hotelhouder die zich een krantenbe richtje omtrent het geval herinnerde, waarschuwde de recherche, die den op lichter vanmorgen arresteerde. Hij bleek een 23-jarige slager uit Haarlem te zijn, zekere N. J. A. S., die nog vier maanden gevangenisstraf tegced had. Uit het poli tieblad bleek, dat de officier van justitie te Haarlem zijn aanhouding had gevraagd, voor het ondergaan van deze straf. Inmid dels kwam ook uit Leeuwarden nog een verzoek om aanhouding binnen. Vanmor gen elf uur is S. op transport gesteld naar de verschillende politieautoriteiten die zijn voorgeleiding verzocht hadden. ONTWERP KINDERBIJSLAGWET. De regeeringspersdienst meldt: Het in de troonrede aangekondigde wetsont werp in zake de toekenning van kinder bijslag is thans door den minister van Sociale Zaken bij den Hoogen Raad van Arbeid aanhangig gemaakt. BIGGENMERKEN. Wij vernemen van bevoegde zijde, dat het aantal aangebrachte biggenmerken in de week van 6 tot 11 December 1937 bedroeg 34.253, tegenover 31.369 in de overeenkom stige week van het vorige jaar. Van de toekenning 1937 zijn van 1 Januari tot 11 December in totaal aangebracht 1.746.097 merken, tegenover 2.025.916 merken in de overeenkomstige periode van 1936. EEN LIMBURGER GING EEN DAGJE UIT. Dat kostte hem een paar duizend gulden. Een Limburger was Vrijdag in de Resi dentie op stap. Zaterdagochtend meldde hij zich aan by de politie en toen bleek, dat hy niet alleen op stap was geweest maar een vrouwelijke metgezel had gevonden. Wat er Vrijdag precies gebeurd is, waar hij geweest is met zyn vriendin, wist de man niet. Maar wel wist hij, dat hij een paar duizend gulden kwijt was. Eenige rechercheurs zijn toen met den Limburger alle huizen afgegaan, die in aanmerking voor gevallen van berooving komen en gisteravond omstreeks 6 uur meende het slachtoffer zyn vriendin te her kennen. Het was mejuffrouw S. S., die in de Muzenstraat met mijnheer N. op num mer 2 woont. Het tweetal werd naar het hoofdbureau gebracht. Beide ontkennen iets met de zaak te maken te hebben. Het geld blijft weg. Voor het huis is een politiepost gezet. !Bucqetüike Stand. ALKMAAR. GEBOREN: Anna Maria, d. van Weyert Wortel en Maria Anna van der Neut. Helena Hen- drina Maria, d. van Willem van den Ham en Helena Hendrika Vastenburg. OVERLEDEN: Pieter Antonie Idema, wed. van Anna Hendrika van Vegten, 63 jaar. Hinke van Zandbergen, weduwe van Ate Atema, 81 jaar. Klaaske Westerbrink, weduwe van Petrus Theodorus Janka, 75 jaar. JUiMicaües HINDERWET. Heden zijn op de gemeente-secretarie ter inzage gelegd verzoeken met bijlagen van: I. Den heer P. de Boer Jbzn., alhier, om vergunning tot het uitbreiden van zijn werkplaats voor houtbewerking (wagen- makerij) door bijplaatsing van twee elec- tromotoren van 3 P.K. en een electromotor van 1 y, P.K. voor het in werking stellen van diverse machines in het perceel Frie- scheweg, achter nr. 2; II. Den heer J. C. Out, alhier, om ver gunning tot het oprichten van een moffel- oven in het perceel Achterstraat nr. 27; III. Den heer N. J. van de Kamer, alhier, om vergunning tot het uitbreiden van zijn banketbakkerij door bijplaatsing van een gasoven en een electromotor van 1 P.K. in het perceel Spoorstraat 50; IV. Van den heer J. Laan, alhier, om vergunning tot het oprichten van een on- dergrondsche benzinebewaarplaats met af tapinrichting, waarvan de pomp gedreven wordt door een electromotor van 1/4 P.K., naast en ten behoeve van het perceel Paardenmarkt nr. 6. Bezwaren tegen deze verzoeken kunnen worden ingediend ten stadhuize, mondeling op DINSDAG, 4 Januari a.s., voormiddags te ELF uur en schriftelijk vóór of op dien tijd. Gedurende drie dagen vóór gemelden dag kunnen de verzoeker en hij, die be zwaren heeft ingebracht op de secretarie dezer gemeente van de terzake ingekomen stukken kennis nemen. Alkmaar, 21 December 1937. Burgemeester en wethouders van Alkmaar, F. H. VAN KINSCHOT, burgemeester. A. KOELMA, secretaris. GEMEENTELIJK BUREAU VOOR SOCIALE ZAKEN. Bekendmaking. De directeur van het Gemeentelijk Bureau voor Sociale Zaken deelt aan belanghebben den mede, dat gedurende het tijdvak van Woensdag 22 tot en met Dinsdag 28 Decem ber 1937 de volgende kleuren bons geldig zyn; Margarinebonnen rose kleur. Gehaktbonnen geel met roode streep. Bak- en braadvetbonnen oranje kleur. Alkmaar, 21 December 1937. De directeur voornoemd, E. v. d. HEUVEL. Jituist aiWeiMsdMp_ Al weer ten bate van het or8eW°nd' j;r Groote Kerk werd gisteravond m de Kapel- kerk geconcerteerd door me). Anme Veenen- bos, haar dameskoortje, en de heeren W. Dorgelo (violoncel), K. Pieket-Weeserik (orgel), G. Grondsma (Declamatie). Het dameskoortje is klein, doch goed van klank, o.a. hoorde men een mooi pianissimo, een frisch, beschaafd forte. Ook schenkt men alle aandacht aan de nuanceering in het algemeen. Verschillende nummers gaf men, waaronder een drietal aardige, eenvoudige bijdragen op Engelsche tekst, muziek van Tolhurst. De leidster van het koortje droeg als alt soliste voor: Kerstlied van H. J. den Her tog; Wat luiden de klokken? van J. F. Tierie; Wiegenlied der Hirten an der Krippe zu Bethlehem van Reimann (met orgelbe geleiding) en met orgel en violoncel; Panis Angelicus, van Franck, en Largo, van Handel. Eenvoudig van toonzetting als ze zyn, zoo ook droeg mej. Veenenbos ze een voudig, en natuurlijk voor. De heer Dorgelo speelde de aria uit de Suite in D groote terts van Bach, en het Adagio uit het violoncelconcert van Boc- cherini, met gevoeligen toon en muzikaal van voordracht; de heer Grondsma decla meerde sober, en toch met veel uitdrukking eenige gedichten van mevr. CramerSchaap, die betrekking hadden op het naderend Kerstfeest. Ten slotte de organist der kerk. Pieket gaf een preludium van Albert Becker en een fantaisie van St. Saëns, stukken die op kerk- concerten alhier, voor zoover ik weet, nog niet gespeeld werden. Ze hadden dus de bekoring van het nieuwe. Pieket maakte er veel werk van, vooral van de fantaisie, die op 't gebied van registratie veeleischend is. Hij kwam daaraan tegemoet voor zoover dat op het Kapelorgel mogelijk is. Ook in de begeleiding der solisten was hij voor die taak berekent. A. K. (Niet officieel) Trekking van Dinsdag 21 December 1937 3de KLASSE, 2de LUST HOOGE PRIJZEN 25000 8115 2000 —4388 1500 18114 1000 727 6814 16005 400 5276 200 5723 10211 100 2822 5852 9943 15171 19954 Prijzen van ƒ45. 42 84 86 89 123 244 265 360 434 524 581 595 617 624 639 655 725 779 787 833 943 961 977 980 985 1045 1070 1176 1178 1248 1249 1260 1286 1294 1307 1337 1376 1410 1418 1450 1472 1482 1503 1511 1558 1581 1590 159» 1635 1651 1692 1702 1816 1865 1881 1937 1938 1972 1982 1994 1995 2028 2046 2060 2071 2088 2127 2178 2195 2215 2216 2236 2270 2318 2428 2442 2443 2523 2640 2571 2594 2599 2606 2644 2652 2704 2775 2793 2812 2837 2843 2875 2921 2927 2948 3043 3072 3083 3184 3193 3233 3237 3278 3292 3302 3303 3316 3352 3422 3518 3534 3541 3548 3558 3570 3614 3623 3669 3671 3686 3768 3848 3849 3853 3861 3872 3910 4006 4029 4031 4083 4089 4156 4158 4183 4200 4217 4269 4281 4291 4320 4327 4330 4335 4360 4390 4444 4450 4458 4482 4496 4536 4548 4603 4640 4696 4747 4763 4776 4781 4786 4826 4865 4878 4903 4970 4993 5052 5055 5063 5160 5172 5202 5223 6237 5239 5272 5320 5322 5367 5374 5377 6397 5457 5496 5508 5590 5613 5662 5699 5712 5739 5740 5752 5772 5774 5785 5796 5829 5881 5942 5946 5986 5993 6008 6009 6113 6129 6139 6162 6170 6244 6283 6295 6340 6403 6436 6443 6470 6502 6568 6570 6611 6678 6698 6740 6772 6776 6831 6840 6861 6879 6891 6938 6974 6991 7007 7025 7038 7046 7067 7166 7231 724S 7299 7328 7373 7378 7403 7413 7429 7443 7484 7492 7523 7626 7678 7710 7746 7750 7754 7756 7789 7797 7820 7841 7863 7867 7911 7918 7993 8053 8056 8073 8117 8121 8168 8229 8239 8254 8264 8270 8275 8278 8296 8312 8371 8391 8409 8474 8478 8557 8573 8586 8593 8594 8601 8608 8671 8678 8723 C754 8809 8841 8845 8848 8869 8894 8908 8974 8991* 9001 9003 9041 9072 9092 9143 9150 9158 9183 9194 9200 9253 9264 9270 9272 9275» 9285 9295 9370 9406 9430 9459 9472 9509 9515 9604 9637 9827 9871 9875 9885 9971 9988 9999 10037 10044 10091 10154 10205 10271! 10284 10351 10368 10414 10470 10560 10616 10619 10640 10652 10661 10667 10714 10723 10758 10809 10839 10847 10850 10856 10879 10962 10969 11008 11055 11089 11090 11111 11127 11195 11200 11209 11242 11319 11344 11393 11397 11456 11475 11477; 11482 11483 11501 11516 11566 11576 ri657 11658i 11719 11747 11770 11806 11811 11849 11874 11904 11906 11919 11931 11957 11962 11969 11987 12001 12019 12121 12122 12123 12164 12210 12230 12233 12261 12315 12383 12403 12417 12424 12437 12529 12532 12536 12572 12593 12642 12658 12665 1267* 12688 12755 12758 12821 12839 12869 12885 12997 13009 13049 13104 13145 13148 13158 13171 13185 13209 13271 13293 13319 13371 13421 13440 13462 13506 13506 13543 13625 13626 13660 13675 13682 13720 13722 13727 13736 13751 13782 13789 13896 13919 13925 13935 13941 13970 13976 13993 14013 14141 14151 14159 14182 14216 14218 14222 14233 14279 1433# 14359 14375 14417 14428 14553 14554 14556 14589 14623 14672 14716 14720 14734 14844 14880 14901 14921 14956 15013 15146 15188 15211 15251 15259 15259 15287 15288 15303 15307 15342 15348 15356 15362 15391 15397 15402 15427 15432 15436 15442 15507 15511 15533 15562 15567 15578 15580 15592 15631 15646 15657 15668 15671 15688 15713 15755 15802 15813 15844 15886 15960 15961 16010 16059 16188 16249 16277 16317 16337 16349 16367 1637» 16382 16397 16423 16459 16492 16494 16544 16561 16572 16578 16597 16622 16687 16709 16713 16730 16743 16790 16799 16824 16825 16860 16889 16910 16923 16976 17038 17049 17057 17099 17116 17128 17139 17181 17183 17284 17294 17330 17356 17455 17480 17518 17583 17628 17661 17675 17696 17850 17868 17928 17944 18029 18034 18081 18098 18099 18108 18131 18140 18158 18181 18189 18193 18306 18343 18355 18360 18382 18411 18414 18415 18473 18478 18490 18619 18638 18650 18696 18706 18732 18761 18807 18811 18840 18881 18905 18915 18916 18996 19033 19045 19047 19065 19079 19103 19132 19182 19201 19232 19296 19333 19391 19451 1949f 19520 19559 19590 19595 19596 19603 19648 19651 19676 19716 19812 19828 19841 19852 19864 19870 19887 19897 19903 19916 19920 19927 19958 19960 19982 20014 20027 20063 20079 20084 20090 20093 20128 20141 20150 20162 20185 20235 20296 20298 20330 20344 20375 20410 20413 20415 20429 20437 20463 20526 20564 20574 20603 20608 20659 20716 20781 20805 20807 20853 20878 20917 20953 Verbetering 2de klasse, 2de lijst; 16733 moei zijn 6733. Verbe'.erinen 3de klasse 1ste lijst; 0356 moet zyn 20356; 20052 moet zijn 20053

Alkmaarsche Courant | 1937 | | pagina 3