HERHALINGSOEFENINGEN. SL HOLLAND-ROEMENIË, Alcmaria I - Oud-AIcmaria. SPORT EN WEDSTRIJDEN. Haarlem-Xerxes om de tweede plaats I jUMicades MIJNHARDTJES' üeuilietcn RUGBY VOETBAL 'T OOG Nieuwe ideale pijnverdrijvers D. W. V. tegen W. F. C. De elftallen voor morgen. ZONDAG A.S. 1.30 UUR Blijft D.W.V. ongeslagen VAN DERDE BLAD. ALKMAARSCHE COURANT van ZATERDAG 8 JANUARI 1938. (Art. 31, le, b. en art. 33 Dienstplichtwet). De dienstplichtigen van de hieronder gemelde lichtingen, korpsen en korps- onderdeelen zullen in 1938 voor herhalings oefeningen in werkelijken dienst moeten komen. De oproeping daartoe zal bij nadere per soonlijke kennisgeving plaats hebben. De lichtingen 1927, 1928, 1932 en 1934. a. Regimenten INFANTERIE (hieronder het Regiment GRENADIERS en het Regiment JAGERS; b. Regiment WIELRIJDERS; c. Regimenten HUZAREN, met uitzonde ring van de postduivenverzorgers en van de paardenverzorgers, die de eerste oefening hebben vervuld bij het Remontedepot; d. Regimenten VELDARTILLERIE; e. Korps RIJDENDE ARTILLERIE; f. Regiment MOTOR ARTILLERIE; g. Regiment KUSTARTILLERIE; h. Korps LUCHTDOEL ARTILLERIE; i. Regiment GENIETROEPEN; j. Schoolcompagnie TORPEDISTEN; k. Korps MOTORDIENST; L Compagnie INTENDANCETROEPEN. Duur van het verblijf in werkelijken dienst. Korporaals en soldaten; De lichtingen 1927 en 1928 van de regi menten Huzaren en van de regimenten Veldartillerie, afkomstig van de cavalerie, 6 dagen. De overige korporaals en soldaten van de lichtingen 1927 en 1923 10 dagen. De lich tingen 1932 en 1934 17 dagen. Onderofficieren. De lichtingen 1927 en 1928 van de Regi menten Huzaren 13 dagen. De overige onderofficieren van de lich tingen 1927 en 1928 17 dagen. De lichtingen 1932 en 1934 24 dagen. Opmerking. Van de lichtingen 1927 en 1928 nemen geen deel aan deze oefeningen de dienst plichtigen, die in 1937 verplicht waren her halingsoefeningen te volbrengen, omdat zij behooren of behoorden tot legeronderdeelen, waarvan het personeel is bestemd voor buitengewone oproeping uitwendige veilig heid. Lichting 1927. Schoolcompagnie PONTONNIERS. Duur van het verblijf in werkelijken dienst; Korporaals en soldaten: 10 dagen, onder officieren: 17 dagen. Lichting 1928. Schoolcompagnie PONTONNIERS, voor zoover betreft de dienstplichtigen, die ten aanzien van de eerste oefening behoorden tot de eerste en de tweede ploeg. Duur van het verblijf in werkelijken dienst; Korporaals en soldaten: 10 dagen, onder officieren: 17 dagen. Lichtingen 1931 en 1933. Schoolcompagnie PONTONNIERS, voor zoover betreft de dienstplichtigen, die ten aanzien van de eerste oefening behoorden tot de derde ploeg. Dhur van het verblijf in werk. dienst: 17 dagen. Lichtingen 1932 en 1934. Schoolcompagnie PONTONNIERS voor zoover betreft de dienstplichtigen, die ten aanzien van de eerste oefening behoorden tot de eerste en de tweede ploeg. Duur van het verblijf in werkelijken dienst: Korporaals en soldaten: 17 dagen, onder officieren: 24 dagen. Lichtingen 1927, 1928 en 1932. Compagnieën GENEESKUNDIGE TROE PEN, met uitzondering van de ziekenver plegers. Duur van het verblijf m werkelijken dienst: Korporaals en soldaten: De lichtingen 1927 en 1928 10 dagen, de lichting 1932 17 dagen. Onderofficieren De lichtingen 1927 en 1928 17 dagen, de lichting 1932 24 dagen. Lichting 1934. Compagnieën GENEESKUNDIGE TROE PEN. Duur van het verblijf in werkelijken dienst: Korporaals en soldaten: 17 dagen, onder officieren 24 dagen. Data van opkomst. Omtrent den datum van opkomst kunnen de dienstplichtigen inlichtingen inwinnen 'er gemeente-secretarie, afd. Militaire Zaken. Gevolgen uitstel eerste oefening, enz. voor herhalingsoefeningen. De dienstplichtigen, die ten gevolge van vervroegde inlijving, uitstel van eerste oefe ning, tijdelijke vrijstelling van den dienst plicht of om een andere reden de eerste oefening vroeger of later dan den gewonen tijd hebben vervuld of nog zullen vervullen, volbrengen de herhalingsoefeningen tegelijk met de lichting, met welke zij de eerste oefening hebben beëindigd of zullen be ëindigen. De dienstplichtigen, aan wie vrijstelling van eerste oefening is verleend, volbrengen de herhalingsoefeningen tegelijk met de lichting, waarvoor zij zijn ingelijfd. Zij, die vrij zijn gebleven van eerste oefening hier te lande, doordat zij als dienstplichtige in Nederlandsch-Indië de eerste oefening heb ben volbracht, volbrengen de herhalings oefeningen evenwel tegelijk met de lich ting van het jaar, waarin zij de eerste oefe ning in Nederlandsch-Indië hebben be ëindigd. Vrijwilligers op den voet van een gewoon dienstplichtige. Zij, die een verbintenis hebben aange gaan om te dienen op den voet van G. D., volbrengen de herhalingsoefeningen: a. indien zij voor eerste oefening in wer- gelijken dienst zijn geweest, met de lichting, waarmede zij die oefening heb ben beëindigd; b. indien zij niet gehouden waren tot het vervullen van de eerste oefening, met de lichting, waartoe zij behooren, tenzij bepaald is, dat zij gerekend worden te behooren tot een andere lichting, in welk geval zij de herhalingsoefeningen volbrengen met laatstbedoelde lichting. Gevolgen uitstel herhalingsoefeningen, enz. Dienstplichtigen der landmacht, die de tweede herhalingsoefening zouden moeten volbrengen in het jaar, waarin zij ten ge volge van uitstel van opkomst, ziekte of om een andere bijzondere reden de eerste her halingsoefening vervullen, volbrengen de tweede herhalingsoefening in het daarop volgend jaar in een der tijdvakken, waarin herhalingsoefeningen worden gehouden bij het korps of korpsonderdeel, waartoe deze dienstplichtigen behooren. Vrijstelling. Vrijstelling van herhalingsoefeningen genieten: a. zij, van wie op het voor de opkomst bepaalde tijdstip bij den Burgemeester be kend is, dat zij elders wonen dan in Neder land, België, de provincies Hdnnover en Westfalen en de Rijnprovincie; b. zij, die wonen in België, de provincies Hannover en Westfalen en de Rijnprovincie, voor zoover zy vóór den dag van opkomst by hun commandant een verklaring inzen den, waaruit blijkt, dat zij wonen in een plaats, wfee meer dan 15 K.M. van de Nederlandsche grens is gelegen; deze ver klaring moet zijn afgegeven door het hoofd van het plaatselijk bestuur of van de politie of door een Nederlandsch consulair ambte naar en mag niet eerder zijn afgegeven dan 14 dagen vóór de opkomst; c. zij, die zich tijdens die oefeningen bui tenslands bevinden, ter uitoefening van de zeevaart (hieronder niet begrepen de zee- visscherij); d. zij, die bij de Luchtvaartafdeeling werkzaam zijn op de burgerrechtelijke ar beidsovereenkomst en voor wie deze afdee- ling ook de mobilisatiebestemming is. KOSTWINNERSVERGOEDING. Indien tengevolge van het verblijf in werkelijken dienst van den opgeroepen ver lofganger voldoende middelen tot levens onderhoud ontbreken of komen te ontbreken aan o.m. a. hun echtgenoote; b. hun bloed- en aanverwanten in de rechte linie; kunnen deze personen in aanmerking komen voor een geldelijke vergoeding. Het verzoek daartoe moet ongeveer 2 maanden vóór de opkomst mondeling ter gemeente secretarie, afd. Militaire Zaken, worden in gediend. VERZOEKSCHRIFTEN. De verzoeken om vervroeging, vrijstel ling, uitstel van herhalingsoefeningen, of om opkomst in een andere garniziensplaats, welke aan den Minister van Defensie moeten worden gericht, moeten ter gemeente secretarie, afd. Militaire Zaken, worden in gediend. Voor eerstgemelde verzoeken moet gebruik worden gemaakt van formulieren, welke gemelde secretarie-afdeeling daartoe op aanvrage verstrekt. Deze verzoeken worden slechts bij uitzon dering en alleen in dringende gevallen toe gestaan. Alkmaar, 8 Januari 1938. De Burgemeester van Alkmaar, H. KLAVER, Lo. Burgemeester. Hartvormige ouweltjes gevuld met verschillende beproefde geneesmid delen welke elkander wederkeerig in hun werking ondersteunen, zoodat de pijn met vereende krachten ver dreven wordt. Wonder goed en snel helpen ze bij: Hoofdpijn. Kiespijn. Zenuwpijnen. Spif, Spierpijn, Rheumetische pijnen. Migraine. Periodieke pijnen. Moe heid, Kou en Griep. „Mijnhardtjes" nemen gemakkelijk in en stimuleeren tevens bloedsom loop en stofwisseling, zonder scha' delijke nevenwerking, zoodat U zich na verdreven pijnen weer frisch en opgewekt gevoelt. 8ereid volgens recept. Apethefcer Mijnhard!-. Koleer 1 2 st. 50 et. 2 st t O ct. Bij Apoth. en Dreg. Zdo' zien ze er uit. Let hierop! Voetbal. Het volledige voetbalprogramma be vat als de meest belangrijkste ontmoe ting den wedstrijd HaarlemXerxes, omdat het hier gaat om de tweede plaats in afdeeling II. Wanneer de thuisclub zou verliezen, zouden de kansen van Xerxes stijgen en omgekeerd is eigenlijk precies het zelfde het geval. HaarlemXerxes! Algemeen wordt de Rotterdamsche ploeg als de sterkste van de twee beschouwd en zeker is, dat Xerxes de sterkste voorhoede heeft, zoodat de matige Haarlem-achterhoede het ontegenzeggelijk hard te verantwoorden zal krijgen. Maar toch, de Haarlem-ploeg is een goed geheel en waar zij aan haar middenlinie hoofdza kelijk een verdedigende taak heeft gegeven, daar zal het de Rotterdammers niet gemak kelijk vallen, om de noodige doelpunten te verzamelen. Intusschen is elke uitslag mogelijk, waar bij wij echter terdege rekening moeten houden met een Rotterdamsche overwin ning. De leiders in afdeeling I, t.w. Ajax, D.W. S. en K.F.C. krijgen het op papier niet erg moeilijk. Maar in werkelijkheid wordt het oppassen Excelsior speelt thuis en wil de verras sing van een week geleden nog wel eens herhalen. Maar D.W.S. zal wel gewaar schuwd zijn door de Koogsche en dus beide punten uit Rotterdam mee nemen. K.F.C. zal thuis tegen A.D.O. natuurlijk haar beste beentje voorzetten en niet weer in de fout van de vorige week vallen, toen de tegenpartij onderschat werd. En Ajax mag dan uit tegen Sparta spelen, deze Rotterdammers behooren dit jaar tot de zwakkere ploegen en zullen het Ajax heusch niet al te lastig maken. Rest dan nog D.F.C.R.F.C., waarbij wij, ondanks de zware nederlaag, die de Dordt- sche clug een week geleden leed, toch een thuis-zege voorspellen. V.U.C. heeft een aardig elftal, dat een goede plaats inneemt op de ranglijst veel; veel beter dan V.S.V., dat bij haar op be zoek komt. En toch houden wij het op de Velzer club, die iets meer op dreef schijnt te komen. Afdeeling II. In afdeeling II hebben hebben we dan de reeds genoemde ontmoeting Haarlem Xerxes. Daarnaast speelt Feijenoord thuis tegen H. B. S. en zal natuurlijk van de Hagenaars winnen. Wij verwachten trouwens hier een goede dag voor alle thuisspelende clubs en zien dus als winnaars de eerstgenoemde clubs in de wedstrijden H. D. V. S.—D. H. C. (hoe wel de Delftenaren in werkelijkheid sterker zijn!), Stormvogels—'t Gooi en Blauw Wit— C. V. V. Afdeeling III. De leiders van afdeeling III gaan op be zoek bij Hengelo en deze tegenpartij is zeker niet sterk genoeg, om voor een ver rassing te zorgen. Daarom zal Go ahead eerst maar verstandig doen, om den achter stand op Heracles niet te vergrooten en dus winnen van A. G. O. V. V. Waar echter de wdstrijd in Apeldoorn gespeeld wordt, is dit een zeer lastige opgave voor de Deventer club en het zou ons niets verwonderen, wanneer een puntenverdeeling hier tot stand kwam. Wageningen kan zich een heel eind in veiligheid stellen door thuis van N. E. C. te winen, waartoe de mogelijkheid bestaat. Hetzelfde is het geval in eeniger mate met P. E. C., maar de thuis-wedstrijd tegen Tubantia is toch nog lastig genoeg. Toch, er is kans voor P. E. C. Enschede zal op eigen veld het Zwolsche Z. A. C. er wel onder kunnen houden, al mag de Zwolsche club niet onderschat wor den. Afdeeling IV. P. S. V. en N. A. C. vechten hier om het kampioenschap en misschien, dat B. V. V. ook nog mee telt. In elk geval, de drie concurrenten spelen allen thuis tegen te genstanders, die positief zwakker zijn. Dat worden dus drie overwinningen in de wed strijden N. A. C.Juliana, P. S. V.Longa en B. V. V. —Willem II. Bleijerheide kan wellicht een kleine overwinning behalen op het bezoekende Roermond en wie weet, ziet Noad geen kans, om tegen Eindhoven een gelijk spel te bevechten. Afdeeling V. Tenslotte het Noorden. Be Quick ontvangt Leeuwarden en is sterk genoeg om een flinke zege op de Friezen te behalen. Echter, Veendam is ook stek genoeg om thuis Heerenveen te kloppen, zoodat beide conurrenten in elkaar's nabijheid blijven. Een ander geval is, of G. V. A. V. de ge vaarlijke derde blijft, want Achilles speelt thuis in den regel het beste tegen de Stad-Groninger en zou best in staat zijn, De opstelling: De Alcmar ia-elf tallen verschijnen in de volgende opstellingen in het veld: Jong Keuris Burger Koning Helderman Gerritse de Grand v. d. Pol Schaaper Keppel G. v. Wieringen Hamstra J. Bos J. Homan J. Elfring H. Reitsma J. Schuit D. Roozendaal P. v. d. Horst Th. Ooms Doggenaar Hartland G. Bosman Oud TexelAlkmaarsche Boys; aanvang 2 uur, scheidsrechter E. Crabbendam. A1 k m. Boys: v. d. Horst Pater Weel Brouwer Hartog v. Eerden Goudsblom Kwadyk Mulders Schenke de Grand Voor Alcmaria-leden wordt een beperkt aantal toegangsbewijzen beschikbaar gesteld tegen verminderden prijs op Zondag tusschen 11 en 12 uur aan het clublokaal op vertoon van contributiekaart. Jongensrang uitsluitend aan het loket. om G. V. A. V. een nederlaag te brengen. Velocitas moet thuis van Sneek winnen en iets veiliger komen te staan en H. S. C. moet zorgen, dat haar plaatsgenoote Hoo- gezand met lege handen de haardstede opzoekt. W. F. C.'s kans op de eerste plaats. D. W. V. troont nog steeds fraai aan den kop en de Kennemers en W. F. C. zijn haar gevaarlijkste concurrenten. En ziet, een van die twee komt nu bij haar op bezoek, nl. W. F. C., dat zich Zondag liet kloppen door Z. V. V. De Wormerveerders zullen hum kans ter dege verdedigen en de Amsterdam mers kunnen rekenen op grooten te genstand. Wat de uitslag zal zijn? Wij weten het niet, maar in elk geval heeft D. W. V. nog lang niet gewonnen en het zou best eens kunnen gebeuren, dat de nieuwelingen hun eerste nederlaag te slikken kregen. Z. F. C. zal verstandig doen, om den thuiswedstrijd tegen West-Frisia maar in een overwinning om te zetten, want zoo langzamerhand moet de Zaansche club •denken om een mogelijk degradatiegevaar. O. S. V.Z. V. V. is een wedstrijd tus schen gelijkwaardige krachten en eindigt dus in een gelijk spel. En de Spartaan zou werkelijk nog in staat zijn om H. R. C. te kloppen, vooral, als het veld niet al te droog is. Zoodat er toenemende spanning in de onderste regionen zou kunnen komen. In de tweede klasse B. moet R. C. H. zich niet opnieuw door een stadgenoote laten verrassen, want dan komt ze te veel achterop. Maar E. D. O. zal wel niet zoo gevaarlijk zijn als H. F. C. en dus genoe gen nemen met een kleine nederlaag. Trouwens D. O. S. krijgt het evenmin gemakkelijk, want het bezoekende Velox is juist in vorm gekomen en kan best eens winnen van haar stadgenooten. Daar zou Hilversum van kunnen profi- teeren, als deze club tenminste thuis van H. F. C. weet te winnen. Waar wij na tuurlijk op rekenen. Zeeburgia kan thuis van A. F. C. win nen en B. F. C. ziet misschien kans, om H. V. C. met een nederlaag huiswaarts te sturen. Door ALAN DAR£j 50) Met een gesmoorden vloek rende hij naar het steenblok. Daar het dicht bleef, w het duidelijk, dat de arme Hornblow over meesterd was. Hij ging zitten om zyn ged^hten te zamelen. Er bestond niet «enngste twijfel, dat Phenuit en Maxine dikam-r tezamen waren binnengegaan. muren Maxine? Een onderzoek van de n overtuigde hem, dat er geen an gang was. Anders had Phenuit daar oo.< wel gebruik van gemaakt. Heksel Toen bleef zijn blik rusten op het d<ek van de sarcophaag. Dit bestond ui massief stuk gehouwen marmer. Zou mogelijk zijn, dat... Hij stelde al ««Jj krachten in het werk en slaagde er deksel eenige centimeters op te uci Weer probeerde hij het, en weer ging wat omhoog. Nu was er een opening een halven voet, maar hij kon niets Hij nam de kaars en hield die in de op - ning. Zijn adem stokte, toen een paar fijne enkeltjes zichtbaar werden. Met groote inspanning wist hij het dexse verder open te slaan en toen verlicn de kaars het bleeke gelaat van zijn vrouw. Trillend van vrees boog hij zich voorover en slaagde er in zijn arm onder haar te krijgen. Eenige oogenblikken later drukte hij haar aan zijn borst. Maar haar oogen bleven gesloten en zij zag er uit, of zij dood was. Hij zette haar in den stoel neer en wreef haar de handen. „Max! In vredesnaam, kom bij!" Nog verroerde zij zich niet. Maar tot zijn vreugde voelde hij, dat haar handen warm waren. „Max!" Een half uur van angstige spanning volgde. Hij kuste haar lippen, wreef haar handen en armen, deed alles, wat een wan hopige echtgenoot kon verzinnen, en ein delijk ontsnapte haar een lichte zucht. Er was wat water in een aarden pot achter de sarcophaag. Hij maakte zijn zak doek nat en legde dien op haar voorhoofd. Langzaam opende zij de oogen en staarde hem aan. Maar er was geen blijk van her kenning in alleen stomme angst. „Ik ben het Bob", mompelde hij. „Kom lieveling, kom tot jezelf!" „Phen-uit!" stamelde zij. „Neen, niet Phenuit. Ik ben Bob. Oh, wat beteekent dit toch!" Zij strekte de hand uit en raakte zijn schouder aan, gleed over zijn arm en vond zijn vingers, die ze als met een schroef omsloot. Er kwam licht in de starende oogen. Zij worstelde met de hypnose, die haar brein gevangen hield. „Bob! Bob!" „Gelukkig! Nu ben je weer goed, is het niet?" „Ja", stamelde zij. Plotseling herkreeg zy haar volle bewustzijn. Zij slaakte een kreet en stond op. Zij sloeg de armen om zyn hals en kuste hem steeds weer. „Jy bent het zelf liefste Bob. Ik ben ik geloof, dat ik in de hel ben geweest. Verlaat mij niet, liefste. Ik ben zoo bang!" „Ik zal je niet verlaten. Maar ga liever weer zitten". „Neen, ik ben nu weer heelemaal in orde, Zeg nog eens, dat ik niet droom. Je bent toch werkelijk Bob?" Hij liefkoosde haar innig en verdreef haar laatsten twijfel. Zij keek achter zich en rilde. „Waar waar heb je mij gevonden?" „In deze kamer. In dat ding". Hij wees naar de sarcophaag en haar oogen werden groot van verbazing. „Ik kan mij niet veel meer herinneren. Hy hield mij hier dagen lang opgesloten, en toen ik geloof, dat hij mij toen in een andere kamer bracht. O, waar is hij?" „Weggeaan. Hij moet je gehypnotiseerd hebben". „Ja, ja. Het is alles zoo vreeselyk, dat ik er niet aan durf denken. Heb je hem hier gezien?" Hij vertelde haar, wat er gebeurd was en vroeg of zy wist, hoe de steenen deur van die zijde geopend moest worden. „Neen. Ik heb het wel duizend maal ge probeerd. Ik geloof, dat ze alleen van den anderen kant geopend kan worden. Ze blijft open staan, terwijl degeen, die er door is gekomen, hier is. Maar is die weer weg, dan kan het alleen van denBob, denk je, dat Hornblow dood is". „Dat kan ik niet zeggen. Ik hoop van niet". „Als dat zoo is, komen wij hier nooit meer uit. Er is nog maar weinig eten over. Phenuit zal ons hier laten omkomen". „Dat zal zijn bedoeling wel zyn nu", mompelde hij. „Maar zelfs dat is beter dan leven zonder jou. Zoo lang er leven is, is er hoop, liefste. Hornblow weet, hoe hij de deur open moet maken, als hij nog in leven is". „Ik ben nu niet bang meer", mompelde zy. „Wat er ook gebeurt, blijf dicht bij my. Laat hem mij niet weer krijgen". „Daarover hoef je je niet ongerust te maken. Als ik niet zoo bang was geweest, jou niet te zullen vinden, had ik hem dood geschoten, toen ik binnen kwam. Ik pro beerde de waarheid uit hem te krijgen, maar hy was my te vlug af". „Dus verborg hy mij in de sarcophaag. Het is vreemd, dat ik mij niets herinner. Is daar niets anders in?" „Niets". „Hy vertelde my, dat ze het lijk van koning Kamatexl bevatte. Dat moet hij dus gelogen hebben. Al dien tijd wist hij," dat ze leeg was". „Het heeft er veel van". „En heb je niet iets vreemds aan hem opgemerkt?" „Groote goedheid, ja! Hij is heelemaal veranderd. Het lijkt te fantastisch om waar te zyn, en toch..." „Hij is zes dagen in die andere kamer ge bleven, zonder voedsel. Het geheim van Kamatexl is niet maar een legende. Phe nuit ontdekt het en maakte er gebruik van". „Weet je niet, wat hij deed, om die ver bazingwekkende verjonging te ondergaan?" „Neen. Maar het staat allemaal daarop beschreven op dat deksel, en niemand dan Phenuit kan het ontcijferen". Zij spraken nog eenigen tijd fluisterend verder. De kaars brandde laag en wierp vreemde schaduwen op den muur. Kennedy putte zich uit, om een uitkomst te beden ken, maar hij vond er geen. Als Hornblow niet meer in leven was, zouden zij naar allen schijn binnen deze ondoordringbare muren moeten sterven. HOOFDSTUK XXVIII. Een uitweg. „Bob!'" Kennedy ontwaakte en zag, dat de kamer in duisternis gehuld was. De vrij dichte atmosfeer had hem op de plaats, waar hij zat, in slaap doen vallen. Hij kwam tot het besef, dat hij tegen zijn vrouw aan lag en dat haar arm om zijn hals was ge slagen. „Verdraaid!" riep hij uit. „Ik had niet in slaap moeten vallen!" „Ik heb ook geslapen", bekende zy. „De kaars Is uitgebrand en ik geloof, dat er nog maar één over is". „Hoe lang zouden we wel geslapen heb ben?" „Heel lang, geloof ik. Ik heb akelig ge droomd. Het lijkt er veel op, of de arme Hornblow „Ik vrees ook het ergste. Heb je honger?" „Niet erg. Maar wel dorst". Ik zal de andere kaars en wat water probeeren te vinden". Hij streek een lucifer af en vond spoe dig, wat hij zocht. De laatste kaars werd op de sarcophaag gezet, en zoowel hij als Maxine dronken wat water. Er was nog maar weinig over in den pot. '.Wordt vervolgd)

Alkmaarsche Courant | 1938 | | pagina 9