p Agenda Soestdijk: „Waar de tijd stil staat". |i Stad en Omgeving. i| Sm Jngezonde*t Stukken ïBucgecÜjke Stand Ttovuidaal Tlieuws Qemeentecaden £xuul: en JiUhSxuud Billijke stallingstarieven de N.V. Nassau Garage. HEILOO ZUID- EN NOORDSCHERMER RUGGEG RAAT De nieuwsbronnen zijn langzaam maar zeker uitgedroogd. ARBEID OP HOOGSPANNING. EERSTE BLAD. 1 M Alkmaar, Donderdag. VIEL ER EEN HOOFDPRIJS IN ALKMAAR? Zooals bekend is gister in de Staatsloterij de 50.000 op het lotnummer 6081 gevallen. Men berichtte ons hedenmorgen, dat twee arme gezinnen in deze gemeente dien prijs zouden hebben gekregen. Namen werden daarbij niet genoemd, zoodat wij de juistheid van het bericht niet ter plaatse konden con troleeren. Uit een onderzoek bleek ons hedenmorgen, dat noch bij de collectrices der Staatsloterij, noch bij den verkooper der Lotisico-loten iets over het hier ter plaatse verkoopen van dit lot bekend is. GESLAAGD. Voor het candidaatsexamen in de genees kunde slaagde te Leiden de heer W. Storm van Leeuwen te Groet. DE ONBEHEERDE AUTO. Dinsdagnacht had een meneer, die hier ter stede logeerde, zijn auto op den Geesterweg geparkeerd. Toen hij gistermorgen ontwaak te en naar buiten keek, zag hij, dat zijn wa gen zwaar beschadigd was. Wat was er gebeurd? Woensdagochtend in de vroegte was de bestuurder van een vrachtauto tegen den geparkeerden wagen opgebotst, tengevolge waarvan deze op het trottoir werd geduwd en tegen een lichtmast tot stilstand kwam! De chauffeur van den vrachtwagen was er niet op bedacht ge weest, dat een auto op den rijweg gepar keerd was en bovendien was hij juist bezig om de voorruit, die beslagen was, schoon te maken. De logé had wel een slechten nacht! POSTERIJEN. De directeur van het P.T.Kantoor maakt bekend, dat op den aanstaanden feestdag na de geboorte van een prins(es), zulks in afwijking van hetgeen omtrent de uitvoe ring van bestellingen bereids werd mede gedeeld, slechts zullen worden uitgevoerd de eerste briefpost- en de eerste pakket poet bestelling. UITDEELINGSLIJST. Gedeponeerd is de eenige uitdeelingslijst in het faillissement van G. J. Jonker, timmerman en aannemer te Hoogwoud, met een uitkeering aan concurrente schuldeischers van 0.42 FAILLISSEMENTEN. Uitgesproken zijn de volgende faillisse menten: lo. Van M. v. Wieriwgen, te Alkmaar, met benoeming van mr. F ruin tot rechter commissaris en van mr. v. Gulik tot curator; 2o. van B. Kooiman Jbzn., bloembol- lenkweeker te And ijk, met benoeming van mr. Ubbena tot rechter-commissaris en van mr. Thomas tot curator; 3o. van J. L. Hoogewerf, veehouder te Uitgeest, met benoeming van mr. Fruin tot rechter-commissaris en van mr. Belonje tot curator; 4o. van E. Bing, slager te Alkmaar, met benoeming van mr. Ledeboer tot rechter-commissaris en van mr. Leesberg tot curator. DE DERDE UITVOERING VAN COVOTO. Men weet, dat Vrijdag 28 Januari als tweede uitvoering van Covoto het stuk Jean wordt gegeven. De derde uitvoering heeft plaats op 25 Februari Dan wordt door het Rotterdamsch Hofstadtooneel opgevoerd „De tijd en de familie Canwaij van J. B. Priestley. VERVOER VAN STUKGOEDEREN DOOR DE NEDERLANDSCHE SPOORWEGEN. Ingaande 7 Februari a.s. zal het vervoer van stukgoederen van en naar Castricum, Heiloo en Uitgeest, alsmede naar Akersloot, Castricum aan Zee, Heemskerk en Limmen door de N.V. Nederlandsche Spoorwegen voortaan per dagelij kschen vrachtautodienst in samenwerking met de N.V. A. T. O. ge schieden. Van en naar spoor-, tram- en A. T. O.- stations kan vervoer met jrechtstreeksche be vrachting plaats vinden. Aangekomen zendingen worden ook in de genoemde plaatsen veelal kosteloos be steld. Te verzenden goederen kunnen worden aangebracht en afhaalorders worden aange nomen aan de stations Castricum en Uit geest, alsmede bü den A. T. O.-agent te Heiloo. Voor vervoer van wagenladingen en stuk goederen in afzonderlijke wagens, lijken en expresstukgoed blijven de stations Castri cum (behalve rij- en voertuigen), Heiloo (behalve rij- en voertuigen) en Uitgeest ge opend. Heiloo en Uitgeest blijven tevens geopend voor levende dieren en vracht- en snelstuk- goed in internationaal verkeer. KOSA SPIER EN HUBERT BARWAHSER. De beroemde harpiste Rosa Spier zal te zamen met den zeer begaafden fluitist Hu- bert Barwahser voor de Alkmaarsche Ka- mermuziekvereeniging concerteeren op Woensdag 26 Januari a.s. in de zaal de Unie. Rosa Spier behaalde met haar talrijke ooncerten in binnen- en buitenland triom fale successen en is sinds eenige jaren als solo-harpiste verbonden aan het Concert gebouw-orkest, terwijl ook Hubert Barwah ser, die eveneens een internationale re putatie heeft, als solo-fluitist aan dit orkest verbonden is. Het programma vermeldt o.a. „De Mol- dau" van Smetana, waarin de kunstenaar het vlugge kabbelen der golven uitbeeldt van de beide bronnen, welke ontspringen in de schaduw van het Bohemerwoud, daarna in elkander vloeien en uitstroomen in 't rivier tje Moldau, dat zijn weg zoekt door het Bo- heemsche land, steeds machtiger stroomend en ruischend door donkere wouddiepten, waarin vroolijke jagers de hoorns doen schallen en verder door lieflijke weiden en groene velden. Verder laat de componist hooren hoe de Moldau zich in de stroomver snellingen van St. Johannes baanbreekt tusschen rotswanden en vandaar uit zich verbreedt en haar wateren Praag-waarts stuwt in statigen loop, hier opgenomen wordt in de beroemde Vyschehrad en verder stroomt in oneindigende macht en majesteit in onafzienbare verte voor het dichter-oog verloren. Verder worden o.a. nog werken van Bach, Rameau, Handel, C. Ph. E. Bach, Gluck, De- bussy, Tournier uitgevoerd. OPENBARE LEESZAAL EN BOEKERIJ, LANGESTRAAT 85. Nieuwe aanwinsten; 2e suppl; lijst 8. Oorspronkelijk Nederlandsche romans. B 74.1b Bordewijk, F. Bint. C 34.9kk Coolen, A. Kerstmis in de Kem pen. D 35.7 DesselPoot, Marie van. Visschers voeren uit. G 50te GoffhKaulbach, Anna van Ter- wege en Zonen. G 90.5 Groskamp-ten Have, Amy. Moeder K 86r Kramer, Diet. Roeland Westwoud (J) L 72v Lokhorst, Emmy van. Van aange zicht tot aangezicht. M 15.8 Made, J. A. van der. Tweehonderd gulden voor Darja Wledinskaja. P 24r Pauwels, F. Rechter Thomas. R 71.5 Roothaert, A. Doctor Vlimmen. S 31g Schendel, A. van. De grauwe vogels S 58.5ki Servaes, Anke. Kinderen, die over zijn. S 99.71b SzekelyLulofs, M. H. Het laatste bedrijf. In 't Ned. vertaalde romans. G 32.7Cs. Gervais, A. Chineesche schim men. G 40.5w Giono, J. Weer een lente. J 31.6 Jensen, J. V. Gudrun. K 91.2 Kröger, Th. Het vergeten dorp. 4- K 99.11 Kyne, P. B. Lloyds of Londen. L 28.6 Laxness, H. Salka Valka. M 66.6 Mitchell, Margaret. Gejaagd door de wind. 3 In. Dl. 1. Vuur over land. Dl. 2. Als een vlam in de storm. U 63wo Undset, Sigrid. Witte orchi deeën. N.B. De met -f gemerkte boeken zijn christelijk. J. beteekent „ook voor jongeren". DE PRINSESSE-WIEGJES. Geachte redactie, Tot myn verwondering las ik in Uw blad, dat er kans bestaat, dat enkele wiegjes hun doel niet zullen bereiken. Wat een teleurstelling voor het Comité en voor de dames, die allen voor dit mooie doel gewerkt hebben, maar bovenal wat een teleurstelling voor de behoeftige moe ders, die er in stilte op gehoopt hebben. Zouden de wiegen, n a de geboorte van ons Koningskind, niet uitgereikt kunnen worden aan elf behoeftige gezinnen; onver schillig of de babies geboren worden eind Januari of begin Februari? Vindt men dit geen goede oplossing, laat men dan door het uitdeelen der wiegen blijdschap brengen in de elf armste ge zinnen, die er in Januari een kindje bij kre gen. Met dank voor de plaatsing, Hoogachtend Mevrouw B.H. (De wiegen zullen ongetwijfeld n a de geboorte van het prinsje of prinsesje aan behoeftige gezinnen worden uitgereikt. Maar er is teleurstelling in de behoeftige gezinnen der thans reeds in Januari geboren babies, waar men zoo vast op een wiegje had gerekend en alles nu zelf heeft, moeten koopen. Red. Alkm. Crt.) ALKMAAR. GEBOREN: Maria Margaretha Afra, d. van Rembertus Pronk en Geertje Koppes. Johannes Cor- nelis, z. van Johannes Cornelis den Nijs en Cornelia Vestering. Martinus Laurentius, z. van Jacob Kooij en Cornelia Dekker. GETROUWD: Hermanus Arie Gelderblom en Elisabeth Cornelia Johanna Boots. (Abusievelijk reeds gisteren vermeld). OVERLEDEN: Maria Groot, gehuwd met Cornelis Petrus Goudsblom, 39 jaar. AMERIKAANSCHE BIERBROUWERS GAAN GEZAMENLIJK ADVERTEEREN. Onlangs heeft de organisatie van> Amerikaansche bierbrouwers besloten collectief reclame te maken. Met het oog op het uitmuntende resultaat van hun collega's in Enge land, die reeds jaren collectief adver- teeren, mag dit stellig een goed besluit heeten. Bioscopen. Victoria-theater, half acht, hoofdnummer Een stad op stelten (hum.); hoofdrollen Stan Laurel en Oliver Hardy. Toegang voor eiken leeftijd. (Geprolongeerd). City-theater, 8 uur, hoofdnummer Shall we dance (dansfilm); hoofdrollen Fred Astaire en Ginger Rogers. Toegang voor eiken leeftijd. Donderdag 20 Januari. 7.30 uur, Roxy-theater, derde filmavond Alkm. Tooneel- en Filmkring. 8 uur, 't Gulden Vlies, zangavond Corn. Jonker's koorklassen. 8 uur, de Unie, voordracht prof. Jasinski voor het genootschap NederlandFrankrijk. Bouw stopgezet. Onze correspondent schrijft ons: Door B. en W. of den gemeente-opzichter was goedkeuring verleend voor den verbouw van een woonhuis annex timmerzaak aan den Kennemerstraatweg. De rijkswaterstaat heef echter bezwaar gemaakt en verlangt een andere wijze van uitvoering. Naar verluidt zal de eigenaar, de heer M. J. K., den eisch van waterstaat opvolgen of een nieuw huis bouwen. De Hanze. De middenstandsbond de Hanze hield gisteravond een druk bezochte jaarverga dering in het Brunogebouw. De voorzitter, de heer J. J. Kroon, opende met een korte beschouwing en deed mededeeling, dat de bakkers door een spoedvergadering waren verhinderd. Naar aanleiding van de notu len werd medegedeeld, dat de z.g. lichtcom- missie niets van zich liet hooren. Een jaar verslag werd niet uitgebracht. De rekening van den penningmeester sloot met een voor- deelig saldo van 157.60. De heeren Th. Bolten en Idema brachten verslagen uit van den Centralen Raad. De heer A. Schouten hechtte niet de min ste waarde aan zulk een verslag, omdat het in extenso in het orgaan staat. De voorzitter had een andere zienswijze, al was het aangevoerde zonder twijfel van beteekenis De secretaris antwoordde dat de heer Schouten blijkbaar niets goed vindt. In het bestuur werden herkozen de hee ren Herm. E. Groot, Jac. van der Peet en P. Kaandorp. Over de taak van het bestuur hield de voorzitter een uitvoerige beschouwing en verzocht de leden achter het bestuur te blijven staan, om zijn moeilijke taak naar behooren te kunnen vervullen. Besloten werd om een feestvergadering te houden in Februari. In de heden gehouden raadsvergadering werden de heeren P. Schermerhorn, Ho ning, van Stralen en Rijnberg bij acclamatie herkozen als leden van de commissie tot wering van schoolverzuim. Als nieuwe leden zullen zitting nemen de heeren D. Bart te Grootschermer (gekozen met 5 stemmen en één blanco) en N. de Haan te Driehuizen (gekozen met algemeene stem men), zulks ten gevolge van het aftreden van de heeren Madderom en Pascha. De burgemeester werd bij acclamatie her kozen als lid der stichting „Gemeentelijke Leesbibliotheek Grootschermer". Zonder discussie werd aangenomen een voorstel van B. en W. om Ged. Staten mede te deelen, dat de raad het wenschelijk vindt om de school te Driehuizen te behouden, al heeft zij dan ook slechts 37 leerlingen, ter wijl de „concentratiewet" 50 eischt. B. en W. grondden hun voorstel op de overwe ging, dat opheffing der school geen bezui niging zou geven, omdat de kinderen per autobus vervoerd zouden moeten naar Grootschermer, waar de school dan ver bouwd moet worden en een leerkracht aan gesteld, terwijl het schoolhoofd te Driehui zen op wachtgeld zou komen. Het agendapunt „Bouw van een ambts woning voor den burgemeester' gaf stof tot een uitgebreide discussie, waarvan wij in ons no. van morgen verslag zullen geven. Voor vandaag volstaan we met de mede deeling, dat, ingevolge nadere mededeelin- gen, waaruit bleek, dat het beroepen van een predikant nog niet zoo direct zal ge beuren, zoodat de burgemeester waaischijn- lijk nog wel eenigen tijd in de pastorie kan blijven wonen, slechts in principe tot bouw van een ambtswoning werd besloten. Van de met het kerkbestuur te voeren bespre kingen zal afhangen of dit in een definitief besluit zal moeten worden omgezet. KENNEMFRLAND. De aanvoer was, voor den tijd van het jaar, nog van beteekenis, waarbij kool en en vooral spruiten, domineerden. Veel gang was er niet in het artikel „kool", met uit zondering van kleine kwantums eerste soort. Met spruiten ging het nog al en men had animo voor le kw., maar afgescheiden daarvan was er in spruiten een vlugge han del, hoewel de prijzen lager waren dan de vorige week. Spruiten maakten een prijs van 9.5012 en voor 2e s. ongeveer de helft minder, alles per 100 K.G. Boerekool deed 2 —f 2.80 de 100 K.G. De overige koolsoorten maakten een prijsje van 1,50 2.75 per 100 K.G. of voor behoorlijke kwaliteit (naar gelang van de zwaarte en kwaliteit) van f 1.50—3.50 per 100 stuks. Andijvie was beter te plaatsen dan we ge woon zijn en gold 30—50 cent per kist. Witlof gaf een varieerende handel te zien (afwisselend lager en hooger voor dezelfde kwaliteit) en voor le s. 162150, 2e s. 7.50—f 11.50 per 100 K.G. Bosgroente maakte en slechte week mee en prijzen van 12.20 per 100 bos. Prei was ook niet in trek en deed f 2.203.80 per 100 K.G. Bospeen ging nog al en maakte een prijs van 4.50f 7 per 100 bos. Vruchten voor zoover appelen wer den ruimer aangevoerd, doch de prijzen waren aan den lagen kant. Soorten als Bra- bantsche Bellefleur gingen weg voor 6.10 ƒ7.80, Cox's Oranje Peppin f 20f 31 en zoete appelen 4.509.50. Peren als klei- peer 6.50f 8.50, Winterlouw 6.50 8.75, alles per 100 K.G. De overige aan voer had niet veel te beteekenen. De Tan elk goed reclame-plan COURANTENRECLAME (Van onzen specialen verslaggever). Soestdijk, 20 Januari. Men wacht.... men verwacht.... men vervoegt het werkwoord wachten in alle tijden die de dierbare Neder landsche grammatica ons geschonken heeft. Er is een tijd geweest dat de journalisten te Baarn dit wachten een groote attractie vonden. Maar dat is sinds een paar dagen afgeloopen en van velen heeft zich een gevoel van neer slachtigheid meester gemaakt. Er is niets zoo vervelend dan wachten en nog eens wachten. Een nerveuze stemming heerscht er thans. Eenige malen heeft men getracht hier willens en wetens een einde aan te maken door middel van een tea of een cocktail partij en tijdelijk zijn daardoor de gemoe deren eenigermate tot rust gekomen. Om daarna de reactie van het wachthouden des te sterker te gevoelen. Niet alleen op vrijwel alle redactiebureaux in den lande wordt dag en nacht het Telex apparaat bewaakt, ook in het Badhotel is van de zijde der journalisten geboortewacht ingesteld. De dagen reien zich aaneen en de nieuws bronnen drogen uit. Ook het weer is niet zoo wisselvallig meer dat daarover in smeuïge taal verteld kan worden. De Prinses rijdt nog dagelijks uit of maakt een wandeling.... Prins Bernhard doet al het geen in de macht van zijn chauffeur is om de inrij periode van zijn nieuwe auto zoo kort mogelijk te laten duren. De fotografen zijn de wanhoop nabij, want geen nieuwsobjec- ten doen zich voor om als nieuws in de kranten afgebeeld te kunnen worden. Ridders van het blitzlicht zijn de enkele Engelsche fotografen die er thans in den nacht op uit trekken teneinde hun licht te laten schijnen over wat donker is. In het holst van den nacht stopt een axi voor het badhotel en eenige vertwijfelde Engelsche journalisten verdwijnen, belust op werkelijk nieuws. De Phohi heeft werkelijk een dezer dagen voor prettige afwisseling gezorgd door een reportage te maken over al wat zich in den avond in het Badhotel afspeelt. Een Amerikaansche journaliste voor de piano zingend een fluks vervaardigde song.... over de Vorstelijke baby. Community-song door het Engelsche koor, begeleid door de enkele aanwezige Hollanders. Men tracht den tijd te korten maar of het lukt??? Wilt u krantennieuws in Cineacvorm? De Prinses maakt een ochtendwande ling de Prins reed uithedenmiddag ging dokter de Groot een eind loopen (naar men zegt gelukte het zelfs een Engelsch fo tograaf niet een foto van hem te maken de nachtzuster is nog niet aangekomen op het Paleis te Soestdijk (dit bericht verwekte groote consternatie bij het Engelsche le gioen!) Wat zou het allemaal. Nieuws in a nut- shelL Maar het groote! Journalisten kijken U aan. Er gaat een gerucht dat een autobus ondernemer excursies gaat organiseeren naar het Badhotel. Heel prettig voor den charmanten ouden heer H. de Graaff, directeur van het hotel, die jarig is vandaag en deswege in de belangstelling van velen staat als de vader van een groote familie. Maar overigens een onbegrijpelijk plan. De meest op den voorgrond tredende emotie van een kleinen jongen, die voor den eersten keer een dierentuin bezoekt, is, dat de wilde dieren eigenlijk toch maar heel tamme, in ieder geval onzegbaar luie en onverschillige exemplaren zijn, en dat moge het al leerzaam zijn van hun atr wijkende lichaamsvormen en huidskleuren kennis te nemen het toch wel erg tegen valt, dat ze zoo weinig verscheurend op treden. Indien de vergelijking niet oneerbiedig zou zijn jegens de vertegenwoordigers van de koningin der aarde, zou men de toekom stige indrukken van de toekomstige inzit tenden van opgemelde autobus kunnen ver gelijken met die van den eveneens voor noemden jongen. Ja zelfs zullen deze toe komstige bezoekers, wanneer zij op uiter lijke kentoekenen zullen moeten afgaan, in hevigen twijfel kunnen komen te verkee- ren, welke exemplaren van de menschelijke soort zij moeten beschouwen als behoorend tot de te bezichtigen categorie en welke tot de bezichtigende; welk bezwaar in een die rentuin althans niet zoo ernstig wordt ge voeld. Slechts zeer goede opmerkers zullen onder het gezelschap van niets dan normale burgers de vertegenwoordigers der inter nationale pers kunnen ontdekken, aan symptomen van goede voeding, gepaard aan een gebrek aan slaap en lichaamsbeweging, of aan de berustende kalmte, waarmede z(j hun stoelen bezet houden, of aan de lang dradigheid van hun gespreken, of naar de keuze hunner vermaken als daar zijn scha ken, dammen en meer van dergelijk uren- vullend tijdverdrijf. De bezoeker moet het al bijzonder goed treffen, als hij een oogen- blik meemaakt, waarop in de conversatie zaal de al te rustige spanning zich even ontlaadt en een Engelschman, tot ergernis van rustende Nederlanders, loeiend een community song gaat leiden of een Neder lander, tot ergernis van rustende Engel- schen, in een paar seconden zich van zijn luidruchtigheid voor een paar dagen ont doet. De bezoeker zal dan echter tevens ver steld staan van het flegma, waarmee de collega's reageeren, of liever, niet reagee- ron, op deze kortstondige ontladingen en hij zal zich verbazen over de gemelijke stilte, die dan plotseling weer pleegt te vallen. Wij journalisten beleven hier nu eenmaal dagen met ochtenden, middagen en avon den, en dan weer dagen met weer ochten den, middagen en avonden, in een eentonige reeks, welke alleen kan worden verbroken door den ochtend eens een keer voor dan nacht te ruilen, overigens een nacht als alle andere nachten. Wat is Soestdijk? Een hotelkamer, waar wij slapen, een eetzaal waar wij eten, een conversatiezaal, waar wij zitten. Wij ken nen elkaar nu. De meesten van ons kenden elkaar reeds lang te voren, inbegrepen de Amsterdamsche rechercheurs, die hier zijn neergestreken. Wij zijn hier niet „uit", wij beleven niets, wij zien elkaar aan of wij hier altijd zijn geweest, wij zijn melig. Wij wachten, wachten op de plotselinge omme keer, die komen moet, de ommekeer, die zich onweerstaanbaar aankondigt in de oranje bloemetjes op de tafeltjes, de oranje papiertjes aan de lampen, met oranje blouse tje, dat een Engelsche journaliste heeft ge kocht en de houten sinaasappeltjes, waar mee de buitenlanders pronken. Maar de voornaamste symptomen van die omme keer zijn nog afwezig. Wij bespieden eiken hofdignitaris en zijn bewigingen en ratten gewend aan de serene rust en de onver stoorbare regelmaat van hun etenstijden en vermaken. Wij kijken eiken ochtend of de prins uitrijdt en hij doet het met een regel maat zonder afwijkingen. Wij komen met even groote regelmaat aan de weet, dat prinses Juliana des middags heeft gewan deld of een rijtoer heeft gemaakt. Wij staan eiken dag voor het paleishek, dat er eiken dag precies zoo uitziet als den vorigen. Bij avond branden telkens achter dezelfde ramen lichten, en zij worden steeds op het zelfde uur gedoofd. Het weer is nu eens zonnig en dan weer regenachtig, doch wij hebben genoeg van klimatologisch lyriek, van druipende boomtakken, weemoedige dennebosschen en veelbelovende oranje zonnetjes. Wy bespieden dr. de Groot en komen alleen te weten, dat hij vanmiddag rustig een uurtje is gaan kuieren. Wij infor meerden naar de aankomst van zuster Romke Vermeer, de nachtverpleegster van de prinses, doch vernemen, dat zij nog in Den Haag vertoeft. Zoo verstompt onze spaning zich tegen den blinden muur der onwetendheid. Rijtocht van de prinses. H. K. H. prinses Juliana heeft gister middag drie uur een autotochtje gemaakt In het park van het paleis en lm de naaste omgeving. Het tochtje duurde een half uur. De kap van de auto was neergelaten. De prinses was vergezeld van een hof dame. De auto verliet het park van het paleis door het hek bij de voormaüee Vceihuizer tol en keerde daardoor ook weer terug. Er was nog al wat publiek aanwezig, toen de prinses uitreed. Thé van journalisten in het Badhotel. De vereeniging „De Amsterdamsche Pers" heeft gistermiddag aan de binnen- en bui- tcnlandsche journalisten, die te Baarn en Soestdijk vertoeven, een thé aangeboden, waar ook de burgemeester van Baarn jhr. mr. G. C. J. van Reenen bij tegenwoordig was. Ook waren aanwezig de heer ir. J. M. J. Hendriks, hoofd van het telefoondistrict Amsterdam en de electro-technischa hoofd ambtenaar der P.T.T. F. W. Horstlng. De voorzitter van de vereeniging, de heer D. Kouwenaar, sprak het welkomstwoord.

Alkmaarsche Courant | 1938 | | pagina 2