Aqwda £aatste Actiefilm föucq cdijke T-cotincUuit 7 WzccActidit heiloo Onze betrekkingen met Italië. Persil zat steeds Persit zijn In prijs en kwaliteit DusWie er mei Persil Waschi, Wascht óók met zékerheid Storm in de Vereenigde Staten. EGMOND BINNEN Verwachting: Buitenlandsch weeroverzicht CASTRICUM OBDAM PETTEN ZUIDSCHAR WOUDE EERSTE BLAD. Alkmaar, Maandag. N.A.C.O.-BUS RIJDT TEGEN EEN BOOM. Tengevolge van de gladheid van den weg is Zondagavond een autobus van de NACO geslipt en op den Hoeverweg tegen een boom gereden. Persoonlijke ongelukken kwamen gelukkig niet voor, doordat de bus in het dorp met verminderde snelheid reed. De autobus werd echter aan de voorzijde nogal gehavend. WIE KAN HIER HELPEN? De directrice van het Centraal ziekenhuis deelt ons mede, dat zich op het oogenblik in het ziekenhuis twee baby's bevinden een tweeling van ongeveer elf dagen oud waarvoor geen moedermelk beschikbaar is. De gezondheidstoestand van de baby's maakt niet mogelijk dat het met koemelk gevoed wordt. Dus bleeef er niets anders over dan door middel van onze courant een oproep te doen aan jonge moeders, die in dat geval eenige hulp kunnen en willen verleenen. AUTO-ONGEVAL TE WTERINGEN. Gister botste in Wieringen een auto van den heer Boersen tegen een uit Friesland komende auto van den handelsreiziger v. d. Meer uit Winschoten. In de auto van den handelsreiziger waren diens echtgenoote en zijn 6-jarig dochtertje gezeten. Het meisje werd dermate gewond, dat het beide beenen brak en per ziekenauto van het Witte Kruis naar het hospitaal te Den Helder vervoerd. De beide zwaar beschadigde auto's zijn voor het politioneel onderzoek in beslag genomen. EEN DROEVE PLECHTIGHEID. TE HEILOO. Zaterdag had op de oude begraafplaats, in de schaduw van het witte kerkje, een ontroerende plechtigheid plaats. Een scholier, de 12-jarige Everdina Eliza- beth van Steeg, die vrij plotseling aan hare moeder en familie was ontrukt, werd ten grave gedragen. Bij deze droeve plechtig heid waren tegenwoordig haar klasgenooten en de onderwijzers Köhne en Rommel, het bestuur van Volksonderwijs, de Oudercom missie en Doves, alsmede een groot aantal belan gstell enden Bij de plechtigheid zullen veler gedach ten vertoefd hebben bij de zwaar beproefde moeder, die voor de derde maal een dier baar pand aan het familiegraf moest af staan. Aan de geopende groeve sprak ds. H. W. Bloemhoff diep bewogen van dit verscheiden en het schrijnende leed voor moeder, broer en zuster. Tot de vaders en moeders sprak hij een ernstig woord, waarbij hij wees op het vergankelijke van het leven en vroeg of zij zich bewust waren van hun roeping om naast de zorg voor het aardsche ook te denken aan de onvergankelijke dingen. De spr. deed een beroep op de overgebleven kinde ren om hun moeder nog meer lief te hebben en te trachten haar het zware verlies te ver goeden met liefde en aanhankelijkheid. Dit zware verlies moeten wij zien met de oogen des geloofs. Wat God doet is welgedaan. Een schat van bloemen getuigde van het medeleven in dit droevig verscheiden. Diep onder den indruk verlieten de velen, die aan hun tranen den vrijen loop lieten, den doodenakker. wied in tied was, wuir dizze oavend moar as kofvie-oavend aankondigd. 't Verschil zat hom moar allain in de noam, want Nei- joars vizide of nait, vanwege de kas van de verainen wuiren aalle luu in zoal toch trac- taird op „ollewieven" en de veurzitter het heur aalmoal evengoud Nei-joar ofwonnen. Kiek, dei aanwezigen, dat is ook slim mit- vaallen. Zoo'n zeuventeg menschen wazzen d'r al véur acht uur en d'r kwammen ieder bod nog gounend bie, zoodat, dou veurzitter Barkman zien openingswoord ófdraaide, wel 130 man in de zoal (de dancing van de Harmonie) zatten rondom de dansvlouer, want dei mos vrijblieven veur gebruuk in de loop van de oavend. Onder dei luu waz zen ook de börgemeester en mevr. van Kinschot, dei vanzuls, net as de spreker van de oavend J. J. Uilenberg, hoofd van de school veur u.l.o. in Smilde (Dr.) 'n apaart woord van welkom kregen. Slim spietlek von veuzitter 't, dat hai op dizze eerste vergoaderen in 't neie joar al weer ain van onze leden herdenken mos, dei kört leden sturven is: meneer Dijkhui zen in Zuudscharwoude, dei van 't begun of-aan al lid west het, 'n goud lid, 'n kalme en beschaiden man. Stoande hebben de aanwezigen hom-even herdocht. En dou gong 't leven weer deur: d'r was ain lid trouwd, aanderen vierden heur 12 VS - joarige trouwdag en meschain wazzen d'r nog aandere femiliefeesten nou of binnen kort te wachten en mit dit alles filesteer- de Barkman de luu. Ons winterprogram zoo gong hai dou verder hebben we veraanderen mouten, omdat de oavend mit de Fraizen, woar al zoo laank over proat was en dei nou zoo goud as vast ofsproken was, nait deurgoan ken, want zai hebben zoo moar inains de hakken in waalle trokken. Hier wuir nogal 'n haarteg woord over zegd en 't end van 't laid was, dat de veurzitter zee: nou veuraal mouten we de kop d'r veur hollen om toch nog goud veur 'n dag te komen. Meneer Uilenberg gaf aldereerst 'n korde inlaiden over folklore en humor, dei, zee hai, bienander heuren, omdat dialect 't alderbeste de geest en 't karakter van 't volk uitbeeldt. En dat dit wóar is, hebben we wel vuilen kend ir de serie veurdrach- ten, dei hai dee, woar wie verschillende Drentsche typen duudlek in herkennen kon den: orgeltrapper, wetholder, getuge Plag ge, bovenmeester en olie joager. Aal dizzen kwammen in de verschillende veurdrachten veur en wie willen hier wel zeggen, dat alles deur 't publiek od hooge pries steld wuir: d'r was 'n applaus, man, net of de muren barsten zollen. 't Was echt mooi Drentsch wat we hier heurden, sproken deur ain, dei zuls al joaren in 't olie land schap woont en 't volk kent as gaiivaander. As bewies van daank het meneer Uilen berg van de veurzitter 'n Kodak kregen woar hai slim wies mit was en dat duchtte hom wel es aanlaiden wezen ken, dat er neie veurdrachten van komen. Wie hopen dat en zeilen dei din ook geern nog heuren! FEESTAVOND „HET STILLE STRAND". Het is alweer eenige jaren geleden, dat de ver. „Het Stille Strand" zich hooren liet door het organiseeren van een feestavond. Doch men heeft het gemis aan een dergelij- ken avond in den winter sterk gevoeld en uit dien hoofde had het bestuur besloten weer eens een gezelligen avond te houden. Dit is dan Zaterdagavond in 't Gulden Vlies geschied en alhoewel de zaal niet geheel bezet was, sprak de voorzitter van de feest commissie, de heer J. Hogervorst, er in zyn openingswoord toch zijn vreugde over uit, dat zoovelen aanwezig waren. Met een op wekking om propaganda te maken voor deze nuttige ver. besloot spr. zijn welkomst woord. En hierop werd een aanvang gemaakt met een gevarieerd vaudeville-programma. Me dewerking daaraan verleenden het bekende zang-duo Leo en Henk (in Alkmaar wel bekend), de all-round goochelaar prof. Cabi en het dameskoortje „Half Vijf". Het duo Leo en Henk bracht goede, vroo- lijke cabaretliedjes en vormde als trait d'union tusschen de verschillende nummers een goeden schakel. Prof. Cabi, wiens goochel-verrichtingen meer en meer en terecht bekendheid gaan verwerven en wiens sympathiek optreden telkenmale met groot genoegen wordt begroet, had op dezen avond weer groot succes. En last not least gaf „Half Vijf' aan het geheel een eenigs- zins artistiek karakter. Immers, de zang- en dansnummers staan we hebben dat reeds eerder uitvoerig betoogd op hoog peil en op een avond als deze was het succes even redig aan het gepresteerde. Vooral „Maske rade" oogstte een lang en hartelijk applaus. En terwijl een tombola voor de onder breking van de pauze zorgdroeg, was het al spoedig tijd tot den dans over te gaan. „The Rambling Serenaders" maakten op hun beurt het bal tot een succesvolle afsluiting van het geheel. DE MOLLEBOONEN. Kofvie-oavond mit 'n spreker. De oavend van Zoaterdag, woar het be stuur van de Molleboonen nogal wat ver wachten van har, is nog veul mooier west as de grootste optimist ook moar denken kend har. 't Was de eerste oavend in 't neie joar en doarom mos 't ainglieks de Nei- joarsvizide of nait, vanwege de kas van de DE TURNLUST-AVOND. Na de turnuitvoeringen organiseeren onze groote gymnastiekvereenigingen een feest avond en de bestuurderen kunnen er van overtuigd zijn, dat op zoo'n feestavond de Harmoniezaal tjok-vol is. Turnlust bijvoorbeeld, dat Zaterdagavond feest vierde, had een tjok-volle zaal; zij kwam feitelijk plaatsen te kort! Het Turnlust-bestuur had voor deze gele genheid Kees Pruis en Stella Seemer geën gageerd en daarnaast The two Hodlers uit- •genoodigd. Daarmee was een zeer gelukkige keuze gedaan, want het is een ongelooflijk enthousiaste avond geworden. Hoewel Kees Pruis en Stella Seemer be trekkelijk weinig nieuws brachten, bleek hun repertoire nog niets van zijn frischheid te hebben verloren. Het tweetal zong met veel lust en het tweetal babbelde met niet minder animo. In een ommezien was er con tact met de menigte en dat contact is er den geheelen avond gebleven. Wij hebben beide artisten al dikwijls ge zien, maar zelden zelden zagen wij hen in een dergelijken vorm; om in sporttaal te spreken: zij waren in kampioensvorm. The two Hodlers bleken ware harmonica virtuozen. Wat zij gaven, was van groote kwaliteit en het duo bleek uitstekend te zijn ingespeeld en op elkaar te zijn ingesteld Naast hun muzikale eigenschappen mogen wij de verbluffende techniek noemen van beide spelers. Siem Spruit en zijn band zorgden verder voor goede dansmuziek, zoodat het groote Turnlust-feest, dat tot 4 uur duurde, voor alle bezoekers een prachtige avond was. VERTROKKEN PERSONEN. J. van Hemsbergen, N.H., bedrijfsleider van Corfstraat 13, naar Haarlem. T. de Jong N H., z. b., van Juliana van Stolberg laan 14, naar Amsterdam. H Elines geen kaaskoopersknecht, en gezin, van Ingelandstraat 12, naar Heiloo. Tr. Cnos- sen, N.H., dienstbode, van Nieuwesloot 23 naar Oudorp. Wed. J. Westerweel, N.H.] z. b., en kinderen, van Boezemsingel 2, naar Oost en West Souburg. A. H. Idema, R.K., schoenmaker, en gezin, van Heilooër- dük 9, naar Oude Niedorp. M. Grent R.K., dienstbode, van Hofstraat 8, naar Hoorn. C. M. Smit, R.K., jeugdleidster, van Oudegracht 283, naar BloemendaaL J. A. Bosdriesz, R.K., jeugdleidster, van Oudegracht 283, naar Bloemendaal. H. P. Bommer, R.K., melkventer, van Zeglis 61, naar Amsterdam. M. Heijligenberg, N.H., brugknecht, en gezin van Kanaaldijk 26, naar Amsterdam. Chr. Staal, N.H., kap persbediende, van Doelenstraat 2, naar Aalten. J. J. A. Smit, R.K., winkelchef, er> gezin, van Lyceumstraat 75, naar Zaan dam. Th. J. van Veggel, R.K., monteur Rijkstel., en gezin, van Dr. Schaepmanstraat 22, naar Eindhoven. Th. Altenburg, R.K., Bioscopen. Roxy-theater, 7.45 uur, eerste hoofdnum mer Spel met den dood (sens.); tweede hoofdnummer Bewaak dat meisje (detective film). Toegang boven 18 jaar. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Bioscoop Harmonie, 7.30 uur, tot en met Woensdag, hoofdnummer Kinderen van den nacht (rom.); hoofdrollen Barbara Stan- wyck en Joll Mc Crea. Toegang boven 18 jaar. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Victoria-theater, half acht, hoofdnummer Romeo en Julia (rom.); hoofdrollen Norma Shearer, Leslie Howard, John Barrymore Toegang boven 14 jaar. Woensdagmiddag, half 3, matinee. City-theater, 8 uur, hoofdnummer Het geheime kenteeken (rom.-sens.); hoofdrol len Robert Taylor, Barbara Stanwyck en Victor Mc Laglen. Toegang boven 18 jaar. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Maandag 14 Februari. 8 uur, de Rustende Jager te Bergen, rede N J. C. Schermerhorn. 8.15 uur, dancing Harmonie, comité ver dediging vrijheid van arbeid voor de vrouw; sprekers mevr. de VriesBruins en dr. Kappeijne v. d. Coppello. Woensdag 16 Februari. 2 uur, de Unie, causerie van P. v. d. Linde uit Rotterdam over de toepassing van de vestigingswet op het kleinbedrijf. 8 uur, Harmonie, propaganda-avond afd. Alkmaar Bond voor Staatspensionneering; spr. H. Bruin; medewerking ensemble Louis Noiret. 8.15 uur. Rustende Jager te Bergen, rede ds. A. de Regt voor den Alg. Ned. Vrouwen- Vredebond. boerenarbeider, van Kenn.singel 11, naar Heiloo. J. J. A. Nienhuis, R.K., uitvoerder wegenbouw, van Zocherstraat 7, naar Am sterdam. J. Schats, geen, melkhandelaar, en echtg., van mr. P. J. Troelstrakade 40, naar Castricum. C. H. Mooü, geen, z. b.. van Steijnstraat 47, naar Utrecht. P. Gal- jaard, G.K., electricien, en gezin, van C. W Bruinvisstr. 55, naar Koog aan de Zaan. K. Weinbauer, R.K., huishoudster, van Zo cherstraat 1, naar Bloemendaal. J. Meu- leveld, geen, landarbeider, van Koningsweg 83, naar Den Helder. Jac. Bakker, N.H. landmeetkundig ambtenaar, van Lindenlaan 103, naar Bolsward. B. Baars, R.K., kap persbediende, van Hooftstraat 7, naar En schede. (Ongecorrigeerd 's-Gravenhage, 14 Februari. De regeeringsdienst meldt: Naar wij vernenfen zal weldra uit voering worden gegeven aan het voor nemen der regeering, de diplomatieke betrekkingen met Italië te regularisee- ren. De geloofsbrieven van Hr. Ms. be noemden gezant (dr. Hubrecht, tevoren als zoodanig te Boekarest werkzaam) zijn gereed gemaakt en de nieuwe titu laris zal vermoedelijk in de tweede helft der loopende maand naar Rome vertrekken. Het A.N.P. teekent hierbij aan: Uit bovenstaande medeeling van den regeeringspersdienst blijkt, zoo werd ons ter bevoegder plaatse bevestigd, dat het in de bedoeling ligt, de geloofsbrieven van onzen gezant, dr. Hubrecht, te richten aan Z. M. den koning van Italië, keizer van Ethiopië. BRAND BIJ DE VREDESTEIN- FABRIEKEN. Op een afvalplaats. Op de afvalplaats van de Vredesteinfabrie- ken te Loosduinen heeft hedenochtend een brand gewoed ontstaan bij het verbranden van rubberafvaL Blijkbaar door den krachtigen wind zijn vonken overgewaaid op de in de nabijheid ^gelegen houten loodsen, welke zijn gevuld *met rubberafval en andere licht ontvlam bare stoffen. De houten loodsen stonden onmiddellijk in lichter laaie en in een oogenblik was de afvalplaats één vuurzee. De rookontwikke ling was dermate, dat de brand van zeer grooten afstand was te zien. De brandweer van 's-Gravenhage verscheen met tw°e mo torspuiten ter plaatse. Deze werden ven dien nog bijgestaan door een babyspu.., wel ke op Loosduinen is gestationneerd. De brandweer kon niet voorkomen, dat de houten loodsen zes kleine en één groote geheel uitbrandden. De krachtige wind kwam uit noordelijke richting waar door de vonkenregen van de fabrieksgebou wen afwoei, zoodat gevaar voor uitbreiding practisch niet bestond. MILITAIR MOTORRIJDER VERONGELUKT. De 25-jarige korporaal der militaire poli- tietroepen, J. Eman, die te Haps gestation neerd was, is op den Bakelschen weg, onder de gemeente Bakel, nabij café Dennenlucht met zijn motorrijwiel tegen een boom ge botst. Met een zware hersenschudding werd hij naar liet St. Antoniusziekenhuis te Hel mond gebracht, waar hij is overleden. HET VERZET IN ABESSINIE. Uit betrouwbare bron wordt te Aden ver nomen, dat sterke troepenafdeelingen, voor het meerendeel inheemsehe manschappen, uit Addis Abeba zijn vertrokken om oj?- standige bewegingen in Gojjam, Borana en andere streken te onderdrukken. Clinge Doorenbos. Overstroomingen maken duizenden dakloozen. De afgeloopen nacht heeft voor de kust van de Stille Zuidzee weer storm, zwaren regenval en sneeuw gebracht. Het over- stroomingsgevaar in het Noorden van Cali- fornië is toegenomen. Bij Colusa staan groote oppervlakten akkerland onder water. Duizend menschen hebben hun woningen bij Madera moeten verlaten. Het is nog niet mogelijk den omvang der schade te schatten. De storm woedt thans reeds acht tien dagen achtereen. In Zuid-Michigan moesten tientallen ge zinnen hun huizen verlaten tengevolge van de overstroomingen. Het eerste hebben de steden Mount-Clemens, Grand Rapids en Lansing geleden, door den was van de Cederrivier. De dijken van de San Joaquin in Califor- nië zijn bezweken, waardoor duizenden hectaren grond onder water staan. Een dorp werd geheel door de bewoners ontruimd. In de streek van San Jose zijn dertigdui zend vruchtboomen ontworteld. Het trein verkeer tusschen Portland en San Francisco is gestaakt, wegens den zwaren sneeuwvcaL Op sommige plaatsen ligt de sneeuw drie meter hoog. Te Flint in Michigan moest de politie honderd gezinnen, die door het water afge sloten waren, te hulp komen. VERRE TOCHT VAN EEN BALLON. Een oranjekleurige ballon gevonden in het Noorden van Finland. In het uiterste Noorden van Finland, bij Sodankyla, is een ballon gevonden. Men brengt deze ontdekking in verband met de feestelijkheden in Nederland ter gelegen heid van de geboorte van prinses Beatrix. Het betreft een grooten oranje-kleurigen ballon, waaraan drie kleinere ballona wa ren bevestigd. Deze ballon hing in een boom. Op den ballon stond met groote letters „oranje". Indien de ballon inderdaad uit Nederland afkomstig is, heeft hij hemelsbreed een af stand van ongeveer 2200 K.M. afgelegd. De balion werd 100 uren na de geboorte der prinses gevonden. DE VERDACHTE KASTEELBKAND TE BOHAN. De vroegere directeur van een tabaks fabriek te Bohan-sur-Semois (België) is te Beauraing aangehouden in verband met den brand, welke deze fabriek en een kasteel in de asch heeft gelegd. Het schijnt, dat deze zaak een grooten omvang zal aannemen. De politie is inmiddels reeds overgegaan tot de arrestatie van den eigenaar van het kasteel, zekeren Denoncin, die in de ge vangenis van Dinamt is opgesloten. ALKMAAR. GEBOREN: Anna Maria, d. van Petrus Luitjes en Wilhelmina Woutcring. Neeltje Adriana, d. van J. Christiaanse en T. H. Meerburg. Wijnand, z. van Klaas van de Pol en Wijntje Masee. Anna Maria, d. van Petrus Groot en Johanna Geertruida Koster. OVERLEDEN: Klara Amalia Rademacher, gehuwd met Adriaan Dekker, 50 jaar. Uitbreiding „St. Willibrordus". Op 1 Febr. hebben we bericht, dat de uitbreiding aan het gebouw „St. Willebror- dus" in eigen beheer wordt uitgevoerd. Dit bericht eischt een aanvulling. Onder „eigen beheer" moet worden verstaan het uitvoeren door den heer P. Bot. Deze zal het werk uitvoeren voor de som van circa 1 378.000. Het hoofdgebouw en de groote koepelkerk zullen aan het gebouwen-complex een fraai aanzien geven. Opvoering Tooneelvereeniging. Zondagavond werd in het café „Het Haasje" te Egmondbinnen door de tooneel vereeniging „Vriendenschaar" een tooneel- spel in vier bedrijven opgevoerd, getiteld „Het Onvermijdelijke", geschreven door Suze la ChapelleRoobol. Eerlijk gezegd was het stuk nog een weinig te zwaar voor Vriendenschaar, hetgeen vooral te wijten is aan de schrijfster. Toch is het stuk daarom 2'uV minderwaardig geworden. Daarvoor hebben gezorgd Johan Raadveld, Nelly en Trudi. Alle drie hadden heel goede mo menten. Jammer dat zij door te weinig ÏUeUern^V" ^^^«n hadden. gen veel W vooral „Nel- iy die een zware rol had. Johan Raadveld was vrijwel de eenige speler, die geen inzinkingen kende, waartoe Matige tot krachtige later afnemende noordoostelijke tot oostelijke wind; afne mende bewolking; weinig of geen neerslag; lichte vorst des nachts; overdag om het vriespunt. 's Nachts lichte vorst. Na den storm van Zaterdag heeft de hooge drukking zich snel over Scandinavië uitgebreid en de depressie verdween in zuid oostelijke richting. Bij IJsland en in noord- Scandinavië verschenen nieuwe dalingen, die wellicht binnen enkele dagen weer zach ter weer zullen brengen. In Scandinavië is plaatselijk de vorst weer zeer streng ge worden, maar op het vasteland komt bijna overal lichte vorst voor. In de bovenlucht is de temperatuur op vijfduizend meter tot onder min dertig graden Celsius gedaald. Noord-Scandinavië heeft stormachtige wes telijke winden met natte sneeuw. In Duitschland en Polen valt nog lichte sneeuw. Ook uit midden-Frankrijk wordt sneeuw ge meld. De Britsche eilanden zijn bijna zonder vorst. Om de Noordzee waait het nog krach tig uit noordoost. Zwitserland meldt be trokken lucht met lichte vorst. Op de Al pentoppen valt sneeuw bij vijftien tot twin tig graden vorst. De hoogste toppen hebben helder weer met meer dan twintig graden vorst. Bij afnemenden noordoostelijken tot oostelijken wind is hier te lande des nachts lichte vorst te verwachten, over dag temperatuur om het vriespunt LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen, motorrijtui gen en andere voertuigen van 17.39 uur tot 6.48 uur licht op. 11 ondankbaarder in de oogen van 't publiek was een rol als die van Otto v. Walden. Op het tooneel een gewone jonge man te zijn» is zwaarder spelen dan men verwacht Over 't algemeen was 't damesspel vlotter als dat van de heeren. Al met al kan de vereeniging te vrede# zijn. Met spelers als Johan Raadveld, Nelly; Trudi en Otto van Walden, kan „Vrienden» schaar" nog héél wat bereiken. De i-ioleeriag. Het raadsbesluit het rioleeringsplan niet in werkverschaffing uit te voeren brengt in de gemeente heel wat beroering. In de raadsvergadering zijn hierover heftige debatten gevoerd en thans komt zich het bestuur van de „Castricummer Polder" ook in den strijd mengen. De burgemeester las in den raad een brief van dit polderbestuur voor waarin de gemeente binnen korten termijn wordt gedreigd met algeheele afsluiting van den polder voor het ontvangen en doorlaten van he'. rioolwater, nu naar de meening van het polderbestuur tengevolge van dit raadsbesluit het rioleeringsplan te lang zal trair.eeren. De raadsmeerderheid zwichtte niet voof dit dreigement en zal afwachten of hej mogelijk is, dat een polderbestuur op zul een willekeurige wijze een gemeenteraai kan ringelooren. Inventarisatie tuinbouwproducten. Opgave van voorradige stapelgroenteu op 7 Febr. j.L bij de gezamenlijke leden der vereeniging „De Tuinbouw": 92.100 KG. roode bewaarkool, 156.400 K.G, gele he- waarkool, 167.100 KG. Deensche witte be- waarkool, 5.050 KG. uien, 124.100 KG- peeh en 213.900 K.G. bieten. Uitbreiding postbestelling» Ingaande 12 Februari is de postbest^J lir - voor Petten en omgevi-g uitgebt#® met een derde bestelling. t Aangenomen» De heer D. de Geus Jbz. heeft zijn be noeming tot lid van den gemeenteraad aan genomen.

Alkmaarsche Courant | 1938 | | pagina 2