Vraag en Aanbod egmond aan zee Woensdags en Zaterdags. Jlcovwdaal Tliexms scmoorl heiloc grootschermer Rechtszaken noordscharwoude zwaag obdam ursem uitgeest £ucfituaact JCiuist en Wetenschap JiÜHnieuws SiaatstoUuj. Alléén tweede handsch goederen. 35 cent per vijf regels, uitsluitend a contant. (DINSDAGS EN VRIJDAGS INZENDEN). Veertig jaren op de film. De eerste opnamen. i TWEEDE BLAD. 4 1 fl min. 21 V» sec.; 3. J. Ottenbros 6 min. 25'/, sec* 4 W. Visser 6 min. 29»/» sec.: 5. W. Harms 6 min. 30'/» sec.; 6. W. de Zeeuw 6 min. 30»/» sec. B-klasse, afstand 4 K.M.: 1. J. Alles 6 min. 31»/, sec.; 2. H. Veld 6 min. 35V» sec.; 3. J. Stroet 6 min. 36'/» sec.; 4 C. de Boer 6 min. 37»/., sec.; 5. H. Blok 6 min. 46'/» sec.; 6. A. Elings 6 min. 46'/» gec. Junioren, afstand 1.875: 1. Joh. Hennink 3 min. 21»/» sec.; 2. Waije- rink 3 min. 24 sec.; 3. C. Constand 3 min. 29*/» sec.; 4. N. de Groot 3 min. 36 sec.; 5. A. Koenen 3 min. 45»/» sec.; 6. C. Stroom berg 4 min.; 7. Jan Hennink 4 min. 3 sec. ALCMARIA. deel- WIELERCLUB Enkele leden van Alcmaria hebben Uitvoering der gymnastiekvereniging „Achilles' De Egmondsche gymnastiek-vereeniging „Achilles" gaf Maandagavond in de tooneel- zaal van De Vergulde Valk een uitvoering, onder leiding van den nieuwen directeur, den heer D. Boot. De voorzitter, de heer P. C. Dekker, open de met een woord van welkom, in het bij zonder aan het nieuwe hoofd der school, den heer Jumelet. Hij betreurde den achteruit gang der vereeniging, die vroeger twee tot drie maal zooveel heeren- en aspirant-leden telde als nu en hoopte, dat dit nog weer eens anders zal worden. Het programma werd hierna op vlotte van beide avonden tegemoet ziet om in staat te zijn dit mooie werk van naaste liefde voort te zetten. Spr. meende de tolk te zijn van allen, wanneer hij hulde bracht aan beide vereenigingen die ons bestuur op zoo'n heerlijke wijze op gang helpen. De leden van de zang- en van de tooneelver- eeniging hebben dezen avond weer eens ge toond, wat door samenwerking en gesta dige oefening onder bekwame leiding ge presteerd kan worden. Het V. O. P.-orkest gaf zeer verdienste lijk eenige mooie nummers. Te betreuren viel echter dat de jongelui hieraan weinig aandacht schonken, doch wellicht komt zulks later nog wel. Alle tafereelen te beschrijven zou onbe gonnen werk zijn, doch het slot, gezongen door het geheele koor n.1. „Rozen uit het Zuiden" was af, en had een overweldigend succes, en bewees dat de zangvereeniging wijze afgewerkt. Niet alleen werden de ver genomen aan de wedstrijden op de Olympia- I schillende nummers op zichzelf vlot uitge baan te Badhoevedorp. Jan Pronk werd voerd, maar ook de pauzes tusschen de num werde in de sprints, maar Evers en Balvers mers waren zeer kort, waaruit de goede en I f]jnke vorderingen maakt, werden al te vroegtijdig uitgeschakeld. prettige organisatie van dezen avond bleek. De beide clowns, die in de revue optraden Ondanks het gure weer werd er Maandag Bovendien waren de gegeven demonstraties I brachten de lachspieren danig in beweging nog op den weg gereden. Er waren weinig het aanschouwen meer dan waard en aller.. Vermeld dient nog te worden het Indisch deelemers voor den recordrit over één ronde, die dezen avond bijwoonden, hebben genoten tafereel met een oud Indisch liedje, dat zeer van de ordelijke, punctueele uitvoering, die voor gymnastiek een eerste vereischte is. maar waar toch veelal nog wel wat aan hapert. Een geheelen avond te vullen met oefe ningen en het publiek te blijven bloeien is Te koop: prima Singer handnaai machine m. garantie 9.50. Inzinkbare salonkastjes (koopjes). Naaimachines vanaf 5. Brandkast 15. Orgel 20. Piano 25. DEKKER, Nieuwesloot 89. Ter overname aangeboden een wieg en een box. Adres te bevr. bureau van dit blad. Te koop: Een linnenkast, leuningstoel en enig huisraad. Adres DEKKER, Kapellaan 164, Heiloo. Daarom liet men alle renners door elkaar starten. De uitslag was: 1. Balvers in 14 min. 3 sec.; 2. Enzing; 3. Strijbis; 4 Glas; 5. en 6. Schipper en Kemp; 7. Eenhoorn; 8. Kuilboer. Te Assendelft werd Kuiper winnaar in de goed gezongen werd door de jongedames Koopman. Een gezellig bal besloot den avond. Te koop wegens omstandigheden een studiepiano merk Gustav Becker 20. Brieven letter U 886 bureau v. d. blad. achtervolging tegen Glas en Kuilboer derde een moeilijke opgaaf, doch de heer Boot is jn een individueele race. De koppel wedstrijd daarin uitstekend geslaagd. Er was veel werd afgelascht na een tiental kilometers. I variatie, vrijwel alles ging op de maat van Op dat oogenblik stonden Derksen—Pronk de muziek en werd zoo correct uitgevoerd, aan den kop. „NAPRET". Onze correspondent te Heerhugowaard schrijft ons: In den tweeden Paaschnacht keerde 'n drietal personen uit Oude-Niedorp, die in Alkmaar feest hadden gevierd, per rijwiel langs den Middenweg door onze gemeente huiswaarts. Waarschijnlijk tengevolge van vermoeid heid, en het daarbij komende alcoholge bruik, botste een zekere B. tegenover de kaasfabriek Excelsior tegen een boom. Hij werd hierbij zoodanig gewond dat hfj tegen de straat sloeg en bleef liggen. Een juist passeerende automobilist waarschuwde een der plaatselijke geneesheeren, die be nevens de verwondingen een lichte hersen schudding constateerde en last gaf den man per ziekenauto naar zijn woning te vervoe ren. B. was echter in zoodanigen staat van opwinding, dat men er van moest afzien hem per ziekenauto te vervoeren en de hulp van de plaatselijke politie moest wor den ingeroepen, waarna hij onder politie- geleide in een particuliere auto naar huis werd gebracht. Uitvoering fanfarecorps. Het fanfarecorps „De Vriendschap" gaf 0p den avond van Tweeden Paaschdag wederom een van haar geslaagde uitvoerin gen in de zaal van het café „De Roode Leeuw". Het was jammer dat het slechte weer oorzaak was dat de uitvoering niet zoo was bezocht als het zeer verzorgde programma wel verdiende. Onder leiding van hun uitstekenden diri gent, den heer G. Anderson, werden een zestal nummers op zeer fraaie wijze ten gehoore gebracht. In het bijzonder vielen op Iphigenie en Aulide, een ouverture van Gluch, Orphee aux Enfers van Offenbach en de bekende wals Wiener Praterleben van Translateur. Het enthousiaste applaus, hetwelk na de vertolking van deze stukken werd gehoord, bewijst wel hoezeer het mooie spel van het corps door de aanwezigen werd gewaar deerd. De heeren Jac. den Das en G. den Das, met hun saxophoon en piston-soli op uit stekende wijze door den heer Anderson begeleid op de piano, oogstten eveneens zeer veel succes. Ook de jongere leden lieten zich onder leiding van den heer Jac. den Das weder in een tweetal nummers hooren, hetwelk zoowel voor den heer den Das als voor zijn leer lingen een groot succes was. Een wel zeer vroolijke noot in het pro gramma werd verzorgd door Loeven's Too- neelgezelschap uit Alkmaar, dat met het blijspel >Een Kus" zeer veel bijval oogstte. Het publiek amuseerde zich kostelijk en het vertoonde spel was dan ook af. Een woord van lof voor het spel van den heer Loevens is hier ongetwijfeld op zijn plaats. Al met al heeft het fanfarecorps het Schoorlsche publiek weer een schitterende uitvoering geboden, waarmee het heeft ge toond zijn belangrijke plaats, die het corps in het Schoorlsche vereenigingsleven in neemt, volkomen waard te zijn. De avond werd met een gezellig bal be sloten. Benoeming onder-brandmeester. Burgemeester en Wethouders hebben tot onder-brandmeester voor het dorp Schoorl benoemd, den heer C. J. Hopman, alhier. Overgeplaatst. De heer I. van Slooten, assistent van den stationsdienst te Heiloo, is met ingang van 24 April in dezelfde functie overgeplaatst naar Amsterdam. Werkloozen naar Duitschland. Naar wij officieus vernemen hebben een 6-tal ongehuwde arbeiders zich be schikbaar gesteld om naar Duitschland te gaan. Naar verluidt gaan in Mei in totaal 37 personen naar Duitschland. dat het een lust voor het oog was. Vooral de knotsoefeningen voor dames en het hoog rek voor heeren vielen in den smaak, maar ook de kleintjes weerden zich dapper en gaven menig aardig nummer. Ter afwisseling voerden de verschillende meisjes-groepen en tot slot ook de dames nog een dans uit. Ook hierin toonde de heer Boot zijn kunnen om niet alleen rythmische gymnastiek maar ook een eenvoudig ballet te leiden. Jammer was alleen, dat de belich ting hierbij te wenschen overliet, waardoor het gebodene niet geheel tot zijn recht kwam. The Funny Musicmakers zorgden dezen avond voor goede muziek, terwijl in de pauze, ter bestrijding der onkosten, een taart verloot werd. Omstreeks 11 uur sloot de voorzitter, de heer Dekker, den avond met een woord tot den nieuwen directeur. Men zegt, dat hij streng is, aar het voornaamste is, dat de leden eerst aan hem zullen moeten wennen. Een overgang is altijd moeilijk. Daarom had men ook bijzonder tegen deze uitvoering opgezien, maar de directeur had voor een welgeslaagden avond gezorgd, waarvoor hij hem hartelijk dank bracht. Met een warm applaus betuigde het publiek zijn instem ming met dezen welverdienden lof. Tot laat in den nacht hielden daarna The Funny Musicmakers onder leiding van D. Ottink de danslustigen nog bijeen. Achilles kan op een buitengewoon goed geslaagden avond terugzien. Op dezen avond is overduidelijk gebleken, dat de leiding d,er vereeniging bij den heer Boot in goede han den is. Het was zoodoende voor de gym nastiekvereniging tevens een mooien pro- paganda-avond, die ook bewees, dat Achilles nog lang niet ten doode is opgeschreven, zooals dezen winter verluidde. Het ledental moge sterk geslonken zijn, het overblijven de aantal is toch nog respectabel en vormt een krachtigen kern, die hoop geeft voor de toekomst. Het ware ook wel zeer te betreu ren als een vereeniging, zooals Achilles, de eenige, die zich de lichamelijke ontwikke ling der jeugd aantrekt, zou moeten ver dwijnen! Tooneelvereeniging „Thalia". De plaatselijke tooneelvereeniging „Thalia" gaf den tweeden Paaschdag in 't café van den heer van Truijen 'n openbare uitvoering. De voorzitter der vereeniging, de heer R. Koster, leidde den avond in en deelde mede dat niet zou worden gegeven een blijspel, doch een stuk van ernstigen inhoud, waarna werd aangevangen met de opvoering van ,,'t Verleden spreekt", too- neelspel in 4 bedrijven door J. Smits. Thalia's leden hadden geen gemakkelijke taak. doch de veelal groote rollen werden verdienstelijk weergegeven. Een algeheele opsomming zou ons te ver voeren, doch een uitzondering willen we maken voor de jeug dige actrice Trien Wiedijk, die zeer goed haar groote rol wist te vervullen. Een niet bepaald sympathieke figuur was de heer Smits, waardoor de vertolking van deze rol des te moeilijker was. De leden hebben allen hun beste beentje voorgezet en het veelvuldig applaus na ieder bedrijf was ten volle verdiend. Tijdens de opvoering was het opmerkelijk stil in de zaal. Wij waren het zeker allen eens met den heer W. Schermerhorn, die na afloop de Thalia-leden complimenteer de met het behaalde succes. Spreker vond het een zwaar stuk, doch de leden hadden er zich dapper weten door te slaan. De regie was bij mej. van Deest in goede handen evenals de grime bij den heer Loe vens. Tot slot het gebruikelijke bal. Te koop een nette woonark, ijzer- en onderbouw. Prijs billijk. Geen huur koop. Brieven onder letter V 887 aan het bureau van dit blad. Te koop: 1 Heerenfiets met torpedo naaf 10.00, 1 Heerenfiets met tor pedonaaf 8.50, in prima staat. Een persoons ledikant eiken. UITENBOSCHSTRAAT 2. Aangeboden 1 Bad met geijser 38, 1 Bad met geijser 45. Van der Woudestraat 31, Alkmaar. Gevraagd N. N. B. M. 16 M2. in ruil voor B.S.A. motorrijwiel 5 P.K., k.k. in prima conditie en eenige lichte motorrijwielen van 35. Te koop: een prima 1 tons open be stelwagen Chevrolet voor spotprijs, 1 zware motorcarriër, 600 K.G. laad- verm., prima loopend, v. slechts 135. J. LEEUWANGH, Limmerhoek 8. Te koop een z. g. a. n. kampeeraan- hangwagemtje voor fiets, 12.50, NICOLAAS BEETSKADE 20. Prima merken Stofzuigers met nieuwe motoren waarop 1 jaar garantie, vanaf 10 bij de Reparatie-Wikkelinrich ting Peperstraat 3 bij den Dijk. Ringspoel-trapnaaimachine 20 gld., handmachine vanaf 5 gld. m. garantie, dames- en herenrijwiel 10-12 gulden. GUUS KLüNNEN, Hofdijkstraat 13, Alkmaar bij de Emmabrug. DE „LAMME CONSUL" IN HOOGER BEROEP. De postwisselvervalscher A. de V., bijge naamd „de lamme consul", die door de Am sterdamsche rechtbank tot drie jaar gevan genisstraf is veroordeeld, met aftrek van de voorloopige hechtenis, is van dit vonnis in appèl gegaan, zoodat ook het Hof deze zaak, die indertijd in het Huis van Bewaring is berecht, zal behandelen. Twee zilveren jubilarissen. De heeren S. Schuitemaker te Noord- scharwoude en J. Akkerman te Heiloo heb ben hun 25-jarig jubileum gevierd, resp. als secretaris en penningmeester van het Am bacht van Westfriesland. In een door dit ambacht gehouden vergadering werden de beide jubilarissen gehuldigd voor al hetgeen zij in het belang van het waterschap hebben verricht. Moordaanslag. Zaterdagavond te half elf heeft aan den Bobeldijker weg een schandelijke moord aanslag plaats gehad op den gemeente veldwachter van Zwaag, den heer Faber, die hierbij, waarschijnlijk met 'n dolkmes een diepe steekwond in den rechterboven- arm opliep en eveneens in de rechterhand werd gestoken, waarbij twee vingers ernstig werden gewond. De aanslag werd gepleegd in koelen bloede, zonder dat er eenige reden of aanleiding toe bestond. De aanslag is gepleegd door zekeren Loots, woonachtig onder de gemeente Spanbroek. Cabaret revue „Da's Knal". Maandagavond werd door de r. k. ge mengde zangvereeniging E. M. M. met me dewerking van de r. k. tooneelvereeniging een uitvoering gegeven in het lokaal van den heer Jb. Mulder. Aan deze revue verleende het volledige V* O* P.-orkest uit Hoorn, bestaande uit twintig personen haar medewerking. De muzikale leiding berustte bij den heer Toon Vranken uit Amsterdam. De burgemeester sprak een kort openings woord waarin hij de talrijke aanwezigen, de zaal was tot in de uiterste hoeken ge heel bezet, een hartelijk welkom toeriep en de beide vereenigingen namens het bestuur van de kinderuitzending hartelijk dank bracht om de baten van deze uitvoering ge heel af te staan aan de plaatselijke ver eeniging. Spr. was overtuigd, gezien de deskundige leiding, dat allen een mooie avond wachtte van muzikaal genot. Dit jaar zyn er 5 kinderen uitgezonden, ofschoon er niets in kas was, en U begrijpt Deskundige aangewezen. Ingevolge de nieuwe vogelwet is door HPIi commissaris der Koningin voor deze IV eente als deskundige aangewezen wet- dat onze ijverige secretaris-penningmeester ring niet minder dan de anderen zal zijn. h^der C. de Haan. I met spanning de financieele resultaten A. K. Tooneelvereeniging „Vondel". Maandag, 2en Paaschdag gaf bovenge noemde tooneelvereeniging haar 3e uitvoe ring van dit seizoen inlde groote zaal van het hotel de Ooievaar alhier. Regisseur was wederom de heer A. Winkelman. Opgevoerd werd 'n Wespennest, een vroolijk spel van vacantie-geneugten in 3 bedrijven door J. W. v. d. Heide en Henk Bakker. Er is gespeeld op een wijze die meer dan afdoende was. Het was een meer dan succesvolle avond, die besloten werd met een zeer geanimeerd bal. ONZE POSTVLUCHTEN. Nandoe (uitr.) te Rangoon; Buizerd (uitr.) te Belgrado gebleven wegens slecht weer; Emoe (uitr.) te Bandoeng. Torenvalk (thuisr.) te Basrah; Pelikaan (thuisr.) te Singapore; Ibis (thuisr.) te Amsterdam. AFLOOP VERKOOPINGEN. Bij de op Dinsdag 19 April 1938 in het café „de Kroon", van den heer C. H. Swit- zer, Waagplein te Alkmaar, ten overstaan van notaris P. H. Hilbrand te Obdam ge houden veiling bij opbod, werd het perceel te Alkmaar, zijnde woon- en winkelhuis, waarin sinds onheugelijke jaren wordt uit geoefend het vleeschhouwersbedrijf met erf aan de St. Annastraat no. 21, groot 3,05 Aren, met steeg uitkomende aan de Keizer straat ingezet op 3000. De afslag blijft bepaald op Dinsdag 26 April a.s. des avonds te 7 uur in gemeld café. KOORZANG. Met een zeer aantrekkelijk programma geeft de bekende muziekleeraar, de heer Joh. Kuiper, a.s. Vrijdag in 't Gulden Vlies een uitvoering met zijn koorklasse. Men vangt aan met de cantate „Een vrije dag", een uitgebreid, uit 13 nummers be staand stuk, gecomponeerd door Bart Ver hallen. De cantate wordt gevolgd door Chi- neesche schimmen met muziek van mej. van Tussenbroek. Het voornaamste van den avond is echter de opvoering van de operette „De Toover- bal", van mej. Geertruida van Vladeracken. In het kort overzicht van den inhoud dezer operette, lezen we o.a.: De dichter, die met Proloog en Epiloog het spel in- en uit luidt, verbeeldt de gedachte, die naar hoo- ger dingen streeft dan het kleinzielig kra- keelen der menschen, dat hij overal op aarde ontmoet en dat slechts verscheurd heid veroorzaakt. Hij vergelijkt den schoo- nen, wonderbaarlijken tooverbal met onze aarde en wekt de menschen op, zich er aan te spiegelen, dat het beter is in harmonie te leven dan in onvrede". Kuipers uitvoeringen zijn altijd druk be zocht, hetgeen zij ook verdienen, want zij staan steeds op een zeer hoog peil. En men kan verzekerd zijn, dat de komende uitvoe- POSTBEAMBTE NAM PAKJE WEG. Eén jaar gevangenisstraf. Het Amsterdamsche gerechtshof veroor deelde gisteren een postambtenaar, die vroe ger als brievenbesteller dienst deed bij het postkantoor-Zuid in de Gerard Terborg- straat, wegens diefstal van een pakje, waar in zich een paar kinderschoentjes bevonden, tot een jaar gevangenisstraf en ontzegging om bij de posterijen te dienen voor den tijd van vijf jaar na het ondergaan van de straf. De rechtbank had verdachte, die zijn on schuld vol hield, eveneens tot een jaar ver oordeeld; de procureur-generaal had negen maanden gevangenisstraf gevorderd. De opnamen van de nationale film „Veer tig Jaren" ter gelegenheid van het veertig jarig regeeringsjubileum van H.M. de Ko ningin, waarvoor Ben v. Eysselsteyn het sce nario en draaiboek schreef, zijn thans in de studio's van Loet C. Barnstijn begonnen. Zestig werkdagen zullen aan de opnamen besteed worden, d.w.z. zestig dagen van hard en lang werken voor acteurs, actrices en niet in het minst voor een grooten staf van menschen, die niet op het doek komen. Hoofdpersonen van dien staf zijn: Ed- mond T. Gréville en Johan de Meester Jr., de productie- en opnameleiders: Guus E. Ostwalt en Liko Krejcik, de cameramannen: de Duitscher Heller en Otto van Nijenhoff. Dat het draaien van een scene, welke slechts enkele minuten van de voorstelling in beslag zal nemen, een langdurige bezig heid is, bleek ons, toen wij gistermiddag een kijkje in de studio's kwamen nemen. De scene, die gedraaid werd, speelde in de hut van een scheepsdokter aan boord van een oorlogsschip, dat op 6 Sept. 1898 bin nenkomt, op den dag van de kroning van de koningin. Het is 's ochtends vroeg en een matroos (Adolf Engers) klopt op de deur van de hut van den dokter (Cees Laseur) en maakt een kort praatje. Langer dan een uur duurde het draaien van deze scene. Ieder een, die er bij betrokken was, bleef in een goed humeur. Het is ook niets bijzonders, dat dit zoolang moest duren. Zoo is het al tijd, bij elke film, zeggen zij, die het weten kunnen. Dan gaan de lampen uit, dan weer aan. Het eene oogenblik wordt er druk ge sproken, het andere oogenblik heerscht er diepe stilte. Als er gedraaid wordt en het geluid wordt opgenomen, is alles doodstil. Dan houden de werklieden, die elders in het gebouw timmeren en schilderen, even op met hun bezigheden. Er moet nog heel wat getimmerd en ge schilderd worden, al zijn ook vele decors af. Zoo staat er bijvoorbeeld een heele gevel van een deftig Amsterdamsch grachtenhuis, waar de jonge scheepsdokter een feest gaat bijwonen op den avond van de kroning. Ook de eet- en danszaal van dit huis, deftig ge stoffeerd, in rood damast gehouden, zijn kant en klaar. De costuums, die in deze film gedragen zullen worden en onder het deskundige toe zicht van jonkvrouwe dr. C. de Jonge en mevr. C. Abeleven vervaardigd zijn, zijn ook klaar. Er is een costuum bij, dat een copie is van het costuum, gedragen door de ko ningin-moeder op den kroningsdag. Behalve binnenopnamen zal er minstens 5 dagen buiten gefilmd worden. Als het weer dit toelaat trekt de staf er Zondag a.s. op uit om in de Betuwe opnamen te maken. De werklieden zijn dien dag vrij en de staf trekt er dan alleen op uit. Het geluid wordt later wel opgenomen. Het is in druk in Loet C. Barnstijn's film- stad, waar vele talen gesproken worden en vele menschen hard werken aan de nationale film: „Veertig Jaren". CORRESPONDENTIE. Mej. B. alhier. De Fuchsia, Aronskelk, Geranium en Primula, welke U dezen winter heeft overgehouden, kunt U eerst na 20 Mei in den vollen grond zetten. Vóór dien tijd is er gevaar voor nacht vorsten. Red. Alkm. Crt. (Niet officieel) 3de klasse, 2de lijst Trekking van Woensdag 20 April 1938 Hooge Prijzen 2000 13590 15004454 1000.— 10379 19862 400.— 2630 4140 9483 14311 200.— 18696 21522 21957 100 4374 7609 10086 10891 13003 13750 13852 16991 20581 Prijzen van 45 1034 1041 1090 1101 1140 1165 1192 1274 1289 1346 1382 1443 1470 1476 1521 1541 1572 1593 1612 1622 1638 1705 1710 1735 1758 1793 1869 1883 1971 1996 2051 2056 2074 2092 2108 2136 2164 2192 2241 2258 2321 2335 2404 2484 2541 2626 2643 2649 2651 2715 2716 2728 2768 2777 2784 2901 2928 2944 2998 3008 3082 3146 3164 3180 3211 3221 3228 3268 3344 3385 3435 34C5 3548 3603 3613 3650 3663 3762 3780 3852 3867 3875 3917 3966 3979 4082 4091 4211 4247 4256 4283 4317 4341 4345 4357 4404 4424 4494 4501 4549 4578 4602 4606 4673 4713 4728 4734 4761 4774 4883 4897 4938 4951 4978 4980 5016 5066 5074 5100 5139 5144 5240 5244 5249 5263 5278 5301 5389 5450 5465 5531 5533 5535 5688 5697 5725 5732 5739 5745 5797 5853 5900 5904 5924 5928 6001 6009 6018 6040 6116 6141 6207 6227 6231 6237 6294 6298 6417 6431 6432 6470 6477 6526 6555 6562 6590 6643 6667 6720 6820 6828 6833 6845 6868 6903 6929 6939 6992 7029 7031 7047 7113 7130 7144 7173 7283 7328 7420 7433 7477 7495 7517 7542 7668 7702 7724 7757 7765' 7835 7971 7985 8039 8079 8080 8084 8179 8350 8422 8460 8530 8573 8699 8700 8707 8777 8800 8917 8960 8975 8982 8994 9011 9045 9053 9160 9176 9179 9209 9216 9242 9336 9392 9395 9399 9493 9544 9730 9747 9794 9815 9830 9872 9947 10040 10065 10067 10090 10111 10116 10130 10137 10146 10153 10246 10265 10269 10280 10291 10298 10486 10619 10528 10538 10575 10624 10632 10646 10704 10734 10757 10770 10821 10837 10841 10879 10901 10908 10915 10981 11002 11015 11070 11076 11089 11164 11172 11229 11251 11272 11274 11293 11307 11315 11319 11332 11386 11444 11493 11497 11518 11519 11534 11538 11612 11630 11666 11681 11698 11703 11742 11749 11767 11784 11825 11853 11859 11910 11970 11975 11992 12002 12058 12109 12fll7 12177 12214 12243 12276 12288 12296 12438 12440 12451 12458 12460 12472 12515 12627 12663 13668 12685 12744 12763 12771 12780 12814 12825 12883 12935 12947 13007 13009 13010 13022 13061 13106 13156 13153 13201 13204 13207 13213 13233 13254 13323 13337 13348 13430 13437 13460 13466 13472 13474 13515 13556 13596 13599 13678 13688 13701 13768 13816 13834 13865 13880 13882 13913 13934 13957 13973 14037 14038 14061 14094 14102 14106 14251 14375 14380 14398 14407 14409 14423 14578 14610 14642 14686 14840 14864 14872 14899 14942 14961 15001 15013 15035 15045 15065 15072 15097 15101 15130 15147 15190 15238 15245 15279 15329 15341 15359 15371 15381 15424 15426 15462 15465 15486 15500 15504 15520 15613 15639 15646 15673 15728 15740 15765 15784 15794 15798 15857 15860 15918 15961 15983 15992 16002 16014 16026 16038 16064 16142 16145 16179 16203 16208 16229 16230 16250 16252 16272 16283 16410 16456 16486 16830 1,6540 16621 16625 16643 16663 16702 16737 16762 16811 16814 16817 16862 16866 16872 16904 16966 16981 17013 17067 17075 17134 17142 17167 17176 17219 17221 17237 17270 17300 17367 17393 17426 17469 17512 17513 17526 17537 17550 17611 17654 17710 17755 17803 17831 17904 17919 17944 18018 18045 18062 18065 18144 18152 18166 18201 18235 18287 18292 18299 18401 18407 18412 18455 18486 18543 18555 18556 18626 18654 18686 18732 18776 18781 18819 18837 18866 18880 18882 19015 19038 19041 19101 19163 19182 19185 19186 19204 19209 19216 19229 19246 19255 19257 19269 19307" 19355 19407 19411 19413 19477 19517 19519 19546 19553 19612 19666 19674 19692 19712 19745 19758 19792 19811 19814 19820 19835 19858 19859 19883 19981 20001 20015 20020 20033 20046 20083 20099 20112 20192 20216 20237 20269 20282 20337 20362 20386 20400 20406 20425 20451 20457 20458 20450 20512 20533 20606 20738 20742 20756 20759 20762 20816 20832 20841 20868 20913 20925 20932 21015 21017 21062 21072 21098 21154 21220 21303 21340 21381 21383 21393 21416 21423 21498 21534 21571 J.594 21623 21693 21720 Verbeter. 3e klasse, le lijst: 11410 m. z. 14410; 13510 m. z. 1*510. 2897 3109 3245 3602 3796 4066 4316 4491 4659 4864 5006 5212 5352 5681 5795 5982 6168 6402 6546 6811 6917 7069 7388 7574 7970 8171 1256 1499 1644 1901 2116 2381 2652 2888 3106 3230 3579 3781 4062 4286 4485 4635 4785 4985 5194 5318 5587 5766 5969 6146 6318 6542 6805 6912 7060 7332 7544 7880 8103 8627 8937 9130 9357 9767

Alkmaarsche Courant | 1938 | | pagina 8