Feijenoord omzeilt een lastige klip. Alkmaarsche Boys zorgen voor veel sensatie P. E.C. degradeert definitief. Hermes bijna behouden. Om het kampioenschap van Nederland. Be Quick—Feijenoord 2-3 S£ SS de Kleine Be «uick-er üloeg ach Vroedl' P.S.V.-D.W.S. 1-1 Overmaas—H.D.V.S. 2-5 Excelsior—D.W.V. 0-4 Bloemendaal miste twee strafschoppen t Gelijk spel de verhouding. DERDE BLAD. ALKMAARSCHE COURANT VAN MAANDAG 25 APRIL 1938. SPORT EN WEDSTRIJDEN De wedstrijden om den nationalen titel hebben Feijenoord twee kostbare punten opgeleverd, dank zij een benauw de zege op Be Quick, terwijl D.W.S. haar derde gelijke spel boekte, thans in Eind hoven tegen P.S.V. 't Gevolg is, dat Feijenoord en He- racles samen aan den kop gaan, dat D. W.S. nog een kans heeft, maar dat P. S.V. en Be Quick reeds geheel kansloos zijn. De stand in deze competitie is nu: Fejjenöord 5 3 2 0 135 8 Heracles 4 3 0 1 107 6 D.W.S. 3 0 3 0 1—1 3 P.S.V. 4 0 2 2 4—9 2 Be Quick 4 0 1 3 410 1 Voor de promotie speelde D.W.V. in Rot terdam tegen Excelsior en de Rotterdam mers vertoonden al weer een slap spel. Ze verloren met 40 en moeten nu degradee- ren. De stand luidt: D.O.S. 2 2 0 0 7—2 4 D.W.V. 3 2 0 1 9—7 4 Excelsior 3 0 0 3 29 0 In afdeeling II deed H.-D.V.S. uitstekend werk: het sloeg in Rotterdam Overmaas met 5—2, waardoor de Rotterdammers uitgescha keld zijn. De kans op behoud is voor de Schiedam mers nu zeer groot. H.-D.V.S. 3 2 10 10—6 5 Overmaa 3 1 0 2 58 2 Emma 2 0 11. 23 1 Rigtersbleek deed P.E.C., zooals verwacht werd, de das om. 't Werd 40 en het is nu de vraag, wie zal promoveeren. De stand is: Rigtersbleek 3 2 0 1 61 4 Quick 1 1 0 0 4—0 2 P.E.C. 3 0 0 3 1—12 0 In het Zuiden won Bleijerheide thuis van de Valk met 32, terwijl de twee andere concurrenten gelijk speelden. De stand is: Bleijerheide 1 1 0 0 32 2 Hero 10 10 2—2 1 Miranda 10 10 22 1 De Valk 10 0 1 2—3 0 PROMOTIE 3E KLASSE. De punten eerlijk gedeeld. De strijd tusschen de Alkmaarsche Boys en Bloemendaal zou geheel open liggen; beide ploegen toch hadden in hun afdeeling het kampioenschap behaald en verkeerden in dezelfde omstandigheden. Ongetwijfeld zou den ze elkander in krachtsverschil niet veel ontloopen enzoo was het dan ook inder daad! Het einde van dezen hardnekkigen en belangrijken strijd kwam met de cijfers 1-1. Zeer jammer was het, dat de Alkmaar- ders m de laatste minuut een kostbaar punt moesten laten glippen; de positie op de rang lijst was dan al bijzonder fraai geweest. Echter zullen de rood-witten zich gelukkig prijzen, want 't resultaat er werden twee strafschoppen tegen hen gemist "d r>ok wel anders kunnen zijn. De stand is: Al km. Boys 2 110 3—1 3 Bloemendaal 10 10 11 1 Z-V.V 10 0 1 0—2 0 En nu a.s. Zondag Bloemendaal—Z.V.V.! In de andere promotie-competitie klampte Baarn zich aan de stroohalm vast. Deze stroohalm blijkt nog al sterk te zijn, want.... het bezoekende ongeslagen B.F.C. kreeg een 20-nederlaag te slikken De mannen uit Baarn hebben dus hun kleine kans behouden, maar de positie van Water graafsmeer is ook meteen weer stukken beter geworden, zooals onderstaande stand laat zien: B.F.C. 3 2 0 1 6—5 4 Watergraafsmeer 2 10 1 5—5 2 Baarn 3 1 0 2 34 2 PROMOTIE 4E KLASSE. Texel gedegradeerd. De groen-zwarte eilanders hebben het ge noegen gesmaakt één jaar in de derde klasse te hebben mogen uitkomen, want de 21- nederlaag tegen Q.S.C. op eigen terrein, be- teekende degradeeren naar lagere regionen. De kampioenen zullen dus tusschen elkan der uitmaken, wie de plaats van de Te xelaars zal innemen. De Wormerveerders hebben stellig de beste kans, daar zij de con currenten nog ontvangen, hoewel natuurlijk van alles kan gebeuren. De stand is: Q.S.C. 3 2 1 0 6—3 5 Wieringerwaard 2 110 43 3 Texel 3 0 0 3 2—6 0 DE DERDE KLASSERS. 3e klasse B. D.E.C., dat bij den aanvang van 1938 nog kampioensallures had, is al bijzonder laag op den ranglijst geëindigd. Werd vorige week in eigen omgeving van Beverwijk met 20 verloren thans trokken de Amsterdammers bij de Zeemeeuwen met 21 aan het kortste eind. Beverwijk zond Ahrends met een 30- nederlaag naar huis. De stand is hier nu: Bloemendaal 20 12 5 3 69—34 29 De Meteoor 20 13 2 5 52—30 28 Zandvoort 20 11 6 3 5734 28 Kinheim 20 10 8 2 41—25 28 Beverwijk 20 11 1 8 4834 23 Zeemeeuwen 20 7 2 11 3649 16 Ahrends 19 5 5 9 2850 15 Schoten 20 5 5 10 38—57 15 W.M.S. 19 6 2 11 38—46 14 D.E.C. 20 6 2 12 30—36- 14 S.D.Z. 20 3 4 13 28—70 10 Ongetwijfeld zal de geheele Feyen- oordploeg zich gelukkig hebben gevoeld toen de scheidsrechter het einde van den tegen Be Quick gespeelden kampioens wedstrijd aankondigde, want ondanks het feit, dat de Rotterdammers met de rust een kostbare 1—3-voorsprong had den veroverd, hebben van Heel en zijn mannen in de tweede helft alle krachten moeten inspannen om de vele Groning- sche stormloopen het hoofd te bieden. Het leek er in het begin geenszins op, dat deze ontmoeting zulk een spannend en ener veerend verloop zou krijgen. Nadat de eerste aanval voor de Groningers was geweest, nam Feijenoord het spel gerui- men tijd geheel in handen. Met zeer hoogstaand spel, over het geheel echter teveel in de breedte uitgevoerd, wa- rende rood-witten over alle lrnies de meer deren en steeds omzwermden Kantebeen c.s. da. d, B. «ui,*- Hofpnsie allerminst trapvast was en hache lijke momenten ontstonden voor Wachters sneelde was Wachters echter te macnug, deed hij door zijn.d=J; gen spel de rust al spoedig in volle capaciteit draaien en dro g middenlinie van de Rotterdammers veelLby tot het overheerschenckspe^vTekelenburg de juistèTmaat gevonden hadden en de td- rijke aanvaUen met succes onder ra ook de thuisclub-middenlinie zich m meer aan haar aanvallende taak 6ev gevolg, dat Be Quick eindelijk eens klein offensief kon overgaan. Het had echter reeds 20 minuten geduurd voordat midvoor Blijham het eerste g gerichte schot op van Male afvuurde, ma, - toen was het ijs ook gebroken. Dit eerste schot luidde een serie gevaar lijke thuisclubaanvallen in, waarop het duo van der Heidede Groot ook niet de juiste vat hadden en het viel dan ook niet te ver wonderen, dat de gelijkmaker toen spoedig kwam. Een voorzet van Blijham Sr. belandde voorbij het doel op of nabij de outlijn en werd vandaar andermaal door Jensema voorgezet, waarna Fabels een kans kreeg en deze ook dankbaar accepteerde. Weliswaar appelleerde Feijenoord voor outbal, maar de scheidsrechter, de heer Joh. Metz, kende, na overleg met een der neu trale grensrechters, het doelpunt toe, 11. Dit doelpunt bracht een keerpunt in den strijd, want hoewel de Feijenoord-aanvallen over het geheel iets gevaarlijker bleven, wist ook de thuisclub meermalen tot van Male's veste door te dringen, doch in de Be Quick-voorhoede bleef het spel te weinig af gemeten om verder succes te behalen. Dat ging iets gemakkelijker aan den an deren kant, want de Vroedt wist hier nog een paar goede kansen uit te buiten en daar mede de hattrick te verrichten. Het laatste van de drie werd juist in de laatste minuut van de eerste helft gescoord. Werd over het algemeen in de rust een grootere Be Quick-nederlaag verwacht, hoe geheel anders werd echter het verloop in de tweede helft. Eigenlijk is Be Quick de volle tweede drie kwartier geregeld aan het woord geweest. Met een geweldig élan wier pen de withemden zich in den strijd. Onge twijfeld heeft het tweede doelpunt van de thuisclub reeds in de achtste minuut door Willy Blijham, uit een pass van zijn broer gescoord, veel tot het in verhouding tot voor de rust betere spel van Be Quick bij gedragen. Zoo bleef Be Quick veelal doorloopend aanvallen, maar was niet productief genoeg om den achterstand geheel in te loopen. Kansen daartoe zijn er echter meermalen geweest. Vooral het aantal hoekschoppen op van Male's doel was zeer groot, maar links binnen Wilkens bleek bij Be Quick de groote rem in de voorhoede. Zoo verstreek minuut na minuut, waarbij de stand steeds 23 bleef en toen het eind signaal klonk hadden de Feijenoorders een gelukkige zege bevochten. In een wedstrijd, waarin het spel slechts bij vlagen het peil bereikte, dat men van af- deelingskampioenen verwachten mag, heeft een veel meer aanvallend P.S.V. een punt moeten afstaan aan D.W.S., ondanks het feit, dat de Eindhovensche ploeg in de tweede helft bijna voortdurend het heft in handen had (de cornerverhouding 7—1 teekent de situatie voldoende!) mag men de draw toch geen te groote belooning voor de Amster dammers noemen. Zij mochten aanspraak maken op een puntendeeling, omdat hun prachtig sluitende defensie de Eindhoven sche aanvalslinie bijna doorloopend de baas was. Ofschoon P.S.V. ook in de eerste helft de meeste aanvallen inleidde, wist D.W.S. in die periode toch ongeveer evenveel kansen te scheppen als de thuisclub, vooral in de eerste vijf minuten, toen de Eindhovensche achterhoede een onzekeren indruk maakte, dien zij later evenwel radicaal wegnam. Toen van Run en Wevers op toeren waren geko men, slaagde het Amsterdamsche aanvals- quintet er slechts zelden in de roodwitte ves ting in werkelijk gevaar te brengen. Ofschoon P.S.V. het eerste offensief onder nam kregen de gasten de eerste scoringkans, toen van Run bij een voorzet van den snel len Drager weifelde en Wiertz inschoot. Met verre trappen stelden Caldenhove en zijn partner hun voorhoede in staat om het Eindhovensche doel te gaan bestoken en reeds na zestien minuten spelen had die voorhoede daarmee succes. Melchers ving een bal van Caldenhove op en gaf onmid dellijk een fraaie through pass naar van der Velde, die het leer met de punt van zijn schoen in den onderhoek schoot (01). Nadat de Amsterdammers een nieuwen stormloop hadden ondernomen (waarbij We vers keihard langs zijn eigen goal schoot) namen de roodwitten het offensief in han den, een offensief, dat na 25 minuten spelen met een doelpunt beloond werd, toen Hun- ting, bij een algemeenen aanval, een kopbal van van Kooyk op zijn schoen nam en hoog in het net joeg (11). In de tweede helft bleek het spelpeil aan merkelijk gedaald te zijn en vooral op het middenveld werd in het eerste kwartier be paald lusteloos gespeeld. Een prachtige Eind hovensche aanval bracht echter opleving: met fraaie cross passes sneed de roodwitte voorhoede door de Amsterdamsche defensie heen en Drouen loste tenslotte een enorm hard schot, dat in het zijnet kwam. Nadien nam P.S.V. het spel eenigen tijd geheel in handen. De Eindhovenaren kregen een vijftal corners te nemen, die vele gevaar lijke momenten opleverden, en Drouen loste een drietal kogels, die Heekelaar geen van alle onder controle kon krijgen. De Amsterdamsche defensie hield echter stand en een uitval der westelijke voorhoede leverde na een half uur spelen zelfs bijna een goal op, toen van der Velden uit een juweel van een voorzet van Drager net naast schoot. Dit feit inspireerde de D.W.S.- voorhoede, doch haar aanvallen liepen dood op het nu zeer soliede werk van de Eindho vensche backs. In de laatste vijf minuten ondernam P.S.V. nog eenige wanhopige stormloopen op de Amsterdamsche veste, doch ofschoon deze ernstig in gevaar kwam, bleef de stand on veranderd. In een interessanten wedstrijd is Hermes er in geslaagd Overmaas een klinkende ne derlaag toe te brengen, waardoor de Schie dammers zich vrijwel veilig gesteld hebben. Overmaas was in het begin iets sterker en wist, dat na een half uur ook in een doelpunt uit te drukken. Direct daarop nam Hermes echter revanche door I. van der Tuyn, die van de verwarring voor het Rot- terdamsche doel gebruik maakte, om van Genderen te passeeren (11). Het duurde niet lang of A. van der Tuyn maakte handig gebruik van een hem gebo den kans, brak door de verdediging heen en gaf van Genderen voor de tweede maal het nakijken. Toen de Schiedamsche aanval weer onder aanvoering van Borrani voor 't Rotterdam- sche doel kwam, trapte een der Overmaas spelers den bal in eigen doel (13). Na eenige uitvallen van Overmaas kwam Bor rani opnieuw in actie, zette den bal kalm voor het doel, waar Jansse niet veel moeite had den verrasten doelman nogmaals te pas seeren (14). Met dezen stand kwam de rust. Na de hervatting begon Overmaas goed, maar het duurde niet lang of het spel ging gelijk op. De Schiedammers concentreerden zich meer en meer op de verdediging, maar r.a een hoekschop kreeg Overmaas toch een kansje, waarvan Jongkrijg dankbaar gebruik maakte (24). Nadien lukte het bij de Rot terdammers echter niet meer de stug verde digende Schiedammers te overrompelen. Te gen het einde werden de doorbraken van Hermes weer gevaarlijker en weer was het A. van der Tuyn, die met een hard schot nog maals het leder in het Rotterdamsche net jceg (2—5). Met dezen stand kwam spoedig daarna het einde. Het begin was niet veel meer dan een ze nuwachtig heen- en weer geschop. Na 13 mi nuten trok Ooms er tusschen uit, Visser miste den voorzet, maar de naar binnen snellende Sinkeldam Jr. kreeg den bal voor zijn voet en met een onhoudbaar schot gaf hij D.W.V. de leiding (01). Excelsior kwam daarna iets meer in den aanval, zonder dat haar voorhoede evenwel gevaarlijk was. Na de rust had D.W.V. verreweg het beste van het spel, haar voorhoede combineerde vaak verdienstelijk en wist de aanvallen dikwijls heel goed af te werken. Doelman Jongste kreeg het dan ook zwaar te verant woorden. Reeds na 7 minuten wist Monteban met een prachtig schot den voorsprong te ver- grooten (02). Herhaaldelijk veranderde Excelsior haar opstelling, maar geen enkele verandering De bezoekers van den wedstrijd aan den Westerweg, die gekomen waren, om een spannenden promotiewedstrijd te zien, hebben waar voor hun geld gehad, want zij hebben eenige zéér sensationeele momenten meegemaakt en hebben tenslotte moeten ervaren, dat een wedstrijd pas geëindigd is na 1 uur spelen. Tot twee keer toe veroorloofde Bloe mendaal zich het missen van een strafschop en pas in de allerlaatste mi nuut wist het nog juist gelijk te maken. Intusschen mag niet verheeld wor den, dat dit gelijke spel haar volkomen toekwam. Het bestuur van de Boys had voor vele dingen gezorgd, die noodig waren, om de massa te kunnen herbergen. Het had lee ring getrokken uit den wedstrijd tegen Helder, toen de ongeveer 2000 bezoe kers voor een deel bekocht waren, omdat zij niet voldoende den strijd konden volgen. Thans verwachtte met terecht een nog grootere toeloop, en daarom had men nood-staanplaatsen gebouwd. Wij gelooven, dat de maatregel voldoende is geweest en dat de ongeveer 2500 bezoekers allen het spel goed hebben kunnen volgen. Zij hebben dan ook gezien, dat het ge lijke spel een zeer normale uitslag is, waar mee beide partijen tevreden kunnen zijn. De Boys mogen achterna van geluk spre ken, dat het bij een gelijk spel gebleven is en Bloemendaal mag van geluk spreken, dat ondanks het missen van twee straf schoppen in een zeer kritiek oogenblik toch nog een doelpunt geboren werd. En tochde Boys hadden kunnen win nen, als zij maar eventjes hun hoofden koel gehouden hadden. Zij hadden het laatste kwartier rustiger moeten spelen, hadden dat ook kunnen doen, omdat Bloemendaals binnentrio verre van schotvaardig bleek. Maar toen de gasten in dat laatste kwartier alles op alles zetten, om tenminste te pro- beeren den achterstand op te halen en in te loopen, toen begon de Boys-defensie leelijk te aarzelen, en dat werd haar op den duur noodlottig. Bovendien kregen wij den indruk, dat de gastheeren het juist in het laatst! kwartier wat al te gemakkelijk opnamen en reeds op een overwinning rekenden. Of heeft de vermoeidheid misschien in die laatste pe riode hun parten gespeeld? De Boys speelden naar omstandigheden een goede partij voetbal, waarbij hun aan vallen een zéér verrassend karakter droe gen. Mulders, de zwerver was op de lin kervleugel een voortdurend gevaar en Goudsblom op de rechtervleugel was elk oogenblik in actie, zoodat de Bloemendaal- verdediging over de geheele breedte van het veld moest verdedigen. Het was voor de thuisclub jammer, dat hun midvoor positief te zwak was; deze miste te veel balcontrole en had gebrek aan snelheid. Wanneer hij maar iets beter op dreef geweest was, had zijn club in het eer ste half uur na de thee een veiligen voor sprong kunnen krijgen. Overigens heeft de ploeg hard gewerkt en kunnen middenlinie vooral .pil en het achtertrio op een goeden wedstrijd terug zien. Doelman v. d. Horst was ook al zéér goed op dreef en heeft er eenige scho ten, waaronder een vliegend schot van v. d. Meij, er keurig uitgehouden. Jammer, dat hy zich na den wedstrijd even vergat, maar we zullen dat maar op rekening van de ze nuwen schuiven. De Bloemendalers hadden een gaaf elf tal, dat echter over het algemeen wat te onbesuisd en te gehaast speelde. Technisch waren zij wellicht de meerderen, maar die meerdere techniek werd lang niet voldoen de uitgebuit. Alleen in het koppen waren ze veel sterker. De wedstrijd. Het begin was voor de Boys veelbelo vend, want de eerste de beste aanval van de Boys leverde een kans op voor Gouds blom, die hard tegen de paal kogelde. En vandaar vloog de bal weer het veld in. Daarna demonstreerden de Boys een klein veldoverwicht en in die periode bleek, dat de Boys-voorhoede levendiger en gevaar lijker was dan de Bloemendaal-aanval. Toch duurde het nog een half uur, voordat de thuisclub de leiding nam. Goudsblom zetten een hoekschop goed voor doel, de bal werd weggewerkt, maar onmiddellijk plaatste van Eerden het leer weer voor het doel, waar de Groot via de paal inschoot (1-0). In de resteerende minuten moest v. d. Horst een paar keer snel optreden, wat hem goed afging, zoodat de rust met 10 kwam. In de tweede helft had de thuisclub den steun van de wind, wat met de te lichte bal een niet onbelangrijk voordeel was. Toch nam Bloemendaal eerst het initiatief, zon der dat het echter gevaarlijk werd. En on verwacht kreeg Goudsblom by een snellen uitval de linkervleugel een kans, die hij echter niet accepteerde. Geleidelijk wisten de Boys het spel te verplaatsen, mede dank zy het sterk aan vallende werk van Hartog en eenige scho ten van Mulders en de Grand bezorgden doelman de Haas een paar moeilijke oogen- blikken. Toen kwamen de eerste sensatie: doelman de Haas miste een voorzet van Mulders, Schenke schoot, maar precies naast de paal! Door den schrik werd Bloemendaal wakker en kwam weer geducht opzetten, zoo zelfs, dat de verdediging eenigszins ver- waasloosd werd. Groot en groot werd de druk op het Boys-doel en toen v. d. Mey eens zuiver inschoot, kon een der Boys- backs slechts met de hand de bal stoppen. Het fluitje ging enmeteen lag de bal in het doel. Terecht moest echter de strafschop genomen worden, omdat het doelpunt gescoord werd in de kleine periode, waarin het spel dood was. Aanvoerder Beijk was zoo dom, om ver naast te schieten! En nog geen minuut later moest Bloemendaal opnieuw een strafschop nemen, nu wegens haken. Hartman probeerden het, maar schoot ook naast! Dus zouden de Boys, met zooveel geluk winnen! Maar Bloemendaal gaf niet op, be legerden het Boys-doel en de eene hoek schop na de anere volgden. En in de aller laatste minuut kwam het doelpunt: ook uit een corner waaruit Hartman doelpunten in den rechter bovenhoek. Meteen was de wedstrijd ten einde. bleek een verbetering te zijn. Het spel was 24 minuten oud toen Visser met een strak schot den stand op 03 bracht. Ooms kwam daarna voor open doel te staan, maar hij schoot ver naast. Negen minuten voor het einde maakte Visser den bal vrij voor Ooms, deze liep nog even door om daarna met een hard schot den stand op 04 te brengen. Ex celsior gooide er toen nog een schepje op om te trachten een tegenpunt te maken, doch de hechte verdediging van de Amsterdammers schonk haar daartoe geen enkele kans. D.W.V. verdiende de overwinning volko men. Excelsior zal dus het volgend seizoen haar geluk in de tweede klasse hebben te beproe ven. TSJECHOSLOWAKIJE—NEDERLAND IN DE ACHTSTE FINALE. De Tsjechen wonnen met 60 van Bulgarije. Door een 60-overwinning op Bulga rije heeft Tsjechoslowakije zich geplaatst voor de achtste finale van het tornooi om het wereldkampioenschap, waardoor dit land op 5 Juni a.s. te Le Havre tegen Nederland uitkomt. De eerste ontmoeting tusschen Bulgarije en Tsjechoslowakije is, naar men weet, in een gelijk spel, 11, geëindigd. De returnwed- strijd is vandaag voor 30.000 toeschouwers in het Spartastadion te Praag gespeeld en gemakkelijk door de Tsjechen gewonnen. De Bulgaren lieten een vrij primitief spel zien, dat weinig om het lijf had. Vooral in tech nisch opzicht waren de Tsjechen een klasse beter dan hun tegenstanders. Doelpunten werden gemaakt de rust ging in met een 10-voorsprong der Tsjechen door den rechtsbinnen Sumunek van Slavia (3 in to taal), Nejedly, den linksbinnen, die er twee voor zijn rekening nam en midvoor Ludl van Viktoria Ziskom. De beste spelers waren Daucik, linksachter van Slavia, spil Kreuz van Pardubitz en Si- munek in de voorhoede. In de tweede helft waren de Tsjechen steeds iets sterker. Doch vier doelpunten werden eerst in het laatste kwartier gescoord. De beste man van het Bulgaarsche elftal was doelman Maznikow, die er vele en goede schoten uithield. De ont moeting, die geleid werd door den Hongaar Hertzka, werd in een voortdurenden regen gespeeld, terwijl het zeer koud was. DE ENGELSCHE LEAGUE. De uitslagen van de Zaterdag in de En- gelsche league gespeelde wedstrijden luiden: Eerste afdeeling. Birmingham—Everton 0—3 Charlton A.Manchester City 00 ChelseaDerby County 30 Grimsby Town—Blackpool 10 Leeds UnitedBrentford 40 LiverpoolBolton Wanderers 21 MiddlesbroughWolverhampton W. 03 PortsmouthSunderland 10 Preston NorthendArsenal 13 Stoke CityLeicester City 12 Westbromwich A.Huddersfield T. 51 Tweede afdeeling. BarnsleyNorwich City 00 BurnleyBlackburn Rovers 31 BurySheffield Wednesday 20 Coventry City—Fulham 0J Luton TownSwansea Town Manchester UnitedBradford Newcastle UnitedChesterfield Nottingham Forest—Plymouth A. 1-» Sheffield United—Westham United 3-1 Stockport County-Aston Villa 1-3 Tottenham Hotspur—Southampton 5—0

Alkmaarsche Courant | 1938 | | pagina 9