Agenda morgen PANTALONS KOFfi woensdag avond geopend Woninginrichting TOT 10 UUR GERARD WORM. AMSTERDAMSCHE BEURS D. J. GOVERS. t ONZE ZAKEN ZIJN e ld e x su m grip met gepatent. binnensluiting. in comb. met onze Engelsche SUMRIE sport colberts. IN DE HOUTTIL. JUestvoce uu UUecieuc J. SPRUIJT - ALKMAAR EERSTE BLAD. Alkmaar, Dinsdag. De heer D. J. Govers, de nestor van on reu Baad, is hedenmorgen plotseling overleden. Hij gevoelde zich den laatsten tijd minder goed, hij had zoo nu en dan last dat een ge voel van onmacht hem plotseling overviel, maar desondanks was hjj na een korte rust periode weer de oude veerkrachtige figuur die in het de vies: „Houdt er den moed maar in", in de eerste plaats altjjd moed voor zich zelf putte om met onvermin derden ijver en nauwgezetheid zijn dagelijksche plichten te blij ven vervullen, In de Donder dag gehouden raadsvergadering had hij zich we gens ongesteld heid laten excu- seeren, maar gister had hij nog medisch ad vies ingewonnen en was met den uitslag van het onderzoek zeer tevreden, tot he denmorgen, voor ieder totaal on verwacht, de in storting kwam, die hem binnen weinige oogenblikken noodlottig zou wor den. Een bekende en markante figuur. De heer Govers was een bekende en mar kante figuur. Allereerst in de raadszaal waar hij nog de eenige was van allen die daar in het belang van onze stad bijeenkomen, die wij daar, een twintig jaar geleden, toen wij voor de eerste maal de raadszittingen bijwoonden, hebben aangetroffen. Burgemeesters, secretarissen, wethouders en raadsleden kwamen en gingen, maar de heer Govers was er en bleef er. Hij was in den loop der jaren de nestor van den Raad geworden, een man die zijn dienstjaren in onze raadszaal gaarne naar voren bracht en die uit eigen ondervinding wist en kon vertellen hoe het ef vroeger ge weest was. Geboren op 24 Augustus 1861 is de 70ste verjaardag van den heer Govers, met een korte rede van burgemeester Wendelaar, herdacht in de raadszitting van 1 Septem ber 1931, in de noodlottige raadsvergadering waarin wethouder Thomsen tijdens de dis cussies plotseling is overleden. Op den dag van zijn zeventigsten verjaar dag op 24 Augustus van dat jaar is den jubilaris met tal van bloemstukken en ge- lukwenschen van den Raad en van tal van organisaties bewezen hoezeer men hem hoogachtte. Er waren blijken van belangstel ling van de Slachtveeverzekering, van de afd. Alkmaar der Holl. Maatschappij van Landbouw, van de Kennemer Sportclub en van de polders Overdie en Achtermeer en den Eendrachtspolder. Daaruit blijkt al hoe- vele bestuursfuncties de heer Govers ver vulde en wij kunnen daarnaast nog memo- reeren, dat hij bestuurslid was van de Uit- waterende Sluizen, van den Schermcer, den Eendrachtspolder en den Huiswaarderpol der. Bijna 50 jaren was de heer Govers toen reeds lid van de afd. Alkmaar van de H. M. v. Landbouw en 30 jaar voorzitter daarvan, 2oowel van de Slachtveeverzekering als van de Kennemer Sportclub was hij voorzitter en het N.H. Landbouwcrediet had in hem een kundigen adviseur. De heer Govers als raadslid. Sedert 1908 maakte de heer Govers deel uit van den Alkmaarschen raad en sedert dien heeft hij deel uitgemaakt van de com missie van de Stadsreiniging, van het Gem. Slachthuis, het Grondbedrijf, Marktwezen, Publieke Werken, Plantsoenen, Sociale aan gelegenheden en het Gem. Sportpark, zoodat hij van vrijwel alle afdeelingen in den raad bijzonder op de hoogte was. Hoezeer de heer Govers als raadslid en nestor, en niet minder als voorzitter van de liberale fractie, gewaardeerd werd is ge bleken in de raadsvergadering van 5 Octo- ber 1933, toen hij gehuldigd is bij zijn zilveren jubileum als lid van den raad dezer gemeente. Burgemeester Wendelaar heeft den heer Govers toen hartelijk namens raad en be volking gecomplimenteerd en hem de gouden eerepenning der gemeente aangeboden. Wet houder Westerhof roemde bij die gelegen heid de eerlijkheid en onpartijdigheid van den heer Govers, dien hij een sieraad van den raad noemde. Hij overhandigde bij die gelegenheid een bloemenmand van den raad en den secretaris. En de jubilaris zelf heeft daarna aan zijn intrede in den raad her innerd, die toen nog maar uit 17 leden bestond, van wie de meeste zijn overleden. In den raad is bij die gelegenheid een foto van den jubilaris en zijn familie met de raadsleden gemaakt. Waardeering in breedten kring. Wii hebben er'bij die gelegenheid nog eens op gewezen, hoezeer de lubilans in breeden kring gewaardeerd werd, hoe hij steeds jonger in plaats van ouder «heen je worden, hoe hij nooit meedeed aan felle debatten, hoe de wilde stormen der stede lijke politiek over zijn waardig hoofd zijn Yttnntgaan zonder hem te beroeren. De heer Govers heeft altijd kort en krach tig gezegd wat hem op het hart lag. Als man van liberalen huize bleef hij onder alle om standigheden zijn beginselen getrouw en al heeft men hem wel eens verweten, dat hij wat conservatief was, toch gaf hij altijd blijk een open oog te hebben voor velerlei belangen. Als voorstander van het Openbaar Onderwijs was het destijds zijn stem, welke den doorslag heeft gegeven voor het behoud van de Handelsschool in deze gemeente en voor het Openbaar Onderwijs heeft de heer Govers te allen tijde op de bres gestaan. In het bijzonder had de Gemeentereini ging zjjn groote belangstelling men heeft hem gekscherend wel eens de wethouder van de Reiniging genoemd hij zorgde altijd voor de haver van de paarden en was de "groote deskundige voor het geven van aller lei adviezen. Een gelukkig man. We hebben hem destijds een gelukkig man genoemd omdat hij telkens weer ge legenheid had en daar graag gebruik van maakte om te jubileeren. Hij had zitting in zooveel besturen dat er telkens weer een ander organisatie was waarin hij een jubileum kon herdenken. En een feest van den heer Govers was altijd een spon tane en opgewekte fuif waaraan men met genoegen kon terug denken. De heer Govers is getrouwd op 21 April 1882 en heeft dus zoowel zijn gouden huwe lijksfeest als zijn 55-jarigen trouwdag in onze gemeente kunnen herdenken. De heer en mevrouw Govers waren beiden in de Schermeer geboren, doch ves tigden zich na hun huwelijk in de boer derij aan den Schermerweg, waar de heer Govers gedurende 31 jaren met succes de vethouderij beoefende. Daarna vestigde het echtpaar Govers Schermerhorn zich in het tot nu door hen bewoonde huis aan den Nieuwlandersingel. Men kent dat tehuis als een waarvan de deur als 't ware altijd openstond, waar ieder die iets met de familie Govers te be praten had, steeds op een hartelijke en goede ontvangst kon rekenen. Bij het gouden huwelijksfeest heeft het echtpaar Govers van B. en W., de raadsle den en den secretaris een fraaie ets van de Groote Kerk ontvangen, welke het bijzon der op prijs stelde. Tal van organisaties en particulieren hebben den heer Govers en mevrouw dien dag bewezen hoezeer zij hen waardeerden en datzelfde is opnieuw gebleken toen de heer en mevrouw Govers het vorige jaar ter gelegenheid van hun 55-jarig huwelijk een receptie in hotel Proot hebben ge houden. Geridderd. De regeering heeft in 1934 de verdiensten van den heer Govers erkend door hem te benoemen tot ridder in de orde van Oranje Nassau, een welverdiende onderscheiding, welke de heer Govers op zeer hoogen prijs stelde. Daaruit blijkt al hoezeer men ook van overheidswege zijn groote verdiensten voor de stad en voor tallooze organisaties gewaardeerd heeft. En nu is deze bekende en markante figuur nog plotseling van ons heengegaan. Men zal hem niet meer aanschouwen, zooals hij met zijn onafscheidelijken wandelstok van zijn huis naar de markt stapte, de markt, waar voor hij zich altijd ten sterkste interesseerde en waar hij de vriend en de vraagbaak was van zoo velen, die daar tesamen kwamen. Men zal hem missen in zijn stamcafé, waar hij zoo graag een kaartje legde, maar waar hij evenals in den raad op zijn tijd paste om precies voor het middageten aan tafel te kunnen zijn. Men zal deze karakteristieke figuur ook missen bij de groote jaarlijksche tentoon stellingen van de Hollandsche Maatschappij van Landbouw, waar hij des morgens meer dan vijftig jaren zijn traditioneele speech op het Waagplein hield, altijd eindigend met de optimistische leuze: „Houdt er den moed maar in", waarna de burgemeester sprak en de fanfares over het marktplein schetter den als teeken, dat de jaarlijksche groote tentoonstelling weer was geopend. „Houdt er den moed maar in". Dat was zijn leuze en daarnaar heeft hij geleefd. Welke zwarte wolken ook aan den horizon kwamen opzetten, de heer Govers bleef optimist en dat optimisme heeft hem door donkere tijden heen gehol pen en hem den werkzamen, vroolijken en levenslustigen man doen blijven. Een onzer beste en meest bekende stad- genooten is heengegaan, betreurd door zijn familie en door zoo velen, die met hem in aanraking kwamen. Zijn nagedachtenis zal bij ons en bij allen, die hem gekend hebben, in hooge eere worden gehouden. CAFE IN LIMMEN VERBRAND. Geheele inventaris een prooi der vla/mmen. Hedenmorgen heeft te Limmen een korte maar felle brand een café met woonhuis geheel in de asch gelegd. Slechts de muren zijn overeind geble ven, maar de behuizing, alsmede de in boedel en inventaris verbrandden geheel. Terwijl de bewoners van het café „De goede verwachting", de familie R., in het woonhuis zat, ontdekten voorbijgangers brand op den zolder. Zij waarschuwden on middellijk de familie, die slechts eenige pa pieren kon meenemen, doch daarna hals over kop het huis moesten verlaten. De brand greep buitengewoon snel om zich heen, zoodat de Limmer brandweer te vergeefs tegen de vuurzee vocht. Zij moest zich dan ook spoedig bepalen tot het nathou den van de aangrenzende perceelen, die daarbij eenige waterschade opliepen. Het café en woonhuis brandden tot den grond toe af. Van den inboedel en café inventaris kon niets gered worden. De vermoedelijke oorzaak is kortsluiting geweest. De schade wordt door verzekering gedekt. Bioscopen. Victoria-theater, half acht, hoofdnummer Het verliefde spook (rom.); hoofdrollen Constance Bennett, Cary Grant en Roland Young. Toegang boven 18 jaar. Woensdagmiddag, half 3, matinee. City-theater, 8 uur, hoofdnummer Het meisje in de taxi (muziek, dans en avont.); hoofdrollen Fred Astaire, George Burns, Gracie Allen. Toegang boven 14 jaar. Woensdagmiddag en Donderdagmiddag, half 3, optreden van Mickey Mouse. Bioscoop Harmonie, 7.30 uur, hoofdnum mer De Liefdesparade (rom.); hoofdrollen Maurice Chevalier en Jeanette MacDonald. Toegang boven 14 jaar. Woensdagmiddag, half 3, matinee. BENOEMD. Bü K. B. van 21 Mei 1938 zijn benoemd tot advocaat-generaal bij den Hoogen Raad der Nederlanden: Mr. A. Rombach, thans advocaat-generaal bij het gerechtshof te 's-Gravenhage en mr J. G. Holsteijn, thans president van de Arrondissements-Rechtbank te Alkmaar. ONGELUK OP HET VLIEGVELD. Hedenmiddag is op het in aanleg zijnde vliegveld te Bergen een ernstig ongeluk ge beurd. De ongeveer 25-jarige L. O. uit Vel sen is bij werkzaamheden aan de hooge ijzerconstructie plotseling naar beneden ge vallen en inwending -waar gewond. Dokter Poot uit Bergen verleende de eerste hulp, waarna de jongeman naar het St. Elisabeth- ziekenhuis vervoerd werd. HERSENSCHUDDING OPGELOOPEN. Te Heiloo is vanmorgen de 26-jarige heer E. uit Alkmaar op den rijksstraatweg aan gereden door een auto, waarbij de jongeman een hersenschudding opliep. Hoewel de be handelende geneesheer overbrenging naar het ziekenhuis zeer gewenscht achtte, wilde de aangeredene daar niets van weten, waar na hij naar zijn woonhuis op de Laat ver voerd is. PLOTSELING OVERLEDEN. Terwijl de 74-jarige heer J. de Groot gistermiddag als gewoonlijk in de Ripping- straat in zijn tuin werkte, werd hij plotse ling door een hartverlamming getroffen, zoodat de dood onmiddellijk intrad. De heer De Groot, die sinds 1928 te Alk maar woonde, is ongeveer 30 jaar hoofd van de school te Barsingerhorn geweest en was door zijn functie en door zijn persoon lijkheid ter plaatse en in den omtrek een zeer geziene figuur. De begrafenis zal plaats vinden Vrijdag middag te 2 uur op de Algemeene Begraaf plaats te Alkmaar. BENOEMING DIRECTEUR. De gem. zangver. „De Stem des Volks" alhier, verzoek ons opname van het vol gende: De gem. zangver. „De Stem des Volks" is in de gelukkige omstandigheden zich van een directeur te verzekeren, die zooals wij op den 1 Mei-dag hebben kunnen consta- teeren onze vereeniging zeker in goede banen zal leiden en de vereeniging op hoog muzikaal peil zal brengen. Als zoovelen was de heer Belitzer ge noodzaakt door de vervolgingen der Nazi's zijn land te verlaten. Na volbrachte sudie aan de „Reichs Hochschuhle für Musik" en het Stern'sches Konservatorium te Berlijn, voelde hij zich al spoedig tot de arbeiderskoren aange trokken. Hij ontwikkelde zich tot een der bekwaamste dirigenten der arbeiderskoren te Berlijn. Wanneer de arbeidersbeweging aan haar groote demonstraties en Mei-feesten in de „Lustgarten" te Berlijn wijding bracht door de medewerking der gezamenlijke koren ter plaatse, dan stond het geweldige massa koor onder zijn leiding. Ook trad hij ver scheidene malen op als pianist voor de radio. Na het overlijden van prof. Siegfried Ochs (een in Nederland geen onbekende dirigent die ook de plaats van prof. dr. Willem Mengelberg wel eens innam) volg de hjj deze op als lid der deskundige com missie van raadgevers onzer Duitsche zus terorganisatie. Na de stichting van het „Derde Rijk" was er voor 'n Duitschen arbeiders-zangers- bond en hem als socialist geen bestaansmo gelijkheid meer en werd 'n levenspositie, waaraan Belitzer al rtjn liefde en be kwaamheid gaf, vernietigd. Wij verwachten hier een stijging van het artistieke peil van de programma's onzer vereeniging door het benoemen van dezen alleszins bekwamen dirigent. Elders in dit nummer vindt men nadere mededeelingen. HET OPHALEN VAN HUISVUIL. De directeur van de gemeente-reiniging verzoekt ons mede te deelen, dat het opha len van huisvuil in plaats van op Donder dag, 26 Mei a.s. (Hemelvaartsdag) zal plaats hebben op Woensdag, 25 Mei a.s. GESLAAGD. Voor het te Amsterdam op 20 Mei gehou den examen van de Vereeniging voor Leeraren in stenografie en machineschrij- ven slaagden: voor kantoortypiste mej. W. Kaan te Alkmaar; voor stenografie in de Fransche taal mej. A. v. d. Hof en de heer H. Rode te Heiloo; voor stenografie in de Engelsche taal mej. H. de Jager te Alkmaar en de heer H. Rode te Heiloo; voor steno grafie in de Duitsche taal mej. A. v. d. Hof te Alkmaar en de heer H. Rode te Heiloo. DRIE MAANDEN VOOR MEINEED. De Alkmaarsche rechtbank veroordeelde heden den Schager veehouder A. S. wegens meineed inzake de aangifte van successie rechten, 8 jaar geleden gedaan, waarbij 18000 gulden werd verzuimd aan te geven, tot een gevangenisstraf van drie maanden. De officier had acht maanden geëischt, terwijl de verdediger mr. dr. Buiskool vrij spraak had bepleit. JAN STAATS' MERRY MAKERS. Op Hemelvaartsdag (middag en avond) komt er in 't Gulden Vlies weer een uitge sproken goed dansorkest, nJ. de Merry Makers. Deze band onder leiding van Jan Staats heeft al talrijke lauweren geoogst. Zij verzorgde o.m. de dansmuziek in het Kurhaus te Scheveningen tijdens de West- Europeesche danskampioenschappen 1937. Een voor deze band belangrijke gebeurtenis was ongetwijfeld, toen de „Merry Makers" uitgenoodigd werden om de dansmuziek op het beroemde Concertgebouwbal op 29 Ja nuari j.1. te verzorgen. Als extra-attractie is mede geëngageerd de lieftallige lady crooner Babe Morris. Om kort te gaan een band met uitsteken de reputatie die niet zal nalaten het dans- lustige publiek eenige prettige uren te bezorgen. FRICO-CHOCOLADEMELK. De Frico-fabrieken hebben al lang in de Noordelijke provinciën een zeer populair product in den handel gebracht. Frico chocolademelk. Thans zal deze zeer ver frisschende cacao-drank, die wij hebben er ons zelf van morgen overtuigen zeer goed smaakt, ook in Noordholland inge voerd worden en ongetwijfeld ook hier bin nen zeer korten tijd populair zal worden. Deze drank is bereid uit zuivere bestand- deelen: volle melk van t. b. c.-vrij rundvee, chocolade en suiker. Daardoor is zij mede zeer voedzaam en licht-verteerbaar. Vanaf heden kan men deze verkwikken de drank in Alkmaar en wijde omgeving verkrijgen en jong en oud zal straks om „een fleschje Frico" vragen. INSCHRIJVINGEN HANDELSREGISTER 17—24 MEI 1938. Nieuwe zaken: Alkmaar: Brüggeman, Laat 125, winkel in heerenconfectie enz. Den Helder: J. W. Rietveld, Stationsstraat 3, dameskappersbedrijf. St. Maarten: J. P. Berkhout, Eenigenburg, manufacturen. Noordscharwoude: J. Klinkert, Dorps straat A 59, timmerzaak. Wijzigingen: Alkmaar: „De Kleine Harmonie", Lombard- steeg 3, cafébedrijf overgegaan aan mevr. de wed. G. KagerDuin. N.V. Alkmaarsche Overdekte Bad- en Zweminrichting, Oude-Ziekenhuisterrein; bestuurswij ziging. N.V. Alkmaarsche IJzer- en Metaalgie terij, fabriek van Stoom- en andere Werk tuigen, Voormeer 1; statuten wijziging. Egmond Binnen: Coöp. Boerenleenbank W.A., Peperstraat 84; best.wijziging. Den Helder: A. J. Klein, Badhuisstraat 11, Huisduinen, winkel in kruidenierswaren; overgegaan aan L. Th. Mahieu. Oude Niedorp: P. Jong, 't Veld 281, groen- tenwinkel; rechtsvorm gewijzigd. Schagen: Het Permanenthuis P. P. J. van Drunen, Molenstraat 52, kapsalon; overge gaan aan Chr. Neefkes. DE EERSTE VROEGE AARDAPPELEN VAN DEN KOUDEN GROND. Hedenmorgen werden aan de veiling van de L.G.C. te Broek op Langendijk de eerste vroege aardappelen van den kouden grond aangevoerd door den tuinder A. Pik. De prijs was 16 per 100 K.G. VERTROKKEN PERSONEN. J. Luitjes, Evi., bankwerker, van Nieuw- poortsl. 56 naar Den Helder. N. P. Er- kamp, R.K., z. b., en echtg., van Verdr.oord 36a naar Heiloo. P. M. Benning, R.K, z. b., en echtg., N.H., van C. W. Bruinvisstr. 13 naar Den Helder. W. M. Veldman, R.K., tuinknecht, en gezin, van Geest 52 naar Oudorp. G. T. de Munk, R.K., bakker, van Koorstraat 39 naar Amsterdam. W. H. A. van der Meer, N.H„ z. b., van Baansloot 38 naar Delft. A. S. G. C. Weisenborn, R.K., hulpcommies der Dir.Bel., en gezin, van Anjelierstr. 9 naar Roosendaal. M. van Stapele, N.H., z. b„ van Van der Meijstraat 10 naar 's-Graven hage. A. Kranenburg, N.H., bakkers knecht, van Laat 51a naar Bergen aan Zee. A. M. Koppijn, z. b., van St. Anthonius- straat 11 naar Appingedam. M. M. Bot, R.K., dienstbode, van Hoeverweg 8 naar Haarlem. J. den Braven, N.H., arbeider N.S., en gezin, van Groenelaantje 13 naar Voorbrug. J. M. van den Burg, R.K., ass. in de huish., van Geestersingel 48 naar Am sterdam. W. Lebbing, N.H., chauffeur, van Turfmarkt la naar Amsterdam. J. C. Duin, R.K., dienstbode, van Stuartstr. 50 naar Beverwijk. A. M. van der Eng, R.K., werkster, van van E verdingenstraat 18 naar Heerhugowaard. H. de Beer, N.H., ma troos, van Liefdelaan 24 naar Vlissingen. H. Benthem, geen, timmerman, en echtg., van Rochdalestraat 22 naar Overschie. M. J. H. Cuijpers, R.K., banketbakker, en gezin, N.H., van Oosterkoikstr. la naar Rot terdam. D. Metselaar, R.K., matroos, van Van der Woudestraat 23 naar Vlissingen. Jan Jansen, N.H., capitulant sergeant, van Westerweg 330 naar Den Helder. C. N. Troostheide, N.H., kantoorbediende, van Zeglis 172 naar Heiloo. M. Brouwer, N.H., echtg. v. C. Ooms, werkster, en kind, van Runstraat 8 naar Limmen. N. B. Gouds waard, N.H., bouwk.opzichter, van Spoor straat 55 naar Wieringermeer. T. Langen- berg, N.H., dienstbode, van Voordam 7 naar Heiloo. van DINSDAG 24 MEI 1938. OPGAVE VAN N OORD HOLL A.N DSCH LANDBOUWCREDIET N.V. STAATSLEEN1NGEN. 3-3 y, NederL 1938 3 Ned.-Indië 1937 5)4 Duitschl. '30 m. verkl. B ANK-INSTELLINGEN. Amsterd. Bank Handel Mij. Cert. v. 250 Koloniale Bank Ned Ind. Handelsbank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie Calvé Delft Cert. Nederl. Ford Philips Gloeil. Gem. Bezit Unilever INDUSTR. OND. BUITENL. Am. Smelting Anaconda Bethleh. Steel Cities Service Generaal Motors Kennecott Copper Republic Steel Standard Brands Steel comm U. S. Leather CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vereen. Vorstenlanden MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij.. Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon. Petr Perlak Phillips Oil Shell Union Tide Water RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Oostkust Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. HollandAmerika lijn JavaChinaJapan lijn Kon Ned. Stoomboot Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Pacific Southern Railw. Cert. Union Pacific Canadian Pac §Noteering per 50. Vorige koers 101»/, 1001/g 30»/, 146V, 160 1291/4 127 35»/4 931/, 288 263 1491/4 261/, I8V4 33%6 ll/w 22'/,, 237/IS 5i/, 32»/16 3 415V, 145 151V* 58 V, 74 168 3041/, 316'/, 781/4 23 97u 18U/4 108 96 HOI/4 79 2'A 100 89»/, IO21/4 116V, 220 2741/4 261 19'/, 8»/, 5Vi, 45'/4 3'/, laatste 2.45-3.00 100%, 31-1/4 147 160y4 1301/4 128V, 36'/.-% W/4 290'/« 267'/,-8 150V,-1 267, 19%,-i 33^-i >/*-%, 22%, 23i-i%, 10 Va 57, 32»/, 3Vi, 416-71/, 152 591/4 74 168 307V« 3193-20 78'/4 23 9-%« 97i5 184 113 99-101 111% 80-1 2'/, 101 90 103 116'/«-i 225 277V4 264j-5f 19»/, 9-7, 5% 46 4 tExclaim. "Exdividend. x) ex-coupon Prolongatie vorige koers )4, heden X pCt. WISSELKOERSEN AMSTERDAM Vorige koers heden New-York 1.81)4 1.811/, Londen 8.98)4 8.97»/, Berlijn 72.70 72.60 Parys 5.03 5.04)4 Brussel (Belga) 30.53 30.49 Zürich 41.34 41.30 Kopenhagen 40.12)4 40.10 Stockholm 46.35 46.30 Oslo 45.17)4 45.12)4"

Alkmaarsche Courant | 1938 | | pagina 2