£uchtvaact $cowttciaa£ 1lieuws JCeck S. School Staalslotetii HEILOO SCHOORL ZUIDSCHARWOUDE OUDKARSPEL BERGEN DRUKKERU coster, Glimlachje DERDE BLAD. Korfbal K.V.K.V. I—GROEN GEEL II 3—10. Het is K.V. niet mogen gelukken 't kam pioenschap voor dit jaar te veroveren. Laten wij hopen dat 't volgende jaar wanneer K.V. K.V.'s twaalftal een verjongingskuur zal on dernomen hebben, weer opnieuw een poging zal worden gedaan. Voor de jongere spelers van K.V.K.V. is dus de eer weggelegd 't volgend jaar den club naam hoog te houden, doch dit zal niet be reikt worden als er dezen zomer niet ernstig aan de trainingsavonden wordt deelgeno- men. Over het verloop van den wedstrijd kun nen wij heel kort zijn. Toen er 10 minuten waren gespeeld, had zoowel Groen-Geel als K.V. elk twee taaal gescoord, zoodat de stand 22 was. Voor de rust voegde Groen-Geel hier nog twee doelpunten aan toe, zoodat de rust inging met een 42-voorsprong voor Groen-Geel. Na de rust werkten beide ploegen hard verder, maar de Groen-Geel-heeren waren wel zoo schitterend op schot, dat zij met de regelmaat van de klok den stand spoedig 0p g2 brachten. Eerst hierna gelukte het K.V. nog een tegenpunt te maken, waarna Groen-Geel den eindstand op 103 bracht. Het is niet noodig deze nederlaag door 't één en ander te doen verschoonen, maar wel moeten wij even den scheidsrechter on der de loupe nemen. Hier stond toch een scheidsrechter in het veld die al zeer weinig begrip had van een wedstrijd te leiden. Doch daar al deze truc jes toch niet werden bestraft, ging men rustig door met het spel ernstig te schaden. Het is tweemaal gebeurd, dat er een dame vrij voor de korf zou doelen en beide keeren door een heer werd gehinderd, zonder dat de scheidsrechter hier iets tegen deed. Wij willen hier niet verder op ingaan, maar het is voor 't korfbalspel in 't algemeen zeer te wenschen dat er van bondswege per sonen worden aangesteld die meer begrip van wedstrijdleiden hebben dan de persoon, die gisteren bovengenoemden wedstrijd floot. Kolven. KOLFWEDSTRIJD TE WOGNUM. In café „De Vier Heemskinderen'' te Wognum werd een 50 slagen-wedstrijd ge houden, waarvan de uitslagen als volgt zijn: le klasse: 1. W. Visser, Opmeer, 515 p.; 2. G. Hop, Noordscharwoude, 486 p.; 3. P. Schaar, Zaandijk, 483 p. Serieprijs: W. Ooteman, Bövenkarspel, 112 p. 2e klasse: 1. L. Hagenaar, Alkmaar, 460 p.; 2. W. Zwaan, Wognum, 444 p.; 3. K. Ruiter, Oudkarspel, 443 p. Serieprijs: J. J. Reyne, Zuidscharwoude. 107 p. 3e klasse: 1. C. Kloek, Westwoud, 444 p.; 2. G. Hoorn, Koog a. d. Zaan, 437 p.; 3. D. Schuitemaker, Westwoud, 427 p Serieprijs: N. Dekker, Koog aan de Zaan, 107 p. Sajet: 1. J. Schenk, Barsingerhorn, 465 p.; 2. S. G. de Wit, Nieuwe Niedorp, 444 p.; 3. H. Ero, Koog aan de Zaan, 432 p. Serieprijs, W. Gorter, Krommenie, 99 p. Zwemmen NEDERLANDSCHE ZWEMPLOEG TE LONDEN. Successen over alle linies. Tijdens de in Wembley Pool gehouden zwemwedstrijden hebben de Nederlandsche zwemmers en zwemsters, enkele fraaie suc cessen behaald. De 400 meter borstcrawl dames werd door Riet van Veen gewonnen met niet minder dan 25 meter voorsprong, dus een halve baan, op Margeret Jeffery, de beste Engel- sche zwemster op dezen afstand. De tijd van 5 min. 28.6 sec. van Riet van Veen was, aangezien het hier een 50 meter baak be treft, uitstekend te noemen. Doris Storey, de Engelsche schoolslagkam pioene was op de 100 meter een seconde snel ler dan onze landgenoote Jopie Waalberg. Daartegenover stond dat Alie Stijl een fraaie zege behaalde op de 100 meter borst crawl met een tijd van 1 min. 12.4 sec. Emi- ly Gibson, het meisje, waarop Engeland zijn hoop heeft gevestigd voor de toekomst, bleef twee meter bij de A.D.Z.-ster achter. Cor Kint vormde op de 100 meter rugslag een klasse op zich zelf. In 1 minuut 16 sec., een buitengewonen tijd voor een 50 meter- baan, tikte zij als eerste aan. Nida Senff werd tweede. De heeren behaalden verscheidene succes sen. Een spannende strijd ontspon zich op de 100 meter rugslag tusschen Stan Schef- fer en den Engelschen titelhouder Michael Taylor. Met handslag won onze landgenoot in 1 min. 11.8 sec. Op de 400 meter borstcrawl was het ele ment spanning evenmin zoek. Dolf van de Kuil won op het nippertje van den 15-jarige Jack Hale. Op de 100 meter schoolslag werd Smitshuyzen eerste met een meter voor sprong op den Britschen kampioen John Da- vies. Algemeen had men verwacht, dat Da- vies onzen landgenoot gemakkelijk zou slaan, doch de A.Z.-zwemmer vocht om eiken me ter en mocht zoo het genoegen smaken sa men zijn tegenstander te verslaan. Op de 100 meter borstcrawl werd Hoving vrij ge makkelijk eerste met anderhalven meter voorsprong op Williams. Behalve op de 100 meter schoolslag be haalden de Nederlandsche zwemsters en zwemmers dus op alle nummers de zege. Dammen OM DEN ALKMAARSCHEN DAMTITEL. Evenals vorig jaar beginnen ook nu weer de wedstrijden om den Alkmaarschen dam- titeL 14 Juni a.s. reeds vangen de voorwed strijden aan. Deze wedstrijden staan voor elkeen open. Dus zoowel club- als niet-club- dammers. Deze voorwedstrijden worden in groepen gespeeld, waarvan in elk nummer één zich met den kampioen 1937, P. J. Smo- lenaars, in den eindstrijd plaatst. Ongetwijfeld een mooie gelegenheid voor den waren damliefhebber om zijn krachten eens te meten. Biljarten HOOGLAND NATIONAAL KAMPIOEN. Hoofdklasse klein biljart! Gisteravond zijn de wedstrijden om het Nederlandsch kampioenschap hoofdklasse klein biljart, welke door de biljartver. Wil helmina ln de Unie te Amsterdam zijn geor ganiseerd, beëindigd. Het is den Alkmaarder H. J. Hoogland niet gelukt, het kampioen schap ongeslagen te behalen. In de laatste partij van het tornooi verloor hij van de Bruin, maar hij had den titel reeds des mid dags veroverd, door van Damman te winnen. De Sarpathi-speler zorgde in zijn laatste party nog voor een verrassing: hij versloeg den sterken Limburger Poyck gedecideerd. Daar alleen de Utrechtenaar Vreeswijk met zijn algemeen gemiddelde bovén de 20 kwam, promoveerde deze speler naar de tweede klasse groot biljart. De eindstand van het tornooi is: gew.gel.car. brt. h.s. a.g. 1. Hoogland 6 0 2776 141 112 19.68 2. Vreeswijk 4 1 2718 124 118 21.31 3. De Bruin 4 1 2466 160 116 15.41 4. Beekhof 4 0 2514 129 121 19.48 5. Poyck 4 0 2441 134 146 18.29 6. Damman 4 0 2522 178 99 14.16 7. Mulders Sr. 1 0 1673 158 65 10.58 8. Mulders Jr. 0 0 1540 162 82 9.50 Hoogland gehuldigd. De nieuwe kampioen kwam gisteravond met den laatsten trein uit Amsterdam terug en werd bij aankomst op het station alhier op enthousiaste wijze door zijn vrienden en biljarters uit onze stad gehuldigd. Paarden DRAVERIJEN KENNEMER SPORTCLUB. Op de baan van het Gemeentelijk Sport park opende de Kennemer Sportclub giste ren het Alkmaarsche course-seizoen met een programma van vier langebaan-nummers en een kortebaan-dravery. Het weer hield zich best, de opkomst der paarden was zeer goed en er werd goede sport geboden. De K.S. had, daar bovendien alles uitnemend was geregeld, wel wat meer bezoek verdiend. Misschien had het minder gunstige weer der morgenuren verschillende liefhebbers tegen gehouden, maar men mag zeker hopen, dat een volgende maal meerderen van hun be langstelling zullen doen blijken. Zooals men weet heeft de K.S. in de afge- loopen week een gevoelig verlies geleden, door het overlijden van haar algemeen be kenden voorzitter, den heer D. J. Govers. In de pauze heeft de vice-voorzitter, de heer J. Swaag, in de bestuurskamer te mid den van bestuurs- en comité-leden in gevoel volle woorden den overledene herdacht. Zijn woorden werden door de aanwezigen staan de aangehoord. Spr. memoreerde hoe de overledene steeds voor de K.S. had geleefd, hoe hij steeds de ziel der club was. Men zou trachten in zijn geest verder te werken en de zaak door te zetten. Want de overledene was steeds on danks vele moeilijkheden de doorzetter ge weest. Met veel genoegen zou men steeds op zijn werk terugzien en de levensblijheid, die van hem uitging, zou men trachten te be houden. Het programma opende met een prij zen- draverij 4e klas over 1700 M. Van de twaalf ingeschreven paarden kwamen er acht aan den start. Belanville wist zich een ronde aan den kop te handhaven, doch moest toen de leiding afstaan aan Admiraal Guy, die uit stekend gereden werd door J. M- v. d. Berg. Deze had daarna nog als concurrente Bouwi- na Scott, doch deze kon haar niet van de eerste plaats verdringen. Met één seconde verschil won Admiraal Guy. In de Lenteprijs, een handicapdravery 2e en 3e klas kwam de overwinning uit een veld van vijf paarden aan Y. Zelda Peter, ge reden door J. Kruithoff. Astra Scott moest spoedig de tweede plaats afstaan aan Xer- xes, die echter Y. Zelda Peter niet passee- ren kon. In de le klas handicap-draverij, afstand 2400 M., kwamen alle acht ingeschreven paarden aan den start. Een mooie regelma tige course waarbij de strijd ging tusschen T Akista en Welkom van Aduard, die elkan der geen stap toegaven. Nelly Duffy, die 80 M. aan deze paarden moest geven, kon dezen achterstand niet geheel jnloopen en bleef derde. Een Pry zendraverij 3e en 4e klasse over 2000 M. was het vierde langebaan-nummer, waarin Zampa van N. Z., ondanks een slech ten start en een even wegspringen toch nog de overwinning behaalde. Voor J. Witteveen een mooi succes. De tweede aankomende in deze course Y Kernei werd wegens hinder lijk rijden gediskwalificeerd, waardoor Bou- wina Scott voor de tweede maal op dezen middag een tweeden prijs behaalde. Voor de kortebaandravery (maximum af stand 790 M.) waren vele liefhebbers, n.1. 21. Zij liepen in vier series (1 x 6 en 3 x 5 paar den). Hiervan werden de volgende paarden winnaars; Yledizoon, Belanville, Maya Tod- dington en Sisterbond. Zy bonden gezamenlijk den strijd aan in de finale. Deze was door het voortdurend galoppeeren van Maya Toddington, een der favorieten, niet zoo interessant als verwacht mocht worden. Maya werd als eerste aanko mende gediskwalificeerd en Sisterbond ver wierf den eersten prijs. Yledizoon werd tweede en Belanville derde. De gedetailleerde uitslagen der verschil lende nummers volgen hieronder: Meiprys: Prij zendraverij 4e klasse, afstand 1700 M. Ingeschreven 12 paarden. Niet op gekomen: Amazone G, 1660 M.; Bleriot, 1700 M.; Bonni Scott, 1700 M. en Zoon van Silla- dar, 1720 M. 1. Admiraal Guy, 1660 M., van L. J. van Harlingen, den Haag, rijder J. M. v. d. Berg, tijd 2.36.2 (1.34.1). 2. Bouwina Scott, 1700 M., van H. B. v. d. Veen te Ruinerwold, rijder J. B. v. d. Veen, tijd 2.37.2. Niet geplaatst: Belanvile, 1660 M., in 2.40.2; Bartinus, 1700 M., in 2.40.4; Yack, 1720 M. in 2.40.6; Zilver Scott, 1700 M. in 2.47.4; CiamphM Scott, 1660 M. in 3.01.4; Absyrtus, 1660 M. in 3.04.6. Lenteprijs. Handicapdravery 2e en 3e klasse, afstand 2000 M. Ingeschreven 6 paar den. Niet opgekomen: Bleriot, 2020 M. 1. Y Zelda Peter, 2000 M., van G. v. d. Oord te Haarlemmermeer, rijder J. Kruit hoff, tyd 3.04.4 (1.32.2). 2. Xerxes, 2060 M., van T. Schoenmaker te Wormer, rijder R. van Wieringen, tijd 3.05.2 Niet geplaatst Breakaw&y Scott, 2040 M. in 3.08.4; Astra Scott, 2000 M. in 3.08.4; Achilles, 2020 M. in 3.10.2. Kennemerprijs. Handicap draverij le klas se, afstand 2400 M. Ingeschreven 8 paarden, die alle uitkwamen. 1. T Akista. 2400 M.. van J. Vrijlandt te Rotterdam, rijder P. Bennekom, tijd 3.39 (1.31.2). 2. Welkom van Aduard, 2400 M., van J. Haan Jzn. te Wijde-Wormer, rijder J. de Vlieger, tyd 3.39.8. Niet geplaatst: Nelly Duffy. 2480 M. in 3.40.2; Xaisine Scott, 2420 M. in 3.40.6; Vorst Wahnfried H., 2420 M. in 3.41.4; Senator Boga, 2420 M. en 3.43.4; Hanover Busybody. 2420 M. in 3.43.4; Yankee Scott, 2400 M. in 3.45.2. Gulden Vliesprijs. Pryzendraverij 3e en 4e klasse. Afstand 2000 M. Ingeschreven 6 paar den. Niet opgekomen Bonni Scott, 2000 M. en Yledizoon. 1. Zampa van N.Z., 2000 M., van G. Visser te Sint' Maartensbrug, rijder J. Witteveen, tyd 3.05 (1.32.5), 2. Bouwina Scott, 2000 M., van H. B. v. d. Veen te Ruinerwold, rijder A. Bakker, tijd 3.08.8. Niet geplaatst: Bartinus, 2020 M. in 3.09.6. Gediskwalificeerd wegens hinderlijk rijden: de tweede aankomende Y Kemel, 2040 M. in 3.05.6. Kortebaanprijs. Draverij kortebaan-han- dicap. Max. afstand 790 M. Ingeschreven 25 paarden. Niet opgekomen Bartinus, 720 M., Xerxes, 770 M„ Bonni Scott, 730 M., Edzard 770 M. le serie: T Akista, 740 M., Zonnebloem V 740 M., Achilles, 740 M., Ciampi Scott, 700 M., Yledizoon, 730 M. en Zonnestraal, 730 Meter. 1. Yledizoon, tijd 1.05.6. 2e serie: Bouwina Scott, 710 M., Xiphias, 750 M., Belanville, 700 M., Yack, 720 M„ Zil ver Scott, 720 M. 1. Belanville, tyd 1.07.4. 3e serie: Fanfare, 78 M., Yankee Scott, 740 M., Nelly Duffy, 780 M., Admiraal Guy, 710 M., Maya Toddington, 760 M. 1. Maya Toddington, tijd 1.05. 4e serie: Determination, 790 M., Sisterbond, 770 M„ Fatima, 790 M., Anna Brad'-md's Guy. 760 M., Senator Bedell, 780 M. 1. Sisterbond: tijd 1.05.6. Beslissing: Yledizoon, 730 M., Belanvile, 700 M., Maya Toddington, 760 M., Sisterbond, 770 M. 1. Sisterbond, 770 M., van F. A. Bosveld te den Haag. rijder Bosveld, tijd 1.10; 2. Yle dizoon, 730 M., van M. J. Kout, Amsterdam, rijder KI. Bakker; 3. Belanville, 700 M., van K. Korver, Oterleek, rijder J. Vergaay. Ge diskwalificeerd wegens te veel galoppeeren de eerste aankomende Maya Toddington. DE POSTVLUCHTEN OP INDIE. Morgen zal de Torenvalk van Amster dam naar Batavia vertrekken. De beman ning zal bestaan uit J. J. Moll gezagvoer der, O. P. Koch tweede bestuurder, F. J. Delten re boordwerktuigkundige. Z. J. van der Hoek Ostende radiotelegrafist, L. Korstanije steward. Begrafenis wijlen W. Mossel. Met den eenvoud die zijn leven ken merkte, is Zaterdag op de Nieuwe begraaf plaats ter aarde besteld het stoffelijk over schot van wijlen den heer W. Mossel. Hierbij waren tegenwoordig de onder wijzers, w. o. de hoofden van scholen de heeren Heijt, Köhne en Tamis, bestuur en werkcommissie van Floralia, dames en heeren van de S. D. V. C. en S. D. A. P. w.o. het raadslid Keesman, een deputatie van de Loge en meerdere belangstellenden. Een schat van bloemen dekte de baar. Aan het graf werd op verlangen van dén over ledene niet gesproken. Een zwager dankte voor de laatste eer aan den overledene be wezen. Baldadigheid of Vrijdagnacht is bij de heer Th. W. een spiegelruit vernield. De ruit is opzettelijk vernield. Een straatsteen is in de huiska mer gevonden. De politie stelt een uitge breid onderzoek in. Penningmeester Floralia. In plaats van mej. Boldingh, die door haar benoeming als onderwijzeres te Eg- mond aan Zee, heeft bedankt, is tot pen ningmeester gekozen de heer N. F. Helder. Ook is besloten om deze week de Floralia- planten voor de schoolkinderen beschikbaar te stellen. Aan B. en W. zal vergunning worden gevraagd voor een verloting. Het rijwielpad. Door het comité van actie tegen den aanleg van het rijwielpad Bergergrens Camperduin was de bemiddeling ingeroe pen van de stichting „Het Noordhollandsch Landschap" om den aanleg van het rijwiel pad, waamee reeds geruimen tyd geleden een aanvang is gemaakt, tegen te gaan. Men was namelijk van oordeel, dat het natuurschoon te Schoorl door den aanleg van het pad zou worden aangetast. Wij vernemen, dat de stichting „Het Noordhollandsch Landschap" na onderzoek ter plaatse thans heeft medegedeeld, dat een aantasting, respectievelijk een te wach ten aantasting van het natuurschoon by den reeds uitgevoerden aanleg van het rij wielpad en by het nog uit te voeren deel daarvan niet aanwezig noch te duchten is. Nu deze stichting, welker streven is ge richt op het behoud van het natuurschoon in Noordholland, zich omtrent den aanleg van het rijwielpad als boven heeft uitge sproken, dient men het fabeltje als zoude door den aanleg van het rijwielpad het natuurschoon worden geschonden maar te laten rusten. WARMENHUIZEN Verg. Nu. van 't Algemeen Woensdagavond hield de Mij. tot Nut van het Algemeen, departement Warmen huizen, een algemeei-e vergadering in zaal Slikker. De voorzitter, de heer P. Klant, opende deze bijeenkomst en betreurde de geringe opkomst. Inmiddels verschenei. ter vergadering de dames Pietertje Delver en Anna de Moor die steeds behulpzaam zijn bij het boeken ruilen en door den voorzitter werden ver welkomd. Hierna volgde rekening en verantwoor ding van den penningmeester en bibliothe caris. De voorzitter verzocht den heer Slikker boeken en bescheiden te willen controleeren. Na gehouden controle ver klaarde de heer Slikker alles in orde te hebben bevonden. De voorzitter dankte den penningmeester voor zijn gevoerd beheer. Begrooting 1938'39 werd vervolgens behandeld welke werd goedgekeurd en vastgesteld. Vergadering van de ver. E.H.B.O. Schoorldam en Omstreken. Onder voorzitterschap van den heer P. Mantel hield bovengenoemde vereeniging Vrijdag haar jaarvergadering in de O.L. school te Schoorldam. De voorzitter heette de aanwezigen harte lijk welkom en na een korte inleiding gaf hy het woord aan den secretaris, den heer K. Half. Het jaarverslag gaf een kijk op de werk zaamheden over het afgeloopen jaar. Door den voorzitter werd hem hiervoor dank ge zegd. Enkele ingekomen stukken werden voor kennisgeving aangenomen. Hierna volgde re kening en verantwoording van den pen- ningmeesteresse, mevr. Wildeboer*-Koedij- ker. De ontvangsten hadden bedragen 47.55, de uitgaven 16.15, batig saldo 31.40. Voordat door dr. v. Hesteren, den docent, tot uitreiking der diploma's en insignes werd overgegaan, gaf spreker te kennen, dat de door hem gegeven cursusavonden steeds op de meest aangename wijze hebben plaats ge had. Er heerschte altijd een prettige stem ming, al kwam de dokter eens wat laat, de stemming veranderde er niet door en dit stelde spreker op hoogen prijs. Verder hoop te dr. van Hesteren, dat de goede verstand houding tusschen de leden onderling zoo mocht blijven, wat zeer zeker het werk van de vereeniging ten goede komt. De voorzitter dankte dr. van Hesteren voor hetgeen hij voor de vereeniging heeft gedaan en hoopte, dat, wat wij hebben ge leerd, zoo min mogelijk practisch zal voor komen, maar indien noodig, zyn wij in staat deskundige hulp te verleenen. Als blijk van waardeering overhandigde de voorzitter namens de vereeniging aan dr. van Hesteren een kistje sigaren. Aan zuster de Looper, die was verhinderd aanwezig te zijn, zal een flesch eau de cologne worden aangeboden. Rondvraag. Deze besprekingen waren van huishoudelijken aard. Besloten is om op 13 Juni a.s. een oefenavond te houden in sa menwerking met enkele Roode Kruis-leden uit Alkmaar. Deze zal gehouden worden te Schoorldam. |Daar de vereeniging niet over voldoend oefenmateriaal beschikt, is besloten om aan de gemeentebesturen Warmenhuizen en Schoorl een verzoek te richten om subsidie. Steun kleine tuinders. Voor de steun aan kleine tuinders heb ben zich in deze gemeente ruim 20 perso nen opgegeven, in Broek op Langendijk 12 personen. Vischwedstrijd. De plaatselijke hengelclub besloot in zijn gehouden vergadering, den eersten wedstrijd in dit seizoen te houden 19 Juni a.s. De Berger Omgang. Zondagmorgen te 4.40 uur is alhier de 10e Berger Stille Omgang gehouden, waar- voor een groote belangstelling bestond. In verband met de meer ruimere bepa lingen van de Lager Onderwijs-wet omtrent het aanstellen van leerkrachten, zal zoowel aan de openbare als aan de r.k. bijzondere school te Uitgeest een extra leerkracht wor den aangesteld. Daar de klassen thans reeds overvol zijn en zeer groot, is dit een voor het onderwijs belangrijke verbetering. Gister had de plechtige ingebruikne ming plaats van 't nieuwe kerkgebouw der evang. gem. te Wormerveer, aan den Zaanweg 165. Ds. P. D. v. d. Togt, pastor loei, predikte over „Bethel Huis Gods". Hieraan knoopte ook de heer G. P. de Jong van Doorn zijn toespraak vast. 's Avonds spraken ds. v. d. Togt en ds. Ruys van Alkmaar, mede namens de zuster- gemeente aldaar. Laatstgenoemde handelde over. „Vrede zij ulieden". Een zangkoor ver leende medewerking, op verdienstelijke wijze. Er was beide malen groote belang stelling ook uit de omgeving; uit Alkmaar en Zaandam. Het nieuwe gebouw met consisto rie en woning voor den conciërge ziet er keurig uit. Timmer- en schilderwerk werden belangloos door eenige leden verricht. Een orgel en twee kanselbijbels werden geschonken. ZES verschillende persen staan altijd klaar voor UW DRl KW ERK. ALKMAARSCHE COURANT, TEL. 3320 6de klasse, 5de lijst Trekking van Maandag 30 Mei 1938 Hooge Prijzen 1000.— 2799 3222 10454 18178 19529 20315 f 400.— 15546 19963 f 200.— 9034 10571 15336 15960 16455 100.— 1223 3099 5048 10503 11746 14120 16399 16457 19696 20026 20797 Prijzen van 70.— 1243 1320 1375 1533 1586 1626 1694 2019 2104 2426 2531 2552 2604 2793 2895 2920 2969 3048 3087 3090 3247 3418 3473 3481 3545 3601 3699 3713 3862 4181 4464 4470 4719 4729 4954 5124 5179 5496 5607 5612 5812 5881 5968 5973 6016 6027 6088 6194 6232 6308 6365 6385 6389 6573 6613 6691 6901 6937 7023 7245 7458 7554 7625 7760 7925 8195 8295 8317 8351 8407 8671 8814 8931 9030 9066 9080 9199 9507 9673 9694 9899 9896 10370 10106 10165 10178 10659 10662 10930 11100 11110 11170 11176 11353 11373 11548 11551 11569 11665 11723 11769 11776 11782 11856 11904 11919 12030 12080 12101 12106 12124 12131 12281 12314 12324 12405 12502 12531 12659 12889 12997 13038 13094 13155 13173 13322 13328 13459 13473 13501 13508 13523 13542 13583 13800 13987 13994 14019 14025 14053 14089 14190 14241 14358 14464 14673 14764 14863 14873 14910 15059 15258 15281 15301 15527 15564 15664 15683 15800 16037 16051 16135 16511 16601 16806 16829 16845 16916 17098 17140 17244 17370 17638 17695 17699 18089 18123 18169 18370 18371 18393 18507 18513 18672 18721 18783 18877 18897 18908 18915 18919 19083 19327 19423 19562 19563 19742 19798 19870 19910 20066 20076 20394 20427 20429 20608 20621 20687 20796 20813 20821 20865 20943 21172 21214 21289 21322 21342 21374 21464 21467 21570 21612 21655 21706 21997 Nieten 1085 1983 2880 3335 3744 5084 5962 6250 6771 7671 8551 9287 1016 1199 1273 1295 1329 1357 1378 1415 1497 1554 1578 1631 1807 1816 1846 1868 1888 1892 1899 1940 1967 1975 1980 1984 2005 2025 2045 2052 2068 2103 2150 2169 2176 2188 2193 2251 2288 2298 229g 2363 2398 2427 2429 2463 2467 2493 2498 2510 2580 2589 2831 2655 2675 2680 2749 2783 2809 2826 2875 2979 3011 3034 3063 3086 3163 3170 3286 3311 3391 3409 3456 3538 3557 3558 3612 3620 3646 3666 3696 3704 3721 3752 3782 3804 3835 3840 3908 3939 3964 3967 3991 3994 4032 4036 4052 4102 4116 4124 4128 4136 4172 4185 4198 4200 4210 4230 4276 4332 4344 4383 4405 4471 4537 4637 4706 4731 4766 4804 4815 4854 4874 4984 5003 5013 5024 5096 5162 5213 5216 5227 5306 5335 5351 5362 5494 5509 5545 5606 5628 5650 5689 5704 5710 5749 5757 5790 5805 5841 5843 5850 5865 5884 5903 5911 5986 5987 5990 6054 6071 6100 6102 6104 6117 6143 6158 6178 6180 6198 6213 6236 6255 6301 6304 6368 6381 6392 6401 6415 6441 6454 6464 6485 6494 6529 6531 6547 6583 6609 6713 6789 6800 6815 6816 6854 6867 6870 6954 7048 7053 7102 7166 7174 7202 7203 7237 7244 7339 7348 7409 7469 7502 7515 7585 7600 7636 7642 7657 7725 7773 7803 7816 7858 7932 7957 7969 7974 7990 8010 8051 8c54 8060 8126 8152 8158 8192 8235 8266 8291 8300 8368 8372 8377 8379 8381 8436 8479 8494 8570 S588 8623 8646 8660 8672 8673 8744 8771 8773 8790 8829 8838 8864 8871 8880 8891 6920 8922 8923 8950 8981 8892 9048 9049 9069 9073 9075 9113 9118 9152 9203 9223 9238 9240 9263 9326 9333 9344 9347 9389 9398 9422 9445 9479 9489 9491 9497 9508 9564 9565 9599 9624 9631 9669 9700 9718 9725 9729 9787 9791 9792 9803 9812 9822 9907 9922 9963 9967 9976 9982 9985 10064 10087 102O7 10208 10220 10225 10232 10249 10281 10347 10358 10364 10369 10399 10494 10523 10548 10560 10590 10752 10754 10760 10856 10872 10913 10921 10927 10940 10957 10996 11080 11081 11086 11096 11113 11114 11127 11129 11191 11262 11283 11285 11336 11371 11404 11424 11431 11441 11451 11468 11512 11521 11562 11633 11664 11675 11724 11740 11741 11755 11763 11775 11783 11820 11836 11937 11939 11964 11973 12005 13009 12017 12060 12064 12090 12143 12186 12191 12267 12362 12374 12401 12415 12452 12602 12605 12614 12630 12652 12690 12729 12781 12802 12826 12870 12874 12932 13006 13075 13077 13090 13195 13314 13332 13369 13384 13445 13487 13550 13595 13622 13623 13630 13635 13645 13683 13689 13694 13766 13820 13827 13891 13929 13946 13965 14046 14048 14083 14104 14118 14126 14141 14151 14177 14185 14250 14333 14350 14401 14416 14427 14442 14558 14568 14591 14618 14650 14697 14756 14781 14798 14802 14823 14856 14903 14925 14935 14944 14950 14978 15006 15025 15104 15126 15134 15172 15179 15196 15207 15211 15233 15266 15312 15323 15485 15488 15523 15524 15526 15542 15660 15662 15678 15686 15717 15727 15761 15790 15806 15819 15872 15896 15982 16021 16070 16081 16155 16174 16186 16260 16280 16431 16447 16464 16493 16514 16516 16522 16525 16538 16539 16563 16572 16579 16580 16594 16633 16642 16655 16706 16786 16807 16833 16840 16884 16887 16957 16958 16975 17120 17148 17158 17163 17165 17249 17275 17319 17346 17369 17403 17407 17409 17417 17436 17584 17619 17621 17645 17660 17715 17723 17797 17867 17885 17891 17936 17947 17978 17982 18050 18060 18076 18078 18220 18261 18358 18385 18438 18450 18463 18465 18523 18597 18757 18771 18805 18827 18833 18875 18909 18921 18935 18944 18949 18950 19009 19017 19061 19090 19113 19160 19181 19279 19285 19304 19330 19377 19389 19419 19425 19433 19498 19505 19592 19642 19654 19663 19700 19721 19751 19755 19764 19767 19774 19782 19786 19789 19836 19854 19679 19905 19909 18913 19918 19945 19964 19984 19985 19986 20000 20017 20027 20148 20201 20208 20252 20258 20263 20280 20318 20354 20363 20379 20435 20477 20517 20525 20546 20552 20612 20632 20671 20691 20737 20787 20815 20857 20864 20887 20962 20980 20990 21035 21036 21052 21055 21058 21118 21123 21147 21197 21225 21244 21245 21315 21323 21324 21372 21400 21408 21495 21561 21675 21580 21603 21604 21714 21811 21861 21862 21886 21908 21916 21941 21989 HM „Heeft mevrouw geroepen?" „Ja, Anna, zet dadelijk die choco ladetaart een eind weg, ik word nog ziek als ik er meer van eetl"

Alkmaarsche Courant | 1938 | | pagina 10