Agenda |i Siad. m Omgevin Weee&edcfit Staaisioteti} Bad- en Strandleven te Egmond aan Zee. Cabaret en dans in „Welgelegen". H. W. HOLSMULLER Verwachting Buitenlandsch weeroverzicht. LEERBOEKEN VOOR ALLE INRICHTINGEN VAN ONDERWIJS VAN PUTTEN OORTMEIJER, PATGLOP EERSTE BLAD. Alkmaar, Maandag. Daar waar in den herfst, nu een paar jaar geleden, de Kerkplein en de Drente strandden, daar waar toen de zee woest en onstuimig was en het water hoog tegen de duinen aan- bonkte, daar heerscht thans een op gewekt strandleven, daar ligt men thans in het warme zand te blakeren of spartelt men in het zilte nat, dat .thans zijn zacht ruischend lied laat hooren, Egmond aan Zee, de badplaats of Egmond aan Zee, het schepenkerkhof, het is wel een groot verschil. Toen, kt den stormachtigen herfstnacht, was „de Boei", het café van den heer v, d. Pol, het centrum en de duizenden vreem delingen trachtten in dit ééne café een plaatsje te veroveren, om iets te hooren van de strandingen. Nu, gedurende het prachtige week-end, konden alle hotels en café's de gasten ontvangen en zochten ontelbaren een plaatsje op de terrassen, om te genieten van het ongedwongen strand- en bad leven. Het was hij toeval, dat wij twee dagen achtereen Egmond aan Zee bezochten: Zaterdagavond gingen we een „cabaret- en dansavond" verslaan; Zondagmiddag wer den we door het fraaie en warme zomer weer, dat dan toch eindelijk gekomen is, naar het oude visschersdorp getrokken. De stad trok Zondag naar het strand en de geheele Westkust van ons land is be zaaid geweest met helder-witte tenten, met duizenden, tienduizenden baders» die een genotvollen dag beleefden aan zee, die hun longen volpersten met de gezonde zeelucht, die rust zochten en kracht vonden. En van die vele tienduizenden heeft ook Egmond zijn deel gehad! Er werd geklaagd, wekenlang, dat de zomer wegbleef. En onze badplaatsen bleven leeg en ongezellig. Plotseling komt ex een goed en zonnig week-end en alles is opgefleurd. Er is nieuwe hoop gekomen enhoop doet leven. En nu weten we wel, dat één enkel week-end niet alles kan goed maken, maar toch Als nu werkelijk de zomer is gekomen, dan kan misschien uiteindelijk nog een actieve balans opgemaakt worden. Een goed week-end! De café's bezet, de terrassen bevolkt, het strand vol leven en actie. Zoo is een badplaats op zijn best. En zóó was Egmond in de afgeloopen twee dagen. „Hotel Welgelegen". Daar was in Egmond één hotel, dat de laatste paar jaren gesloten bleef: het hotel „Welgelegen". Maar Zaterdagavond heeft de directie de deuren weer opengezet, hij heeft den gérant, den heer A. Scholls, de vrije hand gegeven en deze heeft getracht, Welgelegen tot het middelpunt der gezel ligheid te maken. Eén der zalen en twee er naast gelegen serre's heeft hij omgetoo- verd in een dans- en cabaret-zaal. Daar voor heeft hij de wanden op geestige wnze laten versieren met toepasselijke beschil dering en daarvoor heeft hij een dans-'band en een duo geëngageerd, die samen moeten trachten, de stemming er in te houden. Zaterdagavond begon het feest en tot 27 Augustus zal Welgelegen het welkom eiken avond toeroepen aan hen, die willen dansen en willen uitgaan. De All Stars Harmonists onder leiding van Commys zetten Zaterdagavond de „Ouverture" in, raakten weldra op dreef en voordat een uur verstreken was, waren de eerste honderd bezoekers de controle reeds gepasseerd. Daarna heeft de heer Timm, die als conferencier optreedt, een speciaal welkomstwoord tot de velen ge richt en voorts het eigenlijke programma ingeleid. Natuurlijk is het allereerst om het dansen te doen en de band bleek in staat, om telkens weer de dansvloer geheel te bevolken. En het duo Timm zorgde voor de afwisseling door met „liedjes en bab beltjes" telkens weer de aandacht te trekken. Het was Zaterdagavond goed in „Wel gelegen". Zooals gezegd, waren er om 9 uur al honderd bezoekers, maar om tien uur was alles bezet en verdrong men zich in de zaal en de serre's. Welgelegen zorgt voor de afwisseling, die een badplaats moet bieden. En „Wel gelegen" heeft een goede afwisseling: dan sen en cabaret. Beide onderdeelen van deze „verstrooiing" zijn goed verzorgd. AMERIKANEN STUURDEN EEN FOTO. De vreemdelingen, die onze stad bezoe ken, maken van alles en nog wat kiekjes. De kaasmarkt en de vischbanken zijn vooral het doelwit van hun toestellen en menig filmpjes wordt hier „afgedraaid", „Je wordt tien, twintig keer op een dag gekiekt, maar nooit zie je er wat van terug", vertelde ons vanmorgen de bekende visch- bakker J. Obdam. „En daarom, zoo vervolg de hy, vond ik het zoo aardig, dat ik van morgen van een paar Amerikanen een mooie vergrooting kreeg van een foto, die zij een week of zes geleden van mij namen, toen ik aan het bakken was op de vischbanken". 't Was een goede vergrooting en 't was een aardige attentie van de Amerikanen, die terug in Philadelphia nog dachten aan een vischbakker in Alkmaar. DE BURGEMEESTER AFWEZIG. De burgemeester is van 25 Juli tot en met 6 Augustus a.s. afwezig. SIERADEN GESTOLEN. Ter waarde van 1000 gulden. Zaterdagmiddag is ten huize van een win keiier in de Payglop door middel van inslui ping via een zijdeur door een onbekende een kistje met gouden en zilveren sieraden ontvreemd uit de lade van een waschtafel op de bovenverdieping. De inhoud had een waarde van ongeveer f 1000. Vermoedelijk is hier een persoon aan het werk geweest, die even te voren bij een anderen bewoner werd aangetroffen op de bovenverdieping van diens woning en die voor zijn aanwe zigheid geen redelijke verklaring wist te geven en met een onbegrijpelijke uitvlucht zich zoo spoedig mogelijk verwijderde. Een onderzoek wordt door de politie in gesteld. NIET GOED OPGELET. Twee personenauto's kwamen gistermor gen op den Kennemerstraatweg met elkaar in botsing, doordat de bestuurder, van de een auto niet bemerkt had, dat de voor hem rijdende wagen vaart verminderde om de Julianalaan in te rijden. Beide auto's liepen een vrij ernstige schade op. Door de politie is proces-verbaal opgemaakt. BINNENBRANDJE. Vanmorgen, even voor negen uur, werd de brandweer gealarmeerd voor een uit slaanden brand in de Visscherslaan. Het bleek evenwel, dat men hier slechts met een klein binnenbrandje te doen had, dat door de bewoners zelf gebluscht kon worden. De brandweer, die juist op het punt stond om te hulp te komen, kon dus weer inruk ken. „MARIKEN VAN NIEUMEGHEN". Wij herinneren nog even aan het Middel- eeuwsche Mysteriespel „Mariken van Nieu- meghen" dat Dinsdagavond in het open luchttheater te Bergen door de „Vereenigde Haagsche Spelers" onder leiding van Pierre Balleday wordtopgevoerd. Tijdens het 750-jarig bestaan van Nij megen werd de opvoering van dit middel- eeuwsche spel tot een nationale gebeurte nis. Voor de bezoekers uit Alkmaar is het prettig te weten, dat zij na afloop van de voorstelling, van het parkeerterrein van „Duinvermaak" gratis door den autobus dienst AlkmaarBeregen naar Alkmaar worden vervoerd. ONTWERP BEKROOND. Bij een prijsvraag voor een Openbare Leeszaal en Bibliotheek, uitgeschreven door het Nederlandsche Architectengenoot schap „Architectüra et Amicitia" werden 2 ontwerpen gelijkelijk bekroond, waarvan één afkomstig was van den heer A. Elzas, architect te dezer stede. KUN JE NOG ZINGEN, ZING DAN MEE. Men schrijft ons: Nog slechts zes weken en dan zal alom in den lande het 40rjarig regeerings- jubileum van onze dierbare Landsvrouwe H.M. koningin Wilhelmina, met groote luister worden herdacht. Ook in onze Vic- toriestad heeft men niet stil gezeten en zijn ijverige comité-leden reeds druk in de weer ,om 't zeldzame jubileum op waardige wijze te vieren. Als voornaam onderdeel van het grootsch opgezet feestprogramma zal o.a. de bekende musicus Joh. Kuiper twee zanguitvoeringen geven. Deze uitvoeringen zullen plaats hebben op Maandagavond 5 September (den vooravond derhalve van den grooten dag) voor 't huis van burge meester jhr. v, Kinschot, waar een groot mannenkoor zich zal laten hooren met eenige specifiek toepasselijke koorwerken, terwijl op Dinsdagmiddag 6 September voor het Stadhuis een groot gemengd koor met orkestbegeleiding o.a. ten gehoore zal brengen de wondermooie Oranje-Cantate van Catbarina van Rennes en de schoone lofzang Te Deum Laudamus van Jos. Gruber. Alzoo een programma, dat klinkt als 'n klok, temeer daar wij weten, dat als de heer Kuiper laat zingen, er goed ge zongen wordt. Echter zonder zangers en zangeressen geen concert en daarom diene dit stukje ter oproeping aan alle zangers en zangeressen om mede te werken. Iedere vocalist(e) zingt graag en vooral onder bekwame leiding. De tijd is maar kort, er moet derhalve ernstig en met toewijding gerepeteerd worden. Alle zangeressen worden a.s. Donderdagavond 8 uur ver wacht in 't Gulden Vlies aan de Koor straat. Het einde der repetitie is 9.15 uur, op welk uur er verzamelen geblazen wordt voor alle heerenzangers. MIDDELBARE TECHNISCHE SCHOOL TE HAARLEM. Op de M. T. S. te Haarlem zijn o.a. toege laten tot het eerste jaar der afd. Bouw kunde, en Weg- en Waterbouwkunde (theoretici) J. L. J. Blok te Bergen, M. H. Gehem te Beverwijk. Tot de afd. practici: R. Baas te Oudorp, Y. Booy te Nieuwe Niedorp, L. G. van Erkelens te Heiloo, W. Tauber te Oud karspel. Tot de afd. Werktuigbouwkunde (theore tici): M. A. Kostelijk te Bergen. Tot de afd. Vliegtuigbouwkunde (theo retici): J. Deugd te Alkmaar, C. Raatjes te Oude Niedorp, L. Toepoel te Bakkum. Tot de afd. Electrotechniek, H. G. Groot te Alkmaar. Tot de afd, Werktuigbouwkunde, Electro- Bioscopen. Roxy-theater, 7.45 uur, tot en met Maan dag, hoofdnummer De Bengaalsche Lan siers (rom.-sens.); hoofdrollen Gary Cooper en Franchot Tone. Dinsdag t. e. m. Donderdag: 'n Reuze type (amus.); hoofdrollen Danielle Darrieux en Albert Prejean. De geheele week: Boksmatch Joe Louis Max Schmeling. Bioscoop Harmonie, 8 uur, t/m. Donder dag, hoofdnummer Meisjes van zeventien (rom.); hoofdrollen Karl Ludwig Diehl en Jutto Freybe. Toegang boven 14 jaar. Woensdagmiddag, half 3, matinee. City-theater, 8 uur, hoofdnummer Adieu Parijs (amus.); hoofdrollen Lily Pons, Gene Raymond, Jack Oakie. Toegang voor eiken leeftijd. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Dinsdag 26 Juli. 8.15 uur, 't Gulden Vlies, opvoering blij spel Polly Perkins voor de A.V.L. 8 uur, V.V.V.-Openluchttheater te Bergen, Mysteriespel „Mariken van Nieumeghen", door de „Vereenigde Haagsche Spelers" o. 1. v. Pierre Balledux. 110 NED. INSTlTUUr v. AfVOUNTANTS BI EEK ER SKA DÉ 4 AIKMAAR BELASTINGZAKEN techniek en Vliegtuigbouwkunde (practici): J. G. Blaauboer te Bergen, J. P. Gelder te Schagen, P. C. Hopman te Limmen, J. Koet sier te Heiloo. Tot de afd. Weg- en Waterbouwkunde (2e studiejaar en bijzondere cursus): H. J. A. Bouwman te Alkmaar, H. Heringa te Stompetoren. Tot de afd. Werktuigbouwkunde (2e stu diejaar en bijzondere cursus): J. de Boer te Abbekerk, J. Smit te Midwoud, A. V. Tuin te Alkmaar. Tot de afd. Scheepbouwkunde (vliegtuig bouwkunde, 2e studiejaar en bijzondere cursus): H. C. Andriese te Alkmaar. Uitgereikt is het getuigschrift vereischt voor toelating tot het examen voor een acte L.N.O. aan de heeren P. Busman te Bever wijk, J. Dekker te Heiloo, N. Pepping te Limmen en H. Schoonhoven te Alkmaar, GESLAAGD. Aan het Esperanto-examen, dat 26 Juni 1938 gehouden werd te Amsterdam, werd deelgenomen door mej. Gr. Ruyter en den heer J. Weijers te Bergen, die beiden slaag den voor diploma A. POSTDUIF KOMEN AANVLIEGEN. Bij den heer J. Schortinghuis, Nieuwe- sloot 10, alhier is een postduif komen aan vliegen. Het dier is gemerkt linkerpoot 734A T, rechterpoot A 12802 x 8 x 38. DIERENBESCHERMING. Een klein zwart poesje is in de Kraan- buurt zwervend aangetroffen en logeert nu bij den inspecteur van Dierenbescherming, den heer Verwer in de Baanstraat. Daar is het hedenavond tusschen half zeven en half acht voor den eigenaar of eventueelen lief hebber te verkrijgen. JAN ZWARTS NAGEDACHTENIS GEëERD. Steen op zijn graf overgedragen. Bij monde van prof. dr. K. Schilder heeft het Comité Nagedachtenis Jan Zwart Zater dagmiddag op de Algemeene Begraafplaats aan den Zuiddijk te Zaandam in een plech tige bijeenkomst, den grafsteen aan de fami lie overgedragen. Deze gedenksteen is uitgevoerd naar ont werp van den heer H. Richters te Hilligers- berg. Het is een sober, maar aantrekkelijk werkstuk, dat ruischende orgeltonen sym boliseert. De eerste twee regels van psalm 84 vormen het op den steen voorkomende tekstwoord: „Hoe lieflijk, hoe vol heilgenot, o Heer, der Legerscharen God, zijn mij Uw Huis en Tcmpeizangen". Talloozen uit alle oorden des lands had den zich rondom de groeve opgesteld, toen prof. dr. K. Schilder zich in het bijzondér tot de familieleden van wijlen Jan Zwart wendde en diens beteekenis als musicus en mensch in het juiste licht stelde. Jan Zwart is meer geweest dan alleen man van de kunst. Van hem is dat protest met woord en daad tegen het valsche begrip, dat de mensch zich ook in de kunst onder alle omstandigheden moet uitleven. Dat woord heeft hem een grooten kring van dankbare en eerbiedige volgelingen gegeven. Door zijn kunst de christelijke gedachten te laten leven en te verbreiden, dat is het streven van wijlen Jan Zwart geweest. Nog belichtte dr. Schilder uitvoerig wylen Jan Zwart's beteekenis als musicoloog en geschiedschrijver. Ten slotte gaf spreker me vrouw Zwart en haar kinderen de stellige verzekering, dat men zich met deze plech tige overdracht niet van het laatste eerbe wijs zal afmaken. De oudste zoon van wijlen den heer Jan Zwart ging uitvoerig na, welke de beteeke nis van zijn vader geweest is als de centrale figuur in het gezinsleven. DE VERLICHTINGSAVOND TE BERGEN. Woensdag is de traditioneele verlich tingsavond in Bergen weer daar. Als steeds zorgt de V. V. V. voor de verlich ting van de Kerkruïne, terwijl verschil lende buurtcommissies de centrumstraten verzorgen. De laatste jaren hield men zich in de Stationsstraat aan een architectonisch ontwerp van een Berger kunstenaar, dat o. i. geschikter was voor een smalle straat. Het had echter het voordeel, dat het ge makkelijker uitvoerbaar ls. Dit jaar be sloten de Stationsstraat-bewoners weer tot de uitvoering van het vroegere, moei» Zwakke tot matige, westelijke tot zuide lijke wind; afnemende bewolking; droog warm weer behoudens geringe kans op on weer. Het blijft goed weer Over Scandinavië en Finland en over Frankrijk en zuid-Duitschland bevinden zich vlakke hooge drukgebieden. In de hooge druk over Zweden en Finland is het nog zeer warm en helder weer, over Frank rijk, Beieren en Oostenrijk zijn de tempe raturen een weinig onder normaal, doch het is er meest helder en windstil weer, zoodat het aldaar wel weer snel warmer zal wor den. In onze omgeving heeft een westelijke tot zuidwestelijke luchtstrooming invoer van vocht en daling van temperatuur gebracht, De kern van de oceaandepressie bevindt zich ten westen van Schotland. Over de Britsche eilanden is het bij zuidwestelijken wind eveneens vrij koel weer. Voor morgen mag ten onzent een te rugdraaien van den wind naar het zul den worden verwacht. De bewolking neemt wat af terwijl de temperatuur weer tot boven 20 graden Celsius (67 graden Fahrenheit) zal stijgen. Het zal droog zijn, behoudens een geringe kans op plaatselijk onweer. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen, motorrijtui gen en andere voertuigen van 21.34 uur tot 4.39 uur licht op. HOOG- EN LAAG WATER TE BERGEN AAN ZEE. (Zomertijd). Juli. Hoog water. Laag water. Dat. v.m. n.m. v.m. n.m. 26 2.57 3.32 11.49 27 3.52 4.23 0.22 0.45 28 4.38 5.10 1.14 1.37 29 5.25 5.56 2.00 2.24 lijker ontwerp, het vlakke lichtdak, waar voor de draden reeds zijn gespannen. De Bergenaren waardeeren den verlich tingsavond. Dit jaar is dit wel in het bij zonder het geval, en zag de V. V. V. zich zelfs genoodzaakt boven de gebruikelijke 10.000 lampions er een paar duizend extra te bestelen. De Dorpsstraat wordt thans zelfs vanaf café Hilbrand verlicht. De Ruïnelaan brengt dit jaar iets nieuws, evenals de Breelaan. Ook van de St. Anthoniestraat, de Hoflaan, de Olden- burglaan, de Pr. Hendrikstraat en den Russenweg koesteren wij groote ver wachtingen. Wanneer het weer niet als spelbreker optreedt (bij slecht weer wordt de ver lichtingsavond Donderdag gehouden) dan beleeft Bergen weer een mooien hoogtij dag. Dan trekt de jeugd weer in vroolijke stemming achter Bergens Harmonie, zit ten de terrassen vol bezoekers en genieten in den vooravond de ouders van de ver rukte gezichten van hun kroost, dat altijd weer in de duizenden oranjelampions on der het groene bladerendak iets van het sprookje vindt. DRAVERIJEN KENNEMER SPORTCLUB. De laatste regel van den uitslag kortebaan moet zijn: 3. Boschduifje. Niet geplaatst Lilia Axworthy. DISTRICTS-ARBEIDSBEURS. Doelenstraat 30. Tel. 4395. De directeur van bovengenoemd bureau deelt mede dat heden staan ingeschreven- Groep bouwvakken: 1 aank. bouwk teekenaar, 1 glas in loodzetter, 1 glazen- wasscher, 1 steenbikker, 2 steenhouwers 1 stratenmaker, 2 stratenm. opperlieden 2 stuc. opperlieden, 2 tegelzetters, 1 steen zetter, 3 betonwerkers, 18 voegers, 7 stu- cadoors, 23 opperlieden, 18 schilders 25 metselaars, 94 grondwerkers, 31 timmer lieden. Groep metaalindustrie: 2 afbramers, 6 bankwerkers, 5 blikslagers, 6 electricièns 1 instrumentmaker, 4 kernmakers 1 ke telmaker, 2 klinkers, 1 kopergieter 14 loodgieters 2 lijnwerkers, 3 machinisten, machineteekenaars, 5 rnetaaldraaiers 1 metaalvijler, 1 metaalslijper, 6 monteurs 1 orgelmaker, 1 ovenist, 1 pianostemmer, 3 plaatwerkers, 1 radiotechniker, 1 rii- wiellakker, 2 scheepswerktuigkundigen, 12 smeden, 11 stokers, 1 tandtechniker 1 voorslaander, 4 vuurwerkers, 3 wagen makers, 4 yzerwerkers, l ijzerboorder 2 zandbereiders, 2 zandvormers Groep verkeerswezen: 53 chauffeurs 11 schippers, 1 kapitein en 1 machinist binnenvaart, 1 exped. knecht, 7 koetsiers 17 pakhuisknechten, 24 magazijnbedien den, 1 emballeur, 1 kellner, 4 loopknech ten, 1 hotelknecht. p Groep voedings- en genotmiddelen- 58 sigarenmakers, 4 sorteerders, 1 stripper 4 tabaksbewerkers, 8 slagers, 8 choÏÏa- debewerkers, 1 koffiestroopbrander 2 bierbottelaars, 1 ouwelbakker, 2 zuivel bereiders, 20 bakkers. Groep houtbewerking: 9 meubelma kers 6 stoffeerders, 6 mach. houtbewer kers' 1 kistenmaker, 3 borstelmakers, i hPits'er 1 beeldhouwer, 1 bil.iartmaker. Groep handel: 22 vertegenwoordigers, 2 winkelbedienden, 1 colporteur. Groep boek- en steendrukkeryen: 4 letterzetters, 3 drukkers. Groep land- en tuinbouwbedryven: i2 tuinlieden, 17 landarbeiders, 2 bloemis- ^Overige beroepen: 6 boekbinders, 4 wasschers, 4 schoenmakers, 1 port. En 1 verfbereider, 3 kalkbranders, 1 huidenzouter, 1 onderwijzer, 2 contro leurs 1 tegelmaker, 1 batikker, 1 admi nistrateur, 3 boekbinders, 2 incasseerders, 1 verzekeringsagent, 4 zakkenstoppers, l landmeter, 14 kantoorbedienden, 39 transport- en 230 losarbeiders Gedeeltelijk werkloos: tabaksindustrie 7, overige beroepen 5. Jeugdige werkzoekenden beneden 18 jaar in diverse beroepen: 18. Vrouwelijk personeel: 4 kantoorbe dienden, 1 verkoopster, 2 naaisters, 3 dagmeisjes, werkstere. Alkmaar, 23 Juli 19.>8. De directeur voornoemd, v. d. HEUVEL. CENTRALE WERKPLAATS. Voor Jeugdige werkloozen van 14 tot 25 jaar. Over de week van 17 tot en met 23 Juli 1938, werden van uit de Centrale Werk plaats, mede door bemiddeling van de Ar- beidsbeurs, geplaatst bij een patroon: 3 Bankwerkers, 2 Timmerlieden. Aan de Centrale Werkplaats kunnen wor den geplaatst: 4 Bankwerkers, 3 Kantoorbe dienden. 5 Timmerlieden, 3 Metselaars, 4 Schilders, 2 Bouwkundig 1 eekenaars, 2 Machine Teekenaars, 3 in andere vakken. (Niet omaeen late klasse, 1ste UJst Trekking van Maandag 25 Juli 1938 Hooge Prtjaen 20.000.— 8030 5.000.— 6456 1500— 3310 1.000.— 11703 15887 16981 400.— 8614 200.— 9157 13074 13568 100.- 2028 4617 6098 8511 9954 10194 11957 12191 16664 1019 1020 1027 1048 1122 1172 1189 1217 1234 1277 1278 1318 1333 1359 1364 1372 1385 1424 1426 1478 1481 1486 1506 1522 1533 1550 1560 1600 1615 1870 1689 1733 1740 1755 1844 1862 1876 1896 1944 2003 2004 2009 2029 2038 2066 2071 MI 2095 2130 2173 2175 2176 2218 2227 2245 2263 2294 2308 2309 2335 2340 2355 2362 2388 2371 2372 2421 2426 2472 2470 2480 2462 2517 2621 2648 2660 2669 2672 2681 2705 2743 2778 2800 2825 2828 2872 2880 2889 2908 2909 2920 3112 3142 3184 3217 3233 3237 3267 3288 3293 3310 3320 3337 3343 3415 3429 3432 3438 3441 3455 3480 3517 3552 3566 3598 3669 3697 3708 3731 3770 3773 3777 3827 3893 3914 3918 4019 4098 4110 4145 4184 4203 4247 4285 4303 851 4374 4393 4413 4525 4556 4608 4635 4657 4673 4685 4700 4764 4786 4876 4922 4935 4942 4958 5004 5045 5072 5088 5120 5139 5147 5146 5177 5180 5224 5228 5254 5280 5309 5319 5335 5429 5544 5558 5665 5670 5678 5704 5721 5725 5727 5728 5757 5768 5777 5819 6900 5901 6020 6030 6123 6154 6177 6190 6205 6220 6223 6251 6252 6258 6263 6289 6314 6315 6340 6385 6396 6415 6473 6486 6528 6542 6563 6578 6579 6590 6604 6631 6635 6680 6759 6784 6788 6791 6821 6835 6837 6856 6884 6979 6981 6985 6995 7129 7185 7206 7224 7241 7245 7255 7259 7276 7281 7314 7338 7342 7440 7460 7486 7508 7512 7542 7554 7585 7586 7591 7618 7643 7660 7655 7668 7679 7690 7751 7828 7853 7903 7934 8043 8053 8106 8112 8125 8132 8135 8171 8179 8189 8203 8348 8431 8455 8462 8545 8569 8582 8604 8685 8690 8719 8735 8778 8796 8812 8823 8846 8871 8921 8925 8930 8949 8972 8982 8988 9007 9085 9089 9120 9129 9140 9146 9156 9221 9223 9270 9298 9339 9341 9361 9363 9382 9395 9398 9405 9416 9422 9491 9499 9510 9521 9570 9581 9607 9617 9666 9768 9828 9858 9866 9931 9958 10021 10056 10065 10097 10112 10121 wiw li/zus 1U246 10295 10311 10333 10340 1!ÏÏ2 10423 10501 10531 10554 10602 10612 10641 10676 10692 10701 10768 10808 10820 10831 10853 10895 10899 10913 10922 10933 10952 10985 10992 11™ ll?71 11079 11121 11175 11225 11252 11359 113?° 11405 11457 114M 11471 11472 11504 11506 11Ü51 11500 11597 1153l 11847 11654 11667 11™ 11li753 11811 11854 11865 11891 11918 11™ 1123 12108 12124 12185 12193 12200 l22?5 l??31 12239 122-40 12299 12353 12387 12390 ,25!.2 |2515 12579 12638 12689 12692 12694 12704 mm 87 12847 12876 12945 12954 18054 13289 mon Hl!8 13205 13212 13234 13285 18248 13S!W 11™ l3371 13380 13402 12416 13489 13496 13710 min 13678 13686 13696 13707 18712 13890 13771 13790 33819 13821 13825 142?ft 11™ l3?52 14008 14041 14°70 14167 14198 14419 ÏÏiw l™2 14291 14360 14400 14414 14416 14577 n£? l«ni 14466 14483 14498 14503 14558 14801 14RM 1™! 14609 14663 14679 14704 14731 14968 lsm£ IS? 14876 14884 14891 14897 14908 15231 15277 11™ 15070 13080 15102 15113 15130 15477 "I2 5277 15302 15316 15341 15378 15409 15919 1» 1S2« 15648 15777 15821 15888 15910 16234 16287 ü»«2 15980 15994 15996 15997 16031 16436 S 12E 16382 18387 16388 16394 16425 16780 16804 11111 l6506 18622 16671 16716 18743 16986 TS! m \Ta 18868 16874 18947 16962 17368 173tl 11™ lï119 17170 17284 17308 17347 17636 17659 I71 07 17511 17584 17627 17629 17?Ï4 5 1111 17697 17711 17714 17735 17921 17957 Sn !7793 17803 17846 17885 18204 18214 11™ l??94 18127 18151 18179 18198 Ï8474 18480 ilsm 11™ 18292 18322 18351 18375 18677 18694 H 1111? I8535 18558 18874 18675 «89e 18900 li™ 1™ 18789 18800 18862 18885 19201 19263 ffi 19051 I9"2 19121 19122 10404 19411 l!286 19289 I9298 10329 19342 19618 19832 10743 11™ 19455 19496 19515 19605 19865 19916 20m'q lm! 9780 19791 19842 19859 20293 20419 204?o oü? 20164 20197 20232 20291 20618 20624 20642 20552 20594 20305 20612 20884 20892 20900 S 20741 20846 20863 20877 20964 21097 21I?R 0932 20934 20938 20955 21399 21429 21472 9 1™ 21224 21299 21316 21378 21548 21599 21674 olol? 1486 21489 21512 21543 21747 21797 21857 9 21692 21694 21721 21743 7 21873 21921 21980 210(1.7 ONS DRUKWERK ziet er ALTIJD goed uit! AI Kiwn UKKER,J COSTER. 'VRSCHE COURANT. TEL. 3320

Alkmaarsche Courant | 1938 | | pagina 2