Vraag enAanbod SPORT EN WEDSTRIJDEN. DAMPO Alkmaarsche Boys naar Wormerveer. Minister Goseling over het vluchtelingen vraagstuk. UW KINDJE VERKOUDEN tweede blad. PARLEMENT Nog weinig resultaat van overleg met het buitenland. Begrooting van justitie aangenomen. Üff*!? !f?»Yan de re8eering heeft gelegen, die dadelijk op ons beperkt opnemings vermogen heeft gewezen toen kwam de stroom op onze grenzen aanzetten. Ook et gerucht, dat wij onze grenzen open zouden zetten, zou medewerking van an dere landen kunnen tegenhouden. Met het oog daarop en ter waarschuwing van de belanghebbenden is het perscommuniqué van den regeeringspersdixst verschenen. Alléén tweede handsch goederen. 35 cent per vijf regels, uitsluitend a contant. (DINSDAGS EN VRIJDAGS INZENDEN). N. A. C. op bezoek bij P. S. V. Bereidheid aller wege. Ons land wil helpen. Ml JN HARDT'S I axeer- tabletten Een Haarlemsche derby. OE EERSTE KLASSERS De elftallen voor morgen. (Ven onzen parlementairen medewerker) Minister Goseling heeft gistermiddag de algemeene beschouwingen der Tweede Kamer over zijn begrooting beantwoord, waarna nog slechts korte replieken volg den. Bij de afdeelingen werd niet veel gezegd, zoodat op een betrekkelijk vroeg uur de begrooting werd aangenomen; zonder hoofdelijke stemming, doch met aanteekening dat de n.s.b.-fractie wilde geacht worden te hebben tegen gestemd. De minister bewaarde de hoofdschotel van 't debat, de vluchtelingenkwestie, voor het laatst, maar dat zullen wij niet doen Voor een goed begrip van de houding der regeering in deze aangelegenheid ver zocht Z. E. de Kamer scheiding te maken tusschen de genomen maatregelen vóór en na 10 November, den zwarten dag in Duitschland, zooals wt weten. Hij achtte het een geluk, dat Nederland tijdig zijn maatregelen genomen had en de toelating van vreemdelingen in de laatste maanden zeer had beperkt door scherper toezicht e. d., anders zouden wij er na 10 November veel slechter hebben voorgestaan. Door enkele sprekers was aangedrongen op een commissie van advies, welke den minister zvu assisteeren bij de beslissing over toelating. De mii.ister gevoelde daar niet voor, omdat hij toch de verantwoor delijkheid blijft behouden. In de practijk komt het toch al hier op neer dat de vluchtelingencomité's adviseeien. Vervol gers zette de bewindsman uiteen wat ge daan is en wat wordt gedaan op het oogen- blik. Hij herinnerde aan hetgeen de mi nister-president afgeloopen Dinsdag in de Kamer had gezegd, namelijk dat,bij wijze van eerste noodhulp dadelijk na 10 No vember toegelaten weiden vluchtelingen, die aan de grenzen stonden. In dezelfde lijn lag de toelating van kinderen, die „tegen de grenzen aan waren gedrongen". Dat een 20-tal kinderen te Zever aar niet zijn toegelaten geschiedde omdat ze niet aan de te stellen voorwaarden voldeden; het waren Poolsche kinderen, welke het Jood- sche comité zelf hier ook niet zou hebben toegelaten. Wat de ingekomen verzoeken om toelating betreft: dagelijks komen er circa 300 binnen, die dadelijk nog door het departement van justitie worden behan deld. Dit geschiedt met groote voortva rendheid; de minister prees in dit verband den ijver en de inspanning van zijn amb tenaren. In die eerste dagen zijn honder den vluchtelingen bij hun verwanten toe gelaten. Maar nu moet het probleem ver der in perspectief worden bezien. Neder land alléén kan onmogelijk alle vluchte lingen opnemen. Daarom is, zooals men weet, contact met het buitenland gezocht. Tot nu toe zijn de vooruitzichten op resul- Jtvïdaai'van met rooskleurig. Met de realiteit hebben we rekening te houden. Moj0ei? ir\het buitenland het gerucht ging Nederland zet zijn grenzen open wat in dien vorm niet juist \as en ook niet in de minister toetste dit verder aan de verklaringen en bedoelingen van de legeering en kon tusschen woorden en daden geen verschil zien. Met twee comité's is Donderdagmiddag vergaderd en om zes uur is de bijeenkomst met een besluit geëindigd. Men is het er over eens, dat de toelating alleen georga niseerd kan geschieden. In de kampen zullen alleen menschen van middelbaren leeftijd worden onderge bracht. Met die kampen zal verder de minister van binnenlciidsche zaken zich in het bijzonder te bemoeien hebben. In antwoord op de vragen met betrek king tot de kinderen, wier toelating ons het allermeest aan het hart ligt, wees de minister op de groote verantwoordelijkheid welke wij op ons ladën, in de eerste plaats uit het oogpunt van volksgezondheid, ver volgens uit het oogpunt van zedelijkheid; er mag niet het geringste voorvallen an ders worden anderen ook in discrediet ge bracht. Met het oog daarop is besloten, de kin deren in den eersten tijd in tehuizen onder te brengen. Met hun toelating zal zooveel mogelijk ruimheid worden betracht, met inachtneming van de te stellen waarbor gen. Tenslotte bezwoer de minister de Kamer hem niet verder lastig te vallen met vra gen, want de organisaties en de regeering moeten nu daden verrichten; de regeering zal doen wat mogelijk en verantwoord is. Minister Goseling eindigde met de ver zekering dat Nederland zijn plicht niet verzaakt in een situatie, welke het zelf niet heeft geschapen. Toen daarna de gelegenheid tot repli- ceeren was, werd daarvan slechts door twee leden gebruik gemaakt. De heer Wendelaar (lib.) was wel niet geheel tevreden gesteld door 's ministers ant woord, maar legde zich er bij neer. Overi gens bleef hij pleiten voor krachtig op treden tegen het anti-semitisme en tegen landsverraderlijke uitlatingen uit den kring der nationaal-socialisten van Van Rappard. Dat de n.s.b. met deze groep niet te maken heeft en niet wil hebben, kwam daarna de heer Rost van Tonningen met nadruk betoogen; verder ging hij in op de mededeeling van minister Goseling, dat een minister, aan wien met zooveel woor den vertrouwen wordt ontzegd, niet ant woorden kan aan een lid der Kamer, dat hem dat onder het oog heeft gebracht. De nat.-soc. afgevaardigde vond het noodig nog eens de oorzaak van zijn wantrouwen uit te stallen; het waren nu vooral 's mi nisters dictatoriale neigingen welke dit wantrouwen gaande maakten! Wetgeving. Wat het verdere betoog van den minis ter van justitie betreft, moeten we nog een paar punten noemen. Behandeling van het ontwerp-huwelijksvermogensrecht zal worden bevorderd. Het anti-semitisme zal krachtiger worden aangepakt. Bereids is een aanschrijving aan de parketten uit gegaan betreffende strenge toepassing van de wet. De minister gaat na wat met de tegenwoordige wet kan worden bereikt, maar sluit de noodzakelijkheid van wets wijziging niet uit. De regeering betracht waakzaamheid ten aanzien van uit het buitenland hier heimelijk ingevoerde schadelijke propaganda-geschriften, gelijk van den Fichte Bund. De minister zou gaarne aan de tentoon stellingen van den N. Malthusiaanschen bond een einde maken, maar hij schijnt toch het meest aan ingrijpen door de ge meentebesturen te denken; het spelen van eigen rechter gelijk door een aantal jon gelui te Utrecht en te Arnhem men in terrumpeerde den minister dat dit room- sche studenten waren keurde hij ten zeerste af. Wat de administratieve rechtspraak be treft, is de minister bereid een regeling voor te bereiden in den geest van het rapport van de commissie-Kooien. Ook wil hij de zaakwaarnemer^' op het terrein van de notarissen regelen; waar deze zich op het terrein der advocatuur voordoet, onthoudt de bewindsman zich nog. Bij de behandeling var. de afdeelingen van de begrooting merkte de minister naar aanleiding van redevoeringen van mr. van Dijken (a.r.) en mevr. mr. MackayKatz (c.h.) op, dat de reorga nisatie van de politie niet bij de Kamer maar bij de Kroon berust. De rijksveld- wacht heeft in den laatsten tijd een semi- militair karakter gekregen; de voordeelen daarvan zullen nader moeten blijken. De Kamer acht de organsatie van de rijks politie, welker taak verdeeld is over mare chaussee, rijksveldwacht en politietroepen en waarbij ook nog met gemeentepolitie moet worden samengewerkt, allesbehalve bevredigend. Dat Ce in de kwestie-Oss ge bleken controversen door genoemde afge vaardigden (die uiting gaven aan wat al lang in de Volksvertegenwoordiging leeft) nog eens even werden opgehaald, was niet te verwonderen. Zij uitten verschillende wenschen, welke de minister nader zal bezien. Na een korte discussie tusschen mevr. de VriesBruins (s.d.) en den minister over subsidieaangelegeq^ecen bij de afdeeling Rijkstucht- en opvoedingswezen werd de begrooting aangenomen. Dinsdagmiddag begint de Kamer met de behandeling van een adres naar aanleiding van de stopzetting van de proeven met lichttherapie voor leprozen op Java; een kwestie die heel wat stof heeft doen op waaien in Indië zoowel als hier en waar over van tijd tot tijd ook opmerkingen in de Kamer zijn gemaakt. De begrootings- behandeling wordt daarvoor een middag onderbroken. ERNSTIGE ONTPLOFFING TE ROTTERDAM. Twee zwaar gewonden. Gistermiddag omstreeks één uur heeft zich in de koperslagerij van de Gebroeders Saris aan de Bleekersteeg te Rotterdam een ern stige ontploffing voorgedaan. Hierbij wer den twee arbeiders ernstig gewond. Zij lie pen o.a. een beenbreuk op en zijn naar het ziekenhuis aan den Coolsingel overgebracht. Omtrent de oorzaak der ontploffing kon den geen inlichtingen worden verstrekt. De heer K. Bijlsma in de vacature-Oud benoemd. - Het Centraal stembureau heeft in de vacature, ontstaan door de ontslag aanvrage van mr. P. J. Oud benoemd tot lid van de Tweede Kamer de heer K. Bijlsma te Franeker. Diamanten huwelijk. - De echtelieden Jacob Oosterhoff en Aaltje Oosterhoff— Bergsma te Scherpenzeel hopen op Dinsdag 22 November a.s. hun zestig jarig huwelijks feest te gedenken. Te koop: 1 schrijfbureau, 1 antiek mah. gebogen kabinet, 1 prima mangel, 4 deurs eiken kast. KLAAS VERWER, Koningsweg 60. Te koop gevraagd: gebruikte benzine- of petroleummotoren, defect geen be zwaar. MAARLEVELD, Voormeer, Alkmaar. Te koop: een in goeden staat zijnde Bietensnijder met hand- of riemkracht en een in goeden staat zijnde gierpomp. ZAADMARKT 29. Ook Zondagnamiddag. Te koop: een in goeden staat ver- keerende lintzaag voor houtbewerking, compleet met electromotor. MAARLEVELD, Voormeer, Alkmaar. Te koop: kachelaanmaakhout afge haald 40 ct. per groote zak. ELEC. WAGENMAKERIJ „DE VALK", Friescheweg 4. Tel. 3939. Zwaar transportrijwiel 16, Dames rijwiel 14, J. en M. Fietsen 12.50, rwiel 14, J. en M. Fietsen 12.50, licht Motorrijwiel 20.00. NIEROP, Heerenstraat 10. Tel. 3827. Te koop: een prima Damesfiets 11, een Jongensfiets 8.50, 11.50. Een Hee- renfiets 9.00, alle rijw. met Torpd.naaf en 1 j. gar. Te bevr. bij Jaap Schipper, Omval 5CA of Zaterd.av.op de markt. Moderne poppenwagen stroomlijn, groot model. PIERSONSTRAAT 9. te koop, Amerikaansche linnen meelzakken, prima gaaf 10 stuks 1.50. Zakkenhandel K. VAN THIJN, Zaad- markt No. 71. Te koop: voetbalschoenen, maat 37. zoo goed als nieuw, voor elk aan nemelijk bod. Brieven onder letter M 427 bureau van dit blad. Te koop gevraagd: flinke rugzak met draagstel. BOTERSTRAAT 10, Alkmaar. Te koop: uit netten inboedel vast kleed voor 6.50, pracht veerenbed (koop je). Gemaksstoel met pot 5, mooie crapaud 4.50, pracht naaimach. voor een beetje geld. Dekker, Spoorsti. 5 12 groote mooie winkellampen te koop, ook per stuk. Adres te bevragen bur. van dit blad. Te koop: z. g. a. n. dames- en heeren rijwielen met orig. torpedonaaf, Jon gens- en meisjesrijwielen eiken leeft., bill. prijzen. Fa. COERSEN, Rijwiel handel, Vrouwenstraat 12, Alkmaar. Prima merken Stofzuigers met nieuwe motoren waarop 1 jaar garantie, vanaf 10 bij de Reparatie-Wikkelinrichting PEPERSTRAAT 3 bij den Dijk. Godin voor kantoor of magazijn 8.50, Godinkacheltje met plaat 8, gr. em. kacheltje 6, z. g. a. n. Damesrijwiel 15, kinderwagen 7.50. LIJTWEG 21, Bergen. Voetbal. maken dan verwacht was, en dat, hoewel de regeering bij de totstandkoming van deze Wet met nadruk heeft verklaard, dat het maken van schuilplaatsen ten behoeve van het publiek voor rekening van het rijk zou komen, bij rondzendbrief van den minister van Sociale Zaken is verklaard, dat dit een gemeentelijke aangelegenheid is. Kleine zelfstandigen. Wederom vestigde men de aandacht op de treurige omstandigheden, waaronder de crisisslachtoffers uit de groep der z.g. kleine zelfstandigen vÊrkeeren. Men achtte het on billijk deze personen langer als armlastigen te behandelen, onbillijk jegens deze per sonen zelf, alsook jegens de gemeenten, die zich voor deze groep groote uitgaven moeten getroosten. Een steunregeling is noodzakelijk. Vele leden betoogden, dat ondanks de belangrijke verbetering in de volkshuis vesting in ons land, die in den loop der jaren is tot stand gekomen, op dit gebied nog veel te doen valt. Wel is waar staat een groot aantal woningen leeg, maar het mee- rendeel daarvan zijn geen volkswoningen. Een scherperen aandrang van den mi nister tot onbewoonbaarverklaring en op ruiming van krotten zouden zij niet mis plaatst achten. Andere leden vonden het tempo, waar mede de regeering in deze werkt snel ge noeg. Naar aanleiding van de recente uitingen van rassenhaat kwam gisteren te Amster dam een aantal bedienaren van verschil lende christelijke kerken in Amsterdam in vergadering bijeen. Daar kwam onder algemeene instemming tot uiting, dat deze gebeurtenissen in fla- granten strijd zijn met de eerste beginse- len van het christendom en een bedreiging vormen óók voor de christelijke kerken. Men was overtuigd, dat in zoover als ge volg van toelating van vluchtelingen door de regeering, financieele hulp in sterke £>ate noodig zal blijken, de kerken gaarne bereid zullen zijn om die naar de mate harer krachten te helpen dragen. Adres aan dr. Coltjn. De Eindhovensche afdeelingen van den r.-k. Vredesbond en de vereeniging Vol- nbond en Vrede hielden gisteravond een gei?®enschappelijke vergadering. ■Djdens deze vergadering werd een adres ®an zjjne excellentie minister dr. H. Colijn gezonden, waarin de vergadering er bij de regeering op aan dringt, om aan de door haar genomen en nog te nem:n maatrege len tot toelating van vervolgde Duitsche Joden, den grootst mogelijken voorrang te geven en het door haar opgezette ini tiatief tot internationale regeling van het vraagstuk der Joodsche vluchtelingen bij de regeeringen van -.ndere landen zoo krachtig mogelijk door te zetten. Telegram aan de regeering, De Federatie van Christelijke Vereeni- gingen van en voor vrouwen en meisjes heeft een telegram gezonden aan de Ne- derlandsche regeering, bevattende het dringend verzoek zoo spoedig mogelijk meer uitgebreide maatregelen te nemen ten behoeve van de huisvesting in vluch telingenkampen van de zoo zwaar getrof fen Duitsche Joodsche vluchtelingen, op dat mede op deze wijze gevolg kan wor den gegeven aan het bevel tot naasten liefde door Christus gesteld, welk bevel niet ophoudt te gelden bij de landsgrenzen. Het bestuur der Vereeniging voor acade misch gevormde christenvrouwen heeft zich met een schrijven tot den voorzitter van den raad van ministers gewend, waarin het er bij de regeering op aan dringt om uit christelijke naastenliefde Joodsche vluchtelingen, in het bijzonder kinderen, in zoo groot mogelij kon getale in óns land op te nemen. Vacanti huis beschikbaar, Het bestuur der vereeniging „Zomers Buiten", besloot, onder nadere goedkeu ring van burgemeester en wethouders, zijn vacantie-instelling te Zandvoort tijdelijk ter beschikking te stellen voor de Jood sche vluchtelingen. Fabriekspersoneel staat percentage van Ioonen af. In een Vrijdagavond op initiatief van 2 jeugdige fabrieksarbeidsters der N.V. de Goudsche machinale garenspinnerij te Gouda in een der fabriekslokaliteiten ge houden vergadering van het personeel van deze onderneming en van dat harer dochter-onderneming N.V. de Goudsche stoombleekery, waarbij 300 personen aan wezig waren, is het woord gevoerd door de heeren Sixma, directeur dezer beide on dernemingen, A. van Leeuwen en van Dam als voorzitters der plaatselijke afdeelingen van de textielarbeidersorganisaties, ten einde tot daadwerkelijken steun aan de te verwachten vluchtelingen te komen. Onder daverend applaus werd met al gemeene stemmen het besluit genomen, van hoog tot laag, voorlooplg voor den tijd van drie maanden een procent van het ver diende weekloon of salaris af te staan voor i'v"? Wrijf dan keel, rug en borstje cn met Dampo. Wonderlijk zooals dat helpt! Pot 50 ct. Tube 40 ct. Doos 30 ct. daadwerkelijke hulp voor de vluchtelingen. Over drie maanden zal .indien dan nog verdere hulp noodig is, een nieuw besluit worden genomen De vergadering sprak de verwachting uit, dat in het geheele land door personeelen van particuliere- en overheidsbedrijven, van kantoren en instel lingen, met den meest mogelijken spoed een dergelijk besluit zal worden genomen. Kamp te Hoek van Holland In antwoord op een desbetreffende vraag van het raadslid mr. Donker, hebben B. en W. van Rotterdam medegedeeld, dat op doelmatige wijze in de eventueele ver zorging van Joodsche vluchtelingen kan worden voorzien, door het kamp te Hoek van Holland van de Rotterdamsche vacan tieschool, als verblijfplaats aan te wijzen. Utrechtsche burgerij tot de regeering. Door een buitengewone opkomst op den getuigenis- en offeravond in de groote con certzaal van Tivoli te Utrecht, gaf de Utrechtsche burgerij gister blijk van diens deernis en medeleven met de slachtoffers van de jodenvervolging in Duitschland. Hoewel van verschillende richting, wezen deze sprekers eensgezind op de noodzake lijkheid en de plicht van het Nederlandsche volk en van de regeering om hulp te bieden door het brengen van moreele en finan cieele offergaven. Onder grooten bijval werd vervolgens tot besluit de volgende resolutie aangenomen: Een groote schare Utrechtsche burgers van zeer onderscheidene richtingen, in een openbare vergadering in Tivoli bijeen, diep bewogen met het lot van vele duizenden Duitsche joden, dringt er met den meesten ernst bij de regeering op aan, dat zij aan het asylrecht ten aanzien van joodsche vluchtelingen uit Duitschland een zoo ruim mogelijk toepassing zal geven. werken zacht en zeker doos 60qj Morgen inhaaldag! Dat beteekent dus, dat morgen slechts die elftallen in actie komen, die om de een of andere reden een wedstrijd achter zijn bij de overige clubs. Onder hen is de Alkmaarsche Boys, welke club indertijd tegen W.F.C. had moeten spelen, maar toen een ge dwongen rustdag had. Het kan niet ontkend worden, dat de Alk maarsche Boys morgen een zeer lastigen te genstander te bekampen krijgen. De Wor- merveerders hebben nog slechts een wed strijd verloren en staan op de tweede plaats achter E.D.O. W.F.C. maakt dus voorloopig nog een goede kans op de eerste plaats en die kans zal het zoo goed mogelijk verdedi gen, vooral op eigen terrein, waar de om standigheden drassig, wiegend terrein! zoo uiterst moeilijk zijn voor de bezoekende clubs. En ware deze wedstrijd een week eerder gespeeld, we zouden de Boys geen kans ge geven hebben, temeer niet, waar zij met twee elkaar opvolgende nederlagen het zelf vertrouwen wat kwijt waren. Nu is het echter anders: het gelijke spel in Oostzaan heeft de Boys weer nieuwen moed gegeven en bovendien zal de neder laag, welke W.F.C. de vorige week leed te gen H.R.C. juist de Wormerveerders iets uit hun evenwicht gebracht hebben! Ziedaar dus twee factoren, welke voor de Boys gun stig genoemd kunnen worden! Wanneer de Alkmaarders nu maar ter stond het initiatief nemen, dan is de kans op een behoorlijk resultaat goed. Welnu, laten we het daar op houden. Alcmaria heeft een vrijen dag en heeft de Spartaan uitgenoodigd, om een oefenwed strijd te spelen op het Sportpark. Deze oefening kan van groot belang zijn voor die spelers, die hun zelfvertrouwen wat zijn kwijt geraakt en die nu misschien tot de conclusie komen, dat het nog wel gaat! Wij denken aan van Wieringen, die de laatste weken zijn schot kwijt is en die o.i. in één wedstrijd weer genoeg vertrouwen krijgt in zijn spel. Want hij kan het wel! O.i. kan deze oefenwedstrijd van groote waarde zijn voor de naaste toekomst. Voor de competitie wordt verder nog ge speeld de wedstrijd R.C.H.H.F.C. Een Haarlemsche ontmoeting dus, welke van zeer veel belang is. R.C.H. moet winnen, om haar kampioenskans te behouden en H.F.C. moet winnen, om iets uit het gedrang te komen. Aan een voorspelling wagen we ons niet! In de tweede klasse b zal Hercules wel niet sterk genoeg zijn, om D.W.V. met een nederlaag naar Amsterdam terug te sturen, maar Vriendenschaar krijgt op eigen veld een goede gelegenheid, om van A.F.C. te winnen. Al is het krachtsverschil uiterst mi niem. Wat de eerste klasse betreft, alleen in het Zuiden en Noorden wordt gespeeld. De wedstrijden in het Zuiden zijn allen van belang. Allereerst noemen wij P.S.V.N.A. C. De twee al-oude tegenstanders zullen een vinnigen strijd voeren en voor allebei staat er veel op 't spel. P.S.V. zou bij 'n nederlaag vrijwel heelemaal kansloos zijn en N.A.C. zou bij een nederlaag ook twee zeer kost bare punten verliezen. De strijd is geheel open en daarom is een gelijk spel niet uit gesloten, ook al is N.A.C. technisch beter. Noad speelt thuis tegen B.V.V. en de Bos schenaren zullen genoeg moeite hebben, om een puntenverdeeling te bewerkstelligen. En zelfs Eindhoven zal in Roermond tevre den mogen zijn met een puntenverdeeling, ook al staat Roermond er op de ranglijst heel wat minder mooi voor! M.V.V.Juliana is een zuivere Limburg- sche aangelegenheid. In den regel profiteert M.V.V. ruim voldoende van terreinvoordeel, maar waar deze wedstrijd meer het karak ter van een plaatselijke ontmoeting heeft, zou Juliana het wel eens tot een gelijk spel kunnen brengen. En wie weet, kan Bleijerheide in eigen omgeving een puntje afsnoepen van het be zoekende Willem II! In het Noorden zal Achilles wel zorgen, dat haar wedstrijd tegen Leeuwarden een overwinning wordt, terwijl terzelfdertijd Heerenveen heel veel moeite zal hebben met Veendam en met een gelijk spel wel tevre den zal moeten zijn. De Groningsche derby Be Quick—Velo- citas, vroeger de groote kamp om de eerste plaats, en nu voor beide clubs van belang met het oog op degradatiegevaar. Hoewel Be Quick op het oogenblik vrij stevig onder aan staat, geven wij haar dezen keer toch een goede kans op den geheelen inzet. En rest dan nog F.V.C.—G.V.A.V., waarbij het al zeer gek zou zijn, als de bezoekers zouden verliezen. Veeleer vreezen wij voor de Friezen, die met een gelijk spel al een heel mooi resultaat zouden boeken! W. F. C. I—Alkm. Boys I (2 uur): Alkm.Boys I: v. d. Horst Pater Sr. Slikker Brouwer de Groot Hartog Goudsblom V. Indri 'Sr. de Grand A. Indri Jr. Mulders

Alkmaarsche Courant | 1938 | | pagina 7