Weec&eticfit Agenda JSucgetiiike Stand £ucAtvaact Spoct MacktBecicfUm ^iduectentiên leerjongen ter opleiding, Gevraagd f 71987.02. St. Nicolaas- C. HEINIS, Mient 31 Verwachting. Buitenlandsch weeroverzicht. HEILOO ZIJPE CASTRICUM HENSBROEK WARM EN HUIZEN KOEDIJK EGMOND AAN ZEE HAN DE WIT en FIEN SMIT. L. J. VAN DER KAM, L GUNNING. Cadeaux EERSTE BLAD. Matige wind uit west tot zuidwest; later verder krimpend tot zuid; licht tot half be wolkt; later weer toenemende bewolking; afnemend buiig; overdag weer toenemend; kans op regen; zelfde temperatuur. Buiën. De depressie in het noordwesten blijft stationnair en vult steeds meer op. Het ge bied van hoogen luchtdruk bij de Azoren neemt af, onder invloed van randstoringen van het gebied van lagen luchtdruk, dat het geheele noordelijke deel van den oceaan bedekt. Het luchtdrukverval nam in het westen af en daarmede ging over de Brit- sche eilanden, het kanaal en de Noordzee de windkracht tot matig over. Het weer werd daarbij minder buiig. Na een lang traject over den oceaan hebben de polaire lucht- massa's een temperatuur, die nog een wei nig boven de normale temperatuur der Brit- sche eilanden ligt en veel boven die van centraal-Europa en Scandinavië. In het binnenland van Zweden is de temperatuur zeer veel boven normaal, binnen den Pool cirkel tot dertien graden. Het continentale gebied van windstilte en mist verplaatste zich naar zuidoost-Europa. De depressie over Italië is zoo goed als verdwenen. STORMWAARSCHUWINGSDIENST. Hedenmorgen te 9.45 uur werd geseind aan alle posten: „Attentiesein neerhalen". LICHT OP! Voor rijwielen, motorrijtuigen en andere voertuigen van 16.21 tot 7.18 uur licht op. HET WEER IN DE MAAND NOVEMBER. Het was veel te warm. Gemiddeld over de vijf hoofdstations was in November de ochtendtemperatuur 3</$ graad boven normaal, in de drie decaden resp. 4, 4 en 2'/, graad boven normaal. De grootste afwijkingen kwamen voor op den tweeden en den veertienden, resp. nor maal en 8 y, graad boven normaal. Dagen met temperaturen beneden normaal kwa men niet voor. De gemiddelde dagelijksche maximum temperatuur en het gemiddelde dagelijksche minimum waren resp. 3 en 4 graden boven normaal. Te de Bilt werd geen enkelen vorstdag waargenomen. De neerslag was in Utrecht, Groningen, Drente, Overijsel en Gelderland 15 tot 30 procent, boven normral, overigens normaal tot 15 procent erboven en beneden. Te de Bilt werden 22 uren zonneschijn waargenomen tegen 59 uren normaal. Sedert het begin der waarnemingen in 1899 is zulk een gering aantal uren niet voorgekomen. Kookdemonstratie. Door het G.E.B. werd Donderdagmid dag in de Rustende Jager een kookdemon stratie gegeven. De directeur van het G.E.B. de heer H. Wolzak, gaf aan de talrijke da mes een uiteenzetting van alles wat de huis vrouw die zich electrisch wil „installeeren", moet weten. Mej. van den Berg maakte een menu ge reed, waarvan de reuk den eetlust opwekte. Daarvoor bakte zij cake, krakelingen en andere lekkernijen. Bij de thee, die werd geserveerd, kregen we gelegenheid om te proeven. De vele dames hadden interesse voor de demonstratie. St. Nicolaas op bezoek. De goede Sint r.n zwarte Piet zijn al vroeg op bezoek in Heiloo. Bij eenige win kelzaken zyn ze al geweest doch de groote dagen zijn Vrijdag en Zaterdag. Dan komen de populaire heilige en zijn trouwe Piet op bezoek in De Rustende Jager voor de o. 1. scholen en in het Bruno-gebouw. Vol ver wachting klopt het hart van de kinderen! De collecte-dag. Zaterdag a.s. zal ook hier een collecte voor vervolgden om geloof en ras worden gehouden. Er heeft zich een comité ge vormd bestaande uit de heeren jhr. N. v. Fo- reest, J. Akkerman en dr. J. A. J. Barn- boorn, A. Schrooder, P. Greeuw en H. Nij- dam. Het zal wel overbodig zijn om de collecte aan te bevelen. t Werkverschaffing. Een groep werklooze arbeiders uit deze gemeente zal, ingaande begin volgende ^■eek, te werk worden gesteld bij de cen- rale werkverschaffing te Barsingerhorn i Kaagpolder). Buitengewone ledenvergadering van C. S. V. Dinsdagavond heeft C. S. V. een bui engewone vergadering gehouden in de zaal van den heer Borst. De voorzitter eelde in zijn openingswoord mede, dat eze vergadering belegd was omdat, met et oog op de groote kosten die het lid maatschap van den K. N. V. B. meebracht, e niet mogelijk is, dat er een tribune ge- aakt kan worden waarin tevens de kleed- amers gebouwd zijn. Spr. zeide, dat het stuur daarom besloten had een soort armarkt te houden om van deze op- engst tot het beoogde doel te komen. Het plan, zooals het bestuur zich dat dacht uit te voeren heeft een redelijke kans van slagen, mits alle leden hieraan hun medewerking verleenen. Er moet, nu al vast reclame voor deze jaarmarkt gemaakt worden. Hiervoor legde hij een plan over voor welks goedkeuring hij machtiging vroeg. De vergadering bleek het met dit plan eens te zijn, zoodat de verschillende com- •missies werden benoemd, o.a. een finan- cieele, onder leiding van den heer Bokel- man, een pers- en propaganda-commissie onder leiding van den heer Peijs, alsmede medewerkers voor de verschillende stands. De voorzitter zeide nog, dat het in de be doeling van het bestuur ligt, een eere-com- missie te benoemen. De jaarmarkt zal gehouden worden op 4, 5 en 6 Februari in de groote zaal van den heer Borst. Autobotsing. Woensdagavond om ongeveer vijf uur heeft aan het Noordeinde van het dorp, bij de brug ter hoogte van de boerderij van den hr. Klaver, 'n botsing plaats gehad tusschen de bus die om half 5 uit Alkmaar vertrekt (Habo) en een luxe-auto komende uit de richting Obdam. Deze laatste werd bestuurd door een dame. Volgens den chauffeur van de bus werd, mede door het buitengewoon slechte weer kalm gereden. Ook de dame reed met een kalm gangetje en zooals zij ons mededeelde begrijpt zij zelf niet hoe de botsing is ontstaan. Wel was zij van ge dachte, dat z;j door den regen op de voor ruit de kluts is kwijt geraakt en recht op de bus is ingereden. Dit waren ook de verkla ringen van den chauffeur, de luxe-wagen kwam recht op hem aan en daar het daar ter plaatse nogal smal is en een heel steile berm, was nog verder uitwijken onmogelijk. Beide wagens en vooral de luxe-Chevrolet waren deerlijk gehavend en moesten wor den weggesleept. Wonder boven wonder kwamen geen persoonlijke ongelukken voor. Bijeenkomst Ver. E.H.B.O. Dinsdag hield de vereeniging E.H.B.O. afd. Schoorldam, gem. Warmenhuizen, een bijeenkomst in de voormalige o. 1. school te Schoorldam, onder leiding van docent dr. v. Hesteren uit Wa.rrenhuiien. Dezen avond zou dr. van Hesteren speciaal voor de leden van de E.H.B.O. iets vertellen over de luchtbescherming, een zeer actueel onderwerp. Hierover heeft dr. van Heste ren enkele artikelen voorgelezen, waarnaar aandachtig is geluisterd. In principe is besloten om alle mede werking i. deze te verleenen en de lezing of cursus die zal worden gehouden, door de leden te laten volgen. Velen hebben de ervaring opgedaan dat het moeilijk is aan een en ander een vasten vorm te geven en dat het niet uitvoerbaar is, wanneer dit werk niet wordt gesteund door gemeente of overheid. Na het beëindigen van deze lezing had den de leden het genregen de nieuw aan gekochte brancard te bezichtigen. Een prachtib apparaat, opvouwbaar, weegt slechts 8 'A kg. en kan op den rug worden meegevoerd. De vereeniging is hiervoor de gemeente Schoorl oprecht dankbaar, want, door het verstrekken van haar subsidie is de vereeniging tot aanschaffing hiervan in staat gestek Om behoorlijk te kunnen oefenen ont breekt nog meer materiaal en alle hoop is dan ook gevestigd op het toestaan van de aangevraagde subsidie van de gemeente Warmenhuizen. Dieps- en Moorsmeerpolder. Bestuur en ingelanden van den Dieps- en Moorsmeerpolder vergaderden Donder dagmiddag in het café van den heer J Nieuwland. Een groot aantal ingelanden was aanwezig, toen de voorzitter, de heer K. Bekker Pz. de vergadering opende. Naar aanleiding van de notulen vroeg de heer P. Stam van Koedijk, of men reeds tot overeenstemming was gekomen met de banne Oudkarspel, aan welk waterschap men had verzocht, zelf de bannelasten te willen innen. De voorzitter en de secretaris gaven hier op antwoord. De banne berichtte niet be reid te zijn, deze lasten zelf te incasseeren. De motieven, welke het banr.ebestuur aan voert, vond de secretaris zeer ongegrond. De heer Stam adviseerde, zich met Ged. Staten in verbinding te stellen om te ver krijgen, dat de Banne de lasten zelf int. Het is in geen enkel reglement voorgeschreven, dat de polder de bannelasten voor de banne Oudkarspel moet innen. Het in de vorige vergadering genomen besluit tot converteering van geldleeningen is niet door Ged. Staten goedgekeurd. Ged. Staten waren van oordeel, dat een lagere rente te bedingen was. Als gevolg van de naar aanleiding van dit bericht gevoerde onderhandelingen heeft men verkregen, dat de rente voor den geheelen duur der leening is vastgseteld op 3 terwijl de boete voor versterkte aflossing is terugge bracht van 88 tot 66. Met deze overeen komst konden Ged. Staten zich wél ver eenigen. Het bestuur stelde voor, in verband met de ondervonden schade tengevolge van den hoogen waterstand in September j.1. naast de twee pompen welke men thans reeds heeft, een derde te plaatsen. Het was den machinist niet mogelijk, al heeft hij ook 12 dagen en 12 nachten onafgebroken ge pompt, het water omlaag te krijgen. Wan neer men een derde pomp aanschaft, zal men het water absoluut machtig zyn. De prijsopgave van Stork voor ie pomp was 2760, terwijl de bijkomende werken, door den heer J. Henselmans Zn. zijn begroot op pl.m. 630. Op een vraag van den heer J. Bruin, of de motor niet overbelast zou worden, als er drie pompen op werden aangesloten, Tentoonstelling. Kunstzaal Boendermaker te Bergen, eiken dag 104 uur, werken van Kees Boender maker. Bioscopen. Victoria-theater, 8 uur, hoofdnummer Branie in Oxford (rom.); hoofdrollen Ro- bert Taylor, Liönel Barrymore, Vivien Leigh e.a. Toegang voor eiken leeftijd. Zondagmiddag van 2 uur af doorloopende voorstelling. Woensdagmiddag, half drie, matinee. City-theater, 8 uur, hoofdnummer Zwerf- stertje (rom.); hoofdrollen Shirley Temple, Gloria Stuart, Slim Summerville. Toegang voor eiken leeftijd. Zondagmiddag van 2 uur af doorloopende voorstelling. Heden, morgen en Zondag op het tooneel Joe Petersen, de jongens-sopraan. Woensdagmiddag, half drie, matinee. Bioscoop Harmonie, tot en met Woens dag uitgezonderd Zaterdagavond 8 uur, hoofdnummer Schurk of gentleman? (sens.); hoofdrol Herman Speelmanns. Toe gang boven 14 jaar. Zondagmiddag van 2 uur af doorloopende voorstelling. Woensdagmiddag, half drie, matinee. Vrijdag 2 December. 810.45 uur in de Overdekte, demon stratie reddingsbrigade. Zaterdag 3 December. 7.45 uur, Harmonie, gymn. revue van De Halter, voor donateurs en genoodigden. antwoordde voorzitter, dat elke pomp zijn eigen motor heeft. Met den Prov. Waterstaat is men nog niet in overleg getreden, werd medege deeld. Men achtte het beter, eerst een be sluit te nemen, dan kan later met den P. W. overlegd worden. De heer W. Visser, bestuur, zeide, dat de kosten van den derden motor, in vergelij king met de schade, welke geleden kan worden door te hoog water, zeer gering zijn. Het zal ongeveer 2 cent per snees zijn. De polder is niet zwaar belast met geldleeningen. In de hierna gevoerde besprekingen kwam nog naar voren, dat het de bedoeling is, den onderbouw van de pomp-installatie te bouwen in den tijd, dat de polder droog ligt. Dan heeft men geen last met het wa ter. De pomp zal kunnen worden geleverd binnen vijf maanden na de bestelling. Men zal natuurlijk eerst de noodige goedkeuringen moeten hebben, voor men tot de bestelling kan overgaan. De ingelan den gingen met het voorstel van het be stuur accoord. Aan de orde kwam hierna een voorstel om voor deze nieuwe pomp een leening aan te gaan van maximum 3500, af te lossen in 15 jaren, de eerste aflossing in 1940, daar dan de andere leening is afge lost. Dit voorstel werd, na een korte toe lichting, aangenomen. In de rondvraag bracht de heer C. Pranger van Koedijk de Wagenwegslooten ter sprake. Deze zijn op sommige plaatsen zeer ondiep. Kunnen deze niet voor reke ning van den polder worden uitgediept in den tijd, dat de polder doorgaat? De heer P. de Ruiter Cz. uit Zuidschar- woude stelde voor, deze slooten weer op dezelfde wijze als het de vorige keer is geschied, te verbeteren, n.1. door gezamen- lijken arbeid van de bij de slooten belang hebbende tuinders. Dit laatste voorstel vond meer instem ming bij den voorzitter dan. het voorstel van den heer Pranger. Tenslotte besloot men, dat het bestuur zal trachten, de ver betering der vaarslooten op de door den heer De Ruiter voorgestelde manier, uit gediept te krijgen. Jaarvergadering der E.R.B. De Egmondzeeër Reddingsbrigade hield Dinsdagavond haar jaarvergadering in De Vergulde Valk onder voorzitterschap van den heer J. H. van den Berg. De voorzitter wees de leden er nog eens met nadruk op, dat bij de Reddingsbrigade altijd de plicht voorop staat. Zoo waren bij het afbreken van de brigade-tent op het strand na het badseizoen dit jaar slechts en kele leden disponibel en het opmerkelijke is, dat het meestal hetzelfde groepje is, dat present is, wanneer er werk valt te verzet ten. Juist in aanmerking genomen ook het kleine aantal leden, dat de brigade momen teel telt, moet elk lid, indien hij niet om geldige redenen verhinderd is, steeds voor de brigade paraat zijn. Leden die dit niet in zien, doen beter uit de gelederen der red dingsbrigade te verdwijnen. Voor de resultaten van den E.H.B.O.-cursus is de voorzitter, gehoord de mededeelingen van de leidster van dezen cursus zr. A. J. de Grood, hoopvol gestemd. Getracht zal wor den het examen ter verkrijging van het Oranjekruisdiploma nog in December van dit jaar te doen houden. In Januari van het volgend jaar zal we der een nieuwe cursus worden georgani seerd. Tot leden der kascommissie werden be noemd de heeren N. de Graaff en H. M. N. Roodhart, die in de voorjaarsvergadering verslag zullen uitbrengen over het kasbe heer in 1938. Bij de rondvraag drong de heer J. Wyker er bij de leden op aan, altijd te zorgen, dat hun adres bekend is, ter voorkoming van abuis bij oproeping e.d. De heer A. Krab informeerde naar de nieuwe leden, die zich, naar hy meende, hadden aangemeld. De secretaris deelde mede, dat aan de hand van de statuten over de aanneming van nieuwe leden in het vervolg door het be stuur beslist zal worden, om mogelijk te maken, dat te allen tijde nieuwe leden kun nen toetreden. De her R. Dekker zou gaarne zien, dat er nog een paar torpedo-drijfgordels werden aangemaakt, zooals er thans een is vervaar digd door den heer L. Zwaan. Het bestuur zegde toe hierin zoo mogelijk te zullen voorzien. De heer J. Stam klaagde over enkele le den, die des zomers de reddingvlet gebrui ken en er geen bezwaar in zien, deze maar ergens op het strand te deponeeren, als het terugbrengen wat moeite kost, zoodat an dere leden moeten zorgen, dat de vlet weer op haar plaats komt De voorzitter vond dit meer dan ergerlyk en vermaande, zulks in geen geval meer te doen, daar anders maatregelen tegen derge lijke leden zullen worden genomen. Tenslotte werd de berging van de vlet ter sprake gebracht. Men zal trachten zonder kosten een overdekte bergplaats te vinden. Tot nu toe was dit niet mogelijk, zoodat de vlet nu op het terrein der gasfabriek ge zet is. ALKMAAR. ONDERTROUWD: Hendricus Adrianus Johannes 4e Wit en Finebet Smit. OVERLEDEN: Maartje Wezel, gehuwd met Wilhelm van der Waal, 84 jaar. DE POSTVLUCHTEN. Op de uitreis bereikte de Oehoe Na pels, de Emoe Basra en de Wielewaal Sin gapore. Op de thuisreis landde de Pelikaan te Jodhpur en de Valk te Medan. MILITAIR VLIEGTUIG MAAKT NOODLANDING. Omstreeks drie uur gistermiddag ge raakte van een Koolhoven-verkenner, wel ke op weg was van Heemstede naar Soes- terberg, de benzinetoevoer verstopt, ten gevolge waarvan de motor afsloeg. De vlie ger, een 23-jarige sergeant-vlieger, zag zich genoodzaakt een noodlanding te ma ken. Hij koos hiervoor het groote weiland van den veehouders Methurst, te Zeist uit. Alles zou zonder schade zijn verloopen, m dien zich niet midden in het weiland een prikkeldraadversperring had bevonden. Het vliegtuig botste tegen de versper ring en sloeg over den kop, waarbij de neus en de vleugels zwaar beschadigd werden. De vlieger bleef ongedeerd. Het toestel is voorloopig onder politiebe waking gesteld. Het zal vandaag worden gedemonteerd en naar Soesterberg worden overgebracht. Voetbal JONG HOLLAND-NIEUWS. Morgenmiddag ontvangt het jubileerende Jong Holland de ploeg van de Hille's be schuitfabrieken, H.S.V., uit Zaandam. Ver leden week is vanwege de slechte weers- en terreingesteldheid deze wedstrijd afgelast. Momenteel zijn echter de weersomstan digheden niet veel beter. De H.S.V.-ers zijn aan een glad terrein gewend en ze zullen natuurlijk dat voordeel trachten uit te bui ten. De Oranje-ploeg daarentegen zal alles in 't werk stellen om aan de overwinningen reeks van H.S.V. een einde te maken. Wordt er van H.S.V.'s kant werkelijk voetbal ge speeld, dan kan, als alle Jong-Hollandianen zich voor de volle 100 pCt. geven, een gelijk spel zeer zeker behaald worden. Zwemmen. HOVING VERBETERT OPNIEUW ZIJN RECORD. Tijdens de gisteravond in het Sport- fondsenbad te Haarlem gehouden interna tionale zwemwedstrijden is de R. C. Z.-er Kees Hoving er in geslaagd opnieuw het Nederlandsch record over 100 meter borst- crawl te verbeteren en te brengen op 59.2 sec. Het oude record stond op 59.4 sec., hetgeen hij Dinsdagavond j.1. te Rotterdam had gevestigd. DE KAASMARKT. ALKMAAR, 2 lec. 1938. Op de heden gehouden kaasmarkt waren aanvoer en prij zen als volgt: 31 stapels Kleine fabriekskaas 23; 3 stapels Kleine boerenkaas 22. To taal 34 stapels, wegende 62000 K.G. Alles met rijksmerk. Handel matig. DE GRAANMARKT. ALKMAAR, 2 Dec. 1938. Op de heden gehouden Graanmarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 42 H.L. Voertarwe 5.25— 6.10; 53 H.L. Gerst 7.70, gerst chev. 8; 233 H.L. Haver 6.20—6.70; 89 H.L. boo- nen, w.o.: paarde 9.30, bruine 24.50-/29, citroen 16—27, duiven 8.50—11, witte boonen 29—29.50 en tuinboonen 12— 20; 9 H.L. karwyzaad 21; 9 H.L. blauw- maanzaad 25.50; 10 H.L. Spinaziezaad en 3 H.L. Diversen, pryzen niet genoteerd; 116 H.L. erwten, w.o. kleine groene 7.75 9.50, groote groene 14—17, grauwe 18 35 en vale erwten 1218. Alles per 100 K.G. Totaal-aanvoer 564 H.L. Handel stug. AMSTERDAM, 2 Dec. 1938. Op de heden gehouden aardappelenmarkt waren de prij zen onveranderd, lanvoer 256000 K.G. LEEUWARDEN, 2 Dec. 1938. (Veemarkt). Stieren: 40 Enter 110—120 en 62 Twen ter 220—345; 428 Vette koeien 130— 280, 4066 cent per K.G.; 658 Melk- en kalfkoeien 120—300; 170 Pinken 90— 180; 839 Graskalveren 2295; 497 Nuchtere kalveren 4—8; 328 Vette scha pen 1213; 130 Weide schapen 10 17; 236 Lammeren f 816; 350 Vette varkens 40—145, 42—51 cent per K.G.; 35 Magere varkens 2245 cent per K.G.; 165 Kleine biggen 7—15; 27 Bokken en geiten en 38 Paarden pryzen niet genoteerd. Totaal aanvoer 4003 stuks. NOORDSCHARWOUDE, 2 Dec. 1938. (Noordermarktbond). 51800 K.G. Roode kool 1.30—1.60; 1240 K.G. Gele kool 1.30; 89600 K.G. D. witte kool 1f LI"! j"50 K.G. Uien 3.50—3.80, grove uien 3.30— 3.50 en drieling uien 2.80—/ 3.10; 900 K.G. Peen 2—f 2.60; 1900 K.G. Bieten 50 —80 cent; 7000 str. Andijvie 1—f LZ0; 39500 K.G. PootaardappelenEerstelingen C 33—45 4.20. BROEK OP LANGENDIJK, 2 Dec. 1938. Aanvoer en pryzen waren heden als volgt: 49000 K.G. Roode kool f 1.302.40; 77000 K.G. Gele kool 1.30; 61000 K.G. D. witte kool 1—/ 1.20; 900 K.G. Savoye kool 2.50 2.60; 8500 K.G. Uien 3.703.90, grove uien 3.60—3.80, drielingen f 2.90—3, nep 5.40, stek 1.70—1.80; 2000 K.G. Peen 1.20—2.40, kleine peen 0.90—/ 1; 4500 str. Andijvie 1.20f 2.10. WARMENHUIZEN, 1 Dec. 1938. Roode kool 1.30—2; Gele kool 1.30; D. witte kool 1—/ 1.30; Drielingen uien 2.30 3.20, uien 3.10—3.70, grove uien 2.90 3.40; Peen 2.10—/ 2.40. Aanvoer: 73300 K.G. Roode kool; 5100 K.G. Gele kool; 17400 K.G. D. witte kool; 3650 K.G. Uien; 875 K.G. Peen. SCHAGEN, 1 Dec. 1938. (Eierveiling). Aangevoerd 32000 stuks kipeieren 62—65 K.G. 3.65—5.35. Per 100 stuks. Ondertrouwd: De huwelijksvoltrekking zal plaats hebben op Dinsdag 27 Dec. 1938 om 9.30 in de Parochiekerk van denH.Laurentius, Verdronken Oord, Alkmaar. Bergen, Karei de Grootelaan 35. Alkmaar, Steijnstraat 15. 1 December 1938. Receptie: 27 Dec. '38 van 23} uur Steijnstraat 15. Toek. adres: Laat 79, Alkmaar. Heden is in de Ned. Herv. Kerk te Velp (G.) het huwelijk inge zegend van Ned. Herv. Pred. en Voor de talrijke bewijzen van medeleven, in de laatste maanden ondervonden, wordt hierbij hartelijk dank gezegd. Toek. adres: Beetgum. 2 Dec. 1938. Ingevolge beschikking van den E. A. Heer Rechter-Commisaris moeten de schuldvorderingen in het faillissement van PIETER GLAS Gz., tuinder te Broek op Langendijk Dorpsstraat 562, bij den Curator, worden ingediend vóór 18 December a.s. De verificatievergadering zal worden gehouden op Woensdag 4 Januari 1939 voormiddags om 11 uur in het Gerechtsgebouw te Alkmaar. De Curator, Mr. B. CREVECOEUR, Noorder-Havendijk 14. Enkhuizen, 1 December 1938. Bij arrest van het Gerechtshof te Amsterdam d.d. 29 November 1938 is in hooger beroep vernietigd het faillissement van ELISABETH MARIA ROZENBROEK, echtge- noote van C. J. M. HARMSEN, zonder beroep, wonende Grasweg 29 te Anna Paulowna. Mr. A. J. M. LEESBERG, curator. Alkmaar, den 30 Nov. 1938. Kennemerstraatweg 29. Telefoon 2623. per 1 Januari a.s., voor den Haag fl. deg. meisje, voor d. en n., zelfst. k. werken, lief voor kinderen, koken geen vereischte. Loon n. be- kwaamh. Br. Mevr. de Vos, Gali- lëistr. 116, den Haag. GEVRAAGD: P. HEKKET&Co., Kanaalkade 12 hoek Pieterstraat. NOTARIS J. DE GROOT te Alkmaar bericht, dat de Lande rijen in den polder Overdie en in de Egmondermeer te Alkmaar, totaal 20.57.60 H.A., zyn ingezet tezamen op Afslag en comb. blijven bepaald op Zaterdag 3 December 1938 te 11 Vj uur in Café „Central" te Alkmaar. Wij hebben een groote sorteering in alle prijzen, waaronder Autopeds in alle modellen, Lampen. Hand warmers, Handschoenen, enz.

Alkmaarsche Courant | 1938 | | pagina 3