3? tbtr f GRAFT Ondragelijke pijnen bij nat weer. NOORDSU1ARWOUDE OUDKARSPEL HEILOO TWEEDE BLAD. is nu: 11 7 0 4 32—24 14 10 4 5 1 21—15 13 7 5 2 0 17—8 12 12 5 2 5 20—19 12 11 5 1 5 23—19 11 12 4 2 6 19—16 10 8 3 3 2 15—15 10 1 4 5 13—19 6 8 2 0 6 12—27 4 7 2 1 4 9—18 3 de ontmoeting K.G.B.L.S.V.V. door ter reinafkeuring geen doorgang kon vinden De stand R.E.O. H.S.V. L.S.V.V. W.S.V. U.S.V. Zeevogels K.G.B. Limmen De Valken E.S.V. 2 verliespunten Onze plaatselijke vereeniging A.F.C. deed uitstekend werk door te Assendelft maar eventjes met 1—12 te zegevieren over het wispelturige S.V.A. De stand werd regelma tig door goed open spel opgevoerd en het binnentrio schoot uit alle standen. Door deze prachtige overwinning nam A.F.C. de leiding weer in haar afdeeling van Bcrdos over. St. Louis moest een veer laten op eigen terrein tegen S.D.E. en de 11-uitslag zegt reeds dat het aan spanning niet heeft ont broken. Voor S.D.É. intusschen een prach tige prestatie. N.V.A.Berdos en S.V.W.Oranje-Zwart gingen door terrein-afkeuring niet door en S.V.O. ging tevergeefs naar het P.V.C.B. terrein, doch P.V.C.B. was zelf niet cpgekO' men. Wij zullen de eventueele strafpunten wegens niet opkomen van P.V.C.B. iiog niet in onderstaanden stand verwerken, omdat het natuurlijk niet uitgesloten is dat alleen een misverstand heeft plaats gehad. De stand is nu: A.F.C. 10 9 0 1 467 18 Berdos 9 8 1 0 469 17 St. Louis 11 5 3 3 2922 13 S.D.E. 9 4 2 3 3026 10 Oranje-Zwart 10 4 0 6 1327 8 S.V.O. 10 3 2 5 2041 8 S.V.A. 10 3 1 6 2452 7 N.V.A. 6 2 13 1819 5 P.V.C.B. 8 117 1331 3 S.V.W. 8 0 3 5 813 Q.S.C. IIALCMARIA VICTRIX II 4—5 Na een uiterst spannenden en enervee renden wedstrijd behaalden de Alcmaria- reserves in den uitwedstrijd tegen Q.S.C. II de overwinning, die achteraf van bijzondere fceteekenis bleek te zijn. Immers, de mede concurrente voor de eerste plaats, Helder II, werd maar liefst met 60 door haar stadgenoote H.R.C. Hl geslagen Over den wedstrijd het volgende: Direct nam Alcmaria het spel geheel in handen en volgde een ware belegering van het Q.S.C.- doel, voorloopig echter zonder resultaat. Eenige snelle uitvallen van Q.S.C. waren niet zonder gevaar. Bij een dezer uitvallen wist de midvoor op gelukkige, doch fraaie wijze te scoren, zoodat de traditioneele ach terstand er weer was. De stand was echter spoedig gelijk door Kaptein en toen even later Scharlewie kei hard tegen de lat schoot, was Stelma er als de kippen bij en schoot het leder fraai in het net. Kort voor rust slaagde laatstge noemde er nogmaals in, ondanks het feit, dat hij zwaar gehinderd werd, te doelpun ten, zoodat de rust inging met een 31- voorsprong voor de withemden. Wie dacht, dat Q.S.C. hiermede een ge slagen elftal was, kwam bedrogen uit. Ge steund door den sterken wind, wisten de Q.S.C.-middenline en -achterhoede den bal steeds maar weer in 't Alcmaria-doelgebied te plaatsen, waar men de grootste moeite had, het gevaar te keeren. Een doelpunt kon niet uitblijven en Q.S. C. slaagde er in den achterstand te verklei nen. Bij éen direct hierop volgenden over- rompelenden tegenaanval van Alcmaria scoorde de Jong op schitterende wijze: 24. Q.S.C. gaf den moed echter nog niet op en het geheele elftal ging naar voren. Toen kwam een zeer gelukkig doelpunt voor Q. S.C. De Alcmaria-rechtsback, die een aan val gemakkelijk had kunnen onderschep pen, meende, dat de linksback den bal zou spelen. Doordat een Q.S.C.-speler opzij geen verschil vertoont met een Alcmaria- speler (Q.S.C. speelt in 't wit, met rooden verticalen band), was 't alsof de linksback van Aclmaria kwam aanloopen. Het bleek echter de Q.S.C.-rechtsbuiten te zijn, die van dit onverwachte buitenkansje profi teerde: 34. Toen volgde een korte periode van meer verdeeld spel. Bij een der weinige Alcma- ria-aanvallen wist Jo Bos door te breken en vergrootte met een fraai en onhoudbaar schot den voorsprong weer: 35. Er waren toen nog ongeveer 10 minuten te spelen. Bij Alcmaria begonnen enkele spelers teekenen van vermoeidheid te geven, waar aan het zeer zware terrein zeker niet vreemd is, terwijl Q.S.C. nogmaals een he vig offensief inzette, dat, geholpen door de modder, nog een doelpunt opleverde: 45. De laatste minuten verliepen in hoogspan ning en toen de scheidsrechter voor het laatst floot, had Alcmaria een zwaar be vochten overwinning in de wacht gesleept. Over de spelers zullen wij ditmaal niet spreken, daar het feit, dat in 10 weken niet werd gespeeld, aan de individueele presta ties (frroote afbreuk heeft gedaan. Wi> hebben inmiddels in het elftal het noodige vertrouwen en weten, dat alle spe lers voor hun mooie kans zullen spelen voor wat zij waard zijn. Zondag a.s. te 10 uur: Alcmaria nAlk- maarsche Boys II. Dat zal spannen! Kegelen. DE A. K. B.-COMPETITIE. De laatstgespeelde competitiewedstrijden hebben wel verrassende uitslagen opgele verd. Zoo speelde in de A-afdeeling vijftallen „Cubo" het klaar juist 3 houtjes meer te gooien dan „Alcmaria Victrix" (1361 1358), voor de Alcmarianen een leelijke misrekening, te meer daar Z. E. K. Z.? met 13371443 de meerderheid van „Koekoek" moest erkennen, 't Moet nu al raar loopen als het kampioenschap deze club nog ont gaat. O. K. A. behaalde haar eerste, zij het ook benauwde overwinning op Met z'n Tienen, met 1263—1255 hout. A-afd. Drietallen: Hier kreeg het drietal van Koekoek zijn eerste nederlaag te pak' ken. Met 785-721 hout zegevierden de men' schen van Op de Lat. 't Programma voor deze week: Vijftallen afd. A. Vrijdag 27 Januari Met z'n TienenKoekoek; Z. E. K. Z.?Cubo. Drietallen afd. A. Vrijdag 27 Januari de BurgOnder Ons. Vijftallen afd. B. Vrij dag 27 Jan. Houthakkers—Met z'n Tienen. JkovUicuud Tlieuws NU REEDS KALI STROOIEN? Men schrijft ons uit Hensbroek: Er komen den laatsten tijd zoo hier en daar nog al eens van verschillende zijden vragen of nu reeds kalizout 40 pCt. kan worden gestrooid. Verschillende kleine grondgebruikers worden van regeeringswege gesteund in na- tura. Deze kunnen n.L voor een bepaald bedrag aan meststoffen e.a. besteden. Gold dit voorheen alleen voor de C-klas- se, thans schijnt men te overwegen om hierin verandering te brengen en voor alle kleine grondgebruiken een bedrag te re' serveeren voor bedrijfsbenoodigdheden. Als meststoffen komen thans in aanmer king kali en slakkenmeel. Reeds meerdere malen is er op gewezen, dat in vele gevallen kalizout 40 pCt. te laat wordt gestrooid, waardoor het chloor, dat voor vele tuinbouwgewassen nadeelig is (vooral de kwaliteit lijdt er onder) niet voldoende kan uitspoelen. De omstandigheden waren oorzaak, dat een tuinder in de meeste gevallen eerst laat in het voorjaar het benoodigde geld kon vrij maken om tot aankoop van kunst mest over te gaan, o.m. door het veelal te Jaat uitkeeren van tuinbouwsteun enz. Nu worden echter sommigen door een speciale regeling geholpen, is het aan te raden, dat diegenen die nu kunnen aankoo pen, dat zoo spoedig mogelijk doen en ook zoo spoedig mogelijk uitstrooien. Dit is vooral voor de kwaliteit van veel belang, omdat we er alles op moeten zet ten om een zoo goed mogelijk product te verkrijgen. Gevaar voor uitspoeling is niet aanwezig, de kali wordt door den grond vastgehou den, alleen het schadelijke chloor spoelt uit en dat is juist de bedoeling. Wie dus in de gelegenheid is om thans te strooien, kan hiertoe gerust overgaan, nadeelen zijn er niet, wel voordeelen. Voor ons liggen de cijfers van een voor 5 jaar aangelegd proefveld, waar de nul- perceelen in geen 5 jaar kali ontvingen. Opbrengst en bemesting was als volgt, naar gelang van gebruik van phosphor en stikstof: perc. 1 bemest 1260 K.G. patent kali: 17367 K.G. groote aardappelen; perc. 2 geen patent kali: 8200 K.G.; perc. 3 1600 K.G. patent kali: 16200 K.G.; perc. 4 800 K.G.: 15733 K.G.; perc. 5 geen: 7600 K.G.; perc. 6 1600 K.G.: 16600 K.G.; perc. 7 400 K.G.: 14066 KG. De cijfers spreken voor zich zelf. We merken op, dat de perc. 3 en 6, nadat ze 3 jaar geen kali hadden ontvangen thans 2 jaar 1600 K.G. patent kali ontvingen, om te trachten weer gelijk te komen en hier werd nagegaan, hoeveel kali noodig was om weer normale oogsten te verkrijgen. Wie zin heeft in rekenen ga eens na hoe veel perc. 1 en 2 verschillen in de geldelijke opbrengst. De aardappelen zijn gerooid einde Juni toen de prijs nog 8 per 100 K.G. bedroeg. Een en ander laat duidelijk zien van hoe enorm veel belang een rationeele bemesting is, dus moet men niet een of andere mest stof weglaten. Dit komt meestal verkeerd uit. Nu zal in de practijk wel niemand zoo bemesten, als hier het geval is, n.1. 5 jaar geen kali, maar de proef is er niet minder belangrijk om. We weten allen dat kali noodig is, maar het gaat niet alleen om de hoeveelheid producten, ook de kwaliteit is van zeer groot belang. Wie dus kalizout wil strooien wachte niet te lang, na Februari wordt het voor vele producten bedenkelijk. 25-jarig ambtsjubileum ds. W. A. Kastein. Zondagavond was door de leden van de verschillende colleges der N.H. gemeente Graft in de regentenkamer van het Wees huis een feestelijke bijeenkomst belegd ter herdenking van het 25-jarig ambtsjubileum van ds. W. A. Kastein, predikant bij de N.H. gemeenten de Rijp en Graft. Nadat de familie Kastein door de heeren Jac. Klerk en H. Hoogland, ouderlingen, van de woning met de auto was afgehaald, werd het welkom gesproken door den heer Q. Bax, voorzitter-regent van het N.H. weeshuis alhier. Aangeboden werden de door de bestuurders als blijk van waardeering voor den arbeid van ds. Kastein in Graft geschonken cadeaux, n.1. een leeren fauteuil en een theeservies. Ds. Kastein dankte de aanwezigen voor de gegeven cadeaux en de hartelijke ont vangst in de regentenkamer. De heer D. C. Hendrikse sprak namens het college van kerkvoogden en notabelen, waarna de heer P. Bruin Hzn. het woord voerde namens het college van regenten en de gemeente Graft. Ook den heer Kroep, alsmede mej. Riek de Groot, spraken nog een woord van hulde en dank. Als een bijzonder genoegen voor de aan wezigen mag wel gemeld worden, dat de moeder van ds. Kastein, mevr. Kastein uit Arnhem, aan deze bijeenkomst deelnam. Omstreeks half twaalf werd door den heer Q. Bax de bijeenkomst gesloten met een woord van dank aan allen, die hebben mede gewerkt om dezen avond tot een vreugde avond te maken. Na een bijzonder woord van dank aan de regentessen mevr. C. SlotenRond en mej. M. Klerk, alsmede de fam. Slooten, weesvader en -moeder, sprak de voorzitter de overtuiging uit, dat deze avond heeft bijgedragen tot de eenheid in de Nü. gemeente. Rheumatische pijnen door zijn heele lichaam. De heer N. M. werd jarenlang gekweld door rheumatiek; vooral bij nat weer leed hij het meest. Maar dat is nu allemaal voorbij dank zij Kruschen. Hij schrijft ons: „Ik leed jarenlang aan rheumatiek. Bij nat of vochtig weer hield de pijn geen oogenblik op en was niet te beschrijven. Het is in enkele ledematen begonnen, maar het duurde niet lang of de pijn zat door mijn heele lichaam. Toen ik Kruschen Salts begon te nemen, bemerkte ik, dat het mij meer goed deed dan eenig ander middel, wat ik daarvoor had geprobeerd en thans ben ik geheel bevrijd van mijn pijnen, zelfs bij nat weer. Ik kan Kruschen Salts van harte aanbevelen aan ieder, die aan rheumatik lijdt." Rheumatische pijnen zijn meestal een gevolg van een overmaat van urinezuur in het lichaam. Twee van de zes zouten in Kruschen Salts lossen het urinezuur op, terwijl andere bestanddeelen de natuur op krachtige wijze helpen, dit langs de na tuurlijke kanalen te verwijderen. Kruschen Salts is uitsluitend verkrijgbaar bij apothekers en drogisten. DE NADEELIGE GEVOLGEN DER STRENGE VORST. De correspondent van de N. H. Crt. te Blokker schrijft: Nu de vorst is verdwenen, blijkt pas, voor welke schade de tuinders in dit rayon komen te staan. De bloemkoolplanten, en dan vooral de verspeende, zijn haast alle bevroren, zoodat de tuinders zonder plant materiaal zitten. In warenhuizen en kassen, die op den verbouw van bloemkool zijn in gesteld, zal dus een andere teelt moeten worden toegepast. Sla- en andijvieplanten, bestemd voor de bakken en den kouden grond, zijn eveneens bij duizenden wegge- vroren. In de fruittuinen is de schade nog niet te berekenen, doch dat die ook zeer groot zal zijn, staat wel vast. Bij doorsnijding der vruchtknoppen bij de peren valt nu reeds te constateeren, dat een zeer groot gedeelte is bevroren en dus geen bloei zal geven. Appels en pruimen vertoonen echter een beter beeld. De tuinders verkeeren dus tusschen hoop en vrees. DE L. T. M. IN HOORN. De fokveedag in 1939 Wij vernemen, dat de datum, waarop de fokveekeuring dit jaar in Hoorn zal wor den gehouden, is vastgesteld op Woensdag 13 September. Het programma zal weer worden opge steld overeenkomstig de indeeling van het vorig jaar, toen verschillende groepen zeer goed uitkwamen en de tentoonstelling een groot succes is geworden. Dien dag zal tevens in Hoorn een samen komst worden gehouden van de Vereeni ging van Landbouw jongeren, waarbij 2400 personen zijn aangesloten; men verwacht dan ook eenige honderden in de Coenstad. 's Middags zullen sprekers over actueele onderwerpen het woord voeren, terwijl 's avonds een feestelijke bijeenkomst zal worden gehouden; de drie zalen van het Parkhotel zijn hiervoor gereserveerd. Men tracht den fokveedag uit te breiden met enkele nieuwe afdeelingen, zooals zui vel, tuinbouw, enz. Mocht men hierin sla gen, dan is het voornemen om ook Dinsdag 12 September hieraan toe te voegen. Werkzaamheden van den A.N.W.B. De consul van den A.N.W.B. te Oud karspel deelt ons mede, dat de wegwijzer te Noordscharwoude daar ter plaatse voorloopig is geplaatst. In de nabije toekomst zullen daar n.1. een vluchtheuvel en rijwielpaden worden aangelegd. Voorts is in bewerking eeq nieuwe weg wijzer, welke zeer binnenkort zal worden geplaatst aan het einde van den nieuwen weg op de splitsing Koedijk-Noordschar- woude, terwijl aan de oostzijde van het Noordhollandsch kanaal bij de vlotbrug een richtingsbord zal worden geplaatst, aan gevende het verkeer naar Alkmaar over de vlotbrug. Het plaatsnaambord Noordscharwoude, thans nog staande aan het einde van de Spoorstraat bij de voormalige Roskambrug, zal worden verplaatst naar den nieuwen weg nabij de brug over de Ringvaart. De A.N.W.B. is, zooals hieruit wel blijkt, steeds paraat, het toerisme in al zijn geledin gen te dienen en vcor te lichten. Huisvlijttentoonstelling. Ter gelegenheid van het 10-jarig be staan van de vrouwenclub W. O. L. zal een huisvlijttentoonstelling worden gehouden. Hollandsch Bloembollenkweekers Genootschap. Een vergadering werd gehouden van het Holl. Bloembollenkweekers Genootschap op Zaterdagavond in hotel Concordia. De voorzitter, de heer P. Wijn, opende de vergadering met hartelijke welkomstwoor den. In het afgeloopen jaar zijn de uitkomsten voor de bollenkweekers niet gunstig ge weest. De opbrengst der bollen was goed, doch de prijzen bleven laag. Ook van het komende jaar had de voorzitter geen hooge verwachtingen en hij wekte op, het ledental der afdeeling te vergrooten. De secretaris had het verloop van het af geloopen jaar duidelijk in zijn verslag weergegeven. De voorzitter deelde mede, dat het hoofd bestuur het voorstel van deze afdeeling, om de contributie te verlagen ter vergrooting van het ledental, had overgenomen. De penningmeester, de heer Jb. van Twuijver, legde rekening en verantwoording af van zijn gehouden beheer. Ontvangen was 90, uitgegeven 87,75, het batig saldo was alzoo 2.25. Dit bij het aanvangssaldo gevoegd, maakt het bezit der afdeeling t 20.44. De heer P. Wijn, die als bestuurslid moest aftreden, werd bij acclamatie herkozen. Naar aanleiding van eenige besprekingen over het verschil in heffing voor vroege late tulpen besloot men, deze zaak op algemeene jaarvergadering ter sprake brengen. Bij de rondvraag werd besloten, den neer Mallekote te verzoeken, een lezing te willen houden over het onderwerp „Schuurbehan- deling van bloembollen". Getracht zal wor den, dien avond ook een film te laten ver toonen. Algem. Ned. Geheelonth. Bond In de jaarvergadering van den Algem, Ned. Geheelonth. Bond werden door secre taris en penningmeester verslagen uitge bracht, welke werden goedgekeurd. De heeren E. van Loenen en S. v. d. Neer werden als bestuursleden herkozen. De heer Jb. Schuit stelde zich niet meer als zoodanig beschikbaar. Na eenige besprekingen van meer inter nen aard volgde sluiting. Los- en laadplaats Op de fabrieksterreinen van de fa. P Verburg zal een los- en laadplaats voor auto's worden aangelegd. Ook voor de oprit zal gezorgd worden. Het woonhuis van de heer A. Jonker zal gesloopt worden, ter wijl tevens een nieuwe brug gebouwd zal worden. Nederlandsche Tuindersbond Zaterdagavond hield de afdeeling Oud karspel van den Nederlandschen Tuinders bond in het huis de Brederode de jaarlijk- sche algemeene vergadering onder leiding van den heer N. Kaan. De toestand is nog niet van dien aard, dat van een loonend be drijf kan worden gesproken. Voorz. hoopte, dat de tuinders in de naaste toekomst betere prijzen voor hun producten zullen maken De menschen hebben tegenwoordig zeer veel werk aan de in de schuren opgeslagen kool, doordat de temperatuur zoo hoog is. Verheugend is het bericht, dat de B en C tuinders een toeslag op den kleine-tuinders steun zullen krijgen. Jammer echter is het, dat de B-tuinders den steun niet van terug werkende kracht krijgen. De afdeeling kon zich best vereenigen met het voorstel van het districtsbestuur waarin aan de regeering een toeslag op de berekende kostprijzen wordt gevraagd van 20 pCt. als winsttoeslag en misoogst-risico. Naar aanleiding van een verzoek van het hoofdbestuur om een lijst onder de leden te laten circuleeren ter aanvulling van de bondskas, ontspon zich een discussie, welke tot gevolg had, dat besloten werd, een be drag van 10 uit de afdeelingskas aan het Bondsbestuur ove^ te maken. Verschillende ideeën werden naar voren gebracht om aan geld te komen voor den bond. O.m. door rentelooze aandeelen te plaatsen. De rekening van den penningmeester sloot met een totaal aan ontvangsten van 254.25, uitgaven 257.15, nadeelig saldo 2.90. In de kas was nog 48.39. De pen ningmeester werd, nadat advies was uitge bracht door den heer K. Kroon gedéchar- geerd. In het jaarverslag van den secretaris, den heer G. IJff, werd het verloop van het jaar 1938 zeer duidelijk vermeld. Het leden tal van de afdeeling was per 1 Jan. 84. De aftredende bestuursleden, de heeren P. Volkers en C. Borst, werden herkozen. Tot bestuurslid van den kring Langendijk van den N.T.B. werd de heer L. Kalverdijk bij acclamatie herkozen. Een voorstel om maatregelen te treffen, dat teeltvergunningen niet ongebruikt kon den worden gelaten en dat degenen, die land opzegden, een gedeelte van hun teelt vergunning zouden moeten inleveren, lever de zeer veel discussie op. Dit was een zeer moeilijk onderwerp, waarover verschillend wordt gedacht. De voorzitter vond, dat de tuinders, die een gedeelte van hun bedrijf loslieten, ook een gedeelte van hun teeltvergunning ter be schikking moesten stellen van den nieuwen huurder van het land. Er zal geen voorstel op de algemeene ver gadering worden ingediend. De heer C. Blokker stelde voor, te pogen een loonbijslagregeling voor den tuinbouw te verkrijgen. De heer C. Borst drong aan op uitbreiding van den steun aan kleine tuinders zoodat het bedrag hiervan werd gebracht op 12 per week. Tenslotte beslcot men, deze twee voor stellen in te dienen. Het collectief arbeidscontract werd ver volgens aan een bespreking onderworpen De voorzitter hield een inleiding over de oorzaken, welke geleid hebben tot het aan nemen van het vorige contract. Men ver wachtte toen nl. een loonbijslagregeling en uitkeenng van de volle 100 pCt. van den kostprijs. Dit is niet gekomen. Wanneer men deloonen zou moeten uitbetalen, welke de bedrijven opleveren, zou men 6 per week kunnen betalen. De eischen der ar beiders worden niet te hoog gevonden, doch welke hV0 betalen' De moeilijkheden, lke de bedrijven ondervinden doordat niet tot 100 pCt. van den kostprijs wordt gï gaan, werden breedvoerig besproken. De afgevaardigden naar de conferentie met de arbeiders werden gemachtioH w 7 I at Of niot i 7 ëemacfttigd, het contract a' 01 n»et te laten voortduren. °0k het sl°oten goedgekeurd. De minister van sociale zaken heeft Za- STtTet aa\het gemeentebestuur be richt, dat het werkverschaffingsobject sloo ten is goedgekeurd. Gister fs met deze werkverschaffing begonnen. De b jdrage baggeren: 30 pet. van het loon én regén? Schoorsteenbrandje. woonS déTéttééVr at ZtV" Zondag brand uitgebroken. De brandweéé was spoedig ter plaatse, doch behoefde geen dienst te doen, daar de schoorsteen reeds uitgebrand was. eui Werkverschaffing, Het aantal werkloozen is Maandag be langrijk verminderd. Van de 120 werkloo zen zijn 30 geplaatst in de centrale werk verschaffing en 40 in Bergen aan het vlieg, veld. Benoemd. In de bestuursvergadering van het Wit-Gele Kruis is, inplaats van zuster Kraakman, die door ziekte haar ontslag heeft ingediend, benoemd zuster A. van Helsdingen. Diefstal. Op het werk van den heer J. Rus aan den Rijksstraatweg, hebben ongenoode gasten een bezoek gebracht. Van de uit voerders werden gereedschappen ontvreemd De politie heeft de zaak in onderzoek. Houtveiling. De Maandag gehouden houtveiling in de bosschen van „Neijenburgh" stonden in het teeken van veel kooplust en hooge prijzen. Het eiken hakhout was bijzonder gewild. Slaatstoted} (Niet officieel) 5de klasse, 6de lijst Trekking van Dinsdag 24 Januari 1939 Hooge Prijzen 1000.— 8033 9507 14859 40O._ 4176 5250 10345 10571 11215 157161 16648 19706. 200 2833 6669 7034 8060 19870 100— 5175 5210 8434 9621 10739 13798 14434 15614 15844 Prijzen van 70. 1084 1118 1129 1251 1538 1732 2073 2175 2282 2291 2381 2638 2659 2676 2713 2716 2870 2974 3182 3343 3346 3435 3583 3595 3748 3784 3793 3861 4130 4230 4415 4531 4632 4663 4732 4834 4853 4947 5182 5193 5220 5224 5262 5471 5764 5919 6004 6263 6436 6698 6795 6829 6866 6920 6971 7013 7020 7183 7260 7326 7337 7500 7534 7573 7958 8011 8035 803S 8314 8470 8488 8515 8530 8579 8610 8659 8685 8750 8965 9080 9094 9196 9294 9313 9319 9437 9669 9712 9747 9763 9907 9940 9989 10114 10135 10316 10366 10491 10531 10621 10838 10839 10886 11087 11162 11621 11809 11995 12172 12296 12314 12321 12397 12411 12500 12515 12854 12918 13009 13062 13215 13231 13281 13294 13306 13453 13561 13637 13664 13683 13768 13822 14212 14285 14314 14548 14549 14580 14757 14790 14886 15083 15105 15229 15312 15316 15433 15598 15603 15615 15685 ^5687 16076 16145 16152 16209 16221 16223 16231 16329 16402 16564 16669 16808 16822 17008 17092 17149 17202 17215 17239 17254 17271 17425 17490 17528 17579 17954 18008 18013 18016 18260 18409 18884 18919 18973 19149 19174 19256 19301 19346 19454 19615 19617 19717 19725 19732 1S840 19918 19936 19989 20083 20124 20168 20189 20210 20253 20264 20325 20353 20417 20560 20764 20826 20846 20892 20931 21038 21229 21344 21352 21386 21627 21737 21827 21918 21961 21998 Nieten 1043 1052 1057 1062 1067 1080 1121 1137 1140 1163 1170 1184 1253 1283 1309 1359 1370 1418 1434 1441 1457 1462 1464 1573 1603 1607 1639 1658 1663 1683 1690 1709 1800 1807 1831 1844 1848 1850 1906 1916 1928 1947 2005 2030 2038 2039 2052 2061 2171 2173 2299 2318 2327 2340 2426 2475 2516 2529 2593 2600 2614 2653 2675 2687 2703 2706 2756 2767 2807 2843 2853 2922 2933 3008 3018 3022 3041 3045 3061 3070 3137 3141 3142 3149 3188 3204 3210 3229 3246 3357 3428 3448 3500 3511 3540 3574 3620 3647 3769 3788 3905 3913 3927 3999 4025 4059 4071 4074 4096 4139 4204 4222 4356 4364 4398 4412 4488 4507 4521 4542 4603 4613 4637 4657 4701 4706 4720 4728 4768 4771 4774 4791 4809 4812 4925 4940 4950 4977 5032 5076 5100 5101 5137 5159 5166 5176 5219 5257 5258 5404 5412 5424 5464 5475 5487 5491 5504 5578 5610 5614 5627 5696 5711 5719 5793 5831 5840 5924 5985 5992 6032 6038 6065 6186 6192 6254 6323 6340 6344 6357 6366 6410 6419 6432 6433 6450 6489 6492 6523 6563 6574 6730 6741 6751 6763 6767 6791 6806 6823 6828 6836 6840 6881 6965 6970 7019 7049 7056 7057 7064 7070 7073 7101 7152 7186 7197 7211 7249 7261 7321 7325 7333 7345 7357 7361 7364 7395 7422 7498 7532 7564 7577 7584 7638 7654 7671 7681 7682 7754 7778 7888 7902 7921 7962 8006 8012 8042 8132 8136 8196 8219 8224 8292 8341 8355 8386 8414 8428 8462 8471 8491 8498 8506 8537 8539 8615 8677 8718 8719 8744 8771 8788 8821 8841 8864 8938 8963 9045 9060 9064 9067 9102 9199 9208 9220 9347 9350 9376 9428 9441 9455 9477 9484 9492 9555 9646 9670 9685 9688 9740 9741 9803 9828 9839 9869 9956 9974 10015 10017 10038 10039 10101 10330 10373 10386 10394 10396 10464 10511 10560 10565 10632 10644 10648 10663 1Ö667 10677 10699 10712 10729 10750 10765 10828 10835 10842 10867 10883 10885 10890 10958 10997 11009 11018 11145 11164 11226 11267 11303 11318 11340 11377 11389 11455 11528 11531 11543 11571 11593 11600 11709 11710 11729 11794 11841 11911 11928 11941 12025 12078 12107 12116 12123 12156 12226 12294 12355 12371 12375 12391 12402 12432 12433 12508 12544 12571 12665 12671 12676 12699 12717 12722 12739 12744 12753 12817 12855 12863 12888 12906 12995 13049 13051 13097 13104 13135 13187 13222 13292 13364 13380 13411 13413 13429 13449 13457 13468 13477 13494 13510 13572 13575 13578 13621 13657 13800 13832 13835 13895 13912 13921 13928 13986 14092 14167 14378 14423 14455 14555 14566 14601 14648 14650 14682 14730 14791 14803 14814 14820 14849 14850 14856 14864 14974 14980 15025 15060 15061 15090 15106 15111 15117 15131 15162 15177 15187 15216 15240 15259 15320 15351 15367 15410 15534 15549 15605 15679 15680 15737 15787 15795 15888 15900 15963 15984 16064 16066 16196 16208 16237 16249 16259 16288 16306 16321 16344 16360 16363 16400 16404 16414 16424 16433 16453 16480 16502 16517 16533 16553 16560 16565 16568 16617 16636 16681 16706 16737 16744 16719 16767 16814 16860 16864 16898 16921 16948 16970 17004 17016 17022 17041 17063 17076 17115 17182 17244 17290 17293 17318 17329 17358 17486 17612 17617 17632 17642 17665 17676 17715 17720 17824 17842 17868 17899 17965 17979 17994 18051 18084 18109 18117 18168 18221 18271 18289 18309 18346 18416 18430 18463 18534 18546 18548 18645 18672 18691 18750 18764 JoIn3 18787 18829 18861 18862 f8868 18874 18896 18897 18915 18998 19151 19177 19229 19240 19275 19343 19369 19370 19400 19416 19435 19445 19468 ïnJoo 19584 19595 19602 19771 19777 19804 19819 inooo i6839 19881 19893 19976 20031 20038 20094 38999 20107 20119 20136 20161 20189 20240 20312 2<vfns onKno o^0371 20414 20418 20425 20451 20499 20661 S Inli 20532 20576 20591 20634 20647 20921 onaw 20725 20728 20789 20811 20914 21171 21199 9,9« o1077 21090 21115 21128 21160 21355 0,970 J 21249 21302 21315 21317 21343' oJco 21405 21501 21529 21563 21588 217tó 21758 QJoca 21675 21681 21717 21731 21733 21743 21758 21850 21880 21957 21997

Alkmaarsche Courant | 1939 | | pagina 8