AMSTERDAMSCHE BEURS Jtfieepstiiditigm £ucMitaact £aatsteAeckfUm Rechtszaken Staatdatetij. HEILOO BERGEN ST. PANCRAS Bij zenuwpijnen. OBDAM EGMOND BINNEN NIEUWE NIEDORP ZUIDSCHARWOUDE De moord te Brunssum. De twee verdachten staan voor de rechtbank terecht. TWEEDE BLAD. ;v De a.s. gemeenteraadsverkiezing. Het jaar 1939, het jaar waarin de ge meenteraadsverkiezing zal plaats hebben, staat nu reeds in het teeken van bijeenkom sten om de kansen van de verschillende partijen te bespreken. En het zijn de par tijen die hun kansen bespreken en zooveel mogelijk zich zullen laten gelden. Voor de roomsch-katholieken en de sociaal-demo craten is er weinig reden om zich druk maken. Zij zullen resp. hun 5 en 2 zetels wel behouden. Dan blijven er over 4 zetels voor de vrijz.-dem., vrijheidsbond, ge meentebelang, christ. hist. en anti-rev. Van deze partijen zijn thans in den raad verte genwoordigd gemeentebelang met 2 en de Kon. Ned. Stoomb. Mij. Achilles 6 Febr. te A'dam. Agamemnon 5 Febr. te Volos. Ajax 6 Febr. v.m. Brunbsuettel gepass. Ariadne 6 Febr. te Amsterdam. Aurora 5 Febr. 4 u. Ouessant gepass. Bennekom 3 Febr. te Valparaiso. Berenice 4 Febr. v.m. Holtenau gepass. Boskoop 6 Febr. 5 u. te Antwerpen. Ceres 5 Febr. te Liverpool. Deucalion 6 Febr. v. Tel Aviv n. Tripoli. Douro 2 Febr. v. Pto Barrios n. Curajao. Hebe 5 Febr. 21 u. St. Catharines Pont gepasseerd. Hercules 4 Febr. te Rotterdam. Hermes 4 Febr. te Izmir. Irene 4 Febr. te Bilbao. Mars 4 Febr. v. Bari n. Catania. Merope 4 Febr. v. Rotterdam n. Oran. Nereus 6 Febr. te A'dam. Odysseus 4 Febr. v. La Pallice n. A'dam. Perseus 4 Febr. te Kopenhagen. Pluto 5 Febr. n.m. Holtenau gepass. Pygmalion 5 Febr. v.m. Gibraltar gepass. Rhea 6 Febr. te Genua. Simon Bolivar 5 Febr. n.m. v. Boulogne n. Madeira. Socrates 5 Febr. 5 u. te Hamburg. Trajanus 5 Febr. 14 u. te Hamburg. Venus 5 Febr. te Samos. Vesta 4 Febr. v. Lissabon n. Genua. Vulcanus 3 Febr. n.m. Gibraltar gepass. Stoomv. Mij. Nederland. Saparoea S. J. P. L. 5 Febr. v. San Fransisco Tarakan thuisr. 5 Febr. v. Genua. Enggano thuisr. 5 Febr. te Genua. Poelau Tello uitr. 5 Febr. te Port Said. Brastagie J. N. L. 4 Febr. te Halifax. Poelau Roebiah uitr. 4 Febr. v. IJmuiden. Kon. Holl. Lloyd. Eemland thuisr. 4 Febr. v. A'dam naar Hamburg. Westland uitr. 5 Febr. te A'dam. Zaanland uitr. 5 Febr. 19 u. v. Las Palmas. OPGAVE VAN NOORDHOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET N.V. van Maandag 6 Februari 1939. Vorig koers STAATSLEENINGEN. 33% Nederl 1938 3 Ned.-lndië 1937 5% DuitschL '30 m. verkl BANK-INSTELLINGEN. Amsterd. Bank127 Handel Mij. Cert. v. 250 Koloniale Bank Ned. Ind. Handelsbank INDUSTR. OND. BINNENL. 100 971/4 2i'/« 134 142 121V, Alg. Kunstzijde Unie CaTvé Delft Cert. 343/4 84 130% 330 193'/, Lever Bros NederL Ford Philips Gloeil. Gem. Bezit INDUSTR. OND. BU1TENL. Am. Smelting Anaconda Bethleh. Steel Cities Service Generaal Motors Kennecott Copper Republic Steel Standard Brands Steel comm. U, S. Leather CULTUUR MAATSCH. H. V. A 'Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vereen. Vorstenlanden MIJNBOUW. Alg. Explor. Mi}.. Redjang Lebong 1 1 PETROLEUM. Dordtsche Petr Kon. Petr. Perlak Phillips Oil Shell Union Tide Water 10l/ie RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Oostkust Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. HollandAmerika lijn JavaChinaJapan lijn Kon. Ned. Stoomboot. Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia 1 Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atcbison Topeka Southern Pacific Southern Railw. Cert. Union Pacific73 Canadian Pac. t 4 1 I I I l|« 34 §225/16 50%, 6u/m 34'f/16' 271/i6 15"/if 58/16 44 3U/l6 417 1701/, 193 77 54 140 2981/, 3121/4 63 297, 103/-6 200'/4 1381/4 1197, 132 96 2'/, 105 771/, 1123/4 10?'/, 201 226 214 263/4 138/s 141/M laatste 2.45-3.00 IOOI/4 975/i6 24'/4 1261/, 143% 120I/4 343/s 82 1315/4 334 193, -5 34 22"A«-!- 5!«-7I6 63/s 35'/i6 28i/8 15|-i%6 5V« 453/,-V, 3'3/l6 422V, 173 195 773/4-8 54 140 31274-1 65 29-74 lO'/s io716 2021/, 139 118 133 9674 218/i6 1061/, 78 II4-1/4 IO63/4 211 229J-30 215 277, 137» 14-'/, 73 4Vl6 §Noteering per 50. x) ex-coupon •fExclaun. 'Exdividend. Prolongatie vorige koers heden pCt. WISSELKOERSEN AMSTERDAM OFFICIEEL. Vorige koers heden New-York 1.855/„ 1.85»/i« Londen 8.68% 8.67'/. Berlijn 74.55 74.32% Parijs 4.91 4.90% Brussel (Belga) 31.35 31.29 Zürich 41.95 41.85 Kopenhagen 38.77 38.70 Stockholm 44.77% 44.67% Oslo 43.65 43.60 vrijheidsbond en vrijz.-dem. elk met 1 zetel. De partijen die nr 4 zetels bezetten en de 2 partijen die niet het benoodigde aantal stem men behaalden, zullen nu den strijd moe ten aanbinden om de 4 resteerende zetels, Hoe zal die strijd (die zonder twijfel een vreedzame zal zijn) verloopen? Waarschijnlijk zal men een compromis sluiten. In het vorig jaar is men reeds tot overeenstemming gekomen om in die zaken, die het gemeentebelang raken, gezamenlijk op te trekken. Het laatste woord is aan de leden van genoemde kiesvereenigingen. In memoriam J. Admiraal Nz. Na een kortstondige ziekte overleed in den ouderdom van 72 jaar de heer J. Admi raal Nz., in leven voorzitter van de Coöp. Veilingsver. „St. Willibrordus", alhier. Toen de overledene met zijn 70ste jaar zich uit andere vereenigingen terugtrok, bleef hij aan als voorzitter van de Coöp. Veilingsver. „St. Willibrordus", waarvan hij ruim 20 jaar voorzitter was. De veiling, zijn levenswerk, die hij van een onbeduidende veiling met een grooten schuldenlast, op werkte tot een bloeiende onderneming met gebouwen en een geringe schuldenlast, was zijn lievelingsvereeniging, waaraan hij zich geheel gaf. Daarnaast gaf hij zich aan zijn bloeiende zaak „Heilooër Welvaren", gelegen tegenover de veiling. Ook was hij mede-oprichter en de stuw kracht van vele vereenigingen in de ge meente. Zijn nagedachtenis zal bij vele be sturen en vrienden in dankbare herinnering blijven. De begrafenis zal plaats hebben Woensdag 8 Februari a.s. op het r.k. kerkhof om ongeveer 10 uur. De Troelstra-beweging. Voor een aandachtig en vrij talrijk pu bliek heeft Paul Kiès gisteravond in de voor zaal van de Rustende Jager een uiteenzet ting geven van den huidigen internationalen toestand en meer speciaal van den strijd tus- sche fascisme en democratie in Spanje. Wat betreft de oprichting van een afdeeling van de T.B.N., waartoe deze avond in feite was belegd, hiertoe zal eerst worden overgegaan, wanneer voldoende belangstelling voor het doel en streven dier beweging wordt ge toond. Van de gelegenheid tot debat werd een druk gebruik gemaakt. Benoemd. Met ingang van 1 Februari is onze vroe gere plaatsgenoote mej. P. H. C. Fijn, thans werkzaam gesteld als toezichthoudster aan het hoofdbureau van de P. T. T., benoemd tot buitengewoon geemployeerde bij den Telegraaf en Telefoondienst te 's-Gravenhage. Jaarvergadering Alg. Onderl. Begra- fenisvereen. „Bergen". Zaterdagavond hield de Alg. Onderl. Be- grafenisvereen. „Bergen" een drukbezochte jaarvergadering in café „Hilbrand". De voorzitter, de heer C. Groot, opende met een wcord van welkom en bracht dank aan hen, die zich in het afgeloopen jaar voor de vereeniging verdienstelijk hadden ge maakt. In 1938 zijn de vereeniging 15 volwassen leden en 1 kind ontvallen. De financieele toe stand baart geen zorgen. Het jaarverslag van den secretaris wees aan, dat het ledental met 8 is gestegen; de vereeniging telt thans 1146 leden. De kinder- sfdeeling is met 12 toegenomen en telt 260 leden. De penningmeester vermeldde in zijn kas- verslag aan inkomsten 1173,89, uitgaven 1442,78, nadeelig saldo 268,89. Het saldo 1937 bédreeg 4088,69, blijft dus in kas 3819,80. Wegens periodiek aftreden van den voor- z.ttcr, den heer C. Groot, vond een bestuurs verkiezing plaats. De heer Groot werd met groote meerderheid van stemmen herkozen. Voor de controle-commissie 1939 werden benoemd de heeren A. de Moei en C. Gootjes. Bij loting werd een half jaar vrijstelling van contributie verleend aan de gezinnen H. Schotten en J. Schut. De voorstellen de leden vrij in de keuze van ziekenhuizen te Alkmaar of Heiloo te laten en de leden voor 3 maanden vrij van contributie te stellen, beide geldende voor één jaar, werden met algemeene stemmen aangenomen. Ook het voorstel den voorzitter en de commissarissen een gratificatie toe te kennen, werd door de vergadering aange nomen. Bij de rondvraag werden de leden er nog maals op gewezen hun reglement te lezen. De aangenomen adressen voor informaties bij overlijden zijn M. Thomas en A. Boorsma. Bevorderd. Mej. P. H. C. Fijn, vroeger telefoniste te Bergen, thans toezichthoudster bij het Hoofdbestuur der P. T. T. afd. „Tico" te 's Gravenhage, is bij Ministerieel besluit met ingang van 1 Februari 1939 bevor derd tot buitengewoon geëmployeerde 2e klasse. „Volksonderwijs." Vrijdagavond hield de vereeniging „Volksonderwijs" een propaganda-avond in het lokaal van den heer Bouwstra. De zaal was tot in de uiterste hoekjes bezet, waarover het waarnemend hoofd der school zijn voldoening uitsprak. De avond was geheel georganiseerd met eigen krachten. Een gedeelte werd verzorgd door de kinderen der hoogste klassen. Onder leiding van den tijdelijken onder wijzer, den.heer Kuijs, waren een paar tooneelstukjes ingestudeerd. Als spreker trad op de heer Bon van Amsterdam, hoofdbestuurslid der ver eeniging. Hij memoreerde den moeilijken tijd, dfen het openbaar onderwijs steeds moet doorworstelen. Vooral wordt, zooal niet overal, met alle mogelijke middelen geporbeerd om de leerlingen van de open bare school te trekken naar het bijzonder onderwijs. Spreker schetste den strijd, die wordt gevoerd door de vereeniging in samenwerking met alle onderwijsorgani saties om het kinderaantal per onderwijzer te verlagen. Dit kan niet anders dan den kinderen en ook veel jongen onderwijzers Mijnhardtjes maken U geheel pijnvrij. Doos 30 en 50 ct. ten goede komen. Met een aansporing om lid der vereeniging te worden, sloot spr. zijn interessante rede. Het feestelijke gedeelte slaagde bijzon der goed. De verschillende nummers sloe gen goed in, gezien het geweldige applaus, tusschen de verschillende nummers. De muziek van de mondharmonikaclub, onder leiding van den heer Charl Barten, was een aangename afwisseling. De andere muziek werd verzorgd door de heeren Verburgt. Een gezellig bal besloot den avond. Geslaagd. De heer P. Borst, alhier, die onlangs met ingang van 1 Febr. tot ambtenaar van den burgelijken stand dezer gemeente be noemd is, ontving Vrijdag het bericht dat hij voor het dezer dagen te Den Haag ge houden examen voor het verkrijgen van het diploma voor ambtenaar van den bur gelijken stand geslaagd was. Lezing over de Pachtwet. De afdeeling van de R- K- S. had voor Donderdagavond een openbare bijeenkomst belegd, waar als spreker optrad de heer Van der Weijden, lid der Tweede Ka mer. De opkomst was bevredigend. Na een welkomst- en openingswoord van den voorzitter der afd., den heer Th. W. Straathof, ving deze aan met een behan deling van de Pachtwet. Hij herinnerde er in een kort historisch overzicht aan, hoe het 50 jaren heeft geduurd, voor er na de eerste desbetreffende commissie eindelijk in 1937 een wet tot stand kwam. Vervol gens ging hij de beteekenis en den inhoud der wet na, waarbij hij de meeste zaken slechts terloops kon aanstippen. Spreker waarschuwde bij de bepaling van een mo bielen pachtprijs tegen het aannemen van algemeene index-cijfers. Hij zag liever be paalde producten tot richtsnoer gekozen. Het continuatierecht maakt den pachttijd nu in 't algemeen tot 10 jaar, wat practisch 12 wordt; slechts in bijzondere gevallen kan op korten termijn verpacht worden. De verplichting van het aanbieden van een schriftelijk contract rust op den ver pachter. Indien deze hierin nalatig is, zou een pachter, die reeds jaren de pachtsom betaalde, deze geheel kunnen terugvorderen. Door eigendomsoverdracht verandert de positie van den pachter niet. Nog werd stil gestaan bij het remissiërecht, bij de werking van pachtkamers en pachtbureaux, en bij de reeds bestaande en nog niet geëindigde contracten. Spr. was er van overtuigd, dat bij verstan dige toepassing der wet deze een zegen zou zijn, zoowel voor pachter als voor verpach ter. Het zal echter nog wel eenigen tijd duren, voor men geheel in den nieuwen toe stand zal ingeleefd zijn. Van de gelegenheid tot het stellen van vragen werd een ruim gebruik gemaakt. Jaarvergadering Excelsior. Donderdagavond hield het fanfarecorps Excelsior haar jaarvergadering in het lokaal van den heer Kossen. De opkomst van de leden was uitstekend. De rekening over 1938 gaf een ontvangst aan van 662,30 en een uitgaaf van 634,83. Saldo f 27,47. Het jaarverslag werd goedgekeurd. De heeren H. Boer, D. Bijkers- ma en P. Strijder werden herbenoemd als bestuursleden. Tot afgevaardigden naar de Bondsvergadering werden benoemd de heeren H. Boer en D. Bijkersma. Besloten werd deel te nemen aan het te Schagen te houden concours van den Westfrieschen Bond. Getracht zal worden jeugdige leden bij het corps te krijgen, daar nog instrumenten beschikbaar zijn. Op voorstel van den heer Rougoor zal geprobeerd worden de uit voeringen een ander kar* kter te geven, opdat meer publiek wordt getrokken, wat de financieele uitkomsten ten goede zal komen. Deelname aan een nationaal concours zal nader onder de oogen worden gezien, en zal afhangen van het tijdstip, waarop dit wordt gehouden. Schoorsteenbrand. Zondagmorgen brak in het perceel van den heer E., bewoond door den heer A. M., een schoorsteenbrand uit. Toen de bewoners thuis kwamen ontdekte men overal in huis rook en bij nader onderzoe. bleek, dat die afkomstig was uit de schoorsteen, waarbinnen al het houtwer waarschijnlijk door een vonk uit de kacne in brand stond. Met behulp van een tuin slang wist men het vuur te blusschen. De inboedel bekwam waterschade. Geslaagd. Voor het examen 2e stuurman Groote Handelsvaart slaagde de heer J. de Waar te Zuidscharwoude. DE POSTVLUCHTEN. Het vliegtuig de Gier is gistermiddag om 16.05 uur op Schiphol geland. Zaterdagmiddag is de Reiger met gezag voerder Frenken van Schipho naar In 1 vertrokken. Aan boord bevonden zie. 198 3/4 kilo vracht, 399.5 kilo briefpos kilo pakketpost en 5 passagiers. Voor tus- schenliggende trajecten hebben negen pas sagiers geboekt. De positie der Indiëvliegtuigen was Zondag: Uitreis: Reiger te Athene, Wiele waal te Singapore, Pelikaan te Jodphoer. Thuisreis: Zilverreiger te Rangoon, to renvalk te Bagdad. f. GEHEIME DISTILLEERDERIJ ONTDEKT. Na een grondig vooronderzoek zijn politie en rijksambtenaren er gisteren in geslaagd te Lienden (Geld.) een complete geheime distilleerderij in beslag te nemen. Toen de ambtenaren de eenzaam gelegen woning binnentraden, vonden zij den bewoner thuis, terwijl de installatie geheel in bedrijf was. De eigenaar van de distilleerderij is in verzekerde bewaring gesteld. Hedenmorgen kwam voor de Maas- trichtsche rechtbank in behandeling de zaak tegen den 31-jarigen verver W. V. Esdonk uit Oirsbeek en de huisvrouw v. d. WeydenDreessen uit Brunssum, beide gedetineerd, aan wie tezamen ten laste gelegd is moord op de 23-ja- rige Marie Schumans, echtgenoote van den mijnwerker Maassen te Brunssum. Het lafhartige misdrijf, waarin elk men- schelijk gevoel bij den hoofddader afwezig schijnt te zijn geweest, heeft in Limburg, speciaal in de mijnstreek, veel opschudding verwekt en een algemeene afgrijzen ver oorzaakt. Op Zaterdag 12 November 1938 is de pas vier maanden getrouwde Mia Schumans verdwenen uit de echtelijke woning: de jonggehuwden woonden in bij een zwager van de vrouw, n.1. den mijnwerker v. d. Weyden. Volgens zeggen van vrouw v. d. Weyden zou Mia Schumans dien Zaterdagmorgen naar Sittard hebben willen gaan voor het doen van boodschappen. Zij keerde niet meer terug. Dinsdagavond d. a. v. werd van haar vermissing door de politieradio bericht ge geven; des Vrijdags ontdekte de landbou wer Huynen op zijn rogge-akket een ver- dacht-omgewoelde plek. De gewaarschuw de politie stelde een nader onderzoek in en deed een afgrijselijke ontdekking: geperst in een jute-zak vond zij het verminkte lijk van de vermiste jonge vrouw, wier schedel was ingeslagen. Een uitgebreid politie-onderzoek volgde. Sensationeele ontdekkingen werden gedaan op verschillende plaatsen werden kuilen gevonden, waarin de zak met haar lugu- beren inhoud verstopt moet zijn geweest. Intusschen waren enkele arrestaties ver richt: de echtgenoot en de zwager van het slachtoffer stonden onder verdenking, maar ontkenden hardnekkig alle schuld. En ge lukkig bleken zij niets uitstaande te hebben gehad met dit voor hen speciaal zoo vree- selijk geval. Toen ook in den tuin van het huis v. d. Weyden een kuil werd ontdekt, waarin het lijk in den zak was begraven geweest, volgde de aanhouding van vrouw v. d. Weyden. Het verhoor van deze vrouw vestigde de aandacht op enkele ongure ele menten, die geregeld in het huis van v. d. Weyden kwamen. Daaronder was ook de verver van Esdonk. Na scherpe verhooren, waarbij het bewijsmateriaal zich tegen hem opstapelde, moest van Esdonk wel beken nen vrouw MaassenSchumars te hebben vermoord, door haar met een bijl op het hoofd te slaan en daarna met een touw te wurgen. Samen met vrouw v. d. Weyden moet hij het slachtoffer daarna in een zak hebben gestopt en achter in den tuin heb ben begraven. De man heeft het lijk dienzelfden avond nog overgebracht naar een akker, honderd meter verder, en daar opnieuw begraven. Ook daar achtte hij het nog niet veilig ge borgen, waarom hij het lichaam 's Maan dags d. a. v. opnieuw, verder van den weg naar Merkelbeek af, opnieuw in den grond heeft gestopt. De dader heeft zijn misdrijf gepleegd, omdat Mia Schumans te veel wist van de misdadigheden, die in haar omge ving werden uitgebroed: daar zij te kennen had gegeven, dat zij daar niets mee op had, vond van Esdonk voor zijn persoonlijke veiligheid het beter haar uit den weg te ruimen. De bijl en het touw had hij bij zich gestoken voor de uitvoering van zijn voornemen. Aan de beide verdachten is ten laste ge legd: moord (in vereeniging gepleegd) als mede het verbergen van het lijk om het misdrijf te verhelen. Bovendien is aan de vrouw subsidiair ten laste gelegd mede plichtigheid aan deze beide misdrijven. Er zijn tien getuigen a charge gedagvaard, terwijl als verdediger van Van Esdonk op treedt mr. dr. Ch. van Oppen, als verdedi ger van de vrouw mr. A. van Liebergen, beiden te Maastricht. 15 jaar gevangenisstraf geëischt. Het OM. eischte tegen elk der verdach ten vijftien jaar gevangenisstraf. VERKEERSOVERTREDERS GESTRAFT. Roekeloos gereden. De arts P. A. K. heeft wegens het ver oorzaken van dood door schuld voor de Dordtsche rechtbank terecht gestaan, om dat hij op 7 Juli van het vorig jaar op den weg van Rotterdam naar Heinenoord bij het passeeren van een motorrijder, een van tegenovergestelde richting komende wiel rijder heeft aangereden met het gevolg, dat deze laatste nog ter plaatse is overleden. De rechtbank veroordeelde K. tot een voorwaardelijke hechtenis van één maand en een geldboete van 300. De officier van justitie, die een onvoorwaardelijke hechte- nisstraf had geëischt, teekende van dit von nis appèl aan. De procureur-generaal bij het Haagsche gerechtshof eischte de hech tenis onvoorwaardelijk met dezelfde geld boete. Het hof legde heden evenwel, evenals de rechtbank, een voorwaardelijke hechtenis van een maand op en verhoogde de geld- boe tot 1000 subs. 2 maanden hechtenis. Dronken achter het stuur Het Haagsche gerechtshof bevestigde he den het vonnis van de rechtbank te Rou terdam, waarbij de 27-jarige Rotterdam- sche koopman P. van der W. wegens het veroorzaken van lichamelijk letsel door schuld tot een gevangenisstraf van 2es maanden is veroordeeld (de maximum straf). Verdachte heeft op een Zaterdag dron ken een auto bestuurd. Op den Mathenes- serweg te Rotterdam slierde hij met de auto van den eenen kant van den weg naar den anderen en reed op het trottoir drie voetgangers aan. Bij zijn arrestatie verklaarde hij, dat hij zich van 't gebeurde niets meer herinner de. (Niet officieel) 5de klasse, 13de lijst Trekking van Maandag 6 Februari 1939 Hooge Prijzen 25.000 16459 5.000 14605 1000 3578 7307 11580 '400 6619 7836 7946 10527 15781 18177 18332 21357 200 18863 20808 20919 100 2412 4913 8374 11874 13360 14155 14242 15224 15658 15810 16722 17918 19359 20414 Prijzen van 70. 1019 1066 1116 1328 1357 1508 1552 1761 1892 1981 1991 2040 2096 2134 2367 2549 2582 2592 2635 2762 2822 2885 2932 2945 2950 2983 3069 3096 3157 3402 3425 3589 3678 3684 3716 3751 3783 3827 3876 3947 3955 4023 4064 4194 4207 4240 4264 4307 4470 4534 4628 4999 5008 5055 5062 5212 5225 5252 5267 5289 5346 5792 5874 6003 6063 6205 6382 6482 6558 6634 6765 6790 6797 6811 6944 7228 7230 7286 7350 7611 7631 7680 7693 8118 8155 8923 8957 9075 9087 9297 9491 9504 9508 9589 9607 9625 9787 9835 9993 10075 10104 10236 10253 10271 10294 10469 10488 10514 10588 10609 10771 10782 10853 10866 10874 10956 11029 11064 11114 11138 11147 11565 11625 11638 11691 11724 11963 12010 12032 12222 12407 12470 12531 12616 12628 12721 12989 13077 13230 13254 13455 13489 13508 13779 14003 14105 14169 14172 14217 14231 14319 14408 14409 14416 14485 14998 15082 15180 15201 15273 15294 15318 15388 15403 15432 15596 15660 15698 15788 15835 15910 16019 16413 16528 16552 16555 16812 16965 17144 17177 17196 17287 17337 17361 17547 17681 17920 17952 18099 18130 18295 18317 18356 18536 18631 18656 18747 18845 18847 19073 19088 19211 19227 19278 19340 19401 19501 19755 19810 19935 19945 20165 20731 20813 20986 21033 21206 21277 21348 21391 21491 21590 21875 1022 1246 1492 1755 1868 2198 2314 2415 26»7 3027 3234 3336 3619 3776 3944 4138 4447 4610 4856 4974 5259 5467 5623 5870 8059 8248 6479 6 <04 7080 7199 7439 7517 7857 80 <3 8497 8708 8961 SUiö 9324 9574 9864 9995 10325 10630 108u8 10999 11134 11536 11674 11862 12184 12462 12727 13012 13183 13492 13704 13857 14193 14366 14631 14681 14976 15161 la394 15743 15914 16116 16374 16628 16724 16955 17117 17296 17440 17742 17969 18282 18417 18594 18826 18977 19198 19407 19433 19674 19972 20122 20542 20720 20943 21242 21403 21678 21937 1024 1249 1540 1768 1874 2210 2331 2452 2744 3039 3277 3410 3664 3835 39 <8 4249 4460 4638 4871 4975 5359 5480 5626 5920 6060 6259 6490 6821 7066 7206 7443 7621 7913 8238 8514 8736 8977 9u <9 9341 9o90 9888 lUoao 10336 10638 10809 11004 11156 11540 11756 11976 12230 12465 12802 13033 13184 13550 13722 13871 14250 14425 14651 147 IC 14997 15165 15429 15758 15933 16148 16376 16637 16763 16967 17200 17317 17497 17744 18066 18291 18471 18635 18839 19022 19215 19436 19680 19982 20212 20570 20734 21047 21253 21492 21695 21940 1038 1335 1570 1779 1886 2213 2339 2479 2777 3098 3281 3497 3677 3838 39'<9 4281 4464 4699 4906 5072 5360 5509 5662 5969 6086 6287 6498 6822 7068 7271 7470 7646 7919 8284 8518 8769 8994 9U97 934o 9651 9893 10U99 10405 10643 10819 11010 11236 11551 11778 12081 12254 12ol6 12807 13110 13314 13591 13735 13907 14263 14467 14797 15023 15203 15468 15807 15948 16171 16382 16644 16779 16992 17213 17322 17546 17754 18078 18335 18486 18659 18846 19031 19234 19448 19724 20005 20221 20602 20735 21132 21256 21509 21780 21911 Nieten 1133 1142 1346 1590 1780 1977 2227 2359 2486 2783 3176 3294 3508 3692 3840 3985 4325 4497 4730 4909 5093 5369 5515 5708 5993 6101 6373 6519 6869 7130 7280 7475 7648 7922 8362 8528 8803 9033 9119 9389 9700 9905 1356 1601 1784 1980 2236 2362 2511 2864 3186 3308 3519 3693 3872 4007 4332 4516 4731 4917 5129 5425 5517 5710 599 7 6112 6415 6535 6889 7142 7300 7501 7 707 7932 8415 8556 8814 9050 9139 9456 3711 9916 10116 10118 10472 10506 10649 10652 10848 10834 11049 11057 11247 11278 11555 11558 11827 11834 12092 12103 12292 12325 12552 12555 12829 12899 13116 13133 13350 13400 13648 13653 13738 13757 13913 13932 14306 14309 14478 14494 14809 15049 15235 15497 15831 15989 16187 16386 16658 16795 17052 17228 17345 17565 17794 18085 18337 18492 18687 18880 19059 19307 19469 19762 20016 20261 20617 20759 21143 21283 21530 21868 21963 14811 15086 15325 15502 15833 15998 16271 16432 16679 16829 17073 17253 17369 17573 17799 18158 18361 18501 18692 18923 19148 19330 19479 19848 20062 20290 20642 20779 21166 21297 21584 21870 21970 1195 1389 1716 1769 2011 2292 2382 2540 2960 3218 3310 3528 3735 3884 4060 4 5oï 4555 «764 4920 5207 5452 5071 5770 6007 6135 6441 6576 6942 7150 7386 7504 7715 7935 8457 8589 8884 9053 9182 9506 9735 9934 10173 10507 10735 10903 11096 11309 11575 11836 12121 12349 12565 12929 13148 13416 13655 13777 13980 14333 14499 14819 15097 15343 15601 15855 16011 16272 16498 16705 16843 17079 17259 17385 17616 17858 18175 18374 18518 18719 18945 19158 19375 19563 19880 20069 20357 20656 20812 21188 21318 21595 21881 21985 1198 1413 1717 1801 2033 2296 2396 2636 29b4 3221 3327 3546 3750 2892 4102 43 <9 4558 4813 4924 5232 5454 5600 5600 6029 6190 6463 6585 6950 7163 7393 7511 7736 8040 8463 8608 8902 9068 9216 9518 9739 9935 10296 10600 10774 10971 11107 11366 11582 11842 12138 12376 12567 12930 13151 13418 13677 13807 14102 14352 14537 14860 15112 15374 15654 15863 16067 16347 16542 16707 16862 17086 17263 17387 17667 17958 18223 18396 18532 18723 18963 19165 19387 19587 19924 20076 20457 20660 20842 21189 21375 21663 21890 120? 143a 174< 1867 2163 2301 2401 2673 3015 3226 3330 3567 3764 3940 4118 4435 4589 4817 4937 5235 5460 5615 5811 6051 6243 6473 6636 6978 7165 7419 7510 7758 8058 8495 8616 8914 90/4 9266 9553 9773 9952 10523 10617 10787 10986 11128 11484 11664 11857 12173 12431 12634 12957 13163 13460 13678 13814 14117 14361 14628 14880 15115 15336 15694 15868 16103 16364 16590 16718 16893 17109 17281 17431 17739 17961 18265 18406 18561 18779 18966 19186 19391) 19672 19966 20108 20536 20716 20836 21233 21377 21674 21916

Alkmaarsche Courant | 1939 | | pagina 8