WOENSDAG AVOND IS TRIUMPH AVOND DAARBIJ BEHOORT WeecAeacAt Op wiAjH, DE BESTE Ic SIGARET VRAAG EN AANBOD Lijsten voor de Staten verkiezingen genummerd. ASPIRIN HET DRAMA TE KOEDIJK. Bakker vrijgesproken en onmiddellijk in vrijheid gesteld. Verwachting. Buitenlandsch weeroverzicht. Ga nu ook eens met Uw jongens naar SPAANDER. WOENSDAGS en ZATERDAGS. 35 cent per vijl regels, EERSTE BLAD. 2 - Alkmaar, Dinsdag. De Arrondissementsrechtbank deed heden uitspraak in de zaak tegen den arbeider Bakker uit Bergen, tegen wien de officier van Justitie, mr. v. d. Feen de Lille levenslang had geëischt en die sinds October 1938 in voorarrest zat, beschuldigd van het feit, dat hij op 2 Jan. 1938 opzette lijk te Koedijk met zijn huurauto in het water was gereden, om zijn vrouw en vier kinderen van het leven te berooven, waar bij drie zijner kinderen, meisjes van 3, 4 en 5 jaar, om het leven kwamen. Evenals voor de zitting was voor de uit spraak groote belangstelling. De vrouw van den verdachte en diens moeder bevonden zich in groote bewogen heid op de publieke tribune. Verdachte, die den indruk maakte slape- looze nachten te hebben doorgemaakt, be groette bij zijn binnenkomen de rechters met een: „goeden morgen, heeren". De president liet hier onmiddellijk op vol gen: „Verdachte, ik zal u het vonnis van de rechtbank voorlezen", en daarop volgde: „Overwegende, dat de rechtbank het wet tig en overtuigend bewijs van hetgeen ver dachte bij dagvaarding is ten laste gelegd niet bewezen acht; overwegende, dat de rechtbank bewezen acht de verklaring van getuige Dekker, dat verdachte het voornemen heeft gehad zijn vrouw en kinderen van het leven te beroo- ven, doch betwijfelt, dat verdachte dien opzet heeft gehad ten tijde van het tenlaste gelegde en wel op grond, dat de verklarin gen der getuigen-deskundigen Schleurholtz Tichelaar en Zoetelief Norman ruimte laten voor dé voorstelling, dat aan een ongeval kan worden gedacht; rechtdoende, verklaart' niet wettig en overtuigend bewezen hetgeen verdachte ten laste is gelegd en spreekt hem daarvan vrij gelast de opheffing van de voorloopige hechtenis en beveelt zijn onmiddellijke in vrijheidstelling". Een gegons van instemming ging hierop door de zaal, dat door den president onmid dellijk onderdrukt werd met een: „de vol gende zaak". Met een groet verliet verdachte hierop in gezelschap van den rijksveldwachter de rechtszaal, om zich naar het Huis van Be waring te begeven voor het afhalen 'van zijn eigendommen, om daarna de zoo lang begeerde vrijheid tegemoet te gaan. Naar wij vernemen heeft zijn werkgever te kennen gegeven den man weer in dienst te zullen stellen. De verdediger mr. C. A. de Groot, die 14 Maart in een uitvoerig pleidooi vrijspraak had gepleit, was heden, wegens ziekte niet ter zitting aanwezig. HET STERKE PAARD OF DE GAMMELE WAGEN. 't Gebeurde vanmorgen bij de Friesche brug. Een schillenboer nam den draai te kort, zoodat het eene achterwiel van zijn vierwielig verplaatsbaar pakhuis tegen een verkeerspaaltje strandde. Eigenlijk nad toen allés met een ruk tot stilstand ge bracht moeten zijn, doch de 1 P.K.-motor liep door, troken de wagen „splitste" zicb, d.w.z. hij brak middendoor! Het voorste gedeelte werd nog even ver der gesleept, het achterste gedeelte was vastgeloopen tegen het verkeerspaaltje. En de vracht schillen lag verspreid over de straat ALKMAAR GARNIZOENSTAD. Egmond krijgt tijdelijk een garnizoen. Zooals we eenigen tijd geleden reeds mededeelden, zal een groot gedeelte van het 2e regiment luchtdoel-artillerie per 1 Juni e.k. van Amsterdam naar Alkmaar worden overgebracht. Een deel zal worden gelegerd in de o.l. school aan de Laat, hoek Brillen- steeg. Hoewel men maandenlang hier in Alk maar naar gebouwen heeft gezocht, waar de manschappen en het materiaal geborgen konden worden, is dit zoeken slechts ten deele met succes bekroond geworden. Ten slotte is men in Egmond aan Zee terecht gekomen, waar de oude openbare lagere school en de gemeentewoning naast het raadhuis gehuurd werden. Het rijk heeft beide gebouwen gehuurd voor den tijd van 1 jaar, beginnende 1 Juni e.k. De school zal gebruikt worden voor lege ring der troepen, in de woning zullen de bureaux ondergebracht worden en zal het kwartierziekenverblijf ingericht worden. NOG STEEDS BEWUSTELOOS. Pastoor Linthorst uit Tuitjehorn, die gistermorgen tusschen Heiloo en Limmen bij het auto-ongeluk ernstig gewond werd en naar het St. Elisabethziekenhuis alhier werd vervoerd, was hedenmorgen nog steeds niet tot bewustzijn gekomen. De patiënt had weliswaar een onrustigen nacht, doch zijn toestand leek iets minder ernstig dan gisteren, zoodat nog steeds ge hoopt wordt, dat het zwaar gewonde slachtoffer zal herstellen. WERK GEGUND. Het verbouwen van een Ambachtsschool te Leiden is gegund aan den heer A. Buur, alhier voor de som van 169.900. De nummering der candidatenljjsten voor de verkiezing der Provinciale Staten in de provincie Noordholland voor alle kieskringen in die provincie is als volgt vastgesteld: 1. S. D. A. P. 2. R K. Staatspartij. 3. Liberale Staatspartij. 4. N. S. B. 5. Communistische Partij Nederland. 6. Anti Revolutionnaire Partij. 7. Christelijke Historische Unie. 8. Vrijzinnig Democratische Bond. 9. R. S. A. P. 10. Troelstrabeweging. 11. Christelijke Democratische Unie. 12. Staatkundig Gereformeerde Partij. FRAUDULEUZE SLACHTING. Gisterenavond hebben ambtenaren van het Abattoir en rijkscommiezen, in een stal van een café aan het Ritsevoort, iemand aangetroffen die bezig was een koe te slachten. Het dier werd inbeslag genomen en ver voer naar het gemeenteslachthuis, alwaar bleek dat het dier in hevige mate lijdende was aan tuberculose. Van een en ander is proces-verbaal op gemaakt. DOOR EEN AUTO GEGREPEN. Gitstermiddag ongeveer 4 uur stak het 12-jarig dochtertje van den heer v. d. H. te St. Pancras vlak bij de spoorweghalte plotseling den rijweg over, daarbij niet lettende op het verkeer. Het kind werd midden op den rijweg gegrepen door een juist naderende auto van den heer de P., die geen gelegenheid kreeg, het kind te ontwijken. en knieschijf ziekenhuis te Bioscopen. City-theater, 8 uur, hoofdnummer Haven kwartier (real.); hoofdrollen Jean Gabin, Michèle Morgan en Michel Simon. Toegang boven 18 jaar. Woensdagmiddag, half drie, matinee. Bioscoop Harmonie, Dinsdagav. 8 uur en Woensdagm. half 3 (matinee): hoof dn. J(j en ik (rom.-dram.); hoofdrollen George Kraft en Sylvia Sidney. Toegang boven 18 jaar. Victoria-theater, 8 uur, hoofdnummer Jongensstad (reaL) hoofdrollen Spencer Tracy, Mickey Rooney. Toegang boven 14 jaar. Woensdagmiddag, half drie, matinee. Dinsdag 28 Maart. 8 uur, de Unie, openb. verg. Troelstra beweging; sprekers A. Bakker en Paul Kiès. 8 uur, Kapelkerk, uitvoering van de Jo- hannes Passion van Joh. S. Bach door Toonkunst. Woensdag 29 Maart. 8 uur, Harmonie, openbare vergadering E.D.D., sprekers mr. Wendelaar en dr. H. Brugmans. 8.15 uur, Doopsgez. kerk aan den Ko ningsweg, wijdingsavond. Donderdag 30 Maart. 8 uur, Luth. kerk (Oudegracht) muziek avond door blinden. 8 uur, Harmonie, nsb-vergadering, spreker Mussert. 8 uur, Het wapen van Munster, alg. verg. Burger IJsclub. 8.15 uur, 't Gulden Vlies, nationale bond Landbouw en Maatschappij; sprekers Jef de Brouwer en G. J. Ruiter. HOE WORD IK EEN VLOT SPREKER? En hoe overwin ik den angst voor spreken? De voordracht hierover, dezer dagen aan gekondigd, had gisteravond heel wat belang stellenden, dames zoowel als heeren, doen opgaan naar de dancing van de Harmonie. De sinds een viertal jaren te Amsterdam wonende Duitsche psycholoog Frank Reusch heeft een speciaal systeem opgebouwd, vol gens hetwelk spraakgebreken, spreekangst e.d. bestreden moeten worden met alle kans op succes. In een gebroken Nederlandsch sprak hij hierover. Spraakgebreken zijn vol gens hem geen zenuwstoringen, zooals menigeen denkt en daarom is het consultec- ren van een zenuwarts daarvoor niet noo- dig. Zij ontstaan door zielsstoornissen. In dit verband weidde spr. erover uit, dat de Met een gebroken been werd het meisje naar het Alkmaar overgebracht. Een ingesteld onderzoek wees uit, dat den bestuurder der auto geen schuld treft. TWEE AUTO'S OP ELKAAR GEREDEN. Flinke materieele schade. Hedenmiddag omstreeks twee uur zijn bij de Bergerbrug twee auto's op elkaar ge reden. De eene, een truck met oplegger, komend uit de richting van den Helder- scheweg, reed op den voorrangsweg, toen van het Scharloo een personenauto naderde, die de truck evenwel geen voorrang ver leende. Een hevige botsing was het gevolg. Vooral de personenauto werd aan de lin kerzijde ernstig beschadigd. Er werd nie mand gewond. Tegen den bestuurder van de personenauto werd proces-verbaal opge maakt.. EEN NIEUWE, GROOTE CAFETARIA AUTOMATIEK. Naar wij vernemen, is het bekende café restaurant Populair" van den heer F. Staps, gelegen op den hoe* van de Laat en het Vlaanderhof, overgegaan in handen van den heer J. H. van Amstcl, eigenaar van den comestibleszaak „Au Gastronome". Het ligt in de bedoeling van den heer van Am stel, het oude „Populair" geheel af te breken en het te doen verbouwen tot een groote nieuwe cafetaria, naar het idee van Heck's „Populairs" te Amsterdam. Het nieuwe cafetaria zal de naam van „De Instuif" dragen, omdat het naar vele zijden toegang geeft. Overdag zullen alle mogelijke spijzen te verkrijgen zijn, terwijl na het sluitingsuur een batterij van 154 automaatvakjex er voor zal zorgen, dat het late vcorbijgange.-s aan niets behoeft te ontbreken. Reeds de volgende week zal de aannemer Schermer met de verbouwingswerkzaamhe den aanvangen, daar het in de bedoeling ligt „De Instuif" nog voor Pinksteren te openen. EEN W'JDINGSAVOND MET MUZIEK IN DE DOOPSGEZINDE KERK. Morgenavond kwart over acht wordt in de doopsgezinde kerk aan den Konings weg een wijdingsavond gehouden. Behalve voorlezing van verschillende bijbelgedeel ten en een kort wijdingswoord door ds. Kuiper, vermeldt het programma zang van het doopsgezind zangkoor onder leiding van onzen stadgenoot, den heer P. A. Blaauw, die reeds 10 jaren aan dit kleine, maar toe gewijde koortje leiding geeft. Daarnaast zal mevr. W. J. LangeveldHolleman eenige liederen zingen, terwijl de nieuwe organist van de doopsgezinde gemeente, de heer Bram Bruin, orgelmuziek van Joh. Seb. Bach, en van Jan Zwart ten gehoore zal brengen. De toegang tot deze wijdingsavond staat open voor alle belangstellenden. Er wordt geen entree geheven. ARRONDISSFMENTS-RECHTBANK. A. de W. te Utrecht. Oplichting. Eisch 1 jaar gev. Vonnis 10 maanden gev. P. C., grondwerker te Limmen. Inbraak in „Westerlicht" te Alkmaar. Eisch 2 jaar gev. Vonnis 10 maanden gev. J. L., typograaf te Amsterdam. Diefstal van rijwielbelastingplaatjes. Eisch 2 jaar gevangenisstraf. Vonnis conform. T. C. N., timmerman te Amsterdam. In braak te Limmen. Eisch 3 jaar gevange nisstraf. Vonnis conform. v mensch niet maar is een lichaam van vleesch en been, maar geest en ziel en lichaam, het lichaam komt pas in de derde plaats. Ter verduidelijking van wat hij met „ziel" bedoelde, zei spr., dat men dit niet in religieuzen zin moest opvatten, maar in den geest van de radiolezingen van dr. van Schelven, die zooveel moois en waardevols over dit onderwerp had gezegd. Stotteren zoo ging spr. voort is in en den regel een gevolg van fouten in de opvoeding, zooals ook verlegenheid, bleu heid enz. Hij gaf dit nader aan en zei dan, dat die gebreken kunnen worden overwon nen indien men dit ernstig wil. Suggestie of de leer van Coué is daartoe niet voldoen de, omdat deze manieren van strijd tegen genoemde gebreken de in het onderbewuste levende negatieve indrukken niet doen ver dwijnen nog vervagen. Met inspanning van alle wilskracht kan men wel eens wat bereiken (soms b.v. ruimtevrees overwinnen of zich een enkelen keer tot spreken vermannen), maar een blijvende genezing brengt het niet. Noodig is daarvoor een groote mate van zelf-beïnvloeding met positieve indrukken, die het in eiken mensch levende negatieve op den duur vervangen. Uitvoerig stond spr. bij een en ander stil, ■telkens zijn woorden met voorbeelden ver duidelijkend. Voor de door hem bedoelde behandeling had hij een systeem opge bouwd, dat in de practjjk had bewezen deugdelijk te zijn. In tal van plaatsen gaf hij cursussen en, zei hij, de cursisten bereiken reeds heel spoedig opmerkelijke resultaten: zij hebben geen hinder méér van nedveuze storingen, hun geheugen laat hen niet meer in den steek, zij kunnen bij allerlei gelegen heden spreken zonder daarvoor aanteeke- ningen te hebben gemaakt, zij stortteren niet meer, enz. Om een en ander te bewijzen, waren uit de Zaanstreek een zevental heeren en een dame aanwezig, die een cursus volg den of hadden gevolgd. Ieder van hen sprak duidelijk, vrij, vlot en in logisch verband over een of ander onderwerp, uit den aard der zaak betrekking hebbend op den cur sus, en allen waren enthousiast over het geen zij in korten tijd bereikt hadden onder leiding van Frank Reusch. Er waren onder hen, die genezen zijn van zwaar stotteren, van spreekangst en andere spraakstoornis sen. Zij wekten dan ook ieder, die lijdt aan één van de genoemde gebreken, op, om den hier ter stede te openen cursus van dezen psycholoog te volgen. Nadat de Zaankanters hadden gesproken, richtte de heer Reusch zich nogmaals tot zijn gehoor, waarbij hij enkele onderdeelen van zijn eerste betoog nog even besprak en verder den te houden cursus aanbeval. STOFFENSHOW IN HET GULDEN VLIES. Muziek, palmen, bloemen, geroezemoes van stemmen dat was de stemming bij het binnentreden van het Gulden Vlies, waar Maandagmiddag de voorjaarsstoffenshow van het Kofamagazijn de fa. Spruyt zou worden gehouden. En zoo zaten dan vele dames dien middag om de knusse, dicht bijeengeschoven tafel tjes, versierd met de eerste voorjaars bloemen, verlangend te wachten op hetgeen de mannequins ons dezen middag op het Betrokken tot zwaar bewolkt, plaatselijk eenige regen, vooral in het noorden. Weinig verandering in temperatuur. Zwakke tot matige veranderlijke wind. De kleine storing, welke gistermorgen over Hongarije lag, trok over Duitsehland naar de omgeving van ons land. Zij bracht langs haar baan veel regen. Daar de lucht druk over noord-Duitschland daalde en hij in zuid-Scandinavië weinig veranderde, na men de luchtdrukverschillen over het Oost zeegebied toe, zoodat daar overal stormach tig weer heerscht. Over Italië bevindt zich nog steeds een gebied van lagen luchtdruk. Warme luchtmassa's stroomen van Egypte en Lybië uit over de Middellandsche zee en het Balkangebied naar het noorden. Over Duitsehland bevindt zich nog steeds koude lucht. Langs de scheidingslijn van deze koude lucht en de reeds genoemde warme luchtmassa's ontwikkelen zich voortdurend nieuwe storingen. Een van deze storingen lag hedenmorgen weer over Hongarije. Deze beweegt zich naar Duitsehland. Het gebied van hoogen luchtdruk in Scandinavië neemt thans onder invloed "an depressies welke uit de Poolzee komen snel in beteekenis af. Het handhaaft zich 'chter over de Noorsche zee en bij IJsland. Op den oceaan ontwikke len zich storingen tusschen de Azoren en Portugal. Deze bewegen zich in noordweste lijke richting naar Groenland. De ochtend- temperaturen zijn over het algemeen hooger dan gisteren, vooral in Scandinavië. Alleen op IJsland daalde de temperatuur. LICHT OP! Voor rijwielen, motorrijtuigen en andere voertuigen van 18.55 tot 5.15 uur licht op. gebied van voorjaars- en zomerkleeding zouden laten zien. Allereerst heette mevr. Ida de Leeuw van Rees de aanwezigen hartelijk welkom en zette in 't kort de beteekenis van deze stoffenshow uiteen; de mannequins zouden n.1. toonen, wat aan de hand van door spr. geteekende patronen, die bij de fa. Spruyt bij aankoop van stof gratis verkrijgbaar zijn, met de fleurige stoffen van deze firma op het gebied van zelfgemaakte kleeding voor zeer weinig geld te bereiken viel. Daarna daalden de mannequins achter eenvolgens met langzame, gracieuze passen op de tonen van zachte muziek het podium af en toonden, als levend geworden étalage poppen voortschrijdende door de zaal met een verstard, zelfbewust glimlachje om de lippen, de dames de nieuwste, gekleede en meer sportieve, doch alle charmante toi letten, terwijl mevr. de Leeuw intusschen door middel van de microfoon, de dames attent maakte op de bizonderheden en ook op den prijs van de japon. Daar waren wollen en zijden wandeltoi letten, in rood, oud-rose, okergeel, zwart, grijs en cyclamenrood en vooral ook in de zeer in trek zijnde, blauwe Angorastof, al of niet gecombineerd met een prachtigen zil vervos. Daar waren mantelpakjes en swag- gers in dezelfde modetinten of wel in de meer sportieve ruiten en strepen; ook wel in de thans zeer geliefde combinatie, geruit of gestreept jasje effen rok, terwijl ook het vlotte witte piqué-pakje dat we reeds vorigen zomer veel zagen dragen, gecombi neerd met een fel-gekleurd shawltje of be drukt blousje nog niet had afgedaan. Verder zagen we voor de jeugdige figuur tjes een paar alleraardigste dirndl-jurkjes, reeds vanaf 2 en dan vele luchtige zomerjaponnen van katoen, linnen, maar vooral zijde-imprimé; de meer gekleede na middagjaponnen vaak gegarneerd met een witte kanten jabot of open borduurwerk. Bij al deze japonnen viel het ons op, dat er, vooral in de rok veel ruimte was verwerkt in den vorm van plissé, smockwerk of klok ken, terwijl met het verwerken van stre pen op alle manieren, ook voor zwaardere dames, vaak een smaakvol effect werd be reikt. Bijna al deze toiletten waren gecombi neerd met een chique plat of hoog soms grillig-gevormd hoedje, vaak versierd met de zoo moderne voile, terwijl ook de char mante luifelhoed uit overgrootmoeders tijd, weer op den voorgrond trad. Tenslotte zagen we vóór de pauze, toen men reeds was begonnen met het serveeren van de heerlijke thé-complêt nog een wit- satijnen bruid naar voren schrijden, ge volgd door een bruidsmeisje in cyclamen rood satijnen en na de pauze o.a. nog eenige avondjaponnen van bedrukte- en effenzijde en kant, met als besluit van de show een koets op het podium, waaruit op toepasse lijke muziek weer een bruid tevoorschijn kwam, ditmaal gehuld in witte kant en ge volgd door vier mannequins, resp. in een tule-, brocaat-, zijden- en satijnen feest kleed. De muziek was, evenals de geluids installatie, keurig verzorgd door de firma Ypma. Zoo trok dan dezen middag de mode van het a.s. seizoen in groote, kleurige verschei denheid aan ons oog voorbij en wél heeft deze stoffen-show bewezen, hoeveel en met hoe weinig kosten er op het gebied van zelfgemaakte kleeding te bereiken is Mevr. Ida de Leeuw—van Rees sloot met enkele woorden. heb ie heel wat ondervonden. Dan bert je niet meer zoo goedgeloovig. Dan blijf je bij datgene, wat je in al die jaren het best heeft geholpen en neem je bij hoofd* pijn, verkoudheid of rheumatiek één oh twee Aspirintjes. MET PRODUCT VAN VERTROUWEN! J. C. G. O. B.-AVOND. Gisteravond belegde de Jongelieden Christen Geheelonthoudersbond in het gebouw „Waakt en Bidt" een propaganda- avond. Na de opening van het programma bestaande uit samenzang, gebed, schrift lezing en een openingswoord van den voorzitter der afdeeling Alkmaar, den heer W. Wiegers en zang met orgel begeleiding, sprak de heer P. Homburg van Heiloo een propagandistisch woord. Het onderwerp luidde „Het ernstig spel met de ziel." Met een historisch gebeuren, toonde de heer Homiburg de noodlottige uitwerking van den drank aan voor lichaam en ziel. Wie het ernstig spel met de ziel door alcoholmisbruik speelt kan alleen verliezen. Als er één vijand is van God dan is het de alcohol. De drank brengt zonde, een zee van ellende, ver woest het lichaam en den geest. Niemand kan met een glas jenever in de hand Jezus Christus ontmoeten. Alcohol gebruik is zonde. Deze en zedeloosheid gaan hand in hand. In de groote steden leven duizenden kin deren in ellendige omstandigheden, omdat de ouders aan den drank verslaafd zijn. De alcohol is een vijand van het Evange lie. Is er één Christen, die durft beweren, dat Satan's geest van de alcohol en Gods De stille drinker is een groot gevaar Geest samen kunnen gaan? voor Christus' kerk. De verborgen zonden knagen aan het geestelijk leven. Zoolang er nog één alcoholgebruiker is, is drank bestrijding noodzakelijk. De „gezellige stemming" door de alcohol is in strijd met den geest Gods. Ieder vrage zich in allen ernst af, of God den mensch hier niet iets heeft te zeggen. Het gaat om de eer van God. Daarom moet er aandrachtig gewerkt worden voor de geheelonthouding. Voor eiken mensch, ook den dronkaard, is er in Christus redding. Hierop volgde weer zang, begeleid door orgelspel Na de pauze werd opgevoerd „Hetty", een dramatische schets in drie bedrijven, die den funesten invloed van drankgebruik en -misbruik duidelijk aantoonde. De di verse rollen werden aannemelijk gespeeld. Hoe het mogelijk was, dat een deel van het (dikwijls jeugdige) publiek zich bij ver schillende dramatische scènes blijkbaar kostelijk vermaakte, ontgaat ons ten eenen- male. Samenzang en dankgebed besloten den goedgeslaagden en goedbezochten avond. OPENBARE LEESZAAL EN BOEKERIJ LANGESTRAAT 85. Nieuwe aanwinsten 2e suppl. lijst 31. Engelsche letterkunde. 820K87s Kranendonk, van. Shakespeare en zijn tijd. 826M21 Mansfield. Letters. Engelsche romans. 1 823B88.5r Bromfield. The rains came. 823C46g Cronin. Grand Canary. 823C46s Cronin. The stars look down. 823G37b Gibbs. Blood relations. 823H45 Heir, The, of Redclyffe. (g.) 823H64y Hilton. To you Mr. Chips! 823L28w Lawrence. The white peacock. 823L60.6 Lindsay. The cautious amorist. 823L99 Lynd. The chistmas omnibus. 823M34.3c Maugham. Cakes and ale. 823M45.8 Melville. Moby Dick; or, The white whale. 823M76t Montgomery. Thwarted; or, Ducks eggs in a hen's nest. (g.) 823016.5 O'Flaherty. Famine. 823P20 Passos, dos. The 42nd parallel 823R23.2 Rawlings. The yearling. 823R45 Rice. Imperial city. 823S20.5b Sayers. Busman's honeymoon. 823Y85.3 Yonng. Dr. Bradley remembers. g is geschenk. Alléén 2de handsch goederen. uits' «"'and coulant. (Dinsdags en Vrijdags inzenden).

Alkmaarsche Courant | 1939 | | pagina 2