PAM'S WONDERLIJKE AVONTUREN. AMSTERDAMSCHE BEURS LAATSTE BERICHTEN. Spoet derde bla_ Bezoek aan het stadhuis. Steunregeling kostwinners plaatsvervangers. DE EERSTE KAMER BIJEEN. Tram Alkmaar—Warmenhuizen. er (ONGECORRIGEERD). Hedenmorgen heeft de koningin een be zoek aan het Stadhuis te Brussel gebracht. Zij heeft daarbij den burgemeester o.m. als volgt toegesproken: Nog onder den verschen indruk van de onvergetelijke ontvangst mij door de bur gerij van Brussel bereid is het mij een be hoefte daarvoor tegenover de vroedschap mijn groote erkentelijkheid te betuigen en ik voeg daaraan mijn oprechten dank toe voor de welsprekende woorden waarmede U mij hebt welkom geheeten. Gij hebt er op gewezen, dat wij, Belgen en Nederlanders, door een eeuwenoude ge schiedenis en door dezelfde idealen zoo nauw verwant, van nature bestemd zijn om elkander te verstaan. Inderdaad behooren wij niet alleen in wederzijdsche achting en vriendschap samen verder zien, HAAGSCHE WILDE BUSSEN STAKEN HUN DIENSTEN NOG NIET. Hebben enkele Rotterdamsche wilde bus ondernemers na de beschikking van den hoogen raad van Maandagmiddag hun diensten gestaakt, hun Haagsche collega's denken er nog niet aan om op te houden. Zij stellen zich op het standpunt, dat zij nog geen veroordeeling in hoogste instan tie hebben gekregen en al vallen er da gelijks processen-verbaal tot zoolang blijven ze doorrijden. Op het Spui, op de Houtmarkt en op de Turfmarkt staan de groote bussen dan ook wagen aan wagen geparkeerd om op geregelde tijden naar Amsterdam, Rotterdam, Leiden, Haarlem en andere plaatsen te vertrekken. Wat Sommeling betreft, aan deze was de be schikking van den hoogen raad vanochtend nog niet beteekend en tot dien tijd blijven de bussen zeker rijden. Daarna zal men wel te leven, maar ook en vooral in bewogen tijd als thans, eendrachtig, zoover het in ons vermogen ligt, alles te bevorderen wat tot het algemeen welzijn der menschheid kan bijdragen en zooals de koning het tegen over Uw ambtegenoot in Amsterdam uit drukte „met alle middelen te ijveren voor de vrede ofider alle volkeren". Immers al dus handelende zullen wij, Belgen en Ne derlanders van heden, de beste traditiën handhaven onzer voorvaderen, die met de taaie vasthoudendheid, die hen kenmerkte, gepaard aan een nuchterheid, die geestdrift voor een goede zaak niet uitsluit, hun stre ven, gericht hielden op vrijheid, vrede en welvaart. Burgemeester Max heeft in zijn antwoord c.m. het volgende gezegd: Het is de tweede maal dat mij de eer te beurt valt Uwe Majesteit in dit aloude stadhuis te verwelkomen. Zeven-en-twintig jaar te voren, in mijne kinderjaren, was ik, vz.n op het balkon van ons stedelijk paleis getuige van het geest driftig onthaal dat op de Groote Markt, vanwege de bevolking van Brussel, koning Willem III en koningin Emma ten deel viel. De ontroerende herinnering aan deze luis terrijke dagen -al nooit uit mijn geheugen worden gewischt. De gevoelens welke toen zoo krachtig tot uiting kwamen, worden thans met een nog hartelijker ontboezeming bevestigd. Het is omdat wij nooit beter dan thans de diepe oorzaak hebben gevoeld van de bartden welke onze beide naties vereeni gen, naties die zoo dicht naast elkaar staan door hun gemeenschappelijken oorsprong en door zooveel geschiedkundige verwant schappen. Bestemd om elkaar te verstaan en te be minnen, houden zij venzeer vooruitgang, orde en vrijheid in eere, en hunne lotsbe stemming, hunne belangen, hunne verwach tingen volgen gelijkloopende banen Het is met een volledige en oprechte so lidariteit dat ik, va verre, onzen hartelijken groet richt tot al die oude steden van de Nederlanden, fier op hun verleden en te recht trotsch op hunne vrijheden. In geen ander tijdperk hebben de kleine staten meer dan thans, voor de bedreigingen van het ruwe geweld, de noodzakelijkheid gevoeld nader tot elkaar te komen en el kaar te helpen. Bezoek aan den koninklijken grafkelder. Om tien minuten over tien heeft de ko ningin het paleis verlaten om een bezoek te brengen aan den koninklijken grafkelder te Laeken, waar zich de tomben bevinden van koning Albert, koningin Astrid en de vor sten van het Belgische koningshuis. De vorstin werd bij den ingang van de kerk van Laeken begroet door kanunnik van Reeth, pastoor-deken van de koninklijke parochie te Laeken De minister van sociale zaken heeft aan de gemeentebesturen een circulaire gezon den betreffende de steunverleening aan als kostwinners in de steunregeling opgenomen plaatsvervangers van onder de wapens ge roepen dienstplichtigen. Hieraan is het volgende ontleend. De steunuitkeering aan het gezin van den kostwinner-plaatsvervanger zal op den- zelfden grondslag berekend blijven, alsof de kostwinner als geheel werkloos in het gezin aanwezig ware: er vindt dus geen aftrek plaats welke dan ook als ge volg van zijn afwezigheid uit het gezin. Dit impliceert, dat de verstrekking van goed- koope levensmiddelen, b-steun en deelne ming aan de spaarregeling op dezelfde wij ze blijven doorloopen als vóór dat de kost winner als plaatsvervanger optrad. Mocht een gedeeltelijk werklooze als plaatsvervanger worden aangewezen, dan kan aan diens gezin boven wat het zou hebben ontvangen, als het een geheel werklooze betrof, een bijslag worden uitbe taald, gelijk aan dat deel van het loon, dat in de week van zijn in diensttreding bij de bepaling van zijn steunbedrag zou zijn vry- gelaten. Niet als inkomsten van het gezin zal worden beschouwd de normale soldij, die de kostwinner-plaatsvervanger ontvangt. De ze zal bij de berekening van de steunuit keering geheel buiten beschouwing worden gelaten. Wel als inkomsten van het gezin zullen worden beschouwd a. een derde deel van de militaire jaarwedde van den kostwin- nen-plaatsvervanger, zoo deze een onderof ficiers- of hoogeren rang bekleedt. b. Zijn militaire extra-inkomsten, zoo hij een onderofficiers- of hoogeren rang bekleedt, na aftrek van 25 cents per dag, welke hij geniet boven zijn jaarwedde. c. De vergoeding voor inkwartiering, in dien hij bij zijn eigen gezin is ingekwar tierd. Deze inkomsten moeten gehéél op het steunbedrag in mindering worden gebracht Voorloopig heeft de beslissing van den hoogen raad dus nog verandering in de ge dragingen van de Haagsche wilde bussen teweeggebracht, maarhoe lang nog? WEDEROM EEN INCIDENT TE DANTZIG. Het Duitsche Nieuws Bureau meldt: Vanochtend heeft zich opnieuw een ernstig grensincident voorgedaan. Een vrachtautobestuurder uit Elbing die van Oost-Pruisen doo. den corridor naar Duitschland reed is op het gebied van Dantzig aan de grens te Liessau-Dierschauk door Poolsche beambten beschoten. De chauffeur stond met zijn vrachtauto bij het douanekantoor ter vervulling van grensformaliteiten. Vervolgens begaf hij zich te voet naar de Poolsche grenspost tom daar de forma liteiten te vervullen. Hij bevond zich nog op het gebied van Dantzig, toen hij zonder woordenwisseling door een Poolschen „grenspersoon" werd beschoten. Het gelukte den toeschietenden Dantziger douanebeambte den chauffeur in veiligheid te brengen. Naar het D. N. B. verneemt, zal de re geering van Dantzig bij de diplomatieke vertegenwoordiging van Polen scherp protesteeren tegen dezen overval en er op opmerkzaam maken, dat dit reeds het derde grensincident van dezen aard is. DRANKWET. (Staatsblad 1931, nr. 476). Ingekomen is een verzoek van den heer W. F. G. Wiese, alhier, om een verlof A. verlof voor den verkoop van zwak-alcoho- lischen drank in het klein zoowel voor ge bruik ter plaatse, voor welke het verlof geldt, als voor gebrtiik elders in het perceel Laat nr. 2. Binnen twee weken na dagteekening de zer kan een ieder schriftelijk bezwaren te gen het verleenen van dit verlof indienen. Alkmaar. 24 Mei 1939. Burgemeester en wethouders van Alkmaar, F. H. VAN KINSCHOT, burgemeester. A. KOELMA, secretaris. VERKIEZING GEMEENTERAAD. Ter inzage legging candidatenlijsten. De Voorzitter van het Centraal stembu reau voor de verkiezing van de leden van den Gemeenteraad te Alkmaar brengt hier mede ter algemeene kennis, dat de lijsten van candidaten voor het lidmaatschap van den Gemeenteraad, waarover op 21 Juni a.s. de stemming zal plaats hebben, naar de kieskringen gerangschikt en voorzien van de nummers der lijsten, voor een ieder ter gemeente-secretarie ter inzage zijn ne- dergelegd. Alkmaar, 24 Mei 1939. De Voorzitter voornoemd, F. H. VAN KINSCHOT. AAN KOLENDAMPVERGIFTIGING OVERLEDEN. In den ochtend van 29 April werd in het visschershof te Scheveningen de 74-jarige G. B. bewusteloos in bed aangetroffen, evenals zijn echtgenoote van denzelfden leeftijd, bedwelmd door kolendamp van de kachel, waarvan de schuif vrijwel gesloten was. Beiden werden naar het Roode Kruis ziekenhuis overgebracht; hun toestand was toen redelijk. Nadat echter op 6 Mei de man was overleden, is gisteren ook de vrouw aan de vergiftiging bezweken. Parlement. (Van onze*. parlementairen medewerker) De Eerste Kamer is gisteravond voor een korte openbare vergadering bijeen geweest, waarvoor een paar ontwerpen op de agenda stonden, namelijk de naasting van twee locaalspoorwegen in Groningen en van den tramweg AlkmaarWarmenhui zen, verder de vaststelling van het slot der rekening van de uitgaven en ontvangsten voor Suriname over 1936. Het eerstgenoemde wetsontwerp had onlangs in de Tweede Kamer tot vrij uit voerige besprekingen aanleiding gegeven, waarbij vooral de Noorderlingen zich lieten gelden, maar de Senaat bracht er een blanco verslag over uit en uitte slechts over het tweede ontwerp de klacht, dat dit verslag zoo laat kwam. Zooals men ziet, derhalve geen stof voor een lange discussie. De wetjes waren dan ook gauw onder den hamer door. Na de openbare vergadering was er afdeelingsonderzoek van niet minder dan 16 naturalisatieontwerpen en een achttal kleine wetjes, contingenteeringen, begroo- tingswijzigingen e. a. Vanochtend om elf uur zijn de wetsontwerpen, die verband houden met een oorlogstoestand, onder zocht, benevens het pufaanvoerverbod en de inrichting van het vluchtelingenkamp by Westerbork. 's Middags werd in openbare vergade ring een aanvang gemaakt met de behan deling van de Indische begrooting. Voetbal. ZOMERVOETBAL. De klok is verzet; we hebben weer zo mertijd. En we kunnen weer profiteeren van lange zomeravonden. Wie daarvan speciaal profiteeen, dat zijn de zomer-voetbal-mannen, die weer hun keren naar hun avondwedstrijden, 't Feest begint vanavond: het team der Gemeente reiniging, goed getraind door Hartland, zal vanavond een robbertje vechten tegen de scheidsrechters, die nu eens eindelijk weer kritiek kunnen uitoefenen op de leiding Dat wordt ongetwijfeld weer een gezel lige avond op het sportpark! Wielren nen. DE ACHT VAN CHAAM VOOR ENGEL. Bcsma vecht tegen een overmacht. Ziet, dat komt er van! Wanneer je al te gevaarlijk wordt voor de anderen, dan moet je al gauw den strijd aanbin den tegen een heele ploeg en dan wordt het dubbel moeilijk, om succes te be halen. Dat heeft Ab Bosma gisteren in Chaam ondervonden: hij moest genoe gen nemen met de elfde plaats en dat nog wel, terwijl het een echte wegwed strijd was en er een afstand van 100 K.M. afgelegd moest worden. Twee factoren, die dus gunstig waren voor de Alcmariaan. i* Al heel gauw na den aanvang van den wedstrijd sprongen Kors en Saes weg en zij kregen een halve minuut voorsprong op de rest. Een tweede groep werd daarna ge volgd door de Jong en Smit en achter hen joegen Bosma en Engel met tal van andere renners. Bosma zag het gevaar, maar zyn mede-rijders lieten hem wel aan kop gaar., doch zorgden er wel voor, dat hij niet weg kon komen. Geheel anders was het met En gel, die men in de volgende ronde liet loo- pen. Engel wist bij Smit en de Jong te ko men en samen haalden zij de kopryders weldra in. De strijd werd toen zeer leven dig, temeer, waar nog vier renners uit het tweede peleton ontsnapten, die zich na een flink gevecht eveneens bij de kopploeg voegden. En deze groep reed toen in hoog tempo op de finish aan, die echter nog lang niet in zicht was. En nog zou de strijd lang niet beslist zijn geweest, als in het achtervolgende peleton de groote mannen hadden kunnen samen werken. Echter, eerst verdwenen Jansen, de Groot en de Hoog uit het peleton, omdat zij lekke banden kregen en toen moest Bosma zich laten afzakken tot den staart van het peleton, omdat hij zijn voethaak brak Daar bleef hij rijden, om in de laatste ronde nog één keer te probeeren, weg te komen. Hij rende langs hpt peleton, maar de tien voor hem rijdende renners hadden reeds 2y minuut voorsprong en deze bleven dus onbereikbaar. Zoo werd onze Noordhcllander elfde. Inmiddels was Jaap Engel, die een zeer fraaien koers reed, in de eindspurt de sterk ste gebleken en zoo won de Amsterdammer zijn eersten wedstrijd in dit seizoen. De profs reden 132 K.M. en hier was de strijd buitengewoon spannend. In de zeven de ronde lag Moltke van de zeventig ren ners, die gestart waren, aan den kop, ge volgd door Gyzen, Heeren, de Korver, Houtzeel, Banken en Franken. In de achtste ronde bezette Moltke nog de eerste plaats, op een minuut en 4 sec. ge volgd door twintig renners. Hellemons en van Gent liepen in de negende ronde op Moltke in. De Mayer volgde op 11 sec. en een groep, getrokken door Middelkamp, op 25 sec. In de tiende ronde zakte Moltke af en lag Hellemons aan den kop, op 29 sec. gevo'gd door Mk delkamp en Banker en op 39 se door een peleton, getrokken door Moltke. Schulte wist in de elfde ronde in te loo f>en en de eerste plaats te bezi tten. Hij gaf deze in de twaalfde rende niet meer af en passeerde als eerste de eindstreep met 400 meter voorsprong op Braspenning, Helle mons en Mddelkamp. De uitslagen luiden: Wedstrijd over 100 K.M. voor amateurs 1. J. Engel; 2. G. Saes, 3. J. de Jong. 4. P. C, Kors; 5. A. Lodewijks; 6. Chr Smit; 7. W Houtman; 8. A. van Mock; 9. J. Moorman, 10. J. van Vliet en 11. Ab. Bosma. Wedstrijd over 132 K.M. voor beroeps renners en onafhankelijken: 1. G. Schuit ('s-Hertogenbosch); 2. J. Braspenning (Princenhage); 3. A. Hellemons (Rijswijk) 4. Th. Middelkamp (Kieldrecht); 5. Ch. van Gent (Rotterdam); 6. L. van Schyndel (Beek en Donk); 7. J. Banken (Waubach) 8. J. de Mayer (België, Kieldercht); 9. Houtzeel (Amsterdam) en 10. L. Moltke (Amsterdam). Rest ons nog te melden, dat bij de ama teurs nog een tweede Alkmaarder startte, n.1. de Rooy. Henk de Rooy, die het vorig jaar flink kwam opzetten, is thans als mili tair bij Breda gedetacheerd en van wed strijdrijden komt dus thans niet veel. Giste ren kon hij echter starten en drie ronden lang toonde hij, dat bij het rennen nog niet verleerd was. Helaas, de jongen kreeg toen een lekke band en moest afstappen. En dat, terwijl zijn verzorging prima was: vijf reserve-luitenants waren met hem meege gaan en hadden zi'ch verspreid opgesteld, om hun man te steunen! 't Baatte echter niet AB BOSMA NAAR ZWEDEN. Eindelijk is dan de aandacht van de N .W. U. ook op Ab Bosma gevallen, Moest hij in de Ronde om Keulen nog overal zelf voor zorgen (de N. W. U. had slechts twee renners officieel aangewe zen), thans gaat Bosma voor de N. W. U, naar Zweden, waar hij in een paar inter nationale wegwedstrijden zal uitkomen. Moge de jonge renner succesrijk naar Nederland terugkeeren! In elk geval thans reeds onze gelukwenschen voor het bereikte succes: de erkenning van zijn kracht door het nationale wielerlichaam, de N. W. U.! CLEMENS WINT DE RONDE VAN LUXEMBURG. Gisteren is de Ronde van Luxemburg met de vierde etappe van Esch sur Alzette naar Luxemburg, een afstand van 198 K.M. be ëindigd. M. Clemens werd winnaar van deze laatste etappe in een tijd van 6 uur 7 sec. en bezette tegelijkertijd de eerste plaats in het eindklassement, op 3 sec. gevolgd door Vlaemynck. Het eindklassement luidt: 7. M. Clemens (Luxemburg) 21 uur 7 min. 55 sec.; 2. L, Vlaemynck (België) 21 uur 7 min. 58 sec. 3. Mithouard (Frankrijk) 21 uur 9 min. 54 sec.; 4. A. Dignef België) 21 uur 12 min. 21 sec.; 5. R. Pedroli (Zwitserland) 21 uur 19 man. 3 sec.; 6. G. Thone (België) 21 uur 20 min. 50 sec.; 7. Valentyn 21 uur 20 min. 57 sec.; 10. Demmenie 21 uur 25 min. 21 sec.; 11. Lambrichts 21 uur 29 min. 41 sec.; 19 Paauwels 21 uur 38 min. 26 sec.; 22. Gom mers 21 uur 43 min. 51 sec. H. L. O.-ERS, WEEST GEWAARSCHUWD! Nog twee dagen resten u. Aanstaanden Vrijdagavond zal het werkcomité Alkmaar der H. L. O, vergaderen. Dan zal dus bekend zijn, hoeveel dames en heeren (oud en jong!) zich hebben opgegeven voor de training onder leiding van het werkcomité. Zullen het er velen zijn of zal het aantal teleurstellend zijn? Wij weten het niet, omdat wij over geen enkel gegeven beschikken. Maar dit is zeker: na Vrijdagavond 8 uur zijn geen trainingskaarten meer verkrijgbaar voor den minimum-prijs en daarom meenen wij goed te doen, deze paar regels als laatste herinnering te moeten schrijven. Men begrijpe goed het doel der H. L. O: algemeene lichaamsontwikkeling voor iedereen, van eiken leeftijd, van iederen rang of stand. Er zijn er duizenden, die vrijwel niets doen aan lichte zomersport, die toch zoo nuttig en heilzaam is voor het lichaam. Er zijn er ontelbaren, ook in Alkmaar en omgeving, die deze oefenin gen in de buitenlucht zeer noodig hebben en die nog steeds niet weten, hoe prettig de avonden op het sportveld zijn. Voor 282. Doch eindelijk trekken zij de stad binnen en red der en geredden worden door de inwoners hartelijk toegejuicht. 283. Pam moet nu voor den burgemeester verschijnen, die hem ontroerd een dankhulde brengt voor hetgeen hij voor de gevangenen heeft gedaan. Doch Pam wil van geen dank weten. Alleen zou hij graag willen vernemen, waarom alle mensjes hier geharnast zijn. hen is deze oproep speci niet voor de vroegere best. die weten, hoe pretti,?<Wr> oefenavonden zijn. 8 en Nog tot Vrijdagavond dus v als deelnemer aanmelden bij leden, wier adressen wel de c* overigens ken me„ zaTortJ4 schrijver dezes, RiPDin„* heeft nog trainingskaarten ^at *3 Nogmaals, Alkmaarders en van alle gemeenten rondom heeft nog twee dagen tijd. Me IU). STOOMVAARTU^ Kon. Ned. Stoomb Mu' Ajax 23 Mei te Stettin. Mlj' Euterpe 23 Mei te Kopenhagen Hercules 23 Mei v. Izmir n Pin, Hermes 24 Mei te Amsterdam Iris 23 Mei te Bordeaux. Mars 23 Mei te en van v„i Barcelona. alei>cU Merope 21 Mei te Curapao. Nereus 23 Mei te Gdynia. Oberon 23 Mei van Catania n Odysseus 23 Mei te Amsterdam Perseys 23 Mei 18 uur Lyydd "m Mei te Rotterdam. P**-! Pygmalion 23 Mei v. Izmir n kw Rhea 23 Mei 9 uur te Bremen Ul Theseus 23 Mei van Vigo n. Oportn Trajanus 23 Mei te Genua. Triton 23 Mei te en van Meliiu Palermo. 1U| ®u- Ulysses 23 Mei van Constanta n M. Stoomv. Mij. Nederland. U! Tabian thuisr. van Genua 23 Mei' Johan van Oldenbarnevelt thni«. Genua 23 Mei. *»i Poelau Laut thuisr. te Hamburg 23 w Tajandoen thuisr. te A'dam 23 Mei. Saleier thuisra v. Sabang 22 Mei. Holland—Amerika Lijn. Nieuw Amsterdam 23 Mei n.m. v,H v Noordam 23 Mei te Piladelphia v.m Bredijk 23 Mei n.m. te New Orleans. Delftdijk 23 Mei n.m. van Glasgow. Drechtdyk 22 Mei n.m. te Christobal. Kon. Holl. Lloyd. Salland uitr. 23 Mei v. Las Palmas. Westland uitr. 23 Mei om 12 uur te Santos Amstelland 25 Mei 22 u. te IJmuiden vet»' Rotterdamsche Lloyd. Baloeran uitr. 24 Mei 6 uur van Suez. Bantam uitr. 24 Mei te Belawan. Brastagi thuisr. 26 Mei 8 u. te R'dam ver» Kota Napan J. N. L. 23 Mei 12 uur passeert St. Helena. Siantar uitr. 24 Mei 6 uur van Suez. Sitoebondo thuisr. 23 Mei 18 uur van Marseille. Ameland 25 Mei 13 u. te Rotterdam verw, Buitenzorg 23 Mei 18 uur te Rotterdam. Hertosono J. N. L. 24 Mei 14 u. v. Sabang. OPGAVE VAN NOOBDHOLLANDMX LANDBOUW CR EDIET N.V. van Woensdag 24 Mei 1939. Vor. Ic, 96% 94% 22 117»/, STAATSLEENINGEN. 3—3'A Nederl. 1938 3 Ned.-lndië 1937 5J4 D-Üschl m. verkl. B ANK-INSTELLINGEN. Amsterd. Bank Handel Mpij. Cert. v. 250 125 Koloniale Bank160*/a Ned. ind. Handelsbank 122% INDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie 36»/M Caïvé Delft Cert 85% Nederl. Ford 340 Lever Bros129% Philips GloeiL Gem. Bezit INDUSTR. OND. BUITENL. Am. Smelting Anaconda Bethleh. Steel407/ie Cities Service§l?Ai General Motors Kennecott Copper North American Rayon Rep. Steel Standard Brands. Steel comm. U. S. Leather CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Verg. Vorstenlanden MIJNBOUW. Alg. Esplor. Mij. Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr, Kon. Petr. 185% 31 Vu 18%, 33% 23%, 12% - iiu4«| - 4% 34% 3 412% 205 230 85% 60 100 282 2981/, Perlak 62 Phillips Oil a a a t 26%'w Shell Union a a a ®V« Tide Water RUBBERS. Amsterd. Rubber a Deli Bat Rubber Hessa Rubber Oostkust a a a Serbadjadi'os/ Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Holland—Amerika lijn JavaChina—Japan lijn 'f Kon. Ned. Stoomboot. Scheepvaart Unie »,J/ï TABAKKEN. lMl; Deli Batavia ?o. Oude Deli a Senembah15'% AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Illinois Centra] Southern Pacific Southern Railw. Cert.. Union Pacific Can. Pac3% Exclaim. *E»lividend. Noteering per 50. x) ex-coupon Prolongatie vorige koers */i> heden P WISSELKOERSEN AMSTERDAM OFFICIEEL. Vorige koers heden oiso ui[OipiO°lS uoSnquodojJ ipuflZ PJjWB uftpofl uopu0'! 2.45.3.00 96% 94% 22%.% 117 128% 163 123 37% .8 86 337 129%-j 186% 185/,, 40%, 4% 33%, 23% 12% 11'Al 4% 34-»/» 3 412% 205 228'/, 85%-% 60 100 184% 302y,-i 62 8%i 9'/:« 184% 130% 84% 84% 2%« 99% 74 105% 114% 139-40,1 183% 157% 20% 9% 10»/» 11% 72 3»/]. 'AZ8 EE 08Sk fi6Vk %Z6W KZ6'8C 06'8E 86'Ik 96'It UIE 69" IE *86k HE6V 0 L\L 0L*L ViZL'2 Vtli'8 V. 981 »98"I

Alkmaarsche Courant | 1939 | | pagina 10