Een zoon van z'n Vader I 1 De Dieren-Jamboree ftadiopcogcamma. 9xuMetm oómeuzèlf/ Zomerdiensten der K.L.M. gecompleteerd. Eerste vlucht naar Helsinki. Naar het Engelsch van RIDGWELL CULLUM. Door T. v. d, MADE. GEMENGD NIEUWS. VEWCW Auto van een dijk gestort. Twee personen gewond. TWEEDE BLAD Zaterdag, den eersten Juli, zyn de zomer diensten der K.L.M. gecompleteerd. Met in gang van dien dag worden alle diensten, welke de K.L.M. gedurende den zomer on derhoudt, gevlogen. Het begon met het vertrek van de be kende Amerikaansche filmster Mary Pick- ford, die vergezeld was van den bandleader Charles Rogers, naar Parijs. Voor haar ver trek verklaarde zij, dat zij opzettelijk 24 uur langer dan noodig was in ons land had vertoefd, omdat zij zoo prettige herinnerin gen had aan haar drie vorige bezoeken en zij Rogers in elk geval gisteren Volendatn en Marken had willen toonen. „Maar er zijn zooveel meer andere dingen, die my hier treffen, en vooral de rust en prettige sfeer in üw land, dat ik en dit is geen phrase een dag of tien hier kom zitten, zoodra ik daartoe gelegenheid heb", verklaarde zij voordat zij in het vliegtuig stapte. Volgend jaar lijn naar Schotland? Kort na de Parijs-machine vertrok de „Roek", het Douglas D 3-toestel, voor de extra vlucht naar Glasgow, bestuurd door gezagvoerder Frenken, met aan boord de heeren Plesman, Aler en de Londensche vertegenwoordigers der K.L.M., die in Schotland de officieele opening van het vliegveld „Grangemouth" gaan bijwonen. „Wy zullen de mogelijkheden voor een luchtlijn AmsterdamEdinburghGlasgow ernstig onderzoeken en wanneer de vooruit zichten gunstig zyn, openen wij den vol genden zomer een directe luchtverbinding tusschen Schotland en Nederland". Met deze woorden besloot de heer Ples man de rede, welke hy uitsprak ter gelegen heid van de officieele opening. In het Noorden van Engeland, waar het met het luchtverkeer niet al te best wilde vlotten, koestert men ten aanzien van Grangemouth, de centrale luchthaven van Schotland, groote verwachtingen. De nieuwe luchthaven, welke voorzien is van startbanen een zeer moderne technische uitrusting, ligt centraal ten opzichte van de steden Edin burgh en Glasgow, de samenvoeging van het luchtverkeer op één plaats zal de op neming van Schotland in het Europeesche luchtnet kunnen vergemakkelyken. In een korte toespraak uitte Lord Tren- chard zijn voldoening over de totstand koming van Grangemouth, de grootste en modernste luchthaven van Engeland. De heer Plesman getuigde van zijn waar deering voor het initiatief, dat men in Schot land heeft getoond voor het stichten van het vliegveld. Texellijn heropend. Voorts werd de luchtlyn naar Texel her opend. Deze openingsvlucht droeg een bij zonder karakter, doordat een geheel revue gezelschap, dat Zaterdagavond op Texel moest optreden, deze eerste vlucht mee maakte. Het was de „Nationale Revue" van Bob Peters en Kees Pruis, een gezelschap van byna dertig menschen voor het grootste gedeelte bestaande uit girls, waarvan de meesten de luchtdoop nog moesten onder gaan, zoodat dit een groot evenement was, Dinsdag 4 Juli. HILVERSUM, 1875 en 414,4 M. (AVRO-uitz.) 8.Orgelspel. 8.15 Ber. 8.17 Gr.pl. 9.Omroeporkest en solist (opn.) 10.Morgenwy- ding. 10.15 Gr.pl. 10.30 Voor de vrouw. 10.35 Viool en piano. 11. De vrouw en het wereldbeeld, cau serie. 11.10 Huish. wenken. 11.35 Avro-Aeolianorkest. 12.15 Ber. 12.17 Gr.pl. 12.45 Avro-Amus.-orkest. l.lo Gr.pl. 1.30 Het Lyra-Trio. 2.15 Or gel en zang. 3.Ensemble J. Can tor en decL 4.30 Kinderkoor, 5.— Kinderhalfuur. 5.30 Omroeporkest. 6.28 Ber. 6.30 Aandriften, aanleg en al of niet intelligente aanpassing by dieren, causerie. 7.Gr.pl. met toe lichting. 7.40 Een meisje wil dan seres worden, causerie. 8.ANP- ber., Radiojournaal, mededeelingen. 8.20 Omroeporkest en soliste. 9. De onderwyzer in de strafgevange nis, vraaggesprek. 9.15 Avro-Amus.- orkest en solist. 10.Radiotooneel. 10.25 Gr.pl. 11.ANP-ber,, Avro- Dance-Band. 11.4012.Orgelspel (opn.) HILVERSUM, 301,5 M. (KRO-uitz.) 8.—9.15 Gr.pl. (8.15 Ber.) 10— Gr. pL 11.30 Godsd. halfuur. 12.Ber. 12.15 KRO-orkest (1—1.20 Gr.pl.) 2.Vrouwenuur. 3.Gr.pL 3.30 KRO-orkest. 4.15 KRO-melodisten en solist. (5.5.15 Gr.pl. 5.456.05 Felicitaties en ca. 6.30 Ber.) 6.35 Sportpr. 7.Ber. 7.15 Adel en nood van het handwerk, causerie. 7.35 Gr.pL 7.45 Zwemcursus. 8.ANP- ber., mededeelingen. 8.15 Saskia, opera. (9.209.45 Schokland, 80 jaar geleden ontruimd, causerie en gr.pL) 10.50 Gr.pl. 11.ANP-ber. 11.10 W. Rockin's orkest. 11.30 12— Gr.pL DROITWICH, 1500 M: 11.20 Het Avalon-Vocaal kwartet. 11.50 Al- fred van Dam's orkest. 12.50 Gr.pL I.35 Rep. 1.50 Dansmuziek (gr.pl.) 2.35 Cabaretprogr. 2.50 De Wessex Players. 3.20 Gr.pL 4.05 OrgelspeL 4.35 Het Blech-strykkwartet. 5.20 Rep. 5.30 Gr.pL 6.05 Rep. 6.20 Ber. 6.50 If war comes (II), causerie. 7.05 OrgelspeL 7.35 Radiotooneel. 8.05 BBC-zangers. 8.30 Radiotooneel. 9.20 Ber. 9.50 Interview. 10.10 Het BBC-Theater-orkest mmv. solist. II.05 B. Bissett's Canadians. 11.50 Gr.pL 12.15—12.20 Ber. 26) Gordon bleef op zyn stoel zitten en wachtte tot hy de frissche schoonheid zou zien van het meisje, dat zoo'n groot ge deelte van zijn gedachten in beslag nam. Haar vader liet haar passeer en en Gor- don's geduld werd beloond met een stra- lenden lach. „Hoe is het met onzen jongsten mede werker?" vroeg ze vroolyk. „Die is in een stemming om van het kan toor een boxring te maken en iemand eens af te drogen", gaf de jongste medewerker ten antwoord. Hazel trok een lang gezicht. „Zoo", zei ze en keerde zich tot haar va der en vroeg speelsch: „Wat is dat voor een opstandige stemming in onze duiventil?" De oude man begon te lachen en zei: „Duiventil? Het lykt me, dat een gewa pend fort dichter by de waarheid komt, al thans wat het humeur van de aanwezigen betreft", zei hij, met een vroolyk lachje naar het vastberaden gezicht van zyn be schermeling kykend. „Ik ga maar eens naai de boerdery, terwyl jullie het samen uitvechten, 't Wordt hoog tyd dat ik eens uitwaai en niet aan David Slosson denk". RADIO PARIS, 1648 M. 9—9.20 Gr. pl. 12.30 Zang. 1.25 Gr.pL 2.35 Zang. 3.50 Vioolvoordr. 5.05 Pianosoli. 5.25 Het Bailly-orkest. 6.35 Viool en piano. 7.20 Het Derveaux-orkest. 8.50 't Hamelin-klarinetkwartet en solisten. 9.5011.50 Radiotooneel. KEULEN, 456 M. 6.50 en 7.35 Gr.pL C.509.50 Het Omroepschrammel- ensemble en solist. 12.20 H. Bund en zijn orkest. 2.303.20 Populair cor.cert. 4.20 Militair concert. (5.20 —£.30 Gr.pL) 6.50—7.20 Cello en piano. 8.5012.20 Fr. Weber's dans- orkest en solisten. BRUSSEL, 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 Omroeporkest. 12.50 Gr.pl. I.30 Verv. concert. 1.502.20, 5.20, 6.50 en 7.20 Gr.pl. 8.20 Omroep orkest en gr.pl. 10.3011.20 Gr.pL 484 M.: 12.20 Gr.pL 12.50 Radio orkest. 1.50—2.20, 5.20, 7.10 en 7.35 Gr.pL 8.20 Radio-orkest en Om roepkoor. 9.35 Radio-orkest. 10.30 II.20 Gr.pL DEUTSCHLANDSENDER, 1571 M. 8.35 Het Weensch Symph.-orkest en soliste opn.) 10.20 Ber. 10.40 Poli tiek dagbladoverzicht. 10.55 Gr.pL 11.05 Ber. 11.20—12.20 Fritz Weber's dansorkest en solisten. GEMEENTELIJKE RADIODISTRIBUTIE. Lijn 1: Hilversum. Lijn 2: Hilversum. Lijn 3: Keulen 8.10.20, Radio PTT Nord 10.20—11.20, Droitwich 11.20—12.50, Brussel VL 12.50— 14.20, Keulen 14.20—15.20, Lond. Reg. 15.20—16.20, Keulen 16.20 17.20, Brussel VI. 17.20—18.50, Lon- don Reg. 18.50—19.20, Brussel VL 19.20—19.50, Parys R. 19.50—20.23, Keulen 20.2020.30, Brussel Fr. 20.30—21.20, Keulen 21.20—22.20, Brussel VI. 22.20—23.20, Keulen 23.20—24—. Lijn 4: Brussel VI. 8—9.20, Parijs R. 9.20—9.30, Radio PTT Nord 9.30 10.05, Luxemburg 10.0510.35, Lond. Reg. 10.3513.50, Droitwich 13.5018.50, Brussel Fr. 18.50 19.05, Droitwich 19.0519.35, Brus sel Fr. 19.35—19.50, Lond. Reg. 19.50—21.20, Droitwich 21.20 21.50, Lond. Reg. 21.50—22.10, Droitwich 22.10—24.—. Lijn 5: Diversen. waarover luid en opgewonden werd gespro ken voor het vertrek der Fokker F 36 „Arend", die bestuurd werd door gezag voerder Tepas. Lijn naar Helsinki geopend. Tenslotte vertrok het D.C. 3-toestel „Ibis", bestuurd door Parmentier, voor de eerste vlucht der K.L.M. in den regelmatigen dienst naar Helsinki. Aan boord bevonden zich onder andere de Nederlandsche gezant te Stockholm, mr. J. E. H. baron van Nageil, die de vlucht naar de Finsche hoofdstad meemaakt, en als vertegenwoordiger der K.L.M., de heer D. J. de Vries, chef van de afdeeling handel. Te ruim zeven uur is de „Ibis" te Hel sinki aangekomen. Er bestond op het fraai gelegen vliegveld der Finsche hoofdstad groote belangstelling voor deze aankomst, niet alleen omdat men deze uitbreiding van de luchtverbindingen met het overige Europa zeer op prys stelde, maar tevens omdat het de eerste keer was, dat een Douglas D.C. 3-vliegtuig hier kwam landen. Aanwezig waren o.m. vertegenwoor digers van het Finsche ministerie van ver keerswezen en van de Finsche Luchtvaart- maatschappy Aero O.Y. Tydens een banket, door de K.L.M. aan geboden, heeft de heer D. J. de Vries, chef van de afdeeling handel der K.L.M., een rede gehouden, waarin hy zyn by zonderen dank uitsprak voor de bemoeiingen van de Finsche regeering, die na jarenlange samen werking met de Finsche luchtmaatschappy het thans mogelyk had gemaakt, dat de K.L.M.-lijn naar Stockholm verlengd kon worden tot Helsinki. Deze rede werd beantwoord door den directeur-generaal van het Finsche ministe rie van verkeerswezen, den heer Salovius, die zyn vreugde er over uitsprak, dat de K.L.M. thans ook naar Finland kwam, om dat de K.L.M. niet alleen binnen Europa was gebleven, maar haar vleugels nog verder had uitgestrekt naar verre werelddeelen. Vooral de kleine landen zyn op samenwer king met elkander aangewezen, waardoor zy resultaten kunnen bereiken, die grooter zyn dan by individueel optreden mogelyk zouden zyn. DE POSTVLUCHTEN. Uitreis: Pelikaan te Basra; Buizerd te Bandoeng; Valk te Rangoon. Thuisreis: Gier te Rangoon; Nandoe te Basra. Rijwieldief op heeterdaad betrapt. - De Amsterdamsche burgery verleent op loffelyke wijze haar medewerking in den stryd tegen de rywieldieven. Was het in het begin van deze week een meisje, dat de ge stolen fiets van haar broer opspoorde en de politie den heler in handen wist te spe len, in den laten avond van Zaterdag was het wederom een lid van de vrouwelyke sexe, dat zich als een bekwaam detective ontpopte. De dame in kwestie werd door haar verloofde per aut'ó naar huis gebracht. Vlak bij haar huls, waar de auto stopte, zag de dame, dat zich een man op verdachte wyze ophield in de nabyheid van een fiets, die tegen een muur stond geplaatst. Het paar bleef eenigen tyd in den wagen, waar van de lichten waren gedoofd, zitten. Na eenigen tyd zagen zy, dat de man aan het slot van de fiets morrelde en enkele oogen- blikken later er met het rijwiel van door ging. Ongeweten werd hy achtervolgd door het paar in den wagen, dat een agent waar schuwde, die den man inrekende. By huis zoeking heeft de politie in de woning van den gearresteerde nog een zoo goed als nieuwe fiets en eenige rijwielonderdeelen gevonden. Tentoonstelling van Ttbetaansebe kunst geopend. - In de expositieruimte van het Koloniaal Museum te Amsterdam heeft de gezant van België J. baron Herry Zaterdag middag een tentoonstelling geopend van Tibetaansche kunst, welke geheel wordt ge vormd door een representatief gedeelte van de kunstverzameling van den heer Leon Ver- bert te Brussel, die in het bezit is van een der vier belangrijkste collecties van Tibe taansche kunst, welke er in Europa en Amerika te vinden is. Het overlijden van Louis Davids. - Voor de voorstelling in het Kurhauscabaret te Scheveningen begon, heeft Fientje de la Mar een paar eenvoudige en ontroerende woorden gewyd aan de nagedachtenis van Louis Davids, die op zulk een waarlyk kunstzinnige wyze dit Kurhauscabaret zoo vele jaren heeft geleid. De A.V.R.O. zal op Donderdag 6 Juli des avonds om 9.05 in plaats van de aangekon digde uitzending een „in memoriam" uit zenden in verband met het overlyden van Louis Davids. Prins Bernhard bij de Johanniters. - Ter gelegenheid van den Ridderdag van de commendery Nederland der Johanrtiterorde bracht prins Bernhard, die eere-rechtsrid- der dezer orde is, Zaterdagmiddag een be zoek aan het Johanniter-ziekenhuis te Ben- nekom. Hier waren ook de ongeveer zeven tig ridders der orde, die des middags den jaarlijksche vergadering in kasteel „De Doorwerth" hadden bygewoond, aanwezig. Doodelijk verkeersongeluk. - Te Vrie- zenveen liep het vijfjarig dochtertje van den Winkelier mulder met een ander meisje achter een draaiorgel aan. Plotseling liep het kind van achter het draaiorgel weg en wilde de straat oversteken, toen de vracht auto van den expediteur E. B. naderde. De afstand tusschen het kind en de vrachtauto was zoo gering, dat een aanrijding niet meer was te voorkomen. Het kind heeft vermoe- delyk van het voorste deel der auto een duw gekregen, is gevallen en daarna dooi de achterwielen van de vrachtauto, waarop drie-ton pannen geladen waren, overreden. Het kind is kort na het ongeluk overleden. MODERNE MACHINES VOOR UW DRUKWERK! DRUKKERIJ N.V. HERMS. COSTER ZN. ALKMAARSCHE COURANT. TEL. 3320. Op elke origineele verpakking vindt U deze garantie. Deze met deskundigt zorg samengestelde American Ciga- rette heeft de bi/zondert eigenschap iedere keelprikkeling te ver mijden; zij verkwikt door haae zachten aangenamen smaak 20 stuks 25 ct. IOASIED AMERICAN CIGAREITLS Op den weg naar Geldermalsen, welke het vorige jaar werd verbeterd, is gistermiddag een personenauto, waarin drie Amsterdam mers waren gezeten, in een S-bocht tegen een verkeerspaal gereden, welke uit den grond werd gerukt. De auto reed vervolgens een pereboom omver, sloeg over den kop den hoogen dijk af en kwam in een sloot te recht. De 65-jarige heer Blikslager, die ach terin den wagen zat, werd uit de auto ge slingerd en kwam in een suikerbietenveld terecht. Hij liep een sleutelbeenfractuur op en werd bloedend aan het hoofd verwond. De bestuurder geraakte in de auto bekneld. Hij brak een arm en werd aan het gelaat gewond. Een naast hem zittende dame bleef ongedeerd. De heer Blikslager werd, na ter plaatse te zijn verbonden, naar het ziekenhuis te Tiel vervoerd. De andere gewonde kon naar zyn woning worden overgebracht. De ver nielde auto is door de politie in beslag ge nomen. 49. Zelfs toen de dokter zijn arm onderzocht, hield hij zich kranig. „Nu jongen", zei Dr. Bok vriendelyk, „die arm is lelijk verstuikt, 't Spijt me voor je, maar je moet toekyken morgen. Je kunt niet deel nemen aan 't défilé". - 50. Joko ging naar de tent van 't Roode Kruis en zyn arm werd gezwachteld. Hij kwam weer buiten, een beetje witjes, maar als een held. Big stond hem op te wachten, sloeg een arm om zyn schouder en leidde hem naar het kamp met een zorg, alsof Joko halfdood was. Hy ging zonder zich te haasten weg, maar het was duidelyk, dat hij verdere discussie over David Slosson voorloopig wilde vermijden. En Gordon was bly, dat hy wegging. Hij voelde, dat er geen sprake mocht zyn van Mallinsbee's voor stel om Hazel met dien Slosson te laten af rekenen. Maar hy had buiten Hazel zelf gerekend en met de verzekerdheid van een jong broekje had hy gedacht, dat dit meisje zijn opinie vanzelfsprekend zou deelen. Hazel zat op een hoek van de schryf- tafel en sloeg met haar ryzweep tegen haar laars. Haar prairiehoed was naar achter ge schoven en met een vragend lachje keek ze naar Gordon op. Hij lachte terug en zei: „Ik begrijp niet, waarom twee menschen, die voor hetzelfde doel werken, de dingen niet in hetzelfde licht zien". „Wat dus beteekent, dat u en mijn vader nu al oneenigheid hebben, die ik moet op lossen?" Gordon lachte. „Ja, oplossen zult u het wel, ofschoon dat niet noodig is". „Waarom niet, als jullie zelf niet tot overeenstemming kunt komen?" „Maar we zy'n het eens". „Wat is er dan voor oneenigheid?" „Die is er niet". Hazel begon te lachen. „Waarom zei u dat dan?" „Dat heb ik ook niet gezegd. U zei het". Hazel werd ernstig en zei: ,,'t Is natuuriyk over Slosson". Gordon begon te wenschen, dat ze minder vlug van begrip was en niet zoo direct in haar uit dagingen. „O, aan dien vent erger ik me altyd", zei hy ontwykend. „Is hy vandaag hier geweest?" Gordon knikte. „En wat is het resultaat?" „Uw vader laat zich niet lymen en ook niet chanteeren". „Heeft Slosson zijn eischen verminderd?" „Dat geloof ik niet". Hazel stond op en liep langzaam naar de deur, waar ze in dezelfde houding bleef leunen, als haar vader even te voren. Gor don hield zyn oogen niet van haar af. Hy wist, dat ze de zaak overwoog en zyn in tuïtie waarschuwde hem, dat haar besluit licht in botsing kon komen met zyn mee ning. Maar hij was niet voorbereid op het geen ze een oogenblik later aankondigde. Ze kwam snel naar de schryftafel terug en ging weer op haar oude plaatsje zitten. Haar lippen waren vastberaden gesloten, ze keek met vasten blik in Gordon's blau we oogen en zei rustig: „Ik zal David Slosson voor myn reke ning moeten nemen". En met een lichte huivering: „Het zal allerminst prettig zijn. Maar het moet en liefst zoo vlug mogelijk. Vader wil niet opzij gaan, dus dan moet hy". Nu kon Gordon zyn impulsieve natuur niet langer bedwingen en hy protesteerde heftig. De gedachte, dat dit mooie kind zou trachten bij Slosson in het gevlei te komen vervulde hem met afkeer. Hij kende de be- teekenis van bepaalde gelaatsuitdruk kingen, als mannen naar vrouwen kyken. En hu had den eersten morgen in Snake's Fall nog niet vergeten. „Miss Mallinsbee", riep hy uit, zich in zyn opwinding over den lessenaar buigend, terwijl op zy'n eeriyk gezicht al zijn gevoe lens te lezen waren, „ik zag de heele zaak nog liever misgaan, dan dat u weer in aan raking komt met dat smerige zwijn. U bent te jong en te goed om zulke schepsels te kunnen begrypen. Ik weet Hazel lachte raadselachtig en riep uit: „En u bent zoo oud en zoo wijs, dat u dwars door hem heen ziet". Daarop leunde ze op dezelfde wijze over de schryftafel heen, zoodat hun gezichten heel dicht bij elkaar waren. „Jullie Salo- mo's kunnen hem geen van beiden op zyn nummer zetten. Vader is te obstinaat en u hebt te veel vooroordeel. Toch moet hy on der handen genomen worden en dan zal ik het doen. In zoo'n geval is een meisje wij zer dan twee mannen". „Uw vader beweerde precies hetzelfde", riep Gordon verbitterd en in het volgende oogenblik had hy zyn tong willen afby- ten, want Hazel klapte in haar handen en riep vroolyk uit: „Dus dat was het 'em! Vader was zoo wys, dat hy dadelyk aan my dacht en u bent een groote, ridderlyke jongen, die dat niet met hem eens was". Daarna ging ze rechtop zitten en haar oogen stonden heel ernstig. Welke gedach ten daarachter lagen, bleef voor Gordon verborgen, maar ze was zeer gevoelig voor zyn ridderlyk optreden. Een golf van woede joeg door Gordon heen terwijl hy uitriep: „Ik zal u vertellen, dat u niet het recht hebt u op te offeren, en uw vader ook niet „Het recht niet? Opofferen?" Hazel keek hem met groote open oogen aan, en ze vroeg een beetje beleedigd: „Wie zegt dal?" Maar even later kreeg haar vroolykheid weer de overhand en ze begon hem te pla gen. „Waarom zou ik het niet doen? U hebt me nieuwsgierig gemaakt. Wat voor ge vaar is er aan verbonden? Ik ben dol op gevaar. Welk gevaar loop ik?" Maar Gordon kon haar vroolijkheid in dit geval niet deelen. Hy bleef wrokkend zwygen. „Ik wacht", zei Hazel. Gordon kuchte. Hij keek haar een beet je hulploos aan. Hun oogen ontmoetten elkaar, toen kwam er op Gordon's gelaat ook een zweem van vroolykheid, en on danks zichzelf moest hy lachen. „Als u het zelf niet weet, ligt het niet op mijn weg u dat te vertelen", zei hy ten slotte schouderophalend. „Maar als u myn zuster was, dan zoudt u niet in Slosson's buurt komen, al moest ik u vastklinken". „Maar ik ben uw zuster niet", gaf Hazel met een allerliefst lachje ten antwoord, „en als ik dat wel was, zou ik uw zuster niet zyn, of ik zou het toch doen". Toen lachte ze om zichzelf en zei: „Heb ik dat niet handig bedacht?' En quasi-ernstig dreigde ze hem met haar vinger en zei plechtig: „Gordon van Henslaer, u bent al net zoo obstinaat, als myn vader, maar u hebt zijn wijsheid nog niet". Daarop ver volgde ze werkeiyk in ernst: „Deze zaak beteekent alles voor myn vader en ik kan hem helpen. Zoudt u niet helpen als u zoo'n lieven, raren ouwen heer had als ik? Ik weet zeker van wel. Wat kan het my sche len, wat ik doen moet, als ik hem helpen kan? Dat komt er heusch niets op aan. Ik weet kcusch wel, ke: i'_: op moot treden in geval van nood!" (Wordt .vervolgd).

Alkmaarsche Courant | 1939 | | pagina 7