De Dieren-Jamboree. 1 KAnPWINKELl WEERBERICHT: GEMENGD NIEUWS. Alkmaarsche Politierechter EGMOND AAN ZEE CASTRICUM HEILOO BERGEN TEXEL LANGENDIJK Glimlachje TWEEDE BLAD Tentoonstelling RotterdamBatavia. - In de met talrijke aanwezigen gevulde bur gerzaal van het Rotterdamsche Raadhuis heeft gisteren door den minister van kolo niën, den heer Ch. J. I. M. Weiter, de ope ning plaats gehad van de tentoonstelling RotterdamBatavia. Lijkje van verdronken jongen aange spoeld. - Gistermiddag is bij den mond van het ververschingskanaal in Scheveningen het lijkje aangespoeld van den negenjarigen Tonny Hofmans, die Donderdag j.1. bij het zwemmen in zee door den stroom was mee gesleurd en verdronken. Internationaal instituut voor koeltech niek. - Blijkens het verslag over het ont werp van wet houdende goedkeuring van het op 31 Mei 1937 te Parijs gesloten her ziene internationale verdrag van 21 Juni 1920 tot oprichting te Parijs van een inter nationaal instituut voor koeltechniek, stel den, hoewel over de totstandkoming van het verdrag waardeering werd uitgesproken, verscheidene leden de vraag, waarom er twee jaren moesten verloopen voordat het wetsontwerp werd ingediend. Zij verloren daarbij niet uit het oog, dat het ontwerp om advies is toegezonden aan den volksraad; daarvan behoeft echter geen vertraging van zeer groote beteekenis het gevolg te zijn geweest. Commando overdracht aan boord van de „Tromp". - Aan boord van de flottielje leider „Tromp" had gisteren de commando overdracht plaats, waarbij de eerste com mandant van dezen bodem, de kapitein ter zee L. A. C. M. Doorman het commando overdroeg aan zijn opvolger, den kapitein luitenant ter zee J. W. Termijtelen, adju dant van de koningin in buitengewonen dienst. De Tromp vertrekt binnenkort voor een buitenlandsche reis. JUcfUszakett „Kalver'Miefde. De boerenknecht A. K., vroeger te Enk huizen en thans werkzaam in de omgeving van Aalsmeer, had het in zijn eerste woon plaats leelijk verbruid. Hij had connecties aangeknoopt met de zeven en twintig ja rige mejuffrouw G. B., die natuurlijk in de veronderstelling was, dat zij te zijner tijd met den boerenknecht van haar hart in het huwelijksbootje zou stappen. Hiervooi moesten echter nog verschillende hinder nissen overwonnen worden, o.a. was K. niet gereformeerd zooals het meisje, doch dat was voor hem geen bezwaar, zonder blikken of blozen ging hij tot den nieuwen godsdienst over, hetgeen zoowel bij de aan staande bruid als haar ouders de beste ver wachtingen moest wekken, tenminste op pervlakkig bekeken! De practijk was immers wel een beetje anders. De boerenknecht bezocht café's, ging zich aan drank te buiten en zag on derwijl nog kans om beduidende bedragen te verdobbelen. Het meisje heeft daar ech ter blijkbaar nooit iets van gemerkt, of schoon Enkhuizen niet zoo groot is- Hoe het zij, op zekeren dag kwam K. met een roerend verhaal bij zijn geliefde dat in het kort hierop neer kwam, dat hij 'n kalfje kon koopen, hetgeen hij wanneer het zijn eigendom was zou kunnen vet mesten, om de opbrengst van een en ander dan voor den uitzet te kunnen besteden. Er was echter één maar bij: het kalf kostte vijftien gulden en hij had er maar vijf. Het meisje, dat blijkbaar over een spaar potje beschikte, paste natuurlijk het ont brekend tientje bij, droomend van de rijke winsten, die een en ander eenmaal zou af werpen. Een tijdje later kwam verdachte met een vervolg op zijn verhaal: Het kalf moest op gevoed worden met melk en om dit te koo pen, was natuurlijk ook weer geld noodig. Het meisje leende weer, bedragen die va rieerden van 2 tot 4 guldens, die naar het café verhuisden, doch daar wist de ho pende maagd allemaal niets van. Even later bleek het kalf last van mond en klauwzeer te krijgen, het beest had nu zelfs niet meer genoeg aan melk, doch er moesten eieren komen, waarvoor ook weer gelden werden gefourneerd. Schoonpapa maakte bij deze gelegenheid de opmerking, dat het eigenlijk wel wenschelijk zou zijn wanneer er eens een veearts bij zou ko men, een kans, die de lieve schoonzoon niet langs zijn neus liet gaan, hij vond dat ook wenschelijk, maar ja, de centen! Papa knik te begrijpend en dokte! Of er zoo langzamerhand bij het meisje argwaan begon te komen, verhaalt de his torie niet, een feit is in elk geval dat de Don Juan haar het kalf toonde, tenminste dat dacht de schoone, doch het was alleen maar jammer, dat het beest aan den baas van den boerenknecht toebehoorde. Nog eenmaal verscheen K. in dit drama ten tooneele: Het kalf was nu groot genoeg, hij ging naar de markt te Hoorn en zou daar het beest verkoopen, alleen... hij had geen reisgeld! Toen ging de laatste rijksdaalder van dit meisje, tenminste wat de vrijgevigheid ten opzichte van K. betreft, want enkele dagen later zouden ze samen naar Amsterdam om de opbrengst van het kalf te besteden, maar toen kwam het hooge woord er uiter was nooit een kalf geweest Zooals meer gebeurt, verkeerde ook hier liefde in haat, K. werd door het meisje aan geklaagd en had zich deswege gisteren voor den politierechter te verantwoorden, die het terecht een allesbehalve fraai geval vond. Ten aanzien van de reclasseeringskansen was de heer Wiggers niet optimistisch. Ook in de omgeving van Aalsmeer vervalt hij in zijn oude fouten, ofschoon de Prot. Chr. be schermers het nog wel eens met hem willen probeeren en verdachte zelf betoogde over dadig gul, dat hij dan wel van ganscher harte zou meewerken „Dat zei hij al eens meer", aldus de reclasseeringsambtenaar! Na eenig gedelibereer werd tenslotte be sloten om de zaak zes maanden aan te houden, teneinde eens na te gaan, wat er in de practijk van die mooie beloften terecht zal komen. Mocht dit niet gunstig zijn, dan zal verdachte in de gevangenis gelegenheid krijgen om de slotacte van deze kalftragedie in zijn eentje op te voeren! Slachtoffer van een verduistering. 't Had in de krant gestaan en dus konden alle eilandbewoners weten, dat op 16 Mei j.1. op Texel een luchtbeschermingsoefening werd gehouden, waarbij was bepaald, dat zich van zes tot acht uur 's avonds geen personen zonder aparte schriftelijke ver gunning op straat mochten bevinden. Enkelen deden het echter toch, ofschoon er tot hun verlichting mag worden bij gevoegd, dat het nog niet veel over zessen was, maar regel moet er nu eenmaal zijn. G. K. Z. en C. J. Z. hadden zelfs eerst nog een waarschuwing gehad en waren toch doorgereden, wat ter zitting natuurlijk als een bezwarende omstandigheid moest wor den aangemerkt. Eisch f 15 of 15 dagen. Vonnis f 10 of 10 dagen. Ten aanzien van den bakker B. gold het zelfde bezwaar en deswege zal ook hij een aderlating van tien gulden ten behoeve van de zwaar geschokte Rijksfinanciën moeten ondergaan. W. H. had zelfs positieve teekenen van weerspannigheid vertoond, aldus de nieuw bakken verbalisanten en hierdoor kwam zijn tarief nog vijf gulden hooger te liggen. Te veel messen voor één bordje. De suikerbakker J. B. uit Alkmaar, die overigens heusch geen kapitaal verdient, gaat volgens zijn verklaring ongeveer met Pinksteren altijd eens „lekker" uit en dat bestaat dan blijkbaar uit een geweldig aantal glazen bier. In dit geval was hij al aan zijn zeventiende toe!Deze hoeveelheid liet intusschen niet na om zijn verstand aardig door elkaar te smijten, hij had zich thans tenminste te verantwoorden wegens dief stal van een wandbord je en zeven tafel messen, voorwerpen, die hij in een tweetal café's had ontvreemd en waarvan hij zich nu niets meer herinnerde. De officier vond het noodig om hier een fiksche geldboete te eischen, die kwam te bestaan uit 30 of 15 dagen. Alle geld was blijkbaar in alcohol opge gaan, want verdachte hield een roerend pleidooi voor aanpassing aan zijn portemon- naie, desnoods met een voorwaardelijke ver oordeeling. Vonnis 10 en een maand voorwaardelijk. SAMEN UIT, SAMEN THUIS. Maar de portemonnaie verwisselde van eigenaar. De radiohandelaar J. G. A. S. uit Heiloo had aan den Alkmaarder P. A. de Z. een radiotoestel in consignatie gegeven, hetgeen hij dus onder zich mocht houden met het recht om het toestel te verkoopen en de res trictie, dat de gelden, na aftrek van de provisie, natuurlijk aan den radiohandelaar zouden worden afgedragen. De Z. verkocht het toestel inderdaad, doch van het geld zag SI. nooit iets. Dit was natuurlijk voor hem niet prettig, ofschoon overigens nog niet vast stond, dat Z. ze wel gekregen had, doch hoe dit zij, de methode van S. om zijn vor dering op Z. binnen te krijgen, kon geens zins door den beugel! S. ging op zekeren dag per motor met de Z. naar Amsterdam, zooals dat goede vrienden meer doen, ze kwamen 's avonds weer in Alkmaar terug, doch op dat oogen- blik kwam de Z. tot de minder prettige ont dekking dat zijn portemonnaie weg was, waarin 87.52 zat. Het eerste wat hij deed was naar het huis van zijn reisgenoot loopen, deze hield zich van den domme en karde zelfs met de Z. naar Zaandam, waar volgens deze de mogelijkheid bestond dat hij de beurs verloren had. Het spelletje werd doorzien op het Zaandamsche politiebureau, waar S. door de mand -viel dat de „verloren" portemonnaie in zijn bezit was! Ter terechtzitting kwam verdachte nu verklaren, dat de Z. de beurs vlak voor zijn huis zou hebben verloren, hij had hem toen opgeraapt, een lezing, welke den politie rechter niet waarschijnlijk voor kwam. In elk geval was het niet de methode om in het bezit van niet ontvangen geld te komen Verdachte besefte, dat nu ook wel, doch toen hij hoorde, dat de Z. zelfs van plan was om naar Brusssel te gaan, was hem dat in het verkeerde keelgat geschoten. Daar inmid dels bleek, dat de getuige niet was komen opdagen, werd de zaak aangehouden tot Dinsdag 17 Juli. ARRONDISSEMENTS RECHTBANK TE ALKMAAR. Uitspraken. De timmermansknecht, D. B. uit Hens broek, die vorige week terecht stond wegens diefstal van verschillende portemonnaies en tegen wien de officier een jaar gevangenis straf had geëischt, waarvan zeven maanden voorwaardelijk, werd heden veroordeeld tot een voorwaardelijke gevangenisstraf van een jaar met een proeftijd van drie jaren. De Haagsche bankwerker G. D., thans ge detineerd, verdacht van diefstal van een racefiets te Castricum en tegen wien de officier een jaar gevangenisstraf had ge eischt, werd heden conform veroordeeld. £cuuL= en JuUtiouw PREMIEKEURING VOOR TUIGPAARDEN TE SCHAGEN OP 9 JUNI 1939. Toegekende premiën. Veulens: Dimora van H. Grin, Slootdorp, 10; Diana van F. A. Melchior, Winkel, 10; Veulen van J. Nieuwhof, Middenmeer, 10; Doca van C. Muys, Heiloo, 5; Veulen van K. Reijne Kzn., Barsingerhorn, 5; Dara van J. Helder Jbzn., Berkhout, 5; Dolga van J. Slagter, Slootdorp, 5. 46-jarige merriën met veulen, Geldersch type: Wohillie I van J. Nieuwhof, Midden- meer, 20; Wubalda van N. Appel, Schagen, 20; Zubana van D. Vries Dzn., Oudesluis Zijpe, 15; Winta van Wed. D. N. Mulder, Wieringen, 15; Groningsch type: Zawine van J. Nieuwhof, Middenmeer, 20; Waneta van N. J. G. Geertsema, Kolhorn, 15; Zoka van C. Muys, Heiloo, 15; Zandra van P. D. de Graaf, Schagerbrug, 15; Zonnekindje van H. C. Kooy, Harenkarspel, 15. 1-jarige merriën: Cubalda van N. Appel, Schagen, 20; Numanda van N. Appel, Schagen; Omentine van C. Mooy, St. Maar ten, 20, Ceres van F. A. Melchior, Winkel; Corona van D. J. Timmerman, Schagen. 2-jarige merriën: Butilla van A. Zwart, Heiloo, 20; Budana vanJ. Muys, Heiloo, 20; Bowiera van M. van Wieringen, A, Paulowna, f 15; Briane van J. Liefting, Egm. Binnen, 15. 3-jarige merriën: Nubertine (Gld.-type) van C. Oly Jr., Heiloo, 25; Kelia (Gld. type) van K. Reijne Kzn., Barsingerhorn, 20; Aldova (Gron.type) van N. Donaber- ger, Kolhorn, 20; Lutina (Gron.type) van J. Nieuwhof, Middenmeer, 15. 4-6-jarige guste merriën: Vazelle (Gron. type) van H. C. Kooy. Harenkarspel, 20; Wuska (Gld. type; van P. N. Spaans, Bar singerhorn, 15; Zonjaa (Gld.type) van P. Saai, Wieringerwaard 15; Veina I (Gld. type van P. J. Vlam, Burgerbrug, 15. Jkovwciaat Tlieuws De kustwacht blijft. Naar wij vernemen zullen de militai ren van de kustwacht, die sinds enkele maanden in onze gemeente gedetacheerd zijn, blijvend in garnizoen komen. Het de tachement, groot 35 man, zal gehuisvest worden in de vroegere vacantiekolonie Sint Antonius op het Pompplein. De mili tairen zijn daartoe reeds van badhotel Wel gelegen naar het koloniehuis verhuisd. De Julianastraat klaar. Alweer is een mooie verbetering der bestrating tot stand gekomen, namelijk het gedeelte der Julianastraat, voorzoover be bouwd, ten Noorden van de Wilhelmina- straat. Waar de oude bestrating hier wel zeer primitief was, een smalle rijweg met steeds verstuivende zandhoopen aan weers zijden, is de verbetering des te grooter. Daar er ruimte te over was, kon een mooie 51. „Rust maar eens goed uit", zei de goeierd, „dan haal ik wat lekkers.voor je, misschien vergeet je dan de pijn een beetje". Hij ging naar 't pleintje en bleef voor een banketbakkerswinkel staan. Wat zou hij nemen? 52. Slagroomgebakjes, ananas, chocola, bonbons, alles lokte hem aan. Binnen gekomen aarzelde hij zo lang, dat hgt poesenjuffertje met haar witte schortje er haast wanhopig bij werd. Tenslotte had hij toch gekozen. breede straatweg van groote klinkers wor den aangelegd, ter breedte van 8 a 10 M., met tegeltrottoirs van 2 a 3 M. Nog juist vóór het drukst van het badseizoen begint kreeg deze verbetering zijn beslag. Het ligt in de bedoeling van het gemeentebe stuur nu, tijdens het badseizoen, de bestra tingswerkzaamheden tot het hoogst nood zakelijke te beperken om daarna in Sep tember weder voort te gaan met de ver nieuwing van 't wegdek van enkele straten. P. T. T.-diensten. De openstellingsuren voor den P. T. T.- dienst op werkdagen van het hulppost- en telegraafkantoor te Castricum worden met ingang van 10 Juli a.s. vastgesteld als volgt: 9—15, 18—19. ('s Zaterdags van 1819)4 geen post- handelingen). P. T. T.-diensten. De openstellingsuren voor den P. T. T.- dienst op werkdagen van het hulppost- en telegraafkantoor te Heiloo worden met in gang van 10 Juli a.s. vastgesteld als volgt: 8)416, 18—19 )4. ('s Zaterdags van 1819)4 geen post- handelingen). Fonds gewapende dienst. De dezer dagen gehouden jaarlijksche collecte door het comité van het fonds ge wapende dienst te Alkmaar, heeft opge bracht 21.79. Stemming over een predikant. De leden van de Doopsgezinde gemeen te BurgWaalOosterend op Texel had den Zondag gelegenheid hun stemmen uit te brengen ter benoeming van een predi kant in plaats van dr. A Vis, die als zoo danig benoemd is te Beverwijk. De volgende predikanten waren op het drietal geplaatst: ds. Gorter van Termaard, ds. W. den Herder van Franeker en ds. A. v. d. Sluis van Giethoorn. Deze stemming heeft echter nog geen volstrekte meerder heid gebracht. De meeste stemmen verkre gen ds. Den Herder en ds. Gorter. Woens dag zal tusschen deze predikanten een her stemming plaats hebben. Het gaat niet best. In de afgeloopen week zijn de aanvoe ren van de aardappelen nog weer iets toe genomen aan de Broeker-veiling. Te Noordscharwoude, waar het seizoen zooveel later is begonnen, kwamen ook heel wat meer aardappelen aan de veiling. Gelukkig heeft men tot nu toe nog alle grooten en Voor het geheele groven kunnen afleveren en behoefde nog niets te worden ingekuild. Niettemin is een groote hoeveelheid doorgedraaid en later voor export verkocht. Dit ging op het laatst van de week wel een beetje trekken de, doch men kwam er toch af. De prijzen van de Schotsche muizen waren niet hoog. Voor de mooiste werd meestal niet veel meer dan 4.50 per 100 k.g. besteed. Een enkele maal ging men tot 4.80 per 100 k.g. Drielingen werden voornamelijk ver kocht tegen prijzen, varieerende van f 2.50 3.20. Van deze sorteering bleef ook heel wat onverkocht. Blauwe eigenheimers wer den vrijwel steeds voor iets boven 6 per 100 k.g. van de hand gedaan. De mooiste liepen tot 7 per 100 k.g. De tomatenprijzen waren tot en met Don derdag nog vrij redelijk op peil gebleven. Men betaalde van 2224 per 100 k.g. voor A, B. en C. Zaterdag was echter een zwarte dag voor de tomatenkweekers. De prijzen werden bijna gehalveerd. Men kon niet meer dan 1214 per 100 k.g. ma ken. De kleinste sorteering, de CC werd voor 8.30 per 100 k.g. van de hand ge daan. Twee dagen tevoren voor 18.40. De roode kool heeft de vrij goede prijzen van 78 per 100 kg. niet lang kunnen Huiselijk tooneeltje in een muzi kaal huis. Radioprogramma Woensdag 5 Juli. HILVERSUM, 1875 en 414,4 M. (VARA-uitz.) 8.— Gr.pl. (8.16 Ber.) 9.30 Keukenpr. 10.VPRO-mor- genwijding. 10.20 Voor arb. in de Continubedr. 12.Gr.pl. 12.151.45 VARA-orkest. (1—1.45 Gr.pl.) 2— Voor de vrouwen. 3.15 Voor de kin deren. 5.30 Orgelspel en zang. 6. Esmeralda. 6.28 Ber. 6.30 Gr.pl. 6.40 Esmeralda. 7.VARA-kalender. 7.05 Felicitaties. 7.10 Van streven en strijden, causerie. (7.30 VPRO: Meisjeszangclub van de Hilversum- sche V.C.J.G. 7.35 Jeugd 1939, cur sus. 7.50 Meisjeszangclub van de Hilversumsche V. I.J.G. 7.558. Toespraak: Tot ziens). 8.05 Herh. SOS- en 8.07 ANP-ber., VARA- Varia. 8.17 De VARA-zomerprijs- vraag, causerie. 8.20 VARA-orkest en solisten. 9.Voor wat hoort wat!", toespraak. 9.10 Gr.pl. 10. ANP-ber. 10.10 En toch ben ik van meening, dat10.20 VARA-orkest. 10.55 Fantasia. 11.2512.Gr.pl. HILVERSUM, 301,5 M. (NCRV- uitz.) 8.Schriftlezing, meditatie. 8.15 Ber., gr.pl. (9.309.45 Geluk- wenschen). 10.30 Morgendienst. 11.Gr.pl. 11.15 Ensemble v. d. Horst. 12— Ber. 12.15 Gr.pl. 12.30 Ensemble v. d. Horst en gr.pl. 1.30 Gr.pl. 2.15 Zang met pianobegelei ding en gr.pl. 3— Christ. lectuur. 3.30 Gr.pl. 4.Cithervoordr. en gr.pl. 4.35 Gr.pl. 4.45 Felicitaties. 5.Voor de jeugd. 5.45 Gr.pl. 6.10 Causerie: Filmt U nog niet? 6.25 Gr. pl., ber. (6.30 Onderwijsfonds voor de scheepvaart: Taalles en causerie over het Binnenaanvaringsregl.) 7.Ber. 7.15 De wandelsport be zien in het licht van ons beginsel, causerie. 7.30 Gr.pl. 7.407.55 Wat doet de Nederl. Christ Reisvereen. voor U?, causerie. 8.ANP- en herh. SOS-ber. 8.15 Christ. Radio koor en de Eemlanders. (9.9.30 Causerie: Landbouwonderwijs aan Papoea's). 10.ANP-ber., act. half uur. 10.30 De Eemlanders. (10.45 11.Gymnastiekles). 11.25 Gr.pl. 11.5012.Schriftlezing. DROITWICH, 1500 M. 11.25 Orgel spel. 11.50 Het North Pier-orkest. 12-35 Populair solistenconcert. 12.50 Uit Berlijn: Het Stamitz-Kamer- orkest, Omroepkwartet en solist. 1.35 Rep. 1.55 BBC-Schotsch orkest. 2.35 Rep. 3.05 Gr.pl. 3.20 Revue- progr. 3.50 Militair orkest. 4.20 5.10 Vesper. 5.20 Rep. 5.30 Gr.pl. 6.05 Rep. 6.20 Ber. 6.40 Interviews met sportsmen. 7.Revue-progr. 8.Causerie over Zwitserland. 8.20 RadiotooneeL 8.35 Walford Hyden's Zigeunerorkest en solisten. 9.20 Ber. 9.50 Uit Amerika: B. Crosby's Band. 10.20 Het Kutcher strijkkwar tet. 11.05 Nat Gonella's Georgians en solisten. 11.50 Gr.pl. 12.1512.20 Berichten. RADIO PARIS, 1648 M. 9.10—9.20 Gr.pl. 12.30 Zang. 1.25 Locatelli- orkest. 2.Gr.pl. 2.35 Zang. 3.35 Pianovoordr. 4.05 Cellosoli. 5.05 Zang. 5.25 Cantrelle-orkest. 6.35 Zang. 6.45 Vioolvoordr. 8.50 Piano voordr. 9.20 Gev. progr. 10.2012.20 Orkest, Gouverné-koor en solisten KEULEN, 456 M. 6.50 Omroep orkest. 8.50 Gr.platen. 10.20 HJ- ensemble. 12.20 Omroeporkest en solist. 1.35 Kurt Rehfeld's orkest, Stuttgarter Volksmusik en solisten. 2.30 Populair concert. 3.40 Gr.pL 4.20 H. Bund's orkest. 5.20 Gr.pl. 7.05 Solistenconcert. 7.35 Gr.pL 9.35 Militair orkest. 11.Omroeporkest en solist. 11.2512.20 Gr.pl. BRUSSEL, 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 en 1.30—2.20 Gr.pl. 5.20 Zang. 5.50 Gr.pl. 6.20 Gertler-kwartet. 7.20 en 7.45 Gr.pl. 8.20 Omroep- symph.-orkest en solist. 10.3011.20 Dansmuziek (gr.pl.) 484 M.: 12.20 Omroepdansorkest. 12.50 Gr.pL 1.30 Verv. dansmuziek. 1.502.20, 5.20 en 5.55 Gr.pL 6.35 Harpvoordr. 7.05 en 7.35 Gr.pl. 8.20 RadiotooneeL 10.30—11.20 Omroepdansorkest. DEUTSCHLANDSENDER, 1571 M. 8.35 Militair orkest. 9.20 Zwabisch progr. (opn.) 10.20 Ber. 10.40 En semble voor oude muziek. 11.05 Ber. 11.2012.20 Strijkkwintet van het Berlijnsch Philh. orkest. GEMEENTELIJKE RADIODISTRIBUTIE. Lijn 1: Hilversum. Lijn 2: Hilversum. Lijn 3: Keulen 8.10.20, Radio PTT Nord 10.20—12.20, Brussel VI, 12.20—14.20, Keulen 14.20—15.20, Normandië 15.2016.20, Keulen 16.20—18.20, Lond. Reg. 18.20— 19.05, Keulen 19.0519.20, Brussel VI. 19.20—19.35, Keulen 19.35—20.35 Droitwich 20.3521.50, Parijs R. 21.50—22.20, Brussel VI. 22.20 23.Keulen 23—24—, Lijn 4: Brussel VI. 8.9.20, Parijs R. 9.20—9.30, Radio PTT Nord 9.30 9.50, Luxemburg 9.5010.35, Lond, Reg. 10.35—11.25, Droitwich 11.25—14.40, Radio PTT Nord 14.40 15.05, Droitwich 15.0518.35, Pa rijs Radio 18.35—19—, Droitwich 19—20—, Lond. Reg. 20—21.50, Droitwich 21.5024—, Lijn 5: Diversen.

Alkmaarsche Courant | 1939 | | pagina 7