De Dieren-Jambor t Jlecht&zakm JUovmciaal Hieuw „Koningin Cmma",~ „Prinses ZIJ N I N DE VAART Kantongerecht te Alkmaar. HEILOO OTERLEEK OUDKARSPEL EGMOND A. D. HOEP BEVERWIJK TWEEDE BLAD ONZE POSTVLUCHTEN. Op de uitreis bereikten de Uil Basra, de Oehoe Bandoeng en de Wielewaal Akyab. Op de thuisreis landden de Buizerd te Rangoon, de Zilverreiger te Amsterdam en de Torenvalk te Basra. DE BIJDRAGEN VOOR DE OMROEPVEREENIGINGEN. Men meldt aan het A. N. P. van bevoeg de zijde: In verschillende dagbladen zijn berich ten gepubliceerd aangaande de plannen van den minister van binnenlandsche za ken tot het invoeren van een „radio belasting." Deze berichten zijn in zooverre juist, dat in aansluiting op hetgeen de minister van binnenlandsche zaken bij de monde linge behandeling van de begrooting van het Staatsbedrijf der P.T.T. in de Eerste Kamer der Staten-Generaal op 4 Februari 1938 mededeelde inderdaad de vraag overwogen is of er een weg te vinden zou zijn om, met handhaving van de zelf standigheid van de Nederlandsche omroep- vereenigingen en van de vrijheid van den luisteraar om zich aan te sluiten bij den omroep zijner keuze, de noodige inkom sten te verzekeren door de omroepbelan- gen in den breedsten zin volledig door de Nederlandsche luisteraars te doen bekosti gen. Ook is juist dat de contact-commissie voor de werelduitzendingen dezer dagen haar met algemeene stemmen aanvaard rapport aan den minister van binnenland sche zaken zal uitbrengen, van welk rap port het bovengenoemde punt een onder deel uitmaakt. Het is echter nog voorbarig aangaande den inhoud van dit rapport publicaties te doen, daar in verband met en ten uitvoe ring van de in dit rapport belichaamde voorstellen nog verschillende besprekingen gevoerd moeten worden. De juistheid van de te dezer zake ge dane publicaties moet derhalve geheel voor rekening van de betreffende bericht gevers gelaten worden. Thans zij echter reeds gewezen op het feit, dat de uitdrukking „radio-belasting", tot het invoeren waarvan plannen zouden bestaan, op zijn minst genomen verwar ring kan wekken. Bij een dergelijke rege ling zou het slechts gaan om de invoering van het beginsel, dat elke luisteraar ver plicht is om financieel bij te dragen aan de instandhouding en den verderen uitbouw van den Nederlandschen Radio-omroep. Uitspraken van de strafzitting van Vrydag 7 Juli 1939. Overtredingen van de Mo tor- en R ij w i e 1 w e t: H. K. te Lim- men, G. N. te Oudorp, C. L. te Westwoud, C. de W. te Schoorl, H. M. te Alkmaar, ieder 2.boete of 1 dag hechtenis. A. Th. S. te Amsterdam, J. J. A. v. D. te Groot-Schermer, C. R. te Beverwijk, C. A. te Alkmaar, J. H. te Alkmaar, ieder 3.boete of 2 dagen hechtenis. IJ. B. te Barsingerhorn, A. K. te Winkel, N. N. te Barsingerhorn, Ch. R. te Barsingerhorn, A. M. v. d. B. te Breezand, M. de H. te Zaandam, P. K. te Alkmaar, M. v. d. Z. te Velsen, J. Th. v. M. te Amsterdam, A. M. te Winkel, ieder 3.boete of 3 dagen hechtenis. P. V. te Wieringermeer, E. D. te Obdam, N. Z. te Beemster, ieder 4. boete of 4 dagen hechtenis. J. S. te Am sterdam, K. K. te Winkel, C. B. te den Haag, ieder 5.boete of 3 dagen hech tenis. W. R. te Hoorn, 5.boete of 5 da gen hechtenis. J. P. M. A. L. te Rotterdam, J. v. K. te Zeist, H. I. M. te Bergen, ieder 6.boete of 4 dagen hechtenis. M. A. H. te Schoorl, 3.plus 6.boete of 2 en 4 dagen hechtenis. M. de J. te Am sterdam, 10.boete of 6 dagen hechte nis. Chr. B. te Sint Pancras, 3.plus 10.boete of 2 en 6 dagen hechtenis. F. E. te Berkhout, 20.boete of 10 da gen hechtenis met toewijzing der civiele vordering ad 1.50 aan D. S. te Heiloo. Overtredingen van de Poli tie v e r o r d 'e n i n g e n: M. J. B. te Be verwijk, 3.boete of 1 week tucht school. M. H. Ch. Z. te Castricum, 5. boete of 1 week tuchtschool. J. J. T. te Egmond aan den Hoef, 2.boete of 1 dag hechtenis. A. K. te Alkmaar, 2. boete of 2 dagen hechtenis. P. W. te Leeuwarden, W. v. S. te Alkmaar, ieder 3.boete of 2 dagen hechtenis, J. J. K. te Alkmaar, H. Z. en H. B. te Veendam, H. S. te Hoorn, P. W. M. te Alkmaar, J. K. te Hilversum, ieder 3.boete of 3 da gen hechtens, D. P. D., H. N. en A. S. te Alkmaar, ieder 4.boete of 4 dagen hechtenis. J. W. te Alkmaar, 5.boete of 5 dagen hechtenis. Overtredingen van Artikel 453 van het Wetboek van Straf recht (openbare dronkenschap: W. F. L. te Alkmaar, ƒ6.boete of 6 dagen hech tenis. Overtredingen van Artikel 461 van het Wetboek van Straf recht: (loopen over verboden grond): G. Z. te Egmond aan Zee, 2.50 plus 7.50 boete of 1 en 2 weken tuchtschool. L. G. te Egmond aan Zee, 2.boete of 2 dagen hechtenis. J. W. te Amsterdam, E. P. te Egmond aan Zee, ieder 3. boete of 3 dagen hechtenis. Overtredingen van de Vis- s c h e r ij w e t; B. v. d. M. te Amsterdam f 2.boete of 2 dagen hechtenis. B. v. d. M. te Amsterdam, A. de W. te Alkmaar, J. A. te Alkmaar, ieder 3.boete of 2 dagen hechtenis. S. P. te Amsterdam, J. v. W. te Amsterdam, B. H. te Amsterdam, N. J. p. G. G. A. de G. te Amsterdam, ieder 4.boete of 2 dagen hechtenis. J. v. D. te Amsterdam, S. S. te Amster dam, H. L. te Zijpe, ieder 4.boete of 4 dagen hechtenis. J. W. te Nieuwer Am- stel 2 maal 3.boete of 2 maal 2 dagen hechtenis. P. Th. v. d. L. te IJmuiden, 2 maal 3.boete of 2 maal 3 dagen hech tenis. Overtredingen van de Ar beid sw e t: M. J. P. te Alkmaar, 5. boete of 3 dagen hechtenis. Overtredingen van het Zee weringsreglement: H. C. S. te Amsterdam en J. O. te Heiloo, ieder 3. boete of 2 dagen hechtenis. Overtredingen van Artikel 429 van het Wetboek van Straf recht (rooken in de duinen):.Th. T. en A. O. L. te Amsterdam, ieder 5.boete of 5 dagen hechtenis. C. v. D. te Alkmaar 4.boete of 4 dagen hechtenis. FLAUWTE VOLGDE TOEN ZE DEN EISCH HOORDE. Dat vele mensehen niet met de gebruiken van de rechterlijke macht en de daar ge bezigde terminologie op de hoogte zijn, werd Vrijdag nog eens bewezen voor den politierechter te Arnhem, aldus lezen we in het Vbld. Het was een juffrouw uit Nij megen, die er van verdacht werd een foto toestel met foudraal gestolen te hebben. De verdachte ontkende dit echter pertinent. Zij zeide het toestel alleen maar te hebben ge leend. Hoe dit ook zij, de officier van justi tie, mr. J. E. T. C. baron Speyaert van Woerden,eischte met plechtige stem: een gevangenisstraf van een maand voorwaar delijk met een proeftijd van drie jaar, be nevens een onvoorwaardelijke geldboete van 25, bij niet-betaling te vervangen door 25 dagen hechtenis. De juffrouw, die de lange eisch met jaren en dagen en maanden gevangenisstraf hoorde oplezen, werd, naarmate de officier met het uitspreken van zijn requisitoir vor derde, al bleeker en bleeker. Aan het eind van de zin was zij er van overtuigd, dat zij bij elkaar minstens voor vier jaar de ge vangenis in ging. Toen mr. Speyaert was uitgesproken en hij met zijn doordringende oogen de juf frouw nog eens bestraffend aankeek, slaakte ze plotseling een doordringende gil. Lang zaam zakte zij achterover. Nog enkele kreten klonken en de juffrouw lag in zwijm op den vloer voor de heeren in toga. Hoewel deze heeren wel het een en ander gewend zijn en zij zich zelfs in het minst niet uit het veld geslagen toonden, ontstond er toch „deining in de zaal". Boden en veldwachters snelden toe en op de publieke tribune ont stond rumoer. De deur van de wachtkamer vloog open en een man stormde binnen. Het was de echtgenoot van de flauw geval len juffrouw, die te hulp snelde. „Jij er uit!", schreeuwde de bode en hij trachtte den man vast te pakken. „Ik ga er niet uit!" riep de man. „Ik moet mijn vrouw helpen". Twee stevige veldwachters, die zich eerst bij de in zwijm gevallen vrouw hadden op gehouden, schoten toe. Daar had de man toch- blijkbaar respect voor. Hij maakte rechtsomkeert om te trachten te onvluchten. De weg naar de deur werd hem echter af gesneden. Toen zette de man het op een loopen naar den kant van de publieke tri bune om over de ballustrade heen te vluch ten en door het publiek een goed heenkomen te zoeken. Ook dit mislukte echter. Twee veldwachters grepen den man en zetten hem buiten de zaal. De juffrouw had inmiddels een glas water gekregen; zij dronk een slok en begon toen met veel misbaar haar pol sen nat te maken. Tenslotte drong het tot haar door, dat de heeren achter de groene tafel het heelemaal niet zoo erg met haar voor hadden als zij had gemeend, zoodat deze zaak met zijn opwindende gebeurte nissen nog een kalm einde had. Openlucht-samenkomst van de V. C. J. G. op Ter Coulster. Zondagavond besloot de Vrijz. Chr. Jeugd Gemeenschap haar vereenigings- jaar met een openbare bijeenkomst op het landgoed „Ter Coulster". Opnieuw vroeg het vereenigingsleven Veel actieve werkers voor het slagen van de vele kringbijeenkomsten van jongens en meis jes van 1219 jaar, o. a. koor, handen arbeid, volksdansen, leekenspel enz., waarbij de jeugdherberg-tocht en jon genskamp zorgde voor een gewilde varia tie in het programma. Maar de maande- lijksche Jeugddiensten in de Luthersche kerk, waar de Alkmaarsche Vrijzinnige predikanten voorgaan, vormen de gods dienstige kern, vanwaar 't werk Wordt geleid. En deze sluitingsavond, waar de jeugd zich in ernst en luim kan uiten, is de kern van den avond. Deze avond heeft als altijd groote belangstelling van de ouderen en ook nu weer waren circa 250 personen aanwezig, toen de jeugd zingende met haar vlag was opgetrokken naar het feestterrein. Ds. S. van der Woude verwelkomde jong en oud en verheugde zich over de groote opkomst. In het kort schetste hij de belangrijkheid van het werk van de V. C. J. G. en wekte allen op om de V. C. J. G. te blijven steunen, moreel en financieel. Na gemeenschappelijken zang werden nummers van het koortje, onder leiding van mej. Schelvis goed en vlot afgewerkt. Niet minder was dit het geval met de volksdansen. De meisjesgroep ver gastte de bezoekers (sters) op een aardig nummer, „Verkeerd om", dat zóó goed werd uitgevoerd, dat men aan geen toe gift ontkwam. Na de pauze werd door de jeugd opge voerd „Menschen onder weg", door mevr. J. v. d. VeenWilson. Dat de speel- kring door gebrek aan spelleiding eerst kort geleden nog aan dit spel durfde be ginnen, dankt de groep aan de welwillen de leiding van de Alkmaarsche declama- trice, mevr. v. d. VeenWilson, die in korten tijd zooveel uit de spelers wist te halen, dat een uitmuntende vertolking werd gegeven. Het Bijbelsche leekenspel brengt op eenvoudige wijze de gebeur tenis .aansluitend op de gelijkenis van den barmhartigen Samaritaan ,en bracht hem in de herberg en zorgde voor hem". De jeugd gaf zoo'n fijn besnaard spel, dat het gehoor onder den indruk kwam en men verstond zóó den roep om naas tenliefde, die juist in dezen tijd tot ons moet spreken. De mooie costuums, de zeggingskracht en tot slot het spreekkoor waren factoren om het geheel te doen slagen en men was zóó onder den indruk, dat men vergat te applaudiseeren. Dat is een compliment voor de jeugd. Afgewis seld met zang, dansen en een leuke groep van de jongens die „Kampeeren" voor stelden een voorstelling die de lach spieren in beweging bracht kwam het einde met een dankwoord en het slui tingslied „Avondlied." Hoogst voldaan keerde men huiswaarts. Loos alarm. De 14-jarige H. werd bijna den ge- heelen dag vermist. Hevig overstuur kwam hij 's avonds opzetten en beweerde in het bosch door 2 woest uitziende manr.en te zijn gegrepen en vastgehouden. De vader en moeder wilden hiervan meer weten omdat men twijfelde. Toen de vader aan gifte wilde doen bekende de >ngen dat het onwaar was en hij den gtheelen dag was weggegaan omdat het werken hem verveelde. Het is niet de eerste maal dat ons dergelijke fantastische verhalen be reiken. Terug van de bruiloft. Zaterdag ging de landbouwerszoon K. G. naar een bruiloft. Het is er bepaald gezellig toegegaan, daar hij pas Zondagmorgen de terugreis aanvaardde per luxe auto van garage Plevier alhier. Dat het auto besturen, als men geen bed gezien heeft, niet meevalt, ondervond genoemde K. G. In 't zicht van de haven verongelukte het schip. Vlak onder den rook van Oterleek ge raakte hij het spoor bijster en dook met de Ford in de Ringvaart. Dat de bestuurder direct goed wakker was, behoeft geen be toog. De Ford kwam in een dusdanigen stand, dat G. met gemak een portier kon openen en op den kant kon springen droog en wel. Ook het uitwendige van de auto had niet veel geleden, zoodat de schade bepaald bleef tot de motor. Per kraanwagen van garage Groot is de wagen later opgehaald. 61. Zij werden door een vriendelijke zuster ontvangen. „O, kiespijn?" zeide ze. „Dan tref je 't. De dokter is juist hier. Ga maar even mee!" Zij liepen de gang door naar een der tenten en daar gingen zij naar binnen. 62. De dokter stond, in zijn lange witte jas, met zijn rug naar hem toe met een haas te praten, die zijn tan den had laten rechtzetten. Daarna keerde hij zich om het was de meneer, waar Big met zijn taartjes en tegenop was gelopen. De nieuwe motorschepen voor den DAGDIENST VLISSINGEN-HARWICH v.v. der MAATSCHAPPIJ „ZEELAND" Schoolfeest. Vrijdag maakten de leerlingen van de O.L. school te Oudkarspel een schoolreisje naar Amsterdam en Schiphol. Om 7 uur reden de bussen met het opgewekte gezel schap naar Amsterdam, waar aan het Rokin werd afgestapt, om met een der booten van de reederij Koofj een heerlijk tochtje te maken, eerst door de grachten en daarna door de havens van Amsterdam, waar zoo veel aantrekkelijks is te zien. Dit viel zeer in den smaak bij de jongelui. In de nabijheid van Artis werd uitgestapt, waarna een paar prettige uren in den tuin bij de grootere en kleinere dieren werden doorgebracht. Nadat in de melksalon weer nieuwe krachten waren verzameld, ging het naar het aquarium, in welke koele, rustige om geving de oogen werden uitgekeken naar de kolossale waterdieren: de zeepaling, de zee kreeft, schildpadden, reuzesnoeken en kar pers enz., en naar de kleinere: de zee-ane monen, zeepaardjes of tropische vischjes, te veel om op te noemen, maar die, mede door hun steeds in beweging zijn, de aandacht wisten te boeien. Nu ging de tocht naar Schiphol, waar bij de rondgeleiding de kinderen op zeer bloeiende, prettige en leerzame wijze wer den beziggehouden. Nadat nog vele lijnvlieg- tuigen (naar Leeuwarden, Engeland, enz.) waren gedaald en opgestegen, waaronder ook de viermotorige F 36, de Arend, die aan het oefenen was, werd het laatste gedeelte van den dag doorgebracht in de liefelijk ge legen speeltuin bij Groenendaal bij Heem stede. Daar hebben de kinderen nog een poos heerlijk gespeeld. Toen werd de terug tocht aanvaard. In opgewekte stemming werd Oudkarspel weer bereikt, waar ieder, dankbaar voor al het genotene, huiswaarts keerde. Huishoudelijke lessen. Reeds eenigen tijd werden wekelijks aan de vrouwen van de kleine boeren, die als zoodanig volgens de bestaande regeling gesteund worden, lessen gegeven in het vervaardigen van dekens en bedden matrassen, waartoe de grondstoffen gratis werden verstrekt, terwijl eveneens de lessen door mej. Bos gratis werden gegeven. Dit sociale werk heeft ingeslagen en met belangstelling werden de lessen gevolgd. Gisteren werd de laatste les ge geven, waaraan een bijzonder feestelijk cachet werd gegeven, en waarvan het geheel onder leiding stond van de dames Sloot, Bos en Groot. Mej. Sloot gaf in haar toespraak nog eenige nuttige wenken hoe de gemaakte stukken behandeld moesten worden, om er zoo lang mogelijk van te kunnen profi- teeren. Hierna sprak ook burgemeester Bos zijn waardeering over het tot stand gebrachte uit. Voorts waren nog aanwezig de heeren Nolet en Brand, respectievelijk districts leider der Steunverleening in Noordhol land en controleur der Steunverleening in de gemeente Egmond-binnen, terwijl ook dominé Rasch een gewaardeerd blijk van belangstelling gaf. De vervaardigde stuk ken waren kleurig uitgestald en de noo dige bloemen gaven het eenvoudige zaaltje het gymnastieklokaal der openbare lagere school een fleurigen aanblik. Om de noodige hoeveelheid artikelen te verkrijgen, had ook de huishoudschool te Bergen zijn medewerking verleend. Tevens werd nog de mogelijkheid onder de oogen gezien om voor de vrouwen van werkloozen een cursus te openen in het vervaardigen van ondergoed en bedden goed, waarvan de kosten mogelijk bestre den kunnen worden uit de extra-steun- bijdrage (de jaarlijksche steun B). Bij afwisseling werd thee geschonken en koek gepresenteerd, zoodat het geheel een gerioegelijke middag is geworden. Na afloop namen de vrouwen de door haar zelf vervaardigde stukken mede naar huis, terwijl de door de huishoudschool te Bergen vervaardigde stukken onder de groote gezinnen der kleine boeren werden verdeeld. De aanvoer van aardbeien. Aan de Ver. Veilingen bedroeg de aan voer van 27 Juni tot 4 Juli 413.061 kg. De middenprijs was op 27 Juni 30.89 per 100 kg., 28 Juni 33.53, 29 Juni 33.40, 30 Juni 36.33, 1 Juli 32.79, 3 Juü 37.30 en 4 Juli f 36.40. Hoogere omzet aan de bloemen veiling. De omzet van de bloemenveiling ,,'t Centrum" was in het eerste halfjaar van 1939 ondanks de vorstschade ruim 34000 hooger dan in het eerste halfjaar van 1938. Dinsdag 11 Juli. HILVERSUM, 1875 en 414,4 M. (AVRO-uitz.) 8.— Gr.pl. (8.15 Ber.) 10.Morgenwijding. 10.15 Gr.pL 10.30 Voor de vrouw. 10.35 Piano- voordr. 10.50 Voor de vrouw. 11. De natuur in, caus. RVU. 11.30 Om roeporkest. 12.15 Ber. 12.17 Gr.pl. I.15 Het Lyra Trio. 2.Bonte Dinsdagavondtrein (opn.) 3.30 Ka pel van de Kon. Schotsche Garde. 4.30 Kinderkoor, i.Kinderhalf uur. 5.30 Avro-Amus.-orkest. 6.28 Ber. 6.30 Aandriften, aanleg en al of niet intelligente aanpassing bij dieren, caus. RVU. 7.- Orgelspel en zang. 7.40 Lit. causerie en deel. 8. ANP-ber„ radiojournaal, mededee- lingen. 8.20 Verkorte opera „La belle Hélène". 9.20 Kapel van de Kon. Schotsche Garde. 10.Radio- tocneel. 10.25 Avro-Dance-Band en soliste. 11.ANP-ber. Hierna or gelspel (opn.) 11.3012.Iliescu's orkest. HILVERSUM, 301,5 M. (KRO-uitz.) 8.—9.15 Gr.pl. (8.15 Ber.) 10.— Gr. pl. 11.30 Godsd. halfuur. 12.Ber. 12.15 KRO-orkest. 1.— Gr.pl. 1.20 KRO-melodisten en solist. 2. Vrouwenuur. 3.Gr.pl. 4.KRO- melodisten en solist. 4.45 Zang met pianobegeleiding. 5.KRO-orkest. (5.456.05 Felicitatiebezoek. 6.30 Ber. 6.35 Sportpr. 7.Ber. 7.15 Handwerk en machine in de meu belkunst, causerie. 7.35 Gr.pl. 8. ANP-ber., mededeelingen. 8.15 Sted. orkest van Maastricht. 9.15 Rep. 9.45 KRO-boys en solist. 10. Hawaiïan gitaarsoli met pianobege leiding. 10.10 KRO-boys en solist. 10.30 ANP-ber. 10.40 John Kristel's orkest. 11.20—12.— Gr.pl. DROITWICH, 1500 M. 11.20 Vocaal concert. 11.50 Orgelspel. 12.20 Gr.pl. 1.05 Vragenbeantwoording. 1.20 Dansmuziek (gr.pl.) 1.50 Het Bar rington-kwartet (vocaal). 2.20 Jack Wilson's kwintet. 2.50 Orgelspel. 3.15 Progr., gewijd aan de Schotsche Landstreek Carradale. 3.50 Het Lewisham Hippodrome-orkest. 4.35 Het Bronkhurst-Trio en solist. 5.20 H. Davidson's orkest. 5.50 Gr.pl. 6.20 Ber. 6.50 Civil Defence, cause rie. 7.05 Lew Stone en zijn Band. 7.50 Trioconcert. 8.20 Radiotooneel met muziek. 9.20 Ber. 9.50 Questions in the air, causerie. 10.10 Zang. 10.30 Orchestre Raymonde. 11.20 L. Preager en zijn Band en solisten. II.50 Gr.pl. 12.15—12.20 Ber. RADIO PARIS, 1648 M. 9.—9.15 en 12.30 Gr.pl. 12.35 Zang. 1.05 Gr.pl. I,25 Giardino-orkest. 2.2.35, 3.05 en 3.50 Gr.pl. 4.40 Pianovoordr. 4.50 Zang. 5.25 Piano en viool. 5.50 Gr. pl. 6.35 Cello en piano. 7.20 en 8.25 Gr.pL 8.50 RadiotooneeL 10.50 II.35 Het Pasquier-Trio en solisten. KEULEN, 456 M. 6.50 Gr.pL 7.35 Kur-orkest Bad Salzuflen. 8.50 9.50 Omroeporkest. 12.20 en 1.35 Rheinisches Landesorkest. 2.30 3.20 Populair concert. 4.20 Kur- orkest Bad Driburg en solist. (5.20 5.30 Gr.pL) 6.40 Het Prisca- kwartet en soliste. 7.30 Populair concert. 8.05 Westduitsch weekover zicht. 8.35 Omroeporkest en solis ten (opn.) 11.12.20 Hans Bund's orkest. BRUSSEL, 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 Gr.pL 12.50 en 1.30 Omroep- dansorkest. 1.502.20 Gr.pL 5.20 Trio Demeyere. 6.20 Omroepkoor met toelichting. 7.05 Gr.pL 8.20 Om roeporkest. 9.05 Gr.pL 9.20 Radio tooneel met muziek. 10.3011.20 Gr.pL 484 M.: 12.20 Jazzmuziek (gr.pl.) 12.50 en 1.30 Max Alexys' orkest. 1.50—2.20 Gr.pL 5.20 Orgel concert. 6.35 en 7.35 Gr.pL 8.20 Om- roepsymph.-orkest en solisten. 10.30 —11.20 Gr.pL DEUTSCHLANDSENDER, 1571 M. 8.35 Politiek dagbladoverzicht. 8.50 Karl Ristenpart's Kamerorkest en solisten. 9.50 Reisvertelling. 10.20 Ber. 10.40 Viool en piano. 11.05 Ber. 11.2012.20 Omioepdansorkest. GEMEENTELIJKE RADIODISTRIBUTIE. Lijn 1: Hilversum. Lijn 2: Hilversum. Lijn 3: Keulen 8.—10.20, Radio PTT Nord 10.20—11.20, Droitwich 11.20—11.50, Radio PTT Nord 11.50 12.20, Brussel VI. 12.2014.20, Keulen 14.2015.20, Luxembourg 15.20—16.20, Keulen 16.20—18.20, Lond. Reg. 18.2019.40, Parijs R. 19.40—20.20, Keulen 20.20—22.20, Brussel VI. 22.20—23.15, Keulen 23.15—24.—. Lijn 4: Brussel 71. 8.9.20, Radio PTT Nord 9.2010.05, Luxembourg 10.05—10.35, Lond. Reg. 10.35—11.50 Droitwich 11.5012.40, Lond. Reg. 12.40—13.20, Droitwich 13.20—13.35, Lond. Reg. 13.3515.50, Droitwich 15.50—16.35, Lond. Reg. 16.35—18.20 Droitwich 18.2018.35, Parijs Radio 18.35—19.05, Droitwich 19.05—19.50, Lond. Reg. 19.5020.20, Droitwich 20.2024.w Lijn 5: Diversen.

Alkmaarsche Courant | 1939 | | pagina 7