De Dieren-Jamboree. Rechtszaken JtcoiHHciaal Tlieums Alkmaarsche Politierechter LANGENDIJK EGMOND AAN 2EE BERGEN STOMPETOREN OUDORP tweede blad 3 is te den I iik gevonden. - Gistermiddag iorrneer (Fr.) het lijk opgehaald van jSn Leendert Bruinsma, die sedert u dagen vermist werd. Het stoffel uk over- int dat reeds in staat van ontbinding ver teerde werd gevonden in een ondiepe sloot achter'een boschje. De Dora" te Antwerpen. - Gistermid ja"Z" is het onder Panameesche vlag varende hin Dora, komend van Amsterdam, te Antwerpen gearriveerd. Aan boord bevinden JJh 298 Joodsche vluchtelingen uit Duitsch- iTnd In Antwerpen was het streng verboden fin boord van het schip te gaan. Nadat zich Maar nog 165 andere Joodsche vluchteliu- fln aan boord hadden begeven, zou hel Sp gisteravond naar Bangkok vertrekken de ramp van de ijsvogel. De Raad voor de luchtvaart heeft gis termiddag nog een korte zitting gehouden n verband met het ongeluk op 14 Novem ber 1938 aan het K.L.M.-vliegtuig Ijsvogel overkomen nabij Schiphol. Als getuige werd geho:rd de heer B. Eys die als steward in het verongelukte vlieg tuig dienst heeft gedaan. Op vragen van den voorzitter, mr. dr. Kooien, zeide getuige, dat er geen stelsel bestaat, dat een steward steeds met een zelfden piloot meegaat. Hu heeft vrij dik wijls met Duimelaar gevlogen. Op de reis van het ongeluk is getuige tweemaal in de cockpit geweest, waarbij hii heeft kunnen constateeren, dat Duime- aar links zat en de tweede bestuurder, kapitein van Gemeren, rechts. Daaruit volgt dat Duimelaar stuurde. Ongeveer een kwartier vóór het ongeluk is Duime laar uit de cockpit gekomen om zich naar het toilet te begeven Hij heeft toen tegen getuige opgemerkt, dat het weer goed WTen slotte zeide getuige niet te weten, wie het laatste gevlogen heeft. De Raad zal later uitspraak doen. POSTWISSEL GESTOLEN. Een late bekentenis. Een veertigjarige Amsterdamsche stof feerder, op wiens strafregister een reeks veroordeelingen prijkte voor diefstal, op lichting en verduistering, stond gister voor het Hof terecht wegens diefstal van een postwissel, groot vijf gulden en valschheid in geschrifte. De rechtbank had hem hiervoor veroor deeld tot één jaar gevangenisstraf, doch de tfian had steeds volgehouden, volmaakt on schuldig te zyn. Hij woonde met den ge adresseerde in hetzelfde huis en zou den wissel uit de bus hebben gestolen. Dr. van Ledden Hulsebosch, die in deze zaak als deskundige was opgetreden, had voor de rechtbank verklaard, dat de ver- valsching van de handteekening absoluut zeker door den verdachte was gepleegd. Thans wijzigde deze zijn houding. „Ik weet", zoo zeide hij, „dat dr. van Ledden Hulsebosch vindt, dat ik het ge daan heb, dus ik zal nu maar bekennen, doch diep in mijn hart ben ik er van over tuigd, dat ik onschuldig ben". „En waarom bekent U dan?" wilde de president weten. „Het kan toch wel zijn, dat dr. van Led den Hulsebosch gelijk heeft en dat ik het zelf niet precies meer weet. Ik was in dien tyd erg zenuwachtig en dan doe je wel eens dingen die je je later niet meer kan herinneren. En bovendien heeft mij verde diger mij aangeraden, om, als ik het ge daan had, maar te bekennen". Be procureur-generaal vroeg bevestiging van het vonnis. De verdediger, mr. Th. J. Eskens, be perkte zich tot het bepleiten van clementie, v'a v er de aandacht op vestigde, dat eraachte ook thans weer een straf van an- anhalf jaar uitzit, die nog niet op het strafregister voorkomt. ®t Hof zal op 24 Juli arrest wüzen. MAXIMUM STRAF VOOR DRONKEN CHAUFFEUR. sor^if6^'580^. te Alm®!0 heeft heden uit een „u gedaas in de zaak tegen den 35-jari- Hemni u.r C. S. uit Enschedé, die op autnJa«^I in dronkenschap met een Lonneif1 rlt-',eS maakte en daarbij in het dorp nneker vier personen heeft gedood. Hst O.M. had de maximum straf ge- vorderd: één jaar gevangenisstraf ontzegging van de bevoegdheid om motorrijtuigen te besturen voor den tijd van t w e e a a r. Het vonnis luidde overeenkomstig ezen eisch, waarbij de rechtbank als lef °Pgaf, dat deze straf „anderen ^ieTin'v' toch wel dat pass°n, als iee^ lf steeds moet op- is ]e de deur uitgaat". (Zitting van Maandag 17 Juli). SAMEN UIT EN SAMEN THUIS. Maar met verwisseling van por- temonnaie. Het is hard. wanneer je in je goeiigheid geld geleend hebt aan een vriend van je en je moet dan van eeuwigheid tot zaligheid wachten tot je het terug krijgt, vooral, wanneer je ook niet tot de rijke jongens behoort. De Alkmaarder S. had ook geld geleend en wel aan zijn vriend Z., ook zon der dat het terug kwam. Toen ze samen een keer naar Amsterdam en terug op de motorfiets gingen, Z. als bestuurder en S. als duo-engel, bekroop laatstgenoemde onderweg de niet te weer stane lust tot het bezigen van een illegaal middel om het geleende terug te krijgen. Hij wist dat Z. tamelijk wat geld in zijn portemonnaie had en toen ze op den terug weg, op een aangenaam en tevreden zoe mend motortje langs den heirbaan reden, schoof de hand van S. in de achterzak van Z. en daarna In de zak van S. zelf, onder wijl een goed gevulde portemonnaie om vattend. Thuis gekomen miste Z. zijn geld en meenende dat hij het verloren had zocht hij met S., die zich braaf van den domme hield, het straatje voor het huis af en toen dat niets gaf stapten ze samen op den mo tor en reden tot Zaandijk waar de por temonnaie nog in handen was geweest te rug om te zoeken; natuurlijk tevergeefs. Maar de waarheid wint altijd; de illegale handeling van S. kwam aan het licht en zoodende had hij Maandagmiddag voor den Alkmaarschen politierechter zijn schuld te beleiden. Mr. Krabbe, de eigenlijke politie rechter is met vacantie, en daarom neemt mr. Fruin de honneurs in deze weken waar. De officier, mr. v. d. Feen de Lille, vond het niet zoo mooi, wat S. had gedaan en aangezien S. al meer op zijn kerfstok had, mocht er zijns inziens geen clementie wor den gebruikt en dienden 3 maanden ge vangenisstraf te worden opgelegd. Mr. Fruin had meer erbarmen met den verdachte, die het niet breed heeft en moe der en zuster moet onderhouden. Het von nis was alzoo 25 boete of 10 dagen hech tenis en 3 maanden gevangenisstraf voor waardelijk met 3 proefjaren. Stljntje was te onhandig om te stelen. De 20-jarige Stijntje S. uit Hoorn, een beetje droomerig en wat onzeker, was die vegge geworden, toen ze van haar tydelij- ken patroon V. te Hoorn een briefje van tien stal en de beenen nam naar haar moe der. Als ze een bijdehand meisje was ge west zou ze vooruit geweten hebben, dat den volgenden dag al 'n politieagent by haar moeder aan de deur zou staan om Stijntje mee te nemen naar het bureau, want een tientje stelen als je dienstbode bent en meteen wegloopen, staat gelijk met een be kentenis. Doch Stijntje was geen handig meisje maar, zooals gezegd, wat droomerig en onzeker in haar doen en laten. Mijnheer Wiggers, de reclasseeringsambtenaar, die over Stijntje rapporteerde, zei dat ze wat achterlijk leek, hetgeen men spoedig zegt van menschen als Stijntje, en dat ze leefde in een erg verkeerde omgeving en groote kans liep heelemaal in de goot der samen leving weg te drijven naar datgene, waar uit men zelden meer verlost wordt. Het zou wel goed voor het meisje zijn, als ze naar een tehuis ging om eens opge voed te worden, maar in dat tehuis waren ze ook niet zoo spontaan bereid tot helpen, ook al, omdat Stijntje geen bijdehand meisje was, dat een helder begrip had van haar toestand en zekerheid kon geven op wat men noemt, volledige reclasseering. De gevangenis was eigenlijk ook niets en bovendien had Stijntje zelf bezwaren, want haar moeder was ziek en er was nog meer ellende thuis, zoodat ze niet gemist kon worden. Mr. Fruin keek naar het meisje, dat er een beetje zielig en hulpeloos bijstond, met de armens lap langs het lijf, dat gehuld was in een armelijk bruin manteltje, sprak wat men den officier en met mijnheer Wig gers en opperde toen het idee van een on derzoek naar de geestvermogens van Stijntje. Misschien kon de uitkomst daar van meer vastheid geven voor een beslis sing, die tenslotte toch genomen moest worden. De gedachte vond bijval en het voorloo- pige besluit was, dat Stijntje een paar keer naar Enkhulzen moet op bezoek bij den psychiater, die zal zeggen, of Stijntje ach terlijk Is of niet en wat het beste met haar gedaan kan worden. Hij was wel sterk, maar niet in het spreken. Pieter M., die in Uitgeest woont en fa brieksarbeider is, wanneer hij niet wat an ders doet, leek niet op Stijntje, het smalle meisje met de sluike haren om het bleeke gezicht. Pieter was zeer groot en breed, met beenen als kerkpilaren en een rug als een ski-schans. Eén ding had hjj echter met haar gemeen, ook hij was anders dan wat men een gewoon mensch noemt. Zijn woordenschat bestond uit nauwelijks elf woorden en voor de rest drukte hij zijn ge voelens uit in een sobere gebarentaal van een zeldzaam soort. Overzij hangend op een been, zijn pet bengelend aan de pink van zijn linkerhand, stond hy voor den rechter, die hem rekenschap vroeg van het feit, dat h(j een collega, die de helft klei ner was, op het hoofd had geslagen. Traag kwam het er uit, dat de ander hem telkens bedreigde, hetgeen nogal onwaar schijnlijk leek, gezien de krachtsverhou dingen en de vaagheid, waarmee de bedrei ging werd omschreven. De rechter vroeg of er geen vrouwen kwestie achter zat, welke vraag met een karakteristiek gebaar van niet weten werd beantwoord. De geslagene zei echter, dat er wel de gelijk een vrouw in het spel was en de rechter vroeg toen aan den reus, of hij niet had gezegd, er een half jaar voor over te hebben om den ander wat te doen. Inder daad had Pieter er een half jaar voor over, zelfs nu nog. „Onzin", zei de rechter, „ik zou je advi seren er mee op te houden". „Bestaat er kans, dat je het weer doet?" vroeg de officier. Verdachte antwoordde met een gebaar, dat een bevestiging leek. De officier vond hem een zeldzaam exemplaar, dat met een gevangenisstraf van 14 dagen het best gestraft kon worden om zooveel onverschilligheid. De rechter, beducht voor een hernieuwing van het misdrijf, voelde voor een stok ach ter de deur en velde het peadagogische vonnis van 20 boete of 10 dagen hechte nis en 1 maand gevangenisstraf voorwaar delijk met 2 proefjaren. Pieter de reus gaat voortaan onzichtbaar geboeid. Een gunstig rapport met onvoldoen de voor rekenen. Gewoonlijk moet men als verdachte niet al te breedsprakig zijn en zuinig wezen met beschuldigingen aan het adres van anderen wil men niet een gevaarlijk onge noegen teweeg brengen. Mr. Fruin laat zich echter niet gemakkelijk door stemmingen bewegen en dat was de reden, dat de Hoornsche typograaf v. d. B. zooveel kon zeggen en toch vrijgesproken werd, niette genstaande hij toch ook schuldig was. Hij had als steuntrekker opgegeven, dat zijn zoon 3.50 per week verdiende, ter wijl het 17.50 per maand was, hetgeen precies 4.03 en nog wat is per week. Dat was fraude, hoewel het hem weinig voor deel gebracht zal hebben. De man erkende, maar zei te goeder trouw te zijn geweest, want hij had ver keerd gerekend toen hij het maandloon in een weekloon moest veranderen en het feit, dat de eene maand 29, de andere 30 en weer een andere maand 31 dagen heeft, had hem heelemaal van de wijs gebracht. Hij kon beter praten dan rekenen. Drie jaar lang had hij zoodoende een paar dubbeltjes of kwartjes te kort gegeven, terwijl men door informatie wist, wat de zoon ver diende en toch nooit een aanmerking maak te. Nu, nadat hy zeven jaar werkloos was geweest en weer werk had gekregen, pikte men hem, omdat hy alles met elkaar de overheid een paar gulden te goeder trouw te kort had gedaan. De directeur van de Arbeidsbeurs te Hoorn, als getuige gehoord, gaf toe, dat men buiten den verdachte om wel eens naar het loon van den zoon informeerde. De rechter mopperde wat over den gang van zaken en meende, dat men verdachte wel eens even apart had kunnen nemen over zoo'n klei nigheid, al woog het weer in het nadeel van den typo, die al eens eerder steunfrau- de had gepleegd en daarvoor was veroor deeld. De officier vond, dat het niet ging om de knikkers, maar om het spel en dat ver dachte recidivist bleek, was erg. Hij had angstvallig nauwkeurig moeten zyn. Een maand gevangenisstraf, vorderde de offi cier. Verdachte schrok er erg van en uitte bittere woorden over de Arbeidsbeurs, zoo dat de rechter hem moest intoomen. Het vonnis was: vrijspraak, omdat de rechter niet geloofde, dat verdachte opzet telijk fraude had gepleegd. Het molenaarsdrama. De vorige week stond voor de Alkmaar sche rechtbank trecht de 33-jarige Gerar- dina V. uit Amsterdam, die er in geslaagd was in relatie te komen met den 38-jarigen vrijgezel J. B. uit Egmond, die zoo verliefd op haar werd, dat hij haar al zijn geld toe vertrouwde voor het koopen van kleeren het betalen van rekeningen en dergelijke Zoo ging er zesduizend gulden weg en tot slot gaf ook de moeder van B. de juffrouw in goed vertrouwen nog tweemaal een flinke geldsom. De officier van justitie, mr. G. v. d. Feen de Lille vorderde zooals wij de vorige week hebben gemeld, tegen verdachte, nadat een gunstig reclasseeringsraport was uitge bracht, tien maanden gevangenisstraf, waarvan zes maanden voorwaardelijk met drie proefjaren. De verdediger, mr, van Meel, had vrij spraak gevraagd, omda hij geen oplichting aanwezig achtte, terwyl zelfs B. die nog steeds „weg" was van de Amsterdamsche daar niet aan geloofde. De rechtbank veroordeelde heden de ver dachte tot 6 maanden gevangenisstraf, waarvan 4 maanden voorwaardelijk met drie proefjaren. HET CONCOURS TE HOORN. Van het Zondag te Hoorn gehouden mu ziekconcours meldt de N. H. Crt den vol genden totaal-uitslag. Marschwedstrijd. Postfanfare te Alkmaar le pr. met 524 pt. „De Woudklank" te Weststellingwerf le pr. met 54 pt. „Muzieklust" te Obdam le pr. met 54 pt. Wittenburgs Fanfare. Amster dam, le pr. met 54 pt. „Apollo" te Wierin- gen le pr. met 54 pt. De Tamboer wedstrijd had den volgenden uitslag: Postfanfare te Alkmaar, 2e. pr. met 48 pt., Wittenburg's Fanfare te Amsterdam, le pr. met 54 pt., „Apollo" te Wieringen, 2e pr. met 45 pt. Concertwedstrijd 3e afd. Fanfare: Postfanfare te Alkmaar 2e pr. met 318 pt. 2e afd. Fanfare: „Eensgezindheid" te Kwadyk le pr. met 358 pt.; „De Woud klank" te Weststellingwerf 2e pr. met 304 p, le afd. Fanfare: „Muzieklust" te Obdam le pr. met 352 pt. Afd. Uitmuntendheid Fanfare: „Beem- ter's Fanfare" te Beemster 2e pr. met 324 p, Eere-afd. Fanfare: „De Vriendschap" te Schoorl, 2e pr. met 323 pt.; „Onder Ons" te Dirkshorn le pr. met 380 pt.; „Wittenburg's Fanfare 2e pr. met 325 pt.; „Eensgezind heid" te Heiloo le pr. met 387 pt. Super-afd. Fanfare: „De Eendracht" te Den lip, le prijs met 347 pt.; H.U.G.O. te Heerhugowaard le pr. met 384 pt.; „Eensge' zindheid" te Wormer le pr. met 398 pt.; „Waterlands Fanfare" le pr. met 396 pt. Eere-afd. Harmonie: „Apollo" te Wierin gen le pr. met 349 pt. De Eere-wedstrijd. Het was een mooie avond en er werd goede muziek ten gehoore gebracht. De uitslag van den wedstrijd was als volgt: Eerste afd. Fanfare: „Muzieklust" te Ob dam 147 pt. Eere-afd. Fanfare: „Onder ons" te Dirks horn 153 pt.; „Eensgezindheid" te Heiloo 144 pt. Super-afd. Fanfare: „De Eendracht" Den lip 160 pt.; „H.U.G.O." te Heerhugowaard 162 pt.; „Eensgezindheid" te Wormer 171 pt.; „Waterland's Fanfare" te Amsterdam (Buiksloot) 173 pt. Zooals te verwachten was, zijn de aanvoe ren van aardappelen in de afgeloopen week groot geweest. Het was de laatste week van de door de Nederlandsche Groenten- en Fruit Centrale getroffen regeling, waarbij voor de op tuinbouwteeltvergunning geteelde aardappelen een minimumprijs van 4.per 100 K.G, werd gegarandeerd. De tuinders hebben hun best gedaan, om zooveel mogelijk van hun aardappelen voor den afloop van deze regeling ter veiling le presenteeren, daar zij dan ver zekerd waren van een prijs van 4.Wat er na dien datum voor terecht zal komen moet men nog afwachten, dus heeft men het zekere voor het onzekere genomen en aangevoerd. Het gevolg hiervan was wel, dat een groot ge deelte van de aangevoerde partijen den mini mumprijs niet kon opbrengen, doordraaide en door de tuinders mee naar huis terug moest worden genomen, om te worden ingekuild, Want van de zijde der exporteurs bestond ook niet veel animo. In het begin van de week was er nogal wat vraag naar de grove sorteering; om zooveel mogelijk aardappelen verzonden te De volgende dag ging Big met Joko als gezelschap weer naar den tandarts. Deze begon te lachen. "J50?1 maar gauw hier, dan zal ik je van je hoofdtooi afhel pen", zei hij. Big vertelde hem, dat hij gewerkt had voor een miereneter. Hij vertelde tevens dat hij deze ge waarschuwd had geen mieren te eten. „Dan heb je as een flink padvinder een goede daad gedaan prees ae tandarts. 75 76. „Zeg Big, nu kun je aan 't défilé meedoen", zei Joko. „Nee Joko, we gaan samen kijken, dan ben je niet zo alleen", antwoordde Big. Om elf uur zou de opening zijn, maar om half tien stond het voor de hekken al zwart van het volk, dat bij de opening tegenwoordig wilde zijn. doen worden en zoo weinig mogelijk te behoe ven in te kuilen, had de N. G. F. C. de maat voor de groven iets verkleind, doch dit mocht weinig baten. Op het einde van de week was de grootste vraag voor deze sorteering ook verdwenen. Tengevolge van het groote aanbod waren de prijzen niet hoog. De allermooiste Schotsche muizen noteerden tot 4.50 per 100 K.G. De meeste partijen, welke verkocht werden, noteerden echter 4.of een paar dubbeltjes per 100 K.G. meer. De aanvoer van Eigenheimers nam toe, de prijzen werden ech ter vrij spoedig minder. In het begin werd nog 5.4 6.per 100 K.G. betaald, doch ook deze aardappelsoort was spoedig gedaald tot aan den minimumprijs van 4.-—, Verscheidene partijen zijn nog doorgedraaid in hat laatst van de week. Geen erg mooi begin. Er kwam weer wat meer kool aan de markt. De prijzen zijn er niet beter op geworden. In den aanvang van de week noteerden wij nog 2.50 4 3.— per 100 K.G., doch later daal den deze prijzen tot beneden 2.Een groot gedeelte is tenslotte weggegaan voor prijzen van pl.m. 1.80. Gele kool kwam er nog wei nig aan de markt. Begonnen met 4.— per 100 K.G., rezen ze later tot 6.—, doch dit was van korten duur. De eindnoteertngen wa ren weer vanaf 4.-— tot hoogstens 5.50. Voor witte kool werden vrij sterk afwisselende prijzen betaald. Er waren er van 4.—j de slotnoteering was 2.10 4 2.70 per 100 K.G. De tomatenkweekers hebben ook geen reden om blij te zijn. De prijzen van de A en C-toma- ten, waarvan de meeste geteeld worden, waren zeer laag; A van 7.— tot 8.C. van 5. tot 6.per 100 K.G. B kon tot ruim 10. per 100 K.G. opbrengen. Sla- en snijboonen zijn goedkooper geworden, Snijboonen liepen terug van 30.tot 13.— a 19— per 100 K.G. Slaboonen, waarvoor aanvankelijk 274 28.per 100 K.G. werd betaald, noteerden tenslotte 17— 4 19.Zilver- nep is langzamerhand goedkooper geworden. De beginprijs was 8.per 100 K.G.; tenslotte varieerden de prijzen tusschen 6,en 7, Drielingen van zilveruien, die aanvankelijk 6.opbrachten, liepen terug tot 4.30 4 4.80. Voor druiven werd bij toenemenden aanvoer van 41.tot 44— per 100 K.G. besteed. Boswortelen verheugen zich niet in een goede vraag. De prijs blijft laag. Van 2.50 tot 3.per 100 bos. Waschpeen bracht van 3.tot 3.50 per 100 K.G, op, betgeen ook niet veel is. Staking in de werkverschaffing, 10 man, tewerkgesteld in de centrale werkverschaffing (aanleg van rioleering) te Castricum, hebben na een week gewerkt te hebben, geweigerd het werk te hervatten. Het loon dat verdiend kan worden is h. i. geheel onvoldoende. Regeling winkelsluiting opgeheven. De bijzondere regeling der winkelsluiting voor militairen is op verzoek van den minister van defensie door B. en W. weder ingetrok ken. Afwisseling voor de gasten. Op velerlei wijze zal getracht worden den badgasten dit seizoen weder de noodige afwis seling te bezorgen, waarbij voor de noodige variatie is zorg gedragen. De revue „Winden waaien door de duinen" zal eenige malen voor de gasten opgevoerd worden. Verschillende dans- en filmavonden zullen worden gegeven. De commissie voor de strandfeesten zal voorts in de tweede helft van Juli en vervolgens in de eerste helft van Augustus feestelijkheden organiseeren, waar van het programma nog niet definitief vast staat, doch die iets bijzonders beloven te wor den. Tenslotte zal o. a. de bekende humorist Willy Derby één of meer avonden voor de gasten optreden. Al met al zullen de gasten ook bij minder gunstig weer, waarop we intusschen niet zullen hopen, zich niet behoeven te vervelen. Regeling winkelsluiting opgeheven. Over het eerste halfjaar 1939 zijn de werk loosheidsuitgaven ten opzichte van 1938 vrij aanzienlijk gedaald, namelijk in totaal van 37.723 tot 33.783. Deze daling wordt nog geaccentueerd door het feit, dat dit jaar veel meer werkloozen in werkversehaffing zijn geplaatst, hetgeen uiteraard een stijging der uitgaven meebrengt. Zoo is dan ook ten op zichte van verleden jaar het werkverschaf- fingsloon gestegen van 20.114 tot 24.678, waartegenover het steunbedrag is gedaald van 17,609 tot 9105. Geslaagd. Voor het eindexamen, afd. bouwkunde, van de M.T.S. te Amsterdam slaagde onze dorpsgenoot de heer C. Wijker. Tentoonstelling in het Dr. Dekkers huis. In de achterkamer van het Dr. Dek kershuis wordt tot en met 22 Juli een tentoonstelling gehouden van schilderyen van den heer Bouwien uit Egmond aan den Hoef. In de voorkamer exposeert mej. Van der Berg. Zooals bekend is de heer Bouwien, die vroeger reeds in Schoorl ex poseerde, een groot bewonderaar van ons Hollandsche duinlandschap. Geslaagd. Aan de Rijkstuinbouwschool te Boskoop is o.a. het einddiploma met aanteekening voor handelscorrespondentie behaald door den heer A. J. Slikker te Bergen. Bevorderd van de le naar de 2e klasse werd o.a. de leerling R. W. Macdonald te Bergen. t Geslaagd. Geslaagd is te Amsterdam voor het examen Engelsche handelscorrespondentie, afgenomen door de Ver. van Leeraren in de handelswetenschappen mej. Rie Kooy, al hier. Geskufcd. Voor het boekhoudexamen van de Ver. van Leeraren in de handelswetenschappen, afr nomen op 26, 27 en 28 Juni, slaagde dc heer Jb. Bakker, alhier.

Alkmaarsche Courant | 1939 | | pagina 7