Luchtaonv*: rüSïiLss» 'Publicaties DISTRI BUTI EN I EU WS. Verzekering tegen molest- risico. Verwachtinq: EERSTE Bi.AD Alkmaar, Woensdag. DE ONBEWAAKTE OVERWEG. Tusschen Limmen en Castricum op on bewaakten overweg auto door trein gegrepen. Op den onbewaakten overweg te Bakkum is gistermiddag om 4 uur een Haagsche taxie door den trein gegrepen en versplin terd. De chauffeur bekwam lichte verwon dingen, doch de inzittende dame, mevr. Gortman, uit den Haag, werd dermate ver wond, dat zij in deerniswekkenden toestand naar het Centraal Ziekenhuis in Alkmaai moest worden vervoerd en voor haar het ergste werd gevreesd. Hedenmiddag verna men wij, dat haar toestand redelijk wel is. Mevr. Gortman had per taxie een begra fenis in Egmond bijgewoond en keerde van daar weer naar den Haag terug. Door onbe kendheid met den weg was de chauffeur in plaats van bij Bakkum den Provincialen verkeersweg naar den Rijksstraatweg te volgen, op den Straatweg gebleven, om bij Castricum den Rijksstraatweg te bereiken. Hierdoor was hij genoodzaakt bij den Bre- kenweg een onbewaakten overweg over te steken. Door een daar ter plaatste staande spoorwegwachterswoning onze correspon dent wees daar reeds herhaaldelijk op is het uitzicht zeer slecht. De chauffeur verminderde zijn vaart en stak, in de ver onderstelling, dat een ter plaatse aanwezig meisje wel zou hebben gewaarschuwd als er een trein naderde, met een snelheid van 10 K.M. de baan over. Tot zijn ontsteltenis be merkte hij, dat er een trein met groote snel heid naderde. Met groote tegenwoordigheid van geest gaf hij vol gas. Overschakelen op een hoogere versnelling bleek niet meer mogelijk, doch toch werd bereikt, dat de auto slechts van achteren werd gegrepen. De auto werd tegen een hekwerk geslin gerd en vandaar tegen de berm van de trambaan. Omstanders waren ten zeer verwonderd, den chauffeur met lichte verwondingen uit de chaos te voorschijn te zien komen. Mevr. G. lag buiten bewustzijn, in deerniswek kenden toestand te midden van de chaos. Mevr. dr. v. d. Sluis was direct ter plaatse en verbond het slachtoffer, terwijl kapelaan v. Zelm, in de veronderstelling, dat het slachtoffer katholiek was, geestelijke bij stand verleende, waarna mevr. G. naar het Centraal Ziekenhuis in Alkmaar werd ver voerd. Met nadruk dringt onze correspondent, die in de onmiddellijke omgeving woont, er bij de Spoorwegen en de plaatselijke over heid op aan afdoende maatregelen te nemen opdat in de toekomst dergelijke ongevallen kunnen worden voorkomen. Des zomers wordt te Bakkum, met het oog op het drukke verkeer naar Bakkum aan Zee, reeds lang de behoefte gevoeld aan een spoorweghalte Bakkum. Daardoor zou het mogelijk worden den onbewaakten over weg in een bewaakten te veranderen. Ge beurt dat niet, dan dient daar in ieder geval de spoorwachterswoning, die het uitzicht belemmert, te worden verwijderd. DOODELIJK ONGEVAL. Hedenmorgen ongeveer 10 uur werd in de Schermer, gemeente Ursem, op het kruispunt van den Rustenburger en Ur- semmerweg de 37-jarige mevrouw Blank Oud uit Avenhorn, rijdende op de fiets, door een vrachtauto, bestuurd door den chauffeur van Rijn uit Halfweg, gegrepen en gedood. De vrachtauto kwam, met de beide inzittenden - naast den chauffeur zat diens zwager - in een sloot terecht. De bei de chauffeurs werden in de fabriek „De Prinses" van droge kleeren voorzien. Mevrouw Blank bevond zich op weg om haar in de Schermer aan den Molenweg wonende ouders te bezoeken. De pastoor was oogenblikkelijk na het ongeval ter plaatse en kon het slachtoffer nog het Heilig Oliesel toedienen. Toen dr. Bloem uit Spierdijk, die ook spoedig aanwezig was, verscheen kon deze slechts den dood constateeren. De burgemeester verscheen spoedig op de plaats des onheils. De majoor van de ryksveld wacht en de gemeente politie stellen een onderzoek i- GESLAAGD. Mej. T. Bakker alhier (niet D.) is ge slaagd voor het examen apothekers-assis tente. De directeur van het distributie-bureau maakt bekend, dat een aanvang is gemaakt met de verzending per post van de kaarten met de genummerde bons PE, bestemd voor de distributie van petroleum. Voor deze dis tributie is de volgende regeling getroffen; het bewonen van een perceel met gas- en electriciteitsaansluiting geeft recht op 1 kaart, het bewonen van een perceel zonder gas- maar met electriciteitsaansluiting geeft recht op 3 kaarten voor gezinnen van niet meer dan 4 personen en 4 kaarten voor ge zinnen van 5 personen of meer, het bewonen van een perceel zonder gas- en zonder electriciteitsaansluiting geeft recht op 4 kaarten voor gezinnen van niet meer dan 4 personen en 5 kaarten voor ge zinnen van 5 personen of meer. Aangezien het eenige dagen zal duren alvorens alle kaarten verzonden zullen zijn, gelieve men eventueele klachten over het niet of onjuist ontvangen van kaarten eerst na 4 November a.s. in te dienen op het kan toor Breedstraat-Museum. Het tijdstip waarop de petroleum uitslui tend op de bons verkrijgbaar zal zijn, wordt nog nader bekend gemaakt. Tot zoolang kan de petroleum dus nog op de gewone wijze betrokken worden. De directeur van het Distributie-bureau Alkmaar, Dr. D. MOL. AUTOBUSONGEVAL. De autobus van den dienst Alkmaar den Helder, die 7.40 uur uit Alkmaar ver trekt, kwam ongeveer 150 M. ten zuiden van de kalkzandsteenfabriek te Schoorl- dam heden in botsing met een tractor van den heer Ambuul uit Julianadorp. De autobus reed rechts van den weg. De botsing werd veroorzaakt doordat een vóór den tractor rijdende melkauto plot seling stopte voor het inladen van melk bussen. De tractor poogde een botsing te vermijden door naar links uit te wijken, doch botste toen op de autobus, die nog gepoogd had door uitwijken naar rechts op den berm, de botsing te vermijden. De vrachtauto zoowel als de "autobus werd zwaar beschadigd, terwijl een drietal passagiers en de chauffeur lichte verwon dingen bekwamen, welke door dr. Hee- ringa, die spoedig ter plaatse was en de verwonde passagiers in zijn auto mede naar zijn woning had genomen, werden verbonden, waarna zij hun reis konden vervolgen. De in de trailer geladen paar den werden zoodanig door elkander ge schud, dat het voorschot erdoor bezweek. De „gestrande" passagiers zijn met toevallig passfeerende auto's naar de plaats hunner bestemming vervoerd, terwijl ten gevolge van de ontstane verkeersstagnatie het verkeer tijdelijk over Bergen werd omgelegd. VEILIGHEIDSPROEVEN MILITAIR VERKEER BIJ LUCHTVERDUISTERING. Prins Bernhard toont belang stelling. Prins Bernhard heeft gisteravond, ver gezeld van zijn waarnemenden adjudant, majoor Phaff, een proef bijgewoond, die in de omgeving van Alkmaar gehouden is met betrekking tot de veiligheid van het militaire verkeer in gevallen van verduis tering ten behoeve van de luchtbescher ming. Deze proef betrof o. m. de zicht baarheid van wegbebakening onder die omstandigheden. DE EXPORT VAN EIEREN. In het tijdvak 17 tot en met 23 Oct. '39 zijn voor uitvoer goedgekeurd: versche Holl. kipeieren voor Duitschland 3.113.280, voor Engeland 8.930.040, voor andere landen 682.050; Holl. koelhuiseieren voor Engeland 416.520, Holl. geconvers. eieren voor Enge land 423.000; versche HolL eendeieren voor Duitschland -576.000, voor Engeland 2.031.300, voor andere landen 20.000; totaal 16.192.190 stuks eieren. PIANO-AVOND ANNIE MIRANDOLLE SLEESWIJK. Onder auspiciën van de Centrale Kunst Organisatie zal Anr.ie MirandolleSleeswijk Vrijdag a.s. in de Harmonie een piano-avond geven. Zij heeft voor dezen avond een keuze gedaan uit de werken van Bach, Mozart, Chopin, Debussy, Fauré, Emmanuel en Ra vel. Uit de ontvangen beoordeelingen blijkt, dat wij hier te doen hebben met een musi cienne met zeer goede eigenschappen, een ^eer fijn toucher, een bijzondere wijze van melodie-vertellen en een soepelen, zeer muzikalen aanslag. Een piano-recital, dat dus wel belang stelling verdient. NIEUWE ZAAK. Hedenmiddag wordt in het perceel Rid derstraat 17, waar tot voor kort de zaak der firma Erich Zoon gevestigd was, een nieuwe winkel geopend door mevr. wed. A Bökkerink. Voor de dames zal het hier een dorado worden, want er is een keur van zijden stoffen, corsages, knoopen, kragen e.d. overzichtelijk uitgestald, behalve in de talage, ook in kasten in den winkel, die misschien niet erg groot zal worden ge noemd, maar desniettegenstaande zeer ruim is voorzien. Pleidooi voor onderlinge verzekering. In het café Central heeft de vereeniging van huis- en grondeigenaren te Alkmaar en Omstreken „Het Eigendom" gisteravond een vergadering gehouden, waar mr. A. J. Leliveld, ambtenaar bij Centraal Beheer te Amsterdam, een uiteenzetting gaf over het onderwerp „molest-risico". Een zeer groot aantal belangstellenden was opgekomen, lang niet alleen waren leden van de ver eeniging. De heer H. B r u i n Nz„ voorzitter, vor.d het een aangename verrassing, dat zoovele bezoekers aanwezig waren om de bespre king mee te maken van de vele moeilijk heden, die zich samenspannen boven de hoofden der huis- en grondeigenaren. Hierna was het woord aan mr. L e 1 i- v e 1 d ter behandeling van het onderwerp Molest-risico. Hij begon met de oprichting van de ver eeniging van dien naam mee te deelen (in" den vorigen wereldoorlog, nadat assuradeurs e.a. op 4 Aug. 1914 hadden verklaard de risi co van oorlogsschaden niet meer in de polis sen van verzekering op te nemen.) Buiten- landsche regeeringen nemen maatregelen voor vergoeding van schade door oorlogs schaden, maar de Nederlandsche regeering wenschte dat niet. Totdat de vereeniging van werkgevers en vertegenwoordigers uit land en tuinbouw zich er voor spanden. De opgaven van schade in België geven aan, dat die 2 y3 pet. bedroeg, de gebieden waar hardnekkig was gevochten meege rekend. Men besloot toen voor woonhuizen 2 pet. van de opgegeven waarde te heffen, voor in dustriegebouwen. naar verhouding méér, tot 4 pet. De vereeniging Molestrisico werd opge richt, Waarbij oorlogsindustrieën werden ■lijke zönes uitgesloten. Bepaalde werden niet genoemd. Enkele makelaars en assuradeuren waar schuwden tegen de onderlinge verzekering als zijnde niet krachtig genoeg tot het dra gen van de eventueele schaden. Zij gaven echter niets beters ervoor in de plaats. Na den oorlog werd de vraag gesteld of de vereeniging nog wel reden van bestaan had. Gelukkig, zei spr„ heeft men haar niet opge heven, maar andere risico's erbij opgeno men, zooals stormschade en aanrijding van onroerende goederen. Zonder speciale propaganda is het aantal deelnemers in den laatsten tijd zeer toege nomen. Van dezen wordt geëischt als inleg- geld 1 per 1000 van de waarde van het geen zij willen verzekering. Dat er in noordelijk Neordholland geen gevechtsfront kan ontstaan, zooals sommigen wel beweren, wilde spr. niet zoomaar toe geven. Hij weersprak voorts het argument, dat een langdurig beschoten stad volkomen plat ge schoten zou zijn en betoogde, dat in Madrid, dat 2 jaar door de troepen van generaal Franco is beschoten (niet intensief misschien, maar toch eiken dag) nog tweederde gedeelte van de huizen onbeschadigd is. In Warschau, dat toch zwaar is gebombardeerd, valt de schade nog heel erg mee. Spr. gaf uit Spanje nog meer voorbeelden tot staving van zijn betoog, dat de schade door bomaanvallen veel geringer is dan men gewoonlijk aanneemt. Zelfs in plaatsen, waar men niet over verdedigingsmiddelen beschikte, was dit het geval. Het advies van een directeur eener groote verzekering, om de aangeslotenen bij Moler.- risico een bepaald bedrag (b.v. 3 pet.) te laten betalen om een flink" kapitaal te krij gen, is niet geaccepteerd, omdat de vereeni ging immers haar geld heeft belegd in al de aangesloten panden. De vereeniging is over het geheele land verspreid en verschillende banken e.d., die belang hebben bij het behoud van onroeren de goederen, eischen van de eigenaren, dat zij naast een verzekering tegen brand ook lid worden van Molestrisico, alvorens aan spraak te mogen maken op een voorschot. De groote kracht van Molestrisico zit in haar groot aantal leden. Na een oorlog zal de schade, daardoor aangericht, gedragen wor den door alle aangeslotenen samen. Vragen gesteld. De heer W. J. D. A p p e 1 gaf toe, dat de molestverzekering in den laatsten tijd veler belangstelling heeft. Intusschen is er nogal verschil v. meening geweest over de vergoe ding van geleden schade, zoodat verschil lende rechtbanken daaraan te pas kwamen. Hij betwijfelde of het mogelijk is in onder ling verband een vergoeding uit te keeren voor geleden schade door verwoesting als gevolg van oorlog. Hoe zal het mogelijk zijn na een oorlog (zooals toch in de bedoeling schijnt te liggen) de vergoeding te regelen, als verschillende aangeslotenen gedood zul len zijn? De heer I. Prins Az. vroeg of de vereeni ging Molestrisico de verzekering kan beëin digen, zooals bij andere verzekeringen ook kan. Mr. Leliveld had gezegd, dat de ver zekerden niet konden uittreden. Hoe gaat het bij evacuatie? We weten, dat b.v. Amsterdam in geval van oorlog zal worden ontruimd. Zal bij een oorlog zooals die in onze dagen wordt gevoerd, de vereeniging geleden scha de kunnen vergoeden? Mr. Leliveld antwoordde, dat d e vereeniging vergoedt alle schade door oorlogsdaden indenruimsten zin van het w o o r d. De taxatie kan inderdaad moei lijk zijn, maar men mag niet vergeten, dat na een oorlog een land nooit geheel ontred derd ligt (behalve dan Carthago een paar duizend jaar geleden). Het leven herneemt dan al spoedig zijn gewonen loop en uit het weer normaal geworden leven haalt men zijn getuigen de stille getuigen kunnen niet weggewerkt worden: is een huis beschoten, dan is dat te zien en kan de schade geschat worden. De leden van Molestrisico zullen zich, evenals by alle andere vereenigingen, moeten onderwerpen aan hare reglementen, bij twijfelgevallen beslist de algemeene vergadering der leden. Niemand kan zich tijdens een oorlog uit de vereeniging terug trekken en ook de directie kan geen enkel lid tusschen- tijds uitsluiten. Spr. gaf hierna een uiteenzetting van de financieele verplichting der leden: per jaar 4 cent per 1000 waarde (in tijd van oorlog 20 cent) behalve het inleggeld. De vereeni ging staat volkomen onafhankelijk van het buitenland, d.w.z. dat de oorlogsschade niet herverzekerd is en de vereeniging dus haar kracht vindt in de verzekering der leaen. Bij evacuatie vergete men niet, dat altijd menschen achterblijven, b.v. de politie. By maximale heffing van de leden zal de vereeniging 45 millioen gulden bezitten. De heer J. S. R u i t e r vroeg, hoe het moet, als een bom in het begin van den oor log b.v. het perceel van een kleinen zaken man vernielt. Zal hij geen voorloopige ver goeding kunnen krijgen? Het zou anders kunnen gebeuren, dat de man bij het einde van den oorlog volkomen „aan den grond ligt". Mr. Leliveld antwoordde ontkennend. Een vergoeding als bedoeld zal alleen wor den uitgekeerd in geval van oorlogsschade zonder dat wij in oorlog zijn (als b.v. een vliegtuig hier bij ongeluk bommen zou laten vallen.) Het geregeld onderzoek der boeken door accountants van verschillende banken is voldoende waarborg voor de verzekerden, terwijl bovendien op de ledenvergadering alle gewenschte inlichtingen worden ge geven. Op een vraag van den heer Klein a nt- woordde spr., dat financieel slecht staande personen niet als lid van Molestrisico zullen worden toegelaten. De heer K i e f t vroeg, hoe de zaak wordt geregeld, als er méér dan 45 millioen gulden schade is. Mr. Leliveld antwoordde, dat de schade tot gemiddeld 2 pet. der verzekerde bedragen volledig kan worden vergoed; is de schade gemiddeld grooter, dan wordt minder uitgekeerd. De voorzitter deelde mede, dat het bestuur de zaak van molestrisico zal be spreken en in de volgende vergadering aan de leden een advies zal voorleggen. Onder dankbetuiging aan mr. Leliveld voor zijn inleiding sloot spr. de vergadering. VERKIEZINGEN BIJ ENKELE CAND1DAATSTELLING VOOR HET HOOGHEEMRAADSCHAP N. H. NOORDERKWARTIER. Zooals men weet, zijn tegen 31 Oct. a.s. de gewone verkiezingen ter benoeming van hoofdingelanden en hun plaatsvervangers utigeschreven. Onlangs hebben wij reeds gemeld, dat er groote kans zou zijn, dat die verkiezing zou kunnen geschieden bij enkele candidaatstelling. Thans wordt medegedeeld, dat het compro mis der politieke partijen en de alg. kies- vereeniging is gesloten, zoodat men wel mag zeggen, dat er geen verkiezingen noodig zullen zijn, want het is niet te verwachten, dat van andere zijde nog candidaten zullen worden gesteld. Voor hoofdingeland zullen gecandideerd worden: in het district Alkmaar de heeren G. Hare maker te Koog aan de Zaan, C. Kramer Glijnis te Stompetoren en J. Kroonenburg te St. Pancras; in het district Den Helder: de heeren J. Jimmink Hz. te Barsingerhorn, G. van der Sluys te Zijpe en P. Tromp te Heerhugo- waard; in het district Schagen: de heeren J. Best Nz. te Berkhout, Jn. Lakeman te Lutje broek en Abr. Sluis te Enkhuizen; In het district Purmerend: de heeren C. Ham te Wydenes; C. P. Hartog en J, H. Langendijk te Beemster. Alshoofdingelanden plaatsvervangers worden candidaat gesteld, in het district Alkmaar: de heeren J. J. de Moei te Schagen, W. J. Dirkmaat te Alkmaar en A. Veerman Az. te Midwoud; in het district den Helder: de heeren P. Blaauboer te Barsingerhorn, P. J. Waiboer te Anna Paulowna en Joh. de Veer te Scha gen; in het district Schagen: de heeren J. B. van Kampen te Spierdijk, J. Commandeur te Wognum en S. Kossen te Broek op Langendijk; in het district Purmerend: de heeren J. Laaan Dz. te Kwadyk, Jn. Koning Az. te Purmer en G. P. Roeleveld te Ilpendam. DIENSTPLICHT. Bekendmaking van uitspraken inzake vrijstelling De Minister van Defensie heeft omtrent de aanvragen om vrijstelling van den dienstplicht wegens aanwezigheid van een bijzonder geval betreffende den hieronder genoemden per soon, de uitspraak gedaan, achter zijn naam vermeld: NICOLAAS THEODORUS JACOBUS VAN GIJSEN, lichting 1940. Uitspraak: voorgoed vrijgesteld. Tegen deze uitspraak kan uiterlijk den TIENDEN DAG na den dag dezer bekend making in beroep worden gekomen door: a. den ingeschrevene, wien de uitspraak geldt of door diens wettelijken ver tegenwoordiger; b. door elk der overige voor deze ge meente ingeschreven persoi.en of door diens wettelijken vertegenwoordiger. Het verzoekschrift daartoe moet, met redenen omkleed, worden ingediend bij den Burgemeester ter secretarie dezer ge meente, afdeeling Militaire Zaken, die voor de doorzending aan de Koningin zorgt. Alkmaar, 25 October 1939. De Burgemeester van Alkmaar, F. H. VAN KINSCHOT. DIENSTPLICHT. Bekendmaking van uitspraken inzake vrijstelling. De Minister van Defensie heeft omtrent de aanvrage om vrijstelling van den dienstplicht wegens geestelijk ambt betreffende den hieronder genoemden persoon, de uitspraak gedaan, achter zijn naam vermeld: THEODORUS JOSEPH PATER, lichting 1930. Uitspraak: voor goed vrijgesteld. Tegen deze uitspraak kan uiterlijk den TIENDEN DAG na den dag dezer bekend making in beroep worden gekomen door: a. den ingeschrevene, wien de uitspraak geldt of door diens ettelijken ver tegenwoordiger; b. door elk der overige voor deze ge meente ingeschreven personen of door diens wettelijken vertegenwoordiger. Het verzoekschrift daartoe moet, met redenen omkleed, worden ingediend bij den Burgemeester ter secretarie dezer ge meente, afdeeling Militaire Zaken, die voor de doorzending aan de Koningin zorgt. Alkmaar, 25 October 1939. De Burgemeester va Alkmaar, F. H. VAN KINSCHOT. GEMEENTELIJK BUREAU VOOR SOCIALE ZAKEN. Bekendmaking. De directeur van het Gemeentelijk Bureau voor Sociale Zaken deelt aan belanghebben den mede, dat gedurende het tijdvak van Woensdag 25 Oct. tot en met Dinsdag 31 Oct. 1939 de volgende kleuren bons geldig zijn: Margarinebonnen witte kleur; Vetbonnen bruine kleur; Vleeschbonnen rose met roode streep. Alkmaar, 23 October 1939. De directeur voornoemd, v. d. HEUVEL. imll-4 i Zwaar bewolkt met opkf^ regenbuien, iets kouder, mee Cnk* noordwestelijke wind. Buitenlandse!. weero»e,2irt. De depressie ten noorden van veranderde weinig van nlaate mav'5 Haar front, dat gisteren over L? die^ trok in zuidoostelijke richting verd"nd werd gevolgd door een tweede dat Het thans over onze omgeving bevindt en Zlch een zwakke storing tot ontwikkeling Het weer was in ons land buiïe temperatuur daalde. In het zuid»de ook hier en daar onweer voor rw m Groenland kwam een nieuw iT'" hoogen luchtdruk tot ontwikkeling fi7? zuidpunt van Groenland is de VhL onder invloed van een naderende denr weer gedaald. Het gebied van luchtdruk by de Azoren blijft nog TÜ houden De uitlooper over zuidwest E nam in beteekenis af. De depressie over den Balkan die plaatselijk nog veel regeï bracht, trok naar het oosten af. Over Italia lü?hMr"k.gebied bS'"kM)k LICHT OP! Voor rijwielen, motorrijtuigen en ander- voertuigen van 17.17 tot 6.12 uur licht op. DIENSTPLICHT. Bekendmaking van uitspraken inzake vrijstelling. De Minister van Defensie heeft omtrent de aanvrage om vrstelling van den dienst plicht wegens kostwinnerschap betreffende de hieronder genoemde per sonen, de uitspraak gedaan, achter hun namen vermeld: GERRIT JACOB TEGEL, lichting 1940. Uitspraak: voor één jaar vrijgesteld. En JOSEPH GROOT, lichting 1939. Uitspraak: voorgoed vrijgesteld. Tegen deze uitspraak kan uiterlijk den TIENDEN DAG na den dag dezer bekend making in beroep worden gekomen door: a. den ingeschrevene, wien de uitspraak geldt of door dienst wettelijken ver tegenwoordiger; b. door elk der overige voor deze ge meente ingeschreven personen of door diens wettelijken vertegenwoordiger. Het verzoekschrift daartoe moet, met redenen omkleed, worden ingediend bij den Burgemeester ter secretarie der gemeente, afdeeling Militaire Zaken, die voor de doorzending aan de Koningin zorgt. Alkmaar, 25 October 1939. De Burgemeester van Alkmaar, F. H. VAN KINSCHOT. GROOTE NAJAARSVEEMARKT TE ALKMAAR, op DINSDAG 7 en WOENSDAG 8 NOVEMBER 1939. Er zal een gedeelte van het worden gereserveerd voor Geregistreera vee, en voor vee afkomstig van vrije bedrijven, behoorende aan aangesloten zijn bi] de Noord- nisaties. vóór Aangifte voor deze ru^ne kantore 1 November a.s geschieden Kamer van den heer E. KOSTER Dzm- No. 9 Landbouwhuis AlKrna Bespreking van vakken voor veemarkt kan plaats vinden. mondeling, ten ka"to.r® !faar vanaf meente-slachthuis te kerkdag. 31 OCTOBER 1939 (Mg- ^.chen uitgezonderd des Zaterd 5 Uur 9—11*4 uur v.m. en van n.m.; mondeling, in een a. inkaal van mondeling, in een gpiein, °P Waaggebouw aan het tobEr en de ZATERDAGEN 28 uy g en l0 4 NOVEMBER 1939, tuss IXriSSiik. aoch alléén indien he^ schuldigde bedrag a stwisse voor 7 November 1939 adres. wordt overgemaa ktwezen - Directeur van het Jvi .kffpar. meente-Slachthuis ^39, Alkmaar, den 25sten Mark*"!e De DirecteurvVanRTHUlJS^ b. c. WiatU, datblj M i. d» te blusechen en lr>ch» heele bevolking .gd0l beg in e'9°" h"l8b|u88chenT van brand te b|U -

Alkmaarsche Courant | 1939 | | pagina 2