J Agenda AMSTERDAMSCHE BEURS |i Stad e*i Omgovmg, i| £aatste A JCeck S. School Jhheepstiiduigeu. JUmuieuios PxoMttciaal Tlieums - - 1 1 Roofmoord te Rotterdam. Moordenaar gevat. ST. PANCRAS CIGARETTES - 20 VOOR 15 CENTS LIMMEN NOORDSCHARWOUDE STOMPETOREN NIEUWE NIEDORP OBDAM HENSBROEK Vorige koers heden New-York 1.883/, 1.883/, Londen V 7.363/, 7 39 Berlijn 75.60 75.60 Parijs 4.17 Vi 4 19 y, Brussel (Belga) 31.05 30.97 Zurich 42.24 42.24 Kopenhagen 36.40 36.40 Stockholm 44.87 Ys 44.87 Oslo 42.82 42.82 y{ EERSTE BLAD I 1 Alkmaar, Dinsdag. EEN AANRIJDING. Gisterochtend had op de Oudegracht een aanrijding plaats tusschen een militaire personenauto en een handwagen, die plot- seling uit een pakhuis de straat opgeduwd werd. De auto werd licht beschadigd, per- soonlijke ongevallen deden zich niet voor. De politie heeft een onderzoek ingesteld. NOG EEN AANRIJDING. Op den wegkruising NieuweslootKo- ningsweg had gistermiddag een aanrijding plaats tusschen twee auto's, omdat geen voorrang werd verleend. De automobilist aan wiens schuld het ongeval te wijten is, reed door. De andere auto werd licht be schadigd, persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. De politie stelt een onder zoek in. SCHOORSTEENBRAND. Omstreeks half elf gisteravond brak een schoorsteenbrandje uit in een perceel aan het Heiligland. De politie kon met behulp van de bewoners een en ander spoedig blus- schen. De aangebrachte schade is gering. WIE HELPT DE COUVEUSE-KINDERTJES? De directrice van het Centraal Zieken- huis deelt ons mede. dat er zich op het oogenblik in dat ziekenhuis vier couveuse- kindertjes bevinden voor wie men niet over een voldoenden voo'rraad moedermelk beschikt. Vrouwelijke stadgenooten, die hier hulp kunnen en willen verleenen, worden drin ger.d verzocht zich zoo spoed;g mogelijk bij de directrice te willen melden. MIJN AANGESPOELD. Zondagmorgen is aan het Noordzee- strand te St. Maartenszee wederom een rnijn aangespoeld, welke eenigen tijd daar- na vanwege Defensie is gedemonteerd. WAARSCHUWING. De commissaris van politie te Arnhem geeft een ieder in overweging, alvorens eenige leverantie te doen aan of in relatie te treden met mejuffrouw H. E. Rikkert, thans wonende Ernst Casimirlaan 62 te Arnhem, voorheen aan de Boudewijn van Roonstraat en van der Hellaan te Arnhem, inlichtingen te zijnen bureele in te winnen. HOND KOMEN AANLOOPEN. Bij de politie zijn inlichtingen te bekomen omtrent een jonge, ongecoupeerde bouvier, omstreeks 50 centimeter hoog, die bjj een ingezetene dezer gemeente is komen aan- loopen. HEX TEHU1S ..WESTERLICHT". Enkele dagen geleden is ons gemeld, dat de bewoners van „Westerlicht" een circu- laire hebben ontvangen inzake verhooging der pensionprijzen. In verband daarmede zou zich een commissie hebben gevormd, die meende, dat men ook op andere wijze aan de noodzaak van hoogere inkomsten tegemoet kan komen. In deze commissie zouden ook de heeren dr. W. Hesselink en A. Wonder Pzn. zitting hebben genomen. Deze beide heeren verzoeken ons mede te deelen, dat hun daarvan niets bekend is en dat zij niet voornemens zijn aan eenige ac- tie hun medewerking te verleenen. GEMEENTEBEGROOTING 1940. In een vervolg bijlage deelen B. en W. mede dat het geraamde tekort op de be- grooting 1940 van 157.500 is gestegen tot 173.500. KERSTGAVEN. De secretaris van den Armenraad schrijft ons: Evenals vorige jaren maken vele comite's en particulieren zich weer op om tegen de a.s. feestdagen in onderscheidene gezinnen een Kerstverrassing te bezorgen. Dit verdient alleszins te worden toege- juicht, doch tevens dient te worden gewaar- schuwd tegen dezen vorm van weldoen, wanneer daarbij verzuimd wordt overleg te plegen met hen, die precies hetzelfde van plan zy'n. Immers, door overleg voorkomt men, dat sommige gezinnen dubbel en an- deren, die het evengoed noodig hebben, niets krijgen. De Armenraad heeft reeds eenige jaren bereikt, dat door samenwerking tusschen de velen, die zich bezig houden met de uit- reiking van Kerstgaven het zoo noodzake- lijk overleg wordt gepleegd omtrent de ge zinnen, die ieder hunner voor zijn rekening neemt. Ook dit jaar heeft deze samenwerking weer plaats. Voor particulieren, die een of meer gezin nen willen bedenken, is deelname aan deze samenwerking evenzeer van belang. Laten ook zij bij den Armenraad, Langestraat 87, (tel. 3894) onderzoeken, welke gezinnen wel of nog niet voor een Kerstgave van an dere zijde in aanmerking komen. Alleen op deze wijze treft onze weldadig- heid het best haar doel. ESPERANTO. Zondag 10 Dec. LL vergaderde in Valk's lunchroom, de bekende Esperanto-vereeni- ging „La Norda Stelo", een propaganda- vereeniging voor Esperanto, bestaande uit leden van Esperantistenvereenigingen van alien gezindten. Het werkprogramma werd 's morgens afgehandeld, terwijl 's middags de vergade- ring werd voortgezet in de Graanbeurs, waar o.a. optrad fraulino Korda uit Wee- nen, die een schitterende causerie in het Esperanto hield over het leven, lijden en strijden van dr. Zamenhof, den schepper van het Esperanto, en vervolgens de vele aanwezigen nog aangenaam bezighield met declamatie uit gedichten van Julio Bachie, "Raiknond Swarte en anderen. ZANGUITVOERING IN „WESTERLICHT". Het dameskoor Pro Arte, dirigent de heer Jac. Jansen, gaf gisteravond een uitvoering in de groote zaal van Westerlicht. In zijn openingswoord wees ds. Bloemhoff er op, dat voor dit seizoen Pro Arte de primeur had van de zangkoren, om in Westerlicht op te treden. De heer Jansen heeft 't zijn koor voor dezen avond niet gemakkelijk gemaakt, over het algemeen moeilijk te zingen nummerj, maar het heeft zich uitstekend van zijn taak gekweten. De dirigent legde van ieder num mer de beteekenis uit. Geopend werd met vier geestelijke liederen uit 1500 en 1600, n.l. Adoramus, Pueri con- cinite, In minte oliveti en Ein fester Burg, alle geschreven in den hoogtijd der kerkmu- ziek. Deze nummers werden zeer goed a capella vertolkt. Daarna volgden 2 liederen uit de 2e helft van 1800, nl. Ave Maria van Joh. Brahms en een oud Marialied van Schubert en als 3de Ons is geboren een kindekijn, van Jac. Jan sen. De vertolking dezer* liederen was we- der uitstekend, het laatste capella, de beide anderen op den vleugel begeleid door mevr. MullerEro. Ter afwisseling droeg mevr. Sanna Klaver in het Westfriesch voor: Stroomlijn, van Nico Splinter, waarmede zij groot succes had. Voor de pauze zong het koor nog elf Duitsche dansen van Schubert, werkelijk schitterend. Na de pauze werd vervolgd met twee Spaan- sche dansen, door den dirigent geestelijke dansen genoemd en een Italiaansch drink- lied, het laatste in een tempo, dat bewonde ring afdwong voor zangeressen en pianiste! Mevr. Sanna Klaver gaf nu Floralia van Nico Splinter; het langdurig applaus nood zaakte haar een extra nummer te geven, waarvoor zij koos Het lessie versjouwen, eveneens van Nico Splinter. Hierin werd weergegeven wat er gebeurt, wanneer de boer de laatste wagen hooi thuis haalt. Zij spreekt't Westfriesch goed uit. Ten slotte zong het koor nog Maitag, van Jozef Rheinberger, een suite in vier deelen, waarmede het groot succes had. Behalve de k capella genoemde werden alle liederen op den vleugel begeleid door mevr. MullerEro. Zij deed het voortreffe- lijk en het extra dankwoord van ds. Bloem hoff verdiende zij. Aan het slot dankte ds. Bloemhoff zange ressen, dirigent, pianiste en mevr. Sanna Klaver voor het gebodene, den wensch uit sprekende, dat het koor steeds in bloei moge toenemen en nog eens in Westerlicht optre- den. AANBESTEDING SCHOOL TE TUITJENHORN. Maandagochtend vond in Paviljoen Kin- heim door ir. W. M. van Dael, namens het r.-k. kerkbestuur te Tuitjenhorn, de aan- besteding plaats van het bouwen van een drie-lokalige meisjeschool voor l.o. aldaar. Er waren vijftig biljetten ingekomen. De begrooting wilde de architect niet bekend maken. Hoogste inschrijver was L. Hen- neman te Bergen f 32000, laagste Gebr. Boekel te 't Veld 24300. Van de overige inschrijvers noemen wij: G. Roosloot te Bergen f 31188, J. Mooras te Harenkar- spel f 28500, de Geus te Sint Maarten f 28950, G. A. Boekel, Verlaat te Oude Niedorp 24850, C. Kloostcrboer te Broek op Langendijk 28716, A. J. Hillen te Ur- sem f 29736, W. Giltjes te Broek op Lan gendijk 29996, C. Hoogvorst te Groet 29500, Th. Boekel te Schagen 28915, R. Kuiper te Heiloo f 30686, D. Langen dijk te Heiloo 27235, Besteman te Schoorl f 27833, F. Kops en Zoon te Heiloo f 29600, J. Wittebrood te Beemster f 28300, J. Schuit te Alkmaar f 27800, D. Veul te Schagerbrug f 27620, Doom te Maartensbrug f 28600, S. de Vries te Zaandam f 29200, Fa. Henselmans te Noordscharwoude 27675, Doedens en Schilder te Alkmaar en 't Zand 28687, S. Knuwer te Schagen f 31500, Tromp te Castricum 30080, N. Hoogzaad te Zand- werven, Spanbroek f 28045, Hoogerwerf te Ursem 29190, P. Tuin t< 't Zand f 27600, M. Duinmeyer te Alkmaar f 26980, Klaver en Molenaar 'te Koedijk f 26300, Dekker te Tuitjenhorn f 27083, K. Bruin te Oudkarspel 27400, Th. Duin te Harenkarspel 27280. De gunning is aangehouden. DE KERSTPOTTEN VAN HET LEGER DES HEILS. Het is koud en donker in dezen tijd van het jaar, niet alleen in de natuur, maar ook in de huizen en harten van zoovele mis- deelde stadgenooten. In dezen tijd, nu het Kerstfeest weer het symbool van licht en warmte en bovenal van geluk en tevredenheid moet zijn, wil het Leger des Heils voor de armsten der armen weer een inzameling houden om tegen Kerstmis in diverse gezinnen levensmidde- len of kleeding te kunnen verstrekken. De bekende kerstpotten zullen Vrijdag, Zaterdag en Maandag weer in de straten op- gesteld worden. Meer dan ooit gevoele men dit jaar de noodzaak daarin een financieele bijdrage voor het kerstfeest der behoeftigen te stor- ten. HET ST. NICOLAASFEEST VOOR DE MILITAIREN. In het ons van militaire zijde toegezonden verslag over het St. Nicolaasfeest voor het garnizoen werd gesproken over de firma Boddevaart, welke de electrische installatie verzorgd had. Men verzoekt ons nader te melden, dat hiermede de Koh-zaak van den heer Botte- manne bedoeld is. Bioscopen. Victoria-theater, half 8, hoofdnummer Tar- zan's verbanning (avont.); hoofdrollen Johnny Weismuller, Maureen O'Sullivan en Tarzan Jr. Toegang boven 14 jaar. Woensdagmiddag, half 3, matinee. City-theater, half 8, t/m Woensdagavond hoofdnummer Een groot schandaal (come- die); hoofdrollen Carole Lombard en Fer- nand Gravet. Toegang voor alle leeftijden Woensdagmiddag, half 3, matinee. Harmonie-Theater, half acht, alleen Woensdagmiddag, hoofdnummer Alaska (rom.-sens.); hoofrirol Hans Albers. Toegar.g boven 18 jaar. Woensdagmiddag, half 3, matinee. Woensdag 13 December. 8 uur, de Unie, Volkszangavond. 8 uur, zaal geref. kerk (ingang Kweeren pad), ds. Broer over „Oorlog en Christen dom". Donderdag 14 December. 8 uur, 't Gulden Vlies, opvoering van „Menschen in pension" door „Ulvadero". 8.15 uur, De rustende Jager te Heiloo, op voering door 't Ontluikende Roosje. 8 uur, City-theater film van kielplaat tot zeekasteel. GESLAAGD. Voor het te Amsterdam gehouden examen voor het practijkdiploma boekhouden van de Vereeniging van leeraren in het boek houden slaagde de heer F. de Haan te Ber gen. (Ongecorrigeerd). In den nacht van Zondag op Maandag is in de Baan te Rotterdam een afschuwelijk roofmoord gepleegd, waarvan de 36-jarige mej. M. E. C., die in de omgeving van den Schiedamschedijk bekend stond als „zwarte Beppie" het slachtoffer is geworden. Zondagnacht ging zij omstreeks half twee, in gezelschap van twee jeugdige per sonen, naar haar kamer in de Baan, waar zij bier dronken. Korten tijd daarna ver- trok een van de mannen, terwijl de ander achter bleef. Een voorbijkomend taxi-chauf feur hoorde den een nog „Piet" naar boven roepen, hetgeen voor het opsporen van de daders van groot belang zou kunnen zijn. Toen de vrouw des huizes den volgenden ochtend mej. C. wilde wekken, bemerkte zij a) spoedig, dat er iets niet in orde was, want het bed, waarop mej. C. sliep, was geheel opgerold. Zij waarschuwde haar man, die toen de vreeselijke ontdekking van den moord deed. Onmiddellijk werd de politie gewaarschuwd, die, onder leiding van com missaris de Jong en jpspecteur Bontenbal, een onderzoek instelde. Ook de subs, officier van justitie, mr. Meischke, was weldra ter plaatse en belastte zich toen met de leiding. Het lijk was nog warm, zoodat de moord nog niet lang geleden gepleegd kon zijn. De verhooren, die den bewoners van het pand en den buren werd afgenomen, lever- den niet veel op, maar toen men van den taxi-chauffeur vernam, dat een van de mannen Piet moest heeten, trok rechercheur Zandbergen er op uit, die spoedig een spoor wist te vinden. Dit leidde tot de ar- restatie van den man, die het eerst de wo- hing van mej. C. had verlaten. Van zijn aan- wij zingen kon men gebruik maken om den moordenaar, den 18-jarigen Rotterdammer P. K. te arresteeren. De feiten, die hem werden voorgelegd, waren zoo overtuigend, dat hij niet anders dan bekennen kon de juffrouw door wurging om het leven te hebben gebracht. Naar alle waarschijnlijkheid is roof de aanleiding tot den moord geweest, want een bedrag van 25 gulden en een aantal siera- den had K. gestolen. GEBOUW INGESTORT DOOR HOOG WATER. In den afgeloopen nacht is het drie ver- diepingen hooge gebouw van de cooperatie aan den Emmerikschen weg te Baak (G.) ingestort. De oorzaak moet gezocht worden in den hoogen waterstand, waardoor de muren zijn gaan scheuren. De schade, welke op vijftienduizend gul den wordt geschat, wordt niet door verze- kering gedekt. Het bedrijf kan voortgang vinden bij het filiaal van de cooperatie aan de Tolbrug. ONZE POSTVLUCHTEN. De positie der postvliegtuigen was giste- ren: uitreis; Emoe te Rangoon; thuisreis: Buizerd te Medan en Gier te Alexandria. „IJsboeier". De vereeniging de „IJsboeier" vergader de Maandagavond in het cafe van den heer Bouwstra onder leiding van den heer A'd. Bakker. De pennigmeester bracht verslag uit van zijn financieel beheer. De inkomsten waren f 158.72, de uitgaven f 156.25, het saldo 2.47, zoodat het bezit der vereeniging 102.60 bedraagt. De kwestie van den verkoop van boeiers gaf nogal stof tot besprekingen. Het bestuur was machtiging verleend om deze te ver- koopen, de vergadering was er echter thans in meerderheid vo6r om den grooten boeier aan te houden, de kleine zal worden ver- kocht en tevens een gedeelte van het schui- tenhuis. De heffing werd op voorstel van het be stuur bepaald op 50 cent per wagon kool, de verdeeling der manschappen zal door het bestuur worden geregeld. De bestuursverkiezing gaf tot uitslag, dat de aftredende heeren K. Roos en Jb. de Vries werden herkozen. Het jjs zal, evenals het vorige jaar, door den heer C. de Jong op dezelfde voorwaarden worden opengebroken per motor. Diefstal achterlichtjes. Men schijnt thans zijn rijwiel 's avonds niet meer buiten te kunnen laten staan. Van eenige rijwielen werden de vorige week de achterlichten gestolen. Demonstrate met brandbommen. Zaterdagmiddag 3 uur had op het speel- terrein aan den Kapelweg een demonstrate plaats met brandbommen, alsmede een snel- blusch-demonstratie. Voor deze demonstra te, waarvan Limmen de primeur had voor dezen omtrek, bestond groote belangstel- ling. Op het terrein waren aanwezig burge- meester en het bestuur van den luchtbe- schermingsdienst en van vereeniging voor zelfbescherming en verder verschillende autoriteiten uit Heiloo en Castricum. De rijks- en gemeentepolitie hield de jeugd die deze attractie op een afstand volgde in het oog, want brandbommen, hoe klein ook, branden fel en zijn gevaarlijk. Een viertal brandbommen werden aangestoken en na een periode van enkele minuten wa ren ze uitgebrand, een geweldige hitte ont- wikkelend. Daarna werd een brandstapel gemaakt van hout, takken en stroo. Toen de vlammen hoog oplaaiden, werden ze tot groo te teleurstelling van de jeugd in 'n minimum van tijd gebluscht. Vervolgens werd 'n vlak van dakvilt, rijkelijk gedrenkt met brandbare substantie, in brand gestoken, waarbij zich een zware rook ontwikkelde (rookgordijn) die den geheelen omtrek onzichtbaar maak- te. Het was een geslaagde demonstrate, ook door de snelblusschers, welke goede diens- ten bewezen. Teraardebestelling K. Langendijk. Onder zeer groote belangstelling is het stoffelijk overschot van den heer K. Langen dijk, die Donderdagavond bij het motoron- geluk op den provincialen weg om het leven is gekomen, Maandagmiddag op de alge- meene begraafplaats ter aarde besteld. Een groot aantal personen wocrnde deze plechtig- heid bij. Er waren vertegenwoordigers van verschillende vereenigingen, waarvan de overledene lid was, en een groot aantal vrienden was aanwezig, om den overledene een laatsten groet te brengen. Aan de groeve werd het woord gevoerd door den heer K. Zeeman Jbz., die als vriend hartelijke woorden sprak en troostwoorden tot de familie richtte. Ook ds. Nell heeft een treffend woord gesproken. Een zoon van den overledene dankte na mens de familie voor de betoonde belang stelling. Ver. land en tuinbouwver. De Schermer. Bij de op 4 Dec. j.l. gehouden inventa- risatie bleek, dat bij de leden aanwezig was: 292.000 kg. roode kool, 99.800 kg. gele kool, 155.000 kg. Deensche witte kool, 140.000 kg. uien, 2000 kg. peen en 50.000 kg kroten. Als ze wisten Voor een geheel uitverkochte zaal voer- de de rederijkerskamer Helmers van Am sterdam Zor.dagavond voor het Nut op de comedie in drie bedrijven „Als ze wisten van Hein Bakker. De opvoering is een succes geweest, wat wel bleek uit het daverend applaus aan het slot. Dit succes is voor het overgroote deel te danken aan de vertolkers van de hoofdrol len, mevr. PietersStaal als Lyda en den heer W. Bischot Jr. in de rol van Frank Diepenheim. Spel en werkelijkheid was hier moeilijk te onderscheiden. De overige rollen wbrden goed vervuld, vooral die van het dienstmeisje Nelly. Aardig was het slot, waar het publiek te hooren kreeg, hoe men met een enkele uit- zondering dan misschien een beeld had ge- zien van zichzelve. Inventarisatie. Bij de gehouden inventarisatie van „De Tuinbouw" te Obdam bleek aanwezig te zijn: 305000 k.g. roode bewaarkool; 467900 k.g. gele bewaarkool; 380300 k.g. Deensche witte bewaarkool; 332300 k.g. uien; 1349400 k.k. peen; 1206600 k.g. kroten en 12580 bos- sen witlof. Bestuursverkiezingen. De heeren D. Wit en Jb. van Vuure, die moesten aftreden als taxateus en de hee ren Jb. v. d. Molen en C. de Boer als hun plaatsvervangers werden herkozen. De secretaris-penningmeester, de heer P. Fok, werd eveneens weer voor een ;aar benoemd. De heer D. Vooys is gekozen tot ouder- ling en de heer K. v. d. Molen tot diaken van de chr. geref. gemeente te Broek op Langendijk. Tot ouderling van de herv. gem. aldaar is gekozen de heer S. Dekker en tot diaken de heer T, Goet. SCHEEPVAARTLIJNEN. Stoomvaart mij. Nederland. Saleier thuisr. te Suez 11 Dec. Kota Djambi J.N.L. te New York 9 Dec. Abbekerk J.N.L. te Boston 11 Dec. Chris. Huygens uitr. te Port Said 11 Dec. Saparoea S.J.P.L. te Calcutta 9 Dec. Manoeran S.J.P.L. te Calcutta 10 Dec. Rotterdamsche Lloyd. Kota Baroe uitr. 12 Dec. 9 uur te Sabang, Kedo thuisr. 11 Dec. van Belawan. Sitoe Bondo uitr. 12 Dec. te Batavia. DOUGLAS FAIRBANKS SR. OVERLEDEN. Uit Santa Monica wordt gemeld: De bekende filmspeler uit de periode der stille film, Douglas Fairbanks Sr., is vandaag tengevolge van een hartver- lamming overleden. De filmster is 55 jaar oud geworden. Hij is zijn tooneelloopbaan op 17-jarigen leeftijd begonnen en was een der pioniers van de films, tezamen met Mary Pickford en Char ley Chaplin. OPGAVE VAN NOORDHOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET N.V. van Dinsdag 12 December 1939. Vor.k STAATSLEEN1NGEN. 3—3H Nederl. 1938 84»/« 3 Ned.-Indie 1937 82i/« 5K Duitschl. '30 m verkl. 12i/g BANK-INSTELLINGEN. Amsterd Bank Handel Mil Cert. v. 250 Koloniale Bank Ned Ind Handelsbank INDUSTR. OND. B1NNENL. 68V. 83 159 103 Alg Kunstzijde Unie CaTve Delft Cert. Nederl. Ford Lever Bros Philips Gloeil. Gem. Bezit INDUSTR. OND. BUITENL. Am Smelting Anaconda Bethleh. Steel. Cities Service General Motors Kennecott Copper North Americao Rayon Republic Steel Standard Brands Steel comm U. S Leather CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Ned Ind Suiker Unie Verg Vorstenlanden M1JNBOUW. Alg Explor. Mij. Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon Petr. Phillips Oil Shell Union Tide Water RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Oostkust Rotterdam Tapanoeli Serbadiadi Interc Rubber SCHEEPVAARTEN. HollandAmerika lijn JavaChinaJapan lijn Kon Ned StoombooL Scbeepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oude Deli Senembab AMER. SPOOR WEGEN. Atchison Topeka Illinois Central Southern Pacific Southern Railw. Union Pacific 7 75/s Can Pac. §Noteering per 50. x) ex-coupon tExclaim. 'Exdividend. Prolongatie vorige koers 23/», heden 2s WISSELKOERSEN AMSTERDAM OFFICIEEL. 371/is 61) 320 94i/8 127 40 24S/:6 6D/8 3'/, 40'/, 30S/ie 2is/16 17i7i6 4'/l6 506/i6 51/g 3921/, 23b 228 103 58 100 230 2451/, 299 9'/, 8V, 1897s 159 107 1247, 561/, 99 4 887, 112 101V, 1001/, 1101/, 155 13H/, 20'/, 10V. II7/, 137/, 4,45-3.00 12'A 87 81V, 158i/, 103 39»/w 322 92V, ,v 126-7, 397. 239/,, -f 60-7, 3«y« 403/, 30-1/, 207, nvi6 491%6-J 389-1/, 215 1027,-1 58 100 230 244-1/, 293/16 916/16 81/,-% 189V, 107 571 101-3 316/l6 89 111 99 100 155 130 195/, 97, 11% 14-V,

Alkmaarsche Courant | 1939 | | pagina 2