da Weetéedcfd Tlietms IE BEURS fxmxU en 'JmUiBouw JbheepstiidingeH SBaekm J*m&ticaües S&ott ÜMQ&zxmdeH Stukken MacAtéecUhtm idoeetentiën i vaard 3WOUDE bank n.v. 8»/, WIERINGEN HEILOO OBDAM ZIJPE HOORN SCHOORL EERSTE blad 8, Boefje (Ned. Ees. Toegang bo rd). sofdnunimer Andy a (avont.); hoofd- vis Stone, Cecilia 'oegang voor alle inummer Drie ge root (hum.-rom.); in, Nan Grey en iven 14 jaar. (Ge- ekerbrug gerand. nbesteding is aan ingen gegund de isbroekerbrug, ter ide brug, met by- rcules en Hygiea. gingen Hercules jaarsdag een uit- on-stop-revue „Je n revue, welke lirecteur der ver loot Jz. Evenals nas er een flinke ritvoering, welke werden afwisse- l en korte sket- ;en aardig geheel ken zorgden voor 1 geslipt en drie meden, heer a. de G., tuit de richting nam door de ocht iets te ruim et bevroren ge- ïet hek van den Een botsing kon omen. Door de en kwam tegen ga, aan de over- ichoof de wagen amde het derde T. Kostelijk. *en gedeeltelijk zerd slechts licht gd. maar, tiuari 1940. Vor.k. <i.45*3,0O 81'% 12'/, 98 84'/, 164»/, 104 39»/,-'/, 308 47 131 40 24% 61s/,-1/, 40'/, 29%-} 20 li% 4»/, 50%-} 5'/, 402 241'/, 10% 58 265'/, 10% 8% 206'/, 112'/, 62 4% 94'/, 114»/, 108V, 106'/, 118'/, 166 139 19'/, 10*-% 11'/, 14% 7b 81'/e L 128/g 88'/, 82>/j 166* lC9'/3 39'/, 65 306 97 1265/, 39'/,* 23% 60% 4 40'/, 29'-, 20% 18% 4S/8 49% 5% 40C'/, 253 3421/j 105'/, 60 100 247'/, 262'/, 50% - 9% 203 166 1121/, 12o til'/, 106'/, 4% 03'/, 114 10~i/, 108'/, 120'/, 168 13.'/, 17!/. io'/; ii". 14% 75 x) ex-coupon i. heden 2", 4STERDAM oers heden 1.87'/,, 7.413/, 75.37 4.2054 31.60 42.12 36.25 44.75 42.65 VERWACHTING: Geldig tot morgenavond ongeveer 19 uur: In het zuidoosten aanvankelijk nog matige vorst, overigens lichte vorst tot om het vriespunt, betrokken tot zwaar bewolkt, plaatselijk eenige neerslag doch niet van be- teekenis, zwakke tot matige veranderlijke .wind. BUITENLANDSCH WEEROVERZICHT. De kern van het gebied van hoogen lucht druk heeft zich verder in zuidoostelijke richting verplaatst en is thans over den Balkan gelegen, waar enkele stations tem peraturen van meer dan 25 graden onder het vriespunt melden. Dit hoogedrukgebied is verbonden met het maximum van 101 mbar, dat van Groenland naar de Faroer is getrokken. Deze verbinding wordt gevormd door een smalle rug van hoogen luchtdruk, die midden over ons land loopt. Dienten gevolge draaide in het noorden van ons land de wind naar zuid tot zuidwest, en nam de vorst aanzienlijk in beteekenis af, hetgeen mede veroorzaakt werd door de sterk toe genomen bewolking, die uitstraling verhin derde. In het midden en zuiden zijn daaren tegen de temperaturen nog lager geworden, op het vliegveld Twente vroor het 15, te de Bilt 12 graden, waardoor de temperatuur hier 13 graden onder normaal is. De depres sie, die gisteren over noord-Scandinavië lag, is naar Finland getrokken. Zij vult langzaam op. In de Randstaten is de vorst sterk afge nomen en vriest het nergens meer dan matig aan de westkust is dooi ingevallen. Uit deze omgeving werden gisteren sneeuwstormen gemeld, terwijl ook vanmorgen enkele sta tions nog lichte sneeuwval hebben waarge nomen. Ook in Denemarken was dit het geval. Op de noordoostkust van Groenland is de luchtdruk tot 1010 mbar gedaald. Het minimum bij het berisch schiereiland dringt langzaam verder naar het oosten door. In Spanje en Portugal zijn onder invloed hier van zeer zware regens gevallen. In Italië komt matige vorst voor in de Povlakte, overigens vriest het hier en daar nog licht. In Hongarije blijft de temperatuur onder 10 graden. Waarschuwing voor het verkeer. Ten gevolge van de lichte regen of motregen, die plaatselijk wordt verwacht, zal hei wegdek hier en daar opnieuw zeer glad worden, vooral in het noorden. LICHT OP! Voor rijwielen, motorrijtuigen en andere voertuigen van 16.28 tot 7.39 uur licht op. Belangrijk werk gegund. De directie van de Zuiderzeewerken heeft voor een bedrag van 210461 thans gegund, na aanbesteding op 20 Dec. te 's-Graven- hage, waarbij de gunning was aangehouden, aan de laagste inschrijvers, de heeren J. G. en M. J. van Oordt te Utrecht en te Werken dam, het onderhoud gedurende het jaar 1940 van den afsluitdijk van de Zuiderzee tusschen Wieringen en de Friesche kust na bij Zurich met bijbehoorend hoofd, aanslui tende terreinen, havens en havendammen te Kornwerderzand, Breezand en den Oever en van de aanwezige rijksgebouwen met bijko mende werken, da kunstwerken in den af sluitdijk te den Oever en Kornwerderzand met bijkomende werken en van het op den afsluitdijk gelegen gedeelte van den Rijks weg no. 9. Ijsbaan Heiloo. Voor iederen liefhebber van ijssport v/as het een aangename verrassing dat Dinsdag de mooie baan voor iedereen was opengesteld. Reeds vrij vroeg was men op de baan. In den namiddag was het druk en ook 's avonds bij kunstverlichting. In geen jaren is 't ijs zoo mooi geweest, verklaarde ons het bestuur, en de schaatsenrijders wa ren het daarmee eens. De baan wordt keu rig onderhouden door een aantal baan vegers uit Heiloo. Bij de baan is een fiet senstalling aangebracht, welke aan een be hoefte voldoet. R. Kuijper t. Op Oudejaarsmiddag overleed plotseling de heer Reinier Kuijper, aannemer alhier. De overledene, die den ouderdom van 62 jaar bereikte, was in de gemeente aange steld als opperbrandmeester. Het vorig jaar herdacht hij zijn 40-jarig jubileum als koorzanger-organist van de parochie van St. Willibrordus en zijn plotseling verschei den is voor de gemeente en parochie eer, groot verlies. Rectificaiie. In ons Zaterdag opgenomen raadsverslag is medegedeeld dat de doodgraver een ver hooging had gekregen van 500. Dit moet zijn 3000 waarvoor hem tevens het onder houd van de oude begraafplaats rond de kerk is opgedragen. Veilingomzet „De Tuinbouw". Over het jaar 1939 bedroeg de omzet bii ..De Tuinbouw" alhier 302.316.78. Ter tee- kening van de groei dezer veiling geven we nog over onderstaande jaren de bijgaande omzetcijfers. In 1933 was de omzet 123.447.77. in '34 232.814.33, in 1935 194.187.34, in 1936 203.239.26, in 1937 253.320.41 en in 1938 258.421.48. Een aanrijding. De 14-jarige R. K. Feldman, bediende bij bakker Molenaar te St. Maartensvlot- brug, is op den Rijksweg nabij Stolpervlot- brug door een uit de richting Den Helder komende personenauto aangereden en van zijn fiets geworpen. Het slachtoffer bekwam een lichte hersenschudding. Dr. Van Slooten was spoedig ter plaatse voor het verleenen van geneeskundige hulp. Feldman is naar zijn woning overgebracht. Zijn rijwiel is geheel vernield. Van de auto, welke werd bestuurd door iemand uit Heinenoord. werd een lamp vernield. Teraardebestelling C. C. Lochnaar Dokter. Het stoffelijk overschot van den heer C. C. Lochnaar Dokter te Hoorn, in leven commissaris van politie aldaar, is Zaterdag middag in allen eenvoud op de begraafplaats Westerveld te Velsen aan den schoot der aarde toevertrouwd. Groot was de belangstelling van gemeen telijke autoriteiten, terwijl voorts een groot aantal collega's van den ontslapene bij de plechtigheid tegenwoordig was. Onder de aanwezigen bevonden zich o.a. de burge meester en de waarnemende gemeente-se cretaris van Hoorn, alsmede de heeren Rö cher, C. Walraven, de Groot en H. J. van der Hoeven, resp. commissarissen van politie te Zaandam, Alkmaar, Wormerveer en den Helder. Het politiecorps van Hoorn werd verte genwoordigd door een deputatie hoofd agenten en agenten, die in de aula en aan de groeve de eerewacht vormden. In de aula sprak als eerste de burge meester, mr. Leemhorst, die er op wees hoezeer 't plotselinge heengaan van den heer Dokter hem en de ingezetenen van Hoorn had getroffen. Spr. schetste hem als een man met groote intellectueele gaven en als iemand wiens adviezen gaarne werden opgevolgd. Namens de Broederschap van commissa rissen van politie nam de heer C. Walraven afscheid van den gestorven collega en ka meraad. Langen tijd is de thans ontslapene lid van de broederschap geweest, eerst als commissaris te Culemborg en later te Hoorn. Hij was een graag gezien lid op de vergaderingen en naar zijn weldoordachte adviezen werd steeds met groote belangstel ling geluisterd. Spr. dankte den overledene voor wat hij voor zijn collega's was ge weest. De heer Houwing, een zwager van den overledene, dankte namens de familie voor de belangstelling. Teraardebestelling A. van Lienen Sr. Sober, in den geest van den overledene, vond de teraardebestelling van den oud wethouder, kerkbestuurder en polderbe stuurder A. van Lienen Sr. plaats. Velen uit de besturen, waarin hij vroeger zitting had, waren op dezen laatsten werkdag van het oude jaar naar het vriendelijk Schoorlsche kerkhof gekomen om hem, zooals ds. Boeke het zoo terecht zeide, den stoeren, oprech ten en onwankelbaren burger een der bes ten, de laatste eer te bewijzen. Aan de groeve sprak de burgemeester enkele woorden ten afscheid tot hem, die zoo vele jaren deel uitmaakte van het dage lij ksch bestuur der gemeente, herinnerend aan het vele dat de overledene voor Schoor: heeft gedaan. Ds. Boeke, sprekend namens het kerkbe stuur, wees erop, dat de heer van Lienen een diergenen was, op wiens woord men steeds kon bouwen, die steeds en uitsluitend de goede zaak voorstond en aan wien zoo- velen dank verschuldigd zijn. Ten slotte dankte ds. Boeke namens de familie voor de betoonde bestelling, bewezen. Zilveren jubileum Joh. Tromp. De eerste dag van het nieuwe jaar was voor het roomsche deel der ingezetenen een zeer belangrijke dag. Op dien dag bestond namelijk de r.k. lagere school 25 jaar, terwijl ook tevens de zeer sympathieke hoofdonder wijzer dier school, de heer Joh. Tromp, het feit herdachte dat hij gedurende al die jaren als leider aan die school was verbonden. Ter gelegenheid van deze heugelijke ge beurtenis vond in het r.k. Vereenigingsge- bouw een receptie plaats. Het voltallig schoolbestuur kwam den heer Tromp gelukwenschen, waarbij de jubilaris door den voorzitter van het college, den heer J. J. A. Kuilman, zeer hartelijk werd toege sproken. Namens het gemeentebestuur werd de jubilaris gecomplimenteerd door den burge meester. Voorts verschenen ter receptie o.a. nog deputaties van den B.V.L., het bestuur van de vereeniging voor de organisatie van de tochten voor ouden van dagen en van het r.k. kerkkoor, terwijl uiteraard het voltallig personeel eveneens aanwezig was. Zeer velen hebben gebruik gemaakt van de gelegenheid deze sympathieke onderwijs- figuur en zijn familie de hand te drukken en hem toe te wenschen, dat het hem gegeven mocht zijn zich nog vele jaren aan het bijzon der onderwijs in deze gemeente te geven. DE WITLOF VALT HEEL SLECHT UIT. Men schrijft ons: Het vroege witlof in onze omgeving valt heel slecht uit en dientengevolge bedraagt de verkoopbare hoeveelheid slechts plm. de helft van normaal. De tegenwoordige prij zen zouden bij een goed product loonend zijn, dus thans niet. Vorig jaar werden er prijzen voor het witlof gemaakt, zóó goed als nagenoeg nooit was voorgekomen. Onder invloed hiervan hebben verschillende bou wers dit jaar een grooter oppervlakte witlof uitgezet, terwijl er ook verschillende bou wers waren, die voor dit jaar met het kwee ken van witlof een kansje hebben willen wagen, als ze voorheen dit product niet kweekten. SCHEEPVAARTLIJNEN. Rotterdamsche Lloyd. Kota Nopan J.P.L. 2 Jan. van Manilla. Bengalen thuisr. 2 Jan. 17 uur passeerde Point de Galles. Tosari J.P.L. 2 Jan. 11 uur pass. Point de Galles. Tapanoeli J.N.L. 31 Dec. v.m .te Boston Palembang J.N.L. 31 Dec. 9 uur te Sabang. Soekaboemi J.N.L. 1 Jan. te Boston. Modjokerto J.P.L. 1 Jan van New Orleans via Z.-Afrika naar Calcutta. ONZE POSTVLCCHTEN. Uitreis: Nandoe te Singapore. Thuisreis: Pelikaan te Rangoon; waal te Napels. Wiele Kun je zingen, zing dan mee! Verschenen is een nieuwe uitgave van het tekstboekje van den zangbundel „Kun je nog zingen, zing dan mee!" het 440ste 465ste duizendtal. Het muzikale geheugen blijkt bij de groo te massa van ons volk grooter te zijn dan het litteraire, m. a. w.. de melodie van een goed Nederlandsch lied blijft beter en langer in 't geheugen, dan de tekst. De 2de en 3de coupletten zelfs van de bekendste liederen worden spoedig na de school jaren vergeten. Dit boekje brengt de zangstemming in huis. Ook op de wandeling, op de boot, of in den trein of touringcar behoeft iemand maar het tekstboekje open te slaan en een lied in te zetten, dadelijk vallen allen in en de tijd passeert op de aangenaamste wijze. Deze herdruk is uitgebreid met een 14- tal Oranjeliederen, die bij de komende na tionale Oranjefeesten stellig gezongen zul len worden. Het tekstboekje is een uitgaaf van P. Noordhoff N. V. te Groningen. DIENSTPLICHT. Bekendmaking van uitspraken inzake vrijstelling. De Minister van Defensie heeft omtrent de aanvrage om vrijstelling van den dienstplicht wegens KOSTWINNERSCHAP betreffende den hieronder genoemden persoon, de uitspraak gedaan, achter zijn naam vermeld: TOL, JOHANNES, lichting 1940. Uitspraak: voor een jaar vrijgesteld. Tegen deze uitspraak kan uiterlijk den TIENDEN DAG na den dag dezer bekend making in beroep worden gekomen door: a. den ingeschrevene, wien de uitspraak geldt of door diens wettelijken ver tegenwoordiger; door elk der overige voor deze ge meente ingeschreven personen of door diens wettelijken vertegenwoordiger. Het verzoekschrift daartoe moet, met redenen omkleed, worden ingediend bij den Burgemeester ter secretarie dezer ge meente, afdeeling Militaire Zaken, die voor de doorzending aan de Koningin zorgt. Alkmaar, 3 Januari 1940. De Burgemeester van Alkmaar, F. H. VAN KINSCHOT. b. GEMEENTELIJK BUREAU VOOR SOCIALE ZAKEN. Bekendmaking. De directeur van het gemeentelijk bureau voor sociale zaken deelt aan belanghebben den mede, dat gedurende het tijkvak van Woensdag 3 Januari tot en met Dinsdag 9 Januari 1940 de volgende kleuren bons gel dig zijn: Margarinebonnen: witte kleur. Vetbonnen: bruine kleur. Vleeschbonnen: rose met roode streep. Alkmaar, 2 Januari 1940. De directeur voornoemd, Ed. v. d. HEUVEL. Schaatsen rijden. WERELD- EN EUROPEESCHE KAMPIOENSCHAPPEN GAAN NIET DOOR. Het presidium van den internationalen schaatsenrijdersbond (Internationale Eislauf Vereinigung) heeft besloten, dat dit seizoen de volgende wedstrijden geen doorgang zul len vinden: Europeesche kampioenschappen in het hardrijden te Davos (27 en 28 Januari). Wereldkampioenschappen in het hard rijden te Oslo (17 en 18 Februari). Wereldkampioenschappen 'n het hardrij den voor dames te Stockholm (24 en 25 Februari). Europeesche kampioenschappen in het kunstrijden voor dames te Zürich (20 en 21 Januari). Europeesche kampioenschappen in het kunstrijden voor heeren en paren te Arosa (24' en 25 Januari). Wereldkampioenschappen kunstrijden da mes te Berlijn (17 en 18 Februari). Wereldkampioenschappen kunstrijden hee ren en paren te Londen (26, 27 en 28 Febr.). Schake n. DE MATCH EUWE—KERES. De zevende partij van de match Euwe Keres is na 30 zetten door Euwe, die met wit speelde, gewonnen. De stand luidt: Euwe 4 punten Keres 2 punten en één af gebroken partij. De zesde partij, die Maandagavond werd afgebroken, wordt Donderdagmiddag a.s. in het schaakhuis te Amsterdam voortgezet. De achtste partij wordt hedenavond in Den Haag gespeeld. ONZE REINIGINGSDIENST BIJ FEESTDAGEN. Mijnheer de Redacteur. Ondergeteekende verzoekt UEd. beleefd hem eenige plaatsruimte in Uw veelgelezen blad te willen afstaan. Bij voorbaat mijn dank. Een ieder zal den eersten Kerstdag ver wonderd hebben opgekeken, toen hij 's ochtends door onze stad de reinigings dienst, gewapend met schop, bezem en kar, bezig zag de straten en pleinen van overtol lig vuil te reinigen. In een plaats als Alk maar met zyn vreemdelingenbezoek, houdt men immers van reinheid en netheid, zoodat iedere vreemdeling dadelijk een beeld krijgt van onze kaasstad, dat hem voldoening schenkt. Hoe anders is dit op het gebied van ons tonnenstelsel. Immers, vele inwoners welke nog van het primitieve tonnenstelsel zijn voorzien en die familie en kennissen op bezoek kregen, zullen excuses hebben moe ten maken als een der gasten van de W.C. gebruik wenschte te maken. Want hoe voor beeldig de reinigingsdienst ook op straat was, zij bekommerde zich al bitter weinig om andere takken van den dienst. Onderge teekende heeft in ruim 5 dagen geen man van de Reiniging gezien en zeer zeker velen met hem, wat aan de volksgezondheid toch niet ten goede kan komen. Zooals men dus ziet, heeft de reinigingsdienst hier met de feestdagen sterk gefaald en vele inwo ners dezer stad in een vervelenden toestand gelaten. Welke indruk moet de vreemdeling mee nemen over de properheid onzer kaas stad. Mijn vraag is nu deze: Had er in den nacht van Maandag op Dinsdag geen ophaal dienst ingesteld kunnen worden, hetgeen in zoovele plaatsen des lands op dergelijke feestdagen geschiedt. Iets wat toch met stra ten en pleinen op den eersten Kerstdag ge beurt, kan toch zeker ook hier toegepast worden, ook al is ondergeteekende er niet voor, dat zulks in den eersten Kerstnacht geschiedt. Mijnheer de Redacteur, ik zou te veel plaatsruimte vergen, indien ik er nog verder op zou moeten ingaan en wil volstaan met het inmiddels aangehaalde, in de hoop dat hiervoor voortaan een oplossing gevon den zal worden die inwoners en stad ten goede komt. Met dank voor de opname. H. WOLTERS. Alkmaar, 28 December 1939. (Wij hebben dit schrijven aan den direc teur van den Reinigingsdienst ter kennis name toegezonden. Deze deelt ons mede, dat, om hinder te voorkomen, de privaat- tonnen hier ter stede welke op len Kerstdag verwisseld moesten worden op 23 December en die op 2en Kerstdag gehaald moesten worden op 27 December zijn verwisseld. De directeur gelooft en wij gelooven dat met hem dat de ingezetenen er niet op gesteld zijn tijdens de Kerstdagen bezoek van een tonnenman te ontvangen. En ook in den Kerstnacht zal men er liever niet voor uit zijn bed komen. Aan een verzoek om een extra ton aldus de directeur wordt steeds voldaan. Men kan daarmede dus rekening houden. Red. Alkm. Crt.) OVERAL IN NEDERLAND. In die kleine plaatsen langs grenzen en kusten, daar liggen onze gemobiliseerden, daar waken zij voor ons, nu reeds enkele maanden en wie weet hoe lang nog, daar doen Zij hun plicht bij nacht en ontij! Overal in Nederland, daar verlangen onze jongens naar avonden van ontspanning en daarom organiseeren wij gratis filmavonden, daarom reizen onze operateurs avond aan avond naar de cantines en kampementen waar honderden hen met gejuich begroeten Natuurlijk kosten deze avonden, waar goede documentaire-, kleuren- en klucht films vertoond worden, veel geld, maar dat mag en dat kan geen bezwaar zijn, onze mi litairen moeten en zullen hun avonden heb ben. Helpt U mee mogen wij ook op Uw bij drage rekenen? Het gironummer van onzen penningmeester is: 371909 t. n. F. Drion te Den Haag, Weissenbruchstraat 12. Pakt U even Uw giroboekje of een postwisselfor mulier? Bijvoorbaat hartelijk dank. DE VEEMARKT. ALKMAAR, 3 Jan. 1940. Op de heden ge houden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 1 Paard, prijs niet genoteerd: 34 Vette koeien 150340, handel goed; 1 Graskalf prijs niet genoteerd; 30 Nuchtere kalveren 80; 63 Vette schapen 16 27.50; 139 Vette varkens per kg 62—68 ct. per kg. Handel matig. AMSTERDAM, 3 Jan. 1940. Op de heden gehouden aardappelenmarkt waren de prij zen onveranderd. Aanvoer 59000 kg. AMSTERDAM, 3 Jan. 1940. Op de heden gehouden veemarkt waren aahvoer en prij zen als volgt: 135 Vette kalveren, le kw. 0.94—1, 2e kw. 8082 cent en 3e kw. 68 78 cent per kg levendgewicht; 81 Nuch tere kalveren 112; 110 Varkens 7276 :nt per kg slachtgewicht. NOÖRDSCHARWOUDE, 3 Jan. 1940. 39000 kg Rood koeol 4.105; 24200 kg Gele kool 2.703.30; 37900 kg D. witte kool 2.20—3; 10700 kg Uien 3.10—3.20, grove uien 2.903.10, drieling uien l: 1150 kg Peen f 1.80—2.30. BROEK OP LANGENDIJK, 3 Jan. 1940. (Langendijker Groentenveiling)27000 kg Roode kool 2.505.20; 17500 kg Gele kool 2.503.10; 14000 kg D. witte kooi 2.30—2.60; 950 kg Savoye kool 2.50— 3.60; 11200 kg Uien 2.90—3.30, grove uien 3.10 en drielingen 1.60; 1500 kg Peen 1.50—2.20. WARMENHUIZEN, 2 Jan. 1940. 23800 kg Roode kool 3.80—5.50; 4200 kg Gele kool 2.80—3.40. Wegens het vroeger verschijnen des Zaterdags is het wenschelyb dat de advertentiën, voor dit nummer bestemd. zoo mogelijk des VRIJDAGS, en wel uiterlijk ZATERDAGS MORGENS HALF NEGEN, in ons bezit zijn. Na een kortstondige on gesteldheid overleed heden, zacht en kalm onze geliefde Vrouw, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, FROUWKE BRANT, geb. ROZEMA, in den ouderdom van 61 jaar. Uit aller naam, M. A. BRANT. Alkmaar, 3 Januari 1940. 2e Landdwarsstraat 34. De begrafenis zal plaats hebben a.s. Zaterdag op de gemeente-begraafplaats. Vertrek vanaf het sterfhuis nam. 3 uur. Heden overleed zacht en kalm onze geliefde Vrouw, Moeder, Behuwd- en Groot moeder, Mevr. MAARTJE KOOIJMAN, geb. SCHUURMAN, in den ouderdom van 77 jaar. Jb. KOOIJMAN. A. KROON— KOOIJMAN. CHR. H. KROON en kleinkinderen. Bergen, 3 Januari 1940. Russenplein 8. De begrafenis zal plaats hebben a.s. Zaterdag op de Gemeente-begraafplaats te Alkmaar, nam. twee uur. Vertrek vanaf het sterf huis nam. half twee. Heden overleed onze ge liefde Moeder, Behuwd- en Grootmoeder CORNELIA HOFMAN, Weduwe van DIRK BOO IJ, in den ouderdom van ruim 74 jaar. Uit aller naam, H. BOOIJ. Alkmaar, 3 Januari 1940. Krelagestraat 1. De teraardebestelling zal plaats hebben Zaterdag 6 Januari a.s. op de Gemeen tebegraafplaats. Vertrek vanaf Centraal Ziekenhuis 10.15 uur. Heden overleed in den ouderdom van 12 dagen onze lieve WIM. G. V/. v. SEGGELEN— v. d. POL. J. H. v. SEGGELEN. 3 Jan. 1940. Heiloo, Frederikslaan 111. Heden overleged na een kortstondig ziek zijn mijn beste Man, de heer E. PERK, in den ouderdom van 77 jaar. G. PERK— SCHERMERHORN. Akersloot, 2 Januari 1940. Heden overleed te onzeu huize, na een langdurig en geduldig lijden, onze beste Zuster, Behuwdzuster en Tante, Mej. TRIJNTJE BRAK, in den ouderdom van 74 jaa r. Uit aller naam' K. GROEN. Heiloo, 2 Januari 1940. Bergeonstraat 191. De teraardebestelling zal plaats hebben Vrijdag 5 Jan. a.s. op de Nieuwe Begraaf plaats te Heiloo. Vertrek vanaf het sterfhuis 2 uur n.m.

Alkmaarsche Courant | 1940 | | pagina 3