Agenda AMSTERDAMSCHE BEURS y^xwiticiaai 7lieuws £aatste bedekten Jiucqecüjfie Stand. WeecbedchL LANGENDIJK NIEUWE NIEDORP GROOTSCHERMER HENSBROEK HEILOO jmhwmms Glimlachje. 482e STAATSLOTERIJ TWEEDE BLAD HET FRANSCHE ANTWOORD AAN DEN VOLKENBOND. In antwoord op het telegram, dat de seeertaris-generaal van den Volkenbond op 18 December j.l. tot de Fransche regee ring heeft gericht in verband met de reso lutie, die de volkenbondsvergadering en volkenbondsraad naar aanleiding van het beroep van Finland hebben aangenomen, verklaart Daladier, dat Frankrijk, in het kader van de bepalingen van het volken bondspact en op de door Genève beoogde wijzen, zich zal kwijten van zijn plicht tot hulpverleening aan het aangevallen Fin land. De Fransche regeering, aldus voegt de Fransche premier eraan toe, heeft in de mate van het mogelijke haar plicht gedaan en is bovendien bereid, te handelen in sa menwerking met andere mogendheden, al of niet leden van den volkenbond, die wil len handelen in overeenstemming met de aanbevelingen van Genève. DE SPECIALE ZITTING VAN DE DAIL. Gistermiddag is de Dail in speciale zitting bijeengekomen. De Valera verzocht het huis goedkeuring te hechten aan maatregelen, welke de regeering crisisvolmachten ver- leenen ter verzekering van de openbare veiligheid en tot het behoud van den staat in tijd van oorlog. De minister van justitie, Boland, diende een wetsontwerp in, waarin gevraagd wordt om de bevoegdheid tot het interneeren van personen, die in verband met het Iersche republikeinsche leger stonden, groote geld sommen, wapens en ontplofbare middelen bezaten, deze groote geldsommen zijn uit Amerika gekomen voor het Iersche republic keinsche leger. Men heeft pakjes Ameri- kaansche dollars in beslag genomen. De leider der oppositie, Cosgrave, diende een amendement in, inhoudende, dat de be handeling van het wetsontwerp verdaagd zal worden tot de regeering een wetsont werp zal hebben ingediend, waarin de grond wet wordt gewijzigd. Men verwacht, dat de debatten den geheelen nacht zullen duren. BRAND IN EEN MUSEUM TE TORONTO. In het museum „Metropolitan Galery" van Toronto (Canada) is brand uitgebroken, waardoor een gedeelte van de werken van oude schilders, welke bij het begin van de vijandelijkheden uit Europa hierheen waren gezonden, zijn vernield. Onder de verloren gegane meesterwerken zijn „Christus aan het bruiloftsmaal" van Bassano, waarvan de waarde wordt geraamd op 15.000 dollar en „Het schrift op den wand" van Ferdinand Bol. HET IN BELGIE NEERGESTORTE BRITSCHE VLIEGTUIG. De inzittende van het gisterochtend op Belgisch gebied neergestorte Britsche ver kenningsvliegtuig, die met zijn valscherm uit zijn toestel was gesprongen, is, naar thans gemeld wordt, om het leven gekomen. Daar hij van te geringe hoogte was ge sprongen, kon zijn parachute zich niet meer ontplooien. De beide andere inzittenden van het vliegtuig zijn met zeer lichte verwondin gen naar het militaire hospitaal te Luik ver voerd. Het blijkt, dat de Britsche machine, die zwaar gehavend was. getracht heeft een noodlanding te maken op den weg van Eynatten naar Raeren. Bij deze manoeuvre is het in aanraking gekomen met een hoog spanningsleiding en dientengevolge in brand gevlogen. DE BELGISCHE KAMER KEURT OORLOGSWINSTBELASTING GOED. De Belgische Kamer heeft met 145 tegen 5 stemmen bij 30 onthoudingen het wetsont werp op de oorlogswinstbelasting goedge keurd in den door den senaat geamendeer- den tekst. Daarna werd de bijeenkomst ver daagd. REEDS IN FEBRUARI ZOMERTIJD IN ENGELAND. De bladen berichten, dat de zomertijd dit jaar reeds in Februari zal worden ingevoerd, dus twee maanden eerder dan gewoonlijk. Volgens de bladen zal de zomertijd worden ingevoerd in den nacht van 17 op 18 Fe bruari. DE REGELING DER GRENSKWESTIES MET DE SOVJETS. De vorming van gemeenschappelijke com missies tot nieuwe afbakening van de grens tusschen Mandsjoekwo en de Sovjet-Unie en tot afbakening van de grens tusschen Mandsjoekwo en Buiten-Mongolië, zal den weg effenen naar een opzienbarende ver betering in de betrekkingen tusschen Japan, Mandsjoekwo, de Sovjet-Unie en Buiten- Mongolië, aldus een persbericht uit Hsingking. HET BRITSCHE RIJK EN DE HULP AAN FINLAND. De diplomatieke correspondent van de geruchten, dat Duitschland een scherpe nota zou hebben gezonden aan de regeering van Zweden om te protesteeren tegen het zenden van vrijwilligers, wapens en munitie naar Finland, met het dreigement, dat dit onple zierige gevolgen zou kunnen hebben. Welis waar blijkt uit de Duitsche pers en radio, dat de Zweedsche hulp aan Finland in Duitsch land wordt opgemerkt, doch een officieele reactie heeft dit niet verwekt. Aan de andere zijde is het begrijpelijk, dat nu Frankrijk en Engeland zelf in oorlog zijn, hun macht om te helpen eenigszins beperkt is. Een aantal omvangrijke bestellingen, welke Finland voor het uitbreken van de vijandelijkheden in Engeland heeft gedaan, en welke tengevolge van den oorlog nog niet waren uitgevoerd, worden thans voor leve ring gereed gemaakt. Ook Frankrijk ver strekt zoowel munitie als geld en de politiek van de Fransche en de Britsche regeering is erop gericht hulp te blijven bieden, ongeacht welken indruk dit zal maken te Moskou of Berlijn. In sommige kringen wordt gezegd, dat de houding van Duitschland niet zoo duidelijk is, als uit de bovengenoemde berichten zou blijken. Het einde van het jaar was goed. Het jaar 1939 is voor de tuinders van Langendijk en omstreken vrij gunstig ge ëindigd, al was de laatste veiling van dat jaar niet zoo gunstig als de voorgaande. De onzekerheid, welke ten aanzien van de ex portmogelijkheden bestaat, zal hieraan niet vreemd zijn. Sinds half December, toen een belangrijk contingent .voor Duitschland be schikbaar kwam, waren de prijzen van de grove tuinbouwproducten, mede tengevolge van de intredende vorst, gestegen. Eerst leek het, of het tekort aan spoor wagons den handel zou belemmeren, doch gelukkig kwamen na de feestdagen de wa gons in grooteren getale ter beschikking, zoodat er meer verladen kon worden. Het is in de laatste week van het jaar dan ook vrij vlot verloopen. De prijzen van de kool soorten hebben zich vrij goed staande kun nen houden, al trad op Zaterdag een daling in. Voor groote roode kool werd n.l. den laat- sten dag der week te Broek op Langendijk aanmerkelijk minder betaald dan de vorige dagen het geval was. Ook de Deensche witte kool en de gele kool waren iets goedkooper. De gang van zaken met den afzet van de grove tuinbouwproducten in het laatst van de maand December moge een bewijs zijn van de aanwezigheid van behoefte aan on ze artikelen in Duitschland, doch daarbij zal wel degelijk een woordje meegesproken worden door de betalingsmogelijkheden, d. w. z. de verdeeling der clearing-gelden. Het is voor den Langendijker tuinbouw te hopen, dat er dit voorjaar een grooter con tingent beschikbaar wordt gesteld dan vo rige jaren. Voor uien was de belangstelling al eenigen tijd aan het tanen, doch hierin is een kentering gekomen. De prijzen, wel ke aanvankelijk beneden 2.50 per 100 k.g. lagen, zijn iets beter geworden en gestegen tot maximum 3 per 100 k.g. Hoewel dit beter is dan in het begin, zijn dit nog lang geen hooge prijzen. Uiteraard is de aanvoer van druiven gering. De prijs der Alicante was ruim 34 per 100 k.g. Het aanbod van peen was zeer gering. De prijzen van de mooiste partijen lagen boven 22.40 per 100 k.g. Enkele andere par tijen werden verhandeld tegen prijzen van af 1.50. den minimumprijs. Lek in de hoofdleiding. Woensdagmiddag sprong plotseling de hoofdbuis der waterleiding aan de Laagzij- de. Het water zette onmiddellijk alles blank en stroomde door het straatriool op het ijs. De omwonenden begrepen niet waar plotse ling die snelle dooi vandaan kwam. De technische dienst van het P. W. B. was spoedig ter plaatse om de breuk te her stellen, waarmede men des avonds te tien uur nog niet gereed was. Eervol ontslag verleend. In de op 27 December j.l. gehouden raadsvergadering werd, zooals reeds gemeld, aan den heer P. Haringhuizen met ingang van 1 Januari 1940 op de meest eervolle wijze ontslag verleend als secretaris-ont vanger, tevens ambtenaar van den burger lijken stand der gemeente. Voor de gemeente beteekent het aftreden van den heer Haringhuizen een ernstig ver lies, dat nog wordt vergroot, nu de persoon in kwestie de gemeente 'metterwoon gaat verlaten. Heel veel heeft de heer Haringhuizen voor de gemeente gedaan, zoowel als secre taris-ontvanger als in het bekleeden van onderscheidene functies op maatschappelijk- en ander terrein: noemen wij in dit verband slechts Het Witte Kruis en de herv. Wee- zenadministratie. Hij was een bescheiden ambtenaar, die niet aan den weg timmerde, wars van alle huldiging, zelfs daar, waar deze toch zoo zeer op haar plaats zou üijn geweest. Hij was een stille en harde werker en onge twijfeld zal de gemeente nog vele jaren den zegenrijken .invloed van zijn arbeid ervaren. Moge hij vele jaren genieten van zijn wel verdiend pensioen en de rust vinden, wel ke hem zoozeer toekomt. Grasverpachting. Bij de Woensdag gehouden verpachting van het grasgewas der Noordeindermeer was de opbrengst f 813, tegen 597 het vorige jaar. Ringsteken op de schaats. De uitslag van dezen Woensdagmiddag gehouden wedstrijd was: 1. mevr. Pilkes v. Ammers, 2. mej. L. Wiedijk, 3. mej. Tr. Wiedijk. Vergadering van bestuur polder en Banne. Onder voorzitterschap van den heer Jb. Groot Jz. werd Dinsdagavond ten gemeen tehuize een algemeene vergadering gehou den van het bestuur van den polder en banne Hensbroek. Naar aanleiding van de notulen, vroeg de heer Bas of er van Ged. Staten al bericht ls ontvangen, wat betreft 10 c.m. verlaging van het zomerpeil. De voorzitter antwoord de dat er geen definitief antwoord is ont vangen, maar wel is teruggekomen de po litieverordening waarin staat vermeld dat goedgekeurd is dat de waterstand op 2.42 is gesteld. De geloofsbrieven van den voorzitter en den heer Bas werden in orde bevonden. Van den heer Jb. Appelman was een ver zoek ingekomen om een nieuw gekocht per ceel weiland te mogen verbinden met een vaste brug aan een ander perceel. Tevens verzocht dezelfde om een vasten dam te mogen maken vanaf zijn erf naar zijn land Wat betreft aanvraag 2 werd z. h. s tot we deropzegging toestemming gegeven. De an dere aanvraag werd toegestaan mits een losse brug wordt gemaakt met een door- Bioscopen. Harmonie-theater, half 8, Boefje (Ned. film); hoofdrol Annie van Ees. Toegang bo ven 14 jaar. (Geprolongeerd). Victoria-theater, half 8, hoofdnummer Andy Hardy in het Wilde Westen (avont.); hoofd rollen Mickey Rooney, Lewis Stone, Cecilia Parker en Fay'Holden. Toegang voor alle leeftijden. City-theater, half 8, hoofdnummer Drie ge wiekste schatjes worden groot (hum.-rom.); hoofdrollen Deanna Durbin, Nan Grey en Helen Parrish. Toegang boven 14 jaar. (Ge prolongeerd). Vrijdag 5 Januari. 1 uur, te Bergen, school wedstrijden voor kinderen; 's av. verlichte baan en muziek. vaartwijdte van 4 meter en een hoogte van 30. Van het gemeentebestuur van Hensbroek was een verzoek ingekomen om toestem ming tot het maken van een schoeiïng ach ter de openbare school voor het bouwen van een derde lokaal. Werd toegestaan. Van den heer Jb. Edel was een verzoek ingekomen om reductie op het gepachte vischwater daar hij wegens dienstplicht niet kan visschen. Het dagelijks bestuur stelde voor 28 gulden reductie te geven. Goedgevonden. Aan hen, die de boomen over de sloot laten groeien, zal bericht worden gestuurd dat die moeten worden gesnoeid. Teraardebestelling R. Kuijper. Donderdagmorgen half 10 werd in da parochiekerk van St. Willibrordus de plech tige Requiemmis opgedragen voor wijlen den heer R. Kuijper. Aan het hoofdaltaar, dat baadde in een zee van waslicht, werd door pastoor Muijen met assistentie van de kape laans Wensveen en Tulp, de plechtige zie- lemis opgedragen, terwijl een ongekend aantal parochianen de plechtigheden bij woonde. Naast dezen waren er vele depu taties van r. k. vereenigingen. Ook waren aanwezig deputaties uit de aannemerswe reld en van de ver. van huiseigenaren. Om streeks half elf werd de rouwstoet naar het kerkhof geformeerd. De baar werd gedra gen door koorzangers, terwijl een gedeelte van hen voor den stoet uitging en als slip- pendrager fungeerde. De beaarding ge schiedde door den pastoor met assistentie van de kapelaans. Het gemeentebestuur was niet officiel vertegenwoordigd, wel waren er meerdere raadsleden en kerk- en arm besturen aanwezig. Afscheid gemeente-ontvanger. Rekening houdende met den uitdruk- kelijken wensch van den scheidenden ambtenaar om geen enkel oefficieel cachet aan zijn afscheid te geven, had in besloten kring ten raadhuize het afscheid plaats van den heer Jac. van der Molen Sr., die op 31 December den dienst met pensioen ging verlaten. De burgemeester, de secre taris, het volledig personeel der secreta rie, de gemeente-opzichter en de gemeen tepolitie waren in de besognekamer ver- eenigd, waar de burgemeester de gevoe lens van het gemeentebestuur en de aan wezigen vertolkte en de verdienste van den scheidenden ambtenaar in het licht stelde, hem dank bracht voor het zeer vele, dat hij in het belang van de gemeente en hare inwoners had gedaan en hem een stoffelijk blijk van waardeering aanbood in den vorm van een stoel, waarin hij de verdién de rust kan nemen. Er werd nog menige herinnering opgehaald en n.enig woord van dank en waardeering gewisseld, waar bij tot uiting kwam dat men den heer van der Molen niet zal vergetei. Deze kan er zeker van zijn dat de geheele burgerij zijn heengaan betreurt. Zijn huis stond voor iedereen open. Hij en zijn echtgenoote heb ben alles gedaan om de burgerij ter wille te zijn. BEZORGDHEID OVER TABAKSGEBRUIK IN HET LEGER. De Nederlandsche anti-tabaksbond heeft zich met een adres tot den minister van defensie gewend om te wijzen op „het drei gende gevaar voor de paraatheid van het leger door de onrustbarende stijging van het tabaksgebruik, v.n.l. van sigaretten door de gemobiliseerden. Dit overcroote gebruik van tabak moet tenslotte de gezondheid zeer nadeelig bsinvloeden". In een uitvoerige memorie van toelichting wordt het adres nader toegelicht en worden cijfers over het verbruik gegeven. Vermoe delijk zal het verbruik van sigaretten in 1939 de 5 millard overschrijden, terwijl ook de aantallen sigaren en verbruikte tabak record-cijfers zullen behalen. Hoe ernstig dit kwaad is, aldus de adres santen kan reeds daaruit afgeleid worden, dat de opbrengst van de tabaks-accijns in elf maanden het geraamde bedrag voor het geheele jaar 1939 heeft overschreden, terwijl het totale bedrag van verkochte tabaksar tikelen vermoedelijk de 150 millioen gul den zal overschrijden. Een bedrag, dat „het toelaatbare gebruik van een overbodig en de gezondheidsschadend artikel verre en verre overschrijdt". De bond wijst er ten slotte op, dat het geld, dat nu aan tabak wordt besteed, z. i. beter zou kunnen worden aangewend voor veraangenaming van' het verblijf der mili tairen of, voor uitreiking van Nederlandsch fruit, waarvan een overproductie bestaat en dat, in tegenstelling met de tabak, de ge zondheid bevordert. BOTERNOTEERING. De oommissienoteering voor Nederland sche boter is heden vastgesteld op 81 cent per kg. TROïKA. Victoria-Theater. De titel van deze boeiende, Fransche film roept onmiddellijk herinneringen op aan Rusland en Polen, waar de groote sleden, de troika's, over de besneeuwde vlakten snellen. De film vangt aan tijdens het Kerstfeest in Polen en men maakt kennis met het hoofd van de militaire luchtvaart kolonel Zagloba. Twee fel strijdende partijen in China hebben er enorme sommen voor over om de meest moderne wapens in handen te krijgen en vooral model K 65 het jachtvliegtuig van den Poolschen dienst heeft hun volle in teresse. Terwijl de kolonel het Kerstfeest viert bij zijn dochter en schoonzoon, komt het radiobericht, dat de teekeningen van de K 65 zijn gestolen. En dan komt de gewel dige spanning in deze spionnage-film. Voor de dochter van Zagloba worden de situaties steeds moeilijker en pijnlijker en meege sleept door het spel van Jean Murat, Charles Vanel en Jany Holt volgt men deze fraaie film uit de Poolsche en Russische sneeuw vlakten en vol van mysterieuze handelingen. Wie de schuldige is in deze historie, moet gij niet verzuimen te gaan zien. LA BêTE HUMAINE Harmonie Theater. i ALKMAAR. GEBOREN: Evert L., z. van Karei Koopmans en J. >G. van der Wissel. Martinus G., z. van Mar- tinus Bruin en A. M. Wester. Johanna H. M., d. van Simon H. van Drunen en G. Harms. GETROUWD: Engelbertus G. Boots en Alida J. Kaan dorp. Gerrit Lem en Geertje Blauw. Berend J. H. Maten en Christina H. Mooij. OVERLEDEN: Cornelia Hofman, wed. van D. Booij, 74 jaar. Frouwke Rozema, gehuwd met M. A Brant, 61 jaar. Ik geloof toch Henk, dat het wat rijkelijk veel was ineens een dozijn te bestellen. Jean Renoir, de Fransche regisseur, heeft zijn moeilijke taak de verfilming van Emile Zola's beroemde roman La Béte Humaine op buitengewone wijze ver vuld. Het was hem natuurlijk onmogelijk om alles uit Zola's werk op het doek te brengen. Hij heeft zich beperkt tot de kern van het boek en de in 1870 spelende roman naar dezen tijd overgebracht. Maar hierin heeft hij ook als buitengewoons be reikt en mede door het schitterende spel van Jean Gabin, als de hoofdpersoon ma chinist Jacques Lantier, Carette als de stoker Percueux en Simone Simon als Séverine. De film houdt de bezoekers in ijzeren greep gevangen van het begin tot het einde en wij twijfelen niet of er zal voor dit schitterende Fiansche filmwerk groote belangstelling bestaan. JUAREZ City-Theater. Tot de belangrijkste werken door de Warner Bros uitgebracht, mag zekei ge rekend worden de film Juarez, een film die beschouwo moet worden als een der beste prestaties van de beroemde maat schappij. Kosten noch moeiten zijn aan deze film gespaard om één der grootste episoden uit de Mexicaansche geschiede nis in beeld te brengen. Napoleon III, Maximiliaan er Carlotta en de groote verdediger der democratie Juarez, die in deze film tegenover elkaar komen te staan, zijn de hoogstbelangrijke figuren die voor een spanning zorgen die op schitterende wijze door Paul Muni als Juarez, Claude Rains als Napoleon III, Bette Davis als Carlotta en Brian Aherne als Maxim'liaan wordt uitgebeeld. Een filmwerk, dat elke liefhebber moet gezien hebben, VERWACHTING: Geldig tot morgenavond ongeveer 19 sar: Voor het noorden en midden: Matige tot lichte vorst, des nachts plaatselijk strenge vorst, nevelig tot helder of lichtbewolkt, droog weer, zwakke tot matige oostelijke wind. Voor het zuiden: Lichte vorst tot tempe ratuur om het vriespunt. Half bewolkt tot be trokken, geen neerslag van beteekenis, meest matige oostelijke wind. LICHT OP! Voor rijwielen, motorrijtuigen en andere voertuigen van 16.23 tot 7.39 uur licht op. SCHEEPVAARTLIJNEN. Scheepvaart-Mij. Nederland. Joh. van Oldenbarnevelt uitr. te Port Said 3 Jan. Phrontis J.N.L. van New York 3 Jan. Talisse thuisr. te Amsterdam 3 Jan. Saparoea thuisr. van Sabang 2 Jan. Rotterdamsche Lloyd. Dempo 3 Jan. van Batavia naar Genua. Modjokerto 1 Jan. van Port Arthur (via Zuid-Afrika naar Calcutta). (Niet officieel) 4de klasse, 3de lijst Trekking van Donderdag 4 Janeari 1940 Hooge Prijzen f 1500.— 20628 f 400.— 15800 f 200.— 15192 f 100.— 17154 19088 20938 Prijzen van 65. 1095 1117 1772 1894 2366 2406 2S01 9941 2797 3586 3827 3897 3903 3947 4395 4663 4767 4873 5216 5273 6074 6139 6290 6377 6487 6913 7441 7566 8201 8299 8319 8584 8679 8853 9339 9380 9490 9668 9862 10486 10652 10823 11099 11418 12067 12152 12587 12879 12902 12949 13316 13336 13484 13489 13625 13735 14711 14755 14761 14879 15162 15254 15266 15462 15583 15591 15908 16076 16165 16200 16209 16353 16893 17352 17376 17495 17716 17770 18703 19066 19161 19283 19470 19656 19996 20452 20576 20688 20954 21132 21139 21177 21427 21668 Verbetering 4de klasse 2de lijst: 13734 m. 13774. OPGAVE AMSTERDAMSCHE EANK N.V. Bijkantoor Alkmaar, van Donderdag 4 Januari 1940. Vor.k. STAATSLEENINGEN. 3—3 y, Nederl. 1938 83VS 3 Ned.-lndië 1937 81»/lö 5!4 Duitschl. '30 m verkl. 12l/i BANK-1NSTELLINGEN. Amsterd. Bank 901/j 84'/, 164 V, 109 39»/, 37'/,-8 65 837, 30S 3157, 97 97 t 131 131»A 39i«/lf, 40l/g 243/16 24*A«-} 61'/, 617w* 4 40'/, 29U/16 30-8/m 20 20 18716 4'/, 507jC 50»/,, -f 5»/s 5*/i« 402 403-1/. 251'/, 250 3413/, 1077g 557, 561/, 100 Handel Mij. Cert. v. 250 Koloniale Bank Ned. lod. Handelsbank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg Kunstzijde Unie CaTvé Delft Cert Nederl ford Lever Bros Philips Gloeil. Gem. Bez Am Smelting Anaconda Bethleh Steel. Cities Service General Motors Kennecott Copper North American Rayon Republic Steel Standard Brands Steel comm U. S Leather CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Ned Ind Suiker Unie Verg Vorstenlanden MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij. Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon. Petr. Phillips Oil Shell Union Tide Water RUBBERS. Amsterd Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Oostkust Rotterdam Tapanoeli Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. HollandAmerika lijn JavaChinaJapan lijn Kon Ned Stoomboot. Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia a Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison lopeka Illinois Central Southern Pacific Southern Railw. Union Pacific Can Pac §Noteering pei 50. tExclaim. 'Exdividend. Prolongatie vorige koers 27», heden 2*'« WISSELKOERSEN AMSTERDAM OFFICIEEL. Vorige koers heden New-York 1.87"/,, 1.87 Londen 7.413/* 7.387» Berlijn 75.37 75.30 Parijs 4.20 Vz 4.18'/, Brussel (Belga/ 31.60 31.48 Zurich 42.12 42.07 Kopenhagen 36.25 36.30 Stockholm 44.75 44.67 Oslo 42.65 42.60 2497, 265s/8 W/g 10s/le 204 1657, 112'/, 126 t>2 104'/, 4VI6 94L, »43/, 108'/, 1067, 1187, 166 139 I Vii 107, 11'/, 14'/, 75 2.45-3.00 83">/w 81»/, 127,-3 91 847, 165 109% 263»/,-4 30»/, IQè-Vi, 9 2021/, 165 62 4'/, 94 114'/, 108-9 1087j 117 207, 10'1/16-2 127, 15 x) ex-coupon

Alkmaarsche Courant | 1940 | | pagina 8