Myra, het elfje en de 'oooze kabouter Zwartvoet. Russische versterkingen in den Salla-sector. Hh Jiadhpmgmmma- (TRAAS EN AANBOD Buitenland De neutralifeitswet geldt niet voor het Finsch-Russisch conflict. De nolaw'sseling tusschen Zweden en Rusland. Het nieuwe Japansche kabinet. Duitsche beschouwing over de in Nederland en België genomen maatregelen. WOENSDAGS an ZATERDAGS. 35 csnt per vijl regels, TWEEDL BLAD 3 Het optreden van de Sovjet-Russi sche luchtmacht. Maandag hebben zestig Sovjet-Russische vliegtuigen ongeveer 6000 bommen geworpen op Finsche steden en dorpen. In totaal wer den drie personen gedood en een vijftigtal gewond. De drie dooden zijn te Viborg ge vallen. De operaties te land zijn vrijwel gestaakt tengevolge van de felle koude. De Finsche pers levert geen commentaar op de gevech ten in het Hooge Noorden en beperkt zich tot het weergeven van de telegrammen van de Noorsche bladen. Spionnen gearresteerd. De Finsche autoriteiten, die den strijd hebben aangebonden tegen de Russische spionnage in Finland, hebben onlangs twee man van het Russische leger gearresteerd, is wier bezit men documenten betreffende de landsverdediging vond. Zij werden enkele dagen later veroordeeld en binnen 24 uur terechtgesteld. Ook is een Finsch staatsburger, die sedert den aanvang van het conflict in dienst der- Sovjets stond, gearresteerd en wegens spion nage ter dood veroordeeld en terstond te recht gesteld. Geneeskundige missie naar Finland. Naar het Zwitsersche telegraafagentschap meldt, heeft de Zwitsersche Bondsraad op voorstel van het politieke departement be sloten, een geneeskundige missie naar Fin land te zenden. De missie zal uit een aantal artsen bestaan, die zich vrijwillig ter be schikking hebben gesteld. De kosten worden door de Zwitsersche vereeniging van artsen gedragen. Een artikel van de Prawda, De Prawda wijdt een hoofdartikel aan het verleenen van decoraties aan soldaten er, officieren van het roode leger. In dat artikel wordt o.m. gezegd: De moedige strijders van het land van het socialisme, bezield door de onsterfelijke denkbeelden van het corrmu nisme, trouwe zonen van hun vaderland, vervullen hun heiligen plicht met vertrou wen en vastberadenheid. Geen moeilijk heden kunnen hen stuiten op den weg naar het doel. De vijand zal volkomen verpletterd en vernield worden. Aldus is de wil van het groote Sovjet-volk. De strijd bij Salla. Het gister uitgegeven Finsche legerbericht meldt, dat zich het gewone afmattingsvuur der artillerie op de Karelische landengte heeft voorgedaan. Een aanval bij Taipale werd met eenige zware verliezen afgeslagen. In den sector Salla zijn twee vijandelijke compagnieën vernietigd. De Russische luchtmacht is veel minder actief geweest dan den vorigen dag. Onge veer 80 Sowjetvliegtuigen legden bombarde menten in het binnenland ten uitvoer. De Finsche luchtmacht voerde verkennings vluchten uit en defensietochten. Zij bombar deerde verscheidene malen de vijandelijke troepen. Uit den sector SallaKuolajaervi wordt de aankomst van aanzienlijke Russische versterkingen gemeld. De Russen zouden hun front vooruit hebben geschoven in de richting van Komijaervi. De Russische luchtaanvallen. De correspondent van Havas meldt: Maandagmiddag hebben twintig Russische vliegtuigen een groote hoeveelheid bommen laten vallen. Ik was op dat oogenblik op straat. Vijf bommen troffen het huis, waar bij ik stond. De Russen wierpen veel brand bommen. Twintig huizen werden verwoest. In de arbeiderswijken werd ernstige schade aangericht. De Russische lezing. De radiozender van Moskou geeft- toe, dat de Russische luchtmacht tijdens de campagne in Finland brandbommen ge bruikt. Dit blijkt, aldus Havas, uit een gis teravond om elf uur pl. tijd uitgezonden relaas over het optreden van een escadrille, dat onderscheiden werd. Dit escadrille had een terrein en een station gebombardeerd, waar zich „wit-Finsche troepen" bevonden en huizen op welker daken zich vijandelijke soldaten hadden genesteld. De spreker ver klaarde, dat het uit de Russische vliegtuigen brandbommen regende. Het hoofdkwartier van het militaire dis trict Leningrad deelt mede: Op 16 Januari bedrijvigheid der verkenners in de distric ten Moermansk, Ukhta en Repola. In het district Petrosavodsk hebben de gevechten tusschen infanterie-eenheden voortgeduurd. Op de landengte van Karelië een niet hevig artillerievuur. Onze verkenningseenheden hebben vijan delijke pogingen verkenningen uit te voeren over een uitgebreid ront onmogelijk ge maakt. De vijand heeft groote verliezen ge leden. Onze luchtmacht heeft verkennings vluchten gemaakt en op sommige plaatsen knooppunten van spoorwegen en militaire doelen gebombardeerd. Noorsche en Zweedsehe arbeiders naar Finland? De „Svenska Pressen" meldt, dat Zweden er- Noorwegen voornemens zijn geschoolde arbeiders naar Finland te zenden, ter ver vanging van de Finsche arbeiders, die in militairen dienst zijn. Boodschap van Roosevelt aan het congres. De boodschap van president Roosevelt aan het congres, waarin hij aanbeveelt verdere hulp te verleenen aan Finland wordt in politieke kringen beschouwd als een aanwij zing voor den wensch van den president aan den Senaat en de Kamer, de geheele verant woordelijkheid te laten voor een besluit, dat belangrijke politieke reacties kan teweeg brengen. De democratische afgevaardigde voor New York in het Huis van Afgevaardigden, Cel- Ier, heeft een voorstel van wet ingediend, waarbij meer dan 50 millioen dollar ter be schikking van Finland zal worden gesteld voor het koopen van het noodzakelijke oor- lopsmaterieel, hierbij inbegrepen half- automa+iscbe Garland-geweren en luchtdoel- artiljeris. Celler zeide, dat niets moet weer houden Finland te helpen in zijn moeilijken strijd tegen den Russischen bruut. De neutralifeitswet geldt niet. Pres'dent Roosevelt heefj. in een perscon ferentie medegedeeld, dat de neutraliteits- wet niet geldt voor het FinschRussisch conflict, omdat het thans een niet verklaarde oorlog is. De uitwisseling van nota's tusschen Zwe den en Rusland wordt door alle Zweedsehe bladen van commentaar voorzien en een stemmig wordt door hen de houding der Zweedsehe regeering goedgekeurd. „Sociaaldemocraten" schrijft: „Stellig heeft elke Zweed met groote voldoening het rustige, vastberaden antwoord gelezen van onzen minister van buitenlandsche za ken. De houding van Zweden is volkomen in overeenstemming met het volkerenrecht en de regeering wenscht alle complicaties in de betrekkingen tusschen beide landen te ver mijden. Wij kunnen echter niet ons recht als natie en onzen plicht als mensch prijs geven, om ons Finsche broedervolk met alle ons ter beschikking staande middelen te hel pen en te steunen in het kader van het vol kerenrecht. Ons volk is zich bewust van de solidariteit met hen die in Finland strijden voor de vrijheid der landen van het Noorden en van de wereld". „Svenska Dagbladet" (conservatief) schrijft: „Zweden en Noorwegen weten niets af van eenige pogingen om ons tegen de Sovjet- Unie bij den oorlog te betrekken. Zulke po gingen zouden overigens schipbreuk lijden op onze stellige voornemens buiten den oorlog der groote mogendheden te blijven. „Dagens Nyheter" (liberaal) schrijft: De materieele en menschelijke hulp van Zweden en de doorvoer van buitenlandsche hulp via Zweden vormen geen schending van de alee- meene beginselen der neutraliteit of van de vredespolitiek. De Zweedsehe regeering wenscht „elk misverstand" dienaangaande te vermijden. De nota's van Zweden en Noor wegen zijn zoodanig opgesteld, dat men mag hopen, dat deze wensch in vervulling gaat. „Stockholms Tidningen (liberaal) wijst er op, dat de Zweedsehe hulp aan Finland spontaan geschiedt. De Zweedsehe pers is tolk der gevoelens van het Zweedsehe volk, welke niet kunnen en niet mogen, worden ontveinsd. Het nieuwe kabinet-Yonai wordt door de pers ook verder, evenals door politieke krin gen, vol verwachting maar met reserve be oordeeld. Er wordt verklaard, dat de zwak heid van het kabinet gelegen is in het gebrek aan politieke bewegelijkheid en dat het door de weigering der partijleiders om in de re geering zitting te nemen onvolledig is ge bleven. Gehoopt moet worden, dat het kabinet- Yonai de fouten van het afgetreden kabinet niet zal herhalen. Het is de eerste maal dat de keizer persoonlijk naar voren is gekomen bij de vorming van een kabinet, door aan te dringen op samenwerking van het leger en kabinet. De nieuwe premier Yonai, heeft een ver klaring afgelegd over de politieke richt lijnen der nieuweJapansche regeering. Vooral legde .hij er den nadruk op, dat de bijlegging van het Chineesche conflict tot instelling van een nieuwe orde in Oost Azië gesteund op het vaste besluit van het volk, het onwrikbare doel van Japan blijft. Om die reden zal de Japansche regeering de plannen voor een nieuwe Chineesche cen trale regeering volledigen steun verleenen. De regeering zal er verder naar streven de betrekkingen van Japan tot de andere mo gendheden op te helderen, -uitgaan de van Japans eigen onafhankelijke standpunt. De regeering zal alles doen om het levenspeil van het volk veilig te stellen eh de uitbrei ding der landsverdediging te bevorderen Ten slotte riep Yonai de geheele natie op tot eensgezinde samenwerking met de nieuwe regeering. Dagorder van minister Hata. De nieuwe minister van oorlog Hata, heeft Dinsdag een dagorder uitgegeven aan het leger, waarin hij o.m. zegt, dat het met suc ces bijleggen van het Chineesche conflict dringend uitbreiding van de landsverdedi ging een binnenlandsch politieke reorgani satie en de inwendige aaneengeslotenheid van het leger eischt, Het kabinet heeft Dins dag besloten deri rijksdag ter voorbereiding van de begrotingsvoorstellen tien dagen uit te stellen. Semi-offieieel wordt uit Berlijn medege deeld: Zooals reeds in een D.N.B.-bericht werd vastgesteld, beschikt men in politieke krin gen alhier over aanwijzingen, dat de door België en Nederland genomen militaire maatregelen niet in de laatste plaats verband houden met 'n Fransch informatie-initiatief. Vooral schijnt een bezoek van den Neder- landschen gezant te Parijs aan Daladier een rol gespeeld te hebben. Hierbij kan op grond van informatie te be- voegder plaatse worden aangeteekend, dat het bezoek, waarvan in de internationale pers van Zondag en Maandag melding werd gemaakt, in werkelijkheid oetrof een be zoek bij den president der Fransche repu bliek, den heer Lebrun, en dat bij die gele genheid met uitsluiting van andere onder werpen behandeld is een gratieverzoek ten behoeve van een in Frankrijk wegens spion nage veroordeelden Nederlander, In het genoemde D.N.B.-bericht was er ook reeds op gewezen, dat men deze Fransche manoeuvre in verband brengt met bepaalde neigingen, een meer levendige oorlogsbe drijvigheid tot stand te brengen, waarbij men te Parijs, gezien de onmogelijkheid, tegen over den Duitschen Westwal een offensief te ontketenen, Duitschland, alsook elders, zooals in België en Nederland zou willen provoceeren. Zooals bekend, speelt het be wustzijn der westelijke mogendheden, dat de oorlog op de tot dusver gevolgde wijze niet tot een resultaat kan leiden en derhalve een uitbreiding noodig heeft, sedert gerui- men tijd een belangrijke rol. In dit beeld passen talrijke berichten, o.a. ook die van een Amerikaansch agentschap, dat kortge leden meldde, dat Engeland Zweden wil „garandeeren". Een tegenspraak is tot dus ver nog niet gepubliceerd. Interessant zijn in dit verband voorts stemmen van Fransche bladen, die, nadat de door hen en door de Britsche pers rond- gestrooide beweringen over een zoogenaamd i Duitsche vredesinitiatief in Finland en Rus land meermalen waren tegengesproken, niettemin beweerden, dat Duitschland tot dit initiatief was overgegaan om na bijlegging van het FinschRussische conflict tezamen met Rusland tegen het Europeesche Oosten te velde te kunnen trekken. Al deze symp tomen zijn voldoende voor Berlijn om alle bewegingen der tegenpartij, die tracht, waar dan ook, in troebel water te visschen, met de uiterste waakzaamheid te volgen. Alléén 2de handscb goederen. uitsluitend contant Dinsdag* en Vrijdags inzendend Antiekhandel de Kogel, Appelsteeg 2, compl. spinnewiel zeldz. mooi, half- maantafel 2 lad. 2 deur. op.st.r., nachtkastje, harpmod., kl. kastje gesch. v. theetafel, porcel., koper er aardew. Motordriew., 3 Junckers met J.L.O. vanaf 40, 1 pracht Gazelle 4H pk. met dichte of open bak en een Russisch biljart, compleet. J. LEEUWANGH, Limmerhoek 8. Te koop uit netten inboedel: pracht ledikanten, closetstoelen, veerenbed (koopje), kinderstoel 1.50. DEKKER. Spoorstraat 5. Inkoop van inboedels, Naaimachines, enz. Te koop: Brandkast 100 x 75 c.M. Bevragen bij A KROON, Jan Olden- burglaan 36, Bergen. Te koop: Electrisch kacheltje z. g. a. n. P. H. BAKKER, Lyceumstraat 41. Te koop gevraagd: klein kacheltje, beslist in goeden staat. Brieven letter Z 717 bureau van dit blad. Ping Pong tafel met toebeh. te koop, wedstrijdformaat. DE VOS BURCHART, Rijksstraat weg 411, Heiloo. Te koop: een Heerenrijwiel, een Damesriiwiel, een leeren jas, maat 50. Adres FORESTUSSTRAAT 27. WAARSCHUWING AAN DE SPOOR WEGEN VOOR VERDACHTE PERSONEN. De Engelsche bladen melden, dat de 600.000 man personeel van de spoor wegmaatschappijen in Groot-Britannië de waarschuwing hebben gekregen voortdurend uit te zien naar verdachte personen, die vermomde nationaal- socialistische agenten zouden kunnen zijn. Dinsdagavond werd verklaard, dat geheime instructies waren gezonden door de spoorwegmaatschappijen aan de stationschefs, besteldiensten en leiders van opslagplaatsen. Daarin wordt ge zegd, dat inlichtingen zijn verkregen, waarin wordt geopperd, dat de Duitsche geheime dienst voornemens zou zijn in het vereenigd koninkrijk sabotage te plegen. In een dergelijk geval zullen de ver keersverbindingen het eerste doelwit zijn van een vijandelijke actie. Er wordt aangeraden direct voorzorgsmaatregelen te nemen. DUITSCHERS IN EGYPTE GEARRESTEERD. Uit het onderzoek, dat door de autoritei ten te Kaïro is ingesteld naar aanleiding van de arrestatie van de Duitschers, die in Egypte woonden, is gebleken, dat zij betrekkingen onderhielden met de natio- naal-socialistische organisaties in Duitsch land. Bovendien is gebleken, dat 200 per sonen in Egypte werkten, zonder de ver- eischte toestemming van de regeering. DE COMMUNISTEN VAN HET LIDMAATSCHAP VERVALLEN VERKLAARD. De Fransche Kamer heeft het wetsontwerp tot het vervallen ver klaren van het kamerlidmaatschap der communisten aangenomen met 521 tegen 2 stemmen. BRUSSEL KRIJGT WEDER ZIJN NORMALE AANZIEN. De heropening van de autobusdiensten en de intrekking van het vervroegde slui tingsuur voor de café's zijn aanwijzingen, dat Brussel naar normale omstandigheden terugkeert. Te Verviers wordt de verduistering slechts voor de cpencare verlichting ge handhaafd. De Libre Belgiqué meldt, dat koning Leopold gisteren de wenschelijkheid van het houden van een kroonraad heeft over wogen, doch dat later beslot enwerd, dat de toestand zulk een stap niet rechtvaardigde. Te koop: twee ledikanten met toebe- hooren.'Te bevragen Donderdag vóór 12 uur LANGESTRAAT 88 B. Een lief wit emaille Fornuisje te koop, 60 bij 40, zonder gebreken, bij J. H. KLUFT, Oudegracht 158. Te koop: gebruikte Heeren-, Dames- en Kinderschoenen, waarbij zoo goed als nieuwe, JAN BRAUNECK, Ridderstraat 9. SUCCESSEN VAN DE FRANSCHE MARINE. Maandag heeft, naar uit Parijs wordt) gemeld, de Fransche marine een Duitschen onderzeeër aangevallen en vermoedelijk vernietigd, terwijl een Duitsch koopvaar dijschip. de „Janus", dat door een Fransch patrouillevaartuig werd aangehouden, door de bemanning tot zinken is gebracht, om te voorkomen, dat het schip in vijan delijke handen zou vallen. Omtrent den aanval op den vijandelijken onderzeeër deelt de woordvoerder van de marine mede, dat een Fransche patrouille vaartuig dieptebommen heeft geworpen naar een ondergedoken onderzeeër. De aanval verliep onder gunstige omstandig heden en vermoedelijk is de onderzeeër vernietigd, of minstens ernstig beschadigd. De Fransche admiraliteit bericht evenwel alleen dat een vijandelijke onderzeeër is vernietigd, wanneer zij absolute zekerheid heeft doordat of wel wrakstukken zijn ge vonden, of wel overlevenden zijn opgepikt. 77. Voorzichtig springen Myra en 't ijskaboutertje van de ene schots op de andere. Ineens komen ze voor een hoog brok ijs te staan. „Daar zullen wij tegenop móeten klimmen", zegt Myra. Myra kijkt 't eerst boven de ijs schots uit en gilt: „O, kijk, daar zitten ze, bijna inge sneeuwd. De kleine Akita kan niet meer loopen van de kou en ligt op Vader's knieën". 78. Ineens hoort Vader Eskimo iemand roepen. Hij staat met moeite op en draait zich om. „Gelukkig, dat je er bent Myra, je bent juist op tijd, want ook mijn benen zijn al verstijfd van de kou", roept hij, „Wij hebben onze harpoenen verloren door het breken van de schots waarop wij stonden", roept de Eskimo, terwijl hij staat te wachten. Donderdag 18 Januari. HILVERSUM, 1875 en 414,4 M. (AVRO- uitz.) 8.ANP-ber., gr.pl. 10.Morgen wijding. 10.15 Twee violen en orgel (opn.) 10.30 Voor de vrouw. 10.35 Omroeporkest. 11.Voor de vrouw. 11.15 Omroeporkest en soliste. 12.15 Ensemble Spezialetti. 12.45 ANP-ber., gr.pl. 1.Ensemble Spezialetti. I.30 Gr.pl. 2.Voor de vrouw. 2.30 Viool voordracht. 3.Brei- en borduurcursus. 3.45 Gr.pl. 4.Voor zieken en thuiszitten den. 4.30 Gr.pl. 5.Avro-Weekkaleidos- coop. 5.30 Avro-Amus.-orkest en solist. 6.30 Sportpr. 7.Voor de kinderen. 7.05 Voor militairen. 7.30 Engelsche les. 8. ANP-ber., mededeelingen. 8.20 Concert- gebouw-orkest en solist. (9.25 Lezing over Jan Pieterszoon Coen). 10.35 Gr.pl. 10.40 Een Nederlander bij de Karelische land engte, vraaggesprek. 11.ANP-ber., hier na tot 12.Avro-dansorkest en gr.pl. HILVERSUM, 301,5 M. (8.—9.15 en 11.— 2.— KRO, de NCRV van 10.-11.— en 2.— 12.8.ANP-ber. 8.059.15 en 10. Gr.pl. 10.15 Morgendienst. 10.45 Gr.pl. II.30 Godsd. halfuur. 12.Ber. 12.15 KRO-orkest. (12.451.10 ANP-ber. en gr.pl.) 2.2.55 Handwerkuurtje. 3.Gr.pl. 3.45 Bijbellezing. 4.45 Gr.pl. 5.Handen arbeid voor de jeugd. 5.30 Orgelspel. 6.30 Lezing „Donkere wolken, maar met zilve ren randen". 7.Ber. 7.15 Boekbespr. 7.45 Gr.pl. 8.ANP- en herh. SOS-ber. 8.15 Rep. 9.15 De Postillons. 10.ANP- ber., act. halfuur. 10.30 De Postillons. 11.10 Gr.pl. 11.5012.Schriftlezing. ENGELAND, 391 en 449 M. (Na 6.29 n.m. ook 342 M.) 12.20 Orgelspel. 12.40 BBC- Theaterorkest. 1.20 Ber. 1.30 De Boulevard Players. 1.502.20 Gev. progr. 3.20 BBC- Northern orkest. 4.05 Talking it over, cau serie. 4.20 Ber. 4.35 E. Carroll en zijn dansorkest. 5.20 Kinderhalfuur. 5.50 Popu lair concert. 6.20 Ber. 6.35 Voor de boeren. 6.50 Concert. 7.20 BBC-orkest. 8.05 Radio- tooneel. 8.50 Variété. 9.20 Ber. 9.35 Cause rie „War commentary". 9.50 Variété. 10.35 Avondwijding. 10.55 Orgelconcert. 11.25 E. Carroll's dansorkest. 11.50 Tipica-orkest 12.2012.35 Berichten. RADIO PARIS, 1648 M 12.05, 12.35, 1,05 en 1.35 Solistenvoordrachten. 2.Gr.pl. 2.05 en 2.30 Solistenvoordrachten, 3.20 Or kestconcert. 5.20 Radiotooneel 6.20 Opera- uitz. 9.50 Solistenvoordr. 10.20 Kamer muziek. 11.05 Radiotooneel. 11.35 Chan sons. 12.0512.20 Lichte muziek. KEULEN, 456 M. 5.50 Leo Eysoldt's orkest. 7.408.50 en 10.50 Gr.pl. 11.20 Omroep koor en -orkest en solisten. 1.15 Muz. tus- schenspel. 1.35 Populair concert. 2.45 Gev. progr. 3.20 Omroepkoor en -orkest en solisten. 4.30 Fluit en harp. 4.50 Folkloris tisch progr. 5.20 Gr.pl. 6.30 O. Dobrindt's orkest. 7.3512.20 Zie Deutschlandsender. BRUSSEL, 322 en 484 M. 322 M.: 12.20 2.20 Omroepdansorkest en solisten. 5.50, 6.50 en 7.20 Gr.pl. 8.20 Voor soldaten. 8.50 Omroeporkest en -koor. 10.3011.20 Om roepdansorkest. 484 M.: 12.20 Gr.pl. 12.50 en 1.30 Radio-orkest. 1.502.20, 5.35, 6.35 en 7.35 Gr.pl. 8.20 Voor soldaten. 8.50 Radio-orkest. 9.35 Radio-orkest en soliste. 10.30 Brusselsch trio en solist. Hierna tot 11.20 Gr.pl. DEUTSCHLANDSENDER, 1571 M. 7.35 Omroepkoren en -orkest en solisten. 9.20 Ber. 9.50 Joe Bund's orkest. 10.20 Politiek overzicht, hierna concert. 11.20 Ber., hier na tot 12.20 Nachtconcert. GEMEENTELIJKE RADIODISTRIBUTIE. Lijn 1: Hilversum. Lijn 2: Hilversum. Lijn 3: Keulen 8.8.20, Engeland 8.20 9.20, Keulen 9.209.30, D.sender 9.30 10.10, Hamburg 10.1011.20, Keulen 11.20 —12.20, Erussel VI. 12.20—14.20, Motala 14.2014.50, Keulen 14.5015.20, D.sender 15.20—17.20, Motala 17.20—18.05, Keulen 18.0518.20, Beromünster 18.2018.50, Motala 18.5019.20, Beromünster 19.20 22.05, Boedanest 22.0522.20, Brussel VI. 22.20—22.30, D.sender 22.30—24.—. Lijn 4: Brussel VI. 8.9.20, Engeland 9.20—11.20, Danmarks Radio 11.20—12.20, Engeland 12.2013.50, Parijs Radio 13.50— 14.20, Danmarks Radio 14.2015.20, Parijs Radio 15.20—16.20, Engeland 16.2017.20, Brussel Fr. 17.2017.50, Engeland 17.50 18.35, Brussel Fr. 18.35—19.20, Keulen 19.2019.30, Boedapest 19.3021.20, Enge land 21.2021.35 Brussel Fr. 21.3522.20, Parijs Radio 22.2022.50, Boedapest 22.50 —23.25, Engeland 23.25—24.—. Lijn 5: Diversen.

Alkmaarsche Courant | 1940 | | pagina 7