SPORT EN WEDSTRIJDEN. Hyra, het elfje en de booze kabouter Zwartvoet. ROOKT VRAAGT EN inkomens en vermogens In ons land zijn 8.6 millionnairs. Kantongerecht te Alkmaar. AMERICAN CIGARETTES TWEEDE BLAD. 3 Over het belastingjaar 1938/1939 had 95 procent van de aangeslagenen in de inkom stenbelasting een inkomen beneden 5000. Hun inkomens bedroegen 72 procent van het totaal, terwijl zij in verband met het pro gressieve tarief slechts 33 procent bijdroegen in het totaal der inkomstenbelasting in hoofdsom. Daarentegen was 0.02 procent der belastingplichtigen aangeslagen voor in komens van 100.000 en meer (in totaal 341 personen). Zij hadden 3 pet. van het totale inkomen, terwijl zij 22 procent in het totaal dezer belasting bijdroegen. Over hetzelfde jaar was 46 procent van de vermogensbelastingplichtigen aangeslagen voor vermogens beneden 30.000. Te zamen bezaten zij 14 procent van het totale vermo gen en droegen 9 procent bij tot de totale opbrengst der vermogensbelasting in hoofd som. De 816 millionnairs (0,44 procent van het totaal aantal aangeslage nen) bezaten te zamen 14 procent van het totale vermogen en be taalden 15 procent in het totaal dezer belasting. Het gemiddelde inkomen per aangesla gene bedroeg 2150, het gemiddelde ver mogen 69.000. Behalve bovengenoemde cijfers voor alle gemeenten te zamen komen in de zoo juist verschenen eerste aflevering van het maand schrift van het Centraal bureau voor de statistiek nog een aantal gegevens voor be treffende de 45 gemeenten boven 20.000 in woners en de provinciën. De groote verschillen tusschen den wel stand der bevolking blijken wel hieruit, dat in Bussum 35 procent en in Enschedé 57 procent van alle aangeslagenen in de in komstenbelasting een inkomen hadden van 8001400, terwijl in Den Helder 0,3 pro cent en in Bussum 5,3 procent van hen een inkomen hadden van f 10.000 en hooger. Een vermogen van f 16,00030.000 be zaten in 's-Gravenhage 32 procent en in Kerkrade 60 procent van alle aangeslagenen in de vermogensbelasting, terwijl in Den Helder 5,7 procent en in Rheden 26 procent van hen een vermogen bezaten van 100.000 en hooger. Van de zes gemeenten boven 100.000 inwoners is het bedrag der inkomens in Amsterdam het groot ste; daarentegen is het bedrag der vermogens het grootste in 's-Gra venhage. Van deze groep is in laatstgenoemde ge meente ook het gemiddelde inkomen en ver mogen per aangeslagene het hoogst. Hoogere cijfers voor het gemiddelde in komen worden nog aangetroffen in Bussum 3476), Hilversum 2765) en Zeist 2711), voor het gemiddelde vermogen in Enschedé 126.000), Almelo 110.000) en Rheden 107.000). Van de gemeenten boven 20.000 inwoners heeft Kerkrade het laagste cijfer, zoowel voor het gemiddelde inkomen 1621) als voor het gemiddelde vermogen 37.000). Worden alle 1056 gemeenten in het onder zoek betrokken, dan blijken 130 gemeenten nog een lager gemiddeld inkomen dan f 1500 en 141 gemeenten een lager gemiddeld ver mogen dan 30.000 te hebben. Verder blij ken 8 gemeenten een hooger gemiddeld in komen dan 3500 en eveneens 8 gemeenten een hooger gemiddeld vermogen dan 150.000 te hebben. NEDERLANDSCHE AMBULANCE NAAR FINLAND. Naar wij van de zijde der ambulance commissie van het Nederlandsche Roods Kruis vernemen, heeft dr. Ch. Winckel uit Helsinki geseind, dat een ziekenhuis ter beschikking van de Nederlandsche ambu lance zal worden gesteld. Dit ziekenhuis is gelegen op een afstand van circa tachtig kilometer achter het front ten noordwesten van he Ladogameer. Het telegram van dr. Winckel bevat tevens verschillende gege vens omtrent het aantal bedden en hetgeen aan personeel en materiaal benoodigd ;s voor het in werking brengen van de am bulance. Er wordt verzocht, naast een leir der eenige chriurgen en assistenten, onge veer een twintigtal verpleegsters uit te zen den. Dr. Winckel is voornemens Woensdag middag op Schiphol terug te lteeren. Noodlottige aanrijding. - Zaterdagavond is op den Buiksloterdijk te Amsterdam een noodlottig ongeluk gebeurd. Een vrachtauto van een Amsterdamsche firma, welke uit Oostzaan kwam, ontmoette hier een wielrijd- ster, een 36-jarige vrouw, wonende aan den Wingeradweg, die voor haar man, die in militairen dienst is, de wijk van verzeke ringsagent ging waarnemen. Zij reed te veel aan de linkerzijde van den weg. Toen zij de auto zag naderen, week zij naar rechts, doch zij werd toch nog gegrepen. Zij sloeg tegen den weg en kwam zoo ongelukkig neer, dat zij dood bleef liggen. Mem. van Antwoord Indische begroe ting. - Verschenen is de Memorie van Ant woord aan de Tweede Kamer betreffende de begrooting van Ned.-Indië. Uitspraken van de tsrafzitting van Vrijdag 9 Februari 1940. Overtredingen van de motor- en rijwielwet: A. G. te Heerhugowaard, teruggave aan de ouders zonder toepassing van straf. J. M. K. te Heerhugowaard, vrijspraak, B. M. te Alkmaar, gen straf toegepast. G. K. te N.-Scharwoude, D. de B. te Heerhugowaard, W. v. B. te Koedijk, ieder 1 boete of 1 dag hechtenis. A. E. Q. Q. te Alkmaar, 2 boete of 1 dag hechtenis. J. H. v. d. B. te Den Helder, C. K. te Alkmaar, ieder 2 boete of 2 dagen hechtenis. M. C. K. te Am sterdam, 2.50 boete of 2 dagen hechtenis. P. J. A. V. te Amsterdam, E. B. te Midden- Beemster, ieder 3 boete of 2 dagen hech tenis. C. M. L. te Alkmaar, 3 boete of 3 dagen hechtenis. A. K. te Koedijk, Ch. A. M. W. te Amsterdam, M. S. te Harenkar spel, D. L. te Beemster, ieder 4 boete of 4 dagen hechtenis. A. B. te Alkmaar, 6 boete of 4 dagen hechtenis. H. A. M. te Be verwijk, 7.50 boete of 5 dagen hechtenis. S. K. te Purmerend, M. L. te Enkhuizen, G. S. C. te Amsterdam, ieder 10 boete of 6 dagen hechtenis. J. R. te Zwaag, 3 en 15 boete of 2 en 10 dagen hechtenis. Overtredingen van de politieverordeningen: W. J. M. te Heiloo, 0.50 boete of 1 dag hechtenis. N. B. te Limmen, 1 boete of 1 dag hechtenis. G. J. de N. te Alkmaar, 2 boete of 2 dagen hechtenis. N. K. te Hil versum, B. H. zwervende, P. van W. te Alkmaar, I. J. B., zwervende, J. A. te Bols- ward, ieder 3 boete of 2 dagen hechtenis. H. N. te Franeker, 4 boete of 4 dagen hechtenis. Overtredingen van de leerplichtwet: J. D. te Harenkarspel, D. D. te Haren karspel, ieder f 2 boete of 1 dag hechtenis. J. P. P. te Harenkarspel, 4 boete of 2 da gen hechtenis. Overtreding van artikel 453 van het .Wetboek van Strafrecht (openbare dronken schap): D. B. te Steenwijk, J. L. T. te Alkmaar, ieder 6 boete of 6 dagen hechtenis. Overtreding van artikel 429 van het Wetboek van Strafrecht: N. F. K. te Alkmaar, 8 boete of 6 dagen hechtenis. Overtreding van de wet op de openbare middelen van vervoer: T. v. D. te Grosthuizen, 3 boete of 3 dagen hechtenis. Overtreding van de win kelsluitingswet: P. J. M. te Alkmaar, 10 boete of 6 da gen hechtenis. Overtredingen van rijtijdenbesluit: C. H. S. te Alkmaar, 10 boete of gen hechtenis. G. R. te Schoorl, 3 of 2 dagen hechtenis. Overtreding b e i d s w e t:- H. Th. P. te Bakkum, 3 boete of 2 da gen hechtenis. O'v ertreding ligheidswet: W. B. te Castricum, 6 boete of 4 dagen hechtenis. Ov ertreding van het land- bouwinventarisatiebesluit: E. S. H. te Oude Niedorp, 2 boete of 1 dag hechtenis. Overtreding van de ij k- w e t: D. O. te Heiloo, teruggave aan de ouders zonder toepassing van straf met verbeurd verklaring van het inbeslag genomen ge wicht. Overtreding van de on gevallenwet: A. L. te Zijpe, 5 boete of 5 dagen hech tenis. van hel 6 da- boete a r- d e van de vei- Schaatsenrijden INTERNATIONALE WEDSTRIJDEN TE RIGA. 29 graden vorst. Zaterdag zijn te Riga de internationale wedstrijden in het hardrijden op de schaats aangevangen. Van de negentien deelnemers was ditmaal de Amerikaan Wallace de snelste op de 500 meter. Hij maakte een tijd van 43.8 sec. Tweede werd de Let Berzins met 44.3 sec. Men begrijpt, dat hij vooral door zijn land- genooten luide werd aangemoedigd. Koops werd elfde en Langendijk viel. Op de 3000 meter zegevierde Haraldsen Men drukte voor den Noor 5 min. 3.7 sec. af. Ook in dit nummer werd de tweede plaats bezet door Berzins. De Let noteerde 5 min. 6.8 sec. Engnestangen was derde met 5 min. 8,4 sec., terwijl Staksrud met 5 min. 8.6 sec. op hem volgde. Onze rijders Langen dijk en Koops bezetten resp. de twaalfde en veertiende plaats, achter Hedlund. Haraldsen wint te Riga. Koops elfde in de algemeene rangschikking. Op den tweeden dag waren de weersom standigheden zeer slecht. Er viel sneeuw en er stond een sterke wind over de baan, die het maken van behoorlijke tijden verhinder de. De thermometer wees thans 20 graden onder nul aan. Haraldsen, die Zaterdag reeds de 3000 meter had gewonnen, won op den tweeden dag de 1500 en de 5000 meter, zoo dat hem de eereplaats niet kon ontgaan. Ber zins werd een goede tweede, terwijl Engne stangen de derde plaats bezette op vrij groo- ten afstand in het klassement achter den Let. Koops reed ook op den tweeden dag heel goed en kwam tenslotte op de elfde plaats terecht. Langendijk kon niet geklas seerd worden omdat hij Zaterdag de 500 meter niet had uitgereden. De organisatie was, evenals het vorig jaar, bij de Europee- sche kampioenschappen, schitterend. 500 meter: 1. Wallace (V.S.) 43.8 sec., 2. Berzins (Letland) 44.3 sec., 3. Engnestan gen (Noorwegen) 44.5 sec., 4. Haraldsen (Noorwegen) 44.8 sec., Koops lie in 48.3 sec. 3000 meter: 1. Haraldsen 5 min. 37.7 sec., Berzins 5 min. 6.8 sec., 3. Engnestangen 5 min. 8.4 sec., 12. Langendijk 5 min. 21.6 sec., 14. Koops 5 min. 25.9 sec. 1500 meter: 1. Haraldsen 2 min. 24.2 sec., 2. Engnestangen 2 min. 24.8 sec., 3. Wallace 2 min. 25.1 sec., 11. Langendijk 2 min. 34.4 sec., 13. Koops 2 min. 37.3 sec. 5000 meter: 1. Haraldsen 8 min. 49.6 sec., 2. Berzins 8 min. 50.3 sec., 3. Tabaks 8 min. 54 sec., 10. Langendijk 9 min. 9.3 sec., 12. Koops 9 min. 17.4 sec. Eindklassement: 1. Haraldsen 196.444 pt., 2. Berzins 196.863 pt., 3. Engnestangen 198.087 pt., 4. Wallace 199.114 pt., 5. Staks rud 203.020 pt., 11. Koops 210.999 pt. LANGEDIJK EN KOOPS BLIJVEN IN RIGA. Naar wij vernemen zullen Langedijk en Koops, die in het afgeloopen weekeinde te Riga deel hebben genomen aan de interna tionale wedstrijden in het hardrijden op de schaats, nog enkele dage., in de Lettische hoofdstad blijven en daar Woensdag a.s. uitkomen in wedstrijden. Donderdagmorgen zullen zij het vliegtuig naar Stockholm ne men en des avonds in de Zweedsche hoofd stad aan den start verschijnen. Schaken VIERKAMP TE DELFT. Zaterdagmiddag is de eerste ronde van den vierkamp gespeeld tusschen dr. M. Euwe, S. Landau, jhr. J. H. O. van den Bosch en H. Kmoch, welke vierkamp door de Delftsche studentenschaakvereeniging „Paris" ter gelegenheid van haar tienjarig bestaan is georganiseerd. Dr. Euwe speelde met wit tegen Landau en won in 33 zetten, terwijl jhr. van den Bosch met wit van Kmoch verloor in 25 zetten. Kmoch wint den vierkamp te Delft. De uitslagen van de partijen, gespeeld in de derde ronde van den vierkamp te Delft waren: Jhr. van den BoschLandau 10 Kmochdr. Euwe y2'A Eindstand: 1. Kmoch 2A pt., 2. dr. Euwe 2 pt., 3. jhr. van den Bosch VA pt., 4. Lan dau 0 pt. V.A.S.—N.R.S.V. 6—4. Gistermiddag is de wedstrijd tusschen het V.A.S. en de N.R.S.V. gespeeld voor de eer ste klasse a competitie van den Nederland- schen Schaakbond. De ontmoeting eindigde in een 64-overwinning voor de Amster dammers. Aan het eerste bord won Cortle- ver (V.A.S.) van Th. P. v. d. Tol. 119. Buiten adem komt hij binnen rennen. „Moedertje, ons elfje is meegenomen door de boze kabouters. Help haar toch, hoe moeten wij haar redden", roept hij hui lend. „Och, och, wat treft dat ongelukkig. Weet je wat, Peter, ik zal de waterelfjes roepen, of nee, jij moet het doen. Ik zal je een cape geven en een fluit om ze uit 't water te lokken". 120. Uit de kast haalt 't oude vrouwtje een cape en de fluit. Vlug doet Peter de cape om. „Kijk eens aan, nu lijk je een beetje op een kabouter. Hier is de fluit en nu vlug op weg naar de grootste steen, die aan de kant ligt". Moedig stapt Peter langs de fjord. „Nu ga ik Myra redden, wat zullen die Zwartvoeters op hun neus kij ken", denkt hij blij. B ilj arten NEDERLAND WINT VAN BELGIE MET 15—9. Van Vliet sloeg Gabriëls en Koopman won van Belle. Twee verrassende Nederlandsche over winningen vielen er te noteeren op den laatsten dag van den landen wedstrijd tus schen Nederland en België: Koopman won in driebandspel van Van Belle en Van Vliet slaagde er zoowaar in den wereldkampioen Gabriëls in -kader 45/2 te overwinnen, zoo dat de eindstand van het tornooi 159 ten gunste van de Nederlandsche ploeg werd. In jaren is Gabriëls niet meer in kader 45/2 geslagen en wij kunnen ons niet een partij herinneren, waarin een landgenoo van den Belg won. Zaterdagmiddag reeds slaagde Sweering er in remise tegen den wereldkampioen te bereiken en van Vliet verbeterde deze prestatie nog door den Belg in 15 beurten te slaan met 75 punten ver schil. Waarmee het bij Gabriëls niet wilde ge lukken? Hij vertelde, dat er dit seizoen erg weinig in België gespeeld is, hij had niet veel geoefend, zoodat dit voor hem een ge duchte handicap beteekende. Hij slaagde er maar niet in het juiste maatgevoel te krij gen en dat was volgens hem de oorzaak van zijn nederlaag. Maar ook, en dit vergeet men maar al te vaak, speelt Gabriëls de laat ste jaren onder een druk, waar hij zich niet altijd boven uit kan werken. Men verwacht van hem altijd goed spel, men komt naar de zaal om hooge series te zien en een honderd van Gabriëls, is al het minste, wat de ge middelde toeschouwer verwacht. En gelukt dit niet, zijn er oorzaken, dat het met zijn spel niet zoo vlot, dan loopt men weg, vooral in België, hetgeen demoraliseerend werkt en waardoor Gabriëls zich nog meer moet inspannen om boven de inzinking uit te komen. Inderdaad hoorden wij Zaterdag en ook gister menigmaal de opmerking: Dat is de werkelijke Gabriëls niet, die daar tegen Sweering en tegen van Vliet speelt. Wan neer Gabriëls met een gemiddelde van 20 de 400 vol maakt, is dat teleurstellend, want van hem verwacht men een partij, welke in 10 beurten uit is. Ziedaar de handicap, waarmede een speler van dit formaat heeft te kampen. Koopman op dreef in driebanden, De Koopman, die tegen van Belle aan trad, was een andere, dan degene, die de eerste partij van het tornooi tegen Vinger- hoedt speelde. Toen had Koopman 1 caram bole in tien beurten en Zondagmiddag no teerde de Amsterdammer na een zelfde aan tal beurten reeds 12 punten. Een prachtige serie van 7 in de negende beurt had hem een voorsprong bezorgd, welken hij gedu rende het verdere verloop van de partij niet meer afstond. Na 18 beurten leidde Koop man met 177 en na 63 beurten stond hij op 45, terwijl de Belg weer 10 punten ach terstond. Toen kwamen de zenuwen een woordje meespreken, een zoo ernstig woordje, dat Koopman nog 19 beurten noodig had om de 5 resteerende punten te maken, terwijl van Belle, die iets minder nerveus was, het nog tot 47 bracht. Het was begrijpelijk, dat Koopman met deze verdienstelijke zege van harte geluk- gewenscht werd, een overwinning, waardoor Nederland den Wilhelminabeker reeds ver overd had. De uitslag luidt: Van Belle (B.) 47 82 4 0.573 Koopman (N.) 50 82 7 0.62-5 Men zou kunnen verwachten, dat nu de partij tusschen Gabriëls en van Vliet van geen beteekenis meer voor het eindresultaat was, beide spelers in het kader 45/2 rustig hun gaven zouden ontplooien. Maar niets was minder waar dan dat. Aanvankelijk zag het er naar uit, dat de partij een overeen komstig verloop zou hebben met die tus schen Gabriëls en Sweering. Na 19 in de eerste beurt volgde er een goede 63 van Van Vliet, waardoor hij op 82 kwam, terwijl Gabriëls toen twee caramboles had. De Belg bleef onzeker spelen en verscheidene malen kreeg de Hagenaar gelegenheid nog verder uit te loopen, maar helaas profiteerde hij er niet van. Wel bleef van Vliet, dank zij een serie van 62 in de tiende beurt voor, maar na 13 beurten was de voorsprong van onzen landgenoot toch niet groot meer (196-169). Evenals in de partij tegen Sweering zag Ga briëls nu zijn groote kans. Met subtiel klein spel ging de serie snel naar boven, zoo snel, dat in minder dan tien minuten de 10Ü bereikt waren. Op 125 strandde de serie door een kleine onnauwkeurigheid. Van Vliet speelde zeer gaaf en de serie werd on verwacht onderbroken door een lossen bandstoot, waar een klosje in zat. Intusschen was de stand nu 328 om 294 voor van Vliet. Gabriëls noteerde in de 15e beurt 31, waar door zijn totaal op 325 was gekomen. De bal len bleven in goede positie liggen en zonder een spoor van nerveusiteit stootte van Vliet carambole na carambole. De spanning in de zaal steeg: zou van Vliet de 400 vol maken en Gabriëls weten te slaan? En toen dit in derdaad gelukte en met 72 de partij ten einde was gekomen kreeg de Hagenaar een enthousiast applaus, zooals hij er waar schijnlijk nog nooit een in zijn biljartloop baan heeft ontvangen. De uitslag luidt: Gabriëls (B.) 325 15 125 21.06 Van Vliet (N.) 400 15 132 26.66 Interessant zijn de afzonderlijke cijfers der drie genres. Zij luiden 71/2 Nederland 4, België 4 punten. Driebanden Nederland 4, België 4 pt. 45/2 Nederland 7, België 1 pt. De resultaten in 45/2 hebben dus den doorslag gegeven, een uitslag, welken men zeker niet verwacht had. Zaterdag speelde Sweering tegen Gabriëls 45/2 gelijk en verloor Dommering cadré 71/2 van de Sutter. Sengers verloor drieban den van Vingerhoedt met 50-40 en de Leeuw jyon van Baudart 300-115, UNITED CIGARETTE FACTORIES INC Het dessert van den landenwedstr-d NederlandBelgië. Vingerhoedt de monstreert „fantasie classique,'. Zondagavond is de landenwedstrijd Ne- derland-België besloten met een demonstra- tic „fantasie classique" door den jongsten deelnemer van den strijd, den Antwerpenaar Vingerhoedt. De Amsterdammer Koopman wisselde hem daarbij af. Vingerhoedt heeft, ondanks zijn jeugdigen leeftijd hij is achttien jaar oud reeds groote routine op het groene laken, waaraan het feit, dat zijn vader eigenaar is van een „biljart-paleis" in Antwerpen niet vreemd is. Deze routine heeft hij gisteravond gede monstreerd op een wijze, welke zijn publiek verschillende malen verblufte. Hij had liefst zeven speciale queu's medegenomen. Deze queu's verschillen in hoofdzaak van een normale queu, doordat zij veel zwaarder zijn, en in plaats van een ivoren top, een top van geperst hout hebben. De fantasie- stooten eischen over het algemeen n.l. meer kracht, dan een normale stok kan verdra gen. In ons land is de „fantasie classique" een vrijwel onbekende vorm van de biljartsport, In het buitenland, in het bijzonder in Frank rijk, wordt zij echter veel beoefend en jaarlijks worden dan ook kampioenschaps wedstrijden georganiseerd, waarb'j de deel nemers verplicht zijn 64 voorgeschreven stooten, ieder binnen vier beurten tot een goed einde te brengen. In 1939 heeft Vin gerhoedt op het wereldkampioenschap be slag weten te leggen. Toen Koopman aan het slot een ballen- doos op haar zijde in een hoek van het bil jart zette, de drie ballen er op een rijtje naast legde en deze via drie banden in de doos stootte, de doos onder zijn arm nam en er mede weg wandelde, ten teeken dat de demonstratie afgeloopen was, uitte het tal rijke publiek op ondubbelzinnige wijze, zijn tevredenheid over de demonstratie, welke inderdaad een waardig slot van een prach tig vierdaagsch tornooi was. Lawntennis MILITAIREN—BURGERS. In de gemeente markthal te Amersfoort werd gistermiddag een wedstrijd gespeeld tusschen militairen en burgers ten bate van O. en O. Zeer vele toeschouwers woonden de wedstrijden bij. Een verrassing was wel de nederlaag van Hughan, die in de ploeg der burgers zat tegen van Swol, die met de militairen medespeelde. Van Swol won in twee sets 62, 75. De ontmoeting eindigde 32 in het voordeel van de burgers. De uitslagen luiden als volgt: enkelspel: Leembruggen (burgers) sl. jhr. de Brauw (mil.) 62, 36, 63; drs. Reidt (burgers) sl. Wiegers (mil.) 63, 75; dubbelspel: Hughan en Teschmache (bur gers) sl. van Swol en van der Graaff (mil.)' 6—3, 3—6, 6—2; enkelspel: Hughan (burgers) verl. van v. Swol (mil.) 2—6, 5—7; dubbelspel: Wiegers en van der Heide (mil.)Leembruggen en drs. Reidt (bur gers) 62, 61; eindresultaat 32 voor de burgers. MAKO EN SABIN UITGESLOTEN VOOR WEDSTRIJDEN IN 1940. De Amerikaanschen lawntennisbond heeft Gene Mako, die verscheidene malen deel uitmaakte van het Davis-bekerteam der Ver, Staten, en Wayne Sabin, nummer vijf van de Amerikaansche ranglijst, uitgesloten voor alle wedstrijden van het seizoen 1940. Deze drastische maatregel, welke in twaalf jaar niet in de geschiedenis van den bond is voorgekomen, is genomen naar aanleiding van het overtreden van de amateurbepalin gen, waarin is vastgelegd, dat spelers niet meer dan acht weken in een jaar gastvrij heid mogen ontvangen van vereenigingen. Voorts moeten de spelers inbreuk hebben gemaakt op de betaling inzake de reis kostenvergoeding. Dammen OM HET KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. De uitslagen van de partijen, gespeeld in de vierde ronde van het tornooi om het kampioenschap van Nederland, luiden: LochtenbergJurg 02 DukelLigthart 11 KeilerSuyk 20 Bomvan Dartelen 20 De vijfde ronde. In den Haag werd gisteren de 5e ronde gespeeld van den wedstrijd om het kam pioenschap van Nederland, waren: SuykKalden 20 RustenburgLigthart 20 LochtenbergHam 11 VosBom 11 Yan Dartelen—Keller Q De uitslagen .,1 n it t- n is Ie ir

Alkmaarsche Courant | 1940 | | pagina 7