jozoGEJOOEEROKEUKENZOUTWAfl/?BORG tyw KROP(«H Maansteen tBueqeSiike. Siand SeuUletan Gem. Avondschool voor Nijverheidsonderwijs GEMENGD NIEUWS. Stad en Omgeving Het einde van den cursus. TWEEDE BLAD 3 TERAARDEBESTELLING LOUIS DE VRIES. Gisteren is onder zeer groote belang stelling het stoffelijk overschot van den kortgeleden aan de Fransche rivièra over leden Nederlandschen tooneelspeler Louis de Vries, op de begraafplaats te Muider- berg bijgezet. Honderden hadden gebruik gemaakt van de gelegenheid den overledene een laatste hulde te brengen, waartoe in den Stads schouwburg een chapelle ardente was in gericht. De wethouder van kunstzaken van Am sterdam, dr. E. Boekman, heeft hier het woord gevoerd, waarbij hij wees op de bi- zondere plaats die de Vries in het Neder- landsche tooneelleven heeft ingenomen. Na hem spraken nog de directeur van het Nederlandsch Tooneel, Cor van der Lugt Melsert, Jean Stapelveld namens den Bond van Nederlandsche tooneelschrijvers, de consul-generaal voor Joego-Slavië en de heer van Dellen namens het Nederlandsch Tooneelverband. Tal van kransen en veel bloemen getuig den van de groote waardeering, die men voor den overledene als mensch en als tooneelspeler had gehad. Eerste Kamer-vergadering op 2 April. - De Eerste Kamer komt Dinsdag 2 April des avonds om half negen weder bijeen. Aan de orde is dan o.m. het wetsontwerp instelling van een leeningfonds. Kind bij het spelen overreden. - Gister middag is het driejarig dochtertje van de familie Ermes te Rijen, in de Nieuwstraat te Gilze bij het spelen .onder een autobus van den dienst GilzeTilburg geraakt. Het kind was op slag dood. Prins Bernhard te Heiligerlee. - Tij dens zijn bezoek aan legeronderdeelen in de provincies Groningen en Drente heeft prins Bernhard, die behalve door luit.-kol. H. J. Phaff vergezeld was van den territoriaal bevelhebber in Friesland, kolonel J. Veen baas en majoor P. W. Pieters, een bezoek gebradht aan het monument van graaf Adoil van Nassau te Heiligerlee. Dit was voor deze gelegenheid van zijn winteromhulsel ont daan. Majoor Pieters gaf den prins een histo rische uiteenzetting van den slag bij Heili gerlee en van het sneuvelen van graaf Adoli van Nassau. Voor zijn vertrek plaatste prins Bernhard zijn handteekening in het boek der bezoekers. Dr. Colijn in ons land terug. - Gister middag om 12.55 u. is met de „Zilverreiger" op Schiphol aangekomen oud-minister-pre sident dr. H. Colijn. Hij kwam uit Londen, waar hij na zijn bezoek aan Parijs bespre kingen gevoerd heeft met tal van leden der Engelsche regeering en hooggeplaatste amb tenaren binnen het kader van zijn taak als voorzitter van de voorbereidingscommissie voor de bevordering van financieele en eco nomische samenwerking. Omtrent zijn ge- dachtenwisselingen kon dr. Colijn ons op dit oogenblik niets verder mededeelen. LEVIMEN (15 Febr. tot 15 Mrt.) Geboren: Agatha Maira, d. v. A. J. J. Dijkman en M. M. Neefjes. Elizabeth Farncisca Maria, d. v. F. J. A. Merks en E. C. Lagrange. Adriana Maria, d. v. S. A. Ad miraal en A. M. A. Groot. Petrus Everar- dus, z. v. W. A. Castricum en E. M. Romein. Maria Anna Clementina, d. v. N. Kroon en M. C. Vrouwe. Overleden: P. Baltus, 83 jaar. OUDE NIEDORP. Geboren: Johannes Gerard us, z. v. Simon Ligthart en Wilhelmina Bregitta Catharina Veldman. Margaretha Jo hanna Maria, d. v. Johannes Jacobus Schreuder en Neeltje van der Pol. Eke Maria Nicolana, d. v. Johan Goerres en Anna Geertruida Tromp. De uitreiking van de diploma's aan de vertrekkende leerlingen had Woensdag avond plaats in tegenwoordigheid van den burgemeester als wethouder van onderwijs en de heeren ir. Bosscher, Josephus Jitta en Kluitman als commissie van toezicht op het nijverheidsonderwijs. De heer Bosscher sprak een woord van welkom en gaf het woord aan den directeur om tot de uitreiking van de diploma's over te gaan. De heer Fledderus directeur, sprak zijn waardering uit over de aanwezigheid van de autoriteiten en deelde mede dat dit win terhalfjaar niet gemakkelijk is geweest. De militaire bezetting van het schoolgebouw liet zich aanvankelijk ernstig aanzien, maar, dank zij de medewerking van de militaire autoriteiten, is een en ander toch nog mee gevallen. Het onderwijs kon gewoon doorgaan, zij het dan ook met wat behelpen. Meerdere lokalen moesten door twee of meer leeraren tegelijk worden gebruikt. Het aantal leerlingen was dit jaar nog iets grooter dan het vorige. Ook de strenge en hardnekkige winter heeft ons moeilijkheden bezorgd en spreker had respect voor de leeraren en leerlingen, die onder zulke bezwarende omstandighe den hebben moeten werken. Hierna werd met een toepasselijk woord het diploma aan de volgende leerlingen uit gereikt: Afdeeling A: G. den Das, P. Franzen, P. J. Groot, J. Heijne, F. Jonker, J. Kemper, IJ. K. M. Kops, P. v. d. Maat, Th. J. Nanne, J. J. Ie Noble, M. de Nijs, H. Ranzijn, P. Volger, A. O. de Vries, E. Zwart. Niet ge diplomeerd 4 leerlingen. Afdeeling B: C. Kater. J. Min, M. Nieuw- hof, G. Post, C. E. Rasch, J. Roecoert, P. de Rover, W. J. Schipper, W. Smorenberg, J. Veldman, P. J. Velzeboer, L. G. Vierdag, J. v. d. Wissel, Chr. J Wolff, R. Zwemmer, B. Maaskant, B. C. v. d. Broek. Niet gediplo meerd 4 leerlingen. Afdeeling C: A. Boots, J. H. Bruin, A. Jensch, C. Kaandorp, C. J. v. d. Peet, J. Rezelman. J. Slooten, L. J. v. d. Togt, J. Wokke. Niet gediplomeerd 2 leerlingen. VOORTGEZETTE KLASSEN. Afdeeling A: D. Boot, P. Heere, C. v. d. Hoek, H. de Jonge, J. Jongejan, C. Kaas, A. Kreb, C. Nederveen, P. v. 't Veen, J. de Vet. Afdeeling B: D. v. Oene. Gelukwenschen en afscheid. Met een opwekking tot de leerlingen om het volgend jaar de voortgezette klassen niet te vergeten en een woord van dank tot de leeraren, meende de directeur te kunnen besluiten. Hierna was het woord aan den burge meester die er op wees dat dit de laatste maal was dat de heer Fledderus als direc teur van de gemeentelijke avondschool voor nijverheidsonderwijs de diploma's had uit gereikt en wilde gaarne directeur en leer aren namens het gemeentebestuur danken voor de wijze, waarop ook dezen winter het onderwijs werd verzorgd. Zich tot de leerlingen wendende, merkte spreker op dat ook militairen onder hen zijn en dat dit een bewijs is, dat, ondanks mili taire plichten, toch ook het ondewijs kan doorgaan. Een vijfjarige opleidingsperiode aan de avondschool is een zeer belangrijke tijd, vooral op den leeftijd waarin de leerlingen deze periode doormaken. Zij worden ge vormd van jongen tot man en verlaten de school met een groote mate van kennis, die hen geschikt maakt om een plaatsje in de maatschappij te veroveren. Een goed gefundeerde en zorgvuldige op leiding is een plicht tegenover onszelf en tegenover onze ouders. Met een hartelijke felicitatie voor het be haalde succes besloot spreker zijn met ap plaus beloonde woorden. Tenslotte sprak de heer Besscher namens de commissie van toezicht op het N. O. en zeide dat het behaalde diploma een bewijs is dat de leerlingen de noodige energie heb ben gehad om, na volbrachte dagtaak, nog onderwijs te volgen. De wereld heeft men sehen noodig die wat kennen, kunnen en willen en met energie kan men de toekomst rustig tegemoet zien. Spreker feliciteerde de leerlingen en leeraren met de bereikte resultaten en sloot hierna de bijeenkomst. BEVORDERINGEN. Van de le naar de 2e klasse werden be vorderd: Afdeeling A: A. Bakkum, B. Kaandorp, G. P. Kemp, A. Liefting, P. Lindeboom, A, Mizee, J. de Moei, J. v. der Plas, J. v. Roe den, J. Tool. Niet bevorderd 2 leerlingen. Afdeeling B: H. Folkers, L. Jager, P. J. Korver, J. P. H. v. Leeuwen, S. Louter, J. Mazereeuw, D. den Otter, L. den Otter, A. v. der Plas, H. Smit, P. A. Sneek, S. Sneek, J. W. Stuifbergen, J. C. Tamis. Niet bevor derd 10 leerlingen. Afdeeling C: P. J. M. v. Gijlswijk, J. Koe ten, F. de Vries, R. v. der Werff. Niet bevor derd 3 leerlingen. Van de 2e naar de 3e klasse werden be vorderd: Afdeeling A: H. Bruijn, J. Kaandorp, H. A. Rijkenberg, F. G. v. Veen, G. Voermans. Afdeeling B: J. de Boer, L. M. Jupijn, B. Keizer, E. Koops, P. J. Liefting, A. Mooij, C. J. Smit, G M. de Swart, K. v. der Wijk, J. Smit. Niet bevorderd 2 leerlingen. Afdeeling C: A. G. v. Eijck, G. de Graaff, G. Houtenbos, J. G. Knuist, F. Worms- becher, H. v. Zuijdam. Van de 3e naar de 4e klasse werden be vorderd: Afdeeling A: K. Bijl, H. J. Groot, A. Hoogvorst, L. Huiberts, J. Kemp, A. A. Schoonewil, A. Torenvlied. Niet bevorderd 2 leerlingen. Afdeeling B: R. H. J. Adams, A. A. Bruijn, C. v. d. Burg, A. Dekker, W. de Jong, M. Radsma, N. C. Roemer, D. Slot, G. A. Swart, IJ. J. G. Termaat, P. de Wit. Niet bevorderd 4 leerlingen. Afdeeling C: J. Baars, G. M. v. d. Beek, H. Beukers, J. M. Bierman, P. de Graaff, P. Hoedjes, D. J. Holtes, F. A. Jong, P. Jonker, J. Kos, M. J. Pronk, A. P. Rits, E. Hilkers. Niet bevorderd 2 leerlingen, Van de 4e naar de 5e klasse werden be vorderd: Afdeeling A: A. Bakker, W. M. Bakker, D. Duin, L. Ekkers, J. Gelder, G. Jonge- bloed, J. N. Keetman, G. v. der Kuijt, G. Min, C. Schoen, P. J. Vaal, J. Weel, D. Tef- fer. Niet bevorderd 6 leerlingen. Afdeeling B: J. H. Aster, P. Bakkum, O. J, Borst, J. P. Bos, J. W. Brouwer, A. Essen, J. Groot, K. de Groot, A. A. Hoekmeijer, T. de Hoog, D. de Jong, J. Klaver, J. Klop, P. Mantel, N. Piet, H. Quax, J. M. Rommers, J. de Ruiter, R. B. Scheppers, J. J. Stammes, P. Sijm, H. van Velzen, W. A. de Vet, G. J. Volkers, N. de Zeeuv, G. P. v. der Pol. Niet bevorderd 3 leerlingen. Afdeeling C: J. M. J. Aafjes, A. Eolten, C. H. Boots, G. Boots. H. Doctor, C. Eens, G. J. Haker, P. v. Heems, C. Jimmink, K. Koe man, N. J. Louter, R. J. Luijting, P. C. Ne derveen, C. M. de Nijs, J. de Rooij, J, Schip per, H. N. Smit, C. C. Wesseling, A. Wester, S. Zeegers. Niet bevorderd 2 leerlingen. Van de typografenafdeeling, bevattende 62 leerlingen, kunnen geen bevorderingen worden aangegeven, wegens de nog te hou den praktische examens. VOORTGEZETTE KLASSEN. Van de le naar de 2e klasse werden be vorderd: Afdeeling A: J. Blokker, J. Glas, G. Kaan dorp, C. M. de Nijs, W. J. Ploeger, C. J. de Reus, C. Schol, J. Tromp, P. J. Volkers. Niet bevorderd 2 leerlingen. Afdeeling B: J. Admiraal, D. Stapel, J. Winkel, R. Zijlstra. Niet bevorderd 2 leer lingen. Afdeeling C: W. P. Oudejans, P. Tromp. DOOR WILKIE COLLINS NEDERLANDSCHE BEWERKING VAN A. A. HUMME Jr. 46) „Ik moet u nu nog vertellen, dat ik mij sedert eenige jaren in mijn weinige vrije uren heb beziggehouden met het schrijven van een verhandeling over de functies van de hersens en het zenuwstelsel; een werk, dat waarschijnlijk nooit klaar zal komen en zeker nooit zaf worden uitgegeven. Ten tij de van dokter Candy's ziekte was ik juist bezig met een hoofdstuk over delirium, en zonder u lastig te vallen met een uitlegging van mijn theorie, zal ik mij beperken tot vermelding van een bijzonderheid, die u aangaat". „Een oogenblik!" viel ik hem haastig in de rede. „Noemde hij mijn naam, terwijl hij in dien toestand was?" „Daar kom ik direct aan, mijnheer Blake. Onder de documenten, waarmede ik mij theorie wilde bewijzen, is er één, waarin uw naam voorkomt. Een geheelen nacht lang heeft dokter Candy zijn hersens bezig gehouden met een voorval tusschen hem en u. Ik heb de woorden, die ik kon op vangen, opgeschreven en op een ander pa pier de ontbrekende schakels genoteerd, zoodat ik een samenhangend relaas ver kreeg over iets, dat hij in het verleden had gedaan en vervolgens wat hij in de toe komst wilde doen. De vraag is, of dit be trekking heeft op het voorval, dat hij zich vanmorgen vergeefs te binnen trachtte te brengen". „Ongetwijfeld", zei ik. „Laat ons direct teruggaan om die notities door te lezen". „Dat kan ik onmogelijk doen, mijnheer Blake". „Waarom niet?" „Denkt u zich een oogenblik in mijn po sitie. Zoudt u een ander deelgenoot maken van hetgeen een patiënt en vriend in zijn ziekte onbewust vertelde, zonder overtuigd te zijn van de noodzaak van zoo'n mededee- ling?" „Dat zou er grootendeels van afhangen", meende ik, „of ik mijn vriend daardoor zou compromitteeren". „Dien kant van de zaak kan ik buiten beschouwing laten", zei dokter Jennings, „want indien er in de notities, die ik gedu rende het verloop van dokter Candy's ziek te heb gemaakt, iets voorkwam, waarover hij, naar ik kon aannemen, onder normale omstandigheden nooit met een ander zou spreken, heb ik die vernietigd. Mijn ma nuscript bevat niets, dat hij zou aarzelen aan anderen mede te deelen, als hij zijn ge heugen niet had verloren en ik geloof, dat mijn notities iets bevatten, dat hij u had willen zeggen". „En toch weigert u?" „Ja. U moet bedenken, onder welke om standigheden ik deze informatie heb gekre gen. Hoewel er niets achter steekt, kan ik er niet toe besluiten, u hieromtrent in te lichten, tenzij u mij kunt overtuigen, dat u er eenig belang bij heeft". Ik zocht weer mijn toevlucht tot de korte verklaring, die ik voldoende oordeelde om de nieuwsgierigheid van vreemden te be vredigen. Ik hoefde mij nu niet te beklagen over gebrek aan belangstelling van de zij de van mijn toehoorder, want dokter Jen nings luisterde aandachtig tot ik had uitge sproken. „Het spijt mij, dat ik ongegronde hoop bij u gewekt heb, want ik moet" u teleur stellen", zei hij. „Gedurende zijn ziekte heeft dokter Candy met geen woord over den diamant gerept. Ik verzeker u, dat de kwestie in verband waarmede hij uw naam heeft genoemd, voor zoover ik kan beoor- deelen, geen verband houdt met het verlo ren juweel". Wij waren hiermede aan een tweesprong gekomen. De eene weg leidde naar het huis van de Ablewhite's, de andere naar een dorpje, dat eenige mijlen verder lag. „Ik moet dezen kant uit", zei dokter Jen nings. „Het spijt mij werkelijk, dat ik u niet van dienst heb kunnen zijn, mijnheer Blake".- Zijn stem verried, dat- dit geen beleefd- heidsphrase was. Hij keek mij een oogen blik met een welwillenden blik aan, boog en begaf zich op weg naar het dorp. Ik bedacht mij een oogenblik en riep hem terug. „Ik moet hem nu wel de heele waarheid vertellen", zei ik tot mijzelf, toen WIE IS DE VADER? City-theater. De directie van het City-theater heeft een zeer goede keuze gedaan. Zij heeft als hoofd nummer op haar Paaschprogramma gezet de nieuwste succesfilm van Ginger Rogers: Wie is de vader? Waar ook vertoond, overal heeft men deze film met het grootste ge noegen gezien en de volgende beschou wingen mogen dit nog eens afdoende bewij zen. De Telegraaf: Het is een humane geschie denis, vol teerderheid, die nergens pathe tisch wordt vol prachtigen humor, die nergens stijgt tot het clowneske het zijn allemaal karakters en menschen van vleesch en bloed en het is een genot een film te zien als deze, in een tijd die vraagt en smeekt om een beetje vroolijkheid en ge woonheid, om menschelijkheid en humor Nooit triomfeerde de leugen op glorierijker wijze en zoo tot bevrediging van iedereen. Men zag in jaren met zoo'n gave en vroo- lijke film, met Ginger Rogers als de mama, David Niven als den gedwongen vader, vol fijne ironie en echten ernst, een film met een bezetting die volmaakt is en vol grap pige en origineele beeldvondsten. Het Volk: Gaat U de film zelf zien. Dan zult U niet alleen tot in de finesses Uw nieuwsgierigheid bevredigd vinden, maar U zult ook genoten hebben van een zeer ko mische film, vol verrassingen. Die goed wordt gespeeld, in de eerste plaats door Ginger Rogers en David Niven, maar niet minder door een groot aantal andere ac teurs. En Elbert Copien Jr. is een schattige baby, die ongetwijfeld de harten van alle vrouwen (en mannen) zal stelen. Wij zijn er zeker van, dat ieder van deze film zal genieten om haar vroolijkheid, humor en spanning. DE DESERTEUR. Harmonie -theater. Deze prachtige Fransche film moet in de zen tijd aller belangstelling hebben, want zij geeft zoo'n aangrijpend beeld uit het militaire leven in oorlogstijd, 't Was kort voor het einde van den oorlog '14'18 dat een transport Fransche infanteristen door een vijandelijk vliegtuig wordt aangevallen. Een bom vernielt de rails en de trein heeft een uur oponthoud. Jean de soldaat is juist bij zijn geboorteplaats en breekt een uur uit om alles nog eens terug te zien. Wat hij, in dat uur beleeft is van een boeiende, dra matische spanning als men zelden ziet. Voor al de tafreelen van Jean met zijn meisje, dat hij eerst geheel ongemotiveerd ver denkt, zijn prachtig van spel en Jean Pierre Aumont en Corinne Luchaire vormen een duo, dat imponeert door bijzonder spel. Een film als deze spreekt tot het publiek. Men voelt de situaties aan, leeft mee en zal daar om van een film als De Deserteur volop ge nieten. SLOOFJE. Victoria-theater. Een Paaschprogramma met een verrukke lijk romantische film als hoofdnummer. Franciska Gaal, de Hongaarsche actrice toont hier in een Amerikaansche film, door den bekenden Norman Taurog geregisseerd, welk een bijzondere kracht zij is en hoe zij het eenvoudige dienstmeisje met het gou den hart, op treffende wijze weet uit te beelden. Sloofje brengt voorts een prachtige, fijne rol van Franchot Tone en verder Reginald Gardiner, den scherpen typeur van excen trieke rollen. Het milieu van deze film is de Zwitsersche hoofdstad Bern, de prachtige Edelweiss-Boulevard en de bij duizenden Hollanders bekende groote theaters van die hoofdstad. Over de charmante geschiedenis der film zullen wij niet te veel verklappen. Het is wel een moeilijke strijd, die het huissloofje te voeren heeft met de rijke Rosalind Brown om den geliefden Paul, maar de on schuld en de oprechte liefde triomfeeren. Men zal deze film van het begin tot het einde met het grootste genoegen zien. DE VALLEI DER REUZEN. Roxy-theater. In de Paaschweek zal men in het Roxy- theater een filmwerk aantreffen uit de Warner-Bros-Superproductie, een film ge heel in natuurlijke kleuren opgenomen en spelend in één der onmetelijke wouden van Amerika: De Vallei der Reuzen. De film brengt den heldhaftigen strijd van mannen, die hun erfdeel wilden beschermen. Ook de lage hartstochten spelen hun spel in dezen strijd, maar naarnaast bloeit de romantiek op en ziet men in de majestueuze omgeving het recht zegevieren. Wayne Morris en Claire Trevor trekken door hun spel aller aandacht. Maar ook Charles Bickford als de rijke man, die de prachtige pijnbosschen in bezit wil krijgen, speelt zijn rol uitste kend. Op de Paaschmatinée's en die der volgen de dagen vraagt een bijzondere attractie de aandacht. De grootste succesfilm van Deanne Durbin: De Wildzang, zal dan vertoond worden. Dat is nu eens een unieke gelegen heid voor hen die deze prachtige film nog niet zagen. En velen zullen er zijn, die haar nog eens weer willen zien„ Wat wij volko men kunnen begrijpen. Glimlachje. Meester zegt, dat deze atlas, die U me pas verkocht hebt, van de vorige week is. hij op zijn schreden terugkeerde en ik hem tegemoet liep. „Dokter Jennings", begon ik „ik heb u iets verzwegen. Mijn belang in uw notities betreffende dokter Candy houdt geen ver band met het opsporen van den Maansteen. Een persoonlijke aangelegenheid heeft mij naar Yorkshire gebracht. Als verontschul diging voor het feit, dat ik de ware reden niet heb vermeld, kan ik u zeggen, dat dit zeer pijnlijk voor mij is, mijn positie te moeten blootleggen". Zonder langer te aarzelen, vertelde ik hem nu de ware toedracht, zooals ik die reeds in dit relaas heb uiteengezet. Toen ik bij het punt gekomen was, waar ik hem vertelde, dat ik zonder twijfel in de kamer was geweest en den diamant had weggenomen, doch dat ik mij hiervan niets kon herinneren, greep hij mij opgewonden bij den arm. „Wacht!" riep hij uit. „U heeft mij op een idee gebracht. Heeft u ooit een regelmatig gebruik gemaakt van opium?" „Nooit". „Was u een jaar geleden erg zenuwach tig? Was u erg prikkelbaar en sliep u slecht?" „Ja, dat wel. Er waren nachten, dat ik geen oog dicht deed". „Maakte de nacht van den verjaardag daarop misschien een uitzondering? Kunt u zich dat nog herinneren? Heeft u toen mis schien voor het eerst weer eens goed gesla pen?" „Dat klopt". Hij liet mijn arm los en keek mij aan als iemand, hij wien alle twijfel is weggeno men. „Dit is een heel belangrijke dag in uw leven en het mijne", zei hij ernstig. „Ik weet nu zeker, dat ik u kan inlichten om trent hetgeen dokter Candy u had willen zeggen. Nog meer! Ik ben overtuigd, dat ik het bewijs kan leveren, dat u niet bij uw bewustzijn was, toen u de kamer binnen ging en den diamant wegnam. Ik moet tijd hebben om hierover kalm na te denken en u daarna eenige vragen stellen. Ik ge loof, dat ik uw onschuld zal kunnen bewij zen". „In 's hemels naam, verklaar u nader. Wat bedoelt u?" Wij werden op dat oogenblik aangeroe pen door een man, die ons op den landweg tegemoet kwam en die blijkbaar op zoek was naar den dokter. „Ja, ik kom onmiddellijk!" riep deze te rug. „Er wacht een spoedgeval op mij", zei hij nu tot mij, „en ik had er al een half uur geleden moeten zijn. U moet nog twee uur geduld hebben; als u dan bij dokter Candy aan wilt loopen, ben ik te uwer beschik king". „Ik kan zoo lang niet wachten", zei ik ongeduldig. „Kunt u mij nu niet, althans met een paar woorden, geruststellen". „Ik kan u dit niet in een paar woorden uitleggen, mijnheer Blake, maar u kunt er van op aan, dat het niet mijn bedoeling is, uw geduld nóodeloos op de proef te stellen dus tot over twee uur in Frisinghall!" Wordt vervolgd.

Alkmaarsche Courant | 1940 | | pagina 7