c Myra, het elfje er» de booze kabouter Zwarfvoet. GEMENGD NIEUWS. SCHAGERBRUG NIEUWE NIEDORP OBDAM NOORDSCHARWOUDE WIERINGERWAARD HEERHUGOWAARD Duitschland bezet Denemarken en Noorwegen De Alkmaarsche Courant TWEEDE BLAD, 3 BABY OM HET LEVEN GEBRACHT, De dader bekent. De man, die Zondag in zijn woning in de Borgerstraat te Amsterdam is aangehou den, verdacht het zoontje van vier maanden van zijn vrouw om het leven te hebben gebracht, heeft vandaag na langdurig ver hoor bekend, het kind dat den geheelen nacht had gehuild, tenslotte maar met het hoofdje voorover in de kussens te hebben geduwd. Tengevolge hiervan was de baby gestikt. De man zal dezer dagen voor den officier van justitie worden geleid, DE ARCHITECT J. F. STAAL OVERLEDEN. Aan de gevolgen van een maagoperatie is in de ziekenverpleging te Amsterdam op 61-jarigen leeftijd overleden de bekende architect J. F. Staal, schepper o. a. van de nieuwe beurs aan de Coolsingel te Rotter dam, welk bouwwerk thans zijn voltooiing nadert. De schenkingsvoorwaarde „Sorghvliet" wordt afgekocht. - Ingediend is een ontwerp van wet houdende machtiging tot het aan gaan van een overeenkomst, waarbij de staat wordt ontheven van de verplichting tot na koming van voorwaarden en bepalingen, welke het eigendomsrecht van het landgoed „Sorghvliet" beperken. De afkoopsom is'be paald op 345.000. Voorontwerp-landbouwarbeidswet. - De minister van sociale zaken heeft aan de Tweede Kamer medegedeeld, dat hij bij den Hoogen Raad van arbeid een voorontwerp- landbouwarbeidswet met toelichting aan hangig heeft gemaakt. Postzegelnieuws voor verzamelaars. - De oude Koninginnezegels, waarvan de ver koop op 1 dezer is gestaakt, blijven, ook in roltanding, voor verzamelaars verkrijgbaar aan de philatelistenloketten der groote post kantoren. De postzegels met opdruk in goud cour permanente de justice internationale zijn, voorzoover zij een afbeelding van de koningin dragen (waarden van 7'A, 12y215 en 30 cent) thans ook in het nieuwe type verschenen. Zoowel deze nieuwe serie (al leen als geheel) als de oude zegels zijn ten postkantore te 's-Gravenhage verkrijgbaar. „Jonge Willem" gelicht. - Het sleep- sehip „De Jonge Willem", dat vier weken geleden op de Lek bij Culemborg tengevolge van een nachtelijke aanvaring is gezonken, waarbij met moeite schipper Bos, zijn vrouw en drie kinderen zich in nachtgewaad in een roeibootje konden redden, is gister gelicht door de groote drijvende bok „Adelaar" van Van der Tak's Bergingsbedrijf te Rotterdam. Door de aanvaring was „De Jonge Willem" zoo zwaar gehavend, dat het schip gedeelte lijk is gespleten. De bok heeft „De Jonge Willem" op den wal gezet. Jongetje overreden en gedood. - Gister middag is de veertienjarige jongen Freriksen van een kar gevallen, doordat het daarvoor gespannen paard op hol sloeg. De jongen kwam onder den wagen terecht en werd ern stig gewond. Geestelijke en geneeskundige hulp was spoedig aanwezig, doch korten tijd later is de jongen overleden. Een halve ton voor Finland. - De Finsch-Nederlandsche Vereeniging heeft 50.000 ter beschikking gesteld van het Finsche Relief Comité tot leniging van den nood van Finlands burgerbevolking. Een geheimzinnig geval. - In den afge- loopen nacht, omstreeks half twee, zag een surveilleerend agent van politie in de Davis- straat te Amsterdam een auto, waarvan de voorlichten brandden. Toen de agent nader de, doofde de bestuurder de lichten en ging er met de auto van door. Uit de wagen hoor de de agent een vrouw om hulp roepen. De politieman kon den wagen niet meer achter halen, doch wel een signalement van de auto geven. Deze auto en de bestuurder worden thans gezocht. Kindje in de wieg verbrand. - Gister middag is de wieg van een meisje van elf maanden, dochtertje van de familie Rijsdijk aan den Oostdijk te IJsselmonde, toen de moeder voor enkele oogenblikken de wo ning had verlaten, door onbekende oorzaak in brand geraakt. Toen de moeder terug keerde, was het meisje reeds overleden. Beëediging van zee-officieren. - Zondag middag zijn in het Ankerpark te Den Helder nieuw benoemde officieren der koninklijke marine beëedigd. Van hen zijn 34 voor den zeedienst en 15 voor den marine stoomvaart dienst bestemd. De ruggegraat van elk reclame-plan: DAGBLAD-RECLAME! Jkowiiciaat TUeuws Muziek- en zanguitvoering. Zondagavond werd in de zaal van den heer S. Kuiper door het Zijper Salonorkest" en de zangvereeniging „Apollo" gezamenlijk een uitvoering gegeven. Door het salonorkest werden een viertal nummers op keurige wijze uitgevoerd. Het zanggedeelte van den avond ving aan met 2 bedr. uit: „Vacantie geval" van Jac. Jan sen door het kinderkoor Apollo. Ook dit nummer klonk heel goed. Het dameskoor zong voorts „Kerst cantate", „De Wind" en „Elfenzang", terwijl mevr. Breebaartvan der Horst op uitste kende wijze solo-zang ten beste gaf. Voorts werd door „Apollo" ten gehoore gebracht „Het Hoedje, dat haar past", een vroolijk zangspel van Jac. Jansen, waarvan zeer werd genoten. Het programma werd beëindigd door het Zij per salonorkest met een 3-tal nummers, waarbij de schitterende refreinzang van den heer Jan Meijer opviel. Het was een uitstekend geslaagde avond, waarop door de vereeniging zoowel als door de dirigenten, de heeren Jac. Jansen en Nico Snel, met genoegen kan worden terugge zien. Jaarvergadering Begrafenisver- eeniging. Bovengenoemde vegadering had Vrij dag plaats in het lokaal van den heer H. J. Kossen. Aanwezig 15 leden. Uit het jaarverslag bleek dat de vereeni ging 866 leden telde. In het afgeloopen jaar hadden 17 begrafenissen plaats, waarvan 4 voor niet-leden. De rekening gaf aan een ontvangst van 1724.73, uitgave 1768.20, verlies 43.47. Dit verlies is ontstaan door dat het aantal teraardebestellingen van leden dit jaar boven het gemiddelde-is geweest. Het totale kassaldo was 1582.33, de goederen, hebben een waarde van 484, het totaal bezit is dus 2066.33. Bij bestuursverkiezing traden af de hee ren C. Rutsen en P. Haringhuizen, wegenis vertrek. De heer Rutsen werd herkozen als be stuurslid en gekozer werd de heer J. B. de Jong, zulks in plaats van den heer Haring huizen, die gaat vertrekken en wien dank werd gebracht voor het vele opbouwende werk dat hij voor de vereeniging heeft gedaan. De heer P. Mantel zag 65-jarigen gaarne vrijgesteld van contributiebetaling. Daaraan kan niet worden voldaan, aan gezien iemand vanaf zijn geboorte tot zijn 65-jarigen leeftijd aan contributie betaalt 67.50, d.i. een bedrag belangrijk minder dan de kosten eener begrafenis 100). Terdieker Nut. Zaterdagavond had de laatste Nutsbij- eenkomst in dit seizoen plaats in het lokaal van den heer de Weerd. De heer J. Lont hield een zeer interes sante lezing en de tooneelclub voerde op uit stekende wijze een blijspelletje op. De dames-gymnastiekvereeniging, de hee ren G. Olie en familie Persijn zorgden voor de noodige afwisseling. Ook werd nog een voordracht in het Westfriesch ten beste gegeven. Dertig jaar koster. De heer S. Klerk hoopt 15 April a.s. den dag te herdenken waarop hij geduren de 30 jaren in dienst is geweest als koster, klokkenist en doodgraver van (jf herv. ge meente te Obdam. De nieuwe naai- en bewaarschool. Ten behoeve van de alhier te bouwen r.k. naai- en bewaarschool is onderhands het schilder-, glas- en behangwerk gegund aan den heer D. Zijp te Noordscharwoude, terwijl het lood-, zink- en sanitairwerk door den heer Stienissen te Alkmaar zal worden uitgevoerd. Bestuursvergadering Noorder- marktbond. Maandagmiddag hield de Noorder- marktbond alhier een bestuursvergadering onder leiding van den heer J. Kliffen. De voorzitter deelde o. m. mede, dat de Prov. Comm. uit de veilingen in N.-Holland aansluiting bij de Uienfederatie niet nood zakelijk acht, aangezien het Centr. Bureau, den geheelen tuinbouw vertegenwoordi gende, de federatie reeds met een subsidie steunt. De omzet in de maand Maart was 440099.45. Een flink bedrag, doch het re cord van de maand Maart, dat 1 millioen was, is nog lang niet bereikt. Een minder prettige mededeeling was, dat men een aangiftebiljet heeft ontvangen voor de doodehand-belasting, welke van terugwerkende kracht tot 1935 zal gelden. Het Centr. Bureau v. d. Veilingen heeft geschreven, dat deze belasting inderdaad verschuldigd is. De te betalen belasting wordt geraamd op ongeveer 300. Met de herstelling van de overkapping der veiling zal aaan het eind van deze maand worden aangevangen. Het werk zal einde Mei gereed zijn. Van de vereeniging Nieuw Leven te Heerhugowaard was een voorstel ontvan gen voor het gebruik van het parkeerter rein geen kosten te heffen. De voorzitter wees er op, dat men, door de overeenkomst met de N.V. Spoorlijn Noordscharwoude station-Dorp en die met den beambte, die voor een jaar is aange steld, daartoe nu direct niet kan over gaan. Volgens spr. zou een handelaar, die hier koopen wil, om het parkeergeld niet wegblijven. Verschillende heeren hebben hierna nog over deze zaak het woord gevoerd, waarbij tot uiting kwam, dat de N.M.B., ook al wordt er niets ontvangen, elk jaar 100 aan de N.V. zal moeten afdragen. Dat het parkeerterrein geen geld in het laatje brengt, werd bestreden door den penning meester die nog juist een afrekening had gehad, waardoor netto 250 in de kas der vereeniging kwam. Op voorstel van den voorzitter besloot men, het nog eens een jaartje af te wachten. „De Eendracht" te Oudkarspel, stelde voor, een aanvoerregeling te treffen, waar bij de tuinders een telkens door een daar toe ingestelde commissie te bepalen percen tage van hun voorraad per week moeten aanvoeren. De kool niet langer te laten liggen dan vier dagen, bij overschrijding van welke termijn een overliggeld zou worden gevraagd. Verder.wordt aangedron gen, een prijzenregeling te treffen, waarbij de prijzen met het voortschrijden van het seizoen worden verhoogd. De voorzitter zag in dit voorstel een groo- ten administratieve rompslomp en moeilijk heden voor de aanvoerders. Spr. dacht dat de regeling van deze zaken aan het dag. be stuur en den veilingleifler kan worden over gelaten. Voor het treffen van een prijzenre- geling is samenwerking met zusterorganisa ties noodig. Spr. schetste, wat den laatsten tijd is gedaan door de veilingen. Het hand haven van de gestelde prijzen is voor de tuinders een voordeel geweest. Na uitvoerige besprekingen besloot men in het prae-advies te vermelden, dat wan neer het noodig is, regelend zal worden op getreden. Van de vereen. De Eendracht te Oudkars- spel en de afd. Langendijk van den L.T.B. waren voorstellen ingekomen, om aan te dringen op een betere vertegenwoordiging van de koolstreek in de Ned. Groenten en Fruitcentrale e.d. De voorzitter zou dit zeer toejuichen. Na eenige toelichtingen werd besloten, een gunstig prae-advies uit te brengen. Bij de rondvraag informeerde de heer J. van Kleef of de uien in den landbouw be perkt worden. De voorzitter kon dit niet zeggen. Er mag in den tuinbouw evenveel geteeld worden als het gemiddelde van de laatste jaren. De heer Kos deelde mede, dat heel wat poters ingekuild liggen: bijna 60 wagons. Deze zullen wel als veevoeder worden ver kocht, meende spr. Er zal een inschrijving worden gehouden. De heer A. Swager, penningmeester deel de mede, dat het afgeloopen jaar voor de N. M. B. gunstig is geweest. Er is een batig saldo van f 4255.56. Dit is een mooi resul taat, de groote uitgaven in aanmerking ge nomen. De jaarvergadering zal dit jaar op 1 Mei a.s. worden gehouden in het lokaal van den heer J. de Bakker te Noordscharwoude. Na nog eenige besprekingen volgde sluiting. Diefstal tijdens een voetbalwedstrijd. Zondagmiddag werd tijdens een voet balwedstrijd te Anna Paulowna tusschen Wieringerwaard en B.K.C. te Anna Pau lowna van drie jongelui uit deze gemeente vanuit de kleedkamer geld ontvreemd t. w. 10 en 2 keer 2.50. De politie heeft de zaak in handen. 215. „Dat zullen we je betaald zetten, je hebt Myra laten ontsnappen", brullen de boze Zwartvoeters en pakken het verschrikte Harlekijntje beet. „Ik woon hier om verjaagde mensen verder te helpen, en dat mag nie mand weten", gilt het kaboutertje terug. 216. „Dan is het je slecht gelukt je plannen geheim te houden, mannetje", brommen de Zwartvoeters. „Kom, vertel op, waar zijn je gasten heen gereisd?" j,Ik zeg het niet", antwoordt Harlekijn en hij houdt zijn mond stijf dicht. Zondagavond hield de afd. Heerhugo waard van den bond voor staatspensionnee- ring haar propaganda-avond, welke door den strengen winter al eens was uitgestald, in het café van den heer K. Rus. Daar de voorzitter, de heer A. Kooij, wegens familieomstandigheden niet aanwezig was, opende mevr. PorteWit als vice-voor- zitster den avond, betreurende dat niet veel meer publiek aanwezig was. De heer C. de Vries uit Dirkshorn hield een propagandarede. In een gloedvol betoog schetste hij den nood der ouden van dagen en veroordeelde de zegeltjesplakkerij, die volgens hem een fiasco is, daar er telken jare weer méér komen, die buiten wettelijke ouderdomsverzorging vallen. Spr. memoreerde, dat in het kleine Petten practiseh geen armoede wordt geleden, om dat de arbeiders daar door de zegeltjes ver zekerd zijn van ouderdomsrente en boven dien allen lid zijn van een vereeniging ter verzorging van ouden van dagen, waardoor het bedrag van 3 per week verhoogd wordt tot 13 en, zei spr., wat in het kleine Petten kan, kan in geheel Nederland, maar daar is de regeering nog niet voor te vin den. Het duo Wi-Jo met medewerking van Loe- kie Tap als tap-danseres luisterde den avond op. Jaar- en feestvergadering hengel- club D. V. S. In café Veenboer had bovengenoemde vergadering plaats en de leus in het vaan del „Door Vriendschap Samen" is ook in deze vergadering in vervulling gegaan. Vriendschappelijk niet alleen, ook gezellig werd deze feestvergaderin.g gevierd. De voorzitter, de heer J. Boekestein, opende deze vergadering met een wel komstwoord en memoreerde, dat in het af geloopen jaar vier hengelwedstrijden zijn gehouden welke allen goed zijn geslaagd. Voor ruim zestig gulden is aan prijzen besteed. Bij de gehouden bestuursverkiezing wegens vertrek van den heer H. Schermer, werd tot secretaris gekozen de heer C. Scholten. Voor deze avond werden prijzen aange kocht waarom werd gestreden op de vlot brug; le prijs J. Boekestein; 2e pr. P. de Jong met als extraprijs voor kunststoot een pop; 3e pr. A. Kruyer; 4e pr. A. Breed en 5e pr. D. Beremans. De voorzitter bood den penningmeester een beurs aan voor de bijzondere diensten aan D.Va.S. bewezen, terwijl de scheidende controleur D. van Schagen werd bedankt voor het vele werk voor de vereeniging gedaan. Hem zal een cadeau worden nagezonden naar Haarlem, zijn tegenwoordige woonplaats. Besloten werd om den eersten Zondag in Juni een wedstrijd te organiseeren. Het was te ruim één uur dat de voorzitter deze vergadering eindigde. AFLOOP VAN VERKOOPINGEN. Te Heiloo. Maandagavond werd in café Morsch ten overstaan van notaris M. C. Roos te Alkmaar verkocht het woonhuis met erf en tuingrond aan den Westerweg nabij Ze venhuizen, groot 0.38.55 hectaren, behoo- rende tot de nalatenschap van den heer Jan Wennips. Het perceel werd opgeboden door den heer van Rossum te Heiloo tot 2440 en door den makelaar Eekhof op 70 afge mijnd. £aatste éedcfiten De laatst ingekomen berichten. Uit de laatst ingekomen berichten ver melden wij nog de volgende bijzonderhe den: Er zou een luchtgevecht zijn geleverd boven de Oslo-fjord. Naar Reuter verneemt zou de geallieerde hulp aan Noorwegen zoowel vliegtuigen als schepen en manschappen bevatten. Volgens het opperbevel der Dultsche weermacht zouden gisteravond in Scapa Flow twee groote schepen waaronder een Britsch slagschip door Duitsche bommen zwaar beschadigd zijn. De Duitsche opmarsch in Denemarken zou snelle vorderingen maken. Duitsche en Deensche commando's zouden zich met elkaar in verbinding hebben gesteld, In Noorwegen zou het bezetten der belang rijkste steunpunten snel vorderen en zou op vele punten aan den geringen Noorschen tegenstand een eind zijn gekomen. In Jut land en Zuid-Noorwegen zijn Duitsche luchtstrijdkrachten geland. Het Zweedsche telegraafagentschap heeft uit bevoegde bron vernomen, dat de berich ten omtrent algemeene mobilisatie in Zwe den van allen grond ontbloot zijn. f I De Deensche koning heeft een proclama tie uitgegeven waarin hij protesteert tegen de Duitsche bezetting en het volk aanraadt kalm te blijven. De radio in Kopenhagen werkt thans on der Duitsch toezicht. BRITSCH EXPEDIT1ELEGER ONDERWEG. Londen, 9 April. (Reuter): De aender van het American Colombia Broadcast System deelt mede, dat te New-York berichten zijn ontvangen, volgens welke een Britsch expeditieleger op weg is naar Noorwegen. Uit Londen wordt medegedeeld, dat het getorpedeerde troepenschip zich in een zoo danige positie bevond, dat de Duitsche actie geen represaille-maatregel tegen het leggen der mijnen kan zijn. Het schip moet uit Duitschland vertrokken zijn voor men in Berlijn iets van de mijnen aan de Noorsche kust afwist. is het EENIGE DAGBLAD met een EIGEN STADSKARAKTER. Dat is de GROOTSTE WAARDE voor den adverteerder! Tel, 3320. Woensdag 10 April. HILVERSUM, 301,5 M. (VARA-uitz.) 8.— ANP-ber., gr.pl. 9.30 Keukenpr. 10. VPRO-morgenwij ding. 10.20 Voor arb. in de continubedrijven. (11.RVU.: .De Psychologische beteekenis van de mode, causerie). 11.30 Voor de vrouw. 12. Gr.pl. 12.15 Orgelspel. 12.45 ANP-ber., gr.pl. 1.1.45 VARA-orkest. 2.Hand werkles. 2.30 VARA-orkest. 3.15 Voor de kinderen. 5.30 Rosian-orkest. 6.30 Lezing „Wijsbegeerte, Wetenschap en Levenshou ding", door de RVU. 7.VARA-kalender. 7.05 Felicitaties. 7.10 Koorzang. (7.30 VPRO: Bijbelvertellingen). 8.Herh. SOS- en 8.03 ANP-ber. 8.15 Esmeralda en solisten. 8.45 Radiotooneel. 9.25 VARA- orkest en solisten. 10.15 VARA-Varia. 10.25 Trompet, bas, piano en orgel. 10.40 Medische vraagbaak. 11.ANP-ber. 11.10 De Ramblers. 11.4012.Gr.pl. HILVERSUM, 1875 en 414,4 M. (NCRV- uitz.) 8.ANP-ber. 8.05 Schriftlezing en Meditatie. 8.20 Gewijde muziek (opn.) 8.30 Gr.pl. (9.309.45 Gelukwenschen). 10.30 Morgendienst. 11.Gr.pl. 11.15 Ensemble v. d. Horst. 12.— Ber. 12.15 Gr.pl. (12.30 ANP-ber.) 1.Ensemble v. d. Horst. 1.45 Gr.pl. 2.15 Viool, piano en gr.pl. 3. Christ, lectuur. 3.30 Gr.pl. 3.45 Zang met piano- en harmonium-begeleidng en gr.pl. 4.30 Gr.pl. 4.45 Felicitaties. 5.Voor de jeugd. 5.455.55 Gr.pl. 6.Land- en tuin bouwkundige causerie. 6.20 NCRV-Har- monie-orkest (opn.) (6.30 Onderwijsfonds voor de Scheepvaart: Taalles en technisch onderricht). 7.Ber. 7.15 Muz. causerie. 7.45 Gr.pl. 8.ANP-ber., intern, overz., herh. SOS-ber. 8.20 Toonkunstkoor te Utrecht, Utr. Sted. orkest en solisten. 9.05 Lezing over den paedagoog Gunning. 9.35 Spaarne-sextet. (10.10.30 ANP-ber. en act. halfuur). 11.15 Gr.pl. Ca. 11.50 12.Schriftlezing. ENGELAND, 391 en 449 M. (Na 10.20 n.m. ook 342- M.) 11.50 BBC-Harmonie-orkest. 12.20 Ber. 12.35 BBC-zangers. 1.20 H. Roy en zijn Band. 2.BBC-Northern-orkest. 2.50 Orgelspel. 3.20 Cabaret. 4.Cause rie „The way through the woods". 4.20 Ber. en 4.25 Korte kerkdienst (Wels). 4.40 Kinderuurtje. 5.20 Ber., dialoog over voedselproblemen. 5.35 Lichte muziek. 5.50 Act. uitz. 6.20 Mededeelingen. 6.40 Pianosoli. 7.20 BBC-orkest. 8.20 Ber. 8.40 Act. causerie. 8.55 BBC-Theater-orkest. 9.50 Keltische kerkdienst. 10.20 Het Gros- venor-House-dansorkest. 10.50 Pianovoor dracht. 11.20 Berichten. RADIO PARIS, 1648 M. 11.10 Harpvoordr. 11.20 Het Yvonne Gouverné-koor en harp- voordracht, 12.05 Altviool-voordr. 12.35 -JlculUoimqttmma- Pianovoordr. 1.05 Zang. 1.30 Saxofoon- soli. 2.20 Zang. 2.35 Cello-voordr. 2.50 Radiotooneel 3.50 Zang. 4.20 Chansons. 4.35 Kamermuziek. 5.35 Zang en piano. 6.20 en 6.50 Radiotooneel. 9.05 Heden- daagsche muziek. 10.05 Radiotooneel. 10.20 Volksliederen met toelichting. 10.35 Radiotooneel. 11.05 Zang en piano. 11.20 11.50 Het Marcel Moyse-trio. KEULEN, 456 M. 4.50 Omroeporkest. 6.40 7.50 Gr.pl. 8.308.50 Bont progr. 9.50 Gr.pl. 10.20 Concert. 11.20 Omroeporkest en solist. 12.15 Muz. tusschenspel. 12.35 Populair concert. 1.45 Muz. tusschenspel. 2.20 Voor soldaten. 4.20, 6.05 en 6.35 Gr.pl. 7.35 Radiotooneel. 8.50 Tot sluiting: Zie Deutschlandsender. BRUSSEL, 322 en 484 M. 322 M.: 11.20 Gr.pl. 11.50 Omroeporkest. 12.501.20 en 4.20 Gr.pl. 4.55 Brusselsche ver. voor blaas instrumenten. 5.50 en 6.20 Gr.pl, 7.20 Voor soldaten. 7.50 Gr.pl. 8.20 Omroepkoor, instr. ensemble en solisten (met toel.) 9.3010.20 Omroepdansorkest. 484 M.: 11.20 en 12.301.20 Gr.pl. 4.55 Zang en piano. 5.35 Muz. causerie (met gr.pl.) 6.05 Gr.pl. 7.20 Voor soldaten. 7.50 Sel. „Ein Sommernachtstraum", spel met muziek. 9.30—10.20 Gr.pl. DEUTSCHLANDSENDER, 1571 M. 6.35 Feest-uitz. 7.20 Volksliederenconcert. 8.20 Ber. 8.50 Bont progr. 9.20 Omroeporkest. 10.20 Ber., hierna tot 11.20 Nachtconcert. 11.2612.20 Militair programma. GEMEENTELIJKE RADIODISTRIBUTIE. Lijn 1: Hilversum. Lijn 2: Hilversum. Lijn 3: Brussel Fr. 8.8.20, Diversen 8.208.30, Keulen 8.308.50, D.sender 8.509.10, Hamburg 9.1011.20, Brussel VI. 11.20—13.20, D.sender 13.20—15.20, Di versen 15.2015.30, D.sender 15.3016.20, Brussel VI. 16.20—17.20, Motala 17.20— 17.35, Brussel Fr. 17.35—18.20, VI. 18.20— 19.20, Fr. 19.20—21.20, VI. 21.20—21.30, D.sender 21.30—22.20, Parijs R. 22.20— 22.35, Diversen 22.3522.40, Boedapest 22.40—24.—. Lijn 4: Brussel VL 8.8.20, Scott. Reg. 8.20—9.15, Diversen 9.15—9.35, Scott. Reg. 9.35—10.20, Diversen 10.20—10.25, West Reg. 10.25—12.20, Brussel Fr. 12.20—12.40, West Reg. 12.40—14.—, Scott. Reg. 14.— 14.50, West Reg. 145017.20, Danmarks Radio 17.20—17.50, Brussel VI. 17.50— 18.05, D.sender 18.0518.20, West Reg. 18.20—19.20, Scott. Reg. 19.20—20.20, Mi laan 20.2020.50, Beromünster 20.50 21.30, Brussel Fr. 21.3022.20, Scott Reg. 22.2023.20, Parijs Radio 23.2024. Lijn 5: Diversen.

Alkmaarsche Courant | 1940 | | pagina 7