Agenda LAATSTE BERICHTEN. Prefereer kwa liever één iliteit bo ven kwanfifeif ,du Jan fwee andere! Adi Geen afspraak met betligerenten. Regeering dementeert berichten. Elverum bijna geheel verwoest. De Duitsche verliezen. Waarom de geallieerden nog geen troepen hebben ontscheept De Vries. Alkmaar 1 i-HvERimmiNG HENSBROEK OUDORP NOORDSCHARWOUDE BERGEN EGMOND AAN ZEE BROEK OP LANGENDIJK flMSTERDAMSCIff BEURS CRÊPE SERVETTEN P. M EERSTE BLAD. Alkmaar, Zaterdag. TE HAASTIGE SPOED IN ZELDEN GOED. Vrijdagmiddag ongeveer half 4 is de mi litair Straver met zijn motorfiets op den Munnikenweg te Oudorp in een sloot ge reden. Hij kwam uit de richting Alkmaar. Volgens ooggetuigen had hij een flinke snel heid. Per ziekenauto werd hij met een ge broken bovenbeen naar het centraal zieken huis vervoerd. ONEERLIJKE AMBTENAAR TE EGMOND-BINNEN. Reeds geruimen tijd werd ter secretarie van de gemeente Egmond-Binnen af en toe geld vermist. Zoo bleek o.a. bij lediging van de z.g. armenbus, dat een bedrag, hetwelk de burgemeester er persoonlijk had ingedaan, niet meer aanwezig was, toen afdracht aan den gemeente-ontvanger zou plaats hebben. Men vermoedde, dat hier ingewijden aan het werk waren en daarom besloot de burgemees ter gemerkt geld in de bus te doen. Dit geld bleek inderdaad na enkele dagen verdwenen te zijn. Alle ambtenaren werden ter verant woording geroepen en toen geen aanwijzin gen bestonden, die eenig licht in deze zaak konden brengen, werd de gemeentekas na gekeken. Daarin bevonden zich de gemerkte geldstukken. De gemeente-ontvanger herin nerde zich, dat hij dit geld juist van een der ambtenaren had ontvangen. Deze erkende, naar de N.R.C. meedeelt, na verhoor''zich den laatsten tijd te hebben schuldig gemaakt aan verduistering van gelden uit de armen bus. Het was zekere G., wonende te Egmond aan Zee, die sedert een jaar in dienst was bij de afdeeling gemeente-secretarie. Hij is op staanden voet ontslagen en in handen van de justitie gesteld. OPBRENGST COLLECTE. De gister gehouden Emmabloem-collecte heeft opgebracht f 620 (vorig jaar f 651). DE ONDERGANG VAN DE PROTINUS. Brief van een der overlevenden. Eén der overlevenden van de vergane IJmuider treiler Protinus IJm. 85 is thans in zooverre hersteld, dat hij zelf aan zijn familie te Egmond aan Zee een beschrijving heeft kunnen geven van hetgeen de opva renden doorstaan hebben. Hij bevestigt hier in de reeds eerder gedane mededeelingen over den luchtaanval en de redding na eenige dagen zwalken in een boot. Volgens zijn schrijven werd de Protinus midscheeps door bommen getroffen. Kort tevoren was de vliegmachine laag over het schip gevlogen en had men den vliegenier toegewuifd. Men veronderstelde immers, dat hij zich vergewiste van de nationaliteit der visschers en gevoelde zich als Nederlander toen volkomen veilig. Hoe anders zou dit uitkomen. Spoedig moesten de overleven den zich in de reddingboot zien te redden en ook daarna zocht de vliegenier de zee af om hen nog te treffen, doch gelukkig verloor hij hen door opkomenden mist uit het oog. De ellende, die de schipbreukelingen daar na ondervonden hebben, laat zich niet be schrijven. De dorst kwelde hen zoo, dat zij hun oliej assen aflikten om hun tong wat te verkoelen. Langzaam zagen zij één van hun kameraden sterven, een tweede volgde. Alle hoop op redding hadden de overblijvenden reeds opgegeven, toen zij op den derden dag na den ondergang van hun schip een stoom schip zagen passeeren. De moed herleefde, doch helaas, hoe zeer zij ook de aandacht probeerden te trekken, het schip voer dicht langs hen heen, zonder hen op te merken. Dat was wel een zeer zware teleurstelling. Toen eindelijk op den vijfdag dag de duikboot boven water kwam, die hen zou redden, dachten allen dat nu beslist hun laatste uur geslagen was en dat zij nu ge torpedeerd zouden worden, zoodat niemand iets van de ramp zou kunnen navertellen. Wie schetst echter hun vreugde, toen zij plotseling de Engelschev lag ontplooid zagen. Door de manoeuvres van de duikboot werd hun duidelijk, dat deze op hun redding be dacht was en hoewel het moelijk was allen aan boord te brengen, was nu toch spoedig de redding een feit. Wel beleefde men ook aan boord van de duikboot nog angstige uren, toen deze telkens moest onderduiken wegens vlieger-aanvallen, doch dat werd na de doorgestane ontberingen nauwelijks ge teld. Hoewel algeheel herstel nog wel enkele weken zal duren, hopen alle ovenlevenden dan toch spoedig behouden thuis te zijn. CONCERT. Door omstandigheden is het aangekon digde concert te geven door Joh. Blok (viool) en Jan Couvée (piano) van 15 April uitgesteld tot Maandag 22 April. HET GROOTE „VRIJZ. HERV. ZANGKOOR" JUBILEERT. Het is dezer dagen 15 jaar geleden dat bovengenoemd zangkoor werd opgericht. Het spreekt vanzelf, dat het bestuur dit jubileum niet zonder een bijzondere her denking heeft willen laten passeeren. Het meende niet beter te kunnen doen dan een kerkconcert te organiseeren op Donderdag a.s. in de Kapelkerk. En cachet aan dit concert geeft wel de medewerking van het strijkorkest, samengesteld uit leden van het Residentie-orkest uit Den Haag. Hoe wel de medewerking van dit uit 2'0 perso nen bestaande orkest zeer zware financiee ls offers met zich brenigt, heeft men toch gemeend met iets bijzonders voor den dag te moeten komen. Het orkest zal alle koor en solonummers begeleiden. Als so listen werken mee de gevierde sopraan- zangeres To van der Sluys, de zeer beken de violist Albert Sluyter, mej. J. Elsie Gewin (vleugel) en A. Kooger (orgel). Wij twijfelen niet of dit concert, dat gedi rigeerd wordt door Corn Jonker, die be langstelling zal verkrijgen, welke het on getwijfeld verdient. MOTORBOOT TE WATER GELATEN. Door de N.V. scheepswerf en machine fabriek ,,'t Hondsbosch", directie H. J. Bosman, werd met gunstig gevolg te water gelaten de stalen motorboot, bouwnummer 713, genaamd „Molenplaat". Deze boot is speciaal gebouwd voor het verrichten van directie- en passagiersdiensten in de havens van Rotterdam, en wordt door genoemde werf uitgerust met een snelloopende Diesel motor 6-cylinder type 6 LSK Kromhout van 60 pk. De regeeringspersdienst meldt: De laatste dagen kan men in de buitenlandsche pers, in ver band met de recente internatio nale gebeurtenissen, hier en daar zekere verwachtingen aantreffen ten aanzien van de verder aan te nemen houding van kleinere neutrale staten, waaronder Ne derland. On Ter den indruk van uitin gen over de neutralen in het Britsche en Fransche parlement zouden deze staten gevoelig kun nen worden, heet het, voor sug gesties in den zin van reeds te vo ren gemaakte afspraken met de geallieerde belligerenten, ter ze kerstelling van hulp hij een even- tueele aanranding van de andere zijde. Hiertegenover wordt vastgesteld. zij 't althans voor 't Nederland- sche volk ten overvloede dat de Nederla^ïdsche regeering van den aanvang af een onwankel bare en ondubbelzinnige onzijdig- heidspolitiek heeft gevolgd, die zij onveranderd blijft handhaven en waarin voor van te voren met welken belligerent ook gemaakte afspraak geen plaats is. Dit standpunt kan, naar de Ne- derlandsche regeering recht heeft te vertrouwen, bij de regcerin- gen van alle oorlogvoerenden volledig hekend worden geacht. (Ongecorrigeerd.) van Askin, waar de Noren een spoorbrug over de rivier de Glommen in de lucht lie ten vliegen, juist op het oogenblik dat er verscheidene autobussen met Duitsche troe pen overheen gingen. Bovendien hebben de Noren verscheidene deelen van den spoor weg opgebroken. Sedert gisteravond wordt verwced gevochten in Zuid-Noorwegen, in het gebied van Holden, dat doo'r het groot ste deel der bevolking is v ;rlaten. Aan de Zweedsche grens zijn meer dan 1300 auto's met geevacueerden aangekomen. Noorsche regeering richt zich tot het volk. Uit Stockholm wordt gemeld: Duitsche vliegtuigen hebben bijna drie uur lang Elverum gebombardeerd. De stad is vrijwel geheel verwoest, doch de Noren houden er nog steeds stand. De stad Eids- vold is eveneens nagenoeg met den grond gelijk gemaakt. De gevechten hadden een bijzonder dramatisch verloop in het gebied Het Zweedsche blad „Aftonbladet" schrijft, dat de Noorsche regeering zich gisteren voor het eerst sedert den inval der Duit- schers over de radio rechtstreeks tot hét volk had gewend. De regeering spoorde de Noren aan, de mobilisatie voort te zetten en al het mogelijke te doen om de onafhanke lijkheid des lands te verdedigen. Volgens te Stockholm aangekomen vluch telingen zijn alle Joodsche winkels te Oslo gesloten. Nieuwe Duitsche troepen aange komen? Naar van betrouwbare zijde verluidt, zijn vannacht te Narvik nieuwe Duitsche troepen aangekomen. Ongeveer 5000 man hebben Noor wegen niet bereikt. De marine-medewerker van de „Stockholm-Tidningen" schat de ver liezen van de Duitsche transporten naar Noorwegen op 25 tot 30 sche pen met een totaal tonnage van 70.000 tot 80.000 ton. De correspon dent voegt hieraan toe, dat het ver lies aan menschen en materieel niet kan worden geschat, doch aange zien elk schip minstens 200 man vervoerde, moeten ongeveer 5000 man Noorwegen niet hebben be reikt. Velen van hen zullen verdron ken zijn. Aangezien de wind naar het land gericht was, heeft men van de kust vele lijken zien drijven, ook heeft men groote olievlekken op zee ge zien. De wind is thans gedraaid en de lichamen drijven naar zee. De militaire medewerker van de „Times" schrijft, dat zij die met ongeduld hebben ge wacht op het bericht van ontscheping van geallieerde troepen in Noorwegen waar schijnlijk niet rekening hebben gehouden met alle vraagstukken, die zich hierbij voor doen. Zulk een troepenontscheping zou, al dus het blad, zonder vrij nauwkeurige ken nis van de sterkte en de opstelling van de verdediging, een groot waagstuk zijn, en tot een plaatselijke ramp kunnen leiden. Het uitkiezen van een plaats waar men zonder tegenstand troepen hoopt te kunnen ont schepen, moet gebaseerd zijn op volledige tactische inlichtingen, die onder de huidige omstandigheden niet gemakkelijk uit Noor wegen kunnen worden verkregen. Men kan, aldus de „Times" gevoegelijk aannemen, dat de autoriteiten in Engeland en Frankrijk zich ten volle bewust zijn van het belang van den tijdsfactor en dat al het mogelijke in het werk zal worden gesteld om te verhinderen, dat de Duitschers hun nog steeds hachelijke positie in Noorwegen versterken. „Voor Nieuw- en Verbouw' Thans nog lage prijzen. De tuinbouwvereeniging „Ons Belang" hield een vergadering in café Mantel. Voor het voorstel van het bestuur der L. G. C. voor om de gelden van het mini mum prijzenfonds te storten in de kas der vereenigingen en te gebruiken voor het toegezegde 1 pet. van den omzet van 1938 aan het Centraal Bureau en verder voor af schrijving werd vrij mandaat gegeven. Voorstellen van de vereeniging. Het voorstel van „Ons Belang" te Hens broek, leden der aangesloten vereenigingen vrij entree te geven in het veilingsgebouw werd algemeen goedgevonden. Eenzelfde beslissing werd genomen ten aanzien van het voorstel van „De West" te Koedijk. Voor het andere voorstel van De West (terzake het instellen van een studie-com missie) werd vrij mandaat gegeven. Tot afgevaardigden naar de algemeene vergadering der L. G. C. werden benoemd de heeren D. Groot, H. Overman, K. Mooi en G. Deen; reserve de heeren G. Kos en J. Vergaay. Tevens 5 leden van het bestuur. Bioscopen. Victoria-theater, half 8, hoofdnummer Spoorwegpiraten (rom.-sens.); hoofdrollen Erich von Stroheim, Charles Vanel, Suzy Prim, Inkynioff. Toegang boven 18 jaar. Zondag van 2 uur af doorloopende voor stelling. Woensdagmiddag, half drie, matinee. City-theater, half 8, hoofdnummer In het vreemdelingenlegioen (kom.); hoofdrollen Stan Laurel en Oliver Hardy. Toegang voor alle leeftijden. Zondag om 2, 4.15 en 7.30 uur voorstelling. Woensdagmiddag, half drie, matinee. Harmonie-theater, half 8, tot en met Woensdagav., hoofdnummer De groote vraag (rom.-dram.); hoofdrollen Dorothy. Lamour, Akim Tamiroff en John Howard. Toegang boven 14 jaar. Zondag van 2 uur af doorloopende voor stelling. Woensdagmiddag geen matinee. Zaterdag 13 April. Bij A. van Ham te Oterleek, huisvlijt- tentoonstelling. Zondag 14 ApriL 7.30 uur, 't Gulden Vlies, opvoering van Po- lenbloed door de Alkm. operette- en orkest- vereeniging. Bij A. van Ham te Oterleek, huisvlijt- tentoonstelling. CHI EF WHIP V V-'." V -• EEN VERKLARING VAN QUISLING. Allen moeten zijn bevelen gehoorzamen. Quisling heeft tegenover vertegenwoor digers van de Noorsche pers een verkla ring afgelegd, waarin hij zeide, dat de directe aanleiding tot het Duitsche optre den was gelegen in de Britsche schending van de Noorsche neutraliteit. De Noorsche regeering, aldus Quisling heeft te Londen slechts zwak geprotesteerd. Duitschland achtte zich derhalve gerechtigd, zelf zijn belangen in Noorwegen te behartigen. Daar de regeering Oslo verliet was het, naar Quisling zeide, den plicht van de Nasjonal Samling, een nieuwe regeering te vormen. Deze heeft tot taak, de vrij heid en onafhankelijkheid van Noorwe gen te verzekeren. In gezaghebbende Noorsche kringen wordt vernomen, dat de leider van de Noorsche marionetten-regeering Quisling aan alle diplomatieke en consulaire ver tegenwoordigers van Noorwegen order heeft gegeven, zijn bevelen op te volgen en de wettige Noorsche regeering af te zweren. Geen der vertegenwoordigers heeft geantwoord. Jïcoviaciaai Hieiuas Jaarvergadering Wit-Gele Kruis. De plaatselijke afdeeling van het Wit- Gele Kruis hield Donderdagavond haar jaar vergadering in het Vereenigingsgebouw. Ingekomen was een schrijven van B. en W. van Oudorp, houdende toekenning van f 225 subsidie voor het jaar 1940. Voorts was toe stemming verkregen tot het houden van een speldjesdag in de gemeenten Koedijk, Oudorp en Oterleek. Uit het jaarverslag van de secretaresse stipten we aan, dat de ziekenzuster over het afgeloopen jaar 3581 bezoeken in 109 gezin nen heeft afgelegd. Ten behoeve van de baby-verzorging en de t.b.c.-bestrijding leg de zij resp. 661 en 196 bezoeken af. Boven dien ontving zij in het zusterhuis 1643 be zoeken. Het aantal leden was met enkele gestegen en bedroeg op 31 Dec. juist 300. De cursus voor E.H.B.O. werd met 19 leden voortgezet. Uit het financieel verslag van den heer G. Vader bleek, dat de ontvangsten van de wijkverpleging 1164,02 hebben bedragen en de uitgaven, met inbegrip van het vorig nadeelig saldo, f 1171,26)/.. Het nieuwe na- deelig saldo bedroeg op het eind van het jaar derhalve nog f 7,24)4. De rekening van de t.b.c.-bestrijding vermeldde een ontvangst van 1672,16 J4 en een uitgaaf van f 1418,61. dus een voordeelig saldo van 253,55 '4 Voorts heeft de afdeeling nog een schuld aan renteloos, voorschot van f 375. De aftredende bestuursleeden, de heeren G. Vader, S. Bijpost en N. Mul, werden her kozen. 96 jaar. De oudste inwoner dezer gemeente, de heer H. Jes, een bekend ingezetene, is op 96-jarigen leeftijd ovexTeden. Geen verduistering. In tegenstelling met een vorig bericht wordt ons medegedeeld, dat Dinsdag a.s. geen verduisteringsoefening wordt gehou den maar een algemeene oefening van den L.B.D. zonder verduistering. Weedberichl VERWACHTING: Geldig tot morgenavond ongeveer 19 uur: Kans op nachtvorst, later toenemende be wolking met toenemende kans op regen. LICHT OP! Voor rijwielen, motorrijtuigen en andere voertuigen van 19.24 tot 4.36 uur licht op. Sluiting algemeen militair tehuis. Het in huize „Elion" aan de Breelaan ge vestigde algemeene militaire tehuis is gister avond op een gezellige wijze gesloten. Wegens ongesteldheid van den voorzitter, ds. de Regt, heeft de waarnemend voorzit ter, de heer H. van Breukelen, de jongens op hai-telijke wijze toegesproken en dank gebracht voor de keurige manier, waarop zij het tehuis hadden bewoond. Van harte hoopte spr., dat het niet noodig zou zijn, doch als dit wel het geval was, dan vertrouwde hij erop, dat de burgerij weer zou medewer ken om de jongens voor het winterseizoen een tehuis te verschaffen, waar ze vrij zijn en iets van thuis terug vinden. Spr. bracht dank aan allen, die medegewerkt hadden om aan het tehuis, dat op initiatief van mr. Ledeboer tot stand was gebracht, een gezel- ligen sfeer te geven. Dat men hierin geslaagd was, was hem duidelijk geworden uit het boek, waarin vele jongens hun tevredenheid hadden neergeschreven. Dank hiervan was men allereerst ver schuldigd aan den vader en de moeder, den heer en mevrouw Termeulen, die al hun zorgen aan de jongens hadden gegeven. Dank bracht spr. ook aan het medebe stuurslid, den heer Roggeveen, de voor de aankleeding aquarellen en teekeningen had afgestaan. Verschillende manschappen brachten dank voor de hun geboden gelegenheid om in een vrijen, rustigen sfeer, waar de hokjesgeest vreemd was, te kunnen studeeren en zich aangenaam bezig te houden. Een van de manschappen ontpopte zich zelfs als de com pagnies-dichter en bracht zijn dank in dicht vorm, terwijl een ander door gezellige piano muziek een prettige stemming bracht. De heer Termeulen richtte, mede namens zijn vrouw, woorden van dank voor de waar- deerende woorden, tot hen gericht, en bracht den heer Roggeveen bijzondere dank voor de fraaie aquarel, die zij van hem mochten ontvangen. Hierna werden de aanwezigen getracteerd, waarna zij, onder leiding van den heer van Breukelen, nog gezellig bijeen bleven. Bij het schoonmaken van de retorten der gemeentegasfabriek te Egmond aan Zee werd de stoker P. W. door ontploffend gas getroffen. Hij geraakte in brand, doch tot zijn groote geluk was juist de directeur der fabriek in de nabijheid en wist deze de vlammen met een jas te dooven. Niettemin was W. deerlijk aan hoofd en linkerarm verbrand. Dokter Belonje verleende de eerste hulp. W. zal geruimen tijd zijn werk niet kunnen doen. Duitsche invoervergunningen ontvangen. Naar wij vernemen, zijn de invoervergun ningen voor Duitschland, waarop lang ge wacht is, thans afgekomen. Er werd op de veiling al weer heel wat meer kool gekocht. In het vervolg zullen alle koolsoorten per vaartuig aan de veiling kunnen worden aangevoerd, daar er thans verlaadgelegen- heid is. Gehoopt wordt, dat dit contingent voldoende zal zijn, om het restant kool nog te kunnen verkoopen. De ophoudprijs voor de gele kool is vast gesteld voor eerste kwaliteit op 5.40 en voor tweede kwaliteit op 5 per 100 kg. De maximum-factuurprijzen voor de roode kool zijn met f 1 per 100 kg verhoogd. De verhoogde prijzen voor gele kool. Naar wij vernemen bestaat er in de kringen van de exporteurs wel eenige ont stemming over de verhooging van de mini mumprijzen voor de gele kool tot 5.40 en 5, resp. voor le en 2e kw., daar dit geheel buiten den handel om is geschied. Er zou den verscheidene wagons vooruit verkocht zijn, gebaseerd op een prijs zooals die gis teren gold. Dit heeft voor deze exporteurs dus schade opgeleverd. pPGAVS AMSTEïWAMSCSE BAMC M.V. Bijkantoor Alkmaar, li», van Zaterdag 13 April 1940. Vor.k.| pl.m. 2 u STAATSLEENINGEN. 4 Nederland 1940II 3—3 Nederl. 1938 3 Ned-Indië 1937 5Ü DuitschL m. verkl. BANK-1NSTELL1NGEN. Amsterd. Bank89% Handel Mij. Ctrt. v. 250 85 Koloniale Bank 155 Ned ind. Handelsbank 102 INDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie i Calvé Delft Cert. Nederl. Ford Lever Bros Philips Gloed. Gem. Bezit INDUSTR. OND. BUITENL. Am. Smelting 393/s Anaconda 233/s Bethleh. Steel 6p%6 Cities Service General Motors Kennecott Copper North American Rayon Republic Steel Standard Brands Steel comm. U. S. Leather CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Verg. Vorstenlanden MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij. Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon. Petr. Phillips Oil Shell Union Tide Water RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Oostkust 109'/s Rotterdam Tapanoeli 54% Serbadiadi90 903/4 83 821/4 9% 39% 58 Vs 320 87% 114% 31%6 403/16 28i/16 18% 16% 5% 4611/xo 4UAo 370% 220 205 92% 56 55 207% 220% 29% 5% 8% 180% 140 93 3%6 86 113% 108% 113 125 87 113% 111 Va-v 187 17% io%6-i Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. HollandAmerika lijn JavaChinaJapan lijn Kon. Ned. Stoomboot Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oude Deli1881/8 Senembah135 AMER. SPOORWEGEN. Atchison lopeka 17% Illinois Central9 Southern Pacific 10%8 Southern Railw12% Union Pacific76 Can. Pac4 x) ex-coupon. -(Exclaim. "Exdjvidcnd, Prolongatie vorige koers 2K WISSELKOERSEN AMSTERDAM Vor. koers heden niet off. New-York 1.88 %6 1.88% Londen 6.66 6.62 Berlijn 75.50 75.30 Parijs 3.78 3.74 Brussel (Belga) 31.74 31.64 Zurich 42.25 42.26 90%-1 90 39%-% 320 85%-6 114%-5 23%6-ï 59% 316/l6 40%6 18%6 16f-9/is 46H/i6 369 212 205 55% 216-S 28V3 9%6 178 91 54% 3%6 CLOSETPAPIER DAMAST SERVETTEN P.O.A. fl.ï. TEL. 3892 PAYGLOP 18 SCHEEPVAARTLIJNEN. Stoomvaart-Mij. Nederland. Johan van Oldenbarnevelt 13 April te Ba tavia. N.V. EIERVEILING NOORDHOLLANDS NOORDERKWARTIER. ALKMAAR, 13 April 1940. Op de heden gehouden eierenveiling waren in totaal 400.000 stuks aangevoerd. De prijs was 3.404.10, voor de kleine 3.15—3.35. EERSTE 1 DE I ALKMAAR, 1 gehouden boten stuks van kg 80 cent en kle \y kg. Handel rr 25500 Kippent 3.75; 750 E< 26250 stuks. Har DE ALKMAAR, 1! gehouden veema houders aangevc 24.50. N.V. ALKMAA1 ALKMAAR, 11 gehouden veilinj beien 13.50, Bl< s. 16, Kropsla Andijvie f 16f Gele kool 3—J Roode kool 6.4 Wortelen 1.60- 5.50—8.50 pe 15.50, Peren 6.50 en 2e s. terselie 2.60 Raapstelen 1.6 5.60 en Selder! Spinazie per bal WARMENHUi: Uien 1.70; 23c f 8.50; 27600 kg 4.80. BROEK OP L (Langendijker C Roode kool 8— 5—5.80; 8601 4.80; 2200 kg uien 2.10; 58C 3300 kg Bieten j appelen: Blauwe NOORDSCHA1 (Noordermarktbc 8.40—9.70; 6; 253000 kg I 11500 kg Uien f 2.50, drieling 1.70—2.20; 1 kg Blauwe Eigei landers 2. De Heer e: STEEK geven met 1 de geboorte WD Alkmaar, Op den 24 onze geliefdt ouders C. i G. SCHEI hun 50-jarig herdenken. Hun c Klein! E. E. DEK Jb. DEKK P. A. BOC A. BOOD. JAN BOO Grootscherm Den 27en lieve Ouders ouders S.M hun 50-jarig stilte te here Hui behuv Felicitaties Heiloo, 13 A Stationsw< Den 26st< geliefde Oud J hun 40-jarig herdenken. Hui en K. J. A. BI N. J. G. M. JAI Zuidervaart, Op 26 Apr Patroon en j P.JV hun 40-jari denken. Hun h Schermer, 1 Zuidervaa Op den 21 geliefde Ou< P. M. H hun 40-jarig herdenken. Hun kleink Alkmaar, Aj Verdronke Receptie v

Alkmaarsche Courant | 1940 | | pagina 2