Spoct JlatWmchtm EGMOND AAN ZEE RUILVERKAVELING. EILANDSPOLDER. BERGEN OBDAM STOMPETOREN EGMOND AAN ZEE HEILOO LANGENDIJK Radioprogramma voor Zaterdag. BROEK OP LANGENDIJk MORGEN KOMEN ER \j4\\^e IN ONS LAND! 483e STAATSLOTERIJ EERSTE BLAD. 3 zitter. De heffing en. garantieprijs op de aardappelen zijn vervallen. Wel is er een minimumprijsregeling tot stand gekomen, welke, niet met garantieprijs moet worden verward. De aardappeloogst staat er goed voor. Tengevolge van de groote hoeveelheid oude aardappelen, die eerst afgenomen moeten worden, vindt nog geen export plaats. Er zal waarschijnlijk een aanvoer- regeling in 't leven geroepen worden; de voorbereidingen hiertoe worden aan de veiling reeds getroffen. De voorzitter wees er ten slotte op dat we een lange aanvoer- periode tegemoet gaan, waarom hij met nadruk wees op 't sproeien der aardappe len. Medegedeeld werd dat stikstofbons tot 1 Juli a.s. geldig zullen zijn, Stikstof is evenwel bijna onmogelijk te krijgen. Bons voor andere kunstmestsoorten zijn dit jaar niet meer geldig. De betaling van de aardappelgelden zal waarschijnlijk dit jaar minder vlot verloopen dan men gewend is. Het bestuur zal echter alles in het werk stellen om de betalingen te bespoedigen. De aardappelmaten zijn voor drielingen 2636 vierkant; groote aardappelen bo ven 34 vierkant en kriel 2628 vierkant. Besloten werd de eerste aardappelvei ling op Dinsdag a.s. te elf uur te houden en voorts alle dagen. Inzake grondaankoop van de gemeente werd goedgevonden dat dit door het be stuur tot 850 kan geschieden. Oorspron kelijk was hiervoor tot 500 machtiging verleend, welk bedrag bij nader inzien evenwel ontoereikend bleek té zijn. Vervolgens vond een uitvoerige bespre king door den voorzitter plaats van de verbouw van goedgekeurde aardappelen. Vorig jaar is een politieverordening tot stand gekomen die ten doel had de banen te zuiveren en de verbouw van zekere soorten te verbieden. Dit heeft stof doen opwaaien, wat, aldus de voorzitter, niet behoefde, indien een ieder het algemeen en eigen belang inzag. Het gemeentebe stuur verklaarde de voorzitter, zal niet dralen in te grijpen tegen overtreding. Het veilingbestuur staat in dit opzicht vol komen achter het gemeentebestuur. B. en W. hebben bij voornoemde politie verordening den verbouw van eigenhei mers, goedgekeurd A, toegestaan. Goedge vonden werd thans aan het gemeenteber stuur het verzoek te richten om ook de verbouw van Beverlanders en Robijnen, goedgekeurd A, toe te staan. Het veilingbestuur zal voor aankoop van voornoemde soorten, goedgekeurde pooters A, zorg dragen. Leden en ook burgers in het bezit van een z.g. volks tuintje kunnen deze poters bekomen. De rondvraag leverde nog verschillende besprekingen op, waarna sluiting onder dank volgde. Jaarvergadering der Reddingsbrigade. De Egmondzeeër Reddingsbrigade hield in De Vergulde Valk haar voorjaarsvergade ring. De voorzitter, de heer J. H. van den Berg, opende deze goed bezochte vergade ring en wekte de leden op om juist in deze bijzondere tijdsomstandigheden den moed niet te laten zakken en ook voor de brigade dit jaar het beste beentje voor te zetten. Na goedkeuring der notulen bracht de secretaris, de heer P. Schotsman het jaar verslag over 1939 uit. In het bestuur kwam geen wijziging. Het aantal werkende leden steeg van 54 tot 57. Er waren op 31 Decem ber 43 mannelijke en 14 vrouwelijke leden. Het aantal ondersteunende leden daalde van 48 tot 40. De strandwacht werd in het' afgeloopen seizoen door het bescheiden aantal werkende leden naar behooren vervuld. Er was vol doende bereidwilligheid en een woord van dank voor vele opgeofferde vrije uren is hier zeker op zijn plaats. Ongelukken van be- teekenis kwamen gelukkig niet voor. Het surveilleeren met de vlet achter de baders blijkt een goede preventieve werking te hebben. Aanschaffing van een tweede vlet blijft nog steeds een wensch. Op verzoek van het bestuur van een verbeteringsge sticht werd toezicht gehouden tijdens het verblijf aan het strand van 200 bewoners. In samenwerking met de doktoren C. Belonje en J. P. Berkhout werd in den afgeloopen winter doof zuster A. J. de Grood een voor bereidende E. H. B. O.-cursus gegeven. Een 12-tal deelnemers deed examen voor het eenheidsdiploma E. H. B. O., waarvan er 11 slaagden. Voor docenten en leerlingen een mooi succes! Dit jaarverslag werd onder dank aan den secretaris goedgekeurd. De penningmeester, de heer A. Blok, bracht het financieel verslag over 1939 uit. De ont vangsten bedroegen in 1939 292,56 en de uitgaven waren slechts 90,08, zoodat dit jaar sluit met een batig saldo van 202,48. Dit mooie resultaat is vooral te danken aan de opbrengst van de gehouden speldjes- dagen. Deze brachten op 50,45 en 48,16. De heeren N. de Graaff en E. Konijn wer den aangewezen de kas na te zien en be vonden deze in orde. De aftredende bestuursleden, de heeren A. Blok en Alb. Dekker, werden bij eerste vrije stemming met vrijwel algemeene stem men herkozen. Zij namen hun benoeming aan en beloofden in de komende jaren hun beste krachten voor de brigade te willen geven. De voorzitter richtte vervolgens een woord van persoonlijken dank tot zuster de Grood voor de vele moeite en opoffering, die zij zich getroostte voor den cursus voor E. H. B. O. Voor den komenden winter zal weder een cursus georganiseerd worden en ook een herhalingscursus voor de oude bezitters van het eenheidsdiploma, dat slechts voor 2 jaar geldig is. Besloten werd de brigadetent ten spoe digste weder op het strand te plaatsen. Bij de rondvraag verzocht de heer J. Glas op het Noorderstrand een vaste plaats aan te wijzen voor de verbandtrommel. Besloten werd deze dan te plaatsen in den tent van den heer L. Haanstra. De heer S. Visser stelde voor, met het oog op bezuiniging, het abonnement op het maandblad De Brigade op te zeggen. Be sloten werd voor 1941 slechts een 6-tal abonnementen te nemen, voor het bestuur en zuster de Grood en als dat niet mogelijk is, geheel te bedanken. Op voorstel van den heer N. de Graaff werd besloten den transportwagen te doen herstellen bij den smid. Op voorstel van den heer A. Blok zal een adres aan den gemeenteraad gericht worden met verzoek een gedeelte van de strand- gelden van het gemeentebad af te staan aan de E. R. B. als tegemoetkoming in de kosten van onderhoud en vernieuwing der reddings materialen. Hierna sloot de voorzitter met een woord van dank voor de goede opkomst en de pret tige besprekingen de vergadering. Provinciale ontginnning. De provincie Noordholland zal in het provinciaal landgoed Bakkum-Egmond ruim 200 H.A. duingrond ontginnen ten behoeve van de roggeteelt. Door dezen, met het oog op de voedselvoorziening, belangrijken maat regel, zal tevens werk kunnen worden ver schaft aan een groot aantal werkloozen, w.o. een 60-tal uit Egmond aan Zee. Het werk zal worden uitgevoerd door de Ontginnings-Maatschappij Noordholland en zal nog deze week beginnen. Men wil nog dit najaar met de uitvoering van het werk een aanvang maken. Zooals bekend mag worden geacht wordt in de huidige tijdsomstandigheden met kracht gestreefd naar werkverruiming om aan het sterk gegroeide aantal werkloo zen nuttigen arbeid te kunnen verschaffen. Hiertoe leenen zich bij uitstek cultuur technische werken. Een van de groote objecten in Noordhol land, waarvan men de uitvoering zooveel mogelijk wenscht te bespoedigen, is de ruil verkaveling van den Eilandspolder. In verband hiermede had dezer dagen op het raadhuis in de Rijp een samenkomst plaats van de burgemeesters der gemeenten Graft en de Rijp, Schermerhorn en Zuid en Noordschermer, den dijkgraaf van den Eilandspolder, ir. J. A. de Priester en ir. W. H. Tenkink, resp. hoofdingenieur en inge nieur van den Provincialen Waterstaat van Noordholland. Onder meer werden besproken de wen- schelijkheid om door toepassing van de Ruilverkavelingswet tot uitvoering van het werk te geraken, het plan van Wegen en Waterloopen, de financiering, de instand houding van de land- en tuinbouwbedrij ven en het te volgen werkplan.. Van het Rijk en de Provincie wordt be langrijke financieele steuri verwacht; do meinen en de directie van de Wieringer- meer zijn bereid medewerking te verleenen bij het instandhouden der land- en tuin bouwbedrijven. Met de betrokken autoriteiten zal, voor zooveel mogelijk, tijdens de verdere uitwer king van het plan nader overleg worden gepleegd. Het ligt in de bedoeling binnen enkele maanden de definitieve stemming te doen plaats vinden en nog dit najaar met de uit voering van het werk een aanvang te ma ken. Jaarvergadering Berger Sport- vereeniging. Onder voorzitterschap van den heer Taapken had Woensdagavond in café Spoorzicht de algemeene ledenvergadering plaats van de Berger Sportvereeniging. Er was een goede opkomst. De voorzitter deelde mede, dat van den beschermheer, de heer E. ,g. Voftte bericht van verhindering was ingekomen, zoo ook van den secretaris, den heer mr. Q. Rovers. In zijn openingswoord sprak de voorzit ter een woord van welkom tot den eere voorzitter, den heer J. Onrust en tot het eere-lid, den heer H. Duits. Spreker wensch de leden, die uit militairen dienst waren teruggekomen, geluk met hun be houden thuiskomst en gaf vervolgens een kort overzicht van de verrichtingen der vereeniging in het afgeloopen seizoen. De tijdsomstandigheden hadden haar stempel ook op de vereeniging gedrukt, doch spre ker hoopte, dat met vereende krachten de vereeniging zich spoedig zou herstellen. De notulen van de laatstgehouden leden vergadering en het jaarverslag van den se cretaris werden onder dankzegging voor de uitvoerige en keurige redactie goedgekeurd. Hierna las de heer Coevert het financieel verslag voor. Op voorstel der kascommissie werd de rekening en verantwoording over het afgeloopen jaar goedgekeurd. De pen ningmeester werd onder dankzegging voor het accuraat en zuinig beheer gedéchar- geerd. De voorzitter werd met algemeene stem men herkozen; de bestuursleden, de heeren C. ten Bruggencate en C. Kramer werden eveneens herkozen, terwijl in de plaats van den heer Coevert, die wegens drukke werkzaamheden, en van den heer mr. Ro vers, die wegens vertrek uit de gemeente hadden bedankt, werden gekozen de heeren A. Voorthuis en B. de Vet. Mede namens het bestuur en de leden bracht de voorzitter den heeren Coevert en mr. Rovers hartelijk dank voor al hetgeen zij in den loop der jaren voor de vereeni ging hadden gedaan. Goedgekeurd werd een reglementswijzi ging, die bepaalt dat jaarlijks de helft der elftalcommissie moet aftreden. De periodiek aftredende leden dezer commissie, de heeren Joh. Bakker en- C. Kramer werden herkozen, terwijl in de va cature A. ten Herkei werd voorzien door verkiezing van den heer Poldervaart. De begrooting werd goedgekeurd. Beslo ten werd het bestuur te machtigen om, in verband met de slechte financieele omstan digheden, aan het gemeentebestuur ge deeltelijke restitutie van pacht te verzoe ken. Na de gebruikelijke rondvraag sloot de voorzitter de vergadering. INBRAKEN TE NOORDSCHARWOUDE. Naar eerst thans, in verband n.et het onderzoek bekend wordt, is Zondagnacht ingebroken in de R. K. pastorie te Noord scharwoude. Slechts een klein bedrag aan geld is vermist. Dienzelfden nacht hebben vermoedelijk dezelfde daders gepoogd in te breken in het manufacturenmagazijn van den heer G. Nijrnan, doch zij zijn daar blijkbaar ge stoord. Tot dusverre is nog geen spoor van de daders gevonden. Polder „Weel en Braken". In de Woensdag gehouden vergadering van hoofdingelanden van den polder „Weel en Braken" is besloten de omslag wederom op 8 per H.A. te bepalen. Tevens werd besloten de schouw over tochten en vaarten voortaan einde Augustus te houden, wat voorheen in Juni geschiedde. Ver. Floralia en Huisvlijt. Donderdagavond hield deze vereeniging een zeer slecht bezochte vergadering in café Kamsteeg. Het eenige punt op de agenda werd vlug afgehandeld. Besloten werd 100 beschik baar te stellen van de reservegelden voor de Rotterdamsche bevolking, uitsluitend voor voedsel of kleeding. De werkloosheid. Momenteel zijn uit onze gemeente 60 werkloozen in de steunregeling opgenomen, terwijl er niet minder dan 185 bij de diverse objecten van werkverruiming zijn tewerk gesteld. Allen behouden teruggekeerd. De dienstplichtige Z. uit onze gemeente is uit de krijgsgevangenschap teruggekeerd, zoodat nu allen behouden blijken te zijn, terwijl slechts 1 militair licht gewond werd. Omtrent het lot van een dertigtal inwoners onzer gemeente, die bij de marine dienden of ter visscherij waren, heerscht nog vol strekte onzekerheid, al is er geen directe aanleiding tot ongerustheid. Krijgt de Heerenweg geen wandel paden? De bewoners van den Heerenweg (tus- schen den Stationsweg en Burg. de Wildt- laan) hebben met genoegen gezien, dat de beken zijn gedempt. Men had ook hoop op wandelpaden, zooals men die thans aanlegt aan den Stationsweg, doch dit schijnt nog op bezwaren te stuiten. Ook merkt men op, dat op de begrooting 1940 wel een post voorkomt groot 1550, doch dat is alleen voor het dempen van de beek en het maken van putten en goten. Inderdaad is dat juist, doch voor den Sta tionsweg geldt hetzelfde, volgens de be grooting 1* 40, waarvoor 1100 is uitgetrok ken, en daar maakt men aan weerszijden mooie breede wandelpaden. Waarschijnlijk speelt de aanvoer van ma teriaal een rol. We zullen moeten afwach ten. Concert van „Eensgezindheid". Eensgezindheid, ons populaire fanfare corps, gaf Woensdagavond zijn eerste con cert in het gemeentelijk muziekpark, wel willend door B. en W. beschikbaar gesteld. Hoewel het weer allerminst tot buiten zit ten uitnoodigde, was het gratis concert goed bezocht. Een achttal nummers werden ge geven en op een wijze zooals we van Eens gezindheid gewoon zijn. Het publiek was gul met applaus. Omstreeks 10 uur was het concert geëindigd. De collectieve arbeidsovereenkomst voor het tuinbouwbedrijf voor het jaar 1940/1941 geldt voor de gemeenten Broek op Langendijk, Harenkarspel, Heerhugo- waard, Koedijk, Sint Maarten, St. Pancras, Oude en Nieuwe Niedorp, Warmenhuizen, Zuidscharwoude, Oudkarspel en Noordschar woude. De afdeelingen Oudkarspel en Noordscharwoude van den Nederl. Tuinders- bond zijn hierbij niet inbegrepen. Voor de meerderjarige arbeiders zijn de volgende loonen vastgesteld: Het minimum voor volwaardige meerder- jai-ige arbeiders zal voor de gemeente Koe dijk gedurende het geheele jaar 18.50 per week bedragen. Voor Broek op Langendijk en Sint Pancras van 1 Maart tot en met 31 Mei en van 1 December t/m 28 Februari 16.50 per week, van 1 Juni t/m 31 Juli 18 per week en van 1 Augustus t/m 30 No vember 17 per week. Voor de overige gemeenten: van 1 Maart tot en met 31 Mei en van 1 December t/m 28 Februari 16.50 per week; van 1 Juni t/m 30 November 17 per week. Voor minderjarige arbeiders zullen de loonen gedurende het geheele jaar zijn: op 18-jarige leeftijd 11,50, 19-jarige leeftijd 13,25 en 20-jarige leeftijd 15 per week. Voor de jeugdige arbeiders wordt geadvi seerd de volgende minimumloonen uit te keeren: 14 jaar 3,25, 15 jaar 5,50, 16 jaar 7.75 en 17 jaar 10 per week. Christelijke feestdagen worden doorbe taald, als de arbeider sinds drie weken voor een Chr. feestdag aaneengesloten bij den zelfden werkgever werkzaam is geweest. Er is een clausule opgenomen, dat indien in het contractjaar hetzij in den bedrijfs- toestand, hetzij in de kosten van levens onderhoud wijziging intreedt of is ingetre den, elk der partijen het recht heeft, aan de wederpartij herziening van de loonen voor te stellen. Aan het Kinderbijslagfonds doet de Neder- landsche Tuindersbond niet mee; van den Chr. Boeren- en Tuindersbond doen de af deelingen Broek op Langendijk en Sint Pancras niet aan dit fonds mee. JAARSVELD, 414,4 M. (AVRO-uitz.) 8.— ANP-ber. 8.10 Gr.pl. 10.Morgenwijding. 10.15 Gr.pl. 10.30 Omroeporkest. (11.11.20 Modepraatje). 12.Gr.pl. 12.15 Orgelspel. 12.45 ANP-ber., gr.pl. 1.Avro-Amus.- orkest en soliste. 1.45 Gr.pl. 2.Cyclus „Vrouwenarbeid in Nederland". 2.30 Gr.pl. 2.40 Gevarieerd progr. (opn.) 3.30 Off. me- dedeelingen, hierna gr.pl. 4.Omroep orkest en soliste. 4.30 Avro-dansorkest. 5. Avro-Aeolian-orkest (opn.) 5.45 De Vage bonden en solisten. 6.45 Gr.pl. 7.30 Off. mededeelingen. 7.45 Rep. 8.ANP-ber. 8.15 Avro-Tango-orkest en solist. (8.308.40 Vroolijke voordracht met muz. illustraties). 8.55 Gr.pl. (9.45 VPRO-Avond wijding). 10.ANP-ber., sluiting. KOOTWIJK, 1875 M. (KRO-uitz.) 8 ANP-ber. 8.15 Gr.pl. (9.—9.15 Ber. Fr. 11.15 11.30 Ber. Eng.) 12.KRO-orkest. 12.30 Ber. (Duitsch). 12.45 ANP-ber. 1.— KRO- melodisten. 1.45 Ber. (Fransch). 2.Ber. (Duitsch). 2.15 Rococo-octet. 2.30. Gr.pl. (3.15—3.30 Ber. Fr. 5.—5.15 Ber. Duitsch). 5.30 Musiquette en soliste. 6.15 Ber. (Eng.) 6.30 Hoe doe ik zuinig in de huishouding?, vraaggesprek. Hierna gr.pl. 7.Gev. progr. 8.Ber. (Duitsch). 8.15 Ber. (Eng.) 8.30 ANP-ber. 8.45 Verv. van 7.(9.159.30 Ber. Eng.) 9.45 Gr.pl. 10.Ber. (Duitsch). 10.15—10.25 ANP-ber. 11.15—11.30 Ber. (Fr.) Verpachting vischwater. De verpachting van het vischwater in den polder Geestmerambacht had den vol genden uitslag: Het water, genaamd de Skarpetten onder Oude-Niedorp. Pachter N. Rood te Hoog woud. Het water vanaf den Schapenweg tot aan het groote Mallegat. Gepacht door de zelfde. Het water vanaf het Groote tot het Kleine Mallegat. Pachter de heer P. Groen, Lange- reis. Het water vanaf het Kleine Mallegat tot de Waarddijk bij de 5 Molens. Pachter S. G. Nieda te Amsterdam. Het water vanaf de Noordzijde van het Mallegat tot aan de Zuidzijde van de Winke- lerbrug. Pachter N. Rood, te Hoogwoud. Het rietsnijden werd gepacht door W. C. Post uit Slootgaard, perceel 1. J. Meeldijk te Noordscharwoude, perceelen 2 en 3 en H. Stam, Waarland, perceel 4. Donderdag werden alhier de eerste vroege aardappelen voor export verladen. Voetbal OM HET KAMPIOENSCHAP VAN ALKMAAR. De eerste wedstrijd om het kampioen schap van Alkmaar is Woensdagavond ge speeld tusschen Alkmaar en Alcmaria Vic- trix, waarbij de tweede-klassers met 21 wisten te winnen. Alkmaar heeft zeer goed partij gegeven, wat de uitslag ook duidelijk aantoont. WEDSTRIJDEN OP DE STADION- BAAN. Bij de gisteravond op de baan van het Stadion gehouden wielerwedstrijden heeft onze groote wielrenner Schulte op bijzon dere wijze gedebuteerd achter de motor. In een wedstrijd over 2 x 30 km. zegevier de hij over niemand minder dan Wals. Hij won beide manches. De overige deelnemers waren Bosland Bakker en Groenewegen. De sprint wedstrijd werd gewonnen door Derksen met 7 p. voor v. d. Vijver (4 p.), v. d. Linden (3 pt.) en van Egmond (1 p.) Wielrennen JAN PIJNENBURG TREKT ZICH TERUG. Jan Pijnenburg heeft voor goed afscheid genomen van de wielersport en daarmee is één der grootste wielrenners, die Nederland ooit heeft bezeten van het wielersport-too- neel verdwenen. Hij heeft in zijn geboortestad Tilburg een drukbezochte zaak en zal zich nu in de eerste plaats concentreeren op zijn nieuwe bestaan. DE KAASMARKT. ALKMAAR, 21 Juni 1940. Op de heden gehouden kaasmarkt waren in totaal 29 sta pels, wegende 97000 kg kaas aangevoerd, waarvan soort en prijzen als volgt: 26 sta pels Kleine fabriekskaas 24; 2 stapels KI. Boerenkaas 24 en 1 stapel Commissiekaas 24.50. Alles met rijksmerk. Handel vlug. AMSTERDAM, 21 Juni 1940. Op de heden gehouden aardappelenmarkt waren de prij zen als volgt: Noordholl. muizen 7 cent; Westlandsche muizen 8 cent; Hillegommer muizen 9 cent. Alles per kg. Overige prij zen onveranderd. Aanvoer 123.00 kg. LEEUWARDEN. 21 Juni 1940. Op de he den gehouden veemarkt waren aanvoer en prijz enals volgt: Stieren: 70 Enter 70 185 en 135 Twen ter 185—390; 365 Vette koeien 130335, 4282 cent per kg; 568 Melk- en kalfkoeien 110235; 52 Pinken 50'145; 29 Vette kalveren 2560; 33 Graskalveren; 406 Nuchtere kalveren 511; 220 Vette schapen 18 34; 184 Weide schapen 1118; 504 Lammeren 510; 214 Vette varkens ƒ48 160, 5062 cent per kg; 38 Magere var kens 2050 cent per kg; 266 Kleine biggen 1316; 17 Bokken en geiten. 36 Paai'den prijzen niet genoteerd. Totaalaanvoer 3137 BROEK OP LANGENDIJK, 21 Juni 1940 (Langendijker Groentenveiling). 183 stuks Bloemkool 10.2011, 2e s. 8; 600 bos Rabarber 11.20; 1100 bos Peen 6.70 7.70; 100150 kg Aardappelen: Schotsche muizen 66.80, Drielingen 66.70 en Kriel 3.90—5.40. Natuurlijk: wild van vreugde zullen de bussen van de collectanten zijn over de mildheid, waarmee de Nationale Collecte voor de Oorlogsslachtoffers wordt ontvangen! De bussen zullen te klein moeten zijn, om alle goede gaven te bevatten! (Niet officieel) 5de klasse, 9de lijst Trekking van Donderdag 20 Juni 1940 Hooge Prijzen 1000.—: 1269 21911 400.—: 4367 5906 6011 19208 200.—: 3205 8297 13620 21515 100.—: 2800 3879 6933 9201 10112 13337 14185 15890 16938 17397 17427 17623 18703 23428 1071 1478 1998 2701 3341 3680 5095 5746 6424 6952 7910 8617 9292 10027 10445 11093 11564 12171 13249 13919 14839 15494 16114 1049 1473 1937 2633 3286 3675 4993 5674 6200 6258 6902 7858 3360 9277 9988 10414 13039 11545 12132 13180 13877 14765 15417 16109 16525 16530 17223 18105 18152 18542 19336 20536 21528 22058 23145 23782 24097 1078 1322 1663 1917 2038 2287 2666 3018 3477 3650 3885 4005 4298 4513 5059 5321 5668 5827 6046 6261 6621 6870 7191 7449 7607 7819 8047 8374 8793 9074 9445 9890 10003 10301 10363 10618 10658 10871 10878 11034 11162 11410 11455 11645 11713 11958 12042 12223 12231 12376 12378 12655 12720 12926 12940 13253 13344 13625 13659 13815 13825 14002 14023 14252 14267 14554 14568 14820 14856 15064 15126 15437 15496 15756 15773 16153 16159 16384 16450 16591 16596 16820 16887 17156 17171 17344 17375 17528 17533 17768 17801 18162 18211 18389 18433 18538 18569 18909 18911 19037 19067 19256 19273 19518 19552 19754 19802 2C155 20262 20374 20388 20563 20567 20701 20703 20716 21186 21200 21434 21493 21721 21837 21931 22005 22161 22231 22410 22444 22637 22678 22690 22894 22931 23387 23400 23704 23718 23816 23818 24042 24107 24317 24334 24703 24719 24955 24990 Prijzen van f 70. 1088 1105 1120 1163 1502 1525 1537 1664 2123 2155 2411 2570 2733 3072 3116 3143 3343 3458 3570 3572 3819 4058 4446 4502 5115 5166 5269 5396 5783 5894 6020 6085 6450 7248 7979 8700 9364 10128 10467 11236 11648 12239 13421 13920 14870 15707 16118 6462 7302 8022 8836 9437 10136 10617 11258 11706 12473 13513 13945 14889 15820 16207 6491 7368 8031 9042 9553 10277 10632 11435 11716 12522 13541 14246 14976 15915 16244 6586 7458 8043 9049 9621 10358 10786 11436 11934 12561 13738 14511 15039 15969 16272 1194 1895 2607 3213 3618 4976 5527 6117 6692 7789 8334 9135 9770 10400 10910 11462 12006 12669 13774 14700 15051 16047 16427 1456: 1915 2631' 3276j 3672 4986' 55801 6141 6817 7834 8336 9192 9902 10412 10934 11523 12015 12891 13873 14732: 15178 16051 16440' 16619 16634 16649 16784 17006 17218 17219 17308 17400 17487 17722 17794 17844 18090 18282 18697 19542 20641 21553 22400 23222 23815 24104 1106 1403 1701 1920 2056 2298 2707 3039 3479 3655 3946 4028 4350 4625 5120 5377 5678 5901 6072 6274 6627 6919 7197 7484 7633 7848 8077 8412 8833 9076 9516 18305 18756 19653 20785 21613 22418 23360 23925 24119 1110 1410 1708 1953 2119 2321 2777 3045 3497 3698 3954 4041 4380 4639 5233 5443 5693 5934 6083 6318 6718 6920 7210 7490 7635 7865 8125 8439 18316 18790 19818 20835 21712 22483 23449 23975 24158 18371 18843 20023- 21085 21775 22857 23471 23998 24516 18372 18923 20380 21160 21932 22864 23587 24008 24532 Nieten 1129 1160 1475 1771 1958 2141 2338 2778 3108 3528 3714 3974 4067 4413 4710 5246 5515 5698 5943 6174 6459 6726 6922 7273 7511 7665 7902 8134 1176 1509 1591 1846 1852 1959 2005 2168 2241 2423 2482 2893 2952 3138 3295 3611 3634 3740 3746 3975 3977 4155 4160 4416' 4456 4761 4766 5254 5530 5714 5949 6177 6471 6752 7022 7391 7513 7666 7969 8280 8593 8943 9274 9711 5259 5587 5753 5993 6218 6492 6761 7067 7409 7523 7750 8006 8286 8641 9024 9289 9719 8546 8869 8906 9229 9273 9554 9661 10085 10086 10116 10193 10448 10463 10469 10471 10660 10720 10721 10796 10887 10888 10899 10908 11165 11276 11283 11290 11468 11472 11474 11535 11724 11790 11890 11900 12093 12101 12137 12209 12307 12324 12328 12334 12381 12384 12412 12447 12733 12751 12762 12800 13016 13052 13074 13120 13369 13425 13493 13494 13714 13778 13780 13794 13840 13892 13912 13934 14076 14088 14117 14213 14378 14436 14464 14471 14582 14633 14640 14653 14917 14965 15028 15050 15171 15176 15243 15266 15533 15598 15652 15690 15798 1581S 15868 15979 16186 16239 16307 16337 16477 16495 16512T16523 16650 16671 16694 16740 16908 16952 16953 16975 17175 17177 17217 17268 17385 17398 17404 17425 17589 17594 17640 17641 17840 17847 17883 17965 18250 18277 18285 18288 18442 18471 18485 18495 18657 18658 18812 18844 18922 18925 18930 18939 19099 19117 19142 19165 19279 19290 19315 19319 19559 19617 19669 19695 19855 20011 20054 20058 20270 20285 20303 20312 20441 20452 20461 20487 20569 20587 20662 20663 18443 19175 20453 21230 21940 23093 23593 24014 24608 1191 1610 1871 2011 2258 2484 2959 3397 3639 3795 3981 4229 4490 4854 5268 5598 5786 6013 6229 6502 6821 7151 7414 7544 7781 8008 8315 8674 9048 9362 9741 18501 19272 20456 21385' 21979' 23190 23735 24023i 24811" 1294 1624' 1877i 2016' 2270; 2641:1 2980 3429; 3645 3834 3992 4238 4492 5021' 5287 5630 5788 6019 6231 6567 6832 7173 7430 7605 7787 8030 8345 8768 9050 9420 9824 10223 10270 10472 10563 10823 10864 10971 11015 11344 11399 11540 11576 11905 11907 12211 12212 12353 12356 12449 12635 12858 12923' 13234 132421 13561 13566 13799 13806] 13941 13958 14242 14250 14490 14500' 14683 14794' 15054 15063' 15344 15378 15714 15736 16098 16135 16375 16380 16534 16580 16743 16752 16986 17128 17307 17343 17429 17481 17665 17735 17982 18060 18306 18388 18502 18536i 18855 18898' 19011 19025 19170 191931 19345 19366 19698 19704 20082 20133! 20316 20318 20538 20556 20692 20697 20787 21242 21544 21838 22022 22325 22453 22719 23111 23416 23720 23836 24141 24379 24741 24997 20940 21268 21558 21843 22110 22329 22460 22728 23134 23453 23747 23848 24146 24410 24742 25000 21017 21300 21565 21849 22112 22343 22480 22801 23152 23465 23764 23914 24173 24475 24746 21030 21339 21605 21856 22118 22396 22535 22821 23186 23545 23777 23987 24177 24495 24839 21067 21390 21616 21876 22131 22397 22541 22827 23283 23549 23791 23996 24276 24573 24927 21131 21400 21623 21886 22144 22406 22549 22863 23363 23695 23801 24026 24310 24700 24942 MODERNE MACHINES VOOR UW DRUKWERK! ALKMAARSCHE COURANT. TEL. 3320.

Alkmaarsche Courant | 1940 | | pagina 3