ffixriteMand Het Duitsche legerbericht. Zesduizend Hoüandsche kinderen naar den Ostmark. 483ste STAATSLOTERIJ TWEEDE BLAD De veldtocht in Frankrijk geëindigd. Het opperbevel van de weermacht maakte gisternamiddag bekend: De veldtocht in Frankrijk is, na slechts zes weken geduurd te hebben, met een on vergelijkelijke overwinning der Duitsche wapenen geëindigd. Sinds Maandagnacht 1 uur 35 zijn de vijandelijkheden gestaakt. Op den laatsten gevechtsdag, zijn onze divisies aan de kust van den Atlantischen oceaan, na het taaie verzet te hebben ge broken, tot aan de linie Royan (aan de mon ding van de Gironde)-Angoulemes opge rukt. Aan het front van den Rijn en in Lotha ringen moest de vijand opnieuw vesting werken prijs geven. Te Donon, in de Voge zen, is een vijandelijke afdeeling van 22.000 man, onder wie zich een bevelvoerende ge neraal en drie divisiecommandanten bevon den, gecapituleerd. Ten Z.W. van Lyon wer den St. Etienne en Annonay ingenomen. In Savoye gelukte het onzen troepen met ge bruikmaking van bergjagers, de vijandelijke stellingen, waar taai verzet geboden werd, op verscheidene plaatsen te doorbreken. Les Bains werd ingenomen. Tijdens de gewapende luchtverkenningen voor de Fransche kust van den Atlantischen oceaan werd een Britsch transportschip van 6000 ton met succes gebombardeerd. An dere verkenningsvluchten strekten zich uit tot deelen van de Noordzee. In den nacht van 24 op 25 Juni onderna men Duitsche gevechtstoestellen eenige vluchten naar midden-Engeland en bestook ten vliegvelden en installaties van de vlieg tuigindustrie met bommen. Een Britsch vliegtuig vloog overdag naar het vliegveld van Stavanger en Sola. Alvorens het bom men kon uitwerpen werd het door onze jagers neergeschoten. Ook in den afgeloopen nacht hebben Brit- sche vliegtuigen hun vluchten naar N.- en W.-Duitschland voortgezet, zonder eenige schade aan militaire installaties aan te rich ten. De luchtdoelartillerie van onze oorlogs marine aan de Noordzeekust heeft twee En- gelsche vliegtuigen neergehaald. DOODELIJK ONGEVAL BIJ HET PUINRUIMEN TE ROTTERDAM. Betonnen vloer stortte plotseling in. Gistermiddag is bij de opruimingswerk zaamheden in de binnenstad te Rotterdam een zeer ernstig ongeval gebeurd, waarbij een persoon gedood en diens broer ernstig gewond werd. De 32-jarige H. Hemmers, gewoond heb bende in een woonschip, dat in de Rotte ligt, en diens 30-jarige broer M. J. H., wa ren in een pand aan den Groenendaal, waar gevestigd was een zaak van M. Kap aan het puinruimen. Zjj bevonden zich voof deze werkzaamheden onder een be tonnen vloer, die schijnbaar nog intact was gebleven. Door een oorzaak, die tot nog toe onbe kend is, stortte op dat oogenblik deze vloer ineen. IJlings toegeschoten omstanders hebben de beide broers zoo spoedig moge lijk bevrijd. Helaas bleek een hunner, de 32-jarige H. H. reeds aan de bekomen verwondingen overleden te zijn, terwijl zijn broer ernstige verwondingen aan het hoofd had opgeloopen. De laatste is naar een zie kenhuis overgebracht, waar hij ter verple ging moest worden opgenomen. DE ZAAK VAN DEN OMSTREDEN ZUIGELING. Gistermiddag heeft de president van de Haagsche rechtbank, mr. A. S. Rueb, die te beslissen heeft in de zaak van de zuige ling, die twee moeders elkander betwisten, een bezoek gebracht aan het perceel Prin- cessegracht 6a, waar mevrouw van der W. haar kind zou hebben teruggekregen. De getuige mevrouw de G., die eerstgenoemde dame daar gezien heeft, wees er de plaats aan, waar dit geschiedde. Bij het verhoor gistermiddag sprak zij van schotten in die zaal als bij een kapper. Thans waren daar geen schotten, doch naar het personeel van het daar gevestigde staatsbedrijf verklaarde, waren deze on langs weggenomen. Bij het verhoor, dat op het onderzoek ter plaatse volgde, verklaar de de getuige, dat mevrouw van der W. haar kind herkende, terwijl het door een ander werd vastgehouden. Zij meende, dat dit een werkmeisje was, doch wist dit niet zeker. De verhooren zullen later worden voort gezet. Het D.N.B. meldt uit Weenen: Zesdui zend Hollandsche kinderen zijn vandaag voor 'n vacantie van verscheidene maanden naar den Duitschen Ostmark vertrokken. Zij zullen voor het grootste gedeelte in Salzkammergut, een omgeving met het mooiste landschap van de Alpen, in kinder tehuizen worden ondergebracht en onder geneeskundig toezicht staan. De Ostmark wil met deze uitnoodiging zijn dank betui gen voor den zorg aan Ostmarksche kinde ren na den wereldoorlog in Holland be steed. De werkzaamheden van den Raad van State. - Ter voorkoming van misverstand moge er op gewezen worden, dat bij de verordening van den rijkscommissaris voor het bezette Nederlandsche gebied van 21 Juni j.L, o.m. tot vaststelling van de werk zaamheden van den Raad van State, de werkzaamheden van de afdeeling van dien raad voor de geschillen van bestuur niet blijven rusten en mitsdien regelmatig voort gang hebben. De oproepingen voor de open bare vergaderingen van de genoemde af deeling van den Raad van State blijven der halve van kracht GISTERMORGEN LUCHTALARM IN LONDEN. Even na middernacht, zoo meldde Reuter gisteravond, hoorde men in het Zuidwesten van Engeland het geluid van vliegtuigmoto ren. De machines vlogen in Noordwestelijke richting en wierpen bommen uit. Het aantal dooden staat nog niet vast. Gistermorgen werd in Londen voor het eerst sinds het be gin van den oorlog luchtalarm gemaakt. AMERIKAANSCHE HULP AAN KINDEREN VAN VLUCHTELINGEN. In zijn hoedanigheid van voorzitter der Vereeniging tot hulpverleening aan kinderen van Europeesche vluchtelingen, heeft presi dent Roosevelt 2.000 aanbiedingen ontvangen van families, die gaarne bereid zijn kinderen te adopteeren. MAATREGELEN TEGEN BELGISCHE POLITICI GEEISCHT. De Vlaamschnationale afgevaardigden hebben in een brief aan den procureur des konings gerechtelijk optreden geëischt tegen verschillende Belgische politici, die uit Bel gië zijn gevlucht. In de eerste plaats dient tegen den vroegeren voorzitter van de Ka mer, van Cauwelaert, tegen den vroegeren voorzitter van den senaat, Gillon, en tegen verschillende andere leden van het parle ment te worden opgetreden, wegens belee- diging van koning Leopold en van de Bel gische staatsinstellingen. Het betreft hier leden van het parlement, die hebben deel genomen aan de vergadering van het schijn- parlement te Limoges. Ook tegen het kabi net Pierlot wordt gerechtelijk optreden ver langd. Het wordt er o.a. van beschuldigd de officieren en ambtenaren te hebben ontsla gen van hun eed van trouw aan den koning. Verder moet de hoogste militaire rechter Van der Meersch, in staat van beschuldiging worden gesteld, hem worden behalve be- leedigingen van den koning, aanhoudingen en ontvoeringen, mishandelingen en moord op Belgische onderdanen ten laste gelegd. GEVLUCHTE BELGISCHE EN NEDERLANDSCHE FINANCIERS. Met verscheidene Belgische en Nederland sche financiers aan boord, welke uit Bayonne waren gevlucht, is in de haven van Santan der (Spanje) de Portugeesche schoener Mi- lena aangekomen. De schoener was door de vluchtelingen voor ruim een millioen francs gecharterd. Het schip zal spoedig weer uit varen. ENGELSCHE OORLOGSSCHEPEN IN GIBRALTAR. Volgens te Algeciras ontvangen berichten is de Engelsche slagkruiser Hood met twee kruisers van het type Arethusa, benevens twee torpedobootjagers in de haven van Gi braltar aangekomen. SPAANSCHE GRENS WEER OPEN. De Spaansche grens is Maandagavond weer voor al degenen open gesteld, die in het bezit zijn van een doorreisvisum. voor Portugal. De stroom van vluchtelingen over de Spaansche grens is reeds weer in ver sterkte mate begonnen. DE BEROEMDE BIBLIOTHEEK VAN LEUVEN. De Soir publiceert thans een bericht over de brandstichting in de beroemde universi teitsbibliotheek van Leuven door de Engel- schen. Met deze bibliotheek, die met Ame rikaansch geld is opgebouwd, zijn 950.000 boeken ter waarde van verscheidene milliar den francs vernietigd. Ooggetuigen verha len, dat de Engelschen op 14 Mei de straten in de omgeving van de bibliotheek afzetter, en de bewoners verdreven. Twee burgers, een man en een zuster der Ursulinen, die zich niet snel genoeg verwijderden, werden door de Engelschen doodgeschoten. De brand in de bibliotheek duurde tot 25 Mei. De En gelschen hadden ook gepoogd het paleis van justitie te brand te steken, doch daar werden slechts enkele archieven vernield. DE FRANSCHE GEVOLMACHTIGDEN VERTROKKEN. De Fransche gevolmachtigden zijn gister middag met twee Fransche vliegtuigen naar Bordeaux teruggekeerd. De berichten uit buitenlandsche bron vol gens welke Rome, Berlijn en Bordeaux bin nen 24 uur de wapenstilstandsvoorwaarden zouden publiceeren, komen niet van gezag hebbende zijde. DE TOESTAND IN ZUID-AFRIKA. De binnenlandsche toestand in Zuid-Afrika heeft zich volgens een uitvoerig bericht van Stefani uit San Paulo de Loanda (Portu- geesch Angola) snel verscherpt en een hevig conflict tusschen de Engelschen en de boeren in het leven geroepen. Elk oogenblik kan hieruit de burgeroorlog ontbranden. De vroegere minister-president generaal Hert zog, die voor de zelfstandigheid van Zuid- Afrika opkomt, heeft een protest ingediend in verband met de oorlogsverklaring aan Italië, waarin het parlement niet is gekend en welke derhalve onwettig is. Dit initiatief van Hertzog op parlementair terrein is er, volgens Stefani, een bewijs voor, dat de gisting onder de boeren voortdurend toe neemt. Hertzogs tegenspeler, de huidige mi nister-president Smuts, heeft een waar regiem van terreur ingevoerd, waarmee druk wordt uitgeoefend op de boeren. Groote afdeelingen mariniers zijn geland en „voor het bewaren van de openbare orde" over de voornaamste plaatsen verdeeld. Sedert Maandag worden in de hoofdplaatsen van de Unie van Zuid-Afrika groote optoch ten gehouden, uit protest tegen de onwettige daden van de regeering Smuts. Onder het zingen van het Zuid-Afrikaansche volks lied voert de protesteerende menigte Zuid- Afrikaansche vlaggen met zich mee. Vooral in Transvaal dreigt de opwinding onder de bevolking het karakter van een opstand aan te nemen. EEN VERKLARING VAN CHURCHILL. De toestand is onzeker en donker. Churchill verklaarde gister in het Lager huis, dat Engeland iedere Fransche be weging om het Duitsche barbarisme te ver nietigen en de vrijheid voor Frankrijk te verkrijgen, zal ondersteunen. Ik kan nog niet zeggen, aldus Churchill, wat er van de betrekkingen met de regeering te Bordeaux terecht zal komen. Men zal echter pogingen in het werk stellen, dat contact met haar te behouden, dat wij met haar door de tralies van haar gevangenis, kunnen krijgen. Chur chill bevestigde daarop het feit, dat de Britsche regeering tijdens de onderhande lingen met Reynaud erin heeft toegestemd, dat Frankrijk zou vragen om de voorwaar den voor een wapenstilstand mits de Fran sche vloot in Britsche havens gebracht zou zijn en daar tijdens den duur der onderhan delingen zou blijven. Met betrekking tot de gebeurtenissen na het aftreden van Reynaud, verklaarde Churchill, dat Engeland alles heeft geprobeerd om de Fransche vloot in zijn bezit te krijgen. Ten aanzien van den toestand, zeide Churchill, dat deze zoo on zeker en donker is, dat het niet in het open baar belang zou zijn, indien hij zich hierover uitliet. Hij verzocht het Lagerhuis aan de regeering het volle vertrouwen te schenken. Het Fransche nationale comité. Met betrekking tot de vorming van een Fransch „nationaal comité" te Londen meldt de News Chronicle, dat bekende Fransche politici op weg naar Engeland zijn om zich bij „generaal" de Gualle aan te sluiten, o.a. Mandel, Carnpinehi, Herriot, Delbos, Blum, Cot en Reynaud. Het Engelsch-Fransche conflict. Met betrekking tot de Engelsch-Fransche spanning schrijft de Zweedsche Nya Dagligt Allehanda, dat de strijd tusschen de vroe gere wapenbroeders een weinig verheffend schouwspel is. Het wonderlijke tusschenspel voor de volgende phase van den oorlog is pijnlijk met de gedachte aan de vroeger zoo dikwijls beleden saamhoorigheid. Petain kon met .het volste recht zeggen, dat Frank rijk noch zijn bloed, noch pogingen heeft ge spaard. Niemand kan bestrijden, dat het Fransche leger dapper heeft gevochten en dat de tegenwoordige Fransche regeering beschouwd moet worden als de vertegen woordigster van Frankrijk. Na het verdwij nen van het Engelsch-Fransch verbond, schjjnen Turkije en Egypte blijkbaar de banden met de geallieerden te willen ver breken. Niet alleen de tegenstand op Fran- schen bodem is definitief afgeloopen, doch ook de gevolgen zijn van veel verstrekken der aard. De Britsch-Fransche betrekkingen. De Daily Herald beweert, dat er tusschen de Britsche regeering en de „regeering van Bordeaux" in het geheel geen diplomatieke betrekkingen meer bestaan. De Britsche ambassadeur en het personeel der ambas sade bevinden zich op weg naar Engeland. Onder zulke omstandigheden, aldus is de conclusie van het blad, zijn betrekkingen in het geheel niet mogelijk meer. EEN RADIOREDE VAN PETAIN. Minister-president maarschalk Petain heeft gisteravond voor het Fransche volk een radiorede gehouden, waarin hij de redenen voor het sluiten van den wapen stilstand met Duitschland en Italië uiteen zette. Pétain verklaarde, dat Frankrijk en Engeland zich over hun werkelijke mili taire kracht en over de doeltreffendheid van het economische wapen, groote illus- sies hadden gemaakt. Men wint een oorlog niet alleen met goud en grondstoffen. De overwinning hangt af van de effectieven, van het materiaal en van de voorwaarden, waaronder deze gebruikt worden. Pétain herinnerde aan de resultaten van den slag in Vlaanderen en den slag aan de Aisne en de Somme. In enkele dagen, zoo vervolgde hij, heeft de vijand onze stellingen doorbroken en het grootste deel van het Fransche grondgebied ver overd. De uittocht van vluchtelingen nam toen een enormen omvang aan. Acht mil lioen Fransche vluchtelingen voegden zich bij de anderhalf millioen gevluchte Bel gen en hebben in ons achterland wanorde teweeggebracht. Van den 15en Juni af trok de vijand over de Loire en stortte zich op het overige deel van Frankrijk. Bij zulk een beproeving moest de gewa pende tegenstand gestaakt worden. De regeering heeft besloten in Frankrijk te blijven om de eenheid van het Fransche volk in stand te houden en deze tegen over den vijand te vertegenwoordigen. Onder deze omstandigheden was het on zen plicht een aanvaardbaren wapenstil stand te verkrijgen. Pétain gaf vervolgens een overzicht van de wapenstilstandsvoorwaarden, die hij hard noemde, en vervolgde: de eer echter is tenminste gered. Wij zullen de noodige krachten bewaren om de orde in het moederland en in de koloniën te handhaven. Frankrijk zal slechts door Franschen bestuurd worden. Ik stel mijn persoon en ook mijn hoop niet buiten Frankrijk. Thans moeten wij al onze krachten op de toekomst richten. Een nieuwe orde begint. Uw leven zal hard zijn. Ik zal u niet bedriegen met leugens, die u reeds zooveel kwaad gedaan hebben. Rekent voor het heden op uzelf en voor de toekomst op uw kinderen. De Fransche pers over de rede. De Fransche bladen stemmen in met de radiorede van maarschalk Pétain waarin deze de houding der regeering tegenover de gebeurtenissen rechtvaardigde. De Fi garo wijst op den uitspraak van Pétain, dat Frankrijk de toekomst voor zich heeft en in het herstel gelooven moet. Dit doel kan slechts door volkomen eensgezindheid en discipline bereikt worden. De Echo de Paris schrijft: Frankrijk heeft den oorlog wegens jammerlijke voorbereiding en gebrek aan inzicht verloren. Het stukge slagen Frankrijk moet thans weer opge richt worden. Daarin moet men vertrou wen hebben. De wapenstilstand geeft Frankrijk gelegenheid met zijn verouder de levensvormen te breken. TOKIO TEGENOVER SAIGON EN BATAVIA De „Nijako Sjimboen" besprak gisteroch tend de diplomatieke betrekkingen met Frankrijk en Nederland. Het blad verklaart: Japan erkent niet het Fransche nationale comité, dat te Londen is gevestigd. Voor Tokio is het kabinet-Petain te Bordeaux altijd nog de rechtmatige Fransche regee ring, waarmee alleen kan worden onder handeld. Wat de Nederlandsche regeering te Londen betreft, zoo wordt deze door Japan weliswaar nog als Nederlandsche regeering erkend, doch onderhandelen doet Japan met deze regeering niet meer. In Nederlandsche aangelegen heden voert Japan besprekingen met de Duitsche regeering, terwijl Tokio in aangelegenheden, die Nederlandsch-In- dië betreffen, direct met Batavia onder handelt. De betrekkingen met Fransch Indo-China zullen, volgens dit blad, in overleg met Bor deaux worden geregeld. Het blad stelt dan echter voor, dat bijzondere gevallen onmid dellijk met het generaal-gouvernement van deze kolonie geregeld zullen worden. DE KWESTIE VAN EEN BLOKKADE VAN HET VASTELAND. De hoop van Engeland een blokkade van het geheele vasteland ten uitvoer te kun nen leggen, een maatregel die volgens een uitlating van den Britschen minister voor de inlichtingen door de Fransche capitula tie ontzaglijk vergemakkelijkt is, noemt men in kringen te Berlijn een verkeerde speculatie. Terwijl Engeland zijn voornaam ste wapen ziet in de uithongering en de blokkade, heeft Duitschland gestreefd naar de militaire beslissing. Dientengevolge spe len alle overzichten, die door Engeland op gesteld worden over economische hulp krachten, in het geheel geen rol voor de be slissing, die zich binnenkort zal voltrekken. De hulpkrachten staan Engeland slechts ter beschikking in zooverre zij op het eiland voorhanden zijn of in enkele weken verkre gen kunnen worden. Met het bombarde ment van het Engelsche industriecentrum Billingham is de aanval op de 'Engelsche industriebases begonnen. Bij den geringen afstand van de Duitsche luchtsteunpunten aan het Kanaal liggen zij in zekeren zin voor de Duitsche bombarde mentseskaders als op een presenteerblad. HET GAAT NU TEGEN ENGELAND. Welke gunstige reacties voor Duitschland voortvloeien uit het eindigen van den strijd in Frankrijk, in algemeenen zin en in het bijzonder ook in economisch opzicht bij den verderen strijd tegen Engeland, blijkt, naar van bevoegde zijde aan het D. N. B. is verklaard, uit het feit, dat thans het volle dige gebruik van alle econmische oorlogs middelen tegen Engeland alleen ter be schikking staat. Voor zoover een reorganisatie van de be wapeningsproductie met het oog op de bij zondere omstandigheden van een strijd te gen Engeland noodig en doelmatig is, kan zij thans na het verslaan van Frankrijk, zonder eenig resico ten uitvoer worden ge legd. Of en in hoeverre de economische hulpmiddelen van Frankrijk Duitschland ter beschikking staan, zal uitgewezen wor den door de nog niet bekende wapenstil standsvoorwaarden. In ieder geval kan thans in Frankrijk in economisch opzicht weer worden opge ruimd en opgebouwd. Tegelijkertijd is door het snelle eindigen van den strijd in Frankrijk het binnenhalen van de oogst gewaarborgd. Een belangrijke consequentie van het staken der vijande lijkheden in het Westen is ook het tot stand komen van een verbinding over land en met Spanje, waarmede Duitschland voor den oorlog uiterst ontwikkelingskrachtige economische accoorden heeft gesloten. De tenuitvoer legging van deze economi sche overeenkomsten moest wegens de blkkade tot dusverre achterwege blijven. Thans is de weg voor den DuitschSpaan- schen handel weer vrij. LUCHTAANVALLEN OP DE ENGELSCHE KUST. Het Britsche ministerie van luchtvaart maakt bekend, dat vijandelijke vliegtuigen vannacht aanvallen op de kust hebben on dernomen. Het luchtdoelgeschut trad ter stond in werking. Aan de Zuidoostkust van Engeland, zoo wordt verder vernomen, was de luchtdoelartillerie in den afgeloopen nacht in actie en werd op verschillende plaatsen elders gehoord. Glimlachje. Waarom draagt U een zonne bril mevrouw Kruize? Wel, ik heb een nieuwe diamantenring van mijn man ge kregen. 2 VLAGGEN UIT TE ROME. Sedert gistermiddag is de hoofdstad van het fascisme herschapen in een vlaggenzee. Tallooze driekleuren wapperen naast de hakenkruisvlaggen in den wind en geven in de straten en op de pleinen, ook van de verst afgelegen stadswijken op levendige wijze uitdrukking aan de Duitsch-Italiaansche wapenbroederschap. Over de publicatie van de voorwaarden tot den wapenstilstand staat nog niets vast, ondanks andersluidende be richten uit buitenlandsche bron, die spreken over een publicatie, welke elk oogenblik te verwachten zou zijn. De tegenspraak hier van wordt geleverd door bevoegde Italiaan- sche kringen. Fransche oud-ministers in Londen. Naar de Engelsche bladen melden, bevinden zich de Fransche oud-ministers Blum, Her riot en Paul Boncour te Londen. (Niet officieel) 5de klasse, 12de lüst Trekking van Dinsdag 25 Jnnl 1940 Hooge Prijzen 1000.— 13136 23176 24629 400.— 1180 3355 5480 6472 7977 0987 HH49 14944 20625 200.— 1585 4527 12232 19881 22011 100.— 6493 10255 11539 11676 15713 17163 17726 18144 19020 20824 Prijzen van f 70. 1112 1139 1156 1279 1282 1299 1637 1900 1985 1990 2030 2280 2451 2458 2587 2644 2808 2843 2897 2904 2946 3145 3176 32ia 3353 3498 3505 3507 3511 3547 3768 3835 3952 4071 4152 4193 4226 4452 4483 4581 4622 4633 5000 5027 5064 5074 5173 5230 5266 5382 5387 5536 5671 5703 5707 5829 5956 5991 6167 6216 6302 6340 6476 6521' 6597 6652 6802 6850 6895 6968 7320 7351 7664 7792 7804 7818 7839 8001 8048 8177 8304 8316 8428 8434 8500 8717 8789 9300 9472 9595 9665 9672 9677 9693 9755' 9764 10203 10257 10292 10433 10508 10831 10895 10973 11218 11225 11241 11256 11271 11305 11418 11729 11783 11916 12096 12480 12498 12586 12671 12861 12961 13112 13113 13161 13252 13266 13347 13455 13529 13556 13617 13635 13692 13724 13929 14140 14144 14214 14369 14387 14458 14570 14631 14632 14652 14661 14821 15051 15140 15170 15198 15276 15372 15395 15574 15630 15691 15856 15887 15928 16170 16196 16219 16364 16378 16389 16644 16791 16873 17019 17031 17181 17208 17247 17431 17537 17590 17611 18189 18195 18206 18293 18366 18491 18656 18765 18807 19211 19217 19223 19569 19768 19800 19840 19842 20008 20065 20240 20265 20356 20446 20469 20535 20732 20830 20924 20939 21104 21155 21330 21331 21436 21448 21576 21584 21662 21666 21893 21985 22021 22050 22107 22142 22282 22299 22355 22438 22564 22730 22813 23041 23082 23089 23124 23395 23473 23498 23564 23681 23689 23799 23881 23921 24006 24022 24034 24206 24239 24293 24340 24415 24544 24635 24803 Nieten 1039 1044 1046 1062 1063 1069 1072 1114 1177 1247 1290 1297 1313 1320 1334 1398 1404 1435 1440 1455 1457 1474 1517 1576 1588 1642 1668 1670 1681 1710 1716 1724 1759 1768 1780 1799 1857 1862 1925 1932 2017 2103 2126 2237 2277 2292 2332 2337 2428 2446 2477 2478 2483 2566 2637 2642 2653 2698 2784 2797 2807 2811 2881 2889 2920 2989 2995 3010 3079 3087 3100 311» 3197 3202 3209 3232 3272 3287 3298 3313. 3395 3464 3468 3483 3500 3513 3662 3715 3728 3730 3752 3766 3777 3779 3781 3826 3831 3876 3904 3918 3928 3971 4019 4035 4042 4055 4060 4195 4204 4216 4227 4295 4307 4311 4327 4331 4360 4389 4414 4506 4540 4609 4611 4734 4757 4758 4803 4824 4839 4944 4979 4991 5011 5020 5038 5073 5106 5129 5244 5262 5267 5278 5339 5367, 5416 5425 5469 5473 5543 5563 5569 5585 5602 5622 5797 5903 6957 5985 6024 6031 6061 6080 6132 6276 6301 6314 6324 6333 6386 6427 6473 6503 6513 6551 6579 om 6601 6647 6828 6829 6878 6888 6932 7089 7050 7147 7178 7346 7437 7536 7542 7610 7655 7680 7682 7757 7773 7791 7810 7844 7861 7863 7870 7930 7954 7955 7961 7976 9112 9134 9141 9188 9193 9204 9235 9247 8041 8118 8127 8148 8195 8212 8220 8225 8277 8285 8295 8363 8365 8367 8429 8480 8531 8699 8716 8726 8778 8795 8850 8865 8918 8936 8942 9044 9053 9086 9106 9111 9307 9353 9433 9508 9523 9549 9550 9624 9776 9808 9846 9852 9861 9906 9915 9958 9984 10072 10089 10092 10123 10230 10247 10249 10253 10263 10266 10278 10316 10352 10383 10394 10424 10440 10459 10464 10481 10576 10611 10665 10673 10724 10738 10816 10851 10870 10907 10928 10933 10986 11019 11038 11081 11104 11195 11208 11214 11253 11379 11442 11449 11548 11579 11580 11634 11637 11652 11655 11659 11689 11735 11765 11772 11778 11812 11880 11909 11953 12018 12062 12072 12146 12181 12185 12210 12217 12233 12234 12235 12337 12373 12380 12389 12399 12443 12446 12495 12526 12587 12610 12745 12749 12771 12813 12819 12826 12871 12884 12886 12892 12896 12938 12958 13024 13142 13239 13243 13272 13280 13286 13287 13332 13355 13429 13463 13511 13538 13539 13564 13588 13634 13639 13663 13767 13830 13833 13845 13876 13885 13922 13935 13943 14011 14021 14035 14036 14099 14180 14192 14199 14241 14255 142631 14266 14280 14285 14290 14324 14368 14381 143821 14391 14409 14457 14482 14516 14580 14619 14639 14651 14660 14663 14676 14722 14813 14863 14893 14913 14943 14973 15048 15154 15203 15208 15210 15297 15340 15404 25410 15456 15550 15572 15601 15665 15686 15741 15742 15819 15838 15859 15897 15900 15918 15940 15974 16048 16058 16059 16066 16127 16132 16156 16190 16225 16230 16308 16311) 16325 16386 16448 16524 16569 16676 16683 16716, 16732 16737 16750 16787 16822 16828 16884 16902 16933 16996 17142 17143 17176 17184 17284 17286i 17290 17293 17295 17297 17347 17432 17539 17595 17604 17643 17703 17704 17713 17731 17763 17788 17855 17859 17877 17956 18002 18015 18035 18086 18109 18116 18133 18176 18231 18233 18255 18275 18297 18311 18315 18319 183291 18343 18368 18378 18426 18448 18600 18682 1871» 18740 18752 18758 18820 18823 18834 18864 18892 18897 18905 18989 18996 19010 19058 19120 192681 19286 19301 19303 19369 19387 19407 19426 19477 19495 19497 19547 19570 19651 19658 19740 19771 19839 19868 19869 19942 19950 19979 19982 20020 20067 20132 20134 20157 20174 200277 20305 20399 20417 20438 20443 20450 20495 20590 20605 20639 20680 20764 20814 20815 20881 20890 20951 20968 21023 21034 21035 21129 21169 21187 21210 21250 21272 21297 21352 21360 21489 21525 21578 21668 21689 21703 21727 21730 21765 21790 21851 21853 21854 21872 21891 21963 21977 21988 22023 22042 22102 22113 22168 22246 22265 22327 22419 22435 22445 22457 22489 22518 22523 22532 22534 22551 22569 22638 22639 22640 22652 22654 22660 22702 22731 22882 22933 22960 22966 23015 23017 23032 23131 23212 23236 23265 23292 23355 23393 23402 23431 23433 23448 23537 23541 23585 23588 23593 23616 23646 23649 23701 23853 23901 23910 23960 23989 24012 14045 24153 24205. 24285 24291 24292 24320 24323 24365 24389 24403 24406 24457 24554 24565 24568 24597 24599 24604 24611 24634 24660 24713 24766 24886 24910 24926 24975 24978 24980 24996 Verbetering: 5e Klasse He lijst: 9659 mz 0656 22953 70 mz 23953 70

Alkmaarsche Courant | 1940 | | pagina 6