SPORT EN WEDSTRIJDEN. Distributie-nieuws van deze week. BONNEN-NIEUWS Derksen nog niet tegen van Vliet opgewassen Geldigheidsduur van petroleum ver lengd. Uitreiking Boter- en Vetbonnen. Klink speelde de rol van pechvogel I De tweede dag. i i KI AU Distributie grutterswaren begonnen. Omtrent de distributie van brood, boter en vetten, grutterswaren en petroleum deelt het A.N.P. mede: Het verschil in het droge-stofge- halte tusschen roggebrood en ander brood heeft aanleiding gegeven om te bepalen, dat iedere enkele bon van het broodbonboekje recht zal geven op het koopen van 125 gram rogge brood. Voor alle andere broodsoorten blijft het gewicht, dat per enkele bon van het broodbonboekje kan worden gekócht, 100 gram. In verband met het bovenstaande zullen gedurende het tijdvak van 22 Juli tot en met 28 Juli a.s. de met „71" tot en met „80" genummerde dubbele bonnen van het broodbon boekje recht geven op het koopen van 2500 gram roggebrood of 2000 gram ander brood. Elk der enkele bonnen geeft derhalve recht op het koopen van 125 gram roggebrood of 100 gram ander brood. De bonnen, welke 28 Juli nog niet gebruikt zijn blijven voorts nog tot en met 1 Augustus a.s. geldig. BOTER EN VETTEN. Zooals reeds eerder werd gepubliceerd is het aan de detaillisten toegestaan nog gedurende de week van 15 tot en met 21 Juli 1940 boter, margarine en spijsvet te koopen zonder dat daarvoor toewijzingen behoeven te worden afgegeven. Ter bevordering van een vlotte be voorrading der detaillisten kan thans goedgekeurd worden, dat deze gele genheid tot vrij koopen door detaillis ten nog blijft bestaan t/m. 28 Juli a.s. Ook gedurende de week van 22 tot en met 28 Juli behooren de detaillisten de door hen ontvangen, met „67" en „68" genummerde bonnen van het algemeen distributiebonboekje te plakken op op- plakvellen. Tegen inwisseling van deze opplakvellen zullen de distributie- diensten op een door deze diensten aan te geven dag toewijzingen voor boter, mar garine en spijsvet verstrekken. De aandacht wordt er op gevestigd, dat de detaillisten gedurende de week van 22 tot 28 Juli a.s. niet meer zullen mogen koopen dan 1/52 ge deelte van hun jaaromzet over 1939. Ten slotte wordt er nogmaals met na druk op gewezen, dat de detaillisten er bij het inwisselen der door hen ontvangen bonnen 67 en 68 voor boter- of marga- rinetoewijzingen rekening mede dienen te houden, dat met ingang van 28 Juli een groot deel der bevolking geen margarine of vet, doch uitsluitend boter zal kunnen koopen. Wie de ontvangen 0 consumentenbonnen uitsluitend of in hoofdzaak omwisselt voor margarinetoewijzingen loopt derhalve de kans, dat hij het gedeelte van zijn klan ten, dat na 28 Juli uitsluitend boter mag koopen, niet zal kunnen bedienen. GRUTTERSWAREN. Zooals reeds in de dagbladen werd ge publiceerd zal op Maandag 22 Juli a.s. een aanvang worden gemaakt met de distri butie van alle soorten rijst, rijstemeel, gort, havermout, havervlokken, grutten, maizena, griesmeel, puddingpoeders, ma caroni, spaghetti en vermicelli. Gedurende het tijdvak van 22 Juli a.s. tot en met 11 Augustus a.s. geeft de met „95" genummerde bon van het algemeen distributiebonboekje recht op het koopen van 250 gram rijst of rijstemeel. De met „100" genummerde bon geeft gedurende genoemd tijdvak recht op het koopen van 250 gram havermout of havervlokken of gort of grutten. Voorts geeft gedurende het tijdvak van 22 Juli a.s. tot en met 11 Septem ber a.s. de met „105" genummerde bon van het algemeen distributiebon boekje recht op het koopen van 100 gram maizena of griesmeel of pud dingpoeder. Wat deze puddingpoeders betreft wordt de aandacht er op gevestigd, dat onder de distributieregeling slechts vallen pud dingpoeders, 'welke vervaardigd zijn van of hoofdzakelijk bestaan uit producten bereid uit granen, rijst of tapioca. Gedurende het tijdvak van 22 Juli a.s. tot en met 11 September a.s. zal voorts de met „110" genummerde bon van het algemeen distributiebon boekje recht geven op 100 gram ma caroni of vermicelli of spaghetti. PETROLEUM. Met het oog op den voorraad pe troleum, welke thans voor huishou delijk verbruik beschikbaar is, is het noodzakelijk gebleken, den geldig heidsduur van den tot en met Zondag 28 Juli a.s. geldig verklaarden met „periode 3" gemerkten petroleumze- gel, te verlengen tot en met Zondag 11 Augustus a.s. Dit beteekent, dat bij het verbruik van de op den thans geldigen petroleumzegel gekochte petroleum rekening dient te worden gehouden, dat met deze hoeveel heid volstaan moet worden tot en met 11 Augustus a.s. Voorts wordt er op gewezen, dat de met „periode 4" gemerkte petroleumzegel niet geldig zal worden verklaard voor het koopen van petroleum. Laatstbedoelde zegel zal dus kunnen worden vernietigd. GEEN MEEL OF BLOEM OP BROOD BONNEN. De leider van den distributiedienst Alkmaar vestigt er de aandacht van belanghebbenden op, dat onder geen voorwaarde bloem of meel mag worden verkocht op broodbonnen. Op broodbonnen mag uitsluitend brood wolfden verstrekt en n i et s anders. Bloem en meel kunnen uitsluitend worden betrokken op de voor tarwebloem enz. aangewezen bonnen van het Algemeen Distributiefconboekje, thans dus de bonnen nummers 75 en 90. Ieder wordt met nadruk in zijn eigen belang aangeraden, het vorenstaande stipt na te leven, wijl men zich anders aan een strafrechterlijke vervol ging kan bloot stellen. De leider voornoemd, H. BAKKER. WEEK VAN 22 TOT EN MET 28 JULI 1940 Artikel Bon No. Geldig Rantsoen -*» 80 A D ...AD') 28-6 t. en m. 25-7 26-7 t. en m. 1 K.G. Koflie en Thee 85 A D 6-7 t. en m. 2-8 2i/2 ons Koffie of Vs ons Thee Tarwebloem, tarwe meel, boekweitmeel, roggebloem, rogge meel, zelfr. bakmeel 75 A D 90 A D 17-6 t. en m. 26-7 13-7 t. en m. 9-8 2' /2 ons 2 ons Brood B B 61 t. en m. 70 B B 71 t. en m. 80 15-7 t. en m. 25-7 22-7 t. en m. 1-8 100 gram 100 gram Boter, Margarine en Vet 67 A D, 68 A D 15-7 t. en m. 28-7 elke bon 250 gram Rijst, gebroken rijst en rijstemeel 95 A D 22-7 t. en m. 11-8 250 gram Havermout, haver vlokken, grutten en gort 100 A D 22-7 t. en m. 11-8 250 gram Vermicelli, Macaroni en Spaghetti 110 A D 22-7 t. en m. 11-9 100 gram Maizena, Griesmeel en Puddingpoeder 105 A D 22-7 t. en m. 11-9 100 gram Petroleum P Z periode 3 15-7 t. en m. 11-8 2 liier Motorbrandstol Op coupons van Vergunning No. 1 1-7 t. en m. 31-7 Als aangegeven op coupons (1, 2 of 5 liter) Schoenen Voorzoover geen leerloos en zomerschoeisel of huispantoffels op schoenenbonnen, aan te vragen bij den plaatselijken distr.dienst Textielproducten Behoudens vrijgestelde artikelen, op vertoon van distributie-stam kaart, op aileveringsbewïjs, uitgegeven door den winkelier. Bijzondere aanschaffingen en bedrijfskleeding op speciale vergun ning, aan te vragen bij den plaatselijken distributiedienst. Vaste Brandstoffen Toegestane hoeveelheid, op ontvangstbewijs, uitgeschreven door den brandstoffenleverancier. A D: Algemeen Distributieboekje B BBroodbonboekje P Z: Petroleumzegel Het nummer wordt in de couranten bekend gemaakt, ALKMAAR. Er is door het DISTRIBUTIEKANTOOR ALKMAAR vanaf DINSDAG 16 JULI 1940 een aanvang gemaakt met de uitreiking van boter- en vetkaarten. Ten opzichte van de uitreiking is de vol gende regeling voor de komende week vast gesteld. Voor hen wier geslachtsnaam begint met: Letter L, M, N, O, P of Q op 22 en 23 Juli 1940, R of S op 24 Juli 1940, T, U of V op 25 Juli 1940. W, X, Y of Z op 26 Juli 1940. Het DISTRIBUTIEKANTOOR ALKMAAR, BREEDSTRAAT no. 40 (Gemeente-Museum), zal gedurende bovengenoemde data geopend zijn van 8 1/2 uur v.m. tot 5 1/2 uur n.m. Denk om de Stamkaarten! Neem deze mee, want anders is alle moeite vergeefs. OUDKARSPEL. De uitreiking van de boter- en vetkaarten zal hier als volgt gescnieden: Aan degenen, wier naam begint met de letters AK op Dinsdag 23 Juli van 912 en 1.305 uur; de namen beginnende met LZ op Woensdag 24 Juli, op dezelfde tijden, ten distributiekantore in het gemeentehuis. Medegebracht moeten worden: een inge vuld aanvraagformulier en de distributie stamkaarten. Degenen, die voor vetkaarten in aanmer king wenschen te komen dienen het aanslag biljet in de gemeentefondsbelasting 1939 1940 mee te brengen. UITGEEST. De uitreiking van boter- en vetkaarten zal in alphabetische volgorde geschieden, en wel op Donderdag 25 Juli van 912 uur A t.m. F, 1 y,5 uur G- t.m. H; op Vrijdag 26 Juli van 9—12 uur voor M t.m. R, IK5 uur voor S t.m. Z in de voormalige bewaarschool aan het Bonkenburg. Meegebracht moeten worden: Het aan vraagformulier (ingevuld), de stamkaarten van alle leden van het gezin, de aanslagbil jetten van alle gezinsleden, die aangeslagen zijn in de gemeentefondsbelasting. DE VETPOSITIE IN ONS LAND. Men vrage van de slagers niet het onmogelijke. Nu de distributie van gesmolten vet en reuzel en boter is ingevoerd en rauw vet en rauwe reuzel onder deze distributie niet zijn betrokken, wordt er van de zijde van het publiek een sterke aandrang op de slagers uitgeoefend om rauw vet en reuzel te leve ren, vaak in hoeveelheden veel grooter dan voor direct gebruik noodzakelijk. Er zijn consumenten die namelijk een zekeren voor raad willen vormen en nu van den slager vragen hen aan dezen voorraad rauw vet of reuzel te helpen. Het bureau van den Nederlandsche Sla gershond vestigt er de aandacht op, dat men in dezen het onmogelijke van den slager vraagt. Immers de slager heeft geen grooter voorraad rauwe reuzel en rundvet dan de wekelijksche slachting van vee hem ople vert. Versch rundvet kan niet meer uit het buitenland worden ingevoerd zooals vóór den oorlog het geval was. De slager is genoodzaakt zijn wekelijkschen voorraad rauw vet en reuzel zoo goed mo gelijk bij het vleesch onder de klanten te verdeelen, en het is dus heel normaal, dar men bij een pond vleesch niet meer dan een ons vet kan krijgen. Deze werkelijkheid heeft het publiek te aanvaarden en het is niet billijk om van den slager levering ie vragen, waartoe hij beslist niet in staat is. GASOLIE VOOR LANDBOUW- TRACTOREN. Er blijkt eenig misverstand te bestaan omtrent de wijze, waarop gasolie voor landbouwtractoren kan worden verkre gen. In dit verband wordt ons van be voegde zijde het volgende medegedeeld. De distributie van dit product voor land bouwdoeleinden blijft, evenals in de peri ode 1 October 193910 Mei 1940, centraal geschieden door het rijksbureau v.oor aardolieproducten, sectie II, Zeestraat 100104, 's-Gravenhage, telef. 116344. Momenteel mag de olieleverancier zonder vergunning 30 pet. leve ren van de hoeveelheid, welke de verbrui kers hebben ontvangen in de overeen komstige kalendermaand van de basis periode 1 Augustus 193831 Juli 1939. Voorloopig kunnen voor den landbouw extra hoeveelheden beschikbaar worden gesteld, waardoor de landbouwbedrijven normaal kunnen blijven werken, zij het, dat de grootst mogelijke zuinigheid, b.v. door combineeren van werk, door gebruik te maken van electrische of stoomkracht enz., betracht moet worden. Men moet zich voor inlichtingen, extra toewijzingen enz., tot bovenvermeld bureau wenden en niet tot de provinciale voedsel-commis- sarissen of plaatselijke distributiediensten. Voor de eerste aanvraag moet een stamformulier D. O. 5 (groen) worden ingevuld en ingeleverd bij het rijksbureau voor aardolieproducten. Deze formulieren zijn bij de olieleveranciers verkrijgbaar. Indien een verbruiker na 1 October 1939 reeds een extra toewijzing van het rijks bureau voor aardolieproducten heeft ontvangen, kunnen zij een extra hoeveel heid aanvragen door de achterzijde van het „bericht van beschikbaarstelling" (enkelvoudig groen formulier) in te vul len en dit formulier bij het Rijksbureau in te zenden. Twee ongezellige dagen in het Am- sterdamsche Stadion: dreigende wolken, Zaterdag een regenbui, verder veel, te veel wind, en tenslotte een tempera tuur, die te laag was voor deze zomer sport bij uitnemendheid. Desondanks goede sport met één klinkende verras sing: de nederlaag van Klink. En verder normale uitslagen: van Vliet, Remkes en v. d. Linden sprintkaimpioen, Schulte koning der achtervolging. Ziedaar in enkele regels het voor naamste. 't Begon Zaterdag met de diverse series en herkansingsritten. Namelijk de series ach tervolging. Onze Noordhollandsche kampioen Klink had niet de minste moeite met Textor, Schulte speelde als 't ware met Buis, v. d. Voort had in Domhof geen partij, Groene wegen won al even gemakkelijk van Motké en v. Egmond klopte Fransman a son aise. De kwart-finales brachten veel meer strijd en tegelijkertijd een groote verrassing. Klink moest het n.l. opnemen tegen zijn koppel- genoot v. d. Voort, die spórtief zijn koppel- genoot „niet kende". Klink kon dus volop strijd verwachten en kreeg dit ook. Wel ging de eerste ronde vrijwel gelijk op, maai reeds na deze ronde was het duidelijk, dat Klink zou verliezen. Hij verloor 'eensklaps zijn soepelheid, draaide niet regelmatig, maar rukte telkens en toen hij achter raakte, ging hij zelfs een paar keer spurten. Dat be zorgde hem natuurlijk terreinwinst,. maar het kostte hem veel te veel energie. En de rustig verder draaiende v. d. Voort had ge heel geen moeite om den kampioen te klop pen. De rest van de kwart-finales leverde geen bijzonderheden op, zoodat v. Egmond, v. d. Voort, Schulte en Groenewegen in de halve-finales uitkwam. De sprints. Direct na den middag werd een aanvang gemaakt met de sprintseries voor onafhan- kelijken. Onze Alcmariaan Evers liet zich op deze groote baan verrassen door Kremers, maar gelukkig kreeg Evers een tweede kans in de z.g. herkansingsritten. Hier wist bij netjes te winnen, zoodat hij met v. d. Lin den, Herbershof en Kremers in de halve finales kwam. Wat de sprints voor de profs betreft, „onze" Jan Derksen had niet veel moeite met v. d. Voort. En waar ook v. Vliet zich gemakkelijk plaatste door van Roes te win nen, leek het er al op, dat we een finale v. Vliet.Derksen zouden krijgen. Dit ver moeden werd bewaarheid in de halve finales. Want in twee ritten klopte v. Vliet van Eg mond en Derksen maakte korte metten met v. d. Vijver, dien hij in alle opzichten de baas was. Bij de amateurs viel niet veel bijzonders te> noteeren. Ons amateurcorps lijdt aan bloed armoede, nu eerst Derksen en daarna Pronk en Evers verdwenen zijn. Trouwens, dat Leene nog weer aan bod kwam, spreekt wel voor de geringe kracht der amateurs. De uitslagen. Achtervolging: le serie: Klink wint van Textor, tijd 5 min. 24.6 sec.; 2e serie: van Egmond wint van Fransman, tijd 6 min. 48.8 sec.; 3e serie: v. d. yoort wint van Domhof, tijd 4 min. 38.2 sec.; 4e serie: Groenewegen wint van Motké, tijd 6 min. 44.4 sec; 5e serie: Schulte wint van Buis, tijd 5 min. 21.6 sec. Roes en van Amsterdam reden alleen en maakten over de 5 k.m. resp. 6 min. 57.6 sec. en 6 min. 52.2 sec. De kwart-finales: le serie: van Egmond wint van Reuter, tijd 6 min. 41.8 sec., tijd van Reuter 6 min. 48.2 sec.; 2e serie: v. d. Voort wint van Klink, tijd 6 min. 35.2 sec. Sprint onafhankelijken. le rit: 1. v. d. Linden, tijd laatste 200 m. 14.6 sec.; 2. van der Heyden. 2e rit: 1. Herbershof, tijd laatste 200 m. 14 sec.; 2. van Rijn. 3e rit: 1. Kremers, tijd laatste 200 m. 13.8 sec.; 2. Evers. Herkansingsrit: 1. Evers 13,8 sec., 2. van Rijn, 3. v. d. Heyden. Sprint professionals: Eerste serie: 1. van Vliet 13,2 sec.; 2. van der Voort. Tweede serie: 1. Derksen 13,2; 2. Roes. Derde serie: 1. van der Vijver 13,2 sec.; 2. van Egmond. Herkansingsritten: eerste rit: 1. Fransman 13,8 sec; tweede rit: 1. van Amsterdam 13,8 sec. Sprint amateurs: Eerste serie: 1. Bijster 14,2 sec. Tweede serie: 1. van Boheemen 13,4 sec. Derde serie: 1. Smits 14,2 sec. Vierde serie: 1. de Best 14 sec. Vijfde serie: 1. van Gelder 13,8 sec. Zesde serie: 1. Leene 13,2 sec. Herkansingsritten: eerste rit: 1. Remkes 13,4 sec.; tweede rit: 1. Hoek 14,2 sec.; derde rit: 1. Peters 13,6 sec.; vierde rit: 1. van Hek ken 13,2 sec. Finale herkansingsrit: 1. Remkes 13,2 sec., 2. Peters. Kwart finales sprint professionals over 500 meter: Eerste rit: 1. van Vliet 15,4 sec.; 2. Roes. Tweede rit: 1. Derksen 14 sec.; 2. van der Voort. Derde rit: 1. van der Vijver 13 sec.; 2. van Amsterdam. Vierde rit: 1. van Egmond 13,2 sec.; 2. Fransman. Kwart finales sprint amateurs over 500 meter: Eerste rit: 1. Leene 13,2 sec.; 2. Bijster. Tweede rit: 1. de Best 12,2 sec.; 2. van Boheemen. Derde rit: 1. Smits 13,8 sec.; 2. Peters. Vierde rit: 1. Reihkes 13,4 sec.; 2. van Gelder. Halve finales sprint over 500 meter: Professionals, eerste serie: eerste manche: 1. van Vliet 13 sec.; 2. van Egmond; tweede manche: 1. van Vliet 13 sec.; 2. van Egmond. Tweede serie, eerste manche: 1. Derksen 12,8 sec.; 2. v. d. Vijver; tweede manche: 1. Derksen 12,6 sec.; 2. van der Vijver. Onafhankelijken, eerste serie, eerste man che: 1. van der Linden 12,8 sec.; 2. Evers: tweede manche: 1. van der Linden 13 sec.; 2. Evers. Tweede serie, tweede manche: 1. Herbers- hoff 14 sec.; 2. Kremers; tweede manche: 1. Herbershoff 13,4 sec.; 2. Kremers. Amateurs, le serie, eerste manche: 1. Rem kes 14 sec.; 2. Leene; tweede manche: 1. Leene 13 sec.; 2. Remkes; derde manche: 1. Remkes 13 sec.; 2. Leene. Tweede serie, eerste manche: 1 Smits 14,6 sec.; 2. de Best; tweede manche: 1. Smits 13,2 sec.; 2. de Best. De eerste manche van de sprint voor ama teurs bracht een gedecideerde overwinning van Remkes. Hij gaf Smits geen schijn van kans. In de tweede manche ging Smits tot den aanval over, waarbij hij evenwel geen kans kreeg Remkes te ontloopen. Deze wist hem in de laatste 200 meter bij te komen, en uit stekend te passeeren. De eerste manche van de onafhankelijken leverde een bijzonder handige overwinning van v. d. Linden. Kremers was niet waakzaam genoeg, zoo dat v. d. Linden bij de Marathontribune plot seling kon wegschieten en een voorsprong nam. Deze voorsprong wist hij te behouden. De tweede manche bracht opnieuw een goede verwinning, welke gelijkwaardig was aan die in de eerste manche. Hiermede was de tweede kampioen van dezen middag be kend. De renner A. v. d. Linden uit Zand- voort werd kampioen in de sprint voor on afhankelijken. Onder ademlooze stilte vond het grootste duel plaats tusschen de profes sionals van Vliet en Derksen. Op tac tische wijze sloeg van Vliet bij de Ma rathontribune den aanval van Derksen af en won met meer dan een wiellengte, ondanks heftige pogingen van Derksen om in de laatste 200 meter nog bij te komen. In de tweede manche dwong Derksen van Vliet den kop te nemen. Bij de Marathontribune ging Derksen tot den aanval over, doch van Vliet was op zijn hoede en in een prachtige stijl haalde hij zijn rivaal in en sloeg hem met een halve wiellengte. Onze wereldkampioen wist dus op overtuigende wijze zijn na tionale titel te behouden door in twee ritten deze beslissing uit te lokken. De ritten om den derden en vierden prijs brachten bij de amateurs en de onafhan kelijken een beslissingsrit. Alleen bij de pro fessionals toonde v. d. Vijver zich absoluut de meerdere van van Egmond. De Haarlem mer kreeg geen schijn van kans. Van Vliet werd algemeen sprintkam pioen 1940. In de halve finales kampioenschap achter volging won Schulte vrij gemakkelijk van Groenewegen. In de tweede serie leverde van Egmond een interessant en spannend duel met v. d. Voort, waarbij de wind voor een bijzondere attractie zorgde. Na vijf ron den verhoogde v. d. Voort zijn tempo, waar voor van Egmond moest bezwijken en in de achtste ronde werd ingehaald. De beslissing moest dus worden uitgevochten tusschen Schulte en v. d. Voort. Deze beslissing bracht een gelijkopgaanden strijd tusschen de bei de rivalen. Toch bleek Schulte de sterkste en moest het enthousiasme van v. d. Voort het tegen de kracht van Schulte afleggen. Schulte zag tenslotte kans ongeveer 50 meter in te loopen en daarmede het kam pioenschap in de wacht te sleepen. De uitslagen luiden: Finales sprint amateurs over 500 meter: le manche: 1. Remkes (12.6 sec.); 2. Smits. 2e manche: 1. Remkes (13 sec.); 2. Smits. B. W. Remkes uit Amsterdam kampioen 1940. Kampioenschap professionals: le manche: 1. van Vliet (13 sec.); 2. Derksen. 2e manche: 1. van Vliet (12.6 sec.); 2. Derksen. A. van Vliet uit Woerden kampioen 1940. Finales kampioenschap sprint over 500 m.: Onafhankelijken: le manche; 1. v. d. Linden (13.4 sec.); 2. Kremers. 2e manche: 1. v. d. Linden (13.4 sec.); 2. Kremers. v. d. Linden uit Zandvoort kampioen 1940. Halve finales kampioenschap achtervol ging professionals: le serie: Schulte wint van Groenewegen, tijd 6 min. 58.2 sec. 2e serie: 1. v. d. Voort haalt na 5 min. en 40 sec. van Egmond in. Finale kampioenschap professionals over max. 5 k.m. om den eersten en tweeden prijs: Schuit wint van v. d. Voort, tijd 6 min. 43,8 sec. le prijs: G. Schulte, 's-Hertogenbosch, kampioen 1940. 2e prijs: B. v. d. Voort, IJmuiden. 3e prijs: J. van Egmond, Haarlem. 4e prijs: D. Groenewegen, Amsterdam. Voorwedstrijd stayerwedstrijd kampioen schap van Nederland op den baan 100 k.m.: 1. A. van Amsterdam (Bustraan), tijd 1 uur 34 min. 17,6 sec.; 2. D. J. Bosland op 3 ronden; 3. A. Zwartepoorte op 6 ronden. Alle drie stayers zullen a.s. Donderdag avond, half acht, uitkomen met Wals en Schulte in den wedstrijd om het nationale stayerskampioenschap 1940. De ruggegraat van elk reclame-plan: DAGBLAD-RECLAME!

Alkmaarsche Courant | 1940 | | pagina 3