STILLE NO 9 Admztmüim DASHIELL HAMMETT Wind voor de molens AMSTERDAMSCHE BEURS LAATSTE BERICHTEN MARKTBERICHTEN f EERSTE BLAD 3 ÖESCHBBVEH DOOR TEEKEN1NGES ALEXANDER RAYMOND VAN HEILOO. Jaarvergadering Mobilisatiekruis. - De Nat. Bond Het Mobilisatiekruis (afd. Heiloo) hield Donderdagavond een jaarvergadering in café Admi raal. Uit het jaarverslag bleek, dat het ledental met 11 is teruggegaan. Veel heeft men niet kunnen doen. Dank werd gebracht aan B. en W. voor hunne toestemming om een speldjes dag en een verloting te houden. Uit het financieel verslag bleek, dat de ontvangsten en uitgaven 255,57 be droegen, het batig saldo was 39,62. Daar men niets van het hoofdbestuur verneemt en ook geen jaarvergade ring in Utrecht plaats had, heeft men geen contributie afgedragen. Uit de vergadering werd gevraagd of wij een vereeniging van oud militairen mochten blijven be staan en niet evenals de Burger wacht en Bijz. Vrijw. Landstorm ontbonden moesten zijn. De secre taris zeide, dat wij op 9 September aan den procureur-generaal de be scheiden hadden opgestuurd en uit het feit, dat voor hedenavond, via den burgemeester, vergunning was gegeven voor een vergadering, kon men opmaken, dat opheffing niet verplicht is. Besloten werd zonder tegenbericht van hoogerhand gewoon door te gaan. In het bestuur werden herkozen de heeren N. Bakker Azn. en L. Denneman, eerstgenoemde als voor zitter. Behoudens verkregen goed keuring werd het dagelij ksch be stuur gemachtigd om een bedrag in natura te verstrekken. Besloten werd nog, dat men bij den bond zal blijven aangesloten, zoo die blijft bestaan. 't Ontluikende Roosje in het goud. Dit jaar bestaat de rederijkers kamer ,,'t Ontluikende Roosje" 50 jaar. Naar we van het bestuur ver nemen, zal men dit voorjaar een jubileum-uitvoering geven. Het 2C00ste lid. - Donderdagmid dag kwam een 9-jarige jongen zich melden voor een lidmaatschaps kaart van de ÏJsbaan Heiloo. Hij bleek de 2000ste te zijn. Hij kreeg een gratis kaart en vermoedelijk zal het bestuur waarvan op dat moment niemand aanwezig was hem wel een ander aandenken geven. Donderdag is besloten wedstrijden te houden voor de leerlingen der school voor u. 1. o. en de openbare school. Opdracht boomen rooien. - De rijkswaterstaat heeft aan onzen plaatsgenoot, den heer G. Oudhoff, opdracht gegeven tot het rooien van 133 zware boomen aan den rijksweg. OBDAM. „Tuinders Welvaren". - Onder voorzitterschap van den heer Jac. van Leijen Sr. kwamen Woensdag avond j.l. in- de consistoriekamer van de herv. gemeente alhier de leden van de vereeniging „Tuinders Welvaren" in jaarvergadering bij een. De secretaris bracht zijn verslag uit, waarin werd opgemerkt dat het een jaar van r.ngst en vrees is ge weest; de prijzen der producten begeven zich in stijgenden lijn, terwijl gelukkig geen goederen meer naar den belt behoeven te worden gebracht; het ledental der vereeniging is onveranderd ge bleven. De rekening van den penning meester werd in de teste orde be vonden. De salarissen van den secretaris- penningmeester en den voorzitter werden weder ongewijzigd vastge steld. De heeren P. Groot en C. Molenaar werden met vrijwel alge meen® stemmen herkozen als be stuursleden. Hierna vonden de bestellingen plaats van manden, zaaizaden en kunstmest. Het bestuur werd in overweging gegeven een zoo groot mogelijk kwantum kunstmest te zien te verkrijgen. Na de rondvraag volgde sluiting. BERGEN. Loop der bevolking - De bevol king dezer gemeente bestond 1 Jan. 1940 uit 3134 m. en 3769 vr., totaal 6903 inwoners. Zij vermeerderde door geboorte met 65 m. en 62 vr. en door vestiging in de gemeente met 269 m. en 529 vr. In den loop van 1940 zijn overle- en 29 m. en 40 vr. en vertrokken 272 rn. en 548 vr., zoodat de bevol king op SI Dee. bestond uit 3167 vr. en 3772 vr., totaal 6939 personen. In 1940 werden 48 huwelijken gesloten cn 4 echtscheidingen ingeschreven. ZUIDSCHARWOUDE. Vergadering IJsclub. - De ijsclub „Ons Genoegen" hield Vrijdagavond een algemeene jaarvergadering in café Jansen, onder leiding van den waarnemend voorzitter, den heer J. Kramer. Medegedeeld werd, dat van den burgemeester een verzoek is ont vangen om een bijdrage voor de „Winterhulp". De vergadering ging er mee accoord, dat hiervoor 5 was beschikbaar gesteld. Het jaarverslag van den secretaris, den heer H. Metselaar, memoreerde den vorigen strengen winter, waarin men veel onkosten heeft gemaakt om banen in orde te maken, doch meestal zonder resultaat, omdat er weer spoedig sneeuw viel. Herinnerd werd aan het aftreden van den heer de Boer als voorzitter en den heer D. van Kleef als bestuurslid. Hun werd hartelijk dank gebracht voor hun werk in het belang van de ver eeniging gepresteerd. Het ledental der vereeniging bedraagt 85. Nadat de secretaris het verslag van de bondsvergadering had uitgebracht, legde de penningmeester, de heer C. de Boer Cz., rekening en verant woording af van zijn beheer. Ont vangen was in totaal 253,08, uitge geven 175,93, batig saldo 77.15. Het aanvangssaldo was 159,91, zoodat de kas wel een flinke ader lating heeft ondergaan. Dit is een gevolg van het feit, dat men hier niet uitsluitend op de baan is aange wezen, behalve bij sneeuw, merkte de voorzitter op. De eere-voorzitter, de heer S. de Boer, deed een beroep op allen om zoo actief mogelijk te werken, opdat er zooveel mogelijk gelegenheid is om te rijden. Voorheen ging men wel eens met een lijst door de gemeente met goed resultaat. De heer Mammen zou gaarne zien, dat meer aandrang uitgeoefend werd op de ingezetenen om als lid toe te treden, of hun contributie te ver- hoogen. Spr. vroeg of alle slooten wel zijn gecontroleerd. De voorzitter was het eens met het door den heer Mammen ge sprokene t. a. v. de financiën. Er is al meermalen een rondvraag gedaan om meer leden te krijgen. Nu is al de bepaling gemaakt, dat kinderen van menschen, die wel lid kunnen zijn, maar het niet zijn, niet aan de wedstrijden mogen deelnemen. De voorkeur is bij de banen op het centrum van het dorp gevestigd. Het bestuur zal doen, wat het kan om de zaken zoo goed mogelijk te doen verloopen. Bij de bestuursverkiezing werd in de vacature, ontstaan door het be danken van den heer D. van Kleef, gekozen de heer D. de Geus Jbz. Men besloot, een voorstel om te bepalen, dat leden, die in ijslooze winters bedanken, daarna dubbele contributie zullen moeten betalen, op een volgende vergadering te be handelen. De jaarvergaderingen zullen in 't vervolg worden gehouden in No vember of December. In de na sluiting der vergadering gehouden bestuursvergadering werd de heer D. de Geus Jb. tot voorzitter gekozen. Het ijs. - Nu de vorst weer plot seling is ingevallen, is de vaart weer zoo goed als gestremd. Na den eer sten nacht liep men al weer over de vaargeul heen. Met veel moeite is een motorboot van de beurtbevrach ting er nog doorgeworsteld. Het ging echter heel langzaam. Donder dag is het ijs weer opengeroeid, doch er lagen zooveel dikke schot sen in de vaart, dat het voor de tuin ders practisch onmogelijk was, om er door te komen. OUDORP. Loop der bevolking. - Op 1 Jan. 1940 bestond de bevolking dezer ge meente uit 977 m. en 957 vr., totaal 1934 personen. Zij vermeerderde door vestiging met 82 m. en 98 vr., door geboorten in de gemeente met 25 m. en 22 vr. en door geboorten elders, behoorende tot deze ge meente, met 2 m. en 4 vr. Van de in de gemeente geboren kinderen behooren 2 m. tot andere gemeen ten, zoodat de geheele vermeerde ring was 107 m- en 124 vr. De bevolking verminderde door vertrek met 99 m. en 96 vr., door overlijden in de gemeente met 5 m. en 5 vr., door overlijden elders, be hoorende tot deze gemeente, met 4 m. en 1 vr., zoodat de geheele ver mindering was 108 m. en 102 vr. Het bevolkingscijfer was op 1 Jan. 1941 dus 976 m. en 979 vr., totaal 1955, zoodat er een toename was van- 21 personen, HENSBROEK Ziekenkas „Helpt Elkander" - Donderdag had een algemeene ver gadering plaats van de ziekenkas „Helpt Elkander". De opkomst der leden was gering. De voorzitter, de heer D. Kort, her dacht den overleden penningmeester, den heer Joh. Koning, en sprak en kele woorden van waardeering voor het vele dat deze voor de vereeni ging heeft gedaan. Ook sprak hij een woord van dank aan de weduwe van den overledene voor het bijhouden der boeken na het overlijden van haar man. Vervolgens zei spr., dat als voor zitter en vice-voorzitter hebben be dankt de heeren Jb. Visser en W. Los, zoodat het bestuur met 3 perso nen is achteruitgegaan. Ook hen bracht hij dank. De rekening van den penningmees ter sloot met een nadeelig saldo van 97,64. Het bezit van de vereeniging was op 1 Januari 1940 1370,99, thans 1280,35. Het jaarverslag van den secretaris ving aan met een woord van waar deering voor het vele dat de over leden secr.-penningm. voor de ver eeniging heeftg edaan. Al was 1940 geen voordeelig jaar voor de ver eeniging, toch was het wel iets beter dan de vorige twee jaar. Het leden tal is met 6 verminderd (5 bedankten en één is overleden). De vereeniging telt op dit oogenblik 32 betalende en 3 steunende leden. Dit jaar hebben zich 9 ziektegevallen voorgedaan met 309 ziekendagen, 2 leden hebben geheel uitgetrokken. De aftredende bestuursleden, de heeren P. van der Gragt en J. Naas tepad, werden herkozen. Op voorstel van het bestuur werd besloten het bestuur voortaan te doen bestaan uit 5 in plaats van 7 leden. Als vijfde bestuurslid werd gekozen de heer W. Dekker. Gezien het kleine aantal leden eri den grooten achteruitgang van het kassaldo der laatste jaren stelde het bestuur voor het salaris van den secr.-penningm. van 50 tot f 25 te verlagen. Dit werd na langdurige discussie goedgekeurd. De heer G. Kos vroeg of het niet in het belang van de vereeniging zcu zijn om den bode 1 keer per maand contributie te laten ophalen. Dit geeft een besparing van ongeveer 20. Een voorstel van den heer P. Kost om 1 per kee-r te betalen, werd na eenige besprekingen aangenomen. De vergadering gaf het bestuur vrij mandaat om al of niet te bedan- SCHOORL. Loop der bevolking. - De bevol king dezer gemeente bestond op 1 Januari 1940 uit 1248 m. en 1212 vr., totaal 2460 personen. Door over lijden verminderde zij met 19 m. en 13 vr. en door vertrek met 96 m. en 110 vr.; totaal 115 m. en 123 vr., samen 238 personen. Zij vermeerderde door geboorte met 26 m. en 27 vr. en door vesti ging in de gemeente met 142 m. en 173 vr.; de totale vermeerdering was dus 168 m. en 200 vr., samen 368 per sonen. De bevolking bestond op 1 Januari 1941 dus uit 1301 m. en 1289 vr., samen 2590 inwoners en is dus ten slotte met 130 zielen toegenomen. NOORDSCHARWOUDE. A. N. G. O. B. - De afd. Lan- gendijk van den Algem. Ned, Ge- heelonth. Bond vergaderde ten huize van den heer G. Engel te Zuidseharwoude. Bij de ingekomen stukken kwam o.a. tot uiting de groote dankbaar heid aan het adres van den heer C. de Jong Sr. te Sint-Pancras, die om gezondheidsredenen het pen ningmeesterschap in andere han den moest geven, na deze taak jaren te hebben vervuld. Besloten werd een kerncommissie voor de propaganda te benoemen, bestaande uit de leden mevr. C. Paarlbergde Jonge, de heeren P. Paarlberg, G. Engel en E. van Loenen. Dé verschillende jaarverslagen werden goedgekeurd. Als bestuurslid werd de heer P. de Jong herkozen en inplaats van den heer J. Meeldijk werd ge kozen de heer G. Engel. Ter sprake kwam verder nog het jaarfeest. Hiervoor zullen nadere plannen worden uitgewerkt. WIERINGERWAARD. Heemraden benoemd. - De hee ren A. Rot en C. Waiboer Cz. zijn be noemd als Heemraad ven den polder Wieringerwaard in plaats van de heeren K. Zijp en K. Schagen, van wie eerstgenoemde aftrad wegens het bereiken van de leeftijdsgrens en laatstgenoemde had bedankt. ken voor de herverzekering voor be smettelijke ziekten. Ondanks het tekort van de laatste jaren stelde het besuur voor contri butie en uitkeering te laten zooals ze zijn, 6 weken 6 en 6 weken f 3. Daarna volgde sluiting der verga dering. INGEZONDEN STUKKEN Herfstwind is goede wind voor de molens. Dan is er water om weg te malen, dan kunnen zij toonen, dat ze er zijn en dat ze noodig zijn, voorzoover tenminste niet andere in stallaties het werk doen, dat zij eeuwen lang deden. Herfstwind, late herfstwind, winterwind, vroege win- terwind jaagt over de lage water rijke landen en zet de wieken op gang, zoodat zij in zonneschijn en onder zwaar bewolkte luchten hun kruisen onder den hemel slaan. Een prachtig gezicht, dat een voor veler gevoel onmisbaar deel van ons Nederlandsche landschap uitmaakt, die draaiende, wiekende, werkende molens van ons polderland. Ik sprak daareven van andere in stallaties. Vele, vele molens zijn geveld, gevallen in de laatste tien tallen jaren. Geveld, als overcom pleet ter zijde gesteld, vervangen door maalwerktuigen die beter, eco nomischer, makkelijker waren, le ken tenminste. Geveld, afgebroken, opzettelijk door menschenhand, ot neergeslagen door bliksemlicht, door stormgeweld, door meer dan men- schenmacht. En meestal niet weer opgebouwd. Molenvrienden zagen dit alles met leede oogen aan. Betreurden de schennis aan ons prachtig polder landschap toegebracht. Foeileelijke Amerikaansche windmotoren be dierven (nergens zoo erg als in Friesland) het teere, zoo gemakke lijk schendbare beeld van dorp en land. Andere minder leelijke, maar karakterlooze bouwseltjes voor elec- trische of motorische bemaling ver rezen op vele plaatsen. De oude mo lens schenen te hebben afgedaan, Hier en daar werd er een als een historisch curiosum bewaard. Dc nuttigheidsman haalde er de schou ders over op, maar enfin aan de schoonheidsmaniakken moest toch H iets worden gegund. De molenvrienden organiseerden 2ich. Schreven, spraken, weerden zich. Studeerden ook of lïfeten des kundigen, ingenieurs, andere tech nici, molenbouwers studeeren, zoe ken, ontwerpen. Met sympathie alleen voor de mo lens kwam men er niet. En met het behoud van enkele stilgezette, werk- looze molens wilde men ook geen genoegen nemen. De molens moesten blijven draaien, weer draaien, als nieuwgebouwde naast de oude be ginnen te draaien. Dit streven had succes. De afbraak ging door op vele plaatsen, ook na dat een kleine twintig jaar geleden de vereeniging van molenvrienden en molenbeschermers „De Holland- sche Molen" was opgericht. Lang niet alle molens, die in 1920 nog be stonden, staan, werken, draaien in 1940 nog. Tientallen, honderden misschien wel, zijn er sindsdien nog verdwenen of onthoofd en ontwiekt. En toch is er kentering geko men. Vele molens bleven behou den. Er werd een uitvinding ge daan, de „verdekkering", zoo ge noemd naar den molenbouwer Dekker, die een groote verbetering beteekende en al in vele molens is aangebracht. Ook is er 't systeem van Bussel, naar een anderen mo lenbouwer genoemd, dat de stroomlijnbouw van den heer Dek ker op een goed.koopere, eenigszins vereenvoudigde wijze toepast. Aan deze systemen, die nog veel te weinig bekend zijn, danken vele molens hun behoud. Molenaars leeren hoe langer hoe meer deze verdekkering waardeeren. „Ik heb nooit kunnen gelooven", schreef een hunner, „dat een molen door stroomlijn zoo gemakkelijk zou draaien en zoo'n kracht kon ont wikkelen. Eerst nu weet ik het". Sindsdien zijn de Meidagen van 1940 over ons land gekomen. De oorlog kwam met zijn schaarschte aan vele dingen, ook aan brand stof, olie, stook- en smeermateriaal voor allerlei gemalen. Er was ge waarschuwd door de molenvrien- den: breek niet al te roekeloos alle molens af: als er oorlog komt kunt ge de windkracht nog wel eens noodig hebben. Meestal woorden aan doovernans oor. Wat velen vreesden, wat de meesten onwaarschijnlijk zoo niet onmogelijk achtten, is gebeurd: de oorlog kwam, ook over Nederland. OUD EN KOUD. Mijnheer de Redacteur, Gaarne zou ik eenige plaatsruimte van Uw veelgelezen blad. Bij voor baat mijn dank. Wij kunnen wel zien, dat de orandstoffen er niet voor het grijpen zijn. Want er wordt nu op erge wijze gebrek geleden. Tenminste bij vele oude menschen, die op zich zelf zijn aangewezen. Over het algemeen drijft de kou de menschen in huis, maar hier is het precies andersom. Hier drijft de kou die menschen uit huis vandaan, om dat de voeding voor de kachel ont breekt. Nu is mijn vraag: bestaat er geen kans om aan brandstof te komen? Men kan wel zeggen, ze hebben hun deel gehad. Maar gehad of niet, ze zijn op, en dat geldt hier voor oude menschen, die op M. H. zijn aangewezen. Daarom doe ik een dringend beroep op de leiding van M. H. cm die oude menschen te helpen. Wordt dat niet gedaan, dan zijn wij verplicht als buren om in te grijpen. En zulks moet niet noodig zijn. Laten wij hopen, dat M. H. deze zaak eens goed overweegt. Zijn het geen kolen, dan maar hout. Dankend voor da plaatsruimte, EEN BEWONER VAN HET FNIDSEN. OPGAVE AMSTERDAMSCHE BANK N.V. Bijkantoor Alkmaar, van Zaterdag 18 Januari 1941 STAATSLEEN1NGEN. Vor. k 4 Nederland 1940 II 95 33H Neder1. 1938 85% 3 Ned -Indië 1937 b4'/< 5H Duitschl. m verkl. BANK-INSTELLINGEN Amsterd, Bank .111% Hande' Mij. Cert, v. 250120 Koloniale Bank. .189 Ned. Ind Handelsbank 12674 IND. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie 104% Calvé Delft Cert. 73% Nederl. Ford331 Lever Bros122 Philips Gloeil. Gem. Bezit196% IND. OND. BU1TENL. Am. Smelting 47 Anaconda 287j Bethleh Steel 83 Cities Service b%6 General Motors 50i/g Kennecott Copper. 30 North American Rayon. 2 7/s Republic Steel 24% Standard Brands 6% Steel eomm66 CULTUUR MAATSCH. H. V. A 427'/, Java Cultuur. 2741/j Ned Ind Suiker Unie -266 Verg Vorstenlanden .1^4 PETROLEUM. Dordtsche Pctr2357, Kon Petr252 Phillips Oil Shell UnionIiz/. Tide Water113/ RUBBERS. \msterd Rubber .268 lléli Bat Rubber .211 Hessa Rubber .10 Oostkustlöl Rotterdam Tapanoeli 75 Serbadiadi 12 Interc. Rubber 4lb/. SCHEEPVAARTEN. 'c Holland—Amerika lijn U7r lava—ChinaJapan lijn 1 0 Kon Ned Sloombooi 1 5 Scheepvaart Unie .171 TABAKKEN. Deli BataviaDO Oude Deli'z507j Senembah200 AMER. SPOORWEGEN. Atchison lopeka 21% Illinois Central 111% Southern Pacilic lU/g Southern Railw. 15 Union Pacilic 8/ C an Par 5 plm llu 95 85% 85 112 120 lc9 12G% 105 '3 3 1 1217» 201 47 267s 84 Vj 6% 50 36 V, 237, 257ts 67j 677S 431 2,4 265 123% 254 30 12 1072 2667j 210 144 160 127 4%; 114 1507, 155 1,1% 191 255 2„5 24 107, 11 15'/, 8/ 5'/, En er zijn al tal van plaatsen waar de overgebleven windmolens moeten bijspringen, andere polders met oliegebrek heipen moeten, waar gekortwiekte molens weer worden hersteld, waar om verdek kering gevraagd wordt. De storm wind, die vernielend als een orkaan ook over ons vaderland raasde, blijkt een goede wind voor de mo lens te zijn. 't Is vreeselijk, ja ont-. zettend genoeg, dat dit over ons kwam, maar de windmolens bewij zen hun nut nu in oorlogstijd en straks, mocht het spoedig zijn, weer in tijd van vrede. Zij hebben hun tijd nog niet gehad gelukkig. En het oog van den schilder, van den natuurvriend, van den bemin naar en "bewonderaar van ons landschap, kan zich blijven ver heugen over de molens van Ne derland. A. L. B. DE AANVALLEN OP ENGELAND. New-York, 18 Jan. (D. N. B.) Ondanks de zeer felle koude heeft het Duitsche luchtwapen, naar United Press uit Londen meldt, gisteravond een aanval ondernomen tegen de industrieele gebieden van de Midlands. Tevens werden in den loop van gisteren afzonderlijke aan vallen ondernomen op Kent, East Anglia en andere gebieden van Engeland. DE BOTERPRIJZEN. ALKMAAR, 18 Jan. 1941. Opde heden gehouden botermarkt was de aanvoer 50 stuks van y2 kg en do prijs: kleinhandel 1.15 per y kg. Handel matig. 1925 Kippeneieren (groothandel) 1.07 per kg. Handel matig. ALKMAAR, 17 Jan. 1941. (N.V. Alkm. Exportveiling). Andijvie 15 22, Boerenkool 1.505, Gele kool 2.104.40, Groene kool 4.40, Knolselderie 7.5011, Prei 20.90 40.50, Roode kool 5.50. Uien 2.10—5, Wortelen 3.60, Wasch- wortelen 12.5014 per 100 kg; Ap pelen 1011, Peren 712, Sprui ten 8—24.50, Witlof le s. 10—12 en 2e s. 78 per 100 pond; Peter selie 7.50, Selderie 3.807 per 100 bos. NOORDSCHARWOUDE, 18 Jan. (Noordermarktbond). 17700 kg Roo de kool 5.50; 12500 kg Gele kool 4.40; 56600 kg D. witte kool 3.90; 2800 kg Uien 5. BROEK OP LANGENDIJK, 18 Jan. (Lang. Groen ten veiling). 4700 kg Roode kool 5.50; 10200 kg Gele kool 4.40; 18800 kg D. witte kool 3.90; 3800_kg Uien en grove uien 5. WARMENHUT7EN, 17 Jan. 1941. 5200 kg Uien 5; 23675 kg Roode kool 5.50; 6850 kg Gele kool 4.40; 29700 kg D. witte kool 3.90. Op 2 Februari a.s. hopen onze geliefde Ouders K. KONING en E. KONING—PIEK hun 25-jarige Echtvereeniging te herdenken. Hun liefh. kinderen, NEL en SIJBE TRIEN en PIET STIEN en ADRIAAN KLAAS en JANIE. Receptie Zondag 26 Jan. van 35 uur, Rochdalestraat 21. Den len Februari a.s. hopen onze lieve Vader en Moeder J. BROUWER en G. BROUWER—BRANDT hun 12)4-jarige Echtvereeniging te herdenken. Hun liefhebbende kinderen. JANNY. GERIE. GERTIE. Receptie: 26 Januari 35 uur. Hekelstraat 24, Alkmaar. Heden overleed na een kort stondige ziekte, onze lieve Vrouw, Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder CORNELIA BUS, Kchtgenoote van Jn. REYNE, in den ouderdom van bijna 80 jaar. Heiloo, 17 Januari 1941, Kerklaan H 44. Heiloo, J. REYNE. Amsterdam, P. REYNE. Krommenie, JAC. REYNE. M. REYNE— PEEK. Kleinkinderen en Achterkleinkinderen. De teraardebestelling zal plaats hebben Maandag 20 Jan. a.s. op de Nieuwe Begraaf plaats te Heiloo. Vertrek vanaf het sterfhuis 2 uur n.m. Liever geen bezoek.

Alkmaarsche Courant | 1941 | | pagina 3